mtb

startovka

Hopicup

09.09.2023 Jažlovice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

55km celkem: 61, muži : 53, Muži: 53, ženy: 8, Ženy: 8 [html] [pdf] [xls]
15km celkem: 113, ženy: 41, mix 15km: 89, muži : 72, kluci do 10 let: 12, holky do 10 let: 12 [html] [pdf] [xls]
55km elektro, nesoutěžní celkem: 6, muži : 3, Muži: 3, ženy: 3, Ženy: 3 [html] [pdf] [xls]
15km elektro, nesoutěžní celkem: 4, muži : 2, Muži: 2, ženy: 2, Ženy: 2 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Hopicup pdf N/A 09.09.2023 10:46:51

startovní listina 55km

start ~ 10:00:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 61 účastníků ( 53 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži10Anděl StanislavCZE1963Dolní BřežanyDolní Břežany
Ženy11Andělová ŠárkaCZE1996TFDDolní Břežany
Muži12Blažek MichalCZE1979Bikeclinic CaféPraha
Ženy13Bohatá IvanaCZE1980Radost z pohybu Mnichovice
Muži65Dušek ZdeněkCZE1976Vysoké MýtoVysoké Mýto
Muži14Hanzlík JakubCZE2007Výžerky Kostelec Nad Černými Lesy
Ženy15Hašková BarboraCZE2001Prima CUPHradec Králové
Muži16Hejzlar FilipCZE1992HOPIŘíčany
Muži17Hrubý JakubCZE1987FRANCESPrague
Muži18Hyťha JanCZE1970HOPI HoldingModletice
Muži19Chudoba JiříCZE1969BDOPraha 18
Muži20Jandečka MiroslavCZE1969BDODomažlice
Muži21Javůrek FrantišekCZE1977VšestaryVšestary
Muži68Javůrek FrantišekCZE1953AutostavVšestary
Ženy22Jedličková BarboraCZE2005OlomoucOlomouc
Muži23Jiran LukášCZE1968Daimler Trucks ČRDobřejovice
Muži66Kachlík AdamCZE2009Cycling Academy TáborOlbramovice
Muži69Kachlík MarekCZE2008Cycling Academy TáborOlbramovice
Muži71Kapal JanCZE1974Coffeebikers Od Andělky - Velké PopoviceVelké Popovice
Muži24Karpač VítCZE2000VeleňVeleň
Muži67Kita PrzemekPOL1990HOPI PolandMszczonÓw
Ženy25Klofandová TamaraCZE1986REKORDMnichovice
Muži26Kolmaš VojtěchCZE1979UGOSibřina
Muži27Komarnicki BartoszPOL1986HOPI PolandSulejówek
Muži28Kopecký VojtěchCZE19864FUNČelákovice
Muži29Kos OndřejCZE1981Český BrodČeský Brod
Muži30Krasnozhonov MykolaCZE1998ModleticeModletice
Muži31Kratochvíl JosefCZE1971AfganecČernolice
Muži33Kučera JosefCZE1973Praha 6Praha 6
Muži32Kučera PatrikCZE1992KolovratyPraha
Muži34Kůs JaromírCZE1979MOVISTAR TEHOVTehov
Muži35Lašek JanCZE1980JDEOdolena Voda
Muži36Melich JanCZE1981Kutná Hora - HlouškaKutná Hora - Hlouška
Muži38Mosch MatejCZE1996HollandiaKrasné Udolí
Muži37Mosch PetrCZE1972HollandiaKrasné Udolí
Muži39Nechoďdoma PetrCZE1977DobřichovDobřichov
Muži40Novák RadekCZE1994PrahaPraha
Muži7Novák ŠimonCZE2007SlanýSlaný
Muži41Novák VítězslavCZE1975MělníkMělník
Ženy6Nováková JitkaCZE1976SlanýSlaný
Muži9Pazdera VojtěchCZE1991AD FINEDINEKarlovy Vary
Muži42Pietrzyk MichałPOL2023HOPI PolandMszczonów
Muži43Pietrzyk MichałPOL1998HOPI PolandMszczonów
Muži44Procházka ZdeněkCZE1976HollandiaBezdružice
Muži45Prostrednik PavelCZE1973ScaniaPraha 4
Muži46Rešl TomášCZE1995HollandiaToužim
Muži47Rudolf JiříCZE1973SvěticeSvětice
Muži48Růžička AntonínCZE1964SCANIALysá Nad Labem
Muži8Ryneš JaroslavCZE1989ČelákoviceČelákovice
Muži49Střecha MartinCZE1973Pha 10 KolovratyPha 10 Kolovraty
Muži50Střelka RomanCZE1970TK BenešovVáclavice 125
Muži4Škoda JanCZE1988AD FINE DINEKarlovy Vary
Muži51Šmejkal RadekCZE1975REKORDMnichovice
Muži52Šmíd MiroslavCZE1973LíbezniceLíbeznice
Muži70Šoulavý KarelCZE1954Hopi
Muži53Tykva LukášCZE1977REKORDBrázdim
Ženy54Tykvová MarkétaCZE1976REKORDMratín
Ženy55UrbanovÁ AlenaCZE2003GHOST TEAM Praha
Muži57Vojtek JakubCZE1991HollandiaNová Role
Muži58Volák JanCZE1973TJ Okrouhlo BikeZahořany
Muži5Zima OndřejCZE1986TJ OKROUHLO BIKEOkrouhlo

startovní listina 15km

start ~ 10:00:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 113 účastníků ( 72 mužů, 41 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
mix 15km105Bičáková DarinaCZE1981HOPI GLOBAL SolutionTřebovle
kluci do 10 let106Borovička TadeášCZE2013Hopi Global Solution Chocerady
mix 15km190Boxanová BarbaraCZE2001Praha 4, ChodovPraha 4, Chodov
mix 15km189Cigánek PetrCZE1976PrahaPraha
holky do 10 let188Cigánková KristýnaCZE2016PrahaPraha
kluci do 10 let107Čech DanielCZE2014ŘíčanyŘíčany
mix 15km108Čech DanielCZE1980ŘíčanyŘíčany
holky do 10 let109Čechová NatálieCZE2016ŘíčanyŘíčany
mix 15km110Čechová TerezaCZE1985ŘíčanyŘíčany
mix 15km111Džama PavolCZE1993EUROWAGPraha
mix 15km112Endl RichardCZE1971HOPI Global SolutionPraha 10,královice
mix 15km113Folauf MatějCZE1990Folaufs FamilyHoroušánky
mix 15km114Folaufová KateřinaCZE1986Folaufs FamilyHoroušánky
mix 15km191Hájek PetrCZE1970ARFINPraha
mix 15km192Hájková ŠárkaCZE1972ARFINPraha 9
mix 15km115Hanzlík MatějCZE2006Výžerky Výžerky
mix 15km117Hašek DavidCZE1970Hradec KrálovéHradec Králové
mix 15km116Hašek TadeášCZE2011Hradec KrálovéHradec Králové
mix 15km118Hevera PetrCZE1983Mníšek Pod BrdyMníšek Pod Brdy
kluci do 10 let119Hevera PetrCZE2016Mníšek Pod BrdyMníšek Pod Brdy
mix 15km197Hladký JanCZE2011HOPI HOLDINGKlánovice
mix 15km120Horváth ZoltánHUN1976Hopi HUSzigetszentmiklós
mix 15km121Hůlka LukášCZE1984Praha 4 - ChodovPraha 4 - Chodov
mix 15km123Chmela JakubCZE2011LštěníLštění
mix 15km122Chmela JanCZE1980LštěníLštění
mix 15km124Chmelová EvaCZE1981LštěníLštění
mix 15km125Javůrek JanCZE1957všestaryVšestary
mix 15km187Jedlička JiříCZE1980KladrubyKladruby
mix 15km126Juhász VinceHUN2009Hopi HUTököl
mix 15km193Kamm OliverCZE1996ARFINJeremenkova 13
mix 15km186Karpač KryštofCZE2011VeleňVeleň
mix 15km185Karpač MichalCZE1974HOPIVeleň
mix 15km127Kindlová KristinaCZE1989JDEPraha
kluci do 10 let129Kolofík FrantišekCZE2017VšestaryVšestary
mix 15km128Kolofík KamilCZE1981Taekwon-Do LionsVšestary
kluci do 10 let198Kolouch CyrilCZE2014Nahoru a dolůPraha 4
mix 15km199Kolouch MartinCZE1972Praha 4Praha 4
mix 15km130Kubát MichalCZE1979PrahaPraha
mix 15km131Kučerová KláraCZE2011Praha 6Praha 6
mix 15km132Kühnel MartinCZE1989HOPI GLOBAL SOLUTIONPraha
kluci do 10 let135Kurilla DanielCZE2013PerucPeruc
kluci do 10 let134Kurilla MatějCZE2016PerucPeruc
mix 15km136Kurilla PavolCZE1981HOPI HOLDINGPeruc
holky do 10 let138Kurillová BeátaCZE2019PerucPeruc
mix 15km137Kurillová TerezaCZE1984HOPI HOLDINGPeruc
mix 15km195Lipčák SamuelCZE2006JevanyJevany
mix 15km139Lipták JanCZE1974ŘíčanyŘíčany
mix 15km194Lipták LukášCZE2012HOPI HOLDINGŘíčany
mix 15km140Lupashchenko YuriiCZE1984Praha 10 - StrašnicePraha 10 - Strašnice
mix 15km141Mercelova KatarinaCZE1971Říčany U PrahyŘíčany U Prahy
mix 15km142Miler OldřichCZE1986Too High Too DieJesenice Kocanda
mix 15km143Miller JosefCZE1979HOPI GLOBAL SolutionMalé Přítočno
mix 15km144Mlích RobíkCZE2011HOPI HOLDINGPraha
holky do 10 let146Mlíchová JulčaCZE2014HOPI HOLDINGPraha
mix 15km145Mlíchová PetraCZE1977HOPI HOLDINGPraha
mix 15km148Moravec JakubCZE2009Vinohrady RidersPraha 10
mix 15km147Moravec TomášCZE1968Vinohrady RidersPraha 10
mix 15km149Nechoďdoma PetrCZE2007DobřichovDobřichov
mix 15km150Neumann MarekCZE2002HOPI Global SolutionKarlovy Vary
mix 15km3Novák PetrCZE1973KKMCSlaný
mix 15km81Novák VáclavCZE1977Praha-dubečPraha-dubeč
kluci do 10 let82Novák VáclavCZE2014
mix 15km83Nováková AnežkaCZE2011
mix 15km103Nováková DorotaCZE2001SlanýSlaný
mix 15km204Novakova JanaCZE1980xMelnik
mix 15km133Nováková KristýnaCZE2003HopiSlaný
mix 15km1Piškanin DavidCZE1975HOPIModletice
mix 15km2Piškanin MichaelCZE2006HOPIModletice
mix 15km176Plašilová MarkétaCZE1976Vysoké MýtoVysoké Mýto
mix 15km201Poláček PetrCZE1953Nahoru a dolůPraha 4
holky do 10 let200Poledníková MarieCZE2013Horní KameniceHorní Kamenice
mix 15km151Pořádková LucieCZE1986Hopi Global Solution Jažlovice
mix 15km151Pořádková LucieCZE1986Hopi Global Solution Jažlovice
mix 15km184Sajler FilipCZE1979KuniceKunice
mix 15km183Sajlerová SophieCZE2010KuniceKunice
holky do 10 let182Sajlerová StellaCZE2015KuniceKunice
mix 15km177Seidl JaroslavCZE1948LitomyšlLitomyšl
mix 15km153Seidl PřemyslCZE1977Skládačka team BenátkyBenátky
kluci do 10 let152Seidl Sebastian PřemyslCZE2013Skládačka team BenátkyBenátky
mix 15km154Slavíčková SáraCZE2007HOPI Global SolutionPraha 10,královice
mix 15km155Smejkal AlešCZE1977BenešovBenešov
kluci do 10 let156Smejkal AlešCZE2013BenešovBenešov
holky do 10 let157Smejkalová AliceCZE2016BenešovBenešov
kluci do 10 let159Soukup DanielCZE2017Výletníci Příbram
mix 15km160Soukup DušanCZE1974SokolíkMnichovice
mix 15km158Soukup JiříCZE1990Výletníci Příbram
holky do 10 let161Soukupová MichaelaCZE2015VýletníciPříbram
mix 15km162Starosta MatějCZE2008Sdh VýžerkyKostelec Nad Černými Lesy
mix 15km89Starostová VeronikaCZE2009
mix 15km163Střelková RenataCZE2009TK BenešovVáclavice 125
mix 15km164Střelková SimonaCZE2011TK BenešovVáclavice 125
mix 15km165Svoboda TomášCZE1979Hopi Global SolutionPraha
mix 15km84Šimáně LiborCZE1963KolínKolín
holky do 10 let85škodová JulieCZE2017Karlovy VaryKarlovy Vary
mix 15km86škodová PetraCZE1986Karlovy VaryKarlovy Vary
mix 15km166Šmatlák JiříCZE1981BDO LegalOsnice
holky do 10 let202Šmatláková AdrianaCZE2013BDO LegalOsnice
holky do 10 let203Šmatláková ViktorieCZE2016BDO LegalOsnice
mix 15km167Šťastný JaroslavCZE1981LányLány
mix 15km168Šťastný LukášCZE2010LányLány
kluci do 10 let181Ullman MarekCZE2013JeseniceJesenice
mix 15km169Ullmanová ŠárkaCZE1981JeseniceJesenice
mix 15km170Urban ZdenekCZE1968PRAHAPraha
mix 15km171Valíčková LudmilaCZE1982JeseniceJesenice
mix 15km56Vavro RomanCZE1969PrahaPraha
mix 15km172Veronika StarostováCZE2009Kostelec Nad Černými LesyKostelec Nad Černými Lesy
holky do 10 let173Vítková ElliCZE2014HOPI HOLDINGPraha
mix 15km174Walterová KláraCZE1994NOPETeplice
mix 15km175Weinzettl RenéCZE1991Praha 8Praha 8
mix 15km180Weinzettlová TerezaCZE1996PrahaPraha
mix 15km179Zeman JakubCZE2009SvěteláciSvětlá Nad Sázavou
mix 15km178Zeman MarekCZE2011SvěteláciSvětlá Nad Sázavou
mix 15km104Zsolt JuhászHUN1980TökölTököl

startovní listina 55km elektro, nesoutěžní

start ~ 10:00:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 6 účastníků ( 3 mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži59Hubík AdamCZE1973Motoráčci aneb za svoje ani ránuRacková
Ženy60Hubíková JanaCZE1973Motoráčci aneb za svoje ani ránuRacková
Muži61Jedlička PavelCZE1972StromoŘadÍOlomouc
Ženy62Jedličkova LenkaCZE1971OlomoucOlomouc
Muži63Pätoprstý MichalCZE1979PERFECT CANTEENJesenice
Ženy64Urbanová JanaCZE1973PrahaPraha

startovní listina 15km elektro, nesoutěžní

start ~ 10:00:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 účastníků ( 2 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži102Jäger VladimírCZE1973ARFINŘíčany
Muži101Jiroušek AntonínCZE1956HOPINoutonice
Ženy205Poledníková VeronikaCZE1972Horní KameniceHorní Kamenice
Ženy196Sajlerová GabrielaCZE1979KuniceKunice