24H

ski

výsledky

Den nahoru a dolů

01.04.2023 Špindlerův mlýn 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Závodníci celkem: 72 , muži : 56, ženy: 16, Muži: 56, Ženy: 16 [html] [pdf] [csv]
Příchozí celkem: 461 , muži : 293, ženy: 168, Muži: 293, Ženy: 168 [html] [pdf] [csv]
Splitboard celkem: 21 , muži : 21, ženy: 0, Muži: 21, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
konec celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Den nahoru a dolů pdf N/A 01.04.2023 20:35:41

výsledková listina Závodníci

start ~ 08:31:15

poř. poř./kat. # jméno tým/klub/obec počet okruhů start posl. průchod čas na trati
1 1 / Muži 1 Drtina Vratislav SAC Špindlerův Mlýn 8 00:00.5 07:00:06 07:00:05
43:4302:5344:0104:2645:0606:1247:2206:5048:0005:0847:4105:4252:4005:4950:3603:57 start 00:00:00 | nahoře 00:43:43 | dole 00:46:36 | nahoře 01:30:37 | dole 01:35:03 | nahoře 02:20:09 | dole 02:26:21 | nahoře 03:13:43 | dole 03:20:33 | nahoře 04:08:33 | dole 04:13:41 | nahoře 05:01:22 | dole 05:07:04 | nahoře 05:59:44 | dole 06:05:33 | nahoře 06:56:09 | dole 07:00:06
2 2 / Muži 6 Lejsek Marek HO SKOL 7 35:23.0 07:23:42 06:48:19
44:2406:0742:4807:5746:4712:1249:0128:1850:2408:0851:1905:5150:5204:11 start 00:35:23 | nahoře 01:19:47 | dole 01:25:54 | nahoře 02:08:42 | dole 02:16:39 | nahoře 03:03:26 | dole 03:15:38 | nahoře 04:04:39 | dole 04:32:57 | nahoře 05:23:21 | dole 05:31:29 | nahoře 06:22:48 | dole 06:28:39 | nahoře 07:19:31 | dole 07:23:42
3 3 / Muži 2 Berka Radim Krkonoše/Skialpshop 6 00:02.2 06:52:59 06:52:57
43:4207:2747:0019:2347:3024:2851:5735:5347:4933:3148:3605:41 start 00:00:02 | nahoře 00:43:44 | dole 00:51:11 | nahoře 01:38:11 | dole 01:57:34 | nahoře 02:45:04 | dole 03:09:32 | nahoře 04:01:29 | dole 04:37:22 | nahoře 05:25:11 | dole 05:58:42 | nahoře 06:47:18 | dole 06:52:59
4 4 / Muži 7 Janků Pavel Sac ŠpindlerŮv MlÝn 5 00:38.6 06:22:24 06:21:45
49:5507:0654:0106:1501:02:2748:3758:1516:0301:05:0714:00 start 00:00:38 | nahoře 00:50:33 | dole 00:57:39 | nahoře 01:51:40 | dole 01:57:55 | nahoře 03:00:22 | dole 03:48:59 | nahoře 04:47:14 | dole 05:03:17 | nahoře 06:08:24 | dole 06:22:24
5 1 / Ženy 3 Kovarikova Daniela LKP Jičín 5 00:05.9 06:27:19 06:27:13
54:5808:4958:0621:3659:1619:5301:05:2125:4001:05:5807:37 start 00:00:05 | nahoře 00:55:03 | dole 01:03:52 | nahoře 02:01:58 | dole 02:23:34 | nahoře 03:22:50 | dole 03:42:43 | nahoře 04:48:04 | dole 05:13:44 | nahoře 06:19:42 | dole 06:27:19
6 2 / Ženy 4 Procházková Barbora SkolMax 2 04:49:31 07:07:08 02:17:37
01:00:1715:2055:5206:08 start 04:49:31 | nahoře 05:49:48 | dole 06:05:08 | nahoře 07:01:00 | dole 07:07:08

výsledková listina Příchozí

start ~ 08:31:15

poř. poř./kat. # jméno tým/klub/obec počet okruhů start posl. průchod čas na trati
1 1 / Muži 48 Surovič Juraj Zlín 7 00:00.4 06:38:14 06:38:14
47:2105:4547:4306:5448:2310:0249:2206:1651:3105:5552:4306:1554:3705:2753:35 start 00:00:00 | nahoře 00:47:21 | dole 00:53:06 | nahoře 01:40:49 | dole 01:47:43 | nahoře 02:36:06 | dole 02:46:08 | nahoře 03:35:30 | dole 03:41:46 | nahoře 04:33:17 | dole 04:39:12 | nahoře 05:31:55 | dole 05:38:10 | nahoře 06:32:47 | dole 06:38:14 | nahoře 07:31:49
2 2 / Muži 100 Kronďák Daniel Špindl Sportuje 7 07:46.5 07:19:24 07:11:38
43:1606:4545:0209:3948:2313:1850:5213:0551:3213:2755:4217:4655:5706:54 start 00:07:46 | nahoře 00:51:02 | dole 00:57:47 | nahoře 01:42:49 | dole 01:52:28 | nahoře 02:40:51 | dole 02:54:09 | nahoře 03:45:01 | dole 03:58:06 | nahoře 04:49:38 | dole 05:03:05 | nahoře 05:58:47 | dole 06:16:33 | nahoře 07:12:30 | dole 07:19:24
3 3 / Muži 55 Zloch Tomas Praha 6 00:02.6 07:02:13 07:02:10
53:0010:0354:0811:2557:1416:0857:3517:5358:4314:3201:01:1010:20 start 00:00:02 | nahoře 00:53:02 | dole 01:03:05 | nahoře 01:57:13 | dole 02:08:38 | nahoře 03:05:52 | dole 03:22:00 | nahoře 04:19:35 | dole 04:37:28 | nahoře 05:36:11 | dole 05:50:43 | nahoře 06:51:53 | dole 07:02:13
4 4 / Muži 62 Kábrt Lukáš Vrchaři Vrchlabí 6 36:20.5 07:14:37 06:38:16
54:4311:2155:4111:3953:5816:5754:1611:2156:1711:3254:5105:41 start 00:36:20 | nahoře 01:31:03 | dole 01:42:24 | nahoře 02:38:05 | dole 02:49:44 | nahoře 03:43:42 | dole 04:00:39 | nahoře 04:54:55 | dole 05:06:16 | nahoře 06:02:33 | dole 06:14:05 | nahoře 07:08:56 | dole 07:14:37
5 1 / Ženy 21 Balatková Petra Praha 5 00:04.5 06:22:37 06:22:33
57:3914:5859:2714:3901:01:0118:4901:05:3918:5501:02:1509:11 start 00:00:04 | nahoře 00:57:43 | dole 01:12:41 | nahoře 02:12:08 | dole 02:26:47 | nahoře 03:27:48 | dole 03:46:37 | nahoře 04:52:16 | dole 05:11:11 | nahoře 06:13:26 | dole 06:22:37
6 5 / Muži 47 Stejskal Zdeněk Čtyřkoly 5 00:05.3 06:39:47 06:39:42
01:00:4711:4401:04:2612:0901:08:0213:4801:11:5715:4001:12:4208:27 start 00:00:05 | nahoře 01:00:52 | dole 01:12:36 | nahoře 02:17:02 | dole 02:29:11 | nahoře 03:37:13 | dole 03:51:01 | nahoře 05:02:58 | dole 05:18:38 | nahoře 06:31:20 | dole 06:39:47
7 6 / Muži 33 Knap Jakub Horolezecký oddíl Nová Paka 5 00:05.7 07:17:15 07:17:09
01:04:2423:2601:01:0701:09:0558:4820:5958:4410:5801:02:1107:28 start 00:00:05 | nahoře 01:04:29 | dole 01:27:55 | nahoře 02:29:02 | dole 03:38:07 | nahoře 04:36:55 | dole 04:57:54 | nahoře 05:56:38 | dole 06:07:36 | nahoře 07:09:47 | dole 07:17:15
8 7 / Muži 22 Bouda Tomáš HUDYsport Plzeň 4 22:49.9 05:05:17 04:42:27
01:02:4710:2155:4911:2501:00:2410:1701:06:1805:07 start 00:22:49 | nahoře 01:25:36 | dole 01:35:57 | nahoře 02:31:46 | dole 02:43:11 | nahoře 03:43:35 | dole 03:53:52 | nahoře 05:00:10 | dole 05:05:17
9 8 / Muži 44 Sháněl Tomáš HO Žaludské Eso - HUDY PLZEŇ 4 22:49.4 05:06:33 04:43:43
01:02:5110:1356:0010:1201:01:4710:3301:05:4506:23 start 00:22:49 | nahoře 01:25:40 | dole 01:35:53 | nahoře 02:31:53 | dole 02:42:05 | nahoře 03:43:52 | dole 03:54:25 | nahoře 05:00:10 | dole 05:06:33
10 2 / Ženy 68 Pacáková Simona špindl sportuje 4 02:34.5 05:47:29 05:44:54
55:5618:3701:06:5429:0701:09:5022:2601:12:4609:19 start 00:02:34 | nahoře 00:58:30 | dole 01:17:07 | nahoře 02:24:01 | dole 02:53:08 | nahoře 04:02:58 | dole 04:25:24 | nahoře 05:38:10 | dole 05:47:29
11 9 / Muži 46 Stebel Martin Svídnický extrém team 4 00:02.2 06:05:56 06:05:54
58:4110:1101:05:2744:2001:14:5217:3601:25:1209:35 start 00:00:02 | nahoře 00:58:43 | dole 01:08:54 | nahoře 02:14:21 | dole 02:58:41 | nahoře 04:13:33 | dole 04:31:09 | nahoře 05:56:21 | dole 06:05:56
12 3 / Ženy 75 Horáková Tereza tj český ráj 4 01:17:00 06:33:19 05:16:19
54:4511:4401:01:5518:5501:07:0825:3801:08:0408:10 start 01:17:00 | nahoře 02:11:45 | dole 02:23:29 | nahoře 03:25:24 | dole 03:44:19 | nahoře 04:51:27 | dole 05:17:05 | nahoře 06:25:09 | dole 06:33:19
13 4 / Ženy 34 Knapová Marie Nová Paka 4 00:07.2 06:49:18 06:49:10
01:04:2323:2601:08:1101:00:2901:16:1629:4901:13:5212:45 start 00:00:07 | nahoře 01:04:30 | dole 01:27:56 | nahoře 02:36:07 | dole 03:36:36 | nahoře 04:52:52 | dole 05:22:41 | nahoře 06:36:33 | dole 06:49:18
14 10 / Muži 53 Zelinka Jan Poniklá 4 14:50.3 06:51:28 06:36:38
01:07:1919:2201:14:0422:0501:20:1229:2301:19:4624:27 start 00:14:50 | nahoře 01:22:09 | dole 01:41:31 | nahoře 02:55:35 | dole 03:17:40 | nahoře 04:37:52 | dole 05:07:15 | nahoře 06:27:01 | dole 06:51:28
15 11 / Muži 78 Beneš Josef žraloci Piňov - Předhradí 4 01:46:38 06:55:41 05:09:03
01:08:3517:0101:05:4121:0053:0310:3201:05:0408:07 start 01:46:38 | nahoře 02:55:13 | dole 03:12:14 | nahoře 04:17:55 | dole 04:38:55 | nahoře 05:31:58 | dole 05:42:30 | nahoře 06:47:34 | dole 06:55:41
16 5 / Ženy 29 Hroudová Anna HO Lokni Špindlerův Mlýn 4 14:13.1 07:19:55 07:05:42
01:10:1017:4701:13:1501:01:3301:17:3641:5601:14:1409:11 start 00:14:13 | nahoře 01:24:23 | dole 01:42:10 | nahoře 02:55:25 | dole 03:56:58 | nahoře 05:14:34 | dole 05:56:30 | nahoře 07:10:44 | dole 07:19:55
17 12 / Muži 64 Pilik Jan Bistro U Labe 3 24:31.7 04:15:43 03:51:11
57:2118:3058:0326:2201:03:2007:36 start 00:24:31 | nahoře 01:21:52 | dole 01:40:22 | nahoře 02:38:25 | dole 03:04:47 | nahoře 04:08:07 | dole 04:15:43
18 6 / Ženy 35 Markovicova Jana Praha 6 3 45:23.4 04:38:49 03:53:25
01:00:5511:5701:06:3212:3701:11:4609:39 start 00:45:23 | nahoře 01:46:18 | dole 01:58:15 | nahoře 03:04:47 | dole 03:17:24 | nahoře 04:29:10 | dole 04:38:49
19 7 / Ženy 36 Michaeli Jana Praha 5 - Zličín 3 01:32:11 05:43:07 04:10:56
01:02:2201:22:5120:4401:13:5411:05 start 01:32:11 | nahoře 02:34:33 | nahoře 03:57:24 | dole 04:18:08 | nahoře 05:32:02 | dole 05:43:07
20 13 / Muži 37 Michaeli Tomáš Praha 5 3 01:32:11 05:53:19 04:21:07
01:00:3211:5401:07:3530:5101:17:5712:19 start 01:32:11 | nahoře 02:32:43 | dole 02:44:37 | nahoře 03:52:12 | dole 04:23:03 | nahoře 05:41:00 | dole 05:53:19
21 14 / Muži 49 Šlegr Luděk Praha 3 01:35:56 05:53:20 04:17:24
58:5619:2301:05:0223:3201:17:4212:49 start 01:35:56 | nahoře 02:34:52 | dole 02:54:15 | nahoře 03:59:17 | dole 04:22:49 | nahoře 05:40:31 | dole 05:53:20
22 15 / Muži 76 Kolář Jan Praha 3 02:16:14 06:30:37 04:14:22
01:24:4211:0141:2901:44:2312:48 start 02:16:14 | nahoře 03:40:56 | dole 03:51:57 | dole 04:33:26 | nahoře 06:17:49 | dole 06:30:37
23 8 / Ženy 67 Beranova Mirka Maskot guide team 3 02:16:14 06:33:19 04:17:04
01:24:4212:3140:0201:39:3920:11 start 02:16:14 | nahoře 03:40:56 | dole 03:53:27 | dole 04:33:29 | nahoře 06:13:08 | dole 06:33:19
24 16 / Muži 74 Beneš Petr žraloci Piňov - Předhradí 3 01:46:38 06:43:03 04:56:24
01:03:4622:1101:14:0444:1401:19:0713:03 start 01:46:38 | nahoře 02:50:24 | dole 03:12:35 | nahoře 04:26:39 | dole 05:10:53 | nahoře 06:30:00 | dole 06:43:03
25 17 / Muži 56 Žrout Karel B4 - Běžecká škola Prahy 4 3 02:17:32 07:21:31 05:03:58
01:06:5934:1201:13:0739:2201:13:0817:11 start 02:17:32 | nahoře 03:24:31 | dole 03:58:43 | nahoře 05:11:50 | dole 05:51:12 | nahoře 07:04:20 | dole 07:21:31
26 18 / Muži 25 Dybal Tomáš Dobřichovice 2 00:04.6 02:19:12 02:19:07
57:2912:4101:02:2206:36 start 00:00:04 | nahoře 00:57:33 | dole 01:10:14 | nahoře 02:12:36 | dole 02:19:12
27 19 / Muži 42 Pospisil Jiří Redpoint Team 2 38:19.8 02:46:37 02:08:17
55:4210:4653:4308:07 start 00:38:19 | nahoře 01:34:01 | dole 01:44:47 | nahoře 02:38:30 | dole 02:46:37
28 20 / Muži 41 Nýdrle Michal Špindl sportuje 2 03:37.8 02:54:13 02:50:35
01:14:1513:0801:17:2405:49 start 00:03:37 | nahoře 01:17:52 | dole 01:31:00 | nahoře 02:48:24 | dole 02:54:13
29 9 / Ženy 40 Nýdrle Pavla Špindl sportuje 2 03:39.3 02:54:56 02:51:16
01:14:4101:30:2806:08 start 00:03:39 | nahoře 01:18:20 | nahoře 02:48:48 | dole 02:54:56
30 10 / Ženy 80 Denková Věra Praha 2 02:05:17 03:43:45 01:38:27
00:3901:18:4019:09 start 02:05:17 | dole 02:05:56 | nahoře 03:24:36 | dole 03:43:45
31 21 / Muži 95 Novák David Skitrap 2 02:51:15 04:20:14 01:28:58
36:1507:2437:5407:2641:08 start 02:51:15 | nahoře 03:27:30 | dole 03:34:54 | nahoře 04:12:48 | dole 04:20:14 | nahoře 05:01:22
32 11 / Ženy 32 Karlová Vladka Nučice 2 01:35:55 05:03:21 03:27:26
01:14:0827:2601:32:5113:01 start 01:35:55 | nahoře 02:50:03 | dole 03:17:29 | nahoře 04:50:20 | dole 05:03:21
33 12 / Ženy 50 Šlegrová Kateřina Praha 2 01:35:58 05:03:22 03:27:23
01:14:0627:2501:32:5412:59 start 01:35:58 | nahoře 02:50:04 | dole 03:17:29 | nahoře 04:50:23 | dole 05:03:22
34 22 / Muži 81 Pikna Robert Ski Klub Litomyšl 2 02:06:53 05:03:38 02:56:44
01:05:3926:4601:12:2411:56 start 02:06:53 | nahoře 03:12:32 | dole 03:39:18 | nahoře 04:51:42 | dole 05:03:38
35 23 / Muži 89 Kopecký Jan špndlerův Mlýn 2 02:19:34 05:28:56 03:09:21
01:08:2828:1001:26:1006:34 start 02:19:34 | nahoře 03:28:02 | dole 03:56:12 | nahoře 05:22:22 | dole 05:28:56
36 24 / Muži 28 Houra Ondřej HO Žaludské eso - HUDY Plzeň 2 22:48.9 05:49:15 05:26:26
01:04:1301:18:5101:13:3601:49:47 start 00:22:48 | nahoře 01:27:01 | dole 02:45:52 | nahoře 03:59:28 | dole 05:49:15
37 13 / Ženy 91 Pešková Daniela Olomouc 2 02:31:33 05:55:27 03:23:54
01:15:5825:4201:24:1418:00 start 02:31:33 | nahoře 03:47:31 | dole 04:13:13 | nahoře 05:37:27 | dole 05:55:27
38 25 / Muži 90 Peška Viktor Olomouc 2 02:31:37 05:55:29 03:23:51
01:12:0235:5301:15:1020:47 start 02:31:37 | nahoře 03:43:39 | dole 04:19:32 | nahoře 05:34:42 | dole 05:55:29
39 26 / Muži 58 Novotny Vaclav Praha 2 02:05:17 05:58:12 03:52:55
01:19:1940:1501:29:5123:30 start 02:05:17 | nahoře 03:24:36 | dole 04:04:51 | nahoře 05:34:42 | dole 05:58:12
40 27 / Muži 98 Vacek Jiří Neocentrum 2 03:11:38 06:11:44 03:00:05
01:07:2320:1301:12:0420:26 start 03:11:38 | nahoře 04:19:01 | dole 04:39:14 | nahoře 05:51:18 | dole 06:11:44
41 28 / Muži 97 Prusák Radek Pardubice 2 03:12:45 06:15:02 03:02:16
01:10:4318:0401:21:5911:31 start 03:12:45 | nahoře 04:23:28 | dole 04:41:32 | nahoře 06:03:31 | dole 06:15:02
42 14 / Ženy 92 Kincová Petra Sezimovo ústí 2 02:48:22 06:19:30 03:31:07
01:33:2801:42:4914:51 start 02:48:22 | nahoře 04:21:50 | nahoře 06:04:39 | dole 06:19:30
43 29 / Muži 86 Švec štěpán špindlerův Mlýn 2 02:06:28 07:26:44 05:20:16
59:2103:13:2354:1513:17 start 02:06:28 | nahoře 03:05:49 | dole 06:19:12 | nahoře 07:13:27 | dole 07:26:44
44 30 / Muži 45 Skřídlovský Jan Lyžníci Dobřív 2 05:18:34 07:27:03 02:08:28
55:1414:2251:3107:22 start 05:18:34 | nahoře 06:13:48 | dole 06:28:10 | nahoře 07:19:41 | dole 07:27:03
45 15 / Ženy 31 Jirková Ivana Lyžníci Dobřív 2 05:18:34 07:27:20 02:08:45
55:4813:1852:0507:35 start 05:18:34 | nahoře 06:14:22 | dole 06:27:40 | nahoře 07:19:45 | dole 07:27:20
46 16 / Ženy 69 Antalová Ladislava Koloshop 1 00:07.0 01:12:44 01:12:37
01:03:1809:1901:15:23 start 00:00:07 | nahoře 01:03:25 | dole 01:12:44 | nahoře 02:28:07
47 17 / Ženy 30 Charousková Kristína Turnov 1 00:04.4 01:19:45 01:19:40
01:06:3013:11 start 00:00:04 | nahoře 01:06:34 | dole 01:19:45
48 31 / Muži 73 Hanuš Stanislav 1 26:01.0 01:37:24 01:11:23
01:05:4205:41 start 00:26:01 | nahoře 01:31:43 | dole 01:37:24
49 18 / Ženy 43 Rejfová Michaela Jičín 1 00:04.8 01:47:02 01:46:57
01:31:3115:27 start 00:00:04 | nahoře 01:31:35 | dole 01:47:02
50 19 / Ženy 26 Dybalová Petra Dobřichovice 1 00:08.9 01:55:59 01:55:51
01:35:2320:28 start 00:00:08 | nahoře 01:35:31 | dole 01:55:59
51 32 / Muži 24 Dybal Martin Dobřichovice 1 00:08.2 01:56:09 01:56:00
01:34:4721:14 start 00:00:08 | nahoře 01:34:55 | dole 01:56:09
52 20 / Ženy 72 Bartáková Dominika Vrchlabí 1 14:53.5 01:59:33 01:44:39
01:33:0511:35 start 00:14:53 | nahoře 01:47:58 | dole 01:59:33
53 21 / Ženy 54 Zelinková Vendula Poniklá 1 15:01.6 01:59:36 01:44:34
01:24:4219:53 start 00:15:01 | nahoře 01:39:43 | dole 01:59:36
54 33 / Muži 27 Hlinka Radek Krásná Lípa 1 15:03.1 01:59:39 01:44:35
01:24:0820:28 start 00:15:03 | nahoře 01:39:11 | dole 01:59:39
55 34 / Muži 52 Vácha Pavel Špindl sportuje 1 55:46.5 02:33:06 01:37:20
01:06:4530:35 start 00:55:46 | nahoře 02:02:31 | dole 02:33:06
56 35 / Muži 77 Beneš David žraloci Piňov - Předhradí 1 01:46:39 03:13:34 01:26:55
01:04:5422:0101:07:14 start 01:46:39 | nahoře 02:51:33 | dole 03:13:34 | nahoře 04:20:48
57 36 / Muži 87 Kyselý Pavel Brankostroj Jm 1 02:17:09 03:26:06 01:08:56
58:1310:44 start 02:17:09 | nahoře 03:15:22 | dole 03:26:06
58 22 / Ženy 85 Švecová Markéta Valteřice 1 02:06:29 03:30:20 01:23:50
59:1624:35 start 02:06:29 | nahoře 03:05:45 | dole 03:30:20
59 23 / Ženy 94 Makaloušová Hana Špindl Sportuje 1 02:33:00 03:36:32 01:03:32
57:2706:05 start 02:33:00 | nahoře 03:30:27 | dole 03:36:32
60 37 / Muži 88 Brýdl Tomáš Ski Klub Litomyšl 1 02:06:33 03:48:28 01:41:55
01:28:0513:50 start 02:06:33 | nahoře 03:34:38 | dole 03:48:28
61 24 / Ženy 82 Brýdlová Jana Ski Klub Litomyšl 1 02:06:36 03:48:35 01:41:59
01:28:0213:57 start 02:06:36 | nahoře 03:34:38 | dole 03:48:35
62 38 / Muži 79 Třeček Marek Maraque 1 02:02:14 03:56:10 01:53:55
53:4301:00:1353:07 start 02:02:14 | nahoře 02:55:57 | dole 03:56:10 | nahoře 04:49:17
63 39 / Muži 83 Lammel Jiří Ski Klub Litomyšl 1 02:06:41 04:13:00 02:06:18
01:36:4029:39 start 02:06:41 | nahoře 03:43:21 | dole 04:13:00
64 25 / Ženy 84 Lammelová Zdeňka Ski Klub Litomyšl 1 02:06:52 04:13:11 02:06:19
01:44:3921:40 start 02:06:52 | nahoře 03:51:31 | dole 04:13:11
65 26 / Ženy 71 Barešová Petra Bnu Cons. 1 02:41:33 04:22:41 01:41:08
01:30:0011:08 start 02:41:33 | nahoře 04:11:33 | dole 04:22:41
66 40 / Muži 70 Bareš Petr špindl Sportuje 1 02:41:32 04:22:46 01:41:13
01:30:0111:13 start 02:41:32 | nahoře 04:11:33 | dole 04:22:46
67 27 / Ženy 63 Nováková Šárka Vysoké Mýto 1 02:51:24 04:28:36 01:37:12
01:18:4918:23 start 02:51:24 | nahoře 04:10:13 | dole 04:28:36
68 28 / Ženy 93 Soukupová Kateřina Sezimovo ústí 1 02:48:36 04:51:43 02:03:07
01:38:0125:06 start 02:48:36 | nahoře 04:26:37 | dole 04:51:43
69 41 / Muži 23 Černý Jiří BLACK 1 02:47:20 04:55:15 02:07:54
01:19:1148:4401:19:36 start 02:47:20 | nahoře 04:06:31 | dole 04:55:15 | nahoře 06:14:51
70 29 / Ženy 103 Křišťanová Jana Špindlerův Mlýn 1 03:57:50 05:29:25 01:31:35
01:12:5918:36 start 03:57:50 | nahoře 05:10:49 | dole 05:29:25
71 30 / Ženy 60 Trnkova Hana Svijansky Ujezd 1 04:27:40 05:46:46 01:19:06
01:03:4515:21 start 04:27:40 | nahoře 05:31:25 | dole 05:46:46
72 42 / Muži 59 Trojan Krystof Trutnov 1 04:27:43 05:46:52 01:19:08
01:05:1613:53 start 04:27:43 | nahoře 05:32:59 | dole 05:46:52
73 43 / Muži 104 Pacák Milan Praha 1 04:25:21 05:47:29 01:22:08
01:12:5209:16 start 04:25:21 | nahoře 05:38:13 | dole 05:47:29
74 31 / Ženy 109 Polanecká Markéta Špindl Sportuje 1 04:13:07 06:02:16 01:49:09
01:24:2024:49 start 04:13:07 | nahoře 05:37:27 | dole 06:02:16
75 44 / Muži 107 Tresl Petr Tabor 1 04:36:37 06:05:47 01:29:10
01:09:5719:13 start 04:36:37 | nahoře 05:46:34 | dole 06:05:47
76 32 / Ženy 108 Polanská Vladimira Tabor 1 04:36:36 06:05:50 01:29:14
01:07:3221:42 start 04:36:36 | nahoře 05:44:08 | dole 06:05:50
77 33 / Ženy 110 Piliková Zuzana Bistro U Labe 1 04:46:49 06:19:41 01:32:52
01:12:4620:06 start 04:46:49 | nahoře 05:59:35 | dole 06:19:41
78 34 / Ženy 106 Dunkova Martina Spindleruv Mlyn 1 04:27:47 06:21:17 01:53:30
01:38:5214:38 start 04:27:47 | nahoře 06:06:39 | dole 06:21:17
79 35 / Ženy 105 Brown Ivana Strážné 1 04:27:47 06:21:18 01:53:30
01:38:5214:39 start 04:27:47 | nahoře 06:06:39 | dole 06:21:18
80 45 / Muži 113 Franc Tomas Kozojedy 1 05:36:43 06:28:07 00:51:24
46:2804:56 start 05:36:43 | nahoře 06:23:11 | dole 06:28:07
81 36 / Ženy 111 Hronesova Jitka Spindlerv Mlzn 1 05:33:38 06:37:24 01:03:46
53:0210:44 start 05:33:38 | nahoře 06:26:40 | dole 06:37:24
82 46 / Muži 112 Hrones Rene Spindleruv Mlyn 1 05:33:38 06:43:28 01:09:50
01:00:4009:10 start 05:33:38 | nahoře 06:34:18 | dole 06:43:28
83 47 / Muži 39 Dunka Miki špindl Sportuje 1 05:50:30 07:21:35 01:31:05
01:23:0508:00 start 05:50:30 | nahoře 07:13:35 | dole 07:21:35
84 37 / Ženy 102 Makaloušová Anna Špindl Sportuje 1 04:39:41 07:24:59 02:45:17
02:16:1229:06 start 04:39:41 | nahoře 06:55:53 | dole 07:24:59
85 48 / Muži 101 Makalouš Ivo Špindl Sportuje 1 04:39:44 07:25:02 02:45:18
02:16:2428:54 start 04:39:44 | nahoře 06:56:08 | dole 07:25:02
(86) 48 / Muži 66 Beran Tobias Špindlerův Mlýn 0 05:50:30 na trati
01:30:02 start 05:50:30 | nahoře 07:20:32

výsledková listina Splitboard

start ~ 08:31:15

poř. poř./kat. # jméno tým/klub/obec počet okruhů start posl. průchod čas na trati
1 1 / Muži 65 Horák Jiří Svoboda nad Úpou 3 01:17:06 07:00:17 05:43:11
01:11:0637:5501:22:3944:5601:29:4116:54 start 01:17:06 | nahoře 02:28:12 | dole 03:06:07 | nahoře 04:28:46 | dole 05:13:42 | nahoře 06:43:23 | dole 07:00:17
2 2 / Muži 61 Fiala Petr GARA ULTRAS by #otatyl 1 03:36.7 01:31:48 01:28:11
01:16:3111:41 start 00:03:36 | nahoře 01:20:07 | dole 01:31:48
3 3 / Muži 57 Novotný Jiří Dvůr Králové 1 04:25:29 05:38:42 01:13:13
01:06:3706:36 start 04:25:29 | nahoře 05:32:06 | dole 05:38:42
4 4 / Muži 99 Hlisnikovský Marek 1 03:12:57 06:23:13 03:10:16
59:0302:11:13 start 03:12:57 | nahoře 04:12:00 | dole 06:23:13
5 5 / Muži 96 Tyl Ota Gara 1 03:12:55 06:36:53 03:23:57
56:5202:27:06 start 03:12:55 | nahoře 04:09:47 | dole 06:36:53

výsledková listina konec

start ~ 16:01:15