Excalibur Race Vranov u Brna sobota

04.08.2018 Vranov u Brna

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dětský závod D1

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D1 Cyklokramo Suchdol nad Odrou 03:50.2
2 2 / D1 STRG PROSTĚJOV 04:05.6
3 3 / D1 Brno 04:05.8
4 4 / D1 Vranov 04:39.5
5 5 / D1 Vyškov 04:42.9

dětský závod D2

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D2 Žďárná 05:00.1
2 2 / D2 Lomnice 05:10.7
3 3 / D2 SRTG Česká Třebová 05:21.0
4 4 / D2 Křtiny 05:32.6
5 5 / D2 Křtiny 05:41.9

dětský závod D3

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D3 OCR Olomouc 04:34.6
2 2 / D3 AVENGERS Kunčina Ves 04:41.4
3 3 / D3 Brno 04:53.4
4 4 / D3 Brno 04:59.8
5 5 / D3 STRG PROSTĚJOV 05:25.6

Sky jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M Burik Team Element 38:57.8
2 2 / M OCRA-CZ 39:11.8
3 3 / M OCRA-CZ 39:22.1
4 4 / M Extreme Obstacle Runners 43:10.5
5 5 / M OCRA-CZ 45:22.2

Sky dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Experiment 01:09:38.68 187 01:08:59.04 Andrej Osuský 1992
186 01:09:38.68 Antonín Spáčil 1993
187 01:08:59.04 Andrej Osuský 1992
186 01:09:38.68 Antonín Spáčil 1993
2 1 / mix Bananas 01:10:23.3 140 01:10:22.5 Jaroslav Pelikán 1988
141 01:10:23.3 Michaela Pelikánová 1992
140 01:10:22.5 Jaroslav Pelikán 1988
141 01:10:23.3 Michaela Pelikánová 1992
3 2 / mix Rabbits Znojmo 01:16:09.6 136 01:14:41.5 Tomáš Souček 1989
137 01:16:09.6 Vendula Němcová 1997
136 01:14:41.5 Tomáš Souček 1989
137 01:16:09.6 Vendula Němcová 1997
4 3 / mix Warriors 01:16:47.6 130 01:16:43.6 Andrea Becha 1984
131 01:16:47.6 Jan Becha 1985
130 01:16:43.6 Andrea Becha 1984
131 01:16:47.6 Jan Becha 1985
5 2 / muži Lipůvka 01:19:14.3 90 01:18:31.0 Marek Pavlovec 1985
91 01:19:14.3 Radek Šilberský 1986
90 01:18:31.0 Marek Pavlovec 1985
91 01:19:14.3 Radek Šilberský 1986

Sky týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži OCRA-CZ 05:40:53.6 68 39:11.8 Lukáš Novák 1991
5 39:22.1 Petr Vinický 1980
30 45:22.2 Lukáš Hanyk 1991
16 46:30.7 Rostislav Fišer 1974
68 39:11.8 Lukáš Novák 1991
5 39:22.1 Petr Vinický 1980
30 45:22.2 Lukáš Hanyk 1991
16 46:30.7 Rostislav Fišer 1974
2 1 / mix Gladiators powered by Edgar 07:29:27.4 126 49:53.1 Jiří Cimler 1984
127 55:56.1 Matěj Šindler 1991
12 56:46.4 Barbora Stejskalová 1989
20 01:02:08.1 Natálie Poloczková 1994
126 49:53.1 Jiří Cimler 1984
127 55:56.1 Matěj Šindler 1991
12 56:46.4 Barbora Stejskalová 1989
20 01:02:08.1 Natálie Poloczková 1994
3 2 / mix KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 11:30:59.84 189 01:02:45.0 Miloslav Kříž 1980
190 01:20:37.26 Lubomír Bureš 1981
191 01:38:19.48 Klaudie Bohunovská 1980
188 01:43:48.18 Petr Dopita 1980
189 01:02:45.0 Miloslav Kříž 1980
190 01:20:37.26 Lubomír Bureš 1981
191 01:38:19.48 Klaudie Bohunovská 1980
188 01:43:48.18 Petr Dopita 1980
4 3 / mix GYMáci 12:03:15.38 199 01:02:05.1 Kuba Maceček 1990
196 01:27:15.34 Táňa Zemanová 1986
198 01:40:28.77 Markéta Hlaváčková 1994
197 01:51:48.48 Petr Vinovský 1982
199 01:02:05.1 Kuba Maceček 1990
196 01:27:15.34 Táňa Zemanová 1986
198 01:40:28.77 Markéta Hlaváčková 1994
197 01:51:48.48 Petr Vinovský 1982
5 4 / mix DREAM TEAM 12:16:03.4 203 01:29:57.03 Pavel Putna 1980
200 01:30:52.06 Petr Kašpar 1981
201 01:33:20.59 Kamil Halouzka 1975
202 01:33:52.02 Petra Tručková 1995
203 01:29:57.03 Pavel Putna 1980
200 01:30:52.06 Petr Kašpar 1981
201 01:33:20.59 Kamil Halouzka 1975
202 01:33:52.02 Petra Tručková 1995

Sky týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1