5. ČP masters, VC Bivoj

22.10.2017 Stará Ves n/O 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 27, muži : 16, ženy: 11, žáci: 15, žákyně: 10, kadetky: 0, [k]16: 1, [m]7: 1 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 26, muži : 18, ženy: 8, MC-M50: 11, MD-M60: 7, ZA: 5, ZB: 3 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 34, muži : 34, ženy: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 20 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, Junioři: 5, ME: 5 [html] [pdf]
mimo soutěž A celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
M A B plus Neregistrovani pdf 45879B23.10.2017 10:50:52
M C D plus Neregistrovani pdf 37604B23.10.2017 10:50:51

výsledková listina žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:49:29

00:21:41.363
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / žáci [631] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 15:44.2 07:38.8 (1)
2 2 / žáci [632] Marek Majdanics 2004 CZE ACK Stará Ves 16:12.0 00:27.8 07:39.6 (2)
3 1 / žákyně [623] Anna Jaborniková 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 18:07.8 02:23.6 09:01.4 (4)
4 3 / žáci [645] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 18:17.9 02:33.7 08:53.9 (3)
5 4 / žáci [622] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 18:20.8 02:36.6 09:05.4 (5)
6 5 / žáci [644] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 18:21.8 02:37.6 09:07.6 (6)
7 2 / žákyně [628] Štěpánka Dubcová 2006 CZE Team Forman Kids 19:42.6 03:58.4 09:12.4 (7)
8 6 / žáci [618] Jakub Vajbar 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 20:09.2 04:25.0 09:43.6 (8)
9 7 / žáci [606] Samuel Malovec 2005 CZE CK olympik Trnava 20:12.0 04:27.8 09:57.2 (10)
10 3 / žákyně [604] Sabina Košárková 2005 CZE SK Jiří team Ostrava 20:20.9 04:36.7 09:52.7 (9)
11 4 / žákyně [617] Barbora Němcová 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 20:55.8 05:11.6 10:08.5 (11)
12 1 / [k]16 [621] Veronika Jaborníková 2001 CZE SPortcomplex Břeclav 21:07.1 05:22.9 10:35.0 (15)
13 8 / žáci [607] Tomáš Drobný 2006 SVK CK Olympik Trnava 21:14.3 05:30.1 10:17.9 (12)
14 9 / žáci [603] Daniel Sverkot 2008 CZE SK Jiří team Ostrava 21:20.1 05:35.9 10:22.6 (13)
15 5 / žákyně [610] Petra Hlbocká 2006 SVK CK Olympik Trnava 21:32.7 05:48.5 10:29.8 (14)
16 10 / žáci [608] Daniel Macko 2007 CZE CK Olympik Trnava 21:42.9 05:58.7 10:45.2 (16)
17 11 / žáci [629] Marek Lazecki 2007 CZE SK Jiří team Ostrava 22:12.4 06:28.2 10:50.4 (17)
18 6 / žákyně [615] Markéta Huráčková 2007 CZE CK Feso Petřvald 22:23.5 06:39.3 11:16.2 (20)
19 1 / [m]7 [904] Matouš Filgas 2010 CZE Ostrava 22:36.0 06:51.8 11:01.0 (18)
20 7 / žákyně [643] Viktoria Podmska 2005 CZE UKS Stobrawa 22:50.0 07:05.8 11:13.1 (19)
21 12 / žáci [619] Viktor Minařík 2005 CZE Sportcomplex Břeclav 22:58.9 07:14.7 11:16.2 (21)
22 8 / žákyně [630] Maja Jozkowicz 2006 CZE Diverjey Team 23:41.0 07:56.8 11:53.4 (24)
23 9 / žákyně [620] Michaela Poulová 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 23:47.4 08:03.2 11:53.4 (23)
24 13 / žáci [640] Ondra Vála 2007 CZE SK Jiří team Ostrava 26:05.1 10:20.9 11:47.6 (22)
25 14 / žáci [609] Marian Hlbocký 2007 CZE CK Olympik Trnava 26:49.2 11:05.0 13:01.7 (25)
26 15 / žáci [616] Robin Blaha 2007 CZE CK Feso Petřvald 27:45.7 12:01.5 13:09.9 (26)
27 10 / žákyně [625] Adéla Hermanová 2005 CZE Sportcomplex Břeclav 31:05.5 15:21.3 14:52.9 (27)

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:30:35

00:37:12.932
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 32:42.0 07:41.1 (1) 15:42.4 (1) 24:01.1 (1)
2 1 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 33:28.0 00:46.0 07:54.6 (3) 16:13.9 (2) 24:40.9 (2)
3 2 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 33:52.7 01:10.7 07:59.8 (5) 16:44.8 (5) 25:19.3 (5)
4 2 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 34:03.5 01:21.5 07:50.4 (2) 16:19.7 (3) 25:01.7 (3)
5 3 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 34:06.0 01:24.0 07:58.3 (4) 16:27.0 (4) 25:07.0 (4)
6 3 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 34:16.7 01:34.7 08:13.5 (6) 16:52.4 (6) 25:32.8 (6)
7 4 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 34:59.9 02:17.9 08:26.5 (8) 17:06.9 (7) 25:57.6 (7)
8 4 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 35:32.7 02:50.7 08:24.4 (7) 17:19.3 (8) 26:19.4 (8)
9 5 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 35:47.1 03:05.1 08:31.0 (9) 17:25.5 (9) 26:21.0 (9)
10 6 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 36:24.0 03:42.0 08:56.4 (10) 17:55.9 (10) 27:03.2 (10)
11 5 / MD-M60 [309] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 36:47.7 04:05.7 08:58.4 (11) 17:58.8 (11) 27:12.8 (11)
12 1 / ZB [505] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 37:26.3 04:44.3 09:09.9 (12) 18:21.2 (12) 27:52.4 (12)
13 1 / ZA [405] Lucie Gruchalová 1984 CZE CK Hobby Bohumín 38:54.3 06:12.3 09:24.2 (14) 19:03.8 (13) 28:57.9 (13)
14 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 39:07.8 06:25.8 09:39.9 (17) 19:17.5 (14) 29:15.2 (15)
15 7 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 39:13.7 06:31.7 09:43.4 (19) 19:18.9 (15) 29:06.4 (14)
16 3 / ZA [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 39:14.8 06:32.8 09:45.3 (20) 19:23.5 (16) 29:27.4 (17)
17 8 / MC-M50 [205] Milan Švec 1963 CZE Silný team Uničov 39:46.6 07:04.6 09:37.6 (16) 19:30.2 (17) 29:21.7 (16)
18 4 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 40:19.3 07:37.3 09:23.7 (13) 19:35.0 (19) 29:36.6 (18)
19 6 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 40:20.8 07:38.8 09:45.6 (21) 19:38.4 (21) 29:43.3 (19)
20 9 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 40:34.2 07:52.2 09:41.6 (18) 19:33.0 (18) 29:51.9 (20)
21 2 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 40:41.4 07:59.4 09:50.4 (22) 19:47.9 (22) 30:04.1 (21)
22 10 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 41:05.0 08:23.0 09:35.6 (15) 19:37.6 (20) 30:12.1 (22)
23 (-1) 11 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 32:40.1 10:34.0 (23) 21:21.8 (23) 32:40.1 (23)
24 (-1) 5 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 33:15.6 10:35.2 (24) 21:37.9 (24) 33:15.6 (24)
25 (-1) 7 / MD-M60 [301] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 33:16.4 10:46.0 (25) 21:55.5 (25) 33:16.4 (25)
26 (-1) 3 / ZB [502] Ivana Metelková 1961 CZE ACS Drak Vrbno 39:04.6 11:56.9 (26) 24:50.5 (26) 39:04.6 (26)

výsledková listina vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:30:35

00:35:38.373
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Kadeti [642] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 32:43.9 07:46.0 (1) 16:00.6 (1) 24:31.6 (1)
2 2 / Kadeti [601] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 33:18.3 00:34.4 08:04.5 (3) 16:20.0 (3) 24:38.1 (2)
3 1 / ZE [638] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 33:20.8 00:36.9 07:54.2 (2) 16:08.7 (2) 24:39.8 (3)
4 2 / ZE [605] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 34:00.5 01:16.6 08:07.5 (4) 16:32.8 (4) 25:14.0 (4)
5 3 / Kadeti [611] Branislav Valášek 2002 CZE CK Olympik Trnava 34:18.2 01:34.3 08:34.0 (7) 17:01.6 (5) 25:45.2 (6)
6 4 / Kadeti [614] Vojtěch Hurač 2002 CZE CK Feso Petřvald 34:36.5 01:52.6 08:12.2 (5) 17:01.8 (6) 25:41.4 (5)
7 3 / ZE [635] Kateřina Mudříková 1996 CZE ACK Stará Ves 35:21.5 02:37.6 08:33.7 (6) 17:06.2 (7) 25:52.3 (7)
8 5 / Kadeti [627] Jakub Havrlant 2003 CZE ACK Stará Ves 36:42.0 03:58.1 09:14.2 (9) 18:08.5 (8) 27:17.9 (8)
9 4 / ZE [648] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 37:14.0 04:30.1 09:31.6 (11) 18:39.5 (10) 27:57.8 (10)
10 6 / Kadeti [647] Štěpán Kyjonka 2003 CZE CK FEJO Petřvald 37:43.5 04:59.6 09:07.9 (8) 18:14.0 (9) 27:44.7 (9)
11 7 / Kadeti [633] Ondřej Voznička 2003 CZE SK jiří Team 42:42.9 09:59.0 10:04.3 (12) 20:29.4 (12) 31:31.1 (11)
12 (-1) 1 / Juniorky [626] Pavlína Plchová 2001 CZE Cyklo Bendl 34:09.4 10:59.1 (13) 22:22.6 (13) 34:09.4 (12)
13 (-1) 8 / Kadeti [637] Šimon Milota 2003 CZE ACK Stará Ves 39:51.8 09:20.2 (10) 18:56.9 (11) 39:51.8 (13)

výsledková listina mimo soutěž C

start ~ 11:34:33

00:37:10.8
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / Muži [639] Jan Zmuda 1959 CZE Loko Krnov 37:10.8 05:41.6 (1) 15:56.0 (1) 26:32.2 (1)

výsledková listina Masters A, B

start ~ 12:31:00

00:42:20.238
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 36:21.8 05:46.4 (1) 13:22.7 (1) 20:57.4 (1) 28:35.2 (1)
2 2 / MA-M30 [24] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 38:10.0 01:48.2 06:09.7 (3) 14:13.7 (3) 22:05.5 (2) 30:00.8 (2)
3 3 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 38:46.3 02:24.5 06:08.7 (2) 14:12.3 (2) 22:15.8 (3) 30:29.4 (3)
4 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 39:50.8 03:29.0 06:35.9 (4) 14:50.1 (5) 23:07.7 (5) 31:31.0 (5)
5 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 39:51.5 03:29.7 06:37.2 (5) 14:44.8 (4) 23:00.0 (4) 31:23.6 (4)
6 2 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 41:00.7 04:38.9 06:43.4 (6) 15:08.2 (6) 23:31.3 (6) 32:10.8 (6)
7 5 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 41:21.2 04:59.4 07:12.9 (16) 15:36.2 (10) 24:06.8 (9) 32:39.6 (7)
8 3 / MB-M40 [118] Pavel Petr 1969 CZE CK Loko Pardubice 41:25.1 05:03.3 07:00.8 (11) 15:27.2 (8) 24:05.0 (8) 32:45.3 (9)
9 4 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 41:35.3 05:13.5 06:46.6 (8) 15:11.5 (7) 23:49.5 (7) 32:40.3 (8)
10 5 / MB-M40 [113] Michal Józkowicz 1974 POL Diversey Team 42:04.1 05:42.3 06:48.0 (9) 15:37.7 (11) 24:20.1 (11) 33:08.3 (10)
11 6 / MB-M40 [112] Arkadiusz Posmyk 1974 POL Diversey Team 42:24.3 06:02.5 06:57.0 (10) 15:46.1 (13) 24:19.4 (10) 33:16.6 (11)
12 7 / MB-M40 [102] Vlastimil Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 43:07.0 06:45.2 07:09.2 (15) 15:38.5 (12) 24:28.0 (12) 33:33.9 (12)
13 6 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 43:27.1 07:05.3 07:05.4 (12) 15:56.6 (14) 25:12.9 (15) 34:12.2 (13)
14 7 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 43:38.5 07:16.7 07:06.2 (13) 16:01.6 (15) 25:00.9 (13) 34:13.0 (14)
15 8 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 44:07.3 07:45.5 07:08.3 (14) 16:15.9 (16) 25:28.0 (16) 34:47.8 (16)
16 8 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 44:17.4 07:55.6 07:22.7 (18) 16:19.1 (17) 25:35.6 (17) 34:46.5 (15)
17 9 / MB-M40 [120] Martin Katera 1977 CZE JKF Jaroměř 44:56.2 08:34.4 07:35.9 (19) 16:47.6 (19) 26:00.8 (18) 35:23.2 (17)
18 10 / MB-M40 [115] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 45:18.8 08:57.0 07:22.5 (17) 16:42.8 (18) 26:08.1 (19) 35:49.5 (18)
19 11 / MB-M40 [124] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 45:23.0 09:01.2 08:05.0 (24) 17:17.0 (21) 26:33.0 (21) 35:55.0 (19)
20 12 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 45:39.3 09:17.5 08:06.0 (25) 17:17.7 (22) 26:33.5 (22) 35:55.1 (20)
21 9 / MA-M30 [1] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 46:19.3 09:57.5 07:40.0 (20) 17:00.8 (20) 26:32.5 (20) 36:08.6 (21)
22 (-1) 10 / MA-M30 [2] Vojtěch Gruchala 1983 CZE CK Hobby Bohumín 38:20.9 08:48.5 (29) 18:33.9 (28) 28:23.9 (27) 38:20.9 (25)
23 (-1) 13 / MB-M40 [108] Zdeněk Mlynář 1976 CZE PUSKINAK.CZ 36:22.9 06:46.1 (7) 15:34.6 (9) 25:08.8 (14) 36:22.9 (22)
24 (-1) 11 / MA-M30 [16] Jaroslav Strakoš 1986 CZE cykloteam KOLARNA 36:39.6 07:57.1 (22) 17:32.0 (23) 27:08.5 (23) 36:39.6 (23)
25 (-1) 14 / MB-M40 [109] Martin Janů 1974 CZE Silný team Uničov 36:45.1 08:17.6 (26) 17:41.5 (24) 27:12.1 (24) 36:45.1 (24)
26 (-1) 15 / MB-M40 [119] Jan Pospíšil 1970 CZE Utari Team Pytlon 38:31.8 08:23.0 (27) 18:10.6 (26) 28:37.4 (28) 38:31.8 (26)
27 (-1) 16 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 38:40.0 07:56.9 (21) 17:58.1 (25) 28:13.8 (26) 38:40.0 (27)
28 (-1) 17 / MB-M40 [130] Jiri Lehotsky 1976 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 40:41.7 08:47.2 (28) 19:08.3 (31) 29:51.7 (30) 40:41.7 (28)
29 (-1) 18 / MB-M40 [25] Peter Pobjecký 1976 CZE CK Karpaty Smolenice 40:49.4 08:48.9 (30) 19:06.5 (30) 29:58.3 (31) 40:49.4 (29)
30 (-1) 12 / MA-M30 [11] Pavel Hrůza 1983 CZE Kolo kram racers 41:11.9 08:54.1 (31) 18:53.0 (29) 28:58.5 (29) 41:11.9 (30)
31 (-1) 19 / MB-M40 [139] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 43:19.2 09:07.9 (33) 20:08.4 (32) 31:41.5 (32) 43:19.2 (31)
32 (-1) 20 / MB-M40 [131] Martin Skála 1977 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 47:19.9 09:04.8 (32) 18:26.1 (27) 28:02.3 (25) 47:19.9 (32)
DNF / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 08:01.3 (23) 20:10.7 (33)
DNF / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 09:47.3 (34)

výsledková listina vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 12:31:00

00:40:53.683
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / ME [613] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 37:33.5 06:23.6 (1) 14:03.8 (1) 21:47.2 (1) 29:32.8 (1)
2 1 / Junioři [636] Erik Vávra 2001 CZE ACK Stará Ves 38:39.3 01:05.8 06:27.3 (2) 14:16.9 (2) 22:24.8 (2) 30:42.7 (2)
3 2 / ME [634] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 40:04.4 02:30.9 06:40.0 (3) 14:51.9 (4) 23:12.8 (3) 31:36.3 (3)
4 3 / ME [652] Tomáš Kalita 1988 CZE SK Bagbike 41:30.6 03:57.1 07:02.8 (5) 15:31.7 (6) 24:12.4 (4) 32:53.1 (4)
5 2 / Junioři [650] David Andrle 2000 CZE Elkov Author junior team 41:54.3 04:20.8 06:55.8 (4) 15:15.8 (5) 24:18.4 (5) 33:02.5 (5)
6 4 / ME [651] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 45:40.0 08:06.5 08:05.0 (8) 14:51.1 (3) 26:33.0 (6) 34:08.0 (6)
7 (-1) 5 / ME [649] Radim Fiala 1995 CZE Novatop Lapierre 37:17.3 07:47.1 (7) 17:34.0 (8) 27:07.5 (7) 37:17.3 (7)
8 (-1) 3 / Junioři [612] Jakub Hajdu 2000 SVK CK Olympik Trnava 39:29.6 08:18.3 (10) 18:32.3 (9) 28:56.6 (8) 39:29.6 (8)
9 (-1) 4 / Junioři [624] Viktor Doležal 2001 CZE Sport Complex Břeclav 40:24.3 08:11.8 (9) 18:32.6 (10) 29:05.5 (9) 40:24.3 (9)
10 (-1) 5 / Junioři [646] David Herbeč 2000 CZE UKS Stobrawa 40:41.4 07:41.9 (6) 17:01.1 (7) 36:23.7 (10) 40:41.4 (10)

výsledková listina mimo soutěž A

start ~ 12:32:29

00:00:00
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
(-1) 1 / Muži [641] Rafal Tluszczak 1972 POL Hotel 4 brzozy 06:50.5 (1) 16:28.3 (1) 26:25.8 (1) 36:23.3 (1)