2. ČP masters Jabkokros

08.10.2017 Jabkenice 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, žáci: 3, žákyně: 0, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 33, muži : 25, ženy: 8, MC-M50: 17, MD-M60: 8, ZA: 4, ZB: 4 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, Kadeti: 3, Juniorky: 2, ZE: 3, [m]16: 1 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 44, muži : 44, ženy: 0, M open: 1, MA-M30: 17, MB-M40: 26 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, Junioři: 3, ME: 13 [html] [pdf]

výsledková listina vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 12:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / ME [606] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 43:46.6 08:39.1 (1) 17:13.6 (1) 25:50.4 (1) 34:44.6 (1)
2 2 / ME [621] David Jarý 1998 CZE Johnson Controls 44:50.2 01:03.6 08:55.4 (2) 17:32.7 (2) 26:38.7 (2) 35:47.9 (2)
3 3 / ME [627] Jan Škarnitzl 1986 CZE Sram Mitas Trek 45:08.6 01:22.0 09:13.0 (4) 18:01.9 (4) 26:54.2 (3) 36:00.9 (3)
4 4 / ME [622] Lukáš Kunt 1997 CZE TJ Favorit Brno 45:59.3 02:12.7 09:01.6 (3) 18:01.6 (3) 27:19.5 (4) 36:44.3 (4)
5 5 / ME [624] Szczepan Paszek 1980 POL Bikestacja.pl / KCNC 50:41.1 06:54.5 09:42.1 (7) 20:03.3 (7) 30:13.8 (7) 40:31.6 (7)
6 1 / Junioři [602] Jiří Říha 2001 CZE Johnson Controls 51:41.2 07:54.6 09:36.8 (5) 19:51.4 (6) 30:06.9 (6) 40:31.4 (6)
7 6 / ME [613] Piotr Rakiewicz 1982 POL GVT 52:31.3 08:44.7 09:41.3 (6) 19:19.9 (5) 29:08.5 (5) 39:03.0 (5)
8 7 / ME [628] Jiří Šlégl 1992 CZE Beny-Lawi Granfondo team 53:23.1 09:36.5 09:57.2 (8) 20:11.7 (8) 30:55.4 (8) 42:11.6 (8)
9 8 / ME [616] Jarda Brynda 1977 CZE Labe Tri Club HK 55:15.3 11:28.7 10:21.7 (9) 20:57.0 (9) 31:56.6 (9) 43:28.7 (9)
10 (-1) 2 / Junioři [629] Dominik Horák 2001 CZE Short Bike Academy Opletal 45:35.8 10:39.8 (11) 21:16.7 (10) 33:13.0 (10) 45:35.8 (10)
11 (-1) 9 / ME [604] Petr Novák 1990 CZE Sportraces-isaacteam 47:32.5 11:46.2 (12) 23:20.5 (12) 34:56.8 (12) 47:32.5 (11)
12 (-1) 3 / Junioři [630] Vladyslav Horulko 2001 CZE Johnson Controls 47:44.2 10:39.1 (10) 22:50.3 (11) 34:39.4 (11) 47:44.2 (12)
13 (-1) 10 / ME [615] Václav Kocian 1958 CZE Neratovice 49:51.6 11:57.4 (13) 24:53.2 (15) 37:22.0 (13) 49:51.6 (13)
14 (-1) 11 / ME [619] Petr Okruhlica 1969 CZE CKKV Praha 50:45.2 12:35.5 (15) 24:44.7 (14) 37:24.0 (14) 50:45.2 (14)
15 (-1) 12 / ME [620] Petr Mančík 1987 CZE Freezgang enduro team 51:11.5 12:06.1 (14) 24:40.9 (13) 37:49.7 (15) 51:11.5 (15)
DNF / ME [609] Martin Šťastný 1972 CZE N1 13:10.6 (16) 31:19.2 (16)