Weber Jičín City Run

26.05.2018 Jičín 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

DM6 celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, Muži: 21, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ6 celkem: 13, muži : 0, ženy: 13, Muži: 0, Ženy: 13 [html] [pdf]
DM8 celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ8 celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf]
DM10 celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, Muži: 10, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ10 celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf]
DM12 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ12 celkem: 7, muži : 0, ženy: 7, Muži: 0, Ženy: 7 [html] [pdf]
21.1km celkem: 50, muži : 36, ženy: 14, M30: 10, M50: 18, M60: 6, M70: 0, PRESTIGE: 2, Z30: 9, Z50: 5, PRESTIGE-W: 0 [html] [pdf]
10km celkem: 91, muži : 59, ženy: 32, M30: 27, M50: 17, M60: 6, M70: 3, PRESTIGE: 0, Z30: 14, Z50: 12, PRESTIGE-W: 0, páry: 12 [html] [pdf]
5km celkem: 62, muži : 35, ženy: 27, Kluci: 7, Junioři: 9, M23: 3, M: 16, Holky: 4, Juniorky: 0, Z23: 1, Z: 22 [html] [pdf]
10km páry celkem: 12, muži : 6, ženy: 6, páry: 12 [html] [pdf]

výsledková listina 5km

start ~ 17:02:18

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M [894] Lubomír Pokorný 1975 CZE 18:14.4
2 2 / M [407] Jan Drbohlav 1989 CZE RH Kartouzy/Syřenov 20:24.8 02:10.4
3 1 / M23 [896] Petr Vacek 1999 CZE AC TJ Jičín 20:29.6 02:15.2
4 1 / Junioři [415] Milan Krupka 2003 CZE Indičtí běžci 20:32.4 02:18.0
5 2 / M23 [897] Jakub Vomáčko 1999 CZE AC TJ Jičín 21:11.2 02:56.8
6 3 / M [401] Jiří Drbohlav 1976 CZE RBKA karate Jičín 21:23.7 03:09.3
7 1 / Kluci [416] František Nosek 2005 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:02.0 03:47.6
8 3 / M23 [902] Daniel Rodr 1999 CZE Triatlon Jičín 22:09.7 03:55.3
9 2 / Kluci [883] Filip Nýdrle 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 22:46.2 04:31.8
10 3 / Kluci [422] Filip Stránský 2004 CZE FBK Jičín 22:51.5 04:37.1
11 4 / M [834] Jesper Kallehauge 1966 DNK Praha 1 23:16.7 05:02.3
12 2 / Junioři [263] Ondřej Plocek 2002 CZE Sobotka 23:27.8 05:13.4
13 5 / M [405] Tomáš Grygera 1984 CZE SHINDA RUNNING 23:37.3 05:22.9
14 3 / Junioři [228] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 24:23.0 06:08.6
15 6 / M [882] Milan Oliverius 1962 CZE 25:10.6 06:56.2
16 4 / Junioři [846] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 25:20.3 07:05.9
17 7 / M [832] lukáš veselý 1988 CZE eMko team 26:09.0 07:54.6
18 1 / Holky [816] kateřina maťátková 2005 CZE 26:33.5 08:19.1
19 1 / Z [402] Lenka Drbohlavová 1979 CZE Lomnice nad Popelkou 26:57.9 08:43.5
20 8 / M [425] Pavel Ševčík 1982 CZE Teplice 27:00.6 08:46.2
21 2 / Holky [881] Antonie Kněbortová 2004 CZE Červenice 27:04.7 08:50.3
22 2 / Z [842] Kateřina Vaňková 1976 CZE PINGUIN DIVING TEAM 27:17.1 09:02.7
23 9 / M [801] pavel cvrček 1972 CZE 27:31.9 09:17.5
24 3 / Z [426] Aneta Šolínova 1989 CZE Zdarky 27:43.0 09:28.6
25 4 / Kluci [815] vít beneš 2007 CZE 27:56.9 09:42.5
26 10 / M [817] roman beneš 1977 CZE 27:58.0 09:43.6
27 4 / Z [849] Simona Kuželová 1985 CZE Jičín 28:02.1 09:47.7
28 11 / M [845] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 28:02.3 09:47.9
29 12 / M [421] Tomáš Sedláček 1986 CZE Městys Velký Vřešťov 28:35.9 10:21.5
30 5 / Junioři [418] Radek Runčík 2002 CZE Valdice 28:56.1 10:41.7
31 5 / Z [833] Lucie Vovsová 1991 CZE Jičín 28:57.7 10:43.3
32 5 / Kluci [411] Jan Jelínek 2004 CZE FABIO TEAM 29:39.8 11:25.4
33 6 / Z [839] Martina Sedláková 1976 CZE RK KARTOUZY VALDICE 29:43.8 11:29.4
34 6 / Kluci [408] Jakub Chalupa 2008 CZE Jičín 30:00.1 11:45.7
35 6 / Junioři [884] Matyáš Nýdrle 2003 CZE Triatlon Jičín 30:21.9 12:07.5
36 7 / Junioři [229] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 30:30.4 12:16.0
37 7 / Z [419] Anna Runčíková 1991 CZE Valdice 31:18.9 13:04.5
38 13 / M [895] jan ševčík 1978 CZE 4bidden 31:28.5 13:14.1
39 8 / Z [420] Petra Sádlová 1986 CZE Jičín 31:48.2 13:33.8
40 9 / Z [423] Helena Šamalová 1982 CZE BŽB 32:02.8 13:48.4
41 10 / Z [410] Michaela Javůrková 1979 CZE FABIO TEAM 32:11.0 13:56.6
42 3 / Holky [424] Anděla Šemberová 2004 CZE Dřevěnice 32:13.4 13:59.0
43 11 / Z [427] Lucie Veselá 1983 CZE eMko team 32:21.4 14:07.0
44 12 / Z [827] Pavla Jaklová 1987 CZE NWOW 32:26.9 14:12.5
45 13 / Z [399] Iva Barešová 1981 CZE Praha 32:29.6 14:15.2
46 1 / Z23 [406] Śárka Hanušová 1995 CZE eMko team 32:42.4 14:28.0
47 14 / Z [806] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 33:04.6 14:50.2
48 15 / Z [412] Jana Jenčková 1975 CZE FABIO TEAM 33:19.6 15:05.2
49 16 / Z [400] Helena Bláhová 1981 CZE Dřevěnice 33:35.1 15:20.7
50 17 / Z [850] Klára Havlíková 1982 CZE Hostík 33:53.3 15:38.9
51 18 / Z [885] Kateřina Nýdrlová 1978 CZE 34:12.2 15:57.8
52 19 / Z [417] Radka Pavelová 1972 CZE Libovice 35:32.9 17:18.5
53 20 / Z [413] Karolina Konopaskova 1990 CZE Jicin 36:22.0 18:07.6
54 21 / Z [409] Miroslava Chalupova 1980 CZE Jičín 37:41.9 19:27.5
dns / M [404] Jakub Gál 1993 CZE Intersport
dns / M [24] Pavel Mráz 1976 CZE BD LE MC
DNS / M [5] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj
DNS / Z [233] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM
DNS / Holky [439] Karolína Drbohlavová 2006 CZE LSK Lomnice nad Popelkou
DNS / Junioři [527] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín
DNS / Kluci [649] Filip Nýdrle 2005 CZE BAKAKO Nová Paka
DNS / Junioři [650] Matyáš Nýdrle 2003 CZE Triatlon Jičín