Excalibur Race Mladé buky sobota
02.06.2018 Mladé buky, Trutnov
Sky dvojice | celkem: 65 , muži : 36, ženy: 29, mix: 22, muži: 6, ženy: 3 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Excalibur Race Mladé buky sobota | N/A | 26.07.2018 21:59:08 |
startovní listina Sky dvojice
start ~ 11:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 65 účastníků ( 36 mužů, 29 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 81 | Hornobranská elita |
[81]
Václav Ackermann
1973
[82]
Andrea Neffe
1975
|
mix | 120 | Nový Bor |
[120]
Josef Bobák
1973
[119]
Hana Honců
1977
|
muži | 122 | Nový Bor |
[122]
Martin Bobák
2002
[121]
Stanislav Šídlo
1969
|
muži | 103 | Kasperovci |
[103]
Daniel Geisler
1975
[104]
Jakub Kasper
1979
|
mix | 6 | Horni branna |
[6]
Lada Holmanova
1988
[5]
Zdenek Frk
1988
|
muži | 107 | Kasperovci |
[107]
Martin Hubáček
1991
[108]
Tomáš Huňat
1989
|
mix | 91 | Modré Krvinky |
[91]
Lubomír Kříž
1984
[92]
Alexandra Zemanová
1981
|
mix | 113 | AVENGERS KunÄina Ves |
[113]
Miloslav Kučera
1974
[114]
Eva Havelková
1989
|
mix | 135 | AVENGERS KunÄina Ves |
[135]
Petr Kučera
1975
[136]
Jana Juračková
1988
|
mix | 129 | Péťovi dortÃci |
[129]
Anna Kučerová
1999
[130]
Michal Mádlík
2000
|
mix | 98 | Tom and Jáňa |
[98]
Tomáš Kudera
1990
[97]
Gabriela Hladíková
1996
|
mix | 115 | Predátor |
[115]
Tomáš Limberg
1993
[116]
Jana Ráčková
1994
|
mix | 127 | Beroun |
[127]
František Malínský
1983
[128]
Andrea Malínská
1973
|
mix | 134 | Kasperovci |
[134]
Ondřej Marvan
1990
[133]
Martina Adamů
1987
|
mix | 77 | AVENGERS KunÄina Ves |
[77]
Entler Miloslav
1980
[78]
Hana Vojtová
1999
|
mix | 124 | SK Gladiator Gym z.s. |
[124]
Stanislav Morávek
1990
[123]
Šárka Šulcová
1997
|
muži | 101 | Kasperovci |
[101]
Petr Müller
1981
[102]
Petr Müller ml.
2002
|
mix | 125 | Kasperovci |
[125]
Lena Munzarová
1972
[126]
Stanislav Mohwald
1996
|
ženy | 95 | Zastávka u Brna |
[95]
Hana Petruchova
1975
[96]
Kateřina Petruchová
1996
|
w | 111 | Brzice |
[111]
Lucie Pfaffová
1989
|
ženy | 161 | Oseček |
[161]
Lucie Pohanková
1997
[160]
Tereza Nováková
1992
|
mix | 87 | Bechlín |
[87]
Vojtěch Rajnoha
1993
[88]
Barbora Došková
1992
|
muži | 149 | Silný Klády Six Balls |
[149]
Jan Rathouský
1991
[150]
Pavel Molnár
1990
|
mix | 93 | Asics FrontRunner CZE |
[93]
Ondřej Šimon
1992
[94]
Michaela Huňáková
1999
|
mix | 89 | Kasperovci |
[89]
Petr Špetla
1968
[90]
Petra Tomanová
1973
|
mix | 131 | Pohodáři |
[131]
Lucie Šrámková
1990
[132]
Tomáš Borov
1984
|
ženy | 117 | ČESKÁ METUJE |
[117]
KRISTÝNA ŠTURMOVÁ
1982
[118]
JANA PETROVÁ
1984
|
mix | 110 | Wolf Team |
[110]
Petra Vlčková
1991
[109]
Michal Vlček
1985
|
mix | 163 | Zajdovi |
[163]
Kateřina Zajíčková
1982
[164]
Jan Zajíček
1978
|
mix | 80 | Mladé Buky |
[80]
Miroslav zelenka
1978
[79]
Lucie zelenková
1975
|
mix | 105 | Kasperovci |
[105]
Ruda Ždárský
1974
[106]
Marta Citová
1972
|
muži | 99 | České Budějovice |
[99]
Josef Žižka
1980
[100]
Josef Žižka
1980
|