Den nahoru a dolů

07.04.2018 Špindlerův mlýn 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Závodníci celkem: 204, muži : 131, ženy: 73, Muži: 131, Ženy: 73 [html] [pdf]
Příchozí celkem: 694, muži : 462, ženy: 232, Muži: 462, Ženy: 232 [html] [pdf]

výsledková listina Závodníci

start ~ 08:30:00

poř. poř./kat. # jméno tým/klub/obec počet okruhů start posl. průchod čas na trati
1 1 / Muži 129 Švec Matěj SAC Špindlerův Mlýn 9 06:56:38 06:56:38
33:1909:4736:0205:3333:1907:4540:1507:2039:4005:5842:0209:3845:2210:0141:5904:5539:0504:38 start 00:00:00 | nahoře 00:33:19 | dole 00:43:06 | nahoře 01:19:08 | dole 01:24:41 | nahoře 01:58:00 | dole 02:05:45 | nahoře 02:46:00 | dole 02:53:20 | nahoře 03:33:00 | dole 03:38:58 | nahoře 04:21:00 | dole 04:30:38 | nahoře 05:16:00 | dole 05:26:01 | nahoře 06:08:00 | dole 06:12:55 | nahoře 06:52:00 | dole 06:56:38
2 2 / Muži 31 Berka Radim Kozákov, CZSA 9 00:04.73 07:06:42 07:06:37
35:2409:1636:0408:4835:3508:2335:2610:0933:5110:2635:3411:5938:0115:3542:2511:3041:3006:42 start 00:00:04 | nahoře 00:35:28 | dole 00:44:44 | nahoře 01:20:48 | dole 01:29:36 | nahoře 02:05:11 | dole 02:13:34 | nahoře 02:49:00 | dole 02:59:09 | nahoře 03:33:00 | dole 03:43:26 | nahoře 04:19:00 | dole 04:30:59 | nahoře 05:09:00 | dole 05:24:35 | nahoře 06:07:00 | dole 06:18:30 | nahoře 07:00:00 | dole 07:06:42
3 3 / Muži 17 Hilpert Martin Frýdštejn 8 00:02.57 06:44:19 06:44:16
35:5206:1037:4805:3640:0106:4840:4307:2144:3907:5546:1510:3646:1411:1552:4504:19 start 00:00:02 | nahoře 00:35:54 | dole 00:42:04 | nahoře 01:19:52 | dole 01:25:28 | nahoře 02:05:29 | dole 02:12:17 | nahoře 02:53:00 | dole 03:00:21 | nahoře 03:45:00 | dole 03:52:55 | nahoře 04:39:10 | dole 04:49:46 | nahoře 05:36:00 | dole 05:47:15 | nahoře 06:40:00 | dole 06:44:19
4 1 / Ženy 25 Beranová Žaneta 8 00:31.98 07:12:08 07:11:36
45:0308:0946:5106:2744:5907:2746:3307:3848:2208:1944:4109:0048:0008:2345:3706:08 start 00:00:31 | nahoře 00:45:34 | dole 00:53:43 | nahoře 01:40:34 | dole 01:47:01 | nahoře 02:32:00 | dole 02:39:27 | nahoře 03:26:00 | dole 03:33:38 | nahoře 04:22:00 | dole 04:30:19 | nahoře 05:15:00 | dole 05:24:00 | nahoře 06:12:00 | dole 06:20:23 | nahoře 07:06:00 | dole 07:12:08
5 2 / Ženy 43 Romaniaková Adéla 7 00:51.0 06:56:05 06:55:14
40:5209:3744:0007:0149:3913:4550:1507:2154:0709:2957:0309:2856:3206:05 start 00:00:51 | nahoře 00:41:43 | dole 00:51:20 | nahoře 01:35:20 | dole 01:42:21 | nahoře 02:32:00 | dole 02:45:45 | nahoře 03:36:00 | dole 03:43:21 | nahoře 04:37:28 | dole 04:46:57 | nahoře 05:44:00 | dole 05:53:28 | nahoře 06:50:00 | dole 06:56:05
6 4 / Muži 3 Skřídlovský Jan 7 00:03.07 06:58:20 06:58:17
39:3104:4442:1804:5445:3007:2348:3712:0449:5618:0451:5637:2851:3204:20 start 00:00:03 | nahoře 00:39:34 | dole 00:44:18 | nahoře 01:26:36 | dole 01:31:30 | nahoře 02:17:00 | dole 02:24:23 | nahoře 03:13:00 | dole 03:25:04 | nahoře 04:15:00 | dole 04:33:04 | nahoře 05:25:00 | dole 06:02:28 | nahoře 06:54:00 | dole 06:58:20
7 5 / Muži 22 Tryzna Vojtěch Jilemnice, Hrabačov 7 00:03.86 06:58:38 06:58:34
36:2306:4136:5706:2439:5107:3650:0518:0452:5613:2859:3215:0601:08:5406:38 start 00:00:03 | nahoře 00:36:26 | dole 00:43:07 | nahoře 01:20:04 | dole 01:26:28 | nahoře 02:06:19 | dole 02:13:55 | nahoře 03:04:00 | dole 03:22:04 | nahoře 04:15:00 | dole 04:28:28 | nahoře 05:28:00 | dole 05:43:06 | nahoře 06:52:00 | dole 06:58:38
8 6 / Muži 37 Švec Jakub KUPKOLO.cz 6 00:01.87 06:36:37 06:36:35
44:4414:1948:1232:5146:5317:2455:3606:5401:12:0852:5804:37 start 00:00:01 | nahoře 00:44:45 | dole 00:59:04 | nahoře 01:47:16 | dole 02:20:07 | nahoře 03:07:00 | dole 03:24:24 | nahoře 04:20:00 | dole 04:26:54 | dole 05:39:02 | nahoře 06:32:00 | dole 06:36:37
9 3 / Ženy 44 Švecová Martina Špindlerův Mlýn 6 10:36.42 06:42:50 06:32:14
43:5511:4347:2916:5948:1819:3948:2116:5449:0626:0853:5209:50 start 00:10:36 | nahoře 00:54:31 | dole 01:06:14 | nahoře 01:53:43 | dole 02:10:42 | nahoře 02:59:00 | dole 03:18:39 | nahoře 04:07:00 | dole 04:23:54 | nahoře 05:13:00 | dole 05:39:08 | nahoře 06:33:00 | dole 06:42:50
10 4 / Ženy 36 Švecová Barbora SAC Špindlerův Mlýn 5 00:46.71 04:56:50 04:56:03
44:4909:5547:0007:1050:2011:5151:0910:3757:0906:04 start 00:00:46 | nahoře 00:45:35 | dole 00:55:30 | nahoře 01:42:30 | dole 01:49:40 | nahoře 02:40:00 | dole 02:51:51 | nahoře 03:43:00 | dole 03:53:37 | nahoře 04:50:46 | dole 04:56:50
11 5 / Ženy 75 Klimešová Markéta MANOKA.cz 5 43:10.68 06:40:23 05:57:13
49:5110:4951:1010:4456:1615:0501:00:4126:5501:04:1911:23 start 00:43:10 | nahoře 01:33:01 | dole 01:43:50 | nahoře 02:35:00 | dole 02:45:44 | nahoře 03:42:00 | dole 03:57:05 | nahoře 04:57:46 | dole 05:24:41 | nahoře 06:29:00 | dole 06:40:23
12 7 / Muži 59 Kučera Michal SK Studenec 5 16:17.31 07:07:49 06:51:32
49:4718:3101:00:2517:5152:0953:2842:3201:02:2848:3205:49 start 00:16:17 | nahoře 01:06:04 | dole 01:24:35 | nahoře 02:25:00 | dole 02:42:51 | nahoře 03:35:00 | dole 04:28:28 | nahoře 05:11:00 | dole 06:13:28 | nahoře 07:02:00 | dole 07:07:49
13 8 / Muži 18 Vybíral Jakub Špindlrův Mlýn 3 00:06.12 03:40:04 03:39:58
44:5608:5254:5414:3701:06:3530:0401:14:55 start 00:00:06 | nahoře 00:45:02 | dole 00:53:54 | nahoře 01:48:48 | dole 02:03:25 | nahoře 03:10:00 | dole 03:40:04 | nahoře 04:54:59
14 9 / Muži 60 Kučera Tomáš 3 16:18.24 04:20:32 04:04:14
51:5217:3801:01:1215:4801:25:1212:32 start 00:16:18 | nahoře 01:08:10 | dole 01:25:48 | nahoře 02:27:00 | dole 02:42:48 | nahoře 04:08:00 | dole 04:20:32
15 10 / Muži 58 Brýdl Tomáš 2 18:24.97 05:18:40 05:00:15
01:33:1414:2902:56:3316:00 start 00:18:24 | nahoře 01:51:38 | dole 02:06:07 | nahoře 05:02:40 | dole 05:18:40
16 6 / Ženy 102 Boštíková soňa 1 02:35:10 05:02:59 02:27:48
01:45:5041:59 start 02:35:10 | nahoře 04:21:00 | dole 05:02:59
17 7 / Ženy 71 Krčmářová Petra Praha 6 1 36:28.87 05:50:52 05:14:23
05:01:3212:52 start 00:36:28 | nahoře 05:38:00 | dole 05:50:52
18 11 / Muži 72 Drbohlav Lukáš Praha 10 1 36:29.05 05:50:52 05:14:23
05:01:3112:52 start 00:36:29 | nahoře 05:38:00 | dole 05:50:52

výsledková listina Příchozí

start ~ 08:30:00

poř. poř./kat. # jméno tým/klub/obec počet okruhů start posl. průchod čas na trati
1 1 / Muži 23 Rieger Jiří Strážné 9 00:06.13 07:22:47 07:22:41
38:0606:4737:2405:2939:0204:4740:1907:1542:4507:0557:2006:1844:1707:5843:0208:0841:5204:47 start 00:00:06 | nahoře 00:38:12 | dole 00:44:59 | nahoře 01:22:23 | dole 01:27:52 | nahoře 02:06:54 | dole 02:11:41 | nahoře 02:52:00 | dole 02:59:15 | nahoře 03:42:00 | dole 03:49:05 | nahoře 04:46:25 | dole 04:52:43 | nahoře 05:37:00 | dole 05:44:58 | nahoře 06:28:00 | dole 06:36:08 | nahoře 07:18:00 | dole 07:22:47
2 2 / Muži 24 Jiřička Marek 8 00:18.38 06:32:52 06:32:33
36:3903:3238:1303:0340:1405:1940:4207:1044:5010:5643:2509:2548:1412:1144:4903:52 start 00:00:18 | nahoře 00:36:57 | dole 00:40:29 | nahoře 01:18:42 | dole 01:21:45 | nahoře 02:01:59 | dole 02:07:18 | nahoře 02:48:00 | dole 02:55:10 | nahoře 03:40:00 | dole 03:50:56 | nahoře 04:34:21 | dole 04:43:46 | nahoře 05:32:00 | dole 05:44:11 | nahoře 06:29:00 | dole 06:32:52
3 3 / Muži 19 Pavlíček Lukáš Spartan Gym Praha 7 00:04.64 07:10:59 07:10:55
47:0407:3047:5011:0151:3106:5501:02:0507:2056:2807:0357:0902:5501:02:0503:59 start 00:00:04 | nahoře 00:47:08 | dole 00:54:38 | nahoře 01:42:28 | dole 01:53:29 | nahoře 02:45:00 | dole 02:51:55 | nahoře 03:54:00 | dole 04:01:20 | nahoře 04:57:48 | dole 05:04:51 | nahoře 06:02:00 | dole 06:04:55 | nahoře 07:07:00 | dole 07:10:59
4 4 / Muži 26 Mrkáček Petr 6 00:51.32 05:58:30 05:57:38
41:3610:3842:3007:3944:4608:3249:2813:2456:5621:0955:3105:30 start 00:00:51 | nahoře 00:42:27 | dole 00:53:05 | nahoře 01:35:35 | dole 01:43:14 | nahoře 02:28:00 | dole 02:36:32 | nahoře 03:26:00 | dole 03:39:24 | nahoře 04:36:20 | dole 04:57:29 | nahoře 05:53:00 | dole 05:58:30
5 5 / Muži 114 Kronďak Daniel M SPORT Špindlerův Mlýn 6 11:04.19 06:12:58 06:01:53
45:1409:1146:0312:1146:1713:3650:2411:5953:1616:1652:2904:58 start 00:11:04 | nahoře 00:56:18 | dole 01:05:29 | nahoře 01:51:32 | dole 02:03:43 | nahoře 02:50:00 | dole 03:03:36 | nahoře 03:54:00 | dole 04:05:59 | nahoře 04:59:15 | dole 05:15:31 | nahoře 06:08:00 | dole 06:12:58
6 6 / Muži 74 Hromádko Jiří MANOKA.cz 6 41:24.42 06:24:20 05:42:55
41:4704:5241:2604:2449:0723:2348:3710:4349:1709:3552:2507:20 start 00:41:24 | nahoře 01:23:11 | dole 01:28:03 | nahoře 02:09:29 | dole 02:13:53 | nahoře 03:03:00 | dole 03:26:23 | nahoře 04:15:00 | dole 04:25:43 | nahoře 05:15:00 | dole 05:24:35 | nahoře 06:17:00 | dole 06:24:20
7 1 / Ženy 30 Venclová Markéta Vrchlabí 6 00:07.22 06:26:27 06:26:19
46:5409:1247:2508:5650:2610:3155:2913:3856:3711:3701:04:0811:27 start 00:00:07 | nahoře 00:47:01 | dole 00:56:13 | nahoře 01:43:38 | dole 01:52:34 | nahoře 02:43:00 | dole 02:53:31 | nahoře 03:49:00 | dole 04:02:38 | nahoře 04:59:15 | dole 05:10:52 | nahoře 06:15:00 | dole 06:26:27
8 7 / Muži 48 Tajcnár Tomáš ŠK PKF 6 06:52.44 06:45:52 06:38:59
42:0009:5442:2409:2344:2717:0849:5214:2659:4007:2201:36:3205:52 start 00:06:52 | nahoře 00:48:52 | dole 00:58:46 | nahoře 01:41:10 | dole 01:50:33 | nahoře 02:35:00 | dole 02:52:08 | nahoře 03:42:00 | dole 03:56:26 | nahoře 04:56:06 | dole 05:03:28 | nahoře 06:40:00 | dole 06:45:52
9 8 / Muži 61 Kábrt Lukáš Rtyně v Podkrkonoší 6 21:36.38 07:09:10 06:47:34
48:3610:4348:2412:5150:5015:2101:11:4601:18:0301:00:5010:10 start 00:21:36 | nahoře 01:10:12 | dole 01:20:55 | nahoře 02:09:19 | dole 02:22:10 | nahoře 03:13:00 | dole 03:28:21 | dole 04:40:07 | dole 05:58:10 | nahoře 06:59:00 | dole 07:09:10
10 9 / Muži 1 Bohoněk Miloš Mělník 6 00:03.42 07:26:56 07:26:52
51:4808:4201:00:4908:5801:04:4015:4501:06:4613:3901:15:5008:4201:07:1803:56 start 00:00:03 | nahoře 00:51:51 | dole 01:00:33 | nahoře 02:01:22 | dole 02:10:20 | nahoře 03:15:00 | dole 03:30:45 | nahoře 04:37:31 | dole 04:51:10 | nahoře 06:07:00 | dole 06:15:42 | nahoře 07:23:00 | dole 07:26:56
11 10 / Muži 20 Utrata Jan Ochoz u Brna 5 00:01.87 04:44:06 04:44:04
41:5006:1646:0506:4049:0808:1353:4713:0153:2805:37 start 00:00:01 | nahoře 00:41:51 | dole 00:48:07 | nahoře 01:34:12 | dole 01:40:52 | nahoře 02:30:00 | dole 02:38:13 | nahoře 03:32:00 | dole 03:45:01 | nahoře 04:38:29 | dole 04:44:06
12 11 / Muži 4 Mansfeld Petr pema-mb.cz 5 00:09.34 05:28:25 05:28:16
40:4608:5846:5811:3551:3417:0801:00:5222:1001:00:5007:25 start 00:00:09 | nahoře 00:40:55 | dole 00:49:53 | nahoře 01:36:51 | dole 01:48:26 | nahoře 02:40:00 | dole 02:57:08 | nahoře 03:58:00 | dole 04:20:10 | nahoře 05:21:00 | dole 05:28:25
13 12 / Muži 21 Bursa Roman Jilemnice 5 00:10.09 05:46:13 05:46:03
46:3211:5347:4110:4554:5921:3301:00:2721:3201:03:2807:13 start 00:00:10 | nahoře 00:46:42 | dole 00:58:35 | nahoře 01:46:16 | dole 01:57:01 | nahoře 02:52:00 | dole 03:13:33 | nahoře 04:14:00 | dole 04:35:32 | nahoře 05:39:00 | dole 05:46:13
14 13 / Muži 2 Sysel David 5 00:04.92 06:11:13 06:11:08
51:4310:5058:3910:2901:03:1512:0901:08:0016:2201:12:2907:13 start 00:00:04 | nahoře 00:51:47 | dole 01:02:37 | nahoře 02:01:16 | dole 02:11:45 | nahoře 03:15:00 | dole 03:27:09 | nahoře 04:35:09 | dole 04:51:31 | nahoře 06:04:00 | dole 06:11:13
15 14 / Muži 49 Deneš Roman 5 15:16.35 06:16:13 06:00:57
50:4414:3351:2707:1301:09:4706:2101:31:4001:01:5907:13 start 00:15:16 | nahoře 01:06:00 | dole 01:20:33 | nahoře 02:12:00 | dole 02:19:13 | nahoře 03:29:00 | dole 03:35:21 | dole 05:07:01 | nahoře 06:09:00 | dole 06:16:13
16 2 / Ženy 64 Marková Daniela 5 24:38.17 06:32:42 06:08:04
54:5606:1501:02:1109:4501:04:1518:2801:08:3213:1101:06:4903:42 start 00:24:38 | nahoře 01:19:34 | dole 01:25:49 | nahoře 02:28:00 | dole 02:37:45 | nahoře 03:42:00 | dole 04:00:28 | nahoře 05:09:00 | dole 05:22:11 | nahoře 06:29:00 | dole 06:32:42
17 3 / Ženy 28 Klierová Tereza penzion Na Začátku 5 00:08.51 06:59:00 06:58:51
58:5112:3901:00:2219:2701:03:3319:5501:09:5430:5301:13:1810:00 start 00:00:08 | nahoře 00:58:59 | dole 01:11:38 | nahoře 02:12:00 | dole 02:31:27 | nahoře 03:35:00 | dole 03:54:55 | nahoře 05:04:49 | dole 05:35:42 | nahoře 06:49:00 | dole 06:59:00
18 15 / Muži 27 Klier Martin penzion Na Začátku 5 00:08.88 07:00:42 07:00:33
58:5012:5501:00:0719:4301:03:1719:5701:10:1330:3101:13:1911:42 start 00:00:08 | nahoře 00:58:58 | dole 01:11:53 | nahoře 02:12:00 | dole 02:31:43 | nahoře 03:35:00 | dole 03:54:57 | nahoře 05:05:10 | dole 05:35:41 | nahoře 06:49:00 | dole 07:00:42
19 4 / Ženy 51 Pozlerová Alena Anakonda team 5 30:20.32 07:09:25 06:39:05
57:0317:0155:3618:4459:1623:3001:03:3030:0901:00:5113:25 start 00:30:20 | nahoře 01:27:23 | dole 01:44:24 | nahoře 02:40:00 | dole 02:58:44 | nahoře 03:58:00 | dole 04:21:30 | nahoře 05:25:00 | dole 05:55:09 | nahoře 06:56:00 | dole 07:09:25
20 16 / Muži 52 Lukáš Marek Anakonda team 5 30:19.82 07:09:27 06:39:07
57:0517:0155:3518:4459:1622:5501:04:0530:1101:00:4913:27 start 00:30:19 | nahoře 01:27:24 | dole 01:44:25 | nahoře 02:40:00 | dole 02:58:44 | nahoře 03:58:00 | dole 04:20:55 | nahoře 05:25:00 | dole 05:55:11 | nahoře 06:56:00 | dole 07:09:27
21 17 / Muži 45 Hanek Petr 5 11:28.67 07:19:51 07:08:22
01:00:0113:4601:01:4522:2001:08:4026:4901:10:1118:3801:15:2210:51 start 00:11:28 | nahoře 01:11:29 | dole 01:25:15 | nahoře 02:27:00 | dole 02:49:20 | nahoře 03:58:00 | dole 04:24:49 | nahoře 05:35:00 | dole 05:53:38 | nahoře 07:09:00 | dole 07:19:51
22 5 / Ženy 5 Dostálová Kristýna 4 00:11.34 05:23:00 05:22:49
53:1512:0601:09:2815:2401:01:3625:3701:16:2309:00 start 00:00:11 | nahoře 00:53:26 | dole 01:05:32 | nahoře 02:15:00 | dole 02:30:24 | nahoře 03:32:00 | dole 03:57:37 | nahoře 05:14:00 | dole 05:23:00
23 18 / Muži 34 Votruba Libor 4 01:33.1 06:10:21 06:08:48
01:05:5118:0501:05:3118:3201:11:2809:5401:50:0609:21 start 00:01:33 | nahoře 01:07:24 | dole 01:25:29 | nahoře 02:31:00 | dole 02:49:32 | nahoře 04:01:00 | dole 04:10:54 | nahoře 06:01:00 | dole 06:10:21
24 19 / Muži 65 Dufek Robert 4 36:55.03 06:27:23 05:50:28
01:01:4717:5101:10:2714:3101:17:5219:2501:19:1209:23 start 00:36:55 | nahoře 01:38:42 | dole 01:56:33 | nahoře 03:07:00 | dole 03:21:31 | nahoře 04:39:23 | dole 04:58:48 | nahoře 06:18:00 | dole 06:27:23
25 20 / Muži 6 Pilik Jan Epico 4 10:39.56 06:28:48 06:18:09
57:4723:2101:03:1301:13:4601:05:2717:4601:03:0113:48 start 00:10:39 | nahoře 01:08:26 | dole 01:31:47 | nahoře 02:35:00 | dole 03:48:46 | nahoře 04:54:13 | dole 05:11:59 | nahoře 06:15:00 | dole 06:28:48
26 21 / Muži 82 štoček michal veliká ves 4 01:13:39 06:39:14 05:25:34
54:5122:4159:4926:4058:0506:1501:30:0007:14 start 01:13:39 | nahoře 02:08:30 | dole 02:31:11 | nahoře 03:31:00 | dole 03:57:40 | nahoře 04:55:45 | dole 05:02:00 | nahoře 06:32:00 | dole 06:39:14
27 6 / Ženy 32 Makaloušová Hana M SPORT Špindlerův Mlýn 4 03:06.89 06:39:57 06:36:50
01:23:2609:3553:5333:3001:13:3001:06:0601:04:5411:57 start 00:03:06 | nahoře 01:26:32 | dole 01:36:07 | nahoře 02:30:00 | dole 03:03:30 | nahoře 04:17:00 | dole 05:23:06 | nahoře 06:28:00 | dole 06:39:57
28 22 / Muži 42 Šulc Ota Roprachtice 4 02:04.09 06:47:47 06:45:43
56:5531:4501:02:1630:4401:06:1601:05:0201:32:45 start 00:02:04 | nahoře 00:58:59 | dole 01:30:44 | nahoře 02:33:00 | dole 03:03:44 | nahoře 04:10:00 | dole 05:15:02 | dole 06:47:47
29 7 / Ženy 10 Beranová Mirka Maskot guide team 4 03:07.66 06:48:07 06:44:59
01:23:3144:0701:31:1510:5501:16:1501:25:5013:07 start 00:03:07 | nahoře 01:26:38 | dole 02:10:45 | nahoře 03:42:00 | dole 03:52:55 | dole 05:09:10 | nahoře 06:35:00 | dole 06:48:07
30 23 / Muži 35 Hozák Petr Žluté lázně 4 02:17.73 07:02:01 06:59:43
43:4710:5248:4512:1401:00:0502:32:2701:12:3319:01 start 00:02:17 | nahoře 00:46:04 | dole 00:56:56 | nahoře 01:45:41 | dole 01:57:55 | nahoře 02:58:00 | dole 05:30:27 | nahoře 06:43:00 | dole 07:02:01
31 24 / Muži 14 Dunka Martin M SPORT Špindlerův Mlýn 4 06:38.29 07:04:17 06:57:39
52:1633:4001:00:2630:4555:1501:16:0201:16:5832:17 start 00:06:38 | nahoře 00:58:54 | dole 01:32:34 | nahoře 02:33:00 | dole 03:03:45 | nahoře 03:59:00 | dole 05:15:02 | nahoře 06:32:00 | dole 07:04:17
32 8 / Ženy 66 Vyskočilová Veronika 4 31:33.25 07:11:07 06:39:34
01:23:1225:4801:20:2720:3501:17:2519:4501:20:1512:07 start 00:31:33 | nahoře 01:54:45 | dole 02:20:33 | nahoře 03:41:00 | dole 04:01:35 | nahoře 05:19:00 | dole 05:38:45 | nahoře 06:59:00 | dole 07:11:07
33 9 / Ženy 15 Dolanská Eva 4 10:11.59 07:11:25 07:01:14
01:21:1424:2101:26:1422:2101:24:3917:5801:30:0214:25 start 00:10:11 | nahoře 01:31:25 | dole 01:55:46 | nahoře 03:22:00 | dole 03:44:21 | nahoře 05:09:00 | dole 05:26:58 | nahoře 06:57:00 | dole 07:11:25
34 25 / Muži 98 Tyl Ota 4 01:57:57 07:20:11 05:22:14
51:0332:2458:3627:1801:02:4222:0159:5908:11 start 01:57:57 | nahoře 02:49:00 | dole 03:21:24 | nahoře 04:20:00 | dole 04:47:18 | nahoře 05:50:00 | dole 06:12:01 | nahoře 07:12:00 | dole 07:20:11
35 26 / Muži 99 Hlisnieovsen Markus 4 01:57:48 07:21:13 05:23:25
52:1231:2158:3927:1801:02:4223:3558:2509:13 start 01:57:48 | nahoře 02:50:00 | dole 03:21:21 | nahoře 04:20:00 | dole 04:47:18 | nahoře 05:50:00 | dole 06:13:35 | nahoře 07:12:00 | dole 07:21:13
36 27 / Muži 56 Hroneš Patrik FAACCZ 3 15:38.67 03:27:12 03:11:33
49:0611:3351:2109:5553:2716:1258:48 start 00:15:38 | nahoře 01:04:44 | dole 01:16:17 | nahoře 02:07:38 | dole 02:17:33 | nahoře 03:11:00 | dole 03:27:12 | nahoře 04:26:00
37 10 / Ženy 68 Tůmová Klára 3 34:00.47 05:18:40 04:44:40
01:14:3915:3959:1901:30:4444:19 start 00:34:00 | nahoře 01:48:39 | dole 02:04:18 | dole 03:03:37 | nahoře 04:34:21 | dole 05:18:40
38 11 / Ženy 46 Čechová Jana 3 11:54.34 05:18:41 05:06:47
01:11:0125:1601:03:4944:4101:30:1911:41 start 00:11:54 | nahoře 01:22:55 | dole 01:48:11 | nahoře 02:52:00 | dole 03:36:41 | nahoře 05:07:00 | dole 05:18:41
39 28 / Muži 38 Lammelová Zdena 3 18:25.23 05:18:48 05:00:22
01:31:0715:4901:21:3001:34:0917:48 start 00:18:25 | nahoře 01:49:32 | dole 02:05:21 | dole 03:26:51 | nahoře 05:01:00 | dole 05:18:48
40 29 / Muži 47 Skandera Matyas SA Špindlerův mlýn 3 08:29.43 05:19:32 05:11:02
01:17:1316:5401:09:2432:0001:43:0012:32 start 00:08:29 | nahoře 01:25:42 | dole 01:42:36 | nahoře 02:52:00 | dole 03:24:00 | nahoře 05:07:00 | dole 05:19:32
41 30 / Muži 83 kopecký jan praha 3 01:13:38 05:23:09 04:09:31
55:5821:3601:00:4825:3801:25:31 start 01:13:38 | nahoře 02:09:36 | dole 02:31:12 | nahoře 03:32:00 | dole 03:57:38 | dole 05:23:09
42 31 / Muži 55 Fiala Petr Lety 3 19:11.48 05:52:25 05:33:13
01:01:3337:1001:09:0601:22:2101:08:3914:25 start 00:19:11 | nahoře 01:20:44 | dole 01:57:54 | nahoře 03:07:00 | dole 04:29:21 | nahoře 05:38:00 | dole 05:52:25
43 12 / Ženy 8 Piliková Zuzana Mírovice 3 10:41.62 05:54:31 05:43:49
01:09:3435:5101:21:5457:3958:2140:31 start 00:10:41 | nahoře 01:20:15 | dole 01:56:06 | nahoře 03:18:00 | dole 04:15:39 | nahoře 05:14:00 | dole 05:54:31
44 32 / Muži 79 Žrout Karel 3 01:21:19 06:33:39 05:12:20
01:01:4130:1001:13:5040:4001:27:2018:39 start 01:21:19 | nahoře 02:23:00 | dole 02:53:10 | nahoře 04:07:00 | dole 04:47:40 | nahoře 06:15:00 | dole 06:33:39
45 33 / Muži 106 Šimek Michal 3 03:03:28 06:39:56 03:36:27
01:13:3215:4950:2401:16:43 start 03:03:28 | nahoře 04:17:00 | dole 04:32:49 | dole 05:23:13 | dole 06:39:56
46 34 / Muži 100 Razítko 3 02:14:23 06:46:52 04:32:28
01:21:3716:4701:16:2201:25:5111:52 start 02:14:23 | nahoře 03:36:00 | dole 03:52:47 | dole 05:09:09 | nahoře 06:35:00 | dole 06:46:52
47 13 / Ženy 80 Makaloušová Anna Praha 3 01:51:02 06:47:00 04:55:57
01:45:5832:0854:1001:20:4223:00 start 01:51:02 | nahoře 03:37:00 | dole 04:09:08 | dole 05:03:18 | nahoře 06:24:00 | dole 06:47:00
48 35 / Muži 101 Horažďovský Pavel 3 02:14:24 06:49:31 04:35:06
01:23:3616:3201:14:4001:25:4814:31 start 02:14:24 | nahoře 03:38:00 | dole 03:54:32 | dole 05:09:12 | nahoře 06:35:00 | dole 06:49:31
49 14 / Ženy 87 Zelinková Dominika 3 01:28:51 06:54:58 05:26:06
01:29:0942:5401:24:3732:4601:04:4311:58 start 01:28:51 | nahoře 02:58:00 | dole 03:40:54 | nahoře 05:05:31 | dole 05:38:17 | nahoře 06:43:00 | dole 06:54:58
50 36 / Muži 73 Šulc Pavel 3 01:12:44 07:00:43 05:47:59
01:10:1657:2201:13:2141:2001:25:5719:43 start 01:12:44 | nahoře 02:23:00 | dole 03:20:22 | nahoře 04:33:43 | dole 05:15:03 | nahoře 06:41:00 | dole 07:00:43
51 37 / Muži 41 Trojan Kryštof 3 18:27.15 07:02:10 06:43:43
01:23:2601:43:4501:08:4848:5201:16:4222:10 start 00:18:27 | nahoře 01:41:53 | dole 03:25:38 | nahoře 04:34:26 | dole 05:23:18 | nahoře 06:40:00 | dole 07:02:10
52 15 / Ženy 39 Trnková Hana 3 18:28.36 07:02:27 06:43:59
01:23:1801:43:5001:08:5248:5001:16:4222:27 start 00:18:28 | nahoře 01:41:46 | dole 03:25:36 | nahoře 04:34:28 | dole 05:23:18 | nahoře 06:40:00 | dole 07:02:27
53 16 / Ženy 110 Hinková Zuzana 3 03:28:37 07:05:34 03:36:56
01:07:0016:0252:5101:06:3014:34 start 03:28:37 | nahoře 04:35:37 | dole 04:51:39 | dole 05:44:30 | nahoře 06:51:00 | dole 07:05:34
54 17 / Ženy 117 Součková markéta 3 04:04:38 07:19:23 03:14:44
49:3718:1052:3513:2401:00:59 start 04:04:38 | nahoře 04:54:15 | dole 05:12:25 | nahoře 06:05:00 | dole 06:18:24 | dole 07:19:23
55 38 / Muži 108 Racek jiří Rovensko 3 03:26:26 07:29:35 04:03:08
01:06:3024:2101:42:4944:5404:35 start 03:26:26 | nahoře 04:32:56 | dole 04:57:17 | dole 06:40:06 | nahoře 07:25:00 | dole 07:29:35
56 39 / Muži 150 Kolaja Jan Kupkolo MTB Trilogy 2 23:42:16 03:14:36 03:32:20
02:22:4758:2419:29:16 dole 00:51:49 | dole 03:14:36 | nahoře 04:13:00 | start 23:42:16
57 40 / Muži 7 Nováček Roman Epico 2 10:40.83 03:48:47 03:38:06
58:1923:0201:03:5901:12:4701:09:08 start 00:10:40 | nahoře 01:08:59 | dole 01:32:01 | nahoře 02:36:00 | dole 03:48:47 | nahoře 04:57:55
58 18 / Ženy 33 Valentová Jitka SPONA Teplice 2 09:50.97 04:04:22 03:54:31
01:16:2035:5301:34:5727:22 start 00:09:50 | nahoře 01:26:10 | dole 02:02:03 | nahoře 03:37:00 | dole 04:04:22
59 41 / Muži 13 Dunka Miki Špindl 2 03:13.32 04:46:01 04:42:48
01:37:1022:3602:43:02 start 00:03:13 | nahoře 01:40:23 | dole 02:02:59 | dole 04:46:01
60 42 / Muži 9 Bendix Tobias 2 03:12.88 04:46:04 04:42:51
01:37:0723:2402:42:21 start 00:03:12 | nahoře 01:40:19 | dole 02:03:43 | dole 04:46:04
61 43 / Muži 63 Vácha Pavel 2 34:00.9 04:48:02 04:14:02
01:09:3001:43:1601:09:4311:33 start 00:34:00 | nahoře 01:43:30 | dole 03:26:46 | nahoře 04:36:29 | dole 04:48:02
62 44 / Muži 40 Lammel Jiří 2 18:28.6 05:18:42 05:00:13
01:31:5001:36:2301:35:4716:14 start 00:18:28 | nahoře 01:50:18 | dole 03:26:41 | nahoře 05:02:28 | dole 05:18:42
63 45 / Muži 67 Vyskočil Jakub 2 31:33.77 05:20:55 04:49:21
01:23:0801:29:1801:31:2425:32 start 00:31:33 | nahoře 01:54:41 | dole 03:23:59 | nahoře 04:55:23 | dole 05:20:55
64 46 / Muži 96 Gistr Přemysl 2 01:50:04 05:27:37 03:37:33
01:21:5633:2001:20:3121:46 start 01:50:04 | nahoře 03:12:00 | dole 03:45:20 | nahoře 05:05:51 | dole 05:27:37
65 19 / Ženy 97 Gistrová Jana 2 01:49:16 05:27:44 03:38:27
01:23:4432:2301:20:3721:44 start 01:49:16 | nahoře 03:13:00 | dole 03:45:23 | nahoře 05:06:00 | dole 05:27:44
66 20 / Ženy 16 Krejčí Petra Praha 3 2 10:11.37 05:36:28 05:26:17
01:21:1101:36:2001:14:1801:14:2851:32 start 00:10:11 | nahoře 01:31:22 | dole 03:07:42 | nahoře 04:22:00 | dole 05:36:28 | nahoře 06:28:00
67 47 / Muži 116 Šťastný robert 2 03:50:46 06:20:31 02:29:44
51:1809:3901:18:1710:31 start 03:50:46 | nahoře 04:42:04 | dole 04:51:43 | nahoře 06:10:00 | dole 06:20:31
68 21 / Ženy 107 Racková Nikola Jihlava 2 03:26:27 06:47:53 03:21:25
01:15:3517:1901:29:3918:53 start 03:26:27 | nahoře 04:42:02 | dole 04:59:21 | nahoře 06:29:00 | dole 06:47:53
69 22 / Ženy 57 Brýdlová Jana 1 18:26.46 02:05:07 01:46:41
01:31:1415:27 start 00:18:26 | nahoře 01:49:40 | dole 02:05:07
70 23 / Ženy 78 Mrůzková Alena 1 53:24.18 02:16:02 01:22:38
01:08:4113:57 start 00:53:24 | nahoře 02:02:05 | dole 02:16:02
71 24 / Ženy 76 Křišťanová Karolína 1 48:05.08 02:18:41 01:30:36
01:13:5716:39 start 00:48:05 | nahoře 02:02:02 | dole 02:18:41
72 48 / Muži 77 Gyurowszky Peter 1 48:04.7 02:18:54 01:30:49
01:13:5416:56 start 00:48:04 | nahoře 02:01:58 | dole 02:18:54
73 25 / Ženy 62 Krutská Lucie 1 33:59.07 02:29:16 01:55:17
01:37:0118:16 start 00:33:59 | nahoře 02:11:00 | dole 02:29:16
74 49 / Muži 69 Brýdl Vilém 1 36:44.31 02:46:39 02:09:54
01:56:1613:39 start 00:36:44 | nahoře 02:33:00 | dole 02:46:39
75 26 / Ženy 70 Zachová Barbora 1 36:43.22 02:49:00 02:12:17
01:56:1716:00 start 00:36:43 | nahoře 02:33:00 | dole 02:49:00
76 50 / Muži 84 Zelinka Jan 1 01:28:50 03:40:54 02:12:04
01:16:1055:5401:28:06 start 01:28:50 | nahoře 02:45:00 | dole 03:40:54 | nahoře 05:09:00
77 51 / Muži 81 makalous ivo Praha 1 01:51:02 04:08:05 02:17:02
01:46:5830:05 start 01:51:02 | nahoře 03:38:00 | dole 04:08:05
78 27 / Ženy 94 Klímová Eva 1 02:10:46 04:11:30 02:00:43
01:43:1417:30 start 02:10:46 | nahoře 03:54:00 | dole 04:11:30
79 28 / Ženy 12 Dunková Martina Špindlerův mlýn 1 02:10:44 04:13:01 02:02:16
01:40:1622:01 start 02:10:44 | nahoře 03:51:00 | dole 04:13:01
80 29 / Ženy 91 Brown Ivana 1 02:10:43 04:13:02 02:02:18
01:45:1717:02 start 02:10:43 | nahoře 03:56:00 | dole 04:13:02
81 30 / Ženy 11 Dunková Oli Špindlerův mlýn 1 02:10:45 04:44:53 02:34:07
02:01:1532:53 start 02:10:45 | nahoře 04:12:00 | dole 04:44:53
82 52 / Muži 112 Mrázek Jan 1 03:34:57 04:57:02 01:22:05
01:06:1715:48 start 03:34:57 | nahoře 04:41:14 | dole 04:57:02
83 31 / Ženy 104 Šimůnková Sára 1 02:35:09 04:57:10 02:22:01
01:54:5227:09 start 02:35:09 | nahoře 04:30:01 | dole 04:57:10
84 53 / Muži 109 Brýdl david 1 03:27:18 04:58:57 01:31:39
01:09:2522:14 start 03:27:18 | nahoře 04:36:43 | dole 04:58:57
85 32 / Ženy 113 Slavíkpvá Dáša 1 03:34:57 04:59:21 01:24:23
01:06:2018:04 start 03:34:57 | nahoře 04:41:17 | dole 04:59:21
86 54 / Muži 103 Šimůnek petr 1 02:35:08 05:03:00 02:27:51
01:45:5242:00 start 02:35:08 | nahoře 04:21:00 | dole 05:03:00
87 33 / Ženy 92 Brown Niki 1 02:10:40 05:08:09 02:57:29
02:01:2056:09 start 02:10:40 | nahoře 04:12:00 | dole 05:08:09
88 34 / Ženy 93 Brown Katie SASM 1 02:10:39 05:08:11 02:57:31
02:01:2156:11 start 02:10:39 | nahoře 04:12:00 | dole 05:08:11
89 55 / Muži 95 Forejtek Patrik 1 02:07:14 05:08:23 03:01:08
02:04:4656:23 start 02:07:14 | nahoře 04:12:00 | dole 05:08:23
90 35 / Ženy 105 Kronďáková Matylda 1 03:03:37 05:18:41 02:15:03
01:30:4544:19 start 03:03:37 | nahoře 04:34:22 | dole 05:18:41
91 56 / Muži 118 Horsák zdeněk 1 04:00:55 05:33:27 01:32:31
01:14:0518:27 start 04:00:55 | nahoře 05:15:00 | dole 05:33:27
92 36 / Ženy 119 Horsáková Jolana 1 04:00:55 05:37:28 01:36:32
01:18:0518:28 start 04:00:55 | nahoře 05:19:00 | dole 05:37:28
93 57 / Muži 124 Uriga Michal 1 04:43:49 05:40:10 00:56:20
48:1108:10 start 04:43:49 | nahoře 05:32:00 | dole 05:40:10
94 37 / Ženy 86 Zelinková Vendula 1 01:28:51 05:40:53 04:12:01
01:30:0902:41:53 start 01:28:51 | nahoře 02:59:00 | dole 05:40:53
95 58 / Muži 54 Chižnak Pavel 1 36:29.38 05:48:47 05:12:17
05:01:3110:47 start 00:36:29 | nahoře 05:38:00 | dole 05:48:47
96 59 / Muži 53 Kulhánek Jaromír 1 36:30.01 05:50:54 05:14:24
05:01:3012:54 start 00:36:30 | nahoře 05:38:00 | dole 05:50:54
97 60 / Muži 122 Machytka Miloš 1 04:37:24 05:52:59 01:15:34
50:3624:59 start 04:37:24 | nahoře 05:28:00 | dole 05:52:59
98 61 / Muži 121 Dospiva Marek 1 04:24:13 05:52:59 01:28:46
01:03:4724:59 start 04:24:13 | nahoře 05:28:00 | dole 05:52:59
99 38 / Ženy 120 Machytková Jitka 1 04:24:13 05:53:00 01:28:46
01:03:4725:00 start 04:24:13 | nahoře 05:28:00 | dole 05:53:00
100 39 / Ženy 123 Sílová Natalie Lyški Team 1 04:41:55 06:05:24 01:23:28
01:08:0515:24 start 04:41:55 | nahoře 05:50:00 | dole 06:05:24
101 40 / Ženy 50 Toušková Ella 1 01:39:55 06:41:26 05:01:30
02:20:0502:41:26 start 01:39:55 | nahoře 04:00:00 | dole 06:41:26
102 41 / Ženy 111 Vogelová Martina 1 04:02:24 06:57:14 02:54:50
01:23:3601:31:14 start 04:02:24 | nahoře 05:26:00 | dole 06:57:14
103 42 / Ženy 125 Bulířová Martina 1 05:27:06 07:02:40 01:35:33
01:15:5419:40 start 05:27:06 | nahoře 06:43:00 | dole 07:02:40
(104) 62 / Muži 115 Vocas 0 04:02:24 na trati
01:23:36 start 04:02:24 | nahoře 05:26:00
(105) 43 / Ženy 90 Vaňková Radka Hradec Králové 0 01:21:34 na trati
01:19:26 start 01:21:34 | nahoře 02:41:00
(106) 43 / Ženy 88 Albrechtová Dita Libčany 0 01:20:46 na trati
01:20:14 start 01:20:46 | nahoře 02:41:00
(107) 43 / Ženy 89 Havlová Petra Holice 0 01:20:45 na trati
01:20:15 start 01:20:45 | nahoře 02:41:00
(108) 63 / Muži 85 Gimbal Jakub 0 01:19:39 na trati
01:21:21 start 01:19:39 | nahoře 02:41:00