Mercedes Benz Bike Cup Gočárovy schody

28.09.2016 Hradec Králové [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

děti do 6 let celkem: 17, muži : 13, ženy: 4, Muži: 13, Ženy: 4, a: 17 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, Muži: 12, Ženy: 6, a: 18 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2, a: 6 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1, a: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 25min 1okruh celkem: 25, muži : 23, ženy: 2, Muži: 23, Ženy: 2, a: 24, DNF: 1 [html] [pdf]
Elita 50min 1okruh celkem: 19, muži : 16, ženy: 3, Muži: 16, Ženy: 3, a: 15, DNF: 4 [html] [pdf]

výsledková listina děti do 6 let

start ~ 14:37:15

00:02:53.171
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18okruh#19okruh#20okruh#21okruh#22okruh#23okruh#24okruh#25okruh#26okruh#27okruh#28
1 1 / Muži [1068] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 01:20.9
2 1 / Ženy [1079] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:44.7 00:23.8
3 2 / Muži [1074] Ondřej Ducký 2010 CZE Kobylice 01:45.6 00:24.7
4 3 / Muži [1067] Marek Semerad 2012 CZE Sram Mitas Trek team 01:52.7 00:31.8
5 4 / Muži [418] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:57.0 00:36.1
6 2 / Ženy [1076] Julie Jelínková 2010 CZE Mimi Bike Team 02:00.9 00:40.0
7 5 / Muži [1081] Matyáš Domin 2011 CZE Praha 8 02:02.5 00:41.6
8 6 / Muži [1070] Filip Fetterle 2010 CZE Květnice 02:04.2 00:43.3
9 7 / Muži [1091] Timi Bičík 2010 CZE Pardubice 02:06.4 00:45.5
10 3 / Ženy [1060] ANNA KNÍŽKOVÁ 2011 CZE Sezemice 02:34.3 01:13.4
11 8 / Muži [1097] Jan Skalický 2012 CZE Mimi Bike team 02:56.7 01:35.8
12 9 / Muži [1072] Šimon Juris 2013 CZE Cyklofit 03:00.7 01:39.8
13 10 / Muži [1095] Matěj Mizera 2011 CZE Brno 04:24.6 03:03.7
14 11 / Muži [1101] František Smejkal 2013 CZE Syrovátka 04:36.7 03:15.8
15 12 / Muži [1088] Tomáš Markl 2012 CZE Dvůr Králové nad Labem 04:47.8 03:26.9
16 13 / Muži [433] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 04:53.0 03:32.1
17 4 / Ženy [481] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 04:55.2 03:34.3

výsledková listina 7 - 9 let

start ~ 14:49:39

00:03:53.778
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 02:58.6 01:28.4 (2)
2 2 / Muži [1062] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 03:00.4 00:01.8 01:29.4 (3)
3 3 / Muži [1082] Vojtěch Novák 2007 CZE Bike Freaks Holice 03:02.8 00:04.2 01:28.2 (1)
4 1 / Ženy [684] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 03:14.1 00:15.5 01:34.0 (4)
5 4 / Muži [42] Honza Malíř 2008 CZE Nilfisk pro cycling 03:14.5 00:15.9 01:35.1 (5)
6 2 / Ženy [679] Adelka Hanykova 2008 CZE STALAK Rychnov n. Kn. 03:30.5 00:31.9 01:42.5 (6)
7 3 / Ženy [681] Nikol Jelínková 2008 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 03:34.7 00:36.1 01:43.1 (8)
8 5 / Muži [1086] David Puš 2007 CZE Cyklomax 03:35.2 00:36.6 01:42.8 (7)
9 4 / Ženy [1061] Karolína Kořínková 2007 CZE Pardubice 03:54.8 00:56.2 01:54.5 (9)
10 6 / Muži [1087] Petr Vařejčka 2008 CZE Hlinsko 03:59.3 01:00.7 01:58.6 (10)
11 7 / Muži [1075] Marek Vejběra 2008 CZE Cyklopokr Hradec Králové 04:08.4 01:09.8 02:05.2 (12)
12 8 / Muži [1098] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec Kralové 04:13.2 01:14.6 02:10.3 (14)
13 5 / Ženy [1092] Katka Fetterlová 2007 CZE Květnice 04:15.2 01:16.6 02:00.6 (11)
14 9 / Muži [1085] Viktor Audrlický 2007 CZE Hradec Králové 04:16.0 01:17.4 02:10.5 (15)
15 6 / Ženy [1094] Valentýna Jelínková 2008 CZE Mimi Bike Team 04:17.4 01:18.8 02:15.9 (16)
16 10 / Muži [1093] Matěj Gebr 2007 CZE Hradec Králové 04:21.7 01:23.1 02:10.0 (13)
17 11 / Muži [1084] Nataniel Simon 2009 CZE Hradec Králové 05:05.1 02:06.5 02:30.0 (17)
18 12 / Muži [1073] Jakub Skalický 2009 CZE MIMI BIKE TEAM 05:26.1 02:27.5 02:39.5 (18)

výsledková listina 10 - 12 let

start ~ 14:59:56

00:05:13.233
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [1066] Dan Rubeš 2005 CZE Agrofert 04:03.5 01:44:05.2 (6) 02:40.4 (1)
2 1 / Ženy [1063] Vendula Nechutová 2005 CZE Bike Freaks Holice 04:48.8 00:45.3 01:30.5 (2) 03:13.4 (3)
3 2 / Muži [1089] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 04:51.6 00:48.1 01:29.5 (1) 03:11.8 (2)
4 3 / Muži [1099] Matěj Háp 2005 CZE OK 99 Hradec Králové 05:41.9 01:38.4 01:52.1 (4) 03:43.8 (4)
5 4 / Muži [1083] Petr Kocián 2006 CZE Hradec Králové 05:46.3 01:42.8 01:49.0 (3) 03:44.9 (5)
6 2 / Ženy [1069] Kamila Škrabálková 2006 CZE Ústí nad Orlicí 06:07.3 02:03.8 01:53.1 (5) 03:56.8 (6)

výsledková listina 13 - 14 let

start ~ 14:59:56

00:04:10.6
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy [1065] Natálie Pleskačová 2003 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLIN 04:10.6 01:20.3 (1) 02:43.9 (1)

výsledková listina Nova jízda 25min 1okruh

start ~ 16:38:23

21:29:29
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / Muži [1106] Václav Šňupárek 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 21:27:51.4 21:04:37.7 (1) 21:07:25.2 (1) 21:10:22.4 (1) 21:13:14.6 (1) 21:16:10.3 (1) 21:19:01.2 (1) 21:21:56.1 (1) 21:24:54.5 (1)
2 2 / Muži [129] Jan Malíř 1980 CZE NILFISK PRO Cycling 21:28:15.7 00:24.3 21:04:38.8 (3) 21:07:29.9 (2) 21:10:27.3 (2) 21:13:18.1 (2) 21:16:14.7 (2) 21:19:07.1 (2) 21:22:10.5 (2) 21:25:09.5 (2)
3 3 / Muži [137] David Novosad 1975 CZE NILFISK PRO Cycling 21:28:57.7 01:06.3 21:04:41.2 (5) 21:07:35.7 (3) 21:10:35.1 (3) 21:13:39.2 (3) 21:16:45.7 (3) 21:19:48.3 (3) 21:22:55.0 (3) 21:25:59.7 (3)
4 4 / Muži [83] Ondřej Semerád 1974 CZE CK MTB Hlinsko/Polička 21:29:09.6 01:18.2 21:04:58.4 (7) 21:07:53.5 (6) 21:10:54.5 (4) 21:13:58.5 (5) 21:17:00.6 (5) 21:19:58.1 (4) 21:23:02.1 (4) 21:26:06.0 (4)
5 5 / Muži [87] David Gabriel 1992 CZE Trutnov 21:29:15.2 01:23.8 21:05:00.3 (10) 21:07:56.3 (7) 21:11:02.2 (8) 21:14:03.8 (7) 21:17:11.5 (6) 21:20:14.5 (6) 21:23:18.9 (6) 21:26:24.5 (6)
6 6 / Muži [97] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO 21:29:18.1 01:26.7 21:04:59.8 (9) 21:08:00.0 (8) 21:10:59.1 (6) 21:13:57.1 (4) 21:16:59.5 (4) 21:20:01.2 (5) 21:23:08.3 (5) 21:26:16.3 (5)
7 7 / Muži [91] Radek Vtípil 1983 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 21:30:46.1 02:54.7 21:05:04.2 (14) 21:08:04.9 (10) 21:11:16.3 (10) 21:14:26.4 (9) 21:17:44.4 (9) 21:21:02.6 (9) 21:24:25.1 (9) 21:27:36.0 (7)
8 8 / Muži [678] Zdeněk Veselka 1974 CZE Fa RENE a.s. 21:30:47.2 02:55.8 21:05:03.9 (13) 21:08:14.6 (12) 21:11:27.0 (12) 21:14:37.3 (12) 21:17:51.8 (11) 21:21:08.2 (10) 21:24:24.5 (8) 21:27:41.1 (9)
9 9 / Muži [95] jan Kolaja 1981 CZE Liberec 21:31:02.4 03:11.0 21:04:55.7 (6) 21:08:01.3 (9) 21:11:13.6 (9) 21:14:30.4 (10) 21:17:45.6 (10) 21:21:10.0 (11) 21:24:26.5 (10) 21:27:42.3 (10)
9 9 / Muži [1102] Michal Vích 1998 CZE Superior Cyklofit 21:04:41.1 (4) 21:07:50.1 (5) 21:10:59.5 (7) 21:14:01.5 (6) 21:17:33.1 (8) 21:20:44.8 (7) 21:24:09.8 (7) 21:27:36.7 (8)
9 9 / Muži [93] Petr Bělecký 1985 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 21:05:11.1 (17) 21:08:20.0 (14) 21:11:28.6 (13) 21:14:36.0 (11) 21:17:57.9 (12) 21:21:14.1 (12) 21:24:36.5 (11) 21:27:54.0 (11)
9 9 / Muži [98] Filip Platenka 2000 CZE Bike Freaks Holice - V6 21:05:02.7 (12) 21:08:11.6 (11) 21:11:30.9 (14) 21:14:49.7 (13) 21:18:05.0 (13) 21:21:21.3 (13) 21:24:49.3 (12) 21:28:06.9 (12)
9 9 / Muži [1071] Bohumil Juris 1984 CZE Cyklofit 21:05:10.3 (16) 21:08:21.9 (15) 21:11:35.4 (15) 21:14:53.2 (14) 21:18:20.0 (14) 21:21:43.7 (14) 21:25:18.5 (13) 21:28:38.6 (13)
9 9 / Muži [145] Marek Rauchfuss 1969 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 21:05:39.5 (20) 21:08:54.8 (18) 21:12:17.2 (18) 21:15:36.9 (16) 21:18:58.5 (16) 21:22:20.9 (15) 21:25:44.0 (14) 21:28:54.0 (14)
9 9 / Muži [168] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 21:04:58.6 (8) 21:08:36.8 (16) 21:12:04.0 (16) 21:15:27.9 (15) 21:18:54.6 (15) 21:22:27.3 (16) 21:25:53.7 (15) 21:29:08.3 (15)
9 9 / Muži [92] Maxim Adami 2001 CZE Stratos auto cycling team 21:04:38.0 (2) 21:07:48.9 (4) 21:10:55.8 (5) 21:14:07.2 (8) 21:17:26.0 (7) 21:20:57.3 (8) 21:26:19.0 (16) 21:29:36.9 (16)
9 9 / Muži [163] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 21:05:08.2 (15) 21:08:38.3 (17) 21:12:11.0 (17) 21:15:47.9 (18) 21:19:25.3 (18) 21:22:59.5 (18) 21:26:27.3 (17) 21:29:49.5 (17)
9 9 / Muži [100] Daniel Trynkl 1998 CZE Proseč 21:05:55.2 (22) 21:09:43.3 (21) 21:13:35.8 (21) 21:17:45.4 (19) 21:21:46.4 (19) 21:25:51.5 (19) 21:29:56.3 (18)
9 1 / Ženy [1110] Monika Tučková 1993 CZE GHOST MITAS racing team 21:06:23.2 (24) 21:10:35.1 (23) 21:14:46.4 (23) 21:18:49.3 (20) 21:23:04.3 (20) 21:27:16.3 (20) 21:31:15.7 (19)
9 19 / Muži [2066] Dan Rubeš 2005 CZE Bike 2000 21:05:38.2 (19) 21:09:00.6 (19) 21:12:23.7 (19) 21:15:43.1 (17) 21:19:06.5 (17) 21:22:33.4 (17)
9 19 / Muži [90] Tomáš Sodomka 1984 CZE SYMBIO+ CANNONDALE TEAM 21:06:05.1 (23) 21:10:08.4 (22) 21:14:45.5 (22) 21:19:14.2 (21) 21:23:51.7 (21) 21:28:43.2 (21)
9 2 / Ženy [89] Bára Pilná 2000 CZE Spartak Vrchlabí 21:07:28.6 (25) 21:12:18.4 (25) 21:17:39.4 (24) 21:22:48.1 (22) 21:27:48.9 (22) 21:32:44.8 (22)
9 21 / Muži [1109] Jan Herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 21:05:01.4 (11) 21:08:19.4 (13) 21:11:25.8 (11)
9 21 / Muži [1078] daniel Rubeš 1973 CZE Agrofert 21:05:40.3 (21) 21:09:03.8 (20) 21:12:31.6 (20)
DNF / Muži [1096] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 21:05:36.7 (18) 21:10:47.9 (24) 21:21:04.1 (25)

výsledková listina Elita 50min 1okruh

start ~ 17:33:40

00:54:43.733
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18okruh#19okruh#20okruh#21
1 1 / Muži [1111] Jan Fojtík 1988 CZE Drásal Cannondale 53:52.2 01:51.3 (6) 04:27.9 (7) 06:58.5 (6) 09:27.5 (3) 12:08.3 (5) 14:47.8 (6) 17:20.4 (6) 20:11.0 (7) 22:42.4 (7) 25:14.6 (6) 27:51.9 (7) 30:26.0 (5) 33:00.7 (5) 35:35.9 (5) 38:18.6 (4) 40:57.8 (4) 43:41.5 (5) 46:29.2 (6) 48:57.8 (3) 51:35.1 (2)
2 2 / Muži [1108] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 53:58.7 00:06.5 01:51.9 (7) 04:26.2 (4) 06:58.3 (5) 09:24.8 (1) 12:02.8 (2) 14:40.3 (3) 17:19.3 (5) 19:50.3 (2) 22:33.0 (3) 25:13.8 (5) 27:49.5 (4) 30:24.2 (2) 32:57.3 (2) 35:35.4 (3) 38:19.1 (5) 40:58.2 (5) 43:41.4 (4) 46:27.9 (4) 48:57.8 (2) 51:35.1 (1)
3 3 / Muži [1107] Jan Škarnizl 1986 CZE Sram Mitas Trek 54:03.3 00:11.1 01:54.1 (9) 04:30.9 (10) 07:03.0 (7) 09:34.7 (7) 12:11.5 (7) 14:49.9 (7) 17:19.1 (3) 19:52.3 (4) 22:34.2 (5) 25:15.3 (7) 27:50.4 (5) 30:25.3 (4) 33:00.0 (4) 35:35.9 (4) 38:18.1 (3) 40:57.7 (3) 43:42.1 (6) 46:29.2 (5) 49:01.5 (5) 51:36.5 (4)
4 4 / Muži [599] Martin Stošek 1994 CZE Symbio+ Cannondale 54:04.1 00:11.9 02:42.8 (19) 04:27.5 (6) 06:58.0 (3) 09:30.0 (5) 12:07.2 (4) 14:46.8 (5) 17:18.4 (2) 19:51.8 (3) 22:32.7 (2) 25:08.7 (1) 27:46.6 (2) 30:21.0 (1) 32:56.2 (1) 35:31.9 (1) 38:14.3 (1) 40:53.7 (1) 43:38.0 (2) 46:25.9 (2) 48:55.2 (1) 54:04.1 (9)
5 5 / Muži [84] Pavel Skalický 1992 CZE Cykloteam KOLARNA Olomouc 54:13.4 00:21.2 01:48.1 (2) 04:24.0 (2) 06:57.7 (2) 09:33.1 (6) 12:10.4 (6) 14:46.5 (4) 17:21.7 (7) 19:54.8 (6) 22:34.3 (6) 25:11.7 (2) 27:46.2 (1) 30:24.7 (3) 32:59.2 (3) 35:34.8 (2) 38:14.6 (2) 40:56.6 (2) 43:40.8 (3) 46:27.8 (3) 49:01.9 (6) 51:36.0 (3)
6 6 / Muži [1112] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín 54:22.9 00:30.7 01:55.1 (10) 04:33.1 (11) 07:06.0 (9) 09:43.2 (9) 12:21.1 (8) 14:56.1 (8) 17:36.3 (9) 20:13.4 (8) 22:44.4 (8) 25:21.1 (8) 27:59.4 (8) 30:34.2 (8) 33:10.1 (7) 35:47.1 (6) 38:23.3 (6) 40:58.6 (6) 43:36.6 (1) 46:24.6 (1) 48:59.9 (4) 51:37.6 (5)
7 7 / Muži [2] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 55:23.1 01:30.9 01:48.5 (3) 04:21.5 (1) 06:53.0 (1) 09:26.8 (2) 12:00.6 (1) 14:35.3 (1) 17:15.3 (1) 19:48.8 (1) 22:32.4 (1) 25:13.3 (3) 27:47.7 (3) 30:32.2 (7) 33:02.5 (6) 36:10.3 (7) 38:54.9 (7) 41:35.2 (7) 44:15.7 (7) 46:56.5 (7) 49:41.8 (7) 52:26.5 (6)
8 8 / Muži [1103] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB team 56:07.8 02:15.6 01:49.2 (5) 04:24.8 (3) 06:58.2 (4) 09:29.0 (4) 12:03.9 (3) 14:40.3 (2) 17:19.3 (4) 19:53.9 (5) 22:34.0 (4) 25:13.4 (4) 27:51.9 (6) 30:27.8 (6) 33:12.8 (8) 36:13.2 (8) 38:59.7 (8) 41:50.2 (8) 44:37.9 (8) 47:26.4 (8) 50:11.9 (8) 52:59.6 (7)
9 9 / Muži [86] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 56:28.1 02:35.9 01:48.7 (4) 04:27.3 (5) 07:03.0 (8) 09:40.2 (8) 12:23.0 (9) 14:57.8 (9) 17:36.1 (8) 20:15.5 (9) 22:56.3 (9) 25:41.4 (9) 28:26.1 (9) 31:10.1 (9) 33:56.9 (9) 36:45.9 (9) 39:34.3 (9) 42:20.0 (9) 45:11.6 (9) 47:57.4 (9) 50:43.8 (9) 53:32.3 (8)
9 9 / Muži [40] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 01:56.3 (11) 04:33.4 (12) 07:10.0 (11) 09:53.5 (11) 12:35.9 (10) 15:18.4 (10) 18:06.7 (10) 20:55.0 (11) 23:42.6 (11) 26:27.7 (11) 29:06.9 (10) 31:51.7 (10) 34:40.5 (10) 37:25.5 (10) 40:12.8 (10) 42:53.9 (10) 45:43.9 (10) 48:30.9 (10) 51:18.8 (10) 54:09.3 (10)
9 9 / Muži [82] Jakub Kavalír 1993 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:45.4 (1) 04:28.4 (8) 07:11.5 (12) 09:57.3 (12) 12:43.5 (12) 15:27.0 (12) 18:09.5 (11) 20:53.2 (10) 23:40.6 (10) 26:26.7 (10) 29:22.2 (12) 32:06.3 (11) 34:53.6 (11) 37:41.2 (11) 40:23.2 (11) 43:10.0 (11) 45:57.8 (11) 48:49.2 (11) 51:31.0 (11) 54:47.0 (11)
9 9 / Muži [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 02:03.4 (13) 04:41.0 (13) 07:20.8 (13) 10:02.5 (13) 12:48.3 (13) 15:33.5 (13) 18:17.7 (12) 21:01.6 (12) 23:46.7 (12) 26:31.6 (12) 29:20.3 (11) 32:10.3 (12) 35:03.2 (12) 37:51.4 (12) 40:40.8 (12) 43:29.7 (12) 46:29.9 (12) 49:15.0 (12) 52:05.0 (12) 54:56.3 (12)
9 1 / Ženy [1104] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 02:19.8 (17) 05:35.6 (18) 08:51.2 (18) 12:08.1 (17) 15:24.6 (17) 18:52.1 (17) 22:20.0 (17) 25:49.2 (16) 29:13.8 (16) 32:44.3 (16) 36:19.2 (16) 39:46.1 (13) 43:14.9 (13) 46:48.7 (13) 50:18.3 (13) 53:49.8 (13) 57:36.6 (13)
9 1 / Ženy [274] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 02:19.5 (16) 05:30.8 (17) 08:47.4 (17) 12:16.2 (18) 15:43.7 (18) 19:13.4 (18) 22:41.8 (18) 26:04.5 (17) 29:31.0 (17) 33:03.7 (17) 36:33.7 (17) 40:01.9 (14) 43:34.0 (14) 47:05.5 (14) 50:36.8 (14) 54:10.1 (14)
9 1 / Ženy [701] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 02:28.3 (18) 06:08.7 (19) 09:52.8 (19) 13:37.8 (19) 17:29.6 (19) 21:08.7 (19) 24:45.7 (19) 28:24.0 (18) 32:00.4 (18) 35:43.2 (18) 39:25.2 (18) 43:05.8 (15) 46:44.0 (15) 50:27.0 (15) 54:02.3 (15)
DNF / Muži [1113] Jan Strož 1989 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:52.8 (8) 04:30.7 (9) 07:08.8 (10) 09:51.0 (10) 12:37.7 (11) 15:24.6 (11) 18:20.4 (13) 21:11.2 (13) 24:12.3 (13) 27:08.8 (13) 30:05.4 (13)
DNF / Muži [1105] Jiří Křivánek 1985 CZE Premium Ethic Sport 02:01.2 (12) 04:43.5 (14) 07:30.3 (14) 10:21.4 (15) 13:17.0 (15) 16:12.4 (15) 19:02.7 (15) 21:50.4 (15) 24:37.4 (14) 27:26.7 (14) 30:13.1 (14)
DNF / Muži [1115] Tomáš Berger 1987 CZE Carla.kupkolo.cz 02:06.7 (14) 04:47.7 (15) 07:33.3 (15) 10:18.8 (14) 13:10.6 (14) 16:03.8 (14) 18:57.4 (14) 21:49.3 (14) 24:40.7 (15) 27:29.9 (15) 30:16.7 (15)
DNF / Muži [1114] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 02:07.4 (15) 04:55.1 (16) 07:50.5 (16) 10:49.3 (16) 13:48.1 (16) 16:47.6 (16) 19:47.0 (16)