Excalibur Race Kladno sobota
29.09.2018 Kladno
dětský závod D1 | celkem: 16 , muži : 9, D1: 16, ženy: 7 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dětský závod D2 | celkem: 17 , ženy: 9, D2: 15, muži : 8, D1: 1, D3: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dětský závod D3 | celkem: 13 , ženy: 3, D3: 13, muži : 10 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky jednotlivci | celkem: 127 , muži : 87, M40: 19, ženy: 40, Z40: 4, Z: 36, M: 68 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky dvojice | celkem: 44 , muži : 25, ženy: 19, mix: 14, ženy: 3, muži: 6 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky týmy | celkem: 24 , muži : 13, ženy: 11, mix: 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky týmy | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Excalibur Race Kladno sobota | N/A | 28.10.2018 08:26:39 |
startovní listina dětský závod D1
start ~ 09:04:23 , 2011 - 2013 , přihlášeno: 16 účastníků ( 9 mužů, 7 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
D1 | 335 | Slaměník Ondřej | CZE | 2011 | Praha | Praha |
D1 | 302 | Fišer Matyáš | CZE | 2011 | Praha 8 | Praha 8 |
D1 | 321 | Šedová Emílie | CZE | 2011 | Odhodlaný prcek :-) | Vrchlabí |
D1 | 334 | Kučerová Nikola | CZE | 2011 | Kladno | Kladno |
D1 | 322 | Havránková Natálie | CZE | 2011 | OCRA CZ TEAM | Brandýsek |
D1 | 343 | Jirkovský Daniel | CZE | 2011 | OCRA CZ TEAM | Kladno |
D1 | 301 | Černý Dominik | CZE | 2011 | SRTG Vyškov | Vyškov |
D1 | 304 | Macek David | CZE | 2012 | Praha 5 | Praha 5 |
D1 | 303 | Kugler Oliver | CZE | 2012 | Brandýsek | Brandýsek |
D1 | 338 | Krutiš Ben | CZE | 2012 | Moravské Bránice | Moravské Bránice |
D1 | 306 | Veber Václav | CZE | 2012 | Libčice nad Vltavou | Libčice nad Vltavou |
D1 | 342 | Janoušová Nela | CZE | 2012 | OCRA CZ TEAM | Kladno |
D1 | 326 | Výdová Sophia | CZE | 2013 | Slaný | Slaný |
D1 | 305 | Špeldová Tereza | CZE | 2013 | Gladiators training kralupy | Kralupy nad Vltavou |
D1 | 307 | Vlková Sofie | CZE | 2013 | Kladno, Rozdělov | Kladno, Rozdělov |
D1 | 328 | Šíma Daniel | CZE | 2013 | GLADIATOR RACE team | Praha |
startovní listina dětský závod D2
start ~ 09:15:00 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 17 účastníků ( 8 mužů, 9 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
D3 | 344 | novotná Martina | CZE | 2007 | Slaný | Slaný |
D2 | 311 | Vyčichlo Lukáš | CZE | 2009 | Spartan Gym | Praha |
D2 | 340 | Janouš Ondřej | CZE | 2009 | OCRA CZ TEAM | Kladno |
D2 | 336 | Slaměníková Barbora | CZE | 2009 | Praha | Praha |
D2 | 310 | Veber Vojtech | CZE | 2009 | Libčice nad Vltavou | Libčice nad Vltavou |
D2 | 327 | Výdová Thea | CZE | 2009 | Slaný | Slaný |
D2 | 341 | vácha Alex | CZE | 2010 | OCRA CZ TEAM | kladno |
D2 | 323 | Havránek Michal | CZE | 2010 | OCRA CZ TEAM | Brandýsek |
D2 | 312 | Zelenka Petr | CZE | 2010 | Praha 4 | Praha 4 |
D2 | 329 | Šímová Aneta | CZE | 2010 | GLADIATOR RACE team | Praha 8 |
D2 | 325 | kučera Daniel | CZE | 2010 | SRTG Rokycany | Rokycany |
D2 | 345 | Kellerová Tereza | CZE | 2010 | Slaný | Slaný |
D2 | 308 | Sýkorová Nela | CZE | 2010 | Kralupy nad Vltavou | Kralupy nad Vltavou |
D2 | 331 | Aberlová Kristýna | CZE | 2010 | Duchcov | Duchcov |
D2 | 337 | Krutišová Tina | CZE | 2010 | Moravské Bránice | Moravské Bránice |
D2 | 309 | Šafařík Michal | CZE | 2010 | Děčín 27 | Děčín 27 |
D1 | 346 | Kellerová Karolína | CZE | 2012 | Slaný | Slaný |
startovní listina dětský závod D3
start ~ 09:28:28 , 2006 - 2008 , přihlášeno: 13 účastníků ( 10 mužů, 3 žen)
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
D3 | 333 | Lukš Matěj | CZE | 2006 | SRTG Strupčice | Skřivany |
D3 | 339 | Preti Viktorie | CZE | 2006 | OCRA CZ TEAM | Kladno |
D3 | 318 | Vávra Ondřej | CZE | 2006 | Znojmo | Znojmo |
D3 | 315 | Kořínek Martin | CZE | 2006 | Vinařice | Vinařice |
D3 | 330 | Aberlová Nikola | CZE | 2007 | Duchcov | Duchcov |
D3 | 317 | Šafařík Petr | CZE | 2007 | Děčín 27 | Děčín 27 |
D3 | 324 | Stolín Michal Jaroslav | CZE | 2007 | Náchod | Náchod |
D3 | 332 | Lukš Michal | CZE | 2008 | SRTG Strupčice | Skřivany |
D3 | 319 | Zelenka Michal | CZE | 2008 | Praha 4 | Praha 4 |
D3 | 314 | Grýgera Alan | CZE | 2008 | P5 | P5 |
D3 | 313 | Fišer Daniel | CZE | 2008 | Praha 8 | Praha 8 |
D3 | 320 | Peťovská Nicol | CZE | 2008 | Hostivice | Hostivice |
D3 | 316 | Odehnal Lukáš | CZE | 2008 | Praha 9 -Černý Most | Praha 9 -Černý Most |
startovní listina Sky jednotlivci
start ~ 11:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 127 účastníků ( 87 mužů, 40 žen)
kategorie | # | start | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|---|
M40 | 93 | 11:46:30 | Novák Tomáš | CZE | 1966 | Kozolupy | Kozolupy |
M40 | 68 | 11:34:00 | Stark Vladimír | CZE | 1968 | Most | Most |
M40 | 154 | 12:17:00 | Delsart Petr | CZE | 1968 | Tuten tým Ä. 2 | Kladno |
Z40 | 11 | 11:06:30 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 |
M40 | 65 | 11:32:30 | Vybíral Vladislav | CZE | 1971 | Most | Most |
M40 | 9 | 11:05:30 | Fišer Rostislav | CZE | 1974 | Spartan Gym | Praha 8 |
M40 | 109 | 11:54:30 | michalego aleš | CZE | 1974 | Moravany | Moravany |
Z40 | 47 | 11:24:00 | Suchopárková Simona | CZE | 1974 | Predator Workout Kladno | Slaný |
M40 | 54 | 11:27:30 | Repiský Vít | CZE | 1975 | Predator Workout Kladno | Kladno |
M40 | 50 | 11:25:30 | Baruzzi Petr | CZE | 1975 | Žirafy Slaný | Kladno |
Z40 | 14 | 11:08:00 | Petruchova Hana | CZE | 1975 | Zastávka u Brna | Zastávka u Brna |
M40 | 44 | 11:22:30 | Cirhan František | CZE | 1976 | Česká Kamenice | Česká Kamenice |
M40 | 168 | 12:24:00 | Šteňko Marian | CZE | 1976 | Fénix Plzeň | Plzeň |
M40 | 49 | 11:25:00 | Wilfer Martin | CZE | 1976 | Predator Workout Kladno | Kladno |
M40 | 59 | 11:30:00 | Aberle Petr | CZE | 1977 | Duchcov | Duchcov |
M40 | 90 | 11:45:00 | Vávra Jiří | CZE | 1977 | Znojmo | Znojmo |
M40 | 108 | 11:54:00 | Krutiš Michal | CZE | 1977 | Moravské Bránice | Moravské Bránice |
M40 | 61 | 11:31:00 | Aberle Jiří | CZE | 1977 | Brno - Novy Liskovec | Brno - Novy Liskovec |
M40 | 172 | 12:26:00 | Šeda Radek | CZE | 1977 | OCRA CZ TEAM | Vrchlabí |
M40 | 57 | 11:28:30 | Klír Vlastimil | CZE | 1977 | Sofa Predators | Kladno |
M40 | 12 | 11:07:00 | Šafařík Petr | CZE | 1978 | Děčín 27 | Děčín 27 |
Z40 | 5 | 11:03:30 | Korytová Kateřina | CZE | 1978 | Heřmanice nad Labem | Heřmanice nad Labem |
M40 | 4 | 11:03:00 | Lacina Josef | CZE | 1978 | OCR Runners Beroun | Žebrák |
M | 146 | 12:13:00 | Gerle Martin | CZE | 1979 | ||
M | 22 | 11:11:30 | Hrdlička Jiří | CZE | 1979 | Czech Extreme Team | Libušín |
M | 161 | 12:20:30 | kozák Petr | CZE | 1980 | Tuten tým Ä.3 | |
M | 81 | 11:40:30 | Trousil Jan | CZE | 1980 | Bauer Spedition | Krupka 1 |
Z | 78 | 11:39:00 | Fišerová Petra | CZE | 1981 | Praha 8 | Praha 8 |
M | 64 | 11:32:00 | Burian Tomas | CZE | 1981 | Brno | Brno |
Z | 79 | 11:39:30 | Šímová Andrea | CZE | 1981 | GLADIATORRACETEAM | Praha 8 |
M | 170 | 12:25:00 | Bevelágua Ladislav | CZE | 1982 | OCRA-CZ Team | Tábor |
M | 149 | 12:14:30 | Vyčichlo Tomáš | CZE | 1982 | Spartan Gym | Praha |
Z | 91 | 11:45:30 | Jeníčková Zuzana | CZE | 1983 | Kladno | Kladno |
M | 42 | 11:21:30 | Dienstbier Ondřej | CZE | 1983 | Sofa Predators | Rokycany |
M | 86 | 11:43:00 | Třešňák Petr | CZE | 1983 | Slanýkobylky | Slany |
Z | 6 | 11:04:00 | Rosenkranzová Michaela | CZE | 1983 | ||
Z | 87 | 11:43:30 | Mihulová Táňa | CZE | 1983 | Gladiators Kralupy | Brandysek |
Z | 88 | 11:44:00 | Dudková Petra | CZE | 1984 | Smečno | Smečno |
M | 27 | 11:14:00 | Černý Lukáš | CZE | 1984 | Slanýkobylky | Louny |
M | 52 | 11:26:30 | Harant Jan | CZE | 1984 | Predator Workout Kladno | Kladno |
M | 100 | 11:50:00 | Vršan Jakub | CZE | 1985 | postoloprty | postoloprty |
M | 72 | 11:36:00 | Salaj Petr | CZE | 1985 | GLADIATORRACETEAM | Praha - Modřany |
M | 70 | 11:35:00 | Pokorný Martin | CZE | 1985 | Kladno | Kladno |
M | 101 | 11:50:30 | Řasa Josef | CZE | 1985 | Tantrum Monstra | Žatec |
Z | 38 | 11:19:30 | Knotková Monika | CZE | 1985 | Sofa Predators | Plzeň |
M | 73 | 11:36:30 | Morstein Karel | CZE | 1985 | Hořesedly | Hořesedly |
M | 56 | 11:28:30 | Kadrnožka Marek | CZE | 1985 | Sofa Predators | Kladno |
M | 39 | 11:20:00 | Königsmark Petr | CZE | 1985 | Sofa Predators | Plzeň |
Z | 175 | 12:27:30 | Chrappa Bronislava | CZE | 1986 | ||
M | 77 | 11:38:30 | Rousek Aleš | CZE | 1986 | Třebíč | Třebíč |
M | 34 | 11:17:30 | Doležal Roman | CZE | 1986 | Sofa Predators | Most |
M | 171 | 12:25:30 | Mareš Pavel | CZE | 1986 | ||
Z | 98 | 11:49:00 | Kaderabkova Iva | CZE | 1986 | Praha 9 | Praha 9 |
M | 156 | 12:18:00 | Kubiska Miroslav | CZE | 1987 | Tuten tým Ä. 2 | |
M | 37 | 11:19:00 | Baumrukr Ondřej | CZE | 1987 | Sofa Predators | Přeštice |
M | 151 | 12:15:30 | Bittner Milan | CZE | 1987 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno |
M | 7 | 11:04:30 | žaloudek Jiří | CZE | 1987 | Klášterec nad Ohří | Klášterec nad Ohří |
M | 23 | 11:12:00 | Vrlík Petr | CZE | 1987 | Kunžak | Kunžak |
Z | 107 | 11:53:30 | Kunová Dita | CZE | 1987 | Kladno | Kladno |
M | 18 | 11:10:00 | Kysilka Lukáš | CZE | 1987 | Městec Králové | Městec Králové |
M | 30 | 11:15:30 | Kratochvíl Zdeněk | CZE | 1988 | Pardubice | Pardubice |
Z | 159 | 12:19:30 | Taterová Martina | CZE | 1988 | Tuten tým Ä.3 | |
M | 26 | 11:13:00 | Juklíček Jan | CZE | 1988 | Vinařice u Kladna | Vinařice u Kladna |
Z | 66 | 11:33:00 | Giurg Tereza | CZE | 1988 | Praha | Praha |
M | 166 | 12:23:00 | Kováčik Branislav | CZE | 1988 | Fénix Plzeň | Plzeň |
M | 31 | 11:16:00 | Štíbal Martin | CZE | 1988 | MK KLADNO | Doksy |
Z | 8 | 11:05:00 | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ TEAM | Beroun |
Z | 43 | 11:22:00 | Tlustá Petra | CZE | 1989 | Sofa Predators | Plzeň |
M | 21 | 11:11:30 | Kučera Vojtěch | CZE | 1989 | Praha | Praha |
Z | 92 | 12:21:00 | Ostrezi Petra | CZE | 1989 | Holubice | Holubice |
M | 29 | 11:15:00 | Panák Břetislav | CZE | 1989 | SlanýKobylky | Třinec |
M | 55 | 11:28:00 | Repiský Tomáš | CZE | 1989 | Stochov | Stochov |
M | 20 | 11:11:00 | Petrásek Robin | CZE | 1989 | Praha 9 | Praha 9 |
Z | 32 | 11:16:30 | Štíbalová Kateřina | CZE | 1989 | MK KLADNO | Doksy |
Z | 102 | 11:51:00 | Hampejsová Jiřina | CZE | 1989 | Hospozín | Hospozín |
Z | 157 | 12:18:30 | Okluská Monika | CZE | 1990 | Tuten tým Ä. 2 | |
M | 51 | 11:26:00 | Svoboda Martin | CZE | 1990 | Predator Workout Kladno | Kladno |
M | 160 | 12:20:00 | Novák Pavel | CZE | 1990 | Tuten tým Ä.3 | Kladno |
M | 99 | 11:49:30 | Velisek Jan | CZE | 1990 | Praha 9 | Praha 9 |
M | 84 | 11:41:30 | Kos David | CZE | 1990 | Knovíz | Knovíz |
M | 1 | 11:01:30 | Novák Lukáš | CZE | 1991 | SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM | Poděbrady |
Z | 158 | 12:19:00 | Taterová Veronika | CZE | 1991 | Tuten tým Ä.3 | |
Z | 150 | 12:15:00 | Bittnerová Lucie | CZE | 1991 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno |
M | 19 | 11:10:30 | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | Kostelec nad Orlicí | Kostelec nad Orlicí |
Z | 35 | 11:17:30 | Königsmarková Eva | CZE | 1991 | Sofa Predators | Plzeň |
M | 132 | 12:06:00 | Vesely Slavek | CZE | 1991 | GLADIATORRACETEAM | Praha |
M | 62 | 11:31:30 | Poštolka Jakub | CZE | 1991 | Predator Workout Kladno | Kladno |
Z | 80 | 11:40:00 | Blahutová Barbora | CZE | 1991 | SVVAT | Ostrava 3 |
Z | 167 | 12:23:30 | Pylypovová Božena | CZE | 1991 | Fénix Plzeň | Plzeň |
M | 60 | 11:30:30 | Kocián Vojtěch | CZE | 1991 | V cíli padnu | Praha 8 |
M | 41 | 11:21:00 | Palička Ondřej | CZE | 1991 | Sofa Predators | Chemnitz |
Z | 152 | 12:16:00 | Šťastná Barbora | CZE | 1991 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno |
M | 36 | 11:18:30 | malý ondřej | CZE | 1991 | Sofa Predators | Plzeň |
M | 13 | 11:07:30 | Behenský Jan | CZE | 1991 | ocra cz team | Plzeň |
Z | 97 | 11:46:00 | Novakova Michaela | CZE | 1992 | Kozolupy | Kozolupy |
Z | 94 | 11:47:00 | Onderková Monika | CZE | 1992 | Starý Plzenec | Starý Plzenec |
Z | 53 | 11:27:00 | Svobodová Štěpána | CZE | 1992 | Predator Workout Kladno | Kladno |
M | 46 | 11:23:30 | Holeček Jaroslav | CZE | 1992 | Kladno | Kladno |
M | 162 | 12:21:00 | Vymazal Ondřej | CZE | 1992 | tým Nejsme originálnà | Spojovací 612, Chrudim |
M | 3 | 11:02:30 | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
Z | 163 | 12:21:30 | Osterová Radka | CZE | 1993 | tým Nejsme originálnà | Nové Město pod Smrkem 463 65 |
M | 89 | 11:44:30 | Pošta Roman | CZE | 1994 | SRTG Kladno | Kladno |
M | 103 | 11:51:30 | Lajner Vít | CZE | 1994 | Kladno | Kladno |
Z | 164 | 12:22:00 | Venusová Eva | CZE | 1994 | tým Nejsme originálnà | 79058 Velká Kraš |
Z | 16 | 11:09:00 | Poloczková Natálie | CZE | 1994 | Gladiators Kralupy | Kralupy nad Vltavou |
M | 74 | 11:37:00 | Bečvář Václav | CZE | 1995 | Jedomělice | Jedomělice |
M | 40 | 11:20:30 | Vavroušek Jaroslav | CZE | 1995 | Sofa Predators | Horní Jiřetín |
M | 28 | 11:14:30 | Zelinka Richard | CZE | 1995 | Mšené Lázně | Mšené Lázně |
Z | 15 | 11:08:30 | Dvořáková Martina | CZE | 1995 | Slaný | Slaný |
M | 25 | 11:13:00 | Hnida David | CZE | 1995 | Červené Pečky | Červené Pečky |
M | 169 | 12:24:30 | Kratochvíl Jakub | CZE | 1995 | Fénix Plzeň | Plzeň |
M | 17 | 11:09:30 | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín |
M | 85 | 11:42:30 | Fáry Jaromír | CZE | 1996 | Martiněves | Martiněves |
M | 45 | 11:23:00 | Cirhan Dominik | CZE | 1996 | Česká Kamenice | Česká Kamenice |
Z | 96 | 11:48:00 | Hajčiarová Eva | CZE | 1996 | Bezděkov | Bezděkov |
Z | 75 | 11:37:30 | Baráthová Veronika | CZE | 1997 | Bustehrad | Bustehrad |
M | 67 | 11:33:30 | Janu Richard | CZE | 1997 | Zlonin | Zlonin |
M | 104 | 11:52:00 | bereš daniel | CZE | 1997 | kladno | kladno |
Z | 165 | 12:22:30 | Singer Anna- Marie | CZE | 1998 | tým Nejsme originálnà | Brno 62100 |
Z | 153 | 12:16:30 | rothová sabina | CZE | 1999 | Tuten tým Ä. 1 | Kladno |
Z | 24 | 11:12:30 | Mirčevská Aneta | CZE | 1999 | Kladno | Kladno |
M | 2 | 11:02:00 | Kadrmaz Martin | CZE | 2000 | ||
M | 155 | 12:17:30 | Delsart Jiří | CZE | 2000 | Tuten tým Ä. 2 | Kladno |
M | 76 | 11:38:00 | Mertl Michal | CZE | 2000 | Pchery | Pchery |
M | 58 | 11:29:00 | Voborský Matěj | CZE | 2000 | Třebívlice | Třebívlice |
M | 95 | 11:47:30 | Hajčiar Michael | CZE | 2002 | Bezděkov, okr. Klatovy | Bezděkov, okr. Klatovy |
M | 71 | 11:35:30 | Vávra Jan | CZE | 2003 | Znojmo | Znojmo |
startovní listina Sky dvojice
start ~ 11:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 44 účastníků ( 25 mužů, 19 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 118 | Děčín 2 |
[118]
Jiří Stejskal
1973
[119]
Markéta Stejskalová
1989
|
mix | 110 | Monika a Honza |
[110]
Jan Keller
1976
[111]
Monika Novotná
1977
|
mix | 123 | Praha |
[123]
eva Havránková
1983
[122]
zdeněk Havránek
1981
|
mix | 147 | Trskovi |
[147]
Alexandra Trsek
1983
[148]
Ivo Trsek
1965
|
mix | 116 | Kabrňáci |
[116]
Jiří Zeithaml
1984
[117]
Martina Hladíková
1990
|
mix | 114 | Cerhenice |
[114]
Michal Kameníček
1986
[115]
Ivana Peštuková
1990
|
muži | 139 | Beroun |
[139]
Petr Foukal
1986
[138]
Ivan Truksa
1980
|
muži | 82 | Elite Team OCRA Slovakia |
[82]
Richard Chrappa
1989
[83]
MICHAL RAJNIAK
1989
|
muži | 126 | Predators |
[126]
Tomáš Vorobok
1990
[127]
Lukáš Vorobok
1990
|
mix | 173 | Klára a David |
[173]
Klára Kotenová
1990
[174]
David šťastný
1988
|
ženy | 128 | Brno |
[128]
Lucie Pazderková
1990
[129]
Vendula Kochanová
1985
|
mix | 140 | Brno |
[140]
Pavel Pastrňák
1991
[141]
Martina Chrastková
1996
|
muži | 105 | dvoráci |
[105]
Karel patzák
1991
[106]
Michal Kašpar
1990
|
ženy | 120 | Meziboří |
[120]
Veronika Hurajová
1991
[121]
Soňa Štětinová
1983
|
mix | 33 | Ondřej a Michaela |
[33]
Ondřej Šimon
1992
[63]
Michaela Huňáková
1999
|
muži | 136 | Jince |
[136]
Jakub Stloukal
1992
[137]
Jan Jurča
1998
|
mix | 124 | Kořenice |
[124]
Denisa Brandejská
1992
[125]
Pavel Bitter
1981
|
mix | 134 | Skoro KubeÄkovic |
[134]
Petr Kubeček
1993
[135]
Valentýna Šumová
1996
|
muži | 144 | bratÅ™ijaksepatÅ™Ã.cz |
[144]
Ondřej Simandl
1993
[145]
Lukáš Novák
1991
|
mix | 112 | Bechlín |
[112]
Vojtěch Rajnoha
1993
[113]
Barbora Došková
1992
|
mix | 142 | PRO BRO |
[142]
Antonín Kubeček
1996
[143]
Nikol Vlachová
1999
|
ženy | 130 | Gába a Háňa |
[130]
Gabriela Hladíková
1996
[131]
Hana Hladíková
1976
|
startovní listina Sky týmy
start ~ 11:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 24 účastníků ( 13 mužů, 11 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 154 | Tuten tým Ä. 2 |
[154]
Petr Delsart
1968
[155]
Jiří Delsart
2000
[156]
Miroslav Kubiska
1987
[157]
Monika Okluská
1990
|
m | 170 | OCRA-CZ Team |
[170]
Ladislav Bevelágua
1982
[2]
Martin Kadrmaz
2000
[1]
Lukáš Novák
1991
|
mix | 159 | Tuten tým Ä.3 |
[159]
Martina Taterová
1988
[161]
Petr kozák
1980
[160]
Pavel Novák
1990
[158]
Veronika Taterová
1991
|
mix | 166 | Fénix Plzeň |
[166]
Branislav Kováčik
1988
[169]
Jakub Kratochvíl
1995
[167]
Božena Pylypovová
1991
[168]
Marian Šteňko
1976
|
w | 8 | OCRA CZ TEAM |
[8]
Barbora Stejskalová
1989
|
mix | 150 | Tuten tým Ä. 1 |
[150]
Lucie Bittnerová
1991
[151]
Milan Bittner
1987
[153]
sabina rothová
1999
[152]
Barbora Šťastná
1991
|
mix | 162 | tým Nejsme originálnà |
[162]
Ondřej Vymazal
1992
[163]
Radka Osterová
1993
[165]
Anna- Marie Singer
1998
[164]
Eva Venusová
1994
|
startovní listina Sky týmy
start ~ 11:00:00 , bez omezení věku