4. ČP Masters Chomutov

13.10.2018 Chomutov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 18, muži : 14, ženy: 4, MC-M50: 7, MD-M60: 7, ZA-Z35: 2, ZB-Z40: 2, ZC-Z50: 0 [html] [pdf]
mimo soutěž C, D celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 27, muži : 27, ženy: 0, MA-M35: 10, MB-M40: 14, Muži: 3 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
SWEEP RUN celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Masters A, B

start ~ 11:42:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 44:48.0 04:52.1 (1) 09:42.9 (1) 14:38.8 (1) 19:36.8 (1) 24:35.4 (1) 29:33.5 (1) 34:37.5 (1) 39:39.9 (1)
2 2 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 45:06.7 00:18.7 04:58.0 (2) 09:57.0 (3) 14:59.2 (3) 20:00.4 (3) 25:00.0 (3) 30:00.7 (3) 35:06.3 (2) 40:02.4 (2)
3 1 / MA-M35 [17] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 45:28.5 00:40.5 05:00.5 (5) 09:56.3 (2) 14:59.0 (2) 20:00.1 (2) 24:59.3 (2) 30:00.5 (2) 35:06.5 (3) 40:13.3 (3)
4 3 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 45:40.1 00:52.1 04:58.3 (3) 10:05.1 (4) 15:00.0 (4) 20:00.7 (4) 25:00.6 (4) 30:13.2 (4) 35:20.2 (4) 40:29.5 (4)
5 2 / MA-M35 [3] Jakub Král 1984 CZE cyklo team KOLÁRNA 47:22.5 02:34.5 04:58.6 (4) 10:05.4 (5) 15:16.3 (5) 20:31.5 (5) 25:55.6 (5) 31:12.3 (5) 36:36.1 (5) 41:58.1 (5)
6 3 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Bitters Cyklofit 47:33.7 02:45.7 05:09.9 (6) 10:20.5 (6) 15:34.6 (6) 20:52.1 (6) 26:11.2 (6) 31:32.1 (6) 36:53.0 (6) 42:10.6 (6)
7 4 / MA-M35 [18] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 47:50.0 03:02.0 05:13.3 (7) 10:31.0 (7) 15:49.1 (7) 21:08.3 (7) 26:30.7 (7) 31:51.3 (7) 37:10.1 (7) 42:30.6 (7)
8 4 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 48:16.0 03:28.0 05:20.8 (12) 10:43.3 (11) 16:01.4 (8) 21:25.6 (9) 26:52.4 (8) 32:09.1 (8) 37:25.4 (8) 42:48.2 (8)
9 5 / MB-M40 [131] vojtěch jindřišek 1979 CZE Bitters Cyklofit 48:22.1 03:34.1 05:22.0 (13) 10:42.8 (9) 16:07.4 (13) 21:26.7 (12) 26:53.4 (12) 32:22.4 (13) 37:48.6 (11) 43:12.0 (12)
10 5 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 48:23.4 03:35.4 05:13.8 (8) 10:39.4 (8) 16:01.8 (10) 21:26.2 (11) 26:53.2 (11) 32:22.2 (12) 37:49.3 (13) 43:09.7 (10)
11 6 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 48:25.4 03:37.4 05:22.5 (14) 10:44.3 (13) 16:01.6 (9) 21:25.5 (8) 26:52.7 (10) 32:22.1 (11) 37:49.0 (12) 43:09.3 (9)
12 6 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 48:32.5 03:44.5 05:29.5 (15) 10:55.3 (14) 16:11.9 (14) 21:27.2 (13) 26:53.6 (13) 32:21.8 (10) 37:48.3 (10) 43:12.7 (13)
13 7 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 48:33.5 03:45.5 05:20.2 (10) 10:43.1 (10) 16:02.1 (11) 21:25.9 (10) 26:52.7 (9) 32:19.7 (9) 37:48.0 (9) 43:11.6 (11)
14 1 / Muži [603] Lukáš Kubík 1978 CZE CK Sport Beran CHRÁST 49:23.0 04:35.0 05:28.3 (1) 10:55.2 (1) 16:26.2 (1) 21:58.0 (1) 27:27.4 (1) 32:55.6 (1) 38:24.6 (1) 43:56.5 (1)
15 8 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE sweep chomutov 50:13.7 05:25.7 05:19.2 (9) 10:43.8 (12) 16:04.3 (12) 21:30.9 (14) 26:56.9 (14) 32:38.5 (14) 38:24.7 (14) 44:11.0 (14)
16 7 / MA-M35 [2] František Novotný 1981 CZE Hradecký Spinning Klub 51:45.6 06:57.6 05:20.5 (11) 10:56.3 (15) 16:40.6 (15) 22:16.1 (15) 27:48.6 (15) 33:28.1 (15) 39:10.1 (15) 44:40.9 (15)
17 (-1) 2 / Muži [604] Ladislav Doležal 1977 CZE Hnízdil- Team 46:19.1 05:43.3 (2) 11:26.2 (2) 17:14.4 (2) 22:52.3 (2) 28:40.6 (2) 34:30.2 (2) 40:10.1 (2) 46:19.1 (2)
18 (-1) 9 / MB-M40 [134] Radko Suchánek 1971 CZE SK Maxbike Ostrava 46:19.5 05:35.3 (16) 11:14.7 (16) 16:58.8 (16) 22:47.7 (16) 28:39.5 (16) 34:30.6 (16) 40:23.6 (16) 46:19.5 (16)
19 (-1) 10 / MB-M40 [133] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 46:47.2 06:08.6 (19) 11:57.2 (18) 17:41.4 (18) 23:29.1 (18) 29:16.3 (17) 35:06.9 (17) 40:57.0 (17) 46:47.2 (17)
20 (-1) 11 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 47:23.9 05:36.9 (17) 11:21.1 (17) 17:13.7 (17) 23:16.7 (17) 29:29.6 (18) 35:26.9 (18) 41:24.4 (18) 47:23.9 (18)
21 (-1) 3 / Muži [605] Jan Kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 47:37.7 05:59.4 (3) 11:54.7 (3) 17:51.8 (3) 23:53.9 (3) 29:51.8 (3) 35:47.8 (3) 41:42.2 (3) 47:37.7 (3)
22 (-1) 8 / MA-M35 [4] jan kolaja 1981 CZE Sportchallenge 47:50.4 05:59.0 (18) 11:57.5 (19) 17:46.7 (19) 23:41.5 (19) 29:39.4 (19) 35:47.3 (19) 41:48.9 (19) 47:50.4 (19)
23 (-1) 12 / MB-M40 [110] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky 49:24.8 06:08.8 (20) 12:03.0 (20) 18:04.8 (20) 24:17.3 (20) 30:37.2 (20) 36:59.6 (20) 43:05.3 (20) 49:24.8 (20)
24 (-1) 13 / MB-M40 [111] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky 49:53.3 06:18.3 (21) 12:24.4 (21) 18:37.2 (21) 24:48.2 (21) 31:05.0 (21) 37:15.8 (21) 43:31.6 (21) 49:53.3 (21)
25 (-2) 14 / MB-M40 [124] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 45:42.8 06:20.2 (22) 12:33.1 (22) 18:58.0 (22) 25:32.9 (22) 32:05.3 (22) 38:49.8 (22) 45:42.8 (22)
26 (-2) 9 / MA-M35 [6] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 51:29.2 06:57.6 (23) 13:55.6 (23) 21:06.9 (23) 28:49.1 (23) 36:24.0 (23) 43:49.3 (23) 51:29.2 (23)
DNS / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike