59. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

22.10.2016 Hronov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 599, muži : 433, ženy: 166, MA: 210, MB: 115, MC: 68, MD: 26, ME: 11, MF: 3, ZA: 100, ZB: 43, ZC: 18, ZD: 5, a: 598, DNS: 1 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:00:04

00:48:41.878
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MB [2] Henry Kemboi 1981 KEN Kenya 30:13.0
2 1 / MA [3] Silas Kiprono Too 1988 KEN Kenya 30:15.3 00:02.3
3 2 / MA [4] Joel Maina Mwangi 1985 KEN Kenya 30:19.8 00:06.8
4 3 / MA [1] Jan Kreisinger 1984 CZE SK Studenec 30:26.9 00:13.9
5 4 / MA [13] Oleksander Matviychuk 1983 UKR JM DEMOLEX Bardejov 30:29.8 00:16.8
6 5 / MA [620] Damian Kabat 1989 CZE Polska 30:43.7 00:30.7
7 6 / MA [599] Robert Míč 1992 CZE VSK Univeryita Brno 31:02.0 00:49.0
8 7 / MA [535] Ondřej Chour 1987 CZE AC Česká Lípa 31:17.8 01:04.8
9 8 / MA [585] Srbastian Vošvrda 1996 CZE AC Mladá Boleslav 31:17.9 01:04.9
10 2 / MB [622] Bartosz Yurgiewicz 1980 POL MKL Szlzelin 31:38.6 01:25.6
11 9 / MA [618] Radek Hübl 1988 CZE Ústí nad Orlicí 31:44.5 01:31.5
12 10 / MA [591] Lukáš Kourek 1988 CZE TJ Nové Město na Moravě 32:03.7 01:50.7
13 11 / MA [9] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:14.3 02:01.3
14 3 / MB [555] Ladislav Kučera 1976 CZE Iscarex Česká Třebová 32:17.8 02:04.8
15 1 / MC [15] Viktor Starodubcev 1970 UKR JM DEMOLEX Bardejov 32:40.5 02:27.5
16 12 / MA [352] Jiří Leplt ml. 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 32:53.2 02:40.2
17 4 / MB [624] Jiří Čivrný 1980 CZE BK Semily 33:19.3 03:06.3
18 13 / MA [621] Anoryey Kusmider 1983 POL polsko 33:24.3 03:11.3
19 1 / ZA [619] Paulina Kaczynska 1991 POL Asics team 33:26.4 03:13.4
20 14 / MA [613] Piotr Holly 1983 POL Sportfuel.PL 33:39.2 03:26.2
21 2 / ZA [5] Agnes Chebet 1993 KEN Kenya 33:55.1 03:42.1
22 15 / MA [214] David Plný 1993 CZE BKL Machov 34:00.1 03:47.1
23 16 / MA [8] Lukáš Gdula 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 34:26.9 04:13.9
24 3 / ZA [7] Betty Chepleting 1988 KEN Kenya 34:41.3 04:28.3
25 4 / ZA [6] Margaret Wamahiga Muringi 1990 KEN Kenya 34:54.9 04:41.9
26 17 / MA [375] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 35:28.9 05:15.9
27 2 / MC [140] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 35:30.8 05:17.8
28 18 / MA [39] jan beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 35:32.7 05:19.7
29 5 / MB [191] Tomáš Mocek 1979 CZE AC Pardubice 35:33.2 05:20.2
30 6 / MB [418] Pavel Rücker 1976 CZE Bonbon Machov 35:35.6 05:22.6
31 19 / MA [616] Jakub Vít 1990 CZE Cykloservis Petr 35:36.0 05:23.0
32 3 / MC [102] Bořek Jančík 1964 CZE Svartes Hořice 35:42.1 05:29.1
33 1 / ZB [10] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:46.6 05:33.6
34 7 / MB [454] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně v Podkrkonoší 36:17.3 06:04.3
35 20 / MA [557] Ondřej Volák 2000 CZE Spartak Police nad Metují 36:31.7 06:18.7
36 8 / MB [517] Martin Šupich 1977 CZE Wikow 36:34.5 06:21.5
37 4 / MC [218] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 36:36.9 06:23.9
38 2 / ZB [11] Marta Fenclová 1976 CZE AC Pardubice 36:40.4 06:27.4
39 21 / MA [593] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 36:51.0 06:38.0
40 5 / ZA [20] Vendula Frintová 1983 CZE EKOL ELITE TRIATHLON TEAM 36:57.1 06:44.1
41 22 / MA [331] Martin Bárta 1998 CZE Bárt Team 37:07.7 06:54.7
42 23 / MA [115] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 37:11.1 06:58.1
43 3 / ZB [17] Dagmar Rychnovská 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 37:14.2 07:01.2
44 6 / ZA [533] Marketa Gajdorusova 1993 CZE SK Chotebor 37:16.9 07:03.9
45 24 / MA [120] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 37:17.2 07:04.2
46 25 / MA [195] Filip Novák 2001 CZE Rychnov nad Kněžnou 37:28.8 07:15.8
47 26 / MA [332] Petr Bárta 2001 CZE Bárt team 37:45.6 07:32.6
48 27 / MA [61] Jan Dostál 1986 CZE TEROVA 37:51.8 07:38.8
49 5 / MC [99] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 37:54.1 07:41.1
50 9 / MB [292] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 37:59.3 07:46.3
51 28 / MA [259] Jan Staněk 1989 CZE Svrchované království Bohdašínské 38:01.4 07:48.4
52 29 / MA [53] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 38:11.2 07:58.2
53 10 / MB [269] Luděk Šedivý 1973 CZE WEIDMULLER - KLIPPON TEAM 38:12.6 07:59.6
54 30 / MA [305] Marek Vašátko 2001 CZE AK RFOBL Rychnov nad Kněžnou 38:15.4 08:02.4
55 11 / MB [561] Martin Fišer 1976 CZE OCH ČK 38:17.7 08:04.7
56 6 / MC [343] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Meziměstí 38:19.0 08:06.0
57 12 / MB [506] Martin Sychrovský 1976 CZE Wikow 38:24.7 08:11.7
58 7 / ZA [18] Kateřina Maternová 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 38:27.2 08:14.2
59 7 / MC [369] Pavel Klimeš 1966 CZE Čukotka 38:27.7 08:14.7
60 13 / MB [427] Martin Simon 1980 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 38:27.9 08:14.9
61 14 / MB [188] Pavel Moravec 1980 CZE TC Dobruška 38:29.0 08:16.0
62 8 / MC [505] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikow 38:30.5 08:17.5
63 4 / ZB [542] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 38:33.2 08:20.2
64 1 / MD [532] Petr Eliáš 1960 CZE Hvězda SKP Pardubice 38:36.6 08:23.6
64 15 / MB [456] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 38:36.6 08:23.6
66 1 / ME [572] František Mach 1950 CZE Ski Jablonec 38:45.8 08:32.8
67 31 / MA [328] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 38:47.0 08:34.0
68 16 / MB [455] Jiří Kubasa 1977 CZE Libňatov 38:52.6 08:39.6
69 32 / MA [416] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 39:01.8 08:48.8
70 17 / MB [521] Jan Friede 1977 CZE Wikov 39:02.5 08:49.5
71 33 / MA [346] Martin Medek 1985 CZE Bak 6 seal 39:13.5 09:00.5
72 18 / MB [256] Tomas Soukup 1980 CZE GoMango - Hogner 39:15.2 09:02.2
73 34 / MA [361] Lukáš Kligl 1997 CZE Potrefený kachny 39:18.4 09:05.4
74 19 / MB [601] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 39:21.0 09:08.0
75 35 / MA [407] Jakub Divišek 1999 CZE Florbal Náchod 39:31.0 09:18.0
76 20 / MB [130] Jiří Klauz 1972 CZE Bakov nad Jizerou 39:33.4 09:20.4
77 9 / MC [345] Dušan Čížek 1971 CZE Bak 6 seal 39:36.0 09:23.0
78 36 / MA [514] Filip Pajkrt 2000 CZE Wikow 39:37.8 09:24.8
79 37 / MA [399] Jakub Huček 1987 CZE Vella Team 39:37.9 09:24.9
80 38 / MA [340] Tomáš Bohuslav 1991 CZE Náchod 39:39.7 09:26.7
81 10 / MC [308] Pavel Vít 1971 CZE VELLA Cycling 39:41.6 09:28.6
82 39 / MA [335] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 39:54.0 09:41.0
83 40 / MA [79] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 39:54.4 09:41.4
84 41 / MA [201] Ondřej Paleček 2001 CZE AK RFOBL Rychnov nad Kněžnou 39:55.0 09:42.0
85 21 / MB [240] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 39:58.1 09:45.1
86 42 / MA [350] Daniel Jeništa 1986 CZE Velké Poříčí 40:06.9 09:53.9
87 43 / MA [544] Marek Žampach 1991 CZE Pardubice 40:08.1 09:55.1
88 22 / MB [490] Jan Kalandra 1981 CZE Náchod 40:10.3 09:57.3
89 44 / MA [225] Matěj Prokop 1986 CZE Clovek levyt 40:10.7 09:57.7
90 45 / MA [360] Patrik Kligl 1997 CZE SDH Běloves 40:12.3 09:59.3
91 46 / MA [267] Michal Šebek 1984 CZE Fort SMC 40:18.4 10:05.4
92 8 / ZA [584] Petra Sklenářová 1987 CZE AC MLadá Boleslav 40:19.1 10:06.1
93 47 / MA [265] Štěpán Sucharda 1986 CZE AC Lomnice 40:20.6 10:07.6
94 48 / MA [71] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 40:23.5 10:10.5
95 23 / MB [519] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Wikow 40:23.6 10:10.6
96 24 / MB [192] Łukasz Myszczyszyn 1981 POL Antracyt 40:25.0 10:12.0
97 2 / MD [14] Dmytro Ivaniš 1958 CZE JM DEMOLEX Bardejov 40:25.2 10:12.2
98 49 / MA [543] Tomáš Vondra 1992 CZE TRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV 40:25.5 10:12.5
99 9 / ZA [12] Anežka Drahotová 1995 CZE USK Praha 40:25.6 10:12.6
100 50 / MA [405] Petr Šedivý 1990 CZE www.testudo.cz 40:34.0 10:21.0
101 11 / MC [45] Luděk Broulík 1971 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 40:35.4 10:22.4
102 25 / MB [540] David Štefl 1980 CZE JKF Jaroměř 40:39.4 10:26.4
103 26 / MB [611] Štěpán Rudolf 1980 CZE 40:41.8 10:28.8
104 27 / MB [27] Petr Balas 1976 CZE GoMango - Hogner 40:42.9 10:29.9
105 12 / MC [526] Enrico Fiala 1971 CZE Wikow 40:46.7 10:33.7
106 13 / MC [339] Ivan Vávra 1965 CZE Náchod 40:48.2 10:35.2
107 51 / MA [476] Josef Kašpar 1999 CZE Rtyně v Podkrkonoší 40:50.2 10:37.2
108 14 / MC [226] Ondřej Prokop 1962 CZE ČAU 40:50.8 10:37.8
109 52 / MA [374] Pavel Berák 1982 CZE PJ tým 40:57.9 10:44.9
110 53 / MA [119] Jakub Jiráský 1990 CZE Jiskra ZIJIPR 41:01.2 10:48.2
111 54 / MA [262] Patrik Stonjek 1989 CZE Hronov 41:01.3 10:48.3
112 28 / MB [293] Luděk Tuček 1972 CZE Andílek 1905 41:05.2 10:52.2
113 10 / ZA [586] Barbora Macková 1989 CZE AC Mladá Boleslav 41:06.4 10:53.4
114 29 / MB [90] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 41:08.5 10:55.5
115 55 / MA [398] Radim Novotný 2001 CZE Náchod 41:11.2 10:58.2
116 56 / MA [470] Michal Presse 1991 CZE Nové Město nad Metují 41:11.6 10:58.6
117 3 / MD [58] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 41:12.0 10:59.0
118 30 / MB [538] Luboš NOVÁK 1977 CZE Dobruška 41:12.7 10:59.7
119 57 / MA [258] Martin Srp 1989 CZE FreshKruhac 41:19.4 11:06.4
120 58 / MA [421] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella 41:21.9 11:08.9
121 15 / MC [301] Jozef Ungvári 1969 CZE loner wolf 41:23.3 11:10.3
122 59 / MA [151] Josef Kubeček 2004 CZE Velké Poříčí 41:32.8 11:19.8
123 31 / MB [355] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 41:34.3 11:21.3
124 60 / MA [275] Vít Šnopl 1999 CZE Nové Město nad Metují 41:40.1 11:27.1
125 4 / MD [423] MIlan Bláha 1957 CZE AF Křovice 41:47.0 11:34.0
126 32 / MB [174] Petr Mašek 1981 CZE První odzadu 41:50.6 11:37.6
127 61 / MA [137] Adam Kolář 2001 CZE Spartak Police nad Metují 41:51.6 11:38.6
128 62 / MA [64] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 41:51.8 11:38.8
129 33 / MB [232] Vojtěch Rohulán 1981 CZE TJ Slavoj Holešovice 41:52.5 11:39.5
130 63 / MA [196] Jan Novotný 1986 CZE AC Lomnice 41:55.1 11:42.1
131 16 / MC [251] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 42:01.4 11:48.4
132 34 / MB [63] Zdeněk Vojtěch 1976 CZE Bike Team KC Jaroměř 42:04.9 11:51.9
133 64 / MA [25] Jan Antl 1983 CZE Police nad Metuji 42:08.5 11:55.5
134 35 / MB [333] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 42:08.8 11:55.8
135 36 / MB [222] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 42:09.2 11:56.2
136 37 / MB [480] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 42:09.9 11:56.9
137 11 / ZA [383] Veronika Marková 1998 CZE AC Pardubice 42:10.8 11:57.8
138 38 / MB [522] Martin Gult 1975 CZE Wikov 42:12.4 11:59.4
139 39 / MB [54] Václav David 1974 CZE Smiřice 42:14.6 12:01.6
140 17 / MC [142] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team 42:17.9 12:04.9
141 65 / MA [336] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký Mládenci 42:20.9 12:07.9
142 66 / MA [530] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 42:22.1 12:09.1
143 40 / MB [253] Roman Slezák 1976 CZE OSK OPOČNO 42:23.8 12:10.8
144 67 / MA [165] Martin Lichter 1986 CZE Praha 42:25.7 12:12.7
145 68 / MA [578] Martin Jirman 1990 CZE Václavice 42:26.6 12:13.6
146 2 / ME [113] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:29.1 12:16.1
146 41 / MB [91] David Hort 1975 CZE Berger team 42:29.1 12:16.1
148 69 / MA [359] Martin Lelek 1999 CZE Kramolna 42:29.7 12:16.7
149 70 / MA [50] Daniel Čech 1993 CZE Police nad Metují 42:30.5 12:17.5
150 42 / MB [531] Michal Dušek 1978 CZE Červený Kostelec 42:31.3 12:18.3
151 71 / MA [467] Jiří Rut 2001 CZE Hasiči Hronov 42:33.7 12:20.7
152 72 / MA [474] Richard Foglar 2000 CZE Náchod 42:34.2 12:21.2
153 43 / MB [354] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna team 42:37.7 12:24.7
154 12 / ZA [406] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 42:38.7 12:25.7
155 44 / MB [138] Vladimír Kolisko 1981 CZE TJ Horní Kostelec 42:39.5 12:26.5
156 73 / MA [587] Artur Baszczyszyn 1985 CZE Kudowscy milosnicy biegania 42:39.7 12:26.7
157 18 / MC [68] Rostislav Dušek 1971 CZE DATALINE 42:41.2 12:28.2
158 19 / MC [154] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 42:41.3 12:28.3
159 45 / MB [523] Michal Stuchlík 1974 CZE Wikow 42:42.3 12:29.3
160 5 / MD [351] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 42:44.8 12:31.8
161 13 / ZA [100] Tereza Jakoubková 1999 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 42:45.9 12:32.9
162 46 / MB [410] Lukáš Hubka 1981 CZE AxitDoldy 42:52.0 12:39.0
163 74 / MA [623] Ondřej Kálal 1992 CZE Praha 3 42:52.7 12:39.7
164 20 / MC [306] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:53.6 12:40.6
165 6 / MD [74] Petr Gdula 1961 CZE Hvězda Pardubice z.s. 42:56.3 12:43.3
166 47 / MB [156] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 42:56.8 12:43.8
167 48 / MB [62] Václav Douša 1979 CZE Jenstejn 42:58.7 12:45.7
168 75 / MA [36] Tomáš Baťka 1993 CZE Maratonci 43:00.2 12:47.2
169 3 / ME [575] Miroslav Pullman 1950 CZE Jablonec nad Nisou 43:00.7 12:47.7
170 76 / MA [579] Petr Volf 1999 CZE Náchod 43:01.7 12:48.7
171 21 / MC [314] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice 43:03.7 12:50.7
172 14 / ZA [173] Kateřina Maršíková 1989 CZE Cyklo Tony 43:04.5 12:51.5
173 49 / MB [128] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 43:04.6 12:51.6
174 77 / MA [223] Ondřej Pražák 2000 CZE Malé Poříčí 43:10.4 12:57.4
175 78 / MA [614] Sebastian Plotnik 1988 POL Walbrzych 43:10.5 12:57.5
176 79 / MA [600] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 43:11.3 12:58.3
177 50 / MB [475] Josef Kašpar 1974 CZE Rtyně v Podkrkonoší 43:12.0 12:59.0
178 80 / MA [47] Lukáš Buriánek 1992 CZE Hronov 43:14.6 13:01.6
179 15 / ZA [312] Iveta Vlčková 1983 CZE Hořičky 43:16.6 13:03.6
180 51 / MB [502] Tomáš Hainzel 1976 CZE Wikow 43:17.4 13:04.4
181 81 / MA [582] Jan Slabý 1990 CZE TVOJE MÁMA 43:21.7 13:08.7
182 82 / MA [563] Pavel Sedláček 1984 CZE Penzion BOR 43:24.7 13:11.7
183 16 / ZA [592] Klára Šimáková 1983 CZE HK 43:26.7 13:13.7
184 83 / MA [583] Patrik Rogan 1990 CZE Paul Burzan Inc. 43:33.6 13:20.6
185 84 / MA [224] Martin Procházka 1988 CZE Kolín 43:34.5 13:21.5
186 85 / MA [152] Petr Kubeček 1993 CZE Pro bro 43:35.6 13:22.6
187 4 / ME [141] Zdeněk Kordina 1949 CZE AC Slovan Liberec 43:36.5 13:23.5
188 86 / MA [567] Michal Kopecký 1994 CZE Horní Rybníky 43:38.4 13:25.4
189 87 / MA [288] Martin Tomášek 1990 CZE Iron Bros 43:39.5 13:26.5
190 88 / MA [197] Matěj Nývlt 1986 CZE Hasiči Kramolna NTC 43:39.9 13:26.9
191 89 / MA [38] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 43:42.0 13:29.0
192 17 / ZA [370] Anna Rohulánová 1985 CZE Náchod 43:47.5 13:34.5
193 52 / MB [150] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 43:52.9 13:39.9
194 90 / MA [311] Stanislav Vlasák 1985 CZE Náchod 43:53.3 13:40.3
195 91 / MA [373] Petr Prislinger 1984 CZE 43:55.9 13:42.9
196 22 / MC [450] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:03.6 13:50.6
197 53 / MB [230] Michal Renský 1979 CZE Zběsilí Šneci 44:03.7 13:50.7
198 92 / MA [501] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikow 44:16.3 14:03.3
199 23 / MC [466] Josef Matouš 1971 CZE Náchod 44:22.1 14:09.1
200 54 / MB [278] Michal Štrof 1973 CZE Tenis Úpice 44:25.3 14:12.3
201 24 / MC [376] Ivan Křivda 1967 CZE SK Hasičů Královéhradeckého kraje 44:26.8 14:13.8
202 93 / MA [553] Dušan Hůlek 2000 CZE Nové Město nad Metuí 44:28.7 14:15.7
203 94 / MA [32] David Bárta 1984 CZE Rtyně v podkrkonoší 44:30.0 14:17.0
204 95 / MA [216] Michal Pokorák 1983 CZE Červený Kostelec 44:32.2 14:19.2
205 25 / MC [430] Jan Štefek 1962 CZE Náchod 44:36.5 14:23.5
206 26 / MC [371] Pavel Prokop 1966 CZE Inline Club Náchod 44:39.2 14:26.2
207 96 / MA [198] Ondra Oleják 1988 CZE Dredy tym 44:40.0 14:27.0
208 97 / MA [465] Jan Staněk 1994 CZE Hogwarts.cz 44:43.9 14:30.9
209 55 / MB [520] Vilém Roško 1981 CZE Wikow 44:44.1 14:31.1
210 98 / MA [287] Jakub Tomášek 1994 CZE Iron Bros 44:45.2 14:32.2
211 99 / MA [249] Michal Schrötter 1993 CZE Náchod 44:46.8 14:33.8
212 100 / MA [273] Václav Šlapka 1990 CZE Kramolna 44:47.3 14:34.3
213 101 / MA [554] Aleš Kopecký 1995 CZE RUN4FUN 44:49.7 14:36.7
214 102 / MA [515] Ondřej Boroš 1994 CZE Wikow 44:52.0 14:39.0
215 18 / ZA [238] Denisa Rýdlová 1982 CZE FaY sport 44:52.1 14:39.1
216 27 / MC [228] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 44:53.2 14:40.2
217 56 / MB [134] petr kolář 1973 CZE Dredy tym 44:53.6 14:40.6
218 28 / MC [169] Jiří Litoš 1969 CZE SDH Pavlišov 44:55.4 14:42.4
219 57 / MB [431] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:05.2 14:52.2
220 58 / MB [609] Petr Jirásek 1980 CZE Nouyov 45:07.6 14:54.6
221 103 / MA [268] Jakub Šeda 1993 CZE Hradec Králové 45:13.1 15:00.1
222 104 / MA [363] Jan Przeczek 1985 CZE Dětmarovice 45:17.2 15:04.2
223 29 / MC [442] Pavel Rudolf 1969 CZE Světlá 45:24.3 15:11.3
224 105 / MA [209] Jan Petr* 2000 CZE Ještětice 45:24.7 15:11.7
225 106 / MA [568] Pavel Lokvenc 1994 CZE Velké Poříčí 45:25.7 15:12.7
226 30 / MC [524] Oldřich Werner 1964 CZE Wikow 45:31.0 15:18.0
227 5 / ME [414] Ladislav Domáň 1949 CZE Náchod 45:32.6 15:19.6
228 59 / MB [144] Jeník Koubek Kejzlar 1979 CZE CARE.cz 45:36.8 15:23.8
229 107 / MA [85] David Hejzlar 1998 CZE Postřelený kachny 45:39.1 15:26.1
230 108 / MA [77] Grzegorz Graba 1983 POL Swiebodzice 45:39.5 15:26.5
231 31 / MC [528] Jan Sadílek 1967 CZE Bonbon Machov 45:41.6 15:28.6
232 32 / MC [186] PETR MILFAIT 1971 CZE AKVABELKY DELFÍNEK OSTRAVA 45:41.7 15:28.7
233 109 / MA [516] Patrik Boroš 1991 CZE Wikow 45:45.6 15:32.6
234 110 / MA [327] Jan Žák 1988 CZE Ž3 sport 45:48.5 15:35.5
235 111 / MA [83] Jakub Hanousek 1991 CZE Praha 45:49.0 15:36.0
235 111 / MA [536] Michal Jakoubek 2000 CZE Náchod 45:49.0 15:36.0
237 113 / MA [148] Tomáš Králík 1992 CZE Hradec Králové 45:57.3 15:44.3
238 114 / MA [203] Martin Patzák 2002 CZE Nové Město nad Metují 45:57.6 15:44.6
239 115 / MA [160] Lukáš Langenberger 1983 CZE Children Of Olymp 45:58.2 15:45.2
240 60 / MB [560] Roman Kocourek 1972 CZE Kram 45:58.7 15:45.7
241 116 / MA [485] Marek Oleják 1996 CZE Zábrodí 45:58.9 15:45.9
242 61 / MB [175] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 46:00.2 15:47.2
243 117 / MA [159] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 46:02.3 15:49.3
244 62 / MB [208] Jan Petr 1977 CZE Ještětice 46:02.9 15:49.9
245 19 / ZA [310] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 46:05.1 15:52.1
246 7 / MD [606] Miroslav Krupička 1953 CZE Jiskra 46:05.2 15:52.2
247 63 / MB [89] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metují 46:05.9 15:52.9
248 5 / ZB [153] Terezie Kubečková 1976 CZE sp police 46:06.2 15:53.2
249 33 / MC [391] Vladimír Kapucián 1963 CZE Sokol Starkoč 46:07.0 15:54.0
250 118 / MA [597] Tomáš Hýbl 1987 CZE Náchod 46:07.4 15:54.4
251 34 / MC [395] Leoš Simon 1970 CZE Náchod 46:08.5 15:55.5
252 119 / MA [477] David Labík 2002 CZE Hvězda Pardubice 46:09.6 15:56.6
253 64 / MB [384] Jan Jirásek 1976 CZE SKPV OOK Náchod 46:10.4 15:57.4
254 120 / MA [272] Michal Škoda 1993 CZE STING NA s.r.o. 46:11.9 15:58.9
255 20 / ZA [551] Karolína Hermanová 1996 CZE Náchod 46:12.8 15:59.8
256 21 / ZA [46] Eva Brychová 1984 CZE Dobruška 46:13.5 16:00.5
257 6 / ME [76] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 46:17.4 16:04.4
258 121 / MA [291] Lukáš Troníček 1999 CZE Praha 3 46:21.6 16:08.6
259 122 / MA [377] Antonín Kubeček 1996 CZE Pro bro 46:28.4 16:15.4
260 1 / ZC [356] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 46:29.0 16:16.0
261 123 / MA [489] Jakub Nápravník 1987 CZE Červený Kostelec 46:34.2 16:21.2
262 124 / MA [158] Radim Kvirenc 1993 CZE Bohuslavice 46:38.9 16:25.9
263 7 / ME [549] Jaroslav Hák 1946 CZE Sokol Studenec 46:42.1 16:29.1
264 22 / ZA [271] Kamila Šimková 2000 CZE Červený Kostelec 46:47.7 16:34.7
265 65 / MB [286] Zdeněk Tomáš 1976 CZE GoMango - HÖGNER 46:50.0 16:37.0
266 66 / MB [353] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 46:58.3 16:45.3
267 67 / MB [386] Martin Škoda 1975 CZE Provodov 47:06.6 16:53.6
268 23 / ZA [576] Věra Ženožičková 1982 CZE Hronov 47:09.4 16:56.4
269 68 / MB [237] Jan Rydlo 1974 CZE Červený Kostelec 47:16.4 17:03.4
270 24 / ZA [157] Denisa Kurfurstova 1988 CZE Hradec Králové 47:18.4 17:05.4
271 69 / MB [202] Jindřich Patzák 1975 CZE Nové Město nad Metují 47:18.8 17:05.8
272 70 / MB [215] Tomáš Pluhař 1972 CZE Hradec Králové 47:19.0 17:06.0
273 35 / MC [385] Petr Šimon 1968 CZE Provodov 47:19.5 17:06.5
274 25 / ZA [97] Natalie Hypesova 1999 CZE TJ Sokol Jaroměř 47:21.1 17:08.1
275 125 / MA [261] Honza Stolín 1983 CZE SK hasičů KHk 47:30.6 17:17.6
276 8 / MD [529] zdeněk krajč 1954 CZE Trutnov 47:33.6 17:20.6
277 71 / MB [581] David Fišer 1980 CZE Tvoje Máma 47:34.5 17:21.5
278 72 / MB [513] Dušan Waldecker 1972 CZE Wikow 47:38.1 17:25.1
279 73 / MB [478] Jiří Hanuš 1972 CZE VELLA Cycling 47:41.3 17:28.3
280 9 / MD [166] Michal Lichter 1961 CZE Nové Město nad Metují 47:44.4 17:31.4
281 6 / ZB [252] Kateřina Salačová 1975 CZE Trutnov 47:45.1 17:32.1
282 126 / MA [48] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 47:50.6 17:37.6
283 127 / MA [412] Lukáš Novohradský 2001 CZE 47:55.5 17:42.5
284 128 / MA [321] Vlastimil Zaoral 1991 CZE Černé plíce 47:56.2 17:43.2
285 36 / MC [372] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 47:56.7 17:43.7
286 7 / ZB [172] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 47:57.8 17:44.8
287 129 / MA [318] Zdeněk Vymlátil 1982 CZE Kunčina 47:59.9 17:46.9
288 37 / MC [497] Radim Kocáb 1962 CZE Vovary 48:01.9 17:48.9
289 8 / ZB [303] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 48:04.0 17:51.0
290 74 / MB [29] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:06.2 17:53.2
291 9 / ZB [143] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 48:08.6 17:55.6
292 10 / ZB [334] Dana Moravcová 1974 CZE Bezděkov nad Metují 48:08.9 17:55.9
293 11 / ZB [537] Eva Kostyšynová 1977 CZE Náchod 48:09.9 17:56.9
294 75 / MB [389] Luboš Kampf 1981 CZE Holešovice 48:11.0 17:58.0
295 76 / MB [80] Jan Habr 1975 CZE Praha 3 48:11.8 17:58.8
296 130 / MA [464] Petr Šmejkal 1995 CZE Hogwarts.cz 48:12.9 17:59.9
297 77 / MB [612] Pavel Špelda 1977 CZE pavelšpelda.cz 48:14.7 18:01.7
298 78 / MB [441] Petr Procházka 1973 CZE TGS 48:15.3 18:02.3
299 2 / ZC [234] Jana Rudolfová 1971 CZE BAK seal6 Team 48:18.2 18:05.2
300 131 / MA [279] Jiří Materna 1990 CZE Běháme pro radost 48:22.0 18:09.0
301 132 / MA [556] Daniel Šefc 1999 CZE Vella Team 48:23.6 18:10.6
302 79 / MB [28] Tomáš Balcar 1981 CZE Praha 48:27.9 18:14.9
303 133 / MA [294] Marcel Turek 1982 CZE SDH Ploužnice 48:29.6 18:16.6
304 80 / MB [457] Jan Harazin 1975 CZE Harry 48:32.4 18:19.4
305 81 / MB [417] Lukáš Rücker 1978 CZE Bonbon Machov 48:34.2 18:21.2
306 26 / ZA [193] Lenka Netíková 1992 CZE Nové Město nad Metují 48:35.5 18:22.5
307 3 / ZC [357] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 48:35.8 18:22.8
308 134 / MA [443] Ondřej Jerman 1992 CZE TJ Sokol Žďárky 48:38.4 18:25.4
309 82 / MB [316] Richard Vostoupal 1978 CZE Ještětice 48:40.8 18:27.8
310 135 / MA [625] Petr Bohm 1986 CZE chvíli 48:42.4 18:29.4
311 27 / ZA [285] Eva Tláskalová 1983 CZE OSK OPOČNO 48:42.5 18:29.5
312 12 / ZB [171] Dagmar Malá 1973 CZE Náchod 48:44.0 18:31.0
313 83 / MB [127] Jan Kindl 1980 CZE Zewl Gang 48:45.5 18:32.5
314 136 / MA [479] Tomáš Bernard 1995 CZE Potrefené Kachny 48:46.2 18:33.2
315 28 / ZA [57] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 48:54.8 18:41.8
316 13 / ZB [330] Alena Skálová 1980 CZE SK Dobruška 48:55.6 18:42.6
317 84 / MB [51] Pavel Čermák 1979 CZE Náchod 48:56.5 18:43.5
318 29 / ZA [182] Alena Michálková 1991 CZE Broumov 49:01.0 18:48.0
319 10 / MD [194] Josef Novák 1958 CZE NOVAKART.cz 49:06.4 18:53.4
320 30 / ZA [452] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 49:07.1 18:54.1
321 38 / MC [365] Jiří Stehlík 1966 CZE Náchod 49:10.3 18:57.3
322 85 / MB [317] Jiří Vybíral 1981 CZE Praha 49:15.6 19:02.6
323 31 / ZA [60] Libuše Doležalová 1988 CZE Nové Město nad Metují 49:22.7 19:09.7
324 137 / MA [132] Daniel Knittel 1993 CZE Hradec Králové 2 49:27.8 19:14.8
325 39 / MC [546] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 49:31.9 19:18.9
326 86 / MB [590] Jan Sena 1978 CZE AC Sparta Úpice-Kocouři 49:32.4 19:19.4
327 32 / ZA [337] Michaela Horníková 1989 CZE Náchod 49:35.0 19:22.0
328 138 / MA [22] Petr Adámek 1993 CZE Babí 49:36.1 19:23.1
329 87 / MB [338] Josef Vlášek 1977 CZE Kamenec 49:37.0 19:24.0
330 139 / MA [381] Martin Magnusek 1987 CZE Čajovna Bílý Drak 49:39.6 19:26.6
331 140 / MA [313] Aleš Voborník 1991 CZE Náchod 49:39.7 19:26.7
332 33 / ZA [260] Lýdie Stodolová 1986 CZE Zlíčko 49:40.1 19:27.1
333 141 / MA [615] Vladimír Matys 1984 CZE Hradec Králové 49:41.1 19:28.1
334 142 / MA [87] Daniel Hlavatý 1992 CZE Hořičky 49:41.7 19:28.7
335 34 / ZA [436] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 49:42.7 19:29.7
336 143 / MA [320] Martin Zajíček 1998 CZE Semechnice 49:43.7 19:30.7
337 88 / MB [382] David Fišer 1976 CZE Čajovna Bílý Drak 49:46.2 19:33.2
338 35 / ZA [403] Adéla Banková 2003 CZE Černčice 49:47.9 19:34.9
339 11 / MD [73] Zdeněk Frunc 1959 CZE Červený Kostelec 49:49.3 19:36.3
340 144 / MA [534] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 49:55.0 19:42.0
341 145 / MA [397] Ladislav Hruška 1989 CZE HBN 50:00.7 19:47.7
342 36 / ZA [67] Blanka Dušánková 1991 CZE Náchod 50:01.8 19:48.8
343 146 / MA [235] Daniel Ruffer 1999 CZE Náchod 50:05.0 19:52.0
344 147 / MA [401] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená hora 50:06.8 19:53.8
345 148 / MA [309] Martin Vítek 1992 CZE Ž3SPORT 50:07.0 19:54.0
346 14 / ZB [344] Daniela Šimková 1972 CZE BAK SEAL 6 Team 50:07.3 19:54.3
347 149 / MA [393] Vojtěch Vít 1998 CZE Sokol Starkoč 50:08.9 19:55.9
348 150 / MA [400] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 50:11.7 19:58.7
349 15 / ZB [242] Ilona Sedláčková 1977 CZE RUN4FUN 50:12.6 19:59.6
350 16 / ZB [86] Irena Herzogová 1977 CZE Náchod 50:13.5 20:00.5
351 12 / MD [145] Aleš Králíček 1960 CZE Hasiči Kramolna NTC 50:15.6 20:02.6
352 151 / MA [323] Jan Zelený 1992 CZE Náchod 50:17.7 20:04.7
353 89 / MB [239] Zdeněk Rykr 1981 CZE pomsta z Brna 50:22.9 20:09.9
354 40 / MC [463] Tomáš Míl 1971 CZE SK Bíl 50:25.5 20:12.5
355 152 / MA [220] Radko Pondělíček 1982 CZE SK Hořovice 50:27.2 20:14.2
356 153 / MA [500] Ondřej Nývlt 1985 CZE Zewl Gang 50:28.3 20:15.3
357 90 / MB [221] Jiří Poslt 1979 CZE TJ Sokol Jezbiny 50:32.9 20:19.9
357 41 / MC [126] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 50:32.9 20:19.9
359 17 / ZB [283] Marie Švorcová 1981 CZE Jasenná 50:33.6 20:20.6
360 154 / MA [250] Tomáš Silvan 1983 CZE Ž3 Sport 50:33.9 20:20.9
361 155 / MA [95] Martin Hůlek 2000 CZE Nové Mšsto nad Metují 50:37.0 20:24.0
362 18 / ZB [419] Petra Půlpánová 1976 CZE Náchod 50:37.6 20:24.6
363 37 / ZA [322] Magdaléna Zárubová 1989 CZE Náchod 50:38.3 20:25.3
364 38 / ZA [402] Lucie Dvořáková 1993 CZE Police nad Metují 50:38.6 20:25.6
365 19 / ZB [408] Pavlína Divíšková 1972 CZE Svaz Českých Bohémů 50:45.9 20:32.9
366 13 / MD [548] Robert Gut 1961 CZE Podebrady 50:47.6 20:34.6
367 91 / MB [458] Jaroslav Jirouch 1974 CZE FK Náchodsko 50:48.3 20:35.3
368 20 / ZB [129] Eva Kirschová 1978 CZE Trutnov 50:52.5 20:39.5
369 42 / MC [124] Jiří Kácovský 1967 CZE BAK SEAL 6 Team 50:59.6 20:46.6
370 92 / MB [116] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 50:59.8 20:46.8
371 156 / MA [82] Simo Hakalisto 1987 CZE - 51:06.7 20:53.7
372 93 / MB [547] Martin Cvrkal 1977 CZE Victus.cz 51:08.1 20:55.1
373 157 / MA [605] Václav Králíček 1991 CZE Náchod 51:15.0 21:02.0
374 14 / MD [368] Jaroslav Dušek 1957 CZE Metujští tygři 51:16.1 21:03.1
375 15 / MD [594] Jan Martinec 1959 CZE Sokol Suchý Důl 51:18.1 21:05.1
376 43 / MC [282] Jan Švorc 1963 CZE Hradec Králové 51:20.1 21:07.1
377 44 / MC [562] Michal Urban 1964 CZE Červený Kostelec 51:21.5 21:08.5
378 39 / ZA [366] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 51:21.9 21:08.9
379 158 / MA [388] Michal Kaválek 1992 CZE Ž3 Sport 51:28.6 21:15.6
380 159 / MA [296] Jonáš Tvrdík 1997 CZE KIGKIG 51:29.2 21:16.2
381 160 / MA [147] Lukáš Jiroud 1990 CZE Hasiči Kramolna NTC 51:33.1 21:20.1
382 1 / ZD [420] Jana Dostálová 1960 CZE Vella 51:36.0 21:23.0
383 94 / MB [512] Petr Dubský 1977 CZE Wikow 51:38.5 21:25.5
384 45 / MC [504] Petr Havlík 1971 CZE Wikow 51:38.9 21:25.9
385 161 / MA [81] Lukáš Habr 1985 CZE Náchod 51:39.2 21:26.2
386 162 / MA [170] Lukáš Macura 1985 CZE Sranda Banda Sport Club 51:39.5 21:26.5
387 163 / MA [289] Miroslav Tomeš 1997 CZE Úpice 51:40.4 21:27.4
388 95 / MB [595] Jindřich Skála 1981 CZE Jiko Čácha Sušice 51:41.3 21:28.3
389 164 / MA [588] Tomáš Vinter 2000 CZE Hronov 51:41.8 21:28.8
390 16 / MD [396] Ladislav Hruška 1956 CZE HBN 51:43.3 21:30.3
391 21 / ZB [264] Kristýna Strnadová 1980 CZE Náchod 51:44.3 21:31.3
392 4 / ZC [43] Irena Brabencová 1970 CZE Liberec 5 51:44.6 21:31.6
393 46 / MC [390] Milan Zelman 1970 CZE Sokol Starkoč 51:47.0 21:34.0
394 165 / MA [219] Tomáš Polický 1984 CZE Sněžka v.d. 51:47.2 21:34.2
395 22 / ZB [483] Lenka Sedláčková 1980 CZE Náchod 51:47.3 21:34.3
396 23 / ZB [525] Běla Havlíková 1974 CZE Wikow 51:52.8 21:39.8
397 40 / ZA [131] Simona KLIMEŠOVÁ 1982 CZE run4fun 51:52.9 21:39.9
398 166 / MA [183] Martin Michl 1993 CZE Náchod 51:53.0 21:40.0
399 41 / ZA [52] Lenka Černíková 1989 CZE OSK OPOČNO 51:56.1 21:43.1
400 167 / MA [448] Michal Peš 1991 CZE Náchod 51:56.2 21:43.2
401 168 / MA [184] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 51:57.4 21:44.4
402 169 / MA [469] Jakub Zíma 1991 CZE Česká Skalice 51:59.1 21:46.1
403 47 / MC [88] Martin Holan 1963 CZE TJ Zentiva 51:59.7 21:46.7
404 96 / MB [503] Zbyněk Berger 1977 CZE Wikow 52:00.2 21:47.2
405 170 / MA [569] Jan Králíček 1993 CZE Náchod 52:00.4 21:47.4
406 42 / ZA [577] Ludmila Jirásková 1990 CZE Náchod 52:01.7 21:48.7
407 171 / MA [181] Petr Merkl 1992 CZE Velké Poříčí 52:02.0 21:49.0
408 24 / ZB [70] Kateřina Felklová 1977 CZE Náchod 52:03.0 21:50.0
409 2 / ZD [492] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 52:05.7 21:52.7
410 172 / MA [35] Marek Baše 1984 CZE Červený Kostelec 52:06.4 21:53.4
411 8 / ME [541] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 52:11.6 21:58.6
412 97 / MB [199] Lukáš Ott 1981 CZE Náchod 52:11.9 21:58.9
413 43 / ZA [409] Klára Vítková 1982 CZE Náchod 52:13.6 22:00.6
414 25 / ZB [411] Alena Kolínská 1979 CZE Náchod 52:15.2 22:02.2
415 26 / ZB [558] Pavla Rasslová 1979 CZE Praha 52:15.8 22:02.8
416 44 / ZA [325] Anna Zikmundová 1993 CZE Náchod 52:20.6 22:07.6
417 27 / ZB [610] Eva Holemářová 1973 CZE Velichovky 52:25.4 22:12.4
418 28 / ZB [123] Katerina Kabele 1977 CZE run4fun 52:26.8 22:13.8
419 48 / MC [245] Jaroslav Seifert 1970 CZE Kingovi-IKEM 52:28.4 22:15.4
420 45 / ZA [247] Martina Seifertová 1997 CZE Kingovi 52:31.8 22:18.8
421 49 / MC [387] Vladislav Cafourek 1968 CZE Kramolna 52:32.1 22:19.1
422 173 / MA [56] Jiří Dobýval 1991 CZE Náchod 52:32.4 22:19.4
423 29 / ZB [92] Michaela Hortová 1975 CZE Berger team 52:32.7 22:19.7
424 50 / MC [103] Petr Janda 1967 CZE Šumperk 52:35.5 22:22.5
425 51 / MC [424] Pavel Hoffman 1967 CZE Náchod 52:39.0 22:26.0
426 5 / ZC [527] Dagmar Hauschková 1965 CZE kancelář starostky Police nad Metují 52:42.4 22:29.4
427 52 / MC [16] Jan Mochnacky 1964 SVK JM DEMOLEX Bardejov 52:44.9 22:31.9
428 1 / MF [59] Stanislav Doležal 1938 CZE BK Pardubice 52:48.6 22:35.6
429 174 / MA [425] Petr Studený 1995 CZE ProRadost 52:49.5 22:36.5
430 98 / MB [413] David Novohradský 1972 CZE Náchod 52:50.2 22:37.2
431 175 / MA [281] Jiří Švorc 1983 CZE Ještětice 52:52.5 22:39.5
432 46 / ZA [358] Sára Suchánková 1999 CZE Česká Skalice 52:54.4 22:41.4
433 47 / ZA [449] Eliška Mertlíková 1991 CZE SK BP Lumen 52:57.7 22:44.7
434 48 / ZA [367] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 53:12.0 22:59.0
435 53 / MC [415] Erich Zídko 1970 CZE Skopecdokopec 53:20.1 23:07.1
436 30 / ZB [244] Lenka Sedlářová 1980 CZE Náchod 53:22.4 23:09.4
437 99 / MB [176] Josef Mazáč 1975 CZE Bob team 53:24.2 23:11.2
438 176 / MA [189] Zdeněk Možíš 1990 CZE Náchod 53:26.6 23:13.6
439 177 / MA [429] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 53:30.2 23:17.2
440 17 / MD [277] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 53:30.3 23:17.3
441 100 / MB [93] Vojtěch Hroza 1972 CZE CT - Automotive 53:30.6 23:17.6
442 6 / ZC [499] Alena Gloserová 1969 CZE Ženy z pohraničí 53:31.3 23:18.3
443 49 / ZA [55] Michaela Davidová 2002 CZE Smiřice 53:33.0 23:20.0
444 101 / MB [23] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 53:34.4 23:21.4
445 54 / MC [564] Petr Jelen 1967 CZE Hronov 53:39.0 23:26.0
446 102 / MB [434] Ondřej Špulka 1978 CZE Slovan Oldřichov 53:41.1 23:28.1
447 178 / MA [426] Ondřej Jirásek 1992 CZE Náchod 53:48.8 23:35.8
448 179 / MA [404] Jan Habr 1987 CZE Červený Kostelec 53:51.7 23:38.7
449 50 / ZA [161] Veronika Langenbergerová 1987 CZE Children Of Olymp 54:01.7 23:48.7
450 55 / MC [122] Libor Kabele 1971 CZE Hradec Kralove 7 54:04.4 23:51.4
451 180 / MA [266] Martin Suchý 1986 CZE Žižkohrady 54:04.5 23:51.5
452 2 / MF [110] Vítězslav Jantsch 1935 CZE ELEVENRUNTEAM 54:09.0 23:56.0
453 51 / ZA [364] Kateřina Výborná 1992 CZE Česká Čermná 54:09.9 23:56.9
454 52 / ZA [146] Lenka Králíčková 1989 CZE Hasiči Kramolna NTC 54:10.7 23:57.7
455 103 / MB [438] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod 54:16.9 24:03.9
456 181 / MA [362] David Lichtenberg 1998 CZE Hronov 54:17.2 24:04.2
457 31 / ZB [229] Lenka Renská 1980 CZE Zběsilí Šneci 54:17.9 24:04.9
458 18 / MD [518] Vojtěch Richter 1961 CZE Wikow 54:20.3 24:07.3
459 32 / ZB [31] Monika Baráková 1979 CZE Zběsilí Šneci 54:27.3 24:14.3
460 182 / MA [510] Jan Sláma 1983 CZE Wikow 54:29.8 24:16.8
461 3 / ZD [392] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 54:30.2 24:17.2
462 56 / MC [78] Daniel Grosman 1971 CZE BC Nová Trojka 54:31.0 24:18.0
463 33 / ZB [241] Zuzana Sadílková 1975 CZE BC Nová Trojka 54:33.8 24:20.8
464 104 / MB [98] Ivo Chalupský 1981 CZE IGW 54:35.8 24:22.8
465 19 / MD [604] Petr Zezulka 1957 CZE Králíky 54:39.6 24:26.6
466 20 / MD [422] Ladislav Skulina 1956 CZE Sokol Mezilesí 54:41.2 24:28.2
467 53 / ZA [444] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 54:46.2 24:33.2
468 54 / ZA [607] Hana Rummglová 1990 CZE Hronov 54:47.7 24:34.7
469 34 / ZB [125] Lucie Kanerova 1975 CZE Brezi 54:50.6 24:37.6
470 35 / ZB [326] Erika Zoubková 1976 CZE Praha 3 54:52.7 24:39.7
471 183 / MA [462] Ralf Janek 1993 CZE Náchod 55:10.1 24:57.1
472 55 / ZA [246] Lucie Zelená 1994 CZE Broumov 55:21.0 25:08.0
473 56 / ZA [111] Kristýna Janušová 1995 CZE EKG team 55:22.8 25:09.8
474 36 / ZB [207] Marie Peterková 1977 CZE Velké Poříčí 55:24.0 25:11.0
475 184 / MA [487] Pavel Remeš 1988 CZE Náchod 55:26.4 25:13.4
476 57 / ZA [440] Markéta Erbenová 1989 CZE Náchod 55:34.5 25:21.5
477 7 / ZC [608] Zuzana Klepsová 1971 CZE Jaroměř 55:35.8 25:22.8
478 57 / MC [347] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 55:39.7 25:26.7
479 185 / MA [508] Jiří Mikolášek 1993 CZE Wikow 55:46.9 25:33.9
480 9 / ME [112] Stanislav Jaroš 1950 CZE Bílá Třemešná 55:47.2 25:34.2
481 58 / ZA [200] Jana Pajerová 1983 CZE SDH Velký Třebešov 55:47.8 25:34.8
482 58 / MC [461] JIndřich Drobek 1971 CZE Náchod 55:51.1 25:38.1
483 186 / MA [299] Tadeáš Umlauf 1989 CZE Náchod 55:57.8 25:44.8
484 187 / MA [437] Miroslav Vodička 1985 CZE Ž3 Sport 56:05.2 25:52.2
485 59 / ZA [227] Šárka Prokopová 1988 CZE Brno 56:05.5 25:52.5
486 105 / MB [348] Michal Prokop 1973 CZE Velké Poříčí 56:08.1 25:55.1
487 106 / MB [471] Luboš Rak 1980 CZE Farmet a.s. 56:11.0 25:58.0
488 188 / MA [243] Radek Sedlář 1982 CZE Praha 10 56:11.1 25:58.1
488 107 / MB [507] Michal Pohanka 1981 CZE Wikow 56:11.1 25:58.1
490 8 / ZC [617] Jana Vítová 1962 CZE sefe 56:12.7 25:59.7
491 60 / ZA [96] Lucie Hynková 1988 CZE Velichovky 56:17.0 26:04.0
492 189 / MA [574] Lukáš Dědek 1991 CZE Kolín 56:18.7 26:05.7
493 61 / ZA [481] Hana Vlčková 1984 CZE Červená Hora 56:19.3 26:06.3
494 62 / ZA [263] Markéta Strašilová 1987 CZE Velké Poříčí 56:22.1 26:09.1
495 63 / ZA [598] Adéla Šimková 1992 CZE Hronov 56:22.5 26:09.5
496 9 / ZC [433] Hana Havalcová 1962 CZE ametek hoby team 56:24.8 26:11.8
497 4 / ZD [319] Marie Vymlátilová 1961 CZE Kunčina 56:25.0 26:12.0
498 64 / ZA [257] Marie Soukupová 1997 CZE Nové Město nad Metují 56:25.5 26:12.5
499 10 / ZC [573] Eva Dědková 1969 CZE Praha9 56:30.3 26:17.3
500 190 / MA [511] Petr Pinker 1985 CZE Wikow 56:30.8 26:17.8
501 108 / MB [603] Michal Umlauf 1980 CZE Náchod 56:39.7 26:26.7
502 37 / ZB [380] Daniela Hofmanová 1975 CZE Hronov 56:44.1 26:31.1
503 65 / ZA [451] Veronika Schumová 1984 CZE Nové Město nad Metují 56:44.6 26:31.6
504 109 / MB [49] Ondřej Čáp 1980 CZE yes! 56:54.0 26:41.0
505 59 / MC [44] Pavel Brabenec 1966 CZE Liberec 5 57:02.6 26:49.6
506 60 / MC [297] Michal Tvrdík 1970 CZE KIGKIG 57:04.6 26:51.6
507 61 / MC [379] Zdeněk Bučák 1969 CZE Rtyně v POdkrkonoší 57:06.8 26:53.8
508 191 / MA [21] Matěj Adam 1999 CZE gryzzly 57:09.2 26:56.2
509 66 / ZA [472] Barbora Punarová 1996 CZE Potrefené kahcny 57:11.6 26:58.6
510 67 / ZA [300] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 57:18.0 27:05.0
511 68 / ZA [580] Veronika Suchomelová 1992 CZE Tvoje Máma 57:21.8 27:08.8
512 192 / MA [163] Petr Lebedínský 1985 CZE Ještě jsme se nedohodli 57:22.8 27:09.8
513 69 / ZA [162] Andrea Lebedínská 1988 CZE Dvůr Králové nad Labem 57:26.3 27:13.3
514 62 / MC [66] Miroslav Dušánek 1963 CZE SK Podfara Nový Hrádek 57:27.1 27:14.1
515 70 / ZA [236] Andrea Rumlová 1988 CZE Sobotka 57:35.0 27:22.0
516 10 / ME [164] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 57:41.2 27:28.2
517 71 / ZA [473] Denisa Hurdálková 1995 CZE Potrefené kachny 58:02.5 27:49.5
518 63 / MC [217] jan Poláček 1968 CZE Náchod 58:10.2 27:57.2
519 72 / ZA [315] Eliška Vondráčková 1990 CZE Juchů team 58:25.8 28:12.8
520 73 / ZA [109] Alžběta Jansová 2000 CZE LT Kamenec 58:31.5 28:18.5
521 38 / ZB [270] Marcela Šichová 1980 CZE Hradec Králové 58:36.9 28:23.9
522 39 / ZB [139] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 58:37.3 28:24.3
523 74 / ZA [589] Andrea Hejčlová 1994 CZE TJ Sokol Jeybinz 58:39.6 28:26.6
524 75 / ZA [190] Jana Možíšová 2000 CZE LT Kamenec 58:39.9 28:26.9
525 193 / MA [509] Jakub Duška 1989 CZE Wikow 58:42.2 28:29.2
526 76 / ZA [167] Markéta Lipovská 1998 CZE LT Kamenec 58:42.4 28:29.4
527 194 / MA [460] Petr Vlach 1986 CZE Cowdog 58:44.5 28:31.5
528 195 / MA [459] Jan Králíček 1986 CZE Sranda Banda sport club 58:48.1 28:35.1
529 21 / MD [498] Jiří Gloser 1956 CZE Glor 58:53.6 28:40.6
530 196 / MA [307] Jan Vašina 1987 CZE Náchod 58:55.1 28:42.1
531 77 / ZA [304] Romana Valentová 1991 CZE Náchod 58:58.5 28:45.5
532 78 / ZA [596] Sandra Valentová 1989 CZE Náchod 59:00.4 28:47.4
533 22 / MD [432] Štefan Havalec 1957 CZE Náchod 59:07.3 28:54.3
534 197 / MA [496] Petr Brandýský 1986 CZE Hradec Králové 59:26.1 29:13.1
534 79 / ZA [41] Lucie Birkeová 1989 CZE Náchod 59:26.1 29:13.1
536 80 / ZA [552] Kateřina Hornychová 1998 CZE Hronov 59:26.2 29:13.2
537 64 / MC [180] Tomáš Mazáč 1970 CZE gryzzly 59:26.3 29:13.3
538 11 / ZC [484] Gabriela Němečková 1969 CZE Hronov 59:30.1 29:17.1
539 81 / ZA [185] Andrea Michlová 1999 CZE KIGKIG 59:30.4 29:17.4
540 82 / ZA [468] Denisa Semeráková 1999 CZE Česká Skalice 59:32.0 29:19.0
541 83 / ZA [206] Kristýna Peprná 1999 CZE Náchod Babí 59:36.8 29:23.8
542 84 / ZA [108] Klára Jansová 1985 CZE pomsta z Brna 59:42.8 29:29.8
543 12 / ZC [72] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 59:43.5 29:30.5
544 198 / MA [107] Jakub Jansa 1990 CZE lenoši z Brna 59:44.8 29:31.8
545 85 / ZA [274] Dita Šmejkalová 1992 CZE lenoši z Brna 59:51.0 29:38.0
546 86 / ZA [212] Míša Pijáková 1993 CZE Ž3SPORT 59:52.8 29:39.8
547 13 / ZC [211] Mária Petríková 1964 SVK Švýcarsko-americký Poprad team 59:56.7 29:43.7
548 110 / MB [378] Stanislav Mareš 1973 CZE Náchod 01:00:00.8 29:47.8
549 111 / MB [545] Martin Žďárský 1976 CZE Tsunami 01:00:07.7 29:54.7
550 112 / MB [482] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Hradec Králové 01:00:08.5 29:55.5
551 87 / ZA [329] Veronika Židíková 1989 CZE OSK OPOČNO 01:00:43.9 30:30.9
552 40 / ZB [42] Simona Blahoutová 1979 CZE OSK OPOČNO 01:00:49.5 30:36.5
553 41 / ZB [121] Petra Judová 1975 CZE UFFO 01:01:14.3 31:01.3
554 199 / MA [394] Lukáš Horký 1992 CZE Sokol Starkoč 01:01:27.9 31:14.9
555 88 / ZA [254] Veronika Slezáková 1985 CZE OSK OPOČNO 01:01:33.9 31:20.9
556 65 / MC [168] Petr Lipovský 1971 CZE Házená Náchod 01:01:36.1 31:23.1
557 14 / ZC [114] Michaela Ječmínková 1966 CZE Hronov 01:01:40.8 31:27.8
558 89 / ZA [491] Šárka Peinlová 1992 CZE Ž3 01:01:46.7 31:33.7
559 113 / MB [69] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 01:01:50.8 31:37.8
560 200 / MA [439] Matěj Felkl 2004 CZE Náchod 01:01:56.2 31:43.2
561 42 / ZB [488] Jana Procházková 1975 CZE Velké Poříčí 01:01:56.7 31:43.7
562 201 / MA [178] Tomáš Mazáč 1993 CZE gryzzly 01:02:16.3 32:03.3
563 23 / MD [290] Jiří Troníček 1958 CZE Praha 3 01:02:40.8 32:27.8
564 202 / MA [179] Ondřej Mazáč 1998 CZE gryzzly 01:02:50.8 32:37.8
565 24 / MD [210] Dušan Petrík 1960 SVK Švýcarsko-americký Poprad team 01:02:51.7 32:38.7
566 66 / MC [26] Jan Antl 1963 CZE TJ Spartak Police nad Metují 01:02:56.5 32:43.5
567 5 / ZD [118] Jana Jiráková 1954 CZE Sokol Starkoč 01:02:58.2 32:45.2
568 67 / MC [602] Jaromír Marek 1965 CZE TJ Sokol Černice 01:03:02.9 32:49.9
569 15 / ZC [435] Olga Holubová 1967 CZE Jaroměř 01:03:21.1 33:08.1
570 90 / ZA [276] Gabriela Špačková 1988 CZE Žďárky 01:03:27.1 33:14.1
571 68 / MC [341] Radek Bohuslav 1969 CZE Náchod 01:03:32.3 33:19.3
572 16 / ZC [342] Simona Bohuslavová 1969 CZE Náchod 01:03:32.4 33:19.4
573 203 / MA [101] Jan Jakubský 1990 CZE Velký Třebešov 01:04:06.6 33:53.6
574 204 / MA [295] Matyáš Tvrdík 1998 CZE KIGKIG 01:04:19.9 34:06.9
575 114 / MB [539] Jiří Stierand 1977 CZE Černčice 01:04:24.9 34:11.9
576 205 / MA [24] Martin Ansorge 1992 CZE Babí 01:04:25.5 34:12.5
577 91 / ZA [94] Zuzana Hrubešová 1983 CZE Česká Skalice 01:04:54.7 34:41.7
578 92 / ZA [445] Iva Smolová 1983 CZE Smolíci 01:05:00.2 34:47.2
579 206 / MA [447] Jan Rak 1987 CZE Řízci Pavlišov 01:05:11.9 34:58.9
580 25 / MD [495] Ivan Říha 1959 CZE Náchod 01:05:15.2 35:02.2
581 43 / ZB [280] Jana Šustová 1978 CZE Běháme pro radost 01:05:16.9 35:03.9
581 93 / ZA [493] Veronika Říhová 1994 CZE Náchod 01:05:16.9 35:03.9
583 94 / ZA [494] Miroslava Říhová 1987 CZE Náchod 01:05:20.6 35:07.6
584 26 / MD [117] Pavel Jílek 1956 CZE Bob team 01:05:31.9 35:18.9
585 17 / ZC [104] Lída Jandová 1970 CZE Šumperk 01:06:39.2 36:26.2
586 207 / MA [155] Pavel Kuchta 1983 CZE Mezimesti 01:07:14.4 37:01.4
587 95 / ZA [105] Nikol Jandová 2002 CZE Šumperk 01:07:17.8 37:04.8
588 208 / MA [428] Dominik Hlavatý 1986 CZE Jarozvěř 01:07:18.5 37:05.5
589 96 / ZA [571] Barbora Zelená 2004 CZE Sokol Mezilesí 01:07:24.0 37:11.0
590 115 / MB [570] Tomáš Zelený 1975 CZE Sokol Mezilesí 01:07:26.6 37:13.6
591 97 / ZA [566] Bára Fuchsová 2004 CZE Velké Poříčí 01:07:42.2 37:29.2
592 98 / ZA [446] Růžena Heřmánková 1993 CZE Ještěrky 01:07:49.2 37:36.2
593 99 / ZA [565] Adéla Šrámková 2003 CZE Velké Poříčí 01:07:53.7 37:40.7
594 100 / ZA [349] Marie Hladíková 1990 CZE Náchod 01:08:30.5 38:17.5
595 209 / MA [136] Jan Kolář 2001 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:09:52.1 39:39.1
596 210 / MA [284] Milan Tér 2000 CZE Melouni 01:12:38.9 42:25.9
597 3 / MF [255] Jiří Soukup 1927 CZE TJ Liga 100 Hradec Králové 01:43:00.8 01:12:47.8
598 11 / ME [559] Miloš Linhart 1944 CZE SC Dobrošov 01:52:35.9 01:22:22.9
DNS / ZC [231] Marcela Roflíková 1971 CZE Bezstarostný běhodálové