9. ČP masters MČR

24.11.2018 Třebíč 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 29, muži : 22, ženy: 7, MC-M50: 16, MD-M60: 6, ZA-Z35: 2, ZB-Z40: 4, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Kadeti: 6, Kadetky: 3, Juniorky: 1, ZE: 0, [m]28: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
mimo soutěž A celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, MA-M35: 8, MB-M40: 13 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 7 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
mistri C R pdf 10777B06.12.2018 16:17:17

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:41:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MC-M50 [232] Pavel Balák 1964 CZE Moravec team 36:21.1 05:43.5 (2) 11:45.4 (1) 17:44.9 (1) 23:56.6 (1) 30:10.1 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 36:25.2 00:04.1 05:42.6 (1) 11:47.4 (3) 17:59.0 (3) 24:11.0 (2) 30:21.3 (2)
3 3 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:38.8 01:17.7 05:45.0 (3) 11:46.0 (2) 17:53.2 (2) 24:25.4 (3) 31:00.2 (3)
4 1 / MD-M60 [308] Tomáš Rous 1959 CZE Plzeň 38:14.4 01:53.3 06:07.5 (7) 12:25.1 (6) 18:46.4 (5) 25:09.4 (4) 31:38.3 (4)
5 2 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 38:44.9 02:23.8 06:10.6 (8) 12:31.1 (7) 18:58.2 (7) 25:23.6 (5) 31:51.5 (5)
6 3 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 38:52.4 02:31.3 06:04.3 (5) 12:23.4 (5) 18:55.7 (6) 25:29.7 (6) 32:08.8 (6)
7 4 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 39:18.8 02:57.7 06:05.4 (6) 12:33.5 (8) 19:09.6 (8) 25:46.2 (7) 32:22.0 (7)
8 5 / MC-M50 [223] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 39:30.4 03:09.3 06:36.6 (11) 13:09.6 (11) 19:33.8 (9) 26:08.1 (9) 32:52.2 (8)
9 6 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 39:36.0 03:14.9 06:24.2 (9) 13:05.7 (10) 19:40.1 (10) 26:20.5 (10) 33:02.3 (9)
10 7 / MC-M50 [221] Petr Polívka 1963 CZE 40:32.0 04:10.9 06:26.4 (10) 13:04.9 (9) 19:48.1 (11) 26:35.0 (11) 33:30.5 (11)
11 4 / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 40:35.7 04:14.6 06:01.0 (4) 12:16.0 (4) 18:41.5 (4) 25:51.9 (8) 33:07.5 (10)
12 8 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 41:04.9 04:43.8 06:38.1 (12) 13:20.6 (12) 20:11.9 (12) 27:04.2 (12) 34:06.0 (12)
13 9 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 41:14.9 04:53.8 06:40.6 (13) 13:26.7 (13) 20:17.7 (13) 27:06.6 (13) 34:11.2 (13)
14 10 / MC-M50 [212] luděk křepela 1964 CZE Ethic Sport 42:36.2 06:15.1 06:59.2 (14) 13:52.5 (14) 20:53.8 (14) 28:01.5 (14) 35:19.6 (14)
15 (-1) 5 / MD-M60 [303] Zdeněk Žarlok 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:09.6 07:24.9 (18) 14:54.4 (17) 22:18.4 (17) 29:43.5 (17) 37:09.6 (15)
16 (-1) 1 / ZB-Z40 [511] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 37:17.7 07:02.5 (15) 14:27.5 (16) 22:02.6 (16) 29:35.8 (16) 37:17.7 (16)
17 (-1) 11 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 37:21.0 07:07.3 (16) 14:12.8 (15) 21:32.3 (15) 29:19.6 (15) 37:21.0 (17)
18 (-1) 12 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 37:53.1 07:26.2 (19) 14:59.1 (19) 22:35.3 (18) 30:18.4 (18) 37:53.1 (18)
19 (-1) 1 / ZA-Z35 [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 37:58.6 07:46.1 (21) 15:12.8 (21) 22:51.9 (20) 30:24.8 (19) 37:58.6 (19)
20 (-1) 13 / MC-M50 [209] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 38:05.9 07:16.0 (17) 14:55.3 (18) 22:42.3 (19) 30:32.0 (21) 38:05.9 (20)
21 (-1) 14 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 38:41.1 07:39.9 (20) 15:12.0 (20) 22:52.9 (21) 30:29.1 (20) 38:41.1 (21)
22 (-1) 15 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 39:15.0 07:52.4 (23) 15:21.6 (23) 23:01.4 (22) 30:51.7 (22) 39:15.0 (22)
23 (-1) 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 40:25.1 07:46.5 (22) 15:20.5 (22) 23:02.7 (23) 31:05.6 (23) 40:25.1 (23)
24 (-1) 2 / ZB-Z40 [503] kateřina holla 1978 CZE DK Bikeshop Ostrava 41:26.8 08:13.1 (24) 16:11.5 (24) 24:19.8 (24) 32:46.5 (24) 41:26.8 (24)
25 (-1) 6 / MD-M60 [306] Jan Wiatr 1950 CZE Loko Krnov 42:47.6 08:37.7 (27) 17:10.8 (27) 25:52.3 (26) 34:15.0 (25) 42:47.6 (25)
26 (-1) 3 / ZB-Z40 [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK PRIMA POLIČKA 43:33.3 08:19.7 (26) 16:38.5 (25) 25:26.8 (25) 34:23.7 (26) 43:33.3 (26)
27 (-1) 16 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 44:12.1 08:17.8 (25) 16:53.3 (26) 25:53.1 (27) 35:03.1 (27) 44:12.1 (27)
28 (-2) 2 / ZA-Z35 [402] Bronislava Wittnerová 1983 CZE Short bike academy Opletal 39:08.3 09:03.0 (28) 18:18.2 (28) 28:18.3 (28) 39:08.3 (28)
29 (-3) 4 / ZB-Z40 [502] Hana Schwanová 1972 CZE ACS Drak Vrbno 37:24.0 12:04.6 (29) 24:36.1 (29) 37:24.4 (29)