Excalibur Race Kladno neděle

30.09.2018 Kladno

10:00:00 150 Simandl Ondřej CZE bratřijaksepatří.cz 1993
151 Šašek Matěj CZE bratřijaksepatří.cz 1984
10:00:30
10:01:00 2 Jeřábková Petra CZE Fénix Plzeň 1987
10:01:30 3 Lacina Josef CZE OCR Runners Beroun 1978
10:02:00 4 Linka Milan CZE Extreme Obstacle Runners 1993
10:02:30 5 Slaměník Bedřich CZE Praha 1976
10:03:00 6 Šnopl Vít CZE GLADIATORRACETEAM 1999
10:03:30 7 beran pavel CZE praha 1970
10:04:00 8 Stejskalová Barbora CZE OCRA CZ TEAM 1989
10:04:30 9 Fišer Rostislav CZE Spartan Gym 1974
10:05:00 10 brunát zdeněk CZE SRTG Kladno 1985
10:05:30 11 Fiala Martin CZE Polná 1991
10:06:00 12 Calka Erik CZE Drangels Liberec 1994
10:06:30 13 Rožboud Tomáš CZE České Budějovice 1992
10:07:00 14 Švadlák Petr CZE VH Fitness Trutnov 1972
10:07:30 15 Vepřek Martin CZE Kolšov 1990
10:08:00 16 Behenský Jan CZE Rozběháme Česko 1991
10:08:30 17 Petruchova Hana CZE Zastávka u Brna 1975
10:09:00 18 Dvořáková Martina CZE Slaný 1995
10:09:30 19 surý martin CZE SRTG Šumperk 1976
10:10:00 20 Babušková Stanislava CZE Babušáci Květnice 1974
10:10:30 21 Rajnoha Matěj CZE Predators Gym 1996
10:11:00 22 Levý Štěpán CZE Left Boys 1982
10:11:30 23 Zimmermannová Lenča CZE Za Hezčí Zadeček 1975
10:12:00 24 Kysilka Lukáš CZE Městec Králové 1987
10:12:30 25 Hanyk Lukáš CZE Kostelec nad Orlicí 1991
10:13:00 26 Uhlík Roman CZE Kolín 1986
10:13:30 27 Vacková Tereza CZE Karlovy Vary 1991
10:14:00 28 Špruček Jan CZE Štěpánov 1991
10:14:30 29 Švec Jiří CZE Za Hezčí Zadeček 1992
10:15:00 30 Hora Vojtěch CZE Predator Workout Kladno 1992
10:15:30 31 Leksa Ladislav CZE Kladno 1993
10:16:00 32 Vocetková Miroslava CZE Kladno 1993
10:16:30 33 Hájek Jiří CZE Plzeň 1992
10:17:00 34 Holeček Jaroslav CZE Kladno 1992
10:17:30
10:18:00 36 grigorov david CZE SRTG Čelákovice 1993
10:18:30 37 Šrámková Zdeňka CZE Ždírec nad Doubravou 1976
10:19:00 38 Vítek Karel CZE SK PRAGA, karelvitek.cz 1999
10:19:30 39 Petrášová Barbora CZE Velešín 1991
10:20:00 40 Šprachta Milan CZE Holice 1974
10:20:30 41 Zábská Eliška CZE Praha 1990
10:21:00 42 Vyčichlo Tomáš CZE Spartan Gym 1982
10:21:30 43 Chalabala Jan CZE Spartan Gym 1991
10:22:00 44 Pernstecherová Andrea CZE Streetfit 1975
10:22:30 45 Milotová Petra CZE Říčany 1987
10:23:00 46 Havelka Martin CZE Liberec 1988
10:23:30 47 Růžek Vojtěch CZE Gladiators Kralupy 1999
10:24:00 48 Růžek Pavel CZE Gladiators Kralupy 1993
10:24:30 49 Husáková Lucie CZE Kladno 7 1990
10:25:00 50 Plašilová Tereza CZE Kladno 1992
10:25:30 51 Novák Lukáš CZE Hoštka 1995
10:26:00
10:26:30 53 Řehoř Zdeněk CZE SRTG Strupčice 1978
10:27:00 54 Löffler Erik CZE Spartan Gym Praha 1983
10:27:30 55 Drinka Filip CZE OCRA CZ TEAM 1991
10:28:00 56 Suchna David CZE OCRA CZ TEAM 1986
10:28:30 57 Benadová Michaela CZE Kladno 1995
10:29:00 58 Gajdoš Jan CZE Crossgym Praha 1992
10:29:30 59 Valach Radek CZE Frýdek-Místek 1988
10:30:00 60 Hájek Pavel CZE Frýdek-Místek 1989
10:30:30 61 Šlik Jan CZE Kladno 1974
10:31:00 62 Rudková Kristýna CZE SRTG Kladno 1997
10:31:30 63 Med Jarmil CZE SRTG Kladno 1992
10:32:00 64 Mates Martin CZE Vroutek 1991
10:32:30 35 Schejbalová Tereza CZE Plzeň 2000
10:33:00 66 Chrappa Richard SVK Elite Team OCRA Slovakia 1989
10:33:30 67 RAJNIAK MICHAL SVK Elite Team OCRA Slovakia 1989
10:34:00 68 Marušinová Darina CZE SRTG Kladno 1992
10:34:30 69 Nová Petra CZE GLADIATORRACETEAM 2000
10:35:00 70 Veselý Lukáš CZE GLADIATORRACETEAM 1993
10:35:30 71 Lopata Daniel CZE Stochov 1976
10:36:00 72 Sedláčková Katerina CZE Štětí 1989
10:36:30 73 Mísař Martin CZE Velký Borek 1983
10:37:00 74 Rylková Kateřina CZE OCRA CZ TEAM 1985
10:37:30 75 drechsler josef CZE Karlovy Vary 1986
10:38:00 76 Novák Lukáš CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 1991
10:38:30 77 Bílek Jiří CZE OCRA CZ TEAM 1982
10:39:00 78 Třešňák Petr CZE Slanýkobylky 1983
10:39:30 79 Pleyer Ladislav CZE OCRA CZ TEAM 1993
10:40:00 80 Rázl Michael CZE Vrchoviny 2000
10:40:30 81 kučerová alesia CZE SRTG Kladno 1992
10:41:00 82 Beneš Petr CZE Kvíčala Team 1977
10:41:30 52 Beran Lukáš CZE Spartan Gym 1986
10:42:00 84 Macek Petr CZE Kudla v zádech 1974
85 štambachová radka CZE Kudla v zádech 1975
10:42:30
10:43:00
10:43:30
10:44:00
10:44:30
10:45:00
10:45:30
10:46:00
10:46:30
10:47:00
10:47:30
10:48:00 97 bielik marek CZE Barbarian extreame team 2000
96 Waldhans Patrik CZE Barbarian extreame team 1991
10:48:30
10:49:00 99 Florián Pavel AFG Hercules Kids 1987
98 Pavlovec Marek CZE Hercules Kids 1985
10:49:30
10:50:00 101 Klaška Martin CZE GLADIATOR RACE team 1982
100 Rozehnalová Iva CZE GLADIATOR RACE team 1979
10:50:30
10:51:00 102 Levý Jan CZE Živanice 1981
103 Poskočil Aleš CZE Přelouč 535 01 1986
10:51:30
10:52:00 104 Duchek Petr CZE Predator Workout Kladno 1987
105 Lišková Lucie CZE Predator Workout Kladno 1999
10:52:30
10:53:00 106 Mohatron Barbora CZE Kladno 1985
107 Pinkava Roman CZE Praha 5 1977
10:53:30
10:54:00 109 Došková Barbora CZE Bechlín 1992
108 Rajnoha Vojtěch CZE Bechlín 1993
10:54:30
10:55:00 111 Huňáková Michaela CZE Asics FrontRunner CZE 1999
110 Šimon Ondřej CZE Česká Lípa 1992
10:55:30
10:56:00 112 Fryš Petr CZE (J)ELITA 1997
113 Záruba Vít CZE (J)ELITA 1996
10:56:30
10:57:00 114 Korbelová Barbora CZE Libušín 1993
115 Vaněček Martin CZE Kladno 4 1991
10:57:30
10:58:00 116 Hurajová Veronika CZE Meziboří 1991
117 Štětinová Soňa CZE Kačice 1983
10:58:30
10:59:00 119 Kostovský Roman CZE Upice 1986
118 Nyklíček Luděk CZE Upice 1978
10:59:30
11:00:00 121 Bernášek Karel CZE Kladno 1989
120 Svoboda Vojtěch CZE Kladno 1989
11:00:30
11:01:00 122 necas lubomir CZE ostrov u macochy 1974
123 necasova lucie CZE jedovnice 67906 2000
11:01:30
11:02:00 125 Foukal Petr CZE Beroun 1986
124 Truksa Ivan CZE Nižbor 1980
11:02:30
11:03:00 127 Brokeš Ondřej CZE Vysoká Lhota 1997
126 Zelenková Simona CZE Vysoká Lhota 1999
11:03:30
11:04:00 128 bečvář radek CZE ampéři 1983
129 bečvář rudolf CZE ampéři 1995
11:04:30
11:05:00 130 Nová Petra SVK SOWA 1986
11:05:30 131 Kopecsný Kristián CZE SOWA 1989
11:06:00 132 hendl martin CZE SRTG Děčín 1976
139 Wicherek jiří CZE SRTG Děčín 1982
11:06:30 133 Vríčan Erik CZE SOWA 1992
11:07:00 134 Urban Petr CZE SRTG Vyškov 1994
11:07:30 135 Švestková Sabina CZE SRTG Vyškov 1998
11:08:00 136 Slezáček Michal CZE SRTG Vyškov 1982
11:08:30 137 Doleželová Kateřina CZE SRTG Vyškov 1991
11:09:00 138 Kratochvíl Jakub CZE Fénix Plzeň 1995
11:09:30
11:10:00 140 Kováčik Branislav CZE Fénix Plzeň 1988
11:10:30 141 Kolařík Lukáš CZE Fénix Plzeň 1990
11:11:00 1 Šašková Zuzana CZE SOWA 1983
11:11:30
11:12:00
11:12:30
11:13:00
11:13:30
11:14:00 152 Šrámek Dobroslav CZE Kladno, to je to město 1982