5. ČP Masters Jičín

14.10.2018 Jičín 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, žáci: 2, žákyně: 2, kadetky: 2 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 25, muži : 19, ženy: 6, MC-M50: 13, MD-M60: 6, ZA-Z35: 2, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 2, Z: 1 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 0, Z: 1 [html] [pdf]
Juniorky celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Kadeti celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, MA-M35: 9, MB-M40: 18, M: 3 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0, M: 3 [html] [pdf]
Junioři celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
MTB děti HK1 celkem: 12, muži : 9, ženy: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
MTB děti HK2 celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, kluci: 3, holky: 1 [html] [pdf]

výsledková listina žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:59:00

00:19:28.283
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kadetky [601] eliška drbohlavová 2003 CZE dobřichovice 18:35.9 08:58.3 (1)
2 1 / žáci [611] Lukáš Raška 2007 CZE short bike academy opletal 18:49.0 00:13.1 09:08.2 (2)
3 2 / kadetky [607] Justýna Kolářová 2004 CZE Dukla Praha 19:00.0 00:24.1 09:13.9 (3)
4 1 / žákyně [604] Karolína Špicarová 2008 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 19:12.0 00:36.1 09:25.5 (4)
5 2 / žáci [610] Tomáš Raška 2009 CZE Short Bike Academy Opletal 19:58.2 01:22.3 09:46.1 (6)
6 2 / žákyně [605] Babeta Kolářová 2009 CZE Dukla Praha 21:14.6 02:38.7 09:41.6 (5)

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:28:00

00:38:57.952
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 33:23.1 08:07.8 (2) 16:18.9 (1) 24:44.7 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 33:47.2 00:24.1 08:03.7 (1) 16:24.7 (2) 25:04.9 (2)
3 1 / MD-M60 [308] Tomáš Rous 1959 CZE Plzeň 35:09.5 01:46.4 08:42.8 (5) 17:23.6 (3) 26:12.4 (3)
4 2 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 36:04.8 02:41.7 08:54.6 (6) 17:55.2 (6) 27:03.4 (6)
5 3 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 36:18.5 02:55.4 08:33.3 (3) 17:35.6 (5) 26:54.8 (5)
6 3 / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 36:41.5 03:18.4 08:33.4 (4) 17:24.2 (4) 26:33.3 (4)
7 1 / Z [603] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 36:42.5 03:19.4 09:01.0 (1) 18:05.6 (1) 27:20.9 (1)
8 4 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:00.8 03:37.7 08:55.7 (7) 18:13.9 (7) 27:34.6 (7)
9 4 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 37:31.3 04:08.2 09:11.4 (8) 18:34.2 (8) 28:03.0 (8)
10 5 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 39:32.3 06:09.2 09:25.4 (9) 19:16.8 (9) 29:24.5 (9)
11 1 / ZA-Z35 [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 39:43.4 06:20.3 09:57.5 (13) 19:44.1 (11) 29:43.1 (11)
12 6 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 40:20.5 06:57.4 09:52.1 (11) 19:38.5 (10) 29:41.2 (10)
13 7 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 40:25.7 07:02.6 10:04.2 (16) 19:56.8 (12) 30:10.5 (12)
14 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 40:40.3 07:17.2 09:56.2 (12) 19:58.5 (13) 30:19.1 (13)
15 9 / MC-M50 [222] Pavel Kopecký 1966 CZE GS cyklo team Jistebnice 40:52.2 07:29.1 09:46.8 (10) 20:00.2 (14) 30:32.6 (14)
16 10 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 41:06.8 07:43.7 09:57.6 (14) 20:07.3 (15) 30:39.0 (15)
17 2 / ZA-Z35 [401] Pavlína Maráčková 1981 CZE Sk Jiří Team Ostrava 41:46.8 08:23.7 10:02.5 (15) 20:33.1 (16) 31:03.7 (16)
18 5 / MD-M60 [304] Jiri Lehotsky 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 42:00.4 08:37.3 10:22.0 (17) 20:42.3 (17) 31:16.3 (17)
19 11 / MC-M50 [216] Jiří Švorc 1963 CZE TO EUROPE PEKSPORT 42:43.3 09:20.2 10:22.4 (18) 21:01.4 (19) 31:55.2 (18)
20 6 / MD-M60 [303] Zdeněk Žarlok 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 43:00.5 09:37.4 10:32.7 (20) 21:00.8 (18) 32:00.5 (19)
21 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 43:25.6 10:02.5 10:29.9 (19) 21:18.9 (20) 32:21.1 (20)
22 (-1) 1 / ZB-Z40 [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK PRIMA POLIČKA 35:25.3 11:36.2 (21) 23:20.2 (21) 35:25.3 (21)
23 (-1) 12 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 37:35.9 12:07.9 (22) 24:35.3 (22) 37:35.9 (22)
24 (-1) 2 / ZC-Z50 [512] Naďa Čivrná 1969 CZE Vrchlabí 38:11.8 12:29.4 (23) 25:19.0 (23) 38:11.8 (23)
DNF / MC-M50 [223] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKOMOTIVA PARDUBICE

výsledková listina Ženy Open

start ~ 11:28:00

00:36:42.5
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Z [603] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 36:42.5 09:01.0 (1) 18:05.6 (1) 27:20.9 (1)

výsledková listina Juniorky

start ~ 11:30:00

výsledková listina Kadeti

start ~ 11:30:00

výsledková listina Masters A, B

start ~ 12:44:00

00:50:19.412
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / M [600] Lukáš Kunt 1997 CZE ghost team 45:52.7 07:33.5 (1) 15:13.5 (1) 22:52.8 (1) 30:32.8 (1) 38:11.3 (1)
2 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 46:50.5 00:57.8 07:19.1 (1) 14:52.1 (1) 22:37.7 (1) 30:33.1 (1) 38:38.8 (1)
3 2 / MA-M35 [17] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 47:15.3 01:22.6 07:48.9 (5) 15:33.7 (3) 23:24.0 (3) 31:16.9 (2) 39:10.7 (2)
4 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 47:26.8 01:34.1 07:33.8 (2) 15:24.9 (2) 23:19.9 (2) 31:21.1 (3) 39:16.1 (3)
5 2 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 47:52.0 01:59.3 07:46.2 (4) 15:38.3 (5) 23:45.7 (5) 31:57.3 (5) 39:47.9 (4)
6 3 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 48:26.9 02:34.2 07:45.3 (3) 15:37.3 (4) 23:45.2 (4) 31:56.3 (4) 40:05.1 (5)
7 4 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team 48:36.8 02:44.1 07:51.1 (6) 16:01.4 (6) 24:11.8 (6) 32:22.6 (6) 40:35.1 (6)
8 2 / M [612] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 50:28.5 04:35.8 07:50.4 (2) 16:01.3 (2) 24:37.4 (2) 33:10.0 (2) 41:38.8 (2)
9 5 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 51:14.6 05:21.9 08:20.0 (8) 16:43.8 (7) 25:14.8 (7) 33:57.7 (7) 42:31.9 (7)
10 6 / MB-M40 [131] vojtěch jindřišek 1979 CZE Bitters Cyklofit 51:27.6 05:34.9 08:20.5 (9) 16:44.6 (8) 25:16.6 (8) 33:58.3 (8) 42:40.1 (8)
11 3 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 52:15.0 06:22.3 08:20.9 (10) 16:51.2 (9) 25:45.3 (9) 34:39.6 (9) 43:29.7 (11)
12 7 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 52:18.0 06:25.3 08:41.6 (14) 17:25.8 (13) 26:03.3 (12) 34:39.8 (10) 43:27.8 (9)
13 8 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 53:02.4 07:09.7 08:26.1 (11) 17:08.8 (10) 25:54.5 (10) 34:41.2 (11) 43:28.1 (10)
14 4 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 53:15.1 07:22.4 08:46.0 (15) 17:28.7 (14) 26:13.6 (13) 35:05.8 (12) 44:01.1 (12)
15 9 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE sweep chomutov 54:24.0 08:31.3 08:31.4 (12) 17:13.6 (11) 26:02.4 (11) 35:38.6 (13) 45:05.5 (13)
16 10 / MB-M40 [136] Tomáš Hromádko 1973 CZE ELEVEN MITAS MERCEDES 54:24.4 08:31.7 08:35.6 (13) 17:21.5 (12) 26:24.9 (14) 35:46.3 (14) 45:15.1 (14)
17 (-1) 11 / MB-M40 [133] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 45:59.9 09:17.2 (18) 18:29.6 (16) 27:40.3 (15) 36:49.3 (15) 45:59.9 (15)
18 (-1) 5 / MA-M35 [2] František Novotný 1981 CZE Hradecký Spinning Klub 47:13.5 08:54.4 (16) 18:22.0 (15) 27:40.7 (16) 37:04.8 (16) 47:13.5 (16)
19 (-1) 3 / M [616] Tomáš Kašše 1985 CZE Monroe 47:46.8 09:20.1 (3) 18:36.9 (3) 28:03.0 (3) 38:14.0 (3) 47:46.8 (3)
20 (-1) 12 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 48:07.5 08:59.7 (17) 18:33.7 (17) 28:17.4 (17) 38:03.9 (17) 48:07.5 (17)
21 (-1) 6 / MA-M35 [4] jan kolaja 1981 CZE Sportchallenge 48:25.2 09:18.7 (19) 18:50.2 (18) 28:35.5 (18) 38:30.4 (18) 48:25.2 (18)
22 (-1) 7 / MA-M35 [14] Jaroslav Strakoš 1984 CZE cykloteam KOLARNA 49:27.9 09:24.7 (20) 19:13.1 (19) 29:15.3 (19) 39:13.8 (19) 49:27.9 (19)
23 (-1) 13 / MB-M40 [126] Libor Foukal 1977 CZE Sport complex Breclav 49:43.6 09:48.5 (23) 19:33.4 (20) 29:27.8 (20) 39:36.4 (20) 49:43.6 (20)
24 (-1) 14 / MB-M40 [110] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky 50:17.3 09:44.5 (22) 19:39.3 (21) 29:42.0 (21) 39:57.0 (21) 50:17.3 (21)
25 (-1) 15 / MB-M40 [111] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky 51:06.1 09:55.9 (24) 20:03.9 (22) 30:12.8 (22) 40:37.8 (22) 51:06.1 (22)
26 (-1) 16 / MB-M40 [124] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 52:11.7 09:59.5 (25) 20:05.8 (23) 30:23.8 (23) 41:14.5 (23) 52:11.7 (23)
27 (-1) 17 / MB-M40 [135] Jiri Lehotsky 1976 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 53:35.3 09:39.3 (21) 20:10.1 (24) 30:59.2 (24) 42:07.2 (24) 53:35.3 (24)
DNF / MA-M35 [6] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 11:10.7 (26) 22:32.3 (25) 59:52.5 (25) 01:04:36.3 (25)
DNF / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Bitters Cyklofit 08:11.0 (7)
DNS / MB-M40 [513] Tomáš Hromádko 1973 CZE ELEVEN MITAS MERCEDES

výsledková listina Muži Open

start ~ 12:44:00

00:48:10.6
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / M [600] Lukáš Kunt 1997 CZE ghost team 45:52.7 07:33.5 (1) 15:13.5 (1) 22:52.8 (1) 30:32.8 (1) 38:11.3 (1)
2 2 / M [612] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 50:28.5 04:35.8 07:50.4 (2) 16:01.3 (2) 24:37.4 (2) 33:10.0 (2) 41:38.8 (2)
3 (-1) 3 / M [616] Tomáš Kašše 1985 CZE Monroe 47:46.8 09:20.1 (3) 18:36.9 (3) 28:03.0 (3) 38:14.0 (3) 47:46.8 (3)

výsledková listina Junioři

start ~ 12:44:00

výsledková listina MTB děti HK1

start ~ 14:00:00

00:13:33.045
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / holky [606] Babeta Kolářová 2009 CZE Dukla Praha 10:05.2
2 2 / holky [620] Karolína Frydrychová 2009 CZE TJ ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 10:19.4 00:14.2
3 1 / kluci [622] Oliver Loar 2012 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 10:46.7 00:41.5
4 2 / kluci [618] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 11:43.0 01:37.8
5 3 / kluci [627] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cyklo klub Jičín 12:12.1 02:06.9
6 4 / kluci [621] Šimon Neděla 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 12:43.6 02:38.4
7 5 / kluci [625] Matyáš Felcman 2008 CZE Cyklo klub Jičín 12:52.6 02:47.4
8 6 / kluci [624] Jakub Horčička 2010 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 14:22.0 04:16.8
9 7 / kluci [623] Michal Horčička 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 14:42.5 04:37.3
10 8 / kluci [626] Patrik Janďourek 2008 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 15:47.86 05:42.66
11 3 / holky [613] Kateřina Barvíková 2012 CZE SPORT AREÁL KLÍNY 17:29.29 07:24.09
12 9 / kluci [615] Miky Jiránek 2013 CZE CYKLO DĚDA 19:32.29 09:27.09

výsledková listina MTB děti HK2

start ~ 14:00:00

00:23:24.935
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / holky [608] Justýna Kolářová 2004 CZE Dukla Praha 19:50.3 09:30.8 (1)
2 1 / kluci [617] Marek Brumlík 2006 CZE Jičín cyklo 22:33.87 02:43.57 10:45.8 (2)
3 2 / kluci [614] Jiří Dovolil 2006 CZE Hořice 24:09.43 04:19.13 11:46.5 (3)
4 3 / kluci [619] Kryštof Kříž 2006 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 27:06.14 07:15.84 12:29.7 (4)