8. ČP masters Hrádek

25.11.2017 Třebíč 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 21, muži : 18, ženy: 3, MC-M50: 14, MD-M60: 4, ZA: 1, ZB: 2 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Kadeti: 1, Juniorky: 0, ZE: 1 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 28, muži : 28, ženy: 0, M open: 0, MA-M30: 15, MB-M40: 13 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 27:13.6 06:49.9 (5) 13:37.5 (4) 20:25.7 (2)
2 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 27:24.4 00:10.8 06:43.7 (3) 13:30.4 (2) 20:18.3 (1)
3 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 27:42.6 00:29.0 06:43.2 (1) 13:34.1 (3) 20:27.0 (3)
4 3 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 27:55.9 00:42.3 06:43.7 (2) 13:19.2 (1) 20:29.5 (4)
5 4 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 27:57.4 00:43.8 07:02.0 (8) 14:03.5 (6) 21:03.8 (6)
6 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 28:09.1 00:55.5 06:45.8 (4) 13:48.5 (5) 21:02.1 (5)
7 5 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 28:20.9 01:07.3 07:07.5 (9) 14:13.4 (8) 21:17.0 (7)
8 6 / MC-M50 [226] Ludvík Usnul 1959 CZE 28:40.9 01:27.3 07:00.4 (6) 14:09.5 (7) 21:21.6 (8)
9 7 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 29:13.0 01:59.4 07:08.0 (10) 14:18.9 (9) 21:50.8 (9)
10 8 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 29:20.2 02:06.6 07:00.9 (7) 14:28.4 (10) 21:55.1 (10)
11 9 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 30:46.3 03:32.7 07:53.9 (14) 15:29.0 (12) 23:02.9 (12)
12 10 / MC-M50 [214] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 30:58.8 03:45.2 07:49.8 (13) 15:21.8 (11) 23:02.4 (11)
13 11 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 31:29.7 04:16.1 07:48.7 (12) 15:33.5 (13) 23:23.6 (13)
14 12 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 31:42.1 04:28.5 07:57.0 (16) 15:47.0 (14) 23:40.2 (14)
15 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 31:54.1 04:40.5 07:55.2 (15) 15:57.1 (15) 23:52.9 (15)
16 3 / MD-M60 [313] Pavel Kotas 1955 CZE CK Frenštát 32:12.4 04:58.8 08:05.6 (17) 16:11.0 (17) 24:15.7 (17)
17 1 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 32:17.0 05:03.4 08:08.6 (18) 16:09.2 (16) 24:04.6 (16)
18 4 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 33:45.5 06:31.9 09:47.1 (20) 17:38.4 (19) 25:44.7 (18)
19 13 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 34:36.6 07:23.0 07:48.3 (11) 18:51.2 (20) 26:34.8 (20)
20 14 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 34:49.8 07:36.2 08:17.1 (19) 16:51.1 (18) 25:50.7 (19)
21 (-1) 2 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 29:29.0 09:49.4 (21) 19:35.2 (21) 29:29.0 (21)

výsledková listina vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / ZE [603] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 30:33.8 07:30.0 (2) 15:08.0 (2) 22:44.6 (2)
2 1 / Kadeti [601] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 34:53.0 04:19.2 06:55.2 (1) 15:01.9 (1) 22:27.5 (1)

výsledková listina Masters A, B

start ~ 12:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 43:37.3 06:02.5 (1) 12:11.0 (1) 18:23.7 (1) 24:38.7 (1) 30:59.0 (1) 37:15.9 (1)
2 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 44:40.0 01:02.7 06:14.5 (4) 12:31.7 (3) 18:53.5 (2) 25:09.8 (2) 31:32.9 (2) 38:11.6 (2)
3 2 / MA-M30 [31] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 45:03.8 01:26.5 06:13.1 (3) 12:32.0 (4) 18:54.5 (3) 25:27.6 (3) 31:58.8 (3) 38:28.9 (3)
4 3 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 45:28.3 01:51.0 06:12.7 (2) 12:31.3 (2) 19:14.4 (4) 25:44.7 (4) 32:22.7 (4) 38:53.7 (4)
5 4 / MA-M30 [20] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 46:18.9 02:41.6 06:38.5 (12) 13:13.8 (5) 19:44.4 (5) 26:28.4 (5) 33:04.4 (6) 39:44.3 (6)
6 5 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 46:31.1 02:53.8 06:30.9 (5) 13:14.5 (7) 19:52.6 (7) 26:28.8 (6) 33:04.0 (5) 39:43.9 (5)
7 2 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 46:37.2 02:59.9 06:31.1 (6) 13:14.5 (8) 19:52.0 (6) 26:29.1 (7) 33:04.7 (7) 39:44.6 (7)
8 3 / MB-M40 [144] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 47:02.5 03:25.2 06:36.7 (9) 13:14.0 (6) 19:52.9 (8) 26:31.5 (8) 33:17.5 (8) 40:07.8 (8)
9 6 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 47:07.1 03:29.8 06:37.6 (11) 13:15.5 (10) 19:53.1 (9) 26:35.4 (9) 33:30.6 (9) 40:21.1 (9)
10 4 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 48:04.4 04:27.1 06:32.6 (7) 13:15.3 (9) 20:02.8 (10) 26:54.6 (10) 33:54.2 (10) 40:57.0 (10)
11 7 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 48:10.4 04:33.1 06:37.0 (10) 13:32.3 (12) 20:43.0 (12) 27:40.1 (12) 34:31.6 (12) 41:20.9 (11)
12 5 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 49:12.1 05:34.8 06:36.4 (8) 13:22.2 (11) 20:18.2 (11) 27:19.0 (11) 34:31.4 (11) 41:48.5 (12)
13 6 / MB-M40 [123] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 49:28.7 05:51.4 06:44.5 (13) 13:40.9 (13) 20:43.2 (13) 27:52.4 (13) 35:01.9 (13) 42:12.0 (13)
14 8 / MA-M30 [7] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 49:40.2 06:02.9 07:16.9 (19) 14:16.4 (18) 21:16.3 (17) 28:23.7 (16) 35:31.0 (15) 42:35.8 (15)
15 7 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 49:47.2 06:09.9 07:13.7 (16) 14:13.3 (16) 21:15.3 (15) 28:17.5 (14) 35:26.2 (14) 42:35.3 (14)
16 8 / MB-M40 [120] Martin Katera 1977 CZE JKF Jaroměř 49:58.9 06:21.6 07:01.5 (15) 14:07.3 (14) 21:12.3 (14) 28:23.1 (15) 35:37.9 (16) 42:48.7 (16)
17 9 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 50:08.9 06:31.6 06:59.8 (14) 14:07.5 (15) 21:16.0 (16) 28:33.0 (18) 35:46.6 (18) 42:54.7 (17)
18 9 / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 50:58.4 07:21.1 07:13.9 (17) 14:15.9 (17) 21:18.5 (18) 28:30.8 (17) 35:46.1 (17) 43:11.0 (18)
19 10 / MA-M30 [604] Jan Brychta 1981 CZE Praha 51:25.8 07:48.5 07:14.4 (18) 14:26.9 (19) 21:42.2 (19) 29:01.9 (20) 36:20.3 (19) 43:34.4 (19)
20 11 / MA-M30 [2] Vojtěch Gruchala 1983 CZE CK Hobby Bohumín 51:30.7 07:53.4 07:21.3 (21) 14:35.6 (21) 21:51.7 (21) 29:10.8 (21) 36:27.0 (21) 43:34.7 (20)
21 (-1) 12 / MA-M30 [26] Petr Mančík 1987 CZE MKV Sport 43:52.3 07:19.3 (20) 14:32.7 (20) 21:42.7 (20) 29:01.9 (19) 36:20.8 (20) 43:52.3 (21)
22 (-1) 10 / MB-M40 [119] Jan Pospíšil 1970 CZE Utari Team Pytlon 45:10.5 07:36.6 (24) 15:01.6 (24) 22:24.4 (22) 29:55.0 (22) 37:32.7 (22) 45:10.5 (22)
23 (-1) 13 / MA-M30 [1] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 45:33.2 07:27.3 (23) 15:01.2 (22) 22:30.1 (23) 30:05.8 (23) 37:51.0 (23) 45:33.2 (23)
24 (-1) 14 / MA-M30 [11] Pavel Hrůza 1983 CZE Kolo kram racers 45:54.3 07:36.9 (25) 15:11.7 (25) 22:48.1 (24) 30:31.2 (24) 38:16.5 (24) 45:54.3 (24)
25 (-1) 11 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 46:09.8 07:26.2 (22) 15:01.6 (23) 23:21.2 (26) 31:00.3 (25) 38:40.7 (25) 46:09.8 (25)
26 (-1) 15 / MA-M30 [29] Tomáš Kozel 1981 CZE CK Cyklokrám Svijany 46:51.0 07:46.6 (27) 15:19.3 (26) 23:07.3 (25) 31:00.3 (26) 39:03.4 (26) 46:51.0 (26)
27 (-1) 12 / MB-M40 [143] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 48:46.5 07:44.8 (26) 15:43.3 (27) 23:45.9 (27) 32:02.7 (27) 40:18.4 (27) 48:46.5 (27)
DNF / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling

výsledková listina vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 12:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / ME [605] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 44:56.5 06:13.4 (1) 12:30.9 (1) 18:54.0 (1) 25:27.3 (1) 32:11.3 (1) 38:34.8 (1)