Cyklokros masters Finále

16.12.2017 Třebíč 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

běh 2.5km celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, h12: 1, h14: 1, h18: 0, h19: 0, d12: 0, d14: 0, d18: 1, d19: 1 [html] [pdf]
běh 7.5km celkem: 15, muži : 10, ženy: 5, m18: 2, m39: 4, m49: 2, m59: 2, m60: 0, z18: 1, z39: 2, z49: 1, z59: 1, z60: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 21, muži : 16, ženy: 5, MC-M50: 12, MD-M60: 4, ZA: 2, ZB: 3 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, M open: 0, MA-M30: 9, MB-M40: 13 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 5 [html] [pdf]

výsledková listina běh 7.5km

start ~ 10:02:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / m39 [810] Zdeněk Ryšavý 1991 CZE Okříšky 31:55.3 10:12.6 (1) 20:58.5 (1)
2 1 / m18 [800] Ondřej Grulich 2001 CZE TJ Spartak Třebíč 33:20.8 01:25.5 10:37.8 (2) 22:03.3 (2)
3 2 / m18 [807] Jan Caha 2003 CZE TJ Spartak Třebíč 33:50.6 01:55.3 11:15.2 (6) 22:39.5 (4)
4 1 / z18 [802] Nikola Procháyková 2002 CZE Třebíč 33:53.5 01:58.2 11:13.8 (5) 22:39.5 (3)
5 1 / m49 [808] Pavel Heimlich 1977 CZE Třebíč 34:03.0 02:07.7 11:05.7 (3) 22:45.8 (5)
6 2 / m39 [822] Jan Doležal 1989 CZE Brtnice 34:45.0 02:49.7 11:06.0 (4) 22:52.0 (6)
7 3 / m39 [803] Petr Pavlíček 1983 CZE Pozdátky 34:51.2 02:55.9 11:30.4 (9) 23:16.1 (7)
8 4 / m39 [820] Michal Soška 1990 CZE Jihlava 35:21.0 03:25.7 11:29.1 (8) 23:40.2 (9)
9 2 / m49 [801] Dušan Procházka 1972 CZE TJ Spartak Třebíč Triatlon 36:44.8 04:49.5 11:19.0 (7) 23:39.5 (8)
10 1 / z39 [806] Klára Březnová 1993 CZE TJ Spartak Třebíč 39:05.2 07:09.9 12:50.3 (11) 25:59.4 (10)
11 1 / m59 [805] Jiří Března 1964 CZE Třebíč 40:19.2 08:23.9 13:57.9 (13) 27:26.3 (12)
12 2 / m59 [812] Jaroslav Kratochvíl 1965 CZE Třebíč 40:46.4 08:51.1 12:45.6 (10) 26:48.4 (11)
13 1 / z49 [804] Ivana Březnová 1968 CZE Třebíč 42:05.6 10:10.3 13:42.1 (12) 27:56.0 (13)
14 2 / z39 [809] Lenka Manová 1993 CZE Jihlava 46:27.9 14:32.6 14:58.5 (14) 30:56.8 (14)
15 1 / z59 [821] Irena Doležalová 1967 CZE Brtnice 52:18.6 20:23.3 16:41.9 (15) 34:16.3 (15)