běh

startovka

Čertovskej wintertrail

26.11.2022 Hamr na Jezeře

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

33.3 km celkem: 231 , muži : 144, Muži: 144, ženy: 87, Ženy: 87 [html] [pdf] [csv]
16.6 km celkem: 79 , muži : 37, Muži: 37, ženy: 42, Ženy: 42 [html] [pdf] [csv]
koupil jsem startovné celkem: 1 , muži : 1, Muži: 1 [html] [pdf] [csv]

startovní listina 33.3 km

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 231 účastníků ( 144 mužů, 87 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži6Adamec VaclavCZE1980Sneci v lihuRajec-jestrebi
Muži8Amrich JonášCZE1992SK PomaluPraha
Ženy9Andělová MonikaCZE1970Olympia Spartan trainingKolín
Muži11Antonín AdamCZE1991A3moto-cykloJičín
Muži10Antonín PetrCZE1969A3moto-cykloBělá Pod Bezdězem
Muži12Antoš JanCZE1974Tělo musíme překvapitPraha 9
Muži257Bába JaroslavCZE1990#ratarteamPolevsko
Muži14Babák JosefCZE1992Edgar.teamPlzeň
Muži15Balada MichalCZE1990AmaterTousen
Muži16Balík VáclavCZE1970ChomutovChomutov
Muži17Bartoš VojtěchCZE1988BrnoBrno
Muži18Bártů LukášCZE1989DNR JihlavaJihlava
Muži19Bečka AdamCZE1995Napříč českemChoratice
Muži20Bejr StanislavCZE1977Progres run team Liberec Kněžmost, Koprník
Muži21Benda TomášCZE1989Roudnice nad LabemRoudnice Nad Labem
Muži23Blahut JanCZE1989SK BudečPraha
Ženy24Boffo EugeniaCZE1992Old Town RunningPraha
Ženy25Bosonožka JananCZE1977Bike a Běh Ostrov Ostrov
Ženy265Brzobohatá VeronikaCZE1982Bělá Pod BezdězemBělá Pod Bezdězem
Ženy256Budková IvaCZE1985Šneci v běhuKosova Hora
Muži26Buchálek DarekCZE1984#DATUMOVKA dario.runnerRadňovice
Muži27Bulva MichalCZE1982PrahaPraha
Muži262Bušek ŠtěpánCZE1993EPO - Ekonom Praha OutdoorPraha
Muži28Cihlář RobinCZE1981PrahaPraha
Ženy29Cimermanová DanielaCZE1987AK LitvínovMeziboří
Muži30Čermák MichalCZE1985SemilySemily
Muži32Černý JakubCZE1993Tantrum MonstraPlzeň
Muži31Černý JaroslavCZE1979ZákupyZákupy
Muži33Čupak DanielCZE1985PrahaPraha
Ženy34Daďourková HelenaCZE1978RunBo Team LiberecLiberec
Muži35Daněk MartinCZE1986Ahsoka tymPraha 8
Ženy36Daňková PavlaCZE1986Ahsoka týmPraha 8
Muži38Deutscha DávidCZE1982MUTR teamMikulov - Duchcov
Muži39Devátý ZdeněkCZE1996Rumcajs a MankaLomnice Nad Popelkou
Muži40Dittmann RobertGER1978Bertsdorfer SVBertsdorf-hörnitz
Muži41Dobšovič VojtěchCZE1997-Čelákovice
Muži43Drahokoupil JakubCZE1983Rozvážně a s radostíPraha
Ženy44Drbohlavová NelaCZE1991Syřenov Syřenov
Muži45Dvorak MichalCZE1988Praha KbelyPraha Kbely
Muži46Dvořák PetrCZE1978Trvám na motorové pilePraha
Muži47Eibel ZdeněkCZE1982DNR JihlavaJihlava
Muži48Erbert LadislavCZE1977TJ Harant PeckaPecka
Ženy50Fenďová ZuzanaCZE1988TJ Harant PeckaPecka
Muži51Fiala BohuslavCZE1973Slavkov u BrnaSlavkov U Brna
Muži52Fischer JindřichCZE1987ten_co_tudy_bezelProboštov (okres Teplice)
Ženy53Francke PetraCZE1982Aloha Jablonec Nad Nisou
Ženy55Fulínová JanaCZE1977Český běžecký kllubObruby
Ženy56Gavendová TerezaCZE1989PrahaPraha
Muži58Halbrštát PetrCZE1977PrahaPraha
Ženy59Hánová JitkaCZE1971Česká LípaČeská Lípa
Ženy61Heiserová HankaCZE1974ŠAK ChodovChodov
Ženy62Heringová RenátaCZE1976PlzeňPlzeň
Ženy64Holá LucieCZE1980Cykloběhny LíbezniceLíbeznice
Ženy65Holdova KamilaCZE1981Šneci v běhu Malá Bělá 21, Bakov Nad Jizerou
Muži66Holub TomasCZE1980Běžecká škola Praha 3Praha 2
Muži67Horák MilošCZE1976Stg Mladá Boleslav Borovice
Ženy68Horáková MonikaCZE1971šneci v lihuValašské Meziříčí
Ženy70Hricisin DanaCZE1981Csg tri teamPraha
Ženy71Hrubá PavlaCZE1980HrubciPlzeň
Muži73Hrubý RichardCZE1986FbC Spartak ŽebrákZdice
Muži74Hrůza DavidCZE1971tRUtNovTrutnov
Ženy75Hufová KateřinaCZE1983Cykloběhny LíbezniceLíbeznice
Muži76Hurt ŠtěpánCZE1985kyblíkářiPraha
Ženy77Janíková DagmarCZE1973BrnoBrno
Ženy78Janováčová LenkaCZE1986Trvám na motorové pilePraha
Muži13Jaroš DanielCZE1976Krušnoborci Nejdek
Ženy79Jarošová JanaCZE1979OkořOkoř
Ženy80Jenešová PetraCZE1978GazelyÚvaly
Muži81Jiřík MarekCZE1979Rozběháme LiberecDlouhý Most
Muži82Jörg SchulzeGER1957DAV ZittauD-14943 Luckenwalde
Muži84Kačenka MichalCZE1985SK BudečKladno
Muži85Kadlas TomášCZE1980SeveřanLiberec
Muži86Kalenský PetrCZE1968Sokol ZákolanyZákolany
Muži88Kalina DavidCZE1975Rychnov U JablonceRychnov U Jablonce
Muži87Kalina FrantišekCZE1985Doběhnout a přežítPolerady
Muži101Kalina MiroslavCZE1992SPORTICUS teamČelákovice
Muži362Karafiát FilipCZE1979OK Jiskra Nový BorNový Bor
Muži91Karbulka PavelCZE1973ŠAKAL KbelyPraha 9
Ženy366Kárníková Karolína AnnaCZE1993Smells like team spiritPraha
Muži4Káš FrantišekCZE1991Salming runningDruhlice
Muži92Kautský JiříCZE1982OK Sparta PrahaPraha
Muži93Kerner AlešCZE1979KHnet Running TeamKutná Hora
Ženy94Kirschová EvaCZE1978ŽelvičkyTrutnov
Muži95Klikoš JiříCZE1985A-tým Dvůr Králové Nad Labem
Ženy96Kmentová VáclavaCZE1972No pain no gainPraha 10
Muži1Kolář TomášCZE1978JEŠTĚD SKYRACE TÝM Tanvald
Ženy98Kopková MichaelaCZE1975SK PticePtice
Muži99Korczyk MichaelCZE1990Old Town RunningPraha
Muži100Kosar DavidCZE1979RZBBrno
Ženy103Koťátková VěraCZE1978DoubravaDoubrava
Muži104Kotrba ŠtěpánCZE1976Kutnohorské legendyKutná Hora
Muži105Koubský KarelCZE1986DKC PrahaPraha
Ženy106Krajňáková GabrielaCZE1979Praha 9Praha 9
Muži107Král PetrCZE1981MostMost
Ženy232Kranich FranziskaGER1984Laufhaus OderwitzGorlitz
Muži108Krása MichalCZE1977Chlapi soběPraha
Muži109Krauman JaroslavCZE1975Triatlon Česká LípaPolevsko
Muži110Krejzlík LukášCZE1988JilemniceJilemnice
Muži112Křížek MilanCZE1978PozdeňPozdeň
Muži113Kubeš JanCZE1963Porsche ČR Loděnice
Ženy115Kučíková PavlínaCZE1982PrahaPraha
Muži116Kudrna AlešCZE1991OCR HuntersPraha
Muži117Kule AlešCZE1984BKČSPraha 5
Ženy118Latislavova EvaCZE1973Běháme s radostí Jablonec nad Nisou Jablonec Nad Nisou
Muži119Lavický PetrCZE1967Kutnohorské legendyKutná Hora
Muži120Leadbetter MichaelGBR1982GoodgymYork
Muži121Lindner TomášCZE1981Ještěd SkyRaceŠimonovice
Muži122Lizec JiříCZE1967HořoviceHořovice
Muži124Macias WaldemarPOL1958Zielona GóraZielona Góra
Ženy125Makovičková PetraCZE1981Šneci v lihuPraha 10
Ženy126Malíková MartinaCZE1990Rozběháme Ústí Ústí Nad Labem
Ženy261Márová KláraCZE1984runLABErun týmPraha
Muži127Mašek ŠorťasCZE1969KladnoKladno
Ženy128Matlasová PavlínaCZE1972MostMost
Ženy130Maucher BlankaCZE1973ACES Team Karlovy VaryChodov
Ženy131Meluzínová NikolaCZE1992Rozběháme Ústí nad LabemÚstí Nad Labem
Ženy132Millionová PavlínaCZE1988Salming runningMníšek Pod Brdy
Ženy134Moravcová TerezaCZE1985PrahaPraha
Ženy135Moylett BeckyCZE1990PrahaPraha
Muži136Mrázek JanCZE1981Inov-8Praha
Ženy137Mrázková LindaCZE1980DěčínDěčín
Muži138Navratil JakubCZE1983Atletika Slavkov u Brna z.s.Slavkov U Brna
Muži139Němec TomášCZE1979BrnoBrno
Muži140Nenutil MartinCZE1987Run Magazín TeamČeský Dub
Muži141Netyk VladimírCZE1978MnětěšMnětěš
Muži145Novák LukášCZE1992Salming teamBenátky Nad Jizerou
Muži144Novák MartinCZE1992Eleven Head CST CykloliveKosmonosy
Muži260Novák PetrCZE1989Running Academy OlomoucŠternberk
Ženy146Nováková GabrielaCZE1978PrahaPraha
Ženy147Novotná KateřinaCZE1989PrahaPraha
Muži148Novotný LubošCZE1975AK KřižanyPraha 9
Muži149Novotny PavelCZE1981BK Vysoká nad LabemHradec Králové
Muži150O Keeffe BobIRL1990OTRPraha
Muži153Orság PetrCZE1980BK Žireč Žireč 155
Muži154Otčenášek VítCZE1987TrailrunStrašice
Muži155Pačes JanCZE1973ŠtětíŠtětí
Muži157Pácha JanCZE1976Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
Muži158Pancl OndrejCZE1980HorceRoudnice Nad Labem
Ženy159Panclová RadanaCZE1979HorceRoudnice Nad Labem
Muži160Paslavský BohumilCZE1982RozběhámeČeskoVejprnice
Ženy161Pěčková ZdeňkaCZE1976Ready2win Plzeň
Ženy359Peš MartinCZE1971PrahaPraha
Muži162Pivoda PetrCZE1982Pozdní SběrBrno-jundrov
Muži258Plíšek JanCZE1978Rozběháme Ústí nad LabemÚstí Nad Labem
Muži163Podrázský MartinCZE1971LounyLouny
Muži164Polak MarekCZE1987Caslav jako!Praha
Ženy165Poláková BarboraCZE1997Ještěd SkyRace TýmLiberec
Muži166Popelák KamilCZE1981MMA BROTHERS GYM PODĚBRADY Plaňany
Ženy167Pöplová RomanaCZE1968ŠAK CHODOVNové Sedlo
Muži168Pospíšil TomášCZE1988K+k Ski-schoolJanské Lázně
Muži170Pradáč LeošCZE1970Maleč týmMaleč
Muži169Pradáč PetrCZE1966Skilauf Team TrutnovHorní Maršov
Muži172Prokeš DušanCZE1970ChomutovChomutov
Muži57Prokop VojtěchCZE1991Smells like team spiritPraha
Muži173Pšenička ViktorCZE1987Asics FrontRunnerPraha 9
Muži174Pulda ŠtěpánCZE1976RunBo Team LiberecLiberec
Muži175Rajdl LukášCZE1976Hyeny Nymburk
Ženy176Rajdlová MonikaCZE1985Hyeny Nymburk
Muži177Roštík PatrikCZE1986Pivo a MyslivecPyšely
Ženy178Rűcková LenkaCZE1978TJ Sokol Praha Staré MěstoPraha 1
Ženy179Rudelová PetraCZE1977Šneci v lihuÚpice
Muži180Rudolf JaroslavCZE1990Šneci v lihuNivnice 68751
Ženy181Rudolfová JanaCZE1971STG TrutnovTrutnov
Ženy182Říhová JitkaCZE1986Děkanka Praha
Ženy183Sekerová AndreaCZE1977Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Muži184Semerák IvoCZE1976Laufteam KněžmostKněžmost
Muži185Severýn OttoCZE1974Slavia Liberec OrienteeringLiberec
Muži186Skalník MilanCZE1974Běžci ze ZákolanZákolany
Muži364Skřivánek SebastiánCZE1992Opavský sportovní klubChýně
Ženy188Slušná ZuzanaSVK1980Runsport TeamTrenčín Sk/ Kojetice Cz
Muži189Smith MichaelUSA1975Old Town RunningPrague
Muži190Sokyra PeterSVK1981HNOJPraha 3
Muži191Soukup KarelCZE1976Chodouň 149Chodouň 149
Ženy192Spudilová AdélaCZE2003PrahaPraha
Ženy69Strnadová LucieCZE1984Vzdušné sílyBrandýs Nad Labem
Ženy194Stušková HanaCZE1970ACES TEAM Karlovy VaryChodov
Ženy195Suchánková MagdalénaCZE1996JablunkovJablunkov
Muži196Svatoš RomanCZE1980Fyzie Sport Therapy Run teamLiberec
Ženy197Svítková LenkaCZE1974KladnoKladno
Ženy200Svobodová JaroslavaCZE1979Mladá BoleslavMladá Boleslav
Ženy201Swierczek WeronikaCZE1996JablunkovJablunkov
Muži202Sýkora KamilCZE1974sýkorky Vysoká Nad Labem
Muži203Šálek DavidCZE1988Crossfit PrahaPraha 4 - Podolí
Ženy204Šebková PetraCZE1977ŽďárŽďár
Ženy205Šenoldová ZuzanaCZE1988Rozvážně a s radostíPraha
Muži206Šimík PavelCZE1976Mattoni Freerun MostMost
Ženy207Škrobáková LucieCZE1977Šneci v lihuMikulůvka
Muži208Škvor MichalCZE2000PrahaPraha
Ženy209Šobrová Paumová IvetaCZE1973PlzeňPlzeň
Muži5Štemberg MilanCZE1986VSK Humanita PrahaPraha
Muži212Štemberk OldřichCZE1991LiberecLiberec
Ženy214Štěrbová JaneCZE1980Magoři z garminu Praha 4
Muži215Šubrt MichalCZE1958TrutnovTrutnov
Ženy216Šulcová EliškaCZE1988Vysoké Nad JizerouVysoké Nad Jizerou
Ženy217Švihovská EvaCZE1983Team JizerkyLiberec
Muži218Táborský PetrCZE1981DěkankaPraha
Muži219Taimar JiriCZE1973GazelyPraha
Ženy220Tesaříková TerezaCZE1988PrahaPraha
Muži221Tkáč JanCZE1986LibáLibá
Muži224Trnka PavelCZE1980Nečum a běž!Praha
Ženy349Trnková LadaCZE1977Rozběháme Kutnou Horu Kateřinky
Ženy225Tříšková MarieCZE1976UL-Trail Ryjice
Muži263Tvrdík PavelCZE1986Forbidden Česká Lípa
Ženy226Tvrzníková AnnaCZE2002Rumcajs a MankaŽelezný Brod
Muži227Ungvári JozefCZE1969Vlčí smečka HKHradec Králové
Ženy228Václavíková HanaCZE1964KV KlíčŽizníkov
Ženy230Vavřičková IvaCZE1978TJ Bečkodrom / Runningzone BrnoBílovice Nad Svitavou
Muži3Veber JosefCZE1975LK ChodovBrodce
Muži231Věchet LadislavCZE1970Dachsman teamČeská Lípa
Muži233Vepřek MartinCZE1990OCR Runners Šumperk Kolšov
Muži234Vinzens JanCZE1976RUN ZoufalciČeské Budějovice
Ženy235Vítková ZuzanaCZE1962Rozběháme MostMost
Muži264Vladyka JanCZE1992Edgar.teamJablonná
Muži236Vlach JakubCZE1991ČáslavČáslav
Muži238Vlk AlešCZE1987Šneci v běhuPraha
Muži239Vltavský PetrCZE1978Salomon CZŠtemplovec
Muži240Vokrouhlík MichalCZE1983PrahaPraha
Muži242Volejník MartinCZE1974DubáDubá
Ženy243Volkova AnastasiiaUKR1983BrnoBrno
Ženy244Vondráčková MarkétaCZE1976TrutnovTrutnov
Ženy245Vopatová ŠtěpánkaCZE1976Podještědští PardálovéJablonné V Podještědí
Ženy246Voráčková AnnaCZE1987vladimirsafr.comBeroun
Muži247Voslář VáclavCZE1990Čanda bůrákůPraha
Ženy248Voštová DitaCZE1986VošťáciČeská Lípa
Muži249Vrňák JanCZE1979ŠtětíŠtětí
Ženy266Weissová ZuzanaCZE1987Žižkovský tygřiValašské Meziříčí
Muži250Zámečník ZbyšekCZE1972BazilišekPraha 17
Muži251Zaoral JosefCZE1972LenochodKojetín
Muži253Zima MatějCZE1992Běžecký jádroPraha
Muži254Zvěřina TomášCZE1977Ultra Trail RunnersDolní Bousov
Ženy255Ženatá PetraCZE1989Běžecký klub České spořitelnyPňov-předhradí

startovní listina 16.6 km

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 79 účastníků ( 37 mužů, 42 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži325Almasy MichaelCZE1987ČernoliceČernolice
Muži22Beneš JanCZE1977Druhý dechPraha 4
Muži303Bezkočka RadekCZE1974Klášter Hradiště Nad JizerouKlášter Hradiště Nad Jizerou
Ženy304Blahutová ZuzanaCZE1994SK BudečPraha
Ženy305Deutscha VejdulkaCZE1985MUTR teamMikulov - Duchcov
Muži42Drabík RadekCZE1979PrahaPraha
Muži306Draganov RadkoCZE1979RalskoRalsko
Ženy357Ender FrankaGER1983HSG Turbine ZittauZittau
Muži365Francke MichalCZE1986Žižkovský tygřiLiberec
Ženy332Fraňková AlexandraCZE1998HoroguruDoksy
Muži54Franz RichardCZE1982Magoři z garminuBochov
Ženy307Fruhaufova LucieCZE1982ŠBV/Rozběháme Mladou BoleslavPísková Lhota
Ženy353Haranzová NikolaSVK1992ZvolenZvolen
Ženy308Harkushyna AnnaUKR1997KyivKyiv
Muži63Hlavinka KarelCZE1985Rozběháme BašťBašť
Ženy309Horáková JindraCZE1968BŽBPardubice
Muži310Hrubý MichalCZE1978HrubciPlzeň
Muži361Jína FilipCZE1986LiberecLiberec
Ženy311Jokuty SilviaCZE1979SvojkovSvojkov
Muži312Jon JirkaCZE1968bikestars VrchlabíVrchlabí
Muži315Jon KubaCZE2001bikestars VrchlabíVrchlabí
Muži314Jon VáclavCZE1999bikestars VrchlabíVrchlabí
Muži313Jon VojtěchCZE1999bikestars VrchlabíVrchlabí
Muži316Juřina PetrCZE1982Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
Muži83Jůzek PavelCZE1974Mníšek pod BrdyMníšek Pod Brdy
Ženy301Kalinová LisaCZE2011SPORTICUS teamČelákovice
Ženy90Karafiátová LucieCZE1976OK Jiskra Nový BorNový Bor
Muži317Kelyn OleksiiUKR1979BrnoBrno
Ženy318Kosová MichaelaCZE1967OK99 Hradec KrálovéProloh
Ženy319Kosová TerezaCZE2001OK99 Hradec KrálovéOsečnice, Proloh
Ženy320Kubovcová RadkaCZE1993PlzeňPlzeň
Muži321Kubovec TomášCZE1989PlzeňPlzeň
Muži114Kučera TomášCZE1975Doběhnout a PřežítZákupy
Muži322Kyjovský OndřejCZE1994KuřimKuřim
Ženy323Macháčková TerezaCZE1978AO DoksyDoksy
Ženy324Matthissen HanaCZE1972Mlada BoleslavMlada Boleslav
Ženy129Matulová LauraCZE1984Radeč Radeč, Česká Lipa
Ženy346Moosová IrenaCZE1953Kostelec Na Černými LesyKostelec Na Černými Lesy
Ženy358Moosová IvanaCZE1984Kostelec Na Černými LesyKostelec Na Černými Lesy
Muži326Motyka PetrCZE1979Dolní BřežanyDolní Břežany
Muži367Nevrkla JaroslavCZE1975JEŠTĚD SKY RACE TEAMNehvizdy
Ženy152Oppolzer HelenaCZE1985Sosnová 219Sosnová 219
Muži151Oppolzer JanCZE1988Sosnová 219Sosnová 219
Muži156Pagáč MartinCZE1990Praha 9Praha 9
Ženy329Pagáčová AnnaCZE1990Praha 9Praha 9
Ženy330Pavlíková PetraCZE1992Predator workout BrnoČeské Budějovice
Ženy363Pesova SamanthaCZE1972DubečPraha
Ženy331Plechatá BarboraCZE1984PrahaUherské Hradiště
Ženy259Polecová SabinaCZE1994Triatlon SlanýHamr Na Jezeře
Muži171Procházka MartinCZE1984HopmanteamŽatec
Muži333Rätze TobiasGER1992O-SEE-Sports e.V.Kurort Jonsdorf
Ženy334Rejholcová AndreaCZE1969OK BORNový Bor
Ženy335Roučková LucieCZE1982MUTRKošťany
Ženy336Ruault VanessaFRA1982PraguePrague
Muži337Rybář MartinCZE1982Strážiště 13Strážiště 13
Muži193Steklý RadekCZE1977Ústí nad LabemÚstí Nad Labem
Ženy338Strnadova KarolinaCZE1989Dolní BřežanyDolní Břežany
Muži356Svoboda JanCZE1974Progres run team LiberecLiberec
Muži339Svoboda PetrCZE2007Tantrum MonstraŽatec
Ženy355Svobodová ZuzanaCZE1977Progres run team LiberecLiberec
Muži340Šanda ŠtěpánCZE1990Kutna HoraKutna Hora
Ženy341Šimková AnetaCZE1992Pivo a myslivec Babice
Ženy342Šmejkalová HanaCZE1974Běžecký klub ČSPardubice
Muži210Špaňhel MartinCZE1978TJ BečkodromRačice
Ženy343Špirkova VeronikaSVK1989ZvolenZvolen
Ženy344Šrejmová PetraCZE1973Běhámespolu.cz Jablonec Nad Nisou
Ženy345Šťastná IvaCZE1980Tišnov 1Tišnov 1
Ženy347Štembergová LucieCZE1988VSK Humanita PrahaPraha
Ženy348Šustová MarieCZE1964Osamělá VlčiceNeuměřice
Ženy360Šutová LucieCZE1985SmrčíSmrčí
Muži223Tomasik AndrzejPOL1969Zielona GóraZielona Góra
Muži350Tyle VáclavCZE1991Vysoké Nad JizerouVysoké Nad Jizerou
Ženy351Uebe SelineGER1998O-SEE-Sports e.V.Kurort Jonsdorf
Ženy352Vaněčková EvaCZE1971JitravaJitrava
Ženy229Vanova GabrielaCZE1976Cista 88Cista 88
Muži241Vokurka PavelCZE1975VOKOLOPOLE TRI TEAMKrnsko
Muži302Vrba MartinCZE1974vladimirsafr.com
Muži354Zajíc JiříCZE1980Kutnohorské legendyKutná Hora
Ženy252Zápotocká TerezaCZE2000TřticeTřtice

startovní listina koupil jsem startovné

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
MužiVrba MartinCZE1974Běhámespolu.cz Jablonec Nad Nisou