Hořátevská rovina

21.09.2019 Hořátev, Polabí

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Malá Hořátevská rovina 11km celkem: 72, muži : 42, ženy: 30, CH06: 4, CH08: 5, CH10: 11, CH12: 15, CH14: 6, doprovod: 2, D06: 1, D08: 11, D10: 8, D12: 4, D14: 5 [html] [pdf]
Hořátevská rovina 45km celkem: 173, muži : 153, ženy: 20, JUNIOR: 8, M30: 16, M40: 32, M50: 55, M60: 34, M61 : 8, JUNIORKY: 3, Z35: 2, Z45: 7, Z46: 8 [html] [pdf]

startovní listina Malá Hořátevská rovina 11km

start ~ 11:00:02 , 2005 a mladší , přihlášeno: 72 účastníků ( 42 mužů, 30 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
D10 [200] Adamcová Marie CZE 2009 DDM Poděbrady
CH12 [261] Antoš Kryštof CZE 2008 DDM Poděbrady
CH14 [255] Bartoš Karel CZE 2006 ExpresCZ Tufo Team Kolín
CH08 [202] Cuc Denis CZE 2011 SK Slovan Poděbrady
CH12 [201] Cuc Patrik CZE 2007 SK Slovan Poděbrady
CH10 [251] čáp adam CZE 2010 nymburk
D08 [260] Čechalová Andrea CZE 2012 TJ LOKOMOTIVA NYMBURK
D10 [259] čechalová Klára CZE 2010 TJ LOKOMOTIVA NYMBURK
D10 [203] Čiháková Aneta CZE 2010 Semice
CH12 [204] Dědek Adam CZE 2008 HORATEV
D08 [205] Dědková Viktorie CZE 2011 HORATEV
D08 [208] Dokoupilová Marie CZE 2012 Sadská
D10 [207] Dokoupilová Petra CZE 2009 Sadská
D12 [206] Dokoupilová Radka CZE 2008 Sadská
CH10 [249] farkaš patrik CZE 2010 všechlapy
CH14 [258] holý david CZE 2006 Poděbrady
CH10 [209] Horký Jakub CZE 2010 TETA TEAM NBK
D08 [210] Hrdličková Emma CZE 2011 Hořátev
CH06 [211] Hrouda Jáchym CZE 2013 Hořátev
D12 [212] Hroudová Daniela CZE 2008 Hořátev
CH12 [213] Hřebejk Dominik CZE 2007 Expres CZ Tufo Team Kolín
CH12 [214] Hřebejk Tomáš CZE 2008 Expres CZ Tufo Team Kolín
D08 [257] chinedu esther CZE 2012 Praha 9
CH10 [262] Chmelik Tomáš CZE 2010 Sokol Dolní Počernice
CH10 [262] Chmelik Tomáš CZE 2010 Sokol Dolní Počernice
D12 [263] Chmelíková Adéla CZE 2007 Sokol Dolní Počernice
doprovod [ ] Jelínková Nicol CZE 0000 KOLÍN
D12 [ ] Jelínková Nicol CZE 2008 KOLÍN
CH12 [215] Kislinger Vojta CZE 2008 máma
CH12 [252] Klvaň Marek CZE 2008 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
CH12 [253] Klvaň Mikuláš CZE 2008 Expres tufo kolín
D08 [216] Kopecká Andrea CZE 2011 Kovanice 72
D10 [217] Kopecká Barbora CZE 2009 Kovanice 72
CH12 [218] Magada Matěj CZE 2008 Lysá nad Labem
doprovod [219] Magada Michal CZE 1977 Lysá nad Labem
D10 [220] Magadová Klára CZE 2009 Lysá nad Labem
CH12 [221] Málek Filip CZE 2008 Hořátev
D08 [222] Málková Lucie CZE 2011 Hořátev
CH12 [223] Mašek Mikuláš CZE 2007 dutik
CH14 [224] Mašín Patrik CZE 2005 ExpresCZ Tufo Team Kolín
D08 [225] Matejovska Daniela CZE 2012 Nymburk
CH08 [226] Mikeš Antonín CZE 2012 Team Goofy
D14 [254] miková Klára CZE 2006 Hořátev
CH06 [250] Motlíček Filip CZE 2013 Kolín
CH10 [227] Motlíček Richard CZE 2009 Kolín
CH12 [228] Musil Tomas CZE 2007 DDM Poděbrady
CH12 [229] Neděla Šimon CZE 2007 CYKLO KLUB JIČÍN
D14 [230] Nicholls Evelyn CZE 2005 Kanín
CH08 [231] Nový Michal CZE 2012 Hořátev
D14 [232] Poncová Kamila CZE 2006 Lysá nad Labem
CH12 [233] Ponec Jiří CZE 2008 Lysá nad Labem
CH10 [265] Poupa dominik CZE 2010 Hořátev
CH10 [266] poupa jan CZE 2009 Hořátev
D08 [264] poupová gabriela CZE 2012 Hořátev
CH08 [234] Přibyl Antonín CZE 2012 Hořátev
D08 [235] Přibylová Marie CZE 2011 Hořátev
CH10 [236] Rott Daniel CZE 2010 Pátek
CH14 [237] Římal Josef CZE 2005 Rožďalovice
CH10 [268] skořepa jakub CZE 2010 Nymburk
CH06 [239] Stránský Adam CZE 2014 Kostomlaty nad Labem
CH08 [238] Stránský Lukáš CZE 2011 Kostomlaty nad Labem
D14 [241] Šimečková Nela CZE 2005 TJ Lokomotiva Nymburk
D14 [240] Šimečková Tereza CZE 2005 TJ Lokomotiva Nymburk
CH10 [242] Šubrt Jan CZE 2010 Semice
CH12 [244] Šulc Petr CZE 2008 Poděbrady
CH14 [243] Šulc Vojtěch CZE 2006 DDM Poděbrady
D06 [256] švejdarová Aneta CZE 2014 Nymburk
CH06 [245] Vávra Romis CZE 2013 MTC Poděbrady
D10 [267] Verzichová Hana CZE 2010 iNOVATiQ
CH14 [246] Volejník Ondřej CZE 2006 Choťánky
D10 [247] Zahálková Barbora CZE 2010 Hořátev
D08 [248] Zahálková Tereza CZE 2012 Hořátev

startovní listina Hořátevská rovina 45km

start ~ 13:00:48 , 2004 a starší , přihlášeno: 173 účastníků ( 153 mužů, 20 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
JUNIOR [16] Adamec Marcel CZE 2004 DDM Poděbrady
M40 [17] Adámek Lukáš CZE 1979 Lošany
M60 [143] ajchler Roman CZE 1966 Praha 9 Prosek
JUNIOR [18] Bacílek Jakub CZE 2001 Oceloví letci
Z46 [19] Bacílková Lenka CZE 1973 Oceloví letci
M40 [20] Bárta Josef CZE 1983 Dobrovice
M50 [124] Bartoš Karel CZE 1973 Bike and Surf team
M61 [21] Beka Josef CZE 1949 INSTATOP Kosmonosy
M60 [22] Bělohlávek Jiří CZE 1964 Třebestovice
M30 [23] Ber Tobiáš CZE 2000 Poděbrady
M40 [173] bláha jan CZE 1987 Mladá Boleslav
Z46 [24] Borovičková Adriána CZE 1970 Hořátev
Z35 [170] Brousilová Radka CZE 1990 Cyklistika Nymburk
M61 [25] Budějský Miroslav CZE 1953 Caymanpharma MTB
M60 [26] Bulíček Luboš CZE 1962 Hořátev 242
M30 [27] Cibulka Jan CZE 1993 TETA TEAM NBK
M30 [28] Čapek jiří CZE 1992 Veltruby
M40 [133] čejka michal CZE 1979 bizoni
M60 [7] Černý Zdeněk CZE 1961 Lokomotiva Nymburk
M60 [29] Červinka Zdeněk CZE 1964 BIKESTARS VRCHLABÍ
M40 [139] červinka Zdeněk CZE 1986 BIKESTARS VRCHLABÍ
M61 [30] Čihák Lubomír CZE 1953 Semice
Z35 [127] čiháková Lucie CZE 1984 Semice
M40 [163] Čurda Honza CZE 1981 Čachovice
M30 [147] Daneš Vladimír CZE 1989 Sázava
M40 [31] Dokládal Jaroslav CZE 1987 Nymburk
M40 [32] Draganov Radko CZE 1979 STPA
M60 [33] Dušek Richard CZE 1966 Lysá nad Labem
M60 [34] Dvorsky Tomas CZE 1968 Semice
Z45 [35] Dvořáková Simona CZE 1981 Tria klub Poděbrady
M50 [158] fidler václav CZE 1978 TJ LOKOMOTIVA NYMBURK
M60 [149] fousek Jan CZE 1963 hořátev
M61 [36] Fučík Josef CZE 1954 ROHOZEC AMULET TEAM
M40 [37] Fukal Jakub CZE 1988 Poděbrady
M50 [38] Graman Michal CZE 1977 Poděbrady
M40 [166] Habrdle Ladislav CZE 1985 Opolany 121, Lubice nad cidlinou 28907
M40 [39] Hejdrych Ladislav CZE 1982 EXPONATI
M61 [40] Helmich Mirek CZE 1957 Černí koně
M60 [41] Hladeček Ivan CZE 1964 Praha 10
M60 [42] Hnat Jiri CZE 1968 Nymburk
M50 [43] Hodboď Miroslav CZE 1974 Nymburk
M50 [146] holman leoš CZE 1970 Hokl klub Lužec nad Cydlinou
M60 [44] Homolka Pavel CZE 1963 TO EUROPE PEKSPORT
M50 [45] Hora Jiří CZE 1975 REGA team
M60 [145] horáček Petr CZE 1961 Dexter Cycling
M30 [46] Horký Michal CZE 1990 TETA TEAM NBK
M60 [47] Horký Petr CZE 1967 TETA TEAM NBK
M61 [48] Horyna Jiří CZE 1952 Nové Město nad Metují
JUNIOR [9] Horyna Vlastík CZE 2005 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [6] Horyna Vlastimil CZE 1973 TJ Lokomotiva Nymburk
JUNIOR [8] Hospodka Patrik CZE 2002 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [137] Houžvička Milan CZE 1970 Generali
M40 [49] Hrdlička Jiří CZE 1980 Hořátev
JUNIORKY [50] Hrdličková Lucie CZE 2001 Mike Bike Team
M50 [162] Hrouda Jan CZE 1978 Hořátev
Z46 [130] hrubá HANA CZE 1973 VT Lipence
M60 [141] jadrný Oldřich CZE 1961 cyklomaštale 2019
M40 [51] Jakeš Michal CZE 1979 Nymburk
M40 [10] Janata Pavel CZE 1983 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [144] janda Pavel CZE 1969 Ferdynand
M50 [52] Janiš Martin CZE 1976 Nymburk
M50 [53] Janiš Roman CZE 1972 Nymburk
M40 [54] Javůrek Lukáš CZE 1982 Praha
M50 [55] Jeník Martin CZE 1971 Nymburk
M50 [56] jirásek Tomáš CZE 1973 MTB Hřiměždice
M60 [57] Kakrda Tomáš CZE 1963 Pardubice
M40 [136] Kapr Jakub CZE 1983 Generali
M60 [58] Karkoška Milan CZE 1968 DNP Ostrava
Z46 [59] Karkošková Jitka CZE 1970 DNPOstrava
M30 [1] Kavalír Jakub CZE 1993 KC Kutná hora
M60 [60] Khek Roman CZE 1967 Kraken team Dobříš
M60 [156] knížek Jindřich CZE 1968 DINGO Šlotava
M50 [61] Kopecký Roman CZE 1978 Kovanice 72
M50 [62] Kopřiva Tomáš CZE 1976 Tomáš Krtek Kopřiva
M61 [63] Koštýř Zdeněk CZE 1953 Z+D
M40 [65] Kotlář František CZE 1988 Slatiny
M40 [64] Kotlář Vladimír CZE 1986 Pondělní dietáři
M50 [66] Koudele Pavel CZE 1973 Radim u Kolina
M40 [67] Koželský Tomáš CZE 1983 Český Brod
M40 [68] Královský Jaroslav CZE 1980 TJ Viktoria Radim
M60 [69] Kroupa Milan CZE 1967 KROSS BIKE RANCH TEAM
M30 [11] Krupička Vlastimil CZE 1990 TJ Lokomotiva Nymburk
M40 [138] Křena Martin CZE 1987 Generali
M50 [70] Kubát Jaroslav CZE 1969 Nymburk
M60 [71] Kubeš Oto CZE 1964 Nymburk
M30 [2] Kubín Michael CZE 1993 Eleven Mercedes-Benz Mitas
M50 [132] kurel jiří CZE 1978 bizoni
M60 [129] LOJÍN FRANTIŠEK CZE 1966 VT Lipence
Z45 [172] machačíková milada CZE 1977 Bakov nad Jizerou
M30 [72] Málek Miloš CZE 1993 Poděbrady
M40 [73] Malý Jiří CZE 1980 Hronětice
M50 [74] marek david CZE 1975 Agro Kolín
M50 [171] Martinec Roman CZE 1971 Poděbrady
M60 [75] Martínek Dušan CZE 1960 Like Bike Rasochy
Z46 [76] Martínková Libuše CZE 1963 Like Bike Rasochy
M50 [77] Mašek Milan CZE 1975 dutik
Z45 [78] Matoušková Petra CZE 1978 SKP Nymburk
M50 [79] Michálek Ladislav CZE 1972 Praha 10
M50 [80] miškov pavel CZE 1976 Podĕbrady
JUNIORKY [81] Musilová Tina CZE 2004 DDM Poděbrady
Z45 [165] Nešněrová Veronika CZE 1976 cyklomaštale 2019
Z46 [82] Nosková Dana CZE 1964 Z+K
M50 [83] Novák Roman CZE 1974 Cyklistika Nymburk
M40 [84] Oupický Lukass CZE 1982 Superior Čelákovice
M50 [151] Pála Václav CZE 1975 JOSKATEL Team
JUNIOR [160] Pařez Tomáš CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
M40 [128] Pelant Martin CZE 1980 Nymburk, Kovanice
M50 [85] Petera Karel CZE 1973 Rohozec Amulet Team
M30 [87] Peterka Jakub CZE 1993 Praha 4
M60 [88] Peterka Jiří CZE 1966 Praha 4
M50 [86] Peterka Martin CZE 1971 Hradišťko I
M40 [89] Petr Ondřej CZE 1979 Lokomotiva Nymburk
M60 [90] Pinďák Jiří CZE 1960 Oceloví letci
M50 [91] Pinkas Martin CZE 1976 Svémyslice
JUNIORKY [161] Pleskačová Natálie CZE 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
M40 [3] Pohl Miloslav CZE 1981 Nymburk
Z45 [92] Poncová Veronika CZE 1976 Lysá nad Labem
M50 [167] pozler Tomáš CZE 1976 EDPoTEAM L.Bohdaneč
M50 [93] Prchal Tomas CZE 1977 Praha
M50 [94] Procházka Jiří CZE 1970 BTK EURO BIKE Praha
M50 [4] Rada Jan CZE 1977 KC KUTNÁ HORA
M50 [95] Remeš Michal CZE 1971 Všechlapy
M50 [96] Rott Pavel CZE 1977 Pátek
M40 [97] Rous Pavel CZE 1981 Staré Hradiště u Pardubic
M30 [98] Rybář Jan CZE 1998 Kolín
M50 [99] rydval michal CZE 1974 AC Sparta Praha
M60 [100] Řehák Jiří CZE 1967 eva.cz
M50 [101] Sádlo Josef CZE 1973 Křinec
M40 [102] Sádovský Martin CZE 1980 Vlašim
M50 [152] semanco radim CZE 1976 KC Kutná hora
M50 [104] Skála Miloš CZE 1978 Třebestovice
JUNIOR [103] Skála Pavel CZE 2003 Třebestovice
M60 [12] Soukal František CZE 1962 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [155] stybor Martin CZE 1974 REVITALI
M50 [106] Svěcený Jiří CZE 1971 cyklomaštale 2019
M50 [107] Svítek Jan CZE 1974 Úvaly
M50 [110] Svoboda Jan CZE 1973 Jestřabí Lhota
M30 [108] Svoboda Tomas CZE 1997 SKC Pečky
M60 [109] Svoboda Zdeněk CZE 1965 Pdy
Z46 [111] Sýkorová Líba CZE 1970 Pdy
M50 [112] Šafra Pavel CZE 1974 Joskatel team
M30 [134] Šemlej Tomáš CZE 1993 Hořátev
M50 [13] Šemlej Vladimír CZE 1971 TJ LOKOMOTIVA NYMBURK
M50 [105] ševčík pavol CZE 1969 cyklomaštale 2019
M50 [113] Šída Martin CZE 1970 Praha
M50 [5] Šimeček Luděk CZE 1977 TJ Lokomotiva Nymburk
JUNIOR [14] Šimeček Marek CZE 2003 TJ Lokomotiva Nymburk
Z45 [15] Šimečková Štěpánka CZE 1975 TJ Lokomotiva Nymburk
M60 [140] štefán Jiří CZE 1964 cyklomaštale 2019
M60 [168] štefan petr CZE 1966 cyklomaštale 2019
M50 [142] šulc jiří CZE 1978 Čelákovice
M30 [153] talajka Andrej CZE 1990 C.B.T. DINGO Šlotava
M60 [114] Technik Pavel CZE 1967 Poděbrady
JUNIOR [159] tindel Štěpán CZE 2001 gapp-cabtech
M60 [164] trčka Jan CZE 1968 Pavoučí Hnízdo
M40 [157] typlt Luboš CZE 1979 ELEVEN MERCEDES MITAS
M60 [115] Urbánek Petr CZE 1963 Spořilov
M50 [116] Valenta Slávek CZE 1969 Kamenné zboží
M61 [117] Vančura Miloš CZE 1954 Hisport Team
M60 [154] vanický Miroslav CZE 1965 TJ Lokomotiva Nymburk
Z45 [131] Verzichová Alžběta CZE 1981 iNOVATiQ
M30 [135] Vinš Pavel CZE 1989 Mladá Boleslav
M50 [118] Vlček Jan CZE 1973 Bike- Bělá pod Bezdězem
Z46 [119] Vnuková Jaroslava CZE 1951 BSK racing
M50 [120] Volf Petr CZE 1970 Agro Kolín
M50 [121] Vosáhlo Pavel CZE 1975 Bělá pod Bezdězem
M60 [150] vosecký miloš václav CZE 1962 český brod
M40 [169] Vrba Jan CZE 1983 FofrTeam
M40 [122] Záhora Václav CZE 1981 Martinov
M30 [123] Zbýň Martin CZE 1989 Přerov nad Labem
M50 [125] zelený martin CZE 1972 Green 134
M40 [148] zíma Jaroslav CZE 1984 Generali
M50 [126] žoha Libor CZE 1978 Poděbrady