Excalibur Race Vranov u Brna sobota

04.08.2018 Vranov u Brna

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětský závod D1 celkem: 24, muži : 17, ženy: 7, D1: 24, D2: 0, D3: 0, a: 24 [html] [pdf]
dětský závod D2 celkem: 15, muži : 9, ženy: 6, D1: 2, D2: 13, D3: 0, a: 15 [html] [pdf]
dětský závod D3 celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, D1: 0, D2: 0, D3: 15, a: 15 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     celkem: 164, muži : 105, ženy: 59, M: 63, M40: 16, Z: 38, Z40: 4, a: 112, muži: 26, ženy: 17 [html] [pdf]
Sky dvojice     celkem: 66, muži : 38, ženy: 28, muži: 38, ženy: 28, mix: 0, a: 65, DNF: 1 [html] [pdf]
Sky týmy     celkem: 52, muži : 33, ženy: 19, muži: 26, ženy: 17, mix: 0, a: 52, M: 6, M40: 1, Z: 2 [html] [pdf]
Sky týmy     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

výsledková listina dětský závod D1

start ~ 09:06:00

00:06:23.35
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D1 [307] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 03:50.2
2 2 / D1 [314] Dalibor Tichý 2011 CZE STRG PROSTĚJOV 04:05.6 00:15.4
3 3 / D1 [344] Hynek dokoupil 2011 CZE Brno 04:05.8 00:15.6
4 4 / D1 [339] Vojtěch nováček 2011 CZE Vranov 04:39.5 00:49.3
5 5 / D1 [304] Dominik Černý 2011 CZE Vyškov 04:42.9 00:52.7
6 6 / D1 [346] Tomáš kuruc 2012 CZE Brno 04:54.4 01:04.2
7 7 / D1 [312] Vojtěch Řepa 2011 CZE Lomnice 04:57.0 01:06.8
8 8 / D1 [335] Jakub Řehůřek 2013 CZE Svitávka 04:57.8 01:07.6
9 9 / D1 [301] Vendulka Bartoskova 2011 CZE Brno 05:00.2 01:10.0
10 10 / D1 [315] Jan Závodník 2011 CZE Brno 05:14.7 01:24.5
11 11 / D1 [305] Daniel Jež 2013 CZE AVENGERS Kunčina Ves 05:16.1 01:25.9
12 12 / D1 [345] David macek 2012 CZE Praha 05:24.0 01:33.8
13 13 / D1 [342] Simona Dopiráková 2013 CZE Ostrava 05:53.2 02:03.0
14 14 / D1 [341] Dorota štursová 2011 CZE Brno 06:09.9 02:19.7
15 15 / D1 [306] Adéla Kamlarová 2013 CZE 679 23 06:24.7 02:34.5
16 16 / D1 [347] Adam forejtník 2011 CZE Hustopeče 06:29.4 02:39.2
17 17 / D1 [350] Tomáš chromý 2014 CZE Starovice 06:58.3 03:08.1
18 18 / D1 [302] Max Bobál 2012 CZE Drnovice 07:27.2 03:37.0
19 19 / D1 [311] Jakub Pustějovský 2012 CZE STRG PROSTĚJOV 08:33.6 04:43.4
20 20 / D1 [303] Štěpán Bureš 2013 CZE Týnec 08:44.8 04:54.6
21 21 / D1 [348] Ondřej forejtník 2014 CZE Hustopeče 09:03.2 05:13.0
22 22 / D1 [313] Kateřina Štvrtecká 2011 CZE Prostějov 09:16.3 05:26.1
23 23 / D1 [310] Amálie Pospíšilová 2011 CZE Brni slovo 09:44.0 05:53.8
24 24 / D1 [353] Adriana klinerová 2013 CZE Vranov 11:27.6 07:37.4

výsledková listina dětský závod D2

start ~ 09:22:00

00:07:07.94
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D2 [320] David Pavlů 2009 CZE Žďárná 05:00.1
2 2 / D2 [322] Jan Pokorný 2009 CZE Lomnice 05:10.7 00:10.6
3 3 / D2 [351] Tadeáš Miškolci 2010 CZE SRTG Česká Třebová 05:21.0 00:20.9
4 4 / D2 [352] Jakub švéda 2009 CZE Křtiny 05:32.6 00:32.5
5 5 / D2 [323] Vojtěch Pokorný 2009 CZE Křtiny 05:41.9 00:41.8
6 6 / D2 [317] Valerie Kosová 2009 CZE Lomnička 05:49.3 00:49.2
7 7 / D2 [321] Bedřich Pavlů 2009 CZE Žďárná 05:50.3 00:50.2
8 8 / D2 [316] Daniel Becha 2009 CZE Warriors 06:11.0 01:10.9
9 9 / D2 [343] Eliška knotkov 2010 CZE Brno 06:21.3 01:21.2
10 10 / D2 [319] Libor Navrátilík 2010 CZE Křenovice 06:42.8 01:42.7
11 11 / D2 [318] Sylvie Kosová 2009 CZE Lomnička 07:22.9 02:22.8
12 12 / D2 [336] Natálie řehůřková 2010 CZE Svitávka 07:32.9 02:32.8
13 1 / D1 [308] Richard Novák 2012 CZE EXTRA Brno 11:19.3 06:19.2
14 2 / D1 [309] Laura Pětníková 2011 CZE EXTRA Brno 11:27.8 06:27.7
15 13 / D2 [324] Nikola Šůstková 2010 CZE Brno - Žabovřesky 11:35.2 06:35.1

výsledková listina dětský závod D3

start ~ 09:35:00

00:06:21.107
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D3 [340] Sebastian Šana 2008 CZE OCR Olomouc 04:34.6
2 2 / D3 [328] Matěj Kučera 2006 CZE AVENGERS Kunčina Ves 04:41.4 00:06.8
3 3 / D3 [337] Linda dokoupilová 2006 CZE Brno 04:53.4 00:18.8
4 4 / D3 [338] Beáta dokoupilová 2008 CZE Brno 04:59.8 00:25.2
5 5 / D3 [334] Ondřej Tichý 2008 CZE STRG PROSTĚJOV 05:25.6 00:51.0
6 6 / D3 [331] Kateřina Pavlů 2006 CZE Žďárná 05:34.9 01:00.3
7 7 / D3 [332] Adéla Pustějovská 2006 CZE STRG PROSTĚJOV 05:49.5 01:14.9
8 8 / D3 [327] Nella Kachlířová 2006 CZE Bošovice 05:52.7 01:18.1
9 9 / D3 [325] Lukas Havlat 2008 CZE Pekna 46 brno 05:59.2 01:24.6
10 10 / D3 [326] Adam Hlavizna 2008 CZE Prostějov 06:26.8 01:52.2
11 11 / D3 [329] Tomáš Pavéska 2006 CZE Nové Hvězdlice 07:08.6 02:34.0
12 12 / D3 [330] Jiří Pavéska 2008 CZE Nové Hvězdlice 07:17.6 02:43.0
13 13 / D3 [333] Eliška Štvrtecká 2008 CZE Prostějov 07:33.3 02:58.7
14 14 / D3 [349] Natálie zbranková 2008 CZE Zlín 08:10.7 03:36.1
15 15 / D3 [300] Hana stodůlková 2008 CZE Vranov 10:48.5 06:13.9

výsledková listina Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00

01:33:25.841
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [72] Tomáš Suszka 1991 CZE Burik Team Element 38:57.8
2 2 / M [68] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA-CZ 39:11.8 00:14.0
3 3 / M [5] Petr Vinický 1980 CZE OCRA-CZ 39:22.1 00:24.3
4 4 / M [10] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 43:10.5 04:12.7
5 5 / M [30] Lukáš Hanyk 1991 CZE OCRA-CZ 45:22.2 06:24.4
6 1 / M40 [16] Rostislav Fišer 1974 CZE OCRA-CZ 46:30.7 07:32.9
7 6 / M [17] Roman Tóth 1994 CZE Březí 48:46.1 09:48.3
8 7 / M [126] Jiří Cimler 1984 CZE Gladiators powered by Edgar 49:53.1 10:55.3
9 1 / Z [120] Jana Coufalová 1997 CZE Ludgeřovice 50:12.2 11:14.4
10 8 / M [94] Michal Nutil 1994 CZE Byst 50:44.1 11:46.3
11 9 / M [121] Martin Hráček 1988 CZE Tučapy 51:04.9 12:07.1
12 10 / M [31] Lukáš Kuchař 1986 CZE EXTRA Brno 52:03.8 13:06.0
13 11 / M [6] Jan Valášek 1985 CZE Hronov 53:55.0 14:57.2
14 12 / M [97] Adam Návrat 1987 CZE SRTG Opava 54:00.0 15:02.2
15 13 / M [232] Tomáš Fišer 1989 CZE Němčice 55:38.32 16:40.52
16 14 / M [127] Matěj Šindler 1991 CZE Gladiators powered by Edgar 55:56.1 16:58.3
17 2 / Z [66] Lenka Butorová 1980 CZE Extra Brno 55:59.9 17:02.1
18 3 / Z [12] Barbora Stejskalová 1989 CZE Gladiators powered by Edgar 56:46.4 17:48.6
19 15 / M [168] Aleksandr Heryč 1991 CZE Brno 57:46.0 18:48.2
20 4 / Z [11] Petra Holcová 1996 CZE Liberečtí divočáci 58:59.8 20:02.0
21 5 / Z [1] Veronika Vytinová 1992 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 59:06.2 20:08.4
22 6 / Z [59] Marcela Musílková 1986 CZE NOTINO team 59:30.2 20:32.4
23 7 / Z [96] Martina Jílková 1983 CZE Zlín 01:00:22.6 21:24.8
24 2 / M40 [107] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 01:00:24.1 21:26.3
25 16 / M [98] Jaroslav Trnčák 1983 CZE Poblázněné máničky 01:00:58.0 22:00.2
26 17 / M [57] Lukáš Hurt 1992 CZE Brno 01:01:29.0 22:31.2
27 1 / muži [199] Kuba Maceček 1990 CZE GYMáci 01:02:05.1 23:07.3
28 8 / Z [20] Natálie Poloczková 1994 CZE Gladiators powered by Edgar 01:02:08.1 23:10.3
29 18 / M [189] Miloslav Kříž 1980 CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:02:45.0 23:47.2
30 19 / M [81] Jakub Fiala 2002 CZE Olešnice na Moravě 01:02:47.6 23:49.8
31 20 / M [89] Vojtěch Dušek 1991 CZE Lukavice 01:03:01.3 24:03.5
32 21 / M [73] Tomáš Chromý 1979 CZE Starovice 01:03:55.9 24:58.1
33 22 / M [2] michal moravec 1993 CZE OCRA CZ TEAM 01:04:21.4 25:23.6
34 23 / M [38] Jakub Ježek 1990 CZE Jihlava 01:04:25.1 25:27.3
35 24 / M [240] Lukáš Bačina 2000 CZE Otice 01:05:24.16 26:26.36
36 25 / M [23] Tomáš Walach 1994 CZE Horní Újezd 01:06:11.6 27:13.8
37 3 / M40 [67] Hynek Ondráček 1973 CZE www.panska-jizda.cz 01:06:55.4 27:57.6
38 4 / M40 [112] Eduard Tichy 1978 CZE Brumov-Bylnice 01:07:20.0 28:22.2
39 9 / Z [104] Vojtěch Příhoda 1994 CZE Predátor 01:07:54.6 28:56.8
40 26 / M [103] Pavel Novosad 1985 CZE SRTG Prostějov 01:09:04.4 30:06.6
41 2 / muži [218] Tomáš Lengyel 1979 CZE Naplno Team SVK 01:09:50.13 30:52.33
42 3 / muži [220] Peter Hollý 1991 SVK Naplno Team SVK 01:11:24.98 32:27.18
43 5 / M40 [113] Rudolf Vávra 1975 CZE Město Albrechtice 01:11:32.8 32:35.0
44 27 / M [27] Matěj Rajnoha 1996 CZE Predators Gym 01:11:46.8 32:49.0
45 10 / Z [26] Hana Jadavan 1984 CZE Brno 01:12:16.6 33:18.8
46 28 / M [87] Jan Vávra 2003 CZE Znojmo 01:12:24.45 33:26.65
47 11 / Z [22] Kristyna Šiborova 1980 CZE Tišnov 01:12:30.3 33:32.5
48 29 / M [58] Martin Klaška 1982 CZE Lipník nad Bečvou 01:13:21.9 34:24.1
49 12 / Z [80] Andrea Pavlů 1979 CZE Žďárná 01:13:30.8 34:33.0
50 6 / M40 [86] Jiří Vávra 1977 CZE Znojmo 01:13:32.8 34:35.0
51 1 / Z40 [99] Kateřina Korytova 1978 CZE Okres Náchod 01:13:54.3 34:56.5
52 30 / M [85] Adam Daniel Ried 2002 CZE Banice nad Svitavou 01:14:01.04 35:03.24
53 31 / M [13] Tomáš Beneš 1989 CZE OCR Runners Ostrava 01:14:41.2 35:43.4
54 32 / M [24] Pavel Pařízek 1993 CZE Lomnice 01:14:59.7 36:01.9
55 13 / Z [55] Kateřina Rylková 1985 CZE OCRA CZ TEAM 01:15:44.6 36:46.8
56 7 / M40 [9] milan procházka 1977 CZE Děčín 01:15:51.0 36:53.2
57 33 / M [49] Filip Tůma 1984 CZE Ochoz u Brna 18 01:16:06.0 37:08.2
58 8 / M40 [51] Pavel Poul 1976 CZE Nové Veselí 01:17:01.3 38:03.5
59 34 / M [32] Zdeněk Audy 1979 CZE Znojmo 01:17:18.0 38:20.2
60 35 / M [50] Tomáš Pospíšil 1981 CZE Sněžné 01:17:28.7 38:30.9
61 9 / M40 [105] David Kitner 1978 CZE Protivanov 01:19:30.6 40:32.8
62 36 / M [7] Petr kosina 1982 CZE Zbraslav 01:19:39.1 40:41.3
63 4 / muži [190] Lubomír Bureš 1981 CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:20:37.26 41:39.46
64 5 / muži [227] Radek Valach 1988 CZE Frýdek-Místek 01:22:04.23 43:06.43
65 14 / Z [36] Jitka Mezerová 1995 CZE Polná 01:23:24.8 44:27.0
66 1 / ženy [213] Silvia Večerová 1983 CZE Naplno Team SVK 01:23:47.62 44:49.82
67 10 / M40 [235] Jindřich macháně 1977 CZE Náchod 01:25:30.87 46:33.07
68 15 / Z [56] Vendula Hlavová 1991 CZE Brno 01:25:55.4 46:57.6
69 16 / Z [93] Andrea Musilová 1987 CZE Šlapanice 01:26:09.0 47:11.2
70 17 / Z [39] Veronika Čermáková 1987 CZE SRTG Praha 01:26:41.5 47:43.7
71 18 / Z [119] Petra Fišerová 1981 CZE Praha 8 01:27:03.2 48:05.4
72 2 / ženy [196] Táňa Zemanová 1986 CZE GYMáci 01:27:15.34 48:17.54
73 37 / M [65] Stanislav Bojanovský 1988 CZE Velké Meziříčí 01:27:22.9 48:25.1
74 38 / M [78] Marek Hlásenský 1999 CZE Brno 01:27:43.6 48:45.8
75 39 / M [114] Radim Fus 1986 CZE Hlučín 01:27:45.9 48:48.1
76 40 / M [61] Daniel Szentesi 1984 CZE Brno 01:27:51.7 48:53.9
77 19 / Z [102] Jana Varyšová 1981 CZE SRTG Opava 01:27:51.8 48:54.0
78 20 / Z [3] Lenka Koutná 1988 CZE Blansko 01:28:09.3 49:11.5
79 41 / M [101] Jaroslav Šíp 1981 CZE SRTG Opava 01:28:21.6 49:23.8
80 42 / M [233] Milan Juras 1982 CZE Bzenec 01:28:51.8 49:54.0
81 2 / Z40 [25] Bohumila Hanačíková 1977 CZE SRTG Holešovský region 01:28:55.3 49:57.5
82 21 / Z [75] Petra Darebná 1990 CZE Postavkolo.cz 01:29:14.8 50:17.0
83 43 / M [106] David Kosek 1981 CZE Vysočany 01:29:40.3 50:42.5
84 6 / muži [203] Pavel Putna 1980 CZE DREAM TEAM 01:29:57.03 50:59.23
85 11 / M40 [4] Antonín horáček 1973 CZE SVVATT 01:30:50.2 51:52.4
86 7 / muži [200] Petr Kašpar 1981 CZE DREAM TEAM 01:30:52.06 51:54.26
87 22 / Z [28] Lívia Kundisová 1989 CZE ABUS Přelouč 01:32:15.0 53:17.2
88 23 / Z [29] Kristýna Lauschová 1998 CZE Zábeštní Lhota 01:33:00.3 54:02.5
89 44 / M [92] Tomáš Vlček 1981 CZE Břeclav 4 01:33:01.3 54:03.5
90 8 / muži [201] Kamil Halouzka 1975 CZE DREAM TEAM 01:33:20.59 54:22.79
91 3 / ženy [202] Petra Tručková 1995 CZE DREAM TEAM 01:33:52.02 54:54.22
92 12 / M40 [111] Michal Tichý 1975 CZE STRG PROSTĚJOV 01:34:40.0 55:42.2
93 4 / ženy [221] Lenka Terpák 1980 SVK Naplno Team SVK 01:34:40.79 55:42.99
94 45 / M [88] Jan Žůrek 1990 CZE Elite sport Boskovice 01:35:01.7 56:03.9
95 46 / M [71] ondřej čálek 1979 CZE přelouč 01:36:46.4 57:48.6
96 5 / ženy [191] Klaudie Bohunovská 1980 CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:38:19.48 59:21.68
97 24 / Z [83] Veronika Kozlovská 1991 CZE Buková 01:38:36.6 59:38.8
98 9 / muži [217] Erik Vríčan 1992 CZE Naplno Team SVK 01:39:00.45 01:00:02.65
99 10 / muži [207] Mykhaylo Pryymachuk 1995 UKR MMiSSi 01:39:46.39 01:00:48.59
100 6 / ženy [215] Petra Nová 1986 SVK Naplno Team SVK 01:40:16.43 01:01:18.63
101 7 / ženy [206] Simona Svobodova 1995 CZE MMiSSi 01:40:16.58 01:01:18.78
102 8 / ženy [198] Markéta Hlaváčková 1994 CZE GYMáci 01:40:28.77 01:01:30.97
103 11 / muži [205] Michael Juras 1992 CZE MMiSSi 01:40:46.56 01:01:48.76
104 9 / ženy [204] Simona Pressova 1997 CZE MMiSSi 01:41:16.4 01:02:18.6
105 13 / M40 [234] Ivo graffy 1975 CZE Svitávky 01:42:27.61 01:03:29.81
106 12 / muži [212] Kristián Kopecsný 1989 CZE Naplno Team SVK 01:43:07.17 01:04:09.37
107 3 / Z40 [21] Monika Andělová 1970 CZE GLADIATOR RACE team 01:43:17.9 01:04:20.1
108 47 / M [34] Ondřej Procházka 1984 CZE Brno 01:43:36.5 01:04:38.7
109 13 / muži [188] Petr Dopita 1980 CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:43:48.18 01:04:50.38
110 14 / muži [222] Pavol Danko 1985 SVK Bratislava 01:45:54.68 01:06:56.88
111 25 / Z [52] Vendula Čermáková 1999 CZE Hošťálková 01:46:10.9 01:07:13.1
112 15 / muži [230] Matouš Nový 1993 CZE Čuň a Čunín 01:46:19.78 01:07:21.98
113 16 / muži [214] Róbert Husár 1981 CZE Naplno Team SVK 01:46:43.01 01:07:45.21
114 14 / M40 [74] Pavel Hlavizna 1975 CZE Prostějov 01:47:47.7 01:08:49.9
115 26 / Z [63] Adéla Minářová Schromová 1990 CZE Hustopeče 01:48:06.6 01:09:08.8
116 48 / M [47] Ondřej Pauswang 1993 CZE 42 01:48:59.9 01:10:02.1
117 49 / M [8] zdeněk procházka 1979 CZE Znojmo 01:49:05.4 01:10:07.6
118 50 / M [60] Martin Janočo 1992 CZE Hlubočky 01:49:12.6 01:10:14.8
119 51 / M [46] Tomáš Pospíšil 1995 CZE 42 01:49:14.5 01:10:16.7
120 52 / M [115] Dušan Škvařil 1985 CZE Vysočany 01:49:15.44 01:10:17.64
121 17 / muži [219] Lukáš Krupa 1993 SVK Naplno Team SVK 01:49:19.54 01:10:21.74
122 10 / ženy [223] Alena Čelková 1986 CZE Naplno Team SVK 01:49:33.6 01:10:35.8
123 18 / muži [231] Jan Rossmann 1987 CZE Čuň a Čunín 01:49:55.99 01:10:58.19
124 27 / Z [45] Ivana Slaná 1986 CZE 42 01:50:11.0 01:11:13.2
125 11 / ženy [229] Iva Zahradníčková 1982 CZE Čuň a Čunín 01:50:55.71 01:11:57.91
126 53 / M [44] Tobiáš Vondráček 1984 CZE 42 01:51:01.8 01:12:04.0
127 28 / Z [95] Šárka Drbohlavová 1993 CZE Hradec Králové 01:51:07.74 01:12:09.94
128 19 / muži [228] Kamil Kastner 1986 CZE Čuň a Čunín 01:51:26.19 01:12:28.39
129 20 / muži [197] Petr Vinovský 1982 CZE GYMáci 01:51:48.48 01:12:50.68
130 54 / M [42] Jiří Waśniowski 1986 CZE 42 01:52:03.4 01:13:05.6
131 55 / M [123] Lukáš Král 1984 CZE Běžci bez obalu Jihlava 01:52:21.1 01:13:23.3
132 29 / Z [100] Denisa Elblová 1991 CZE Opava 01:52:43.96 01:13:46.16
133 56 / M [54] Petr Janočo 1989 CZE Olomouc 01:53:20.9 01:14:23.1
134 57 / M [118] Petr Tatýrek 2001 CZE Přerov Lověšice 01:53:26.96 01:14:29.16
135 15 / M40 [53] Karel Polášek 1968 CZE Uherské Hradiště 68605 01:53:43.9 01:14:46.1
136 30 / Z [117] Nela Sehnalová 2002 CZE Hranice na Moravě 01:54:14.81 01:15:17.01
137 58 / M [241] Jan čekel 2000 CZE Benkov 01:56:33.59 01:17:35.79
138 31 / Z [110] Michaela Slováčková 1985 CZE Mattoni Freerun Zlín 01:56:40.34 01:17:42.54
139 16 / M40 [244] aleš michalego 1974 CZE Moravany 01:59:35.29 01:20:37.49
140 59 / M [116] Michael Doležel 1994 CZE Lipnik nad Bečvou 02:02:46.53 01:23:48.73
141 21 / muži [216] Martin Juriš 1989 CZE Naplno Team SVK 02:12:40.3 01:33:42.5
142 32 / Z [64] Markéta Dlapalová 1985 CZE Šakvice 02:16:26.78 01:37:28.98
143 33 / Z [84] Vendula Kochanová 1988 CZE Brno 02:16:37.56 01:37:39.76
144 60 / M [62] Milan Štefanik 1990 CZE Šakvice 02:16:44.11 01:37:46.31
145 22 / muži [211] Oldřich Zmeškal 1996 CZE Brno 02:16:49.54 01:37:51.74
146 12 / ženy [210] Martina Horáková 1996 CZE Brno 02:17:19.58 01:38:21.78
147 13 / ženy [226] Michaela Fojtů 1990 CZE Vysoké Pole 02:17:31.79 01:38:33.99
148 61 / M [82] Daniel Režný 1988 CZE Brno 02:17:32.27 01:38:34.47
149 23 / muži [209] Radim Bednář 1994 CZE Holice 53401 02:17:50.62 01:38:52.82
150 14 / ženy [208] Kateřina Pálková 1996 CZE Sokolnice 02:18:19.6 01:39:21.8
151 15 / ženy [224] Lucie Pazderková 1990 CZE Brno 02:18:32.08 01:39:34.28
152 24 / muži [225] Pavel Hájek 1989 CZE Frýdek-Místek 02:18:32.4 01:39:34.6
153 34 / Z [77] Natálie Hlásenská 2001 CZE Brno 02:22:26.43 01:43:28.63
154 62 / M [48] Tomáš Sychra 1989 CZE 42 02:22:47.29 01:43:49.49
155 4 / Z40 [76] Andrea Hlásenská 1975 CZE Brno 02:22:50.15 01:43:52.35
156 35 / Z [69] Kristýna Pokorná 1983 CZE Křtiny 02:27:58.31 01:49:00.51
157 16 / ženy [195] Eliška Balíková 1994 CZE Plzeň 02:33:42.17 01:54:44.37
158 25 / muži [194] Dan Dvořák 1991 CZE Teplá 02:34:11.3 01:55:13.5
159 17 / ženy [193] Kristýna Chovančíková 1989 CZE Všeruby 02:34:41.97 01:55:44.17
160 26 / muži [192] Marek Chovančík 1988 CZE Smrťáci 02:35:11.96 01:56:14.16
161 63 / M [43] Adam Obrtel 1994 CZE 42 03:00:48.91 02:21:51.11
162 36 / Z [41] Markéta Lipovská 1986 CZE #GLADIATORRACETEAM 03:13:10.0 02:34:12.2
163 37 / Z [40] Tereza Kučerová 1992 CZE Bakov nad Jizerou 03:13:40.84 02:34:43.04
164 38 / Z [37] Lenka Šrahulková 1982 CZE Klentnice 03:20:58.84 02:42:01.04

výsledková listina Sky dvojice

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Experiment 01:08:59.04
2 2 / muži Experiment 01:09:38.68
3 3 / muži Bananas 01:10:22.5
4 1 / ženy Bananas 01:10:23.3
5 4 / muži Rabbits Znojmo 01:14:41.5
6 2 / ženy Rabbits Znojmo 01:16:09.6
7 3 / ženy Warriors 01:16:43.6
8 5 / muži Warriors 01:16:47.6
9 6 / muži Lipůvka 01:18:31.0
10 7 / muži Praha, Praha 6 01:19:14.3
11 4 / ženy Lysice 01:21:16.51
12 8 / muži Blansko 01:21:16.82
13 9 / muži Chomík 01:24:00.03
14 10 / muži Chomík 01:24:01.59
15 5 / ženy 2 on the Track 01:27:15.53
16 11 / muži 2 on the Track 01:27:15.99
17 6 / ženy 69154 Týnec 01:27:32.6
18 12 / muži Hustopeče 01:27:33.4
19 7 / ženy Lipuvka 01:27:47.4
20 13 / muži Lipuvka 01:27:47.6
21 8 / ženy Čtverka tým 01:30:43.98
22 14 / muži Čtverka tým 01:30:44.33
23 15 / muži AVENGERS Kunčina Ves 01:33:25.6
24 9 / ženy AVENGERS Kunčina Ves 01:33:26.64
25 10 / ženy Ceske Budejovice 01:35:28.76
26 16 / muži Nevim 01:36:08.23
27 11 / ženy Nevim 01:36:08.85
28 17 / muži Ceske Budejovice 01:36:17.64
29 18 / muži Šimandlíci 01:37:57.04
30 12 / ženy Šimandlíci 01:37:57.23
31 13 / ženy Rychvald 01:38:01.52
32 19 / muži Rychvald 01:38:01.62
33 20 / muži Dětmarovice 01:38:08.49
34 14 / ženy AVENGERS Kunčina Ves 01:40:08.99
35 21 / muži AVENGERS Kunčina Ves 01:40:09.48
36 22 / muži ostrov u macochy 01:41:23.38
37 23 / muži pardubice 01:43:29.09
38 24 / muži AVENGERS Kunčina Ves 01:43:54.98
39 25 / muži AVENGERS Kunčina Ves 01:43:55.87
40 15 / ženy Myslejovice 01:44:03.33
41 26 / muži Třebíč 01:46:31.58
42 16 / ženy Jedovnice 01:46:36.06
43 27 / muži Brno 01:47:39.13
44 17 / ženy Brno 01:47:39.34
45 28 / muži Pardubice 01:49:48.01
46 18 / ženy Běžci bez obalu Jihlava 01:50:54.78
47 19 / ženy Běžci bez obalu Jihlava 01:50:55.89
48 20 / ženy SRTG Brno 01:54:28.55
49 29 / muži SRTG Brno 01:54:29.11
50 21 / ženy AVENGERS Kunčina Ves 01:57:39.99
51 30 / muži AVENGERS Kunčina Ves 01:57:40.63
52 22 / ženy Predátor 01:58:34.48
53 31 / muži Predátor 01:58:34.95
54 23 / ženy Vacenovice 02:03:22.07
55 32 / muži Mikulčice 02:03:23.68
56 24 / ženy AVENGERS Kunčina Ves 02:07:48.77
57 33 / muži AVENGERS Kunčina Ves 02:07:56.87
58 25 / ženy Asics FrontRunner CZE 02:08:10.34
59 34 / muži Česká Lípa 02:08:12.54
60 26 / ženy Mšené-lázně 02:09:14.35
61 35 / muži Bechlín 02:09:15.22
62 27 / ženy SLOWMOTION 02:22:26.28
63 36 / muži SLOWMOTION 02:22:26.76
64 28 / ženy SRTG Olomouc 02:44:43.81
65 37 / muži SRTG Olomouc 02:45:11.19
DNF / muži Dubňany 01:07:41.1

výsledková listina Sky týmy

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M OCRA-CZ 39:11.8
2 2 / M OCRA-CZ 39:22.1
3 3 / M OCRA-CZ 45:22.2
4 1 / M40 OCRA-CZ 46:30.7
5 4 / M Gladiators powered by Edgar 49:53.1
6 5 / M Gladiators powered by Edgar 55:56.1
7 1 / Z Gladiators powered by Edgar 56:46.4
8 1 / muži GYMáci 01:02:05.1
9 2 / Z Gladiators powered by Edgar 01:02:08.1
10 6 / M KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:02:45.0
11 2 / muži Naplno Team SVK 01:09:50.13
12 3 / muži Naplno Team SVK 01:11:24.98
13 4 / muži KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:20:37.26
14 5 / muži Frýdek-Místek 01:22:04.23
15 1 / ženy Naplno Team SVK 01:23:47.62
16 2 / ženy GYMáci 01:27:15.34
17 6 / muži DREAM TEAM 01:29:57.03
18 7 / muži DREAM TEAM 01:30:52.06
19 8 / muži DREAM TEAM 01:33:20.59
20 3 / ženy DREAM TEAM 01:33:52.02
21 4 / ženy Naplno Team SVK 01:34:40.79
22 5 / ženy KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:38:19.48
23 9 / muži Naplno Team SVK 01:39:00.45
24 10 / muži MMiSSi 01:39:46.39
25 6 / ženy Naplno Team SVK 01:40:16.43
26 7 / ženy MMiSSi 01:40:16.58
27 8 / ženy GYMáci 01:40:28.77
28 11 / muži MMiSSi 01:40:46.56
29 9 / ženy MMiSSi 01:41:16.4
30 12 / muži Naplno Team SVK 01:43:07.17
31 13 / muži KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 01:43:48.18
32 14 / muži Bratislava 01:45:54.68
33 15 / muži Čuň a Čunín 01:46:19.78
34 16 / muži Naplno Team SVK 01:46:43.01
35 17 / muži Naplno Team SVK 01:49:19.54
36 10 / ženy Naplno Team SVK 01:49:33.6
37 18 / muži Čuň a Čunín 01:49:55.99
38 11 / ženy Čuň a Čunín 01:50:55.71
39 19 / muži Čuň a Čunín 01:51:26.19
40 20 / muži GYMáci 01:51:48.48
41 21 / muži Naplno Team SVK 02:12:40.3
42 22 / muži Brno 02:16:49.54
43 12 / ženy Brno 02:17:19.58
44 13 / ženy Vysoké Pole 02:17:31.79
45 23 / muži Holice 53401 02:17:50.62
46 14 / ženy Sokolnice 02:18:19.6
47 15 / ženy Brno 02:18:32.08
48 24 / muži Frýdek-Místek 02:18:32.4
49 16 / ženy Plzeň 02:33:42.17
50 25 / muži Teplá 02:34:11.3
51 17 / ženy Všeruby 02:34:41.97
52 26 / muži Smrťáci 02:35:11.96

výsledková listina Sky týmy

start ~ 11:00:00