Excalibur Race Mladé buky neděle

03.06.2018 Mladé buky, Trutnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Hell jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M Hudy - La Sportiva 01:02:44.7
2 2 / M OCRA CZ TEAM 01:09:23.7
3 3 / M Červený Kostelec 01:11:58.0
4 1 / M40 OCRA CZ TEAM 01:14:59.5
5 4 / M OCRA CZ 2 01:15:09.3

Hell dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži SK Samuraj Domažlice 01:19:24.0 65 01:19:23.0 Bohuslav Šála 1990
66 01:19:24.0 Radim Červeňák 1991
65 01:19:23.0 Bohuslav Šála 1990
66 01:19:24.0 Radim Červeňák 1991
2 2 / muži Nyklíčkovi 01:54:52.58 59 01:53:52.2 Ondřej Nyklíček 1978
60 01:54:52.58 Luděk Nyklíček 1978
59 01:53:52.2 Ondřej Nyklíček 1978
60 01:54:52.58 Luděk Nyklíček 1978
3 3 / muži Červený Kostelec 01:55:10.9 53 01:55:10.47 Milan Kozák 1991
54 01:55:10.9 Tomáš Kábrt 1994
53 01:55:10.47 Milan Kozák 1991
54 01:55:10.9 Tomáš Kábrt 1994
4 1 / mix Kolín 01:56:26.6 56 01:56:26.3 Roman Uhlík 1986
55 01:56:26.6 Lucie Jirásková 1989
56 01:56:26.3 Roman Uhlík 1986
55 01:56:26.6 Lucie Jirásková 1989
5 4 / muži Přelouč 535 01 01:59:10.8 50 01:59:08.2 Aleš Poskočil 1986
49 01:59:10.8 Jan Levý 1981
50 01:59:08.2 Aleš Poskočil 1986
49 01:59:10.8 Jan Levý 1981

Hell týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Hudy - La Sportiva 10:37:37.6 87 01:02:44.7 Radoslav Groh 1989
84 01:23:49.2 Martin Holas 1985
85 01:24:21.4 Michal Galandak 1989
86 01:27:53.5 Tomáš Myšák 1985
87 01:02:44.7 Radoslav Groh 1989
84 01:23:49.2 Martin Holas 1985
85 01:24:21.4 Michal Galandak 1989
86 01:27:53.5 Tomáš Myšák 1985
2 1 / mix OCRA CZ TEAM 11:57:52.24 74 01:09:23.7 Lukáš Novák 1991
72 01:14:59.5 Martin Cupák 1971
73 01:41:50.3 Barbora Stejskalová 1989
71 01:52:42.62 Radek Šeda 1977
74 01:09:23.7 Lukáš Novák 1991
72 01:14:59.5 Martin Cupák 1971
73 01:41:50.3 Barbora Stejskalová 1989
71 01:52:42.62 Radek Šeda 1977
3 2 / mix OCRA CZ 2 12:16:21.06 13 01:15:09.3 Lukáš Hanyk 1991
93 01:32:18.13 Martin Kadrmas 2000
27 01:38:26.5 Jiří Škraněk 1982
89 01:42:16.6 Veronika Vytinová 1992
13 01:15:09.3 Lukáš Hanyk 1991
93 01:32:18.13 Martin Kadrmas 2000
27 01:38:26.5 Jiří Škraněk 1982
89 01:42:16.6 Veronika Vytinová 1992
4 2 / muži HC Devro 14:07:22.68 83 01:40:50.4 Rostislav Hašek 1991
81 01:46:17.22 David Svoboda 1985
80 01:46:47.12 Jiří Máslo 1986
82 01:49:46.6 Vladimír Lukeš 1977
83 01:40:50.4 Rostislav Hašek 1991
81 01:46:17.22 David Svoboda 1985
80 01:46:47.12 Jiří Máslo 1986
82 01:49:46.6 Vladimír Lukeš 1977
5 3 / muži Kasperovci 16:26:44.12 68 01:40:13.2 Michal David 1977
67 02:04:16.51 Martin Čížek 1979
69 02:04:29.55 Petr Müller 1981
70 02:24:22.8 Rudolf Ždárský 1974
68 01:40:13.2 Michal David 1977
67 02:04:16.51 Martin Čížek 1979
69 02:04:29.55 Petr Müller 1981
70 02:24:22.8 Rudolf Ždárský 1974