3. ČP Masters TOI Flemda

07.10.2018 Rýmařov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 26, muži : 19, ženy: 7, MC-M50: 12, MD-M60: 7, ZA-Z35: 3, ZB-Z40: 3, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, Kadeti: 0, Juniorky: 3, ZE: 8 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, MA-M35: 9, MB-M40: 21 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 14 [html] [pdf]

výsledková listina Masters A, B

start ~ 14:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 41:13.7 06:59.8 (3) 13:56.0 (3) 20:31.7 (2) 27:17.5 (1) 34:09.9 (1)
2 2 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 41:22.5 00:08.8 06:59.3 (1) 13:42.4 (1) 20:31.4 (1) 27:29.1 (2) 34:25.0 (2)
3 3 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 41:25.8 00:12.1 07:04.6 (4) 13:57.2 (4) 20:47.6 (4) 27:45.3 (4) 34:41.6 (4)
4 4 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team 41:31.2 00:17.5 06:59.6 (2) 13:52.4 (2) 20:47.1 (3) 27:44.9 (3) 34:41.2 (3)
5 1 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Author masters 42:57.0 01:43.3 07:06.5 (7) 14:02.6 (5) 21:10.3 (5) 28:20.6 (5) 35:39.3 (5)
6 2 / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike 43:36.1 02:22.4 07:20.1 (8) 14:33.7 (8) 21:42.5 (7) 28:51.6 (7) 36:09.9 (6)
7 3 / MA-M35 [3] Jakub Král 1984 CZE cyklo team KOLÁRNA 44:07.1 02:53.4 07:06.3 (6) 14:17.5 (6) 21:40.2 (6) 28:51.4 (6) 36:29.2 (7)
8 5 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE Žatec 44:28.0 03:14.3 07:28.0 (12) 14:42.5 (9) 22:05.3 (8) 29:43.4 (8) 37:11.9 (9)
9 6 / MB-M40 [131] vojtěch jindřišek 1979 CZE mtb přichovice 44:28.1 03:14.4 07:31.3 (14) 14:44.6 (11) 22:06.0 (10) 29:44.2 (10) 37:12.3 (10)
10 7 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 44:28.2 03:14.5 07:27.7 (11) 14:44.2 (10) 22:05.7 (9) 29:43.7 (9) 37:11.7 (8)
11 8 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 44:34.1 03:20.4 07:32.1 (16) 14:53.5 (15) 22:20.7 (11) 29:44.4 (11) 37:15.7 (11)
12 9 / MB-M40 [108] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 45:04.5 03:50.8 07:31.6 (15) 14:52.2 (12) 22:39.1 (15) 30:11.8 (14) 37:42.4 (14)
13 10 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 45:05.1 03:51.4 07:31.0 (13) 14:53.2 (14) 22:32.8 (14) 30:05.0 (12) 37:41.0 (12)
14 4 / MA-M35 [2] František Novotný 1981 CZE Hradecký Spinning Klub 45:15.5 04:01.8 07:27.3 (10) 14:52.9 (13) 22:32.4 (13) 30:06.0 (13) 37:42.1 (13)
15 11 / MB-M40 [109] Vlastik Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 45:58.2 04:44.5 07:05.0 (5) 14:22.5 (7) 22:24.5 (12) 30:22.4 (15) 38:04.8 (15)
16 5 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 46:05.6 04:51.9 07:49.4 (17) 15:18.5 (17) 22:53.0 (17) 30:34.4 (16) 38:18.4 (16)
17 6 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 47:14.8 06:01.1 07:23.6 (9) 15:07.2 (16) 22:52.0 (16) 30:41.5 (17) 38:38.7 (17)
18 12 / MB-M40 [120] Ondřej Stupka 1979 CZE Velká Bíteš 47:19.1 06:05.4 08:11.9 (19) 16:00.1 (19) 23:51.2 (18) 31:42.1 (18) 39:38.8 (18)
19 7 / MA-M35 [16] Jan Brychta 1981 CZE Praha 47:22.7 06:09.0 08:12.1 (20) 16:00.5 (20) 23:51.5 (19) 31:42.5 (19) 39:39.2 (19)
20 13 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 47:48.7 06:35.0 07:51.8 (18) 15:48.1 (18) 23:51.8 (20) 31:42.9 (20) 39:39.5 (20)
21 (-1) 8 / MA-M35 [4] jan kolaja 1981 CZE Sportchallenge 41:00.1 08:15.9 (24) 16:28.5 (23) 24:39.3 (22) 32:50.3 (22) 41:00.1 (21)
22 (-1) 14 / MB-M40 [122] Martin Jančík 1971 CZE SK Jiří team Ostrava 41:02.2 08:12.5 (22) 16:16.3 (21) 24:37.0 (21) 32:45.9 (21) 41:02.2 (22)
23 (-1) 9 / MA-M35 [14] Jaroslav Strakoš 1984 CZE cykloteam KOLARNA 41:24.7 08:14.9 (23) 16:24.0 (22) 24:46.4 (23) 33:12.0 (24) 41:24.7 (23)
24 (-1) 15 / MB-M40 [126] Libor Foukal 1977 CZE Sport complex Breclav 41:31.0 08:25.8 (25) 16:38.0 (24) 24:56.8 (24) 33:11.4 (23) 41:31.0 (24)
25 (-1) 16 / MB-M40 [125] Michal Navrkal 1976 CZE CKK ZNOJMO 41:58.5 08:12.3 (21) 16:44.0 (25) 25:04.1 (25) 33:30.5 (25) 41:58.5 (25)
26 (-1) 17 / MB-M40 [132] Lukáš Prošek 1974 CZE Brno 42:18.8 08:49.0 (28) 17:15.1 (27) 25:39.1 (27) 34:02.7 (26) 42:18.8 (26)
27 (-1) 18 / MB-M40 [110] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky 42:50.3 08:29.9 (26) 16:53.5 (26) 25:28.5 (26) 34:10.1 (27) 42:50.3 (27)
28 (-1) 19 / MB-M40 [111] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky 43:24.9 08:46.6 (27) 17:17.1 (28) 25:55.8 (28) 34:38.7 (28) 43:24.9 (28)
29 (-1) 20 / MB-M40 [121] Roman Miček 1973 CZE ACS Drak Vrbno 43:36.3 09:03.4 (30) 17:29.9 (29) 26:23.3 (29) 35:05.6 (29) 43:36.3 (29)
30 (-1) 21 / MB-M40 [124] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 45:51.22 08:50.27 (29) 17:41.19 (30) 26:40.71 (30) 36:15.0 (30) 45:51.22