Excalibur Race Mladé buky sobota

02.06.2018 Mladé buky, Trutnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětský závod D1 celkem: 16, muži : 9, ženy: 7, D1: 16, D2: 0, D3: 0, a: 16 [html] [pdf]
dětský závod D2 celkem: 16, muži : 9, ženy: 7, Muži: 9, Ženy: 7, a: 16 [html] [pdf]
dětský závod D3 celkem: 14, muži : 9, ženy: 5, Muži: 9, Ženy: 5, a: 14 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     celkem: 96, muži : 66, ženy: 30, M: 30, M40: 19, Z: 19, Z40: 8, a: 76, muži: 17, ženy: 3 [html] [pdf]
Sky dvojice     celkem: 59, muži : 31, ženy: 28, muži: 31, ženy: 28, mix: 0, a: 59 [html] [pdf]
Sky týmy     celkem: 20, muži : 17, ženy: 3, muži: 17, ženy: 3, mix: 0, a: 20 [html] [pdf]
Sky týmy     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

výsledková listina dětský závod D1

start ~ 09:08:45

09:12:22.688
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D1 [307] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 09:11:17.68
2 2 / D1 [309] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 09:11:18.46 00:00.78
3 3 / D1 [305] Tadeáš Kramule 2012 CZE Milovice 09:11:40.59 00:22.91
4 4 / D1 [179] christiaan dekker 2011 CZE Markoušovice 09:11:42.14 00:24.46
5 5 / D1 [303] adéla glosová 2011 CZE rudník 09:11:46.9 00:29.22
6 6 / D1 [329] Nikola kalinová 2011 CZE úlice 09:11:58.37 00:40.69
7 7 / D1 [304] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 09:12:09.19 00:51.51
8 8 / D1 [301] Jáchym Čábelka 2011 CZE Kolín 09:12:09.34 00:51.66
9 9 / D1 [339] Emílie Šedová 2011 CZE Odhodlaný prcek :-) 09:12:18.08 01:00.4
10 10 / D1 [338] Jan šrámek 2012 CZE Vrchlabí 09:12:26.49 01:08.81
11 11 / D1 [308] Jakub Roušal 2012 CZE Horní Lánov 09:12:31.54 01:13.86
12 12 / D1 [173] Kryštof Suchánek 2011 CZE Mladé Buky 09:12:34.18 01:16.5
13 13 / D1 [331] Žofie Pomezná 2013 CZE Jaroměř 09:12:54.81 01:37.13
14 14 / D1 [337] Eliška mervartová 2013 CZE Bědovice 09:13:40.39 02:22.71
15 15 / D1 [328] Natalie gramelova 2013 CZE Nehvizdy 09:13:41.68 02:24.0
16 16 / D1 [302] Jonáš Čábelka 2013 CZE Kolín 09:13:59.38 02:41.7

výsledková listina dětský závod D2

start ~ 09:20:06

09:23:45.125
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [312] Jakub Císař 2009 CZE Hořice 09:22:55.49
2 1 / Ženy [300] Natalia dekker 2009 CZE Markoušovice 09:23:00.79 00:05.3
3 2 / Ženy [313] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 09:23:02.13 00:06.64
4 3 / Ženy [330] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 09:23:05.65 00:10.16
5 4 / Ženy [316] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 09:23:11.89 00:16.4
6 2 / Muži [317] Matyáš Kramule 2009 CZE Milovice 09:23:16.36 00:20.87
7 3 / Muži [174] Kristián Suchánek 2009 CZE Mladé Buky 09:23:22.15 00:26.66
8 4 / Muži [335] Martin Ryšavý 2010 CZE Pro Music Prolog bike 09:23:30.06 00:34.57
9 5 / Muži [334] šimon dvořáček 2010 CZE Dřevčice 09:23:33.23 00:37.74
10 6 / Muži [178] Šimon Janeš 2010 CZE BMX Pardubice 09:23:38.36 00:42.87
11 5 / Ženy [336] Tatiana tobolková 2010 CZE Horní Branná 09:23:48.29 00:52.8
12 6 / Ženy [318] Tereza Prokopová 2010 CZE Atletika Jaroměř 09:23:53.4 00:57.91
13 7 / Muži [326] Tomáš Vala 2009 CZE Praha 4 09:23:58.1 01:02.61
14 8 / Muži [315] Jakub Kasper Jr. 2010 CZE Kasperovci 09:25:03.04 02:07.55
15 9 / Muži [314] Jiří Honců 2010 CZE Roztoky u Jilemnice 09:25:19.83 02:24.34
16 7 / Ženy [311] Nela Bobáková 2009 CZE Nový Bor 09:25:28.77 02:33.28

výsledková listina dětský závod D3

start ~ 09:31:47

09:35:15.643
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [322] Matěj Kučera 2006 CZE AVENGERS Kunčina Ves 09:34:25.45
2 2 / Muži [333] Václav Ackermann 2006 CZE Hornobranská elita 09:34:40.45 00:15.0
3 1 / Ženy [324] Rita Sondová 2005 CZE SVVAT 09:34:42.49 00:17.04
4 2 / Ženy [332] Anna Tázlerová 2007 CZE Atletika Jaroměř 09:34:44.23 00:18.78
5 3 / Ženy [327] Lada mrazova 2008 CZE Mlade Buky 09:34:52.96 00:27.51
6 3 / Muži [176] Filip Rejzek 2005 CZE Česká Skalice 09:35:03.3 00:37.85
7 4 / Muži [325] Nikolas Tylš 2008 CZE Trutnov 09:35:05.91 00:40.46
8 4 / Ženy [177] Karina Košťálová 2006 CZE Jaroměř 09:35:11.53 00:46.08
9 5 / Ženy [180] Adéla novotná 2006 CZE Jaroměř 09:35:13.38 00:47.93
10 5 / Muži [323] David Oupic 2008 CZE Trutnov 09:35:19.34 00:53.89
11 6 / Muži [319] Samuel Joshua Bulis 2006 CZE Hrochův Týnec 09:35:27.11 01:01.66
12 7 / Muži [320] Matěj Dřevecký 2008 CZE Pardubice 09:36:11.66 01:46.21
13 8 / Muži [175] Martin Čížek 2008 CZE Kasperovci 09:36:20.08 01:54.63
14 9 / Muži [321] filip glos 2008 CZE rudník 09:36:26.39 02:00.94

výsledková listina Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00

01:17:13.354
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / muži [147] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA CZ TEAM 40:57.56
2 2 / muži [11] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 44:01.18 03:03.62
3 3 / muži [25] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 45:13.28 04:15.72
4 1 / M [35] Patrik Stupka 1996 CZE AC Česká Lípa 45:57.41 04:59.85
5 4 / muži [38] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 46:21.72 05:24.16
6 1 / M40 [1] David kellner 1975 CZE Gladiator Race United 47:11.91 06:14.35
7 2 / M [37] Petr Králík 1985 CZE Praha 47:19.48 06:21.92
8 2 / M40 [40] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 47:21.13 06:23.57
9 3 / M40 [19] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 47:26.9 06:29.34
10 3 / M [23] Daniel Kedršt 1981 CZE SRTG Kolín 49:24.69 08:27.13
11 4 / M [17] David Snopko 1982 CZE SHYBUJ.CZ 52:20.28 11:22.72
12 5 / muži [148] Filip Drinka 1991 CZE OCRA CZ Team 53:54.83 12:57.27
13 5 / M [33] Michal Hanáček 1988 CZE Pilulka athletic team 54:29.51 13:31.95
14 4 / M40 [75] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 54:36.03 13:38.47
15 6 / M [20] Jan Valášek 1985 CZE Náchod 55:13.31 14:15.75
16 7 / M [59] Jakub Větrovský 1984 CZE OCRA CZ team 55:23.81 14:26.25
17 5 / M40 [69] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 55:28.64 14:31.08
18 6 / muži [142] Michal David 1977 CZE Kasperovci 56:06.21 15:08.65
19 8 / M [68] Ladislav Bevelágua 1982 CZE OCRA-CZ Team 56:33.15 15:35.59
20 9 / M [18] Peter Gramel 1984 CZE SRTG Čelákovice 57:13.73 16:16.17
21 6 / M40 [41] Tomáš Gygal 1975 CZE GTteam 58:48.48 17:50.92
22 10 / M [36] Josef Jaroš 1982 CZE Sport Club Vrchlabí 59:49.1 18:51.54
23 1 / ženy [146] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 01:00:37.3 19:39.74
24 11 / M [53] Ondřej Moupic 1988 CZE Rudník 01:01:45.92 20:48.36
25 7 / muži [143] Petr Tietz 1984 CZE Kasperovci 01:01:53.22 20:55.66
26 8 / muži [145] Radek Šeda 1977 CZE OCRA CZ TEAM 01:02:20.36 21:22.8
27 12 / M [4] Jan Beer 1986 CZE Pardubice 01:03:42.25 22:44.69
28 7 / M40 [30] Petr Štěpán 1973 CZE KOB Děčín 01:03:48.0 22:50.44
29 1 / Z [27] Andrea Šťastná 1988 CZE Smiřice 01:04:14.66 23:17.1
30 13 / M [63] Pavel Kunštár 1988 CZE Svoboda nad Úpou 01:04:23.92 23:26.36
31 2 / ženy [62] Petra Sotonová 1994 CZE Extreme Obstacle Runners 01:04:40.61 23:43.05
32 14 / M [60] Dominik Fleischer 1993 CZE Hronov 01:05:02.67 24:05.11
33 8 / M40 [3] Robert Koníř 1974 CZE Border guards 01:05:22.08 24:24.52
34 15 / M [64] Tomáš Křikava 1985 CZE Spartan Gym Praha 01:06:04.61 25:07.05
35 16 / M [54] Jaroslav Šimůnek 1992 CZE Rudník 01:06:16.14 25:18.58
36 9 / muži [137] Petr Murčo 1964 CZE Kasperovci 01:06:38.68 25:41.12
37 2 / Z [47] Ladislava Zábranská 1983 CZE Streetfit 01:07:02.18 26:04.62
38 9 / M40 [28] Jan Babala 1972 CZE Sokolov 01:07:31.74 26:34.18
39 17 / M [67] Radek Lábus 1981 CZE Česká Skalice 01:07:54.37 26:56.81
40 18 / M [156] Jakub Hoza 1997 CZE úpice 01:08:09.04 27:11.48
41 10 / M40 [158] Petr Švadlák 1972 CZE Svídnický Extrem Team 01:08:11.04 27:13.48
42 19 / M [65] Petr Novák 1994 CZE Spartan Gym Praha 01:08:24.12 27:26.56
43 10 / muži [85] Petr Štembera 1982 CZE Pohodáři 01:09:51.45 28:53.89
44 20 / M [39] Jan Štěpán 1996 CZE Muddyhob 01:09:55.31 28:57.75
45 3 / Z [29] Saša Vaňková 1985 CZE KOB Děčín 01:09:56.54 28:58.98
46 11 / M40 [2] michal šrámek 1977 CZE Vrchlabí 01:10:12.98 29:15.42
47 12 / M40 [70] Pavel Kytýr 1974 CZE Teplice 01:10:42.15 29:44.59
48 11 / muži [141] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 01:10:50.33 29:52.77
49 21 / M [66] Aleš Jirásek 1996 CZE Náchod 01:11:04.01 30:06.45
50 12 / muži [144] Petr Králík 1990 CZE Kasperovci 01:12:34.65 31:37.09
51 22 / M [21] Pavel Hainiš 1982 CZE Trutnov 01:13:05.4 32:07.84
52 4 / Z [44] Kristýna Seimlová 1995 CZE Praha 01:15:44.97 34:47.41
53 13 / M40 [24] Pavel Macola 1978 CZE SRTG - Pardubice 01:16:47.34 35:49.78
54 23 / M [22] Matěj Rajnoha 1996 CZE Predators Gym 01:17:25.0 36:27.44
55 14 / M40 [56] Jan Půža 1972 CZE SRTG Kolín 01:17:42.93 36:45.37
56 15 / M40 [153] Miroslav Vondráček 1965 CZE Olešnice 01:17:45.73 36:48.17
57 1 / Z40 [61] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 01:18:10.88 37:13.32
58 16 / M40 [43] Miroslav Borovský 1958 CZE Trutnov 01:19:23.61 38:26.05
59 24 / M [16] Robin Sanko 1990 CZE Shybuj.cz 01:20:06.71 39:09.15
60 2 / Z40 [26] Marie Šubrová 1974 CZE Fit4fun 01:21:55.83 40:58.27
61 3 / ženy [84] Věra Štemberová 1983 CZE Pohodáři 01:22:54.74 41:57.18
62 5 / Z [12] Radka Jindrová 1985 CZE Mladé Buky 01:24:04.64 43:07.08
63 13 / muži [139] Jiří Kult 1985 CZE Kasperovci 01:24:28.69 43:31.13
64 17 / M40 [55] Patrik Dušek 1972 CZE 3D Fitness RT 01:24:29.37 43:31.81
65 14 / muži [86] Jiří Větrovský 1979 CZE Pohodáři 01:24:37.06 43:39.5
66 3 / Z40 [13] Kateřina Korytova 1978 CZE Okres Náchod 01:25:36.37 44:38.81
67 15 / muži [83] Jaroslav Mánek 1981 CZE Pohodáři 01:25:40.18 44:42.62
68 6 / Z [50] Michala Tichá 1993 CZE Praha 01:26:59.16 46:01.6
69 25 / M [42] David Hnida 1995 CZE Červené Pečky 01:28:07.85 47:10.29
70 7 / Z [154] Zuzana kalašová 1985 CZE Vinne sklepy Lechovice 01:30:20.57 49:23.01
71 16 / muži [138] Jakub hudec 1997 CZE Kasperovci 01:31:16.32 50:18.76
72 8 / Z [45] Zaneta Antosova 1985 CZE Toro gym 01:32:22.06 51:24.5
73 9 / Z [155] Markéta Hozová 1996 CZE Úpice 01:32:29.46 51:31.9
74 4 / Z40 [15] Monika Andělová 1970 CZE RUN magazine team 01:33:03.11 52:05.55
75 10 / Z [166] Kristýna Vancová 1994 CZE Svoboda nad Úpou 01:33:23.67 52:26.11
76 11 / Z [157] Hana Mílová 1996 CZE Náchod 01:33:42.87 52:45.31
77 12 / Z [51] Karolína Vorlíčková 1996 CZE Radhošť 01:34:18.84 53:21.28
78 17 / muži [140] Jan Krejdl 1981 CZE Kasperovci 01:37:04.58 56:07.02
79 13 / Z [32] Bára Matějková 1994 CZE Kasperovci 01:37:15.93 56:18.37
80 14 / Z [151] Iva Lepšová 1997 CZE Nové Město nad Metují 01:37:33.38 56:35.82
81 15 / Z [46] Marcela Jará 1989 CZE Opatovice nad Labem 01:40:00.82 59:03.26
82 5 / Z40 [74] Alena Bouchnerová 1974 CZE Pohodáři 01:40:56.58 59:59.02
83 26 / M [31] Milan Zikeš 1990 CZE Kasperovci 01:42:03.27 01:01:05.71
84 6 / Z40 [9] Andrea Pernstecherová 1975 CZE SRTG Teplice 01:42:30.7 01:01:33.14
85 16 / Z [49] kristýna glosová 1989 CZE vrchlabí 01:43:14.84 01:02:17.28
86 27 / M [48] petr glos 1981 CZE rudník 01:43:45.12 01:02:47.56
87 28 / M [52] Jakub Pavlik 1989 CZE Karlinska rezidence Hany Pavlik 01:47:06.68 01:06:09.12
88 17 / Z [57] Angelika Marie Sedláčková 1998 CZE Orel Rtyně 01:51:25.39 01:10:27.83
89 18 / Z [10] monika kubíčková 1994 CZE albrechtice 01:52:18.75 01:11:21.19
90 29 / M [72] Tomáš Krikl 1979 CZE Pohodáři 01:54:08.44 01:13:10.88
91 30 / M [165] Ondřej Hanák 1986 CZE Trutnov 01:57:07.57 01:16:10.01
92 18 / M40 [162] Robert Pavel 1967 CZE Písková Lhota 01:58:38.66 01:17:41.1
93 19 / Z [159] Veronika mračková 1989 CZE Klášterec nad Ohří 02:00:05.4 01:19:07.84
94 7 / Z40 [73] Eva Fajstavrová 1971 CZE Pohodáři 02:01:27.21 01:20:29.65
95 19 / M40 [34] Bohumil Stuchlík 1966 CZE Štětkovice 02:23:18.29 01:42:20.73
96 8 / Z40 [8] Iva Lepšová 1974 CZE Nové Město nad Metují 02:37:28.35 01:56:30.79

výsledková listina Sky dvojice

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Kasperovci 01:01:56.47
2 2 / muži Kasperovci 01:01:57.39
3 3 / muži Silný Klády Six Balls 01:11:36.51
4 4 / muži Hornobranská elita 01:12:32.8
5 1 / ženy Hornobranská elita 01:12:33.07
6 5 / muži Silný Klády Six Balls 01:12:50.79
7 6 / muži Nový Bor 01:15:54.6
8 2 / ženy Kasperovci 01:16:03.02
9 7 / muži Kasperovci 01:16:11.68
10 8 / muži Kasperovci 01:18:23.69
11 9 / muži Beroun 01:20:18.35
12 3 / ženy Beroun 01:20:18.37
13 4 / ženy Pohodáři 01:20:49.81
14 10 / muži Pohodáři 01:20:51.1
15 11 / muži Kasperovci 01:21:13.9
16 5 / ženy Horni branna 01:24:20.55
17 12 / muži Horni branna 01:24:21.75
18 13 / muži Kasperovci 01:24:35.19
19 14 / muži Kasperovci 01:24:35.27
20 6 / ženy AVENGERS Kunčina Ves 01:25:05.35
21 15 / muži AVENGERS Kunčina Ves 01:25:05.43
22 7 / ženy Péťovi dortíci 01:25:47.08
23 16 / muži Péťovi dortíci 01:25:47.38
24 8 / ženy Predátor 01:26:15.54
25 17 / muži SK Gladiator Gym z.s. 01:27:32.71
26 9 / ženy SK Gladiator Gym z.s. 01:27:33.57
27 18 / muži Modré Krvinky 01:27:51.48
28 10 / ženy Modré Krvinky 01:27:53.41
29 19 / muži AVENGERS Kunčina Ves 01:28:36.33
30 11 / ženy AVENGERS Kunčina Ves 01:28:37.4
31 20 / muži Zajdovi 01:33:33.27
32 12 / ženy Zajdovi 01:33:33.35
33 13 / ženy Roztoky u Jilemnice 01:35:10.57
34 21 / muži Nový Bor 01:35:11.07
35 22 / muži Kasperovec 01:37:01.27
36 14 / ženy Kasperovci 01:37:06.59
37 23 / muži Kasperovci 01:37:52.76
38 15 / ženy Kasperovci 01:39:18.16
39 24 / muži Česká Lípa 47005 01:39:38.79
40 16 / ženy AVENGERS Kunčina Ves 01:39:47.68
41 25 / muži AVENGERS Kunčina Ves 01:39:48.42
42 17 / ženy Mladé Buky 01:40:33.59
43 26 / muži Mladé Buky 01:40:34.01
44 27 / muži Asics FrontRunner CZE 01:43:23.48
45 18 / ženy Asics FrontRunner CZE 01:43:24.27
46 19 / ženy ČESKÁ METUJE 01:45:42.28
47 20 / ženy VELKÉ POŘÍČÍ, 54932 01:45:42.83
48 21 / ženy Mšené-lázně 01:47:54.5
49 28 / muži Bechlín 01:47:54.59
50 22 / ženy Oseček 01:58:47.14
51 23 / ženy Písková Lhota 01:59:06.5
52 24 / ženy xxx 02:05:09.6
53 29 / muži Zastávka u Brna 02:05:11.17
54 25 / ženy Zastávka u Brna 02:05:29.52
55 26 / ženy Zastávka u Brna 02:05:29.74
56 27 / ženy Wolf Team 02:19:37.64
57 30 / muži Wolf Team 02:19:42.27
58 31 / muži Kasperovci 02:42:39.37
59 28 / ženy Kasperovci 02:42:39.87

výsledková listina Sky týmy

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži OCRA CZ TEAM 40:57.56
2 2 / muži Extreme Obstacle Runners 44:01.18
3 3 / muži Kostelec nad Orlicí 45:13.28
4 4 / muži Šťáhlavy 46:21.72
5 5 / muži OCRA CZ Team 53:54.83
6 6 / muži Kasperovci 56:06.21
7 1 / ženy OCRA CZ TEAM 01:00:37.3
8 7 / muži Kasperovci 01:01:53.22
9 8 / muži OCRA CZ TEAM 01:02:20.36
10 2 / ženy Extreme Obstacle Runners 01:04:40.61
11 9 / muži Kasperovci 01:06:38.68
12 10 / muži Pohodáři 01:09:51.45
13 11 / muži Kasperovci 01:10:50.33
14 12 / muži Kasperovci 01:12:34.65
15 3 / ženy Pohodáři 01:22:54.74
16 13 / muži Kasperovci 01:24:28.69
17 14 / muži Pohodáři 01:24:37.06
18 15 / muži Pohodáři 01:25:40.18
19 16 / muži Kasperovci 01:31:16.32
20 17 / muži Kasperovci 01:37:04.58

výsledková listina Sky týmy

start ~ 11:00:00