3. ČP Masters TOI Flemda

07.10.2018 Rýmařov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 26, muži : 19, ženy: 7, MC-M50: 12, MD-M60: 7, ZA-Z35: 3, ZB-Z40: 3, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, Kadeti: 0, Juniorky: 3, ZE: 8 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, MA-M35: 9, MB-M40: 21 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 14 [html] [pdf]

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 13:02:24

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 29:18.5 07:20.1 (1) 14:26.0 (1) 21:48.1 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 29:47.2 00:28.7 07:20.5 (2) 14:40.3 (2) 22:11.0 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 30:53.5 01:35.0 07:51.0 (4) 15:23.0 (3) 23:09.1 (3)
4 3 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 31:58.7 02:40.2 08:05.2 (6) 16:05.2 (5) 24:02.9 (4)
5 4 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 32:12.5 02:54.0 08:16.6 (8) 16:14.0 (7) 24:09.6 (5)
6 2 / MD-M60 [218] Zdeněk Kukula 1950 CZE cykloteam KOLARNA 32:24.0 03:05.5 08:22.1 (9) 16:15.4 (8) 24:19.0 (6)
7 5 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 32:41.9 03:23.4 08:04.6 (5) 16:13.4 (6) 24:31.2 (7)
8 3 / MD-M60 [305] Andrzej Misina 1953 POL ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 33:27.7 04:09.2 08:27.3 (10) 16:45.0 (10) 25:09.2 (9)
9 6 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 33:34.9 04:16.4 08:33.0 (12) 16:48.1 (11) 25:08.7 (8)
10 7 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 33:43.1 04:24.6 08:16.1 (7) 16:42.2 (9) 25:13.0 (10)
11 8 / MC-M50 [206] Karel Sekerka st. 1961 CZE Sportovní club CYCLORACING 33:53.0 04:34.5 08:39.3 (14) 16:56.4 (12) 25:22.8 (11)
12 9 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 34:04.8 04:46.3 08:34.9 (13) 17:05.2 (14) 25:32.2 (12)
13 1 / ZA-Z35 [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 34:20.4 05:01.9 08:44.1 (15) 17:16.3 (15) 25:46.9 (14)
14 10 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 34:28.1 05:09.6 08:32.6 (11) 16:59.7 (13) 25:40.0 (13)
15 2 / ZA-Z35 [401] Pavlína Maráčková 1981 CZE Sk Jiří Team Ostrava 35:39.1 06:20.6 08:53.0 (16) 17:45.9 (16) 26:41.4 (15)
16 4 / MD-M60 [303] Zdeněk Žarlok 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 35:44.8 06:26.3 08:56.2 (17) 17:48.6 (17) 26:51.5 (16)
17 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 35:58.9 06:40.4 09:17.7 (19) 18:06.6 (18) 27:01.4 (17)
18 1 / ZB-Z40 [503] kateřina holla 1978 CZE DK Bikeshop Ostrava 37:11.2 07:52.7 09:27.1 (20) 18:42.5 (20) 27:52.1 (18)
19 11 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 37:59.7 08:41.2 09:09.2 (18) 18:37.1 (19) 28:19.6 (19)
20 2 / ZB-Z40 [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK PRIMA POLIČKA 38:11.6 08:53.1 09:40.4 (21) 19:07.8 (21) 28:38.7 (20)
21 5 / MD-M60 [306] Jan Wiatr 1950 CZE Loko Krnov 38:24.8 09:06.3 09:49.5 (24) 19:23.5 (23) 28:52.0 (21)
22 3 / ZA-Z35 [402] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 39:03.1 09:44.6 09:46.7 (22) 19:22.2 (22) 29:09.6 (22)
23 (-1) 6 / MD-M60 [322] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 31:10.0 09:47.0 (23) 20:13.6 (24) 31:10.0 (23)
24 (-1) 3 / ZB-Z40 [502] Hana Schwanová 1972 CZE ACS Drak Vrbno 35:47.6 11:53.0 (25) 23:49.9 (25) 35:47.6 (24)
DNF / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 07:42.6 (3) 15:23.1 (4)
DNF / MC-M50 [205] Ondřej Louvar 1962 CZE KC Hlinsko