Cyklokros masters Finále

16.12.2017 Třebíč 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

běh 2.5km celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, h12: 1, h14: 1, h18: 0, h19: 0, d12: 0, d14: 0, d18: 1, d19: 1 [html] [pdf]
běh 7.5km celkem: 15, muži : 10, ženy: 5, m18: 2, m39: 4, m49: 2, m59: 2, m60: 0, z18: 1, z39: 2, z49: 1, z59: 1, z60: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 21, muži : 16, ženy: 5, MC-M50: 12, MD-M60: 4, ZA: 2, ZB: 3 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, M open: 0, MA-M30: 9, MB-M40: 13 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 5 [html] [pdf]

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:58:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 37:21.1 07:26.6 (2) 14:52.5 (2) 22:15.3 (1) 29:44.4 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 37:36.3 00:15.2 07:26.3 (1) 14:52.2 (1) 22:22.4 (2) 29:57.6 (2)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 38:14.5 00:53.4 07:36.6 (4) 15:10.8 (3) 22:54.6 (3) 30:37.5 (3)
4 4 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 38:27.4 01:06.3 07:44.1 (5) 15:27.1 (4) 23:06.2 (4) 30:47.6 (4)
5 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 38:32.8 01:11.7 07:31.0 (3) 15:31.3 (5) 23:16.2 (5) 30:53.6 (5)
6 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 38:38.0 01:16.9 08:20.3 (9) 15:56.4 (8) 23:30.7 (6) 31:05.9 (6)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 39:48.6 02:27.5 07:53.0 (6) 15:43.9 (6) 23:40.1 (7) 31:43.3 (7)
8 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 41:09.9 03:48.8 07:53.2 (7) 15:51.1 (7) 24:03.1 (8) 32:32.7 (8)
9 3 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 42:16.5 04:55.4 08:25.7 (10) 16:41.5 (9) 25:05.1 (9) 33:34.8 (9)
10 7 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 42:42.3 05:21.2 08:33.6 (13) 16:53.5 (10) 25:23.3 (10) 33:56.7 (10)
11 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 43:26.9 06:05.8 08:29.4 (11) 16:58.1 (11) 25:41.0 (11) 34:32.3 (11)
12 9 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 43:36.4 06:15.3 08:32.1 (12) 17:08.2 (13) 25:53.6 (13) 34:49.6 (12)
13 10 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 43:41.9 06:20.8 08:37.5 (14) 17:16.0 (14) 26:14.6 (14) 35:02.8 (13)
14 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 44:21.0 06:59.9 08:38.6 (16) 17:28.9 (15) 26:21.5 (15) 35:15.2 (14)
15 4 / MD-M60 [313] Pavel Kotas 1955 CZE CK Frenštát 44:26.5 07:05.4 08:58.9 (18) 18:03.1 (18) 26:35.6 (17) 35:28.8 (15)
16 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 45:05.1 07:44.0 08:38.1 (15) 17:42.7 (16) 26:35.0 (16) 35:34.2 (16)
17 (-1) 1 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 37:33.9 08:58.4 (17) 18:02.6 (17) 28:07.6 (18) 37:33.9 (17)
18 (-1) 11 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 39:01.3 09:16.6 (19) 18:57.6 (19) 28:51.2 (19) 39:01.3 (18)
19 (-1) 2 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 41:20.8 10:04.1 (20) 20:15.4 (20) 30:16.8 (20) 41:20.8 (19)
20 (-1) 3 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 46:03.9 11:39.9 (21) 23:12.6 (21) 34:40.4 (21) 46:03.9 (20)
DNF / MC-M50 [227] Radek Beneš 1968 CZE Lawi-Granfondo team 08:19.8 (8) 17:05.1 (12) 25:43.6 (12)