běh

výsledky

61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

20.10.2018 Hronov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 563 , muži : 395, ženy: 168, MA: 147, MB: 110, MC: 92, MD: 31, ME: 8, MF: 7, ZA: 71, ZB: 59, ZC: 26, ZD: 12 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 10:59:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [ 1 ] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:09.6
2 1 / MB [ 5 ] Pavel Kubričan 1983 CZE SAUCONY 31:18.5 00:08.9
3 2 / MA [ 557 ] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 31:20.2 00:10.6
4 3 / MA [ 602 ] Ondřej Chour 1987 CZE AC Česká Lípa 31:40.2 00:30.6
5 2 / MB [ 409 ] Ladislav Kučera 1976 CZE Iscarex Česká Třebová 31:57.9 00:48.3
6 4 / MA [ 4 ] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 32:05.1 00:55.5
7 5 / MA [ 335 ] Jan Vetchý 1985 CZE ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB 32:42.0 01:32.4
8 6 / MA [ 250 ] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 32:51.0 01:41.4
9 1 / MC [ 552 ] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:26.6 02:17.0
10 7 / MA [ 308 ] Vítězslav Šolc 1991 CZE Redpoint Team 33:36.3 02:26.7
11 8 / MA [ 606 ] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 33:38.5 02:28.9
12 9 / MA [ 201 ] Jiří Leplt 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 34:04.2 02:54.6
13 2 / MC [ 3 ] Daniel Orálek 1970 CZE behejbrno.com 34:12.6 03:03.0
14 3 / MB [ 196 ] Daniel Kučera 1982 CZE Jihlava 34:26.1 03:16.5
15 10 / MA [ 349 ] Matěj Zima 1998 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 34:33.6 03:24.0
16 3 / MC [ 575 ] Miroslav Vítek 1972 CZE Ustí nad Orlicí 34:39.2 03:29.6
17 4 / MC [ 125 ] Luboš Herel 1971 CZE Lesk Kolín 34:44.0 03:34.4
18 4 / MB [ 251 ] Dušan Podroužek 1974 CZE AC Slovan Liberec 34:44.3 03:34.7
19 1 / ZA [ 11 ] Adéla Stránská 1991 CZE Inov-8 team 34:47.8 03:38.2
20 11 / MA [ 529 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 34:51.9 03:42.3
21 12 / MA [ 391 ] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 34:54.8 03:45.2
22 2 / ZA [ 457 ] Prashuk Katsiaryna 1991 POL Achiles Leszno 35:10.7 04:01.1
23 13 / MA [ 542 ] Martin Křivda 1995 CZE K.O.B. Choceň 35:21.2 04:11.6
24 5 / MB [ 231 ] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:26.6 04:17.0
25 14 / MA [ 91 ] Jan Dostál 1986 CZE VELLA TEAM NÁCHOD 35:29.3 04:19.7
26 6 / MB [ 123 ] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 35:34.9 04:25.3
27 7 / MB [ 553 ] Tomáš Mocek 1979 CZE AC Pardubice 35:41.0 04:31.4
28 15 / MA [ 33 ] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 36:04.3 04:54.7
29 5 / MC [ 498 ] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 36:06.0 04:56.4
30 3 / ZA [ 558 ] martina vévodová 1989 CZE AK Perná 36:13.2 05:03.6
31 6 / MC [ 63 ] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 36:17.6 05:08.0
32 8 / MB [ 565 ] Jan Šimák 1983 CZE Hradec králové 36:31.8 05:22.2
33 7 / MC [ 148 ] Bořek Jančík 1964 CZE Svartes Hořice 36:38.2 05:28.6
34 9 / MB [ 366 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 36:39.5 05:29.9
35 8 / MC [ 98 ] František Fajfr 1972 CZE Vencl servis Žamberk 36:51.9 05:42.3
36 1 / ZC [ 10 ] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 36:53.4 05:43.8
37 1 / MD [ 295 ] Aleš Stránský 1960 CZE ISCAREX Česká Třebová 36:53.6 05:44.0
38 1 / ZB [ 356 ] Marketa Maly 1979 CZE Cukrářky 37:21.1 06:11.5
39 10 / MB [ 551 ] Martin Simon 1980 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 37:30.0 06:20.4
40 9 / MC [ 105 ] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 37:32.6 06:23.0
41 16 / MA [ 268 ] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 37:36.9 06:27.3
42 17 / MA [ 155 ] Daniel Ježek 2001 CZE Náchod 37:53.4 06:43.8
43 18 / MA [ 403 ] Jan Hejduk 1998 CZE Náchod 37:54.7 06:45.1
44 10 / MC [ 145 ] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 37:56.3 06:46.7
45 19 / MA [ 47 ] Radek Petr 1985 CZE Králíky 38:04.6 06:55.0
46 20 / MA [ 141 ] Vojtěch Hrůša 1999 CZE TJ Sokol HK 38:12.4 07:02.8
47 21 / MA [ 248 ] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 38:15.7 07:06.1
48 22 / MA [ 595 ] Tomáš Martínek 1991 CZE GoodLuckGymHK 38:16.1 07:06.5
49 23 / MA [ 560 ] Vojtěch Jon 1999 CZE Bike Stars Vrchlabí 38:18.0 07:08.4
50 2 / MD [ 415 ] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 38:23.2 07:13.6
51 11 / MB [ 586 ] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 38:25.0 07:15.4
52 24 / MA [ 234 ] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 38:26.8 07:17.2
53 25 / MA [ 447 ] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 38:28.5 07:18.9
54 12 / MB [ 74 ] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 38:28.7 07:19.1
55 26 / MA [ 326 ] Martin Váňa 1984 CZE Záholice SK 38:30.1 07:20.5
56 13 / MB [ 88 ] Petr Dlouhý 1976 CZE TJ Nové Město na Moravě 38:38.1 07:28.5
57 3 / MD [ 96 ] Petr Eliáš 1960 CZE Hvězda SKP Pardubice 38:38.3 07:28.7
57 14 / MB [ 221 ] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 38:38.3 07:28.7
59 27 / MA [ 113 ] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 38:40.6 07:31.0
60 11 / MC [ 420 ] Dušan Čížek 1971 CZE BAK SEAL 6 Team 38:46.5 07:36.9
61 12 / MC [ 170 ] Jiří Klauz 1972 CZE Bakov nad Jizerou 38:48.2 07:38.6
62 15 / MB [ 589 ] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 38:48.8 07:39.2
63 28 / MA [ 240 ] Jan Novotný 1986 CZE AK Lomnice nad Popelkou 38:50.8 07:41.2
64 29 / MA [ 117 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 38:53.2 07:43.6
65 16 / MB [ 414 ] David Štefl 1980 CZE AC Gomango Högner 38:55.1 07:45.5
66 13 / MC [ 300 ] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 38:55.9 07:46.3
67 2 / ZB [ 12 ] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 38:56.4 07:46.8
68 17 / MB [ 484 ] Tomáš Burdych 1982 CZE Easygorun 39:14.8 08:05.2
69 14 / MC [ 39 ] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 39:15.1 08:05.5
70 30 / MA [ 151 ] Radek Jašíček 1990 CZE Vysoká Srbská 39:20.7 08:11.1
71 31 / MA [ 256 ] Matěj Prokop 1986 CZE Clovek Levyt 39:21.3 08:11.7
72 15 / MC [ 359 ] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov 39:24.5 08:14.9
73 16 / MC [ 111 ] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 39:29.4 08:19.8
74 18 / MB [ 115 ] Jan Habr 1978 CZE Jesenice 39:29.5 08:19.9
75 19 / MB [ 368 ] Jan Friede 1977 CZE Wikov 39:39.0 08:29.4
76 32 / MA [ 587 ] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 39:39.9 08:30.3
77 17 / MC [ 604 ] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 39:40.0 08:30.4
78 20 / MB [ 249 ] Martin Pištora 1977 CZE Nové Město nad Metují 39:41.6 08:32.0
79 4 / ZA [ 296 ] Adéla Stráská 1984 CZE Eleven Run Team 39:42.6 08:33.0
80 33 / MA [ 395 ] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 39:47.7 08:38.1
81 21 / MB [ 473 ] Michal Dušek 1978 CZE Červený Kostelec 39:49.5 08:39.9
82 4 / MD [ 495 ] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 39:56.9 08:47.3
83 22 / MB [ 133 ] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 40:06.2 08:56.6
84 34 / MA [ 574 ] David Janouch 2000 CZE SK NMMET 40:09.2 08:59.6
85 35 / MA [ 375 ] luboš bareš 1989 CZE Wikov 40:16.6 09:07.0
86 5 / MD [ 222 ] Jan Menšík 1956 CZE Jablonec nad Nisou 40:18.1 09:08.5
87 36 / MA [ 28 ] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 40:26.7 09:17.1
87 5 / ZA [ 573 ] Anna Kochová 2001 CZE AC TJ Jičín 40:26.7 09:17.1
89 37 / MA [ 470 ] David Hoffman 2002 CZE hoffíci 40:34.7 09:25.1
90 23 / MB [ 406 ] Jan Kalandra 1981 CZE Náchod 40:43.1 09:33.5
91 6 / ZA [ 348 ] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 40:44.9 09:35.3
92 24 / MB [ 104 ] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 40:45.1 09:35.5
93 18 / MC [ 559 ] Jirka Jon 1968 CZE SK Nové Město nad Metují 40:46.0 09:36.4
94 25 / MB [ 601 ] Milan Žabokrtský 1974 CZE Chloumek 40:47.3 09:37.7
95 26 / MB [ 173 ] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 40:52.8 09:43.2
96 27 / MB [ 598 ] Petr Veselý 1982 CZE OlfinCar Trutnov 40:55.2 09:45.6
97 28 / MB [ 399 ] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 40:57.3 09:47.7
98 3 / ZB [ 355 ] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 40:58.8 09:49.2
99 19 / MC [ 361 ] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 41:07.1 09:57.5
100 20 / MC [ 443 ] Petr Kolář 1973 CZE Trutnov 41:21.3 10:11.7
101 21 / MC [ 114 ] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 41:25.3 10:15.7
102 29 / MB [ 245 ] Jan Pajer 1980 CZE #GLADIATORRACETEAM 41:26.5 10:16.9
103 30 / MB [ 450 ] Lukáš Hubka 1981 CZE DOLDYSPORT.CZ 41:32.8 10:23.2
104 4 / ZB [ 70 ] Petra Voborníková Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 41:35.8 10:26.2
105 31 / MB [ 471 ] Jan Čapek 1982 CZE Astratex 41:37.3 10:27.7
106 38 / MA [ 21 ] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 41:37.8 10:28.2
107 22 / MC [ 439 ] Tomáš Strnad 1972 CZE Pivní Fond 41:39.5 10:29.9
108 6 / MD [ 568 ] Luboš Doležal 1954 CZE CYKLOTONY 41:47.7 10:38.1
109 32 / MB [ 101 ] Martin Fidler 1981 CZE Elektro Viola s.r.o 41:50.8 10:41.2
110 2 / ZC [ 184 ] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 41:54.4 10:44.8
111 39 / MA [ 80 ] Martin Čech 1987 CZE ZKO Hronov 41:58.9 10:49.3
112 40 / MA [ 527 ] Tomáš Zetek 2000 CZE Náchod 42:00.5 10:50.9
113 41 / MA [ 492 ] Petr Hornych 1987 CZE Choré krávy 42:16.9 11:07.3
114 1 / MF [ 555 ] František krátký 1943 CZE králíky 42:24.6 11:15.0
115 33 / MB [ 130 ] Jan Hofman 1982 CZE Střihov 42:27.4 11:17.8
116 42 / MA [ 353 ] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 42:30.0 11:20.4
117 34 / MB [ 199 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 42:30.8 11:21.2
118 35 / MB [ 112 ] Jan Habr 1975 CZE Praha 3 42:33.8 11:24.2
119 43 / MA [ 259 ] David Ptáček 1988 CZE Lipí 42:37.4 11:27.8
120 44 / MA [ 42 ] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 42:37.7 11:28.1
121 36 / MB [ 369 ] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 42:38.8 11:29.2
122 37 / MB [ 161 ] Jan Kalvoda 1977 CZE Praha 1 42:40.8 11:31.2
123 45 / MA [ 419 ] Michal Petr 2004 CZE INS Atelier Náchod 42:42.8 11:33.2
124 46 / MA [ 25 ] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 42:45.3 11:35.7
125 5 / ZB [ 193 ] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 42:45.5 11:35.9
126 7 / MD [ 511 ] Roman Krzysztof 1959 POL Opal Kudowa 42:46.9 11:37.3
127 47 / MA [ 393 ] Jakub Zítko 1995 CZE náchod 42:50.4 11:40.8
128 23 / MC [ 97 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 42:53.6 11:44.0
129 8 / MD [ 106 ] Petr Gdula 1961 CZE Hvězda Pardubice z.s. 42:54.6 11:45.0
130 48 / MA [ 427 ] Kamil Hofman 1996 CZE Náchod 42:54.9 11:45.3
131 38 / MB [ 156 ] Marek Johan 1978 CZE Trutnov - Městská policie 42:55.1 11:45.5
132 24 / MC [ 243 ] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 42:58.6 11:49.0
133 7 / ZA [ 541 ] Kamila Šimková 2000 CZE SDH Bohdašín 42:58.8 11:49.2
134 8 / ZA [ 588 ] Martina Seifrtová 1984 CZE MM 43:00.9 11:51.3
135 49 / MA [ 461 ] Roman Kosař 1999 CZE Náchod 43:02.0 11:52.4
136 39 / MB [ 372 ] Michal Stuchlík 1974 CZE Wikov 43:03.2 11:53.6
137 50 / MA [ 160 ] Pavel Kalina 1986 CZE Třemošnice 43:07.2 11:57.6
138 25 / MC [ 178 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 43:09.8 12:00.2
139 9 / MD [ 309 ] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 43:18.4 12:08.8
140 51 / MA [ 593 ] Martin Müller 1993 CZE Náchod 43:19.8 12:10.2
141 26 / MC [ 261 ] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 43:23.8 12:14.2
142 52 / MA [ 525 ] Jakub Jiráský 1990 CZE Náchod 43:28.5 12:18.9
143 53 / MA [ 373 ] Lukáš Hájek 1991 CZE Wikov 43:29.4 12:19.8
144 1 / ME [ 510 ] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 43:33.6 12:24.0
145 54 / MA [ 509 ] David Labík 2002 CZE Hvězda Pardubice 43:34.1 12:24.5
146 10 / MD [ 228 ] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 43:34.6 12:25.0
147 40 / MB [ 217 ] Petr Mašek 1981 CZE První odzadu 43:38.7 12:29.1
148 41 / MB [ 191 ] štěpán kubeček 1976 CZE SOS Mamuti z Lipovky 43:39.3 12:29.7
149 42 / MB [ 263 ] Michal Renský 1979 CZE Run4run 43:41.4 12:31.8
150 6 / ZB [ 278 ] Denisa Rýdlová 1982 CZE Vella team Náchod 43:42.8 12:33.2
151 7 / ZB [ 45 ] Denisa Myslivcova 1977 CZE Oblici 43:44.3 12:34.7
152 55 / MA [ 67 ] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 43:46.3 12:36.7
153 9 / ZA [ 128 ] Lucie Hladíková 1990 CZE SDH Nahořany 43:46.9 12:37.3
154 43 / MB [ 400 ] David Divíšek 1977 CZE INS Atelier Náchod 43:48.0 12:38.4
155 10 / ZA [ 451 ] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 43:48.7 12:39.1
156 56 / MA [ 285 ] Michal Schrötter 1993 CZE Náchod 43:49.9 12:40.3
157 11 / MD [ 202 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 43:50.9 12:41.3
158 12 / MD [ 188 ] Jaromír Křováček 1960 CZE TJ Liga 100 Hradec Králové 43:51.5 12:41.9
159 44 / MB [ 580 ] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 43:55.1 12:45.5
160 45 / MB [ 203 ] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 43:58.1 12:48.5
161 46 / MB [ 34 ] David Fišer 1976 CZE Čajovna Bílý Drak 44:05.0 12:55.4
162 57 / MA [ 383 ] Adam Bernard 2000 CZE Bezděkov nad Metují 44:05.2 12:55.6
163 58 / MA [ 515 ] Marek Tylš 1988 CZE Babí 44:05.6 12:56.0
164 8 / ZB [ 564 ] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 44:07.4 12:57.8
165 11 / ZA [ 126 ] Karolína Hermanová 1996 CZE Hermani 44:09.0 12:59.4
166 59 / MA [ 329 ] Ondřej Vašátko 1996 CZE Náchod 44:09.7 13:00.1
167 47 / MB [ 445 ] Jan Prislinger 1982 CZE Náchod 44:12.1 13:02.5
168 48 / MB [ 321 ] Marcel Turek 1982 CZE Musher Club Český ráj 44:18.7 13:09.1
169 12 / ZA [ 337 ] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 44:19.3 13:09.7
170 49 / MB [ 60 ] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 44:19.5 13:09.9
171 9 / ZB [ 318 ] Lenka Tomášová 1981 CZE AC Gomango Högner 44:20.0 13:10.4
172 1 / ZD [ 214 ] Karla Mališová 1960 CZE Praha 44:22.4 13:12.8
173 27 / MC [ 330 ] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 44:22.6 13:13.0
174 60 / MA [ 358 ] petr ševců 1989 CZE Wikov 44:23.1 13:13.5
175 61 / MA [ 486 ] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 44:26.1 13:16.5
176 50 / MB [ 538 ] Václav Douša 1979 CZE Jenstejn 44:27.3 13:17.7
177 28 / MC [ 458 ] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 44:28.8 13:19.2
178 3 / ZC [ 103 ] Lenka Flašarová 1972 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 44:28.9 13:19.3
179 51 / MB [ 367 ] Vilém Roško 1981 CZE Wikov 44:29.6 13:20.0
180 29 / MC [ 444 ] luděk tuček 1972 CZE Bohemians 1905 44:31.0 13:21.4
181 62 / MA [ 336 ] Martin Vítek 1992 CZE Ž3 Sport 44:31.8 13:22.2
182 52 / MB [ 83 ] Pavel Čermák 1979 CZE Náchod 44:32.9 13:23.3
182 63 / MA [ 284 ] Jan Sedláček 2004 CZE SK Plhov Náchod 44:32.9 13:23.3
184 4 / ZC [ 157 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 44:35.3 13:25.7
185 2 / ZD [ 481 ] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 44:35.6 13:26.0
186 53 / MB [ 253 ] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 44:40.2 13:30.6
187 5 / ZC [ 408 ] Lenka Křivdová 1972 CZE Sportovní klub hasičů KHK 44:46.3 13:36.7
188 64 / MA [ 334 ] Michal Věříš 1986 CZE Krakovany 44:48.7 13:39.1
189 65 / MA [ 342 ] Filip Vojtas 2000 CZE Náchod 44:49.9 13:40.3
190 66 / MA [ 46 ] Matěj Nývlt 1986 CZE Hasiči Kramolna NTC 44:50.1 13:40.5
191 67 / MA [ 405 ] Kryštof Jahelka 2005 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 44:51.4 13:41.8
192 68 / MA [ 347 ] Martin Závojko 1987 CZE Náchod 44:59.1 13:49.5
193 69 / MA [ 465 ] Aleš kubeček 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 45:04.0 13:54.4
194 70 / MA [ 402 ] Petr Lemfeld 2000 CZE Dítětým 45:06.3 13:56.7
195 13 / MD [ 411 ] Ondřej Prokop 1962 CZE ČAU 45:08.3 13:58.7
196 30 / MC [ 254 ] Radovan Pražák 1967 CZE Rtyně v Podkrkonoší 45:12.1 14:02.5
197 31 / MC [ 478 ] Martin Baláš 1973 CZE Dolní Radechová 45:17.1 14:07.5
198 54 / MB [ 289 ] Josef Smola 1980 CZE Náchod 45:18.5 14:08.9
199 2 / ME [ 109 ] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 45:19.1 14:09.5
200 71 / MA [ 421 ] Otakar Pšenička 1992 CZE SK Zlíč 45:20.4 14:10.8
201 72 / MA [ 189 ] Petr Kubeček 1993 CZE ProBro 45:21.4 14:11.8
202 55 / MB [ 583 ] aleš junek 1974 CZE hořice 45:21.6 14:12.0
203 56 / MB [ 501 ] Michal Pokorák 1983 CZE Digital Media Publishing 45:30.2 14:20.6
204 32 / MC [ 370 ] Oldřich Werner 1964 CZE Wikov 45:30.3 14:20.7
205 14 / MD [ 150 ] Aleš Králíček 1960 CZE Hasiči Kramolna NTC 45:33.8 14:24.2
206 13 / ZA [ 596 ] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL MAchov 45:35.3 14:25.7
207 33 / MC [ 218 ] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 45:37.1 14:27.5
208 57 / MB [ 499 ] Martin Matuška 1980 CZE run4run 45:38.0 14:28.4
209 58 / MB [ 479 ] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 45:38.3 14:28.7
210 59 / MB [ 131 ] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 45:42.1 14:32.5
211 10 / ZB [ 192 ] Terezie Kubečková 1976 CZE SOS Mamuti z Lipovky 45:44.3 14:34.7
212 34 / MC [ 469 ] Pavel Hoffman 1967 CZE hoffíci 45:46.3 14:36.7
213 73 / MA [ 503 ] Josef Hofman 2003 CZE Pivní Fond (nealko) 45:50.2 14:40.6
214 74 / MA [ 271 ] Slávek Rummel 1989 CZE Tuscarora 03 45:53.2 14:43.6
215 6 / ZC [ 120 ] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 45:55.8 14:46.2
216 35 / MC [ 440 ] Marek Strnad 1972 CZE Pivní Fond 45:58.2 14:48.6
217 11 / ZB [ 592 ] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Batňovice 46:02.1 14:52.5
218 14 / ZA [ 233 ] Edita Moudrá 1986 CZE Praha 46:02.6 14:53.0
219 60 / MB [ 55 ] Miroslav Vit 1977 CZE Praha 8 46:02.8 14:53.2
220 75 / MA [ 331 ] Ivan Vávra 1989 CZE Náchod 46:03.5 14:53.9
221 61 / MB [ 216 ] Jan Martinec 1983 CZE Náchod 46:04.2 14:54.6
222 62 / MB [ 325 ] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 46:05.5 14:55.9
223 12 / ZB [ 75 ] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 46:08.5 14:58.9
224 36 / MC [ 508 ] Slawomir Duchacz 1972 POL Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej 46:10.1 15:00.5
225 76 / MA [ 190 ] Antonín Kubeček 1996 CZE ProBro 46:13.4 15:03.8
226 77 / MA [ 272 ] Tomáš Rummel 1989 CZE Tuscarora 03 46:16.2 15:06.6
227 37 / MC [ 194 ] Martin Kubín 1970 CZE tRUtNov 46:17.9 15:08.3
228 38 / MC [ 314 ] Michal Štrof 1973 CZE Tenis Úpice 46:18.2 15:08.6
229 78 / MA [ 317 ] Jakub Tomášek 1994 CZE Iron Bros 46:18.6 15:09.0
230 63 / MB [ 578 ] Lukáš Langenberger 1983 CZE Children Of Olymp 46:19.4 15:09.8
231 39 / MC [ 425 ] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 46:21.0 15:11.4
232 7 / ZC [ 607 ] Zuzana Petr Ernestová 1972 CZE SK Dolar Hajnice 46:28.0 15:18.4
233 15 / ZA [ 73 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 46:29.6 15:20.0
234 15 / MD [ 477 ] Jan Štefek 1962 CZE Náchod 46:31.9 15:22.3
235 79 / MA [ 524 ] Václav Výborný 1990 CZE Náchod 46:33.6 15:24.0
236 64 / MB [ 266 ] Vojtěch Rohulán 1981 CZE TJ Slavoj Holešovice 46:34.1 15:24.5
237 13 / ZB [ 58 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 46:36.5 15:26.9
238 40 / MC [ 328 ] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 46:41.6 15:32.0
239 65 / MB [ 242 ] Martin Ondráček 1976 CZE Havířov 46:42.3 15:32.7
240 41 / MC [ 44 ] PETR MILFAIT 1971 CZE MIMI FANCLUB OSTRAVA 46:49.1 15:39.5
241 14 / ZB [ 281 ] radana sádlová 1975 CZE Rtyně v podkrkonoší 46:49.2 15:39.6
242 15 / ZB [ 181 ] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 46:52.2 15:42.6
243 80 / MA [ 404 ] Adam Jahelka 2003 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 46:54.0 15:44.4
244 81 / MA [ 436 ] Martin Kováčik 1997 CZE Náchod 46:56.7 15:47.1
245 42 / MC [ 584 ] ondřej němec 1973 CZE HO Bivak Ostrava 46:59.4 15:49.8
246 66 / MB [ 494 ] Jiří Svoboda 1981 CZE Náchod 47:02.7 15:53.1
247 82 / MA [ 530 ] David Holub 1997 CZE MSK 47:08.2 15:58.6
248 83 / MA [ 354 ] Jan Žák 1988 CZE Ž3 sport 47:09.2 15:59.6
249 84 / MA [ 341 ] Aleš Voborník 1991 CZE Náchod 47:13.2 16:03.6
250 85 / MA [ 532 ] Michal Pinkava 1988 CZE Ž3 Sport 47:13.8 16:04.2
251 86 / MA [ 476 ] Lukáš Koděra 1994 CZE Praha 47:17.2 16:07.6
252 43 / MC [ 166 ] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 47:19.3 16:09.7
253 67 / MB [ 89 ] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 47:19.4 16:09.8
254 87 / MA [ 448 ] Jan zetek 2002 CZE Náchod 47:39.1 16:29.5
255 68 / MB [ 48 ] Radko Pondělíček 1982 CZE SK Hořovice 47:39.2 16:29.6
256 88 / MA [ 82 ] Michal Čepelka 1999 CZE Vršovka Firesport 47:42.0 16:32.4
257 16 / ZA [ 322 ] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 47:44.3 16:34.7
258 69 / MB [ 147 ] Martin Jalovičár 1980 CZE Svinišťany 47:47.8 16:38.2
259 70 / MB [ 316 ] Zdeněk Tomáš 1976 CZE AC GoMango HÖGNER 47:48.8 16:39.2
260 89 / MA [ 389 ] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 47:53.2 16:43.6
261 90 / MA [ 175 ] Tadeáš Koska 2002 CZE Koska Family Team 47:58.2 16:48.6
262 44 / MC [ 603 ] Michal Falta 1968 CZE LEVEL 48:01.6 16:52.0
263 71 / MB [ 539 ] Jaroslav Malý 1975 CZE Praha 48:03.2 16:53.6
264 16 / ZB [ 562 ] Ilona Sedláčková 1977 CZE RUN4FUN 48:04.0 16:54.4
265 91 / MA [ 307 ] Michal Škoda 1993 CZE Náchod 48:04.4 16:54.8
266 92 / MA [ 472 ] Michal Antoš 1990 CZE Astratex 48:07.7 16:58.1
267 93 / MA [ 227 ] Ondřej Míl 1992 CZE LFHK 48:09.9 17:00.3
268 94 / MA [ 556 ] Martin Magnusek 1987 CZE SK Smrčina 48:12.5 17:02.9
269 95 / MA [ 467 ] petr hejčl 2003 CZE sk nové město nad metují 48:13.4 17:03.8
270 72 / MB [ 339 ] Josef Vlášek 1977 CZE Kamenec 48:18.5 17:08.9
271 73 / MB [ 26 ] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:19.9 17:10.3
272 74 / MB [ 567 ] jakub mertlík 1981 CZE občerstvení na špalkách 48:24.2 17:14.6
273 17 / ZB [ 323 ] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 48:24.3 17:14.7
274 75 / MB [ 345 ] Zdeněk Vymlátil 1982 CZE Moravská Třebová 48:25.9 17:16.3
275 76 / MB [ 522 ] Martin Škoda 1975 CZE Provodov 48:27.0 17:17.4
276 45 / MC [ 523 ] Petr Šimon 1968 CZE Provodov 48:32.6 17:23.0
277 96 / MA [ 536 ] David Mach 1994 CZE Velké Poříčí 549 32 48:34.6 17:25.0
278 77 / MB [ 277 ] jaroslav rýdlo 1977 CZE tři dva 1 48:42.9 17:33.3
279 46 / MC [ 287 ] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 48:43.0 17:33.4
280 47 / MC [ 332 ] Václav Vencl 1973 CZE SPACE 48:46.1 17:36.5
281 97 / MA [ 520 ] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 48:48.4 17:38.8
282 8 / ZC [ 270 ] Jana Rudolfová 1971 CZE Draci Trutnov 48:49.6 17:40.0
282 98 / MA [ 286 ] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 48:49.6 17:40.0
282 98 / MA [ 456 ] Martin Kejdana 1986 CZE Hello Kitty Team 48:49.6 17:40.0
285 48 / MC [ 545 ] Dušan Waldecker 1972 CZE Hronov 48:50.6 17:41.0
286 100 / MA [ 179 ] Václav Košťál 1994 CZE Hořice 48:54.8 17:45.2
287 101 / MA [ 483 ] Dominik Kalužný 2003 CZE Náchod 48:55.7 17:46.1
288 49 / MC [ 441 ] David bubák 1973 CZE Červený Kostelec 48:56.4 17:46.8
289 50 / MC [ 246 ] Jan Peluňka 1973 CZE Praha 10 48:56.9 17:47.3
290 51 / MC [ 100 ] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 48:59.8 17:50.2
291 78 / MB [ 344 ] Jiří Vybíral 1981 CZE Praha 49:01.7 17:52.1
292 102 / MA [ 363 ] Lukáš Šrámek 1990 CZE Wikov 49:03.6 17:54.0
293 52 / MC [ 247 ] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 49:04.2 17:54.6
294 103 / MA [ 594 ] michal Müller 1988 CZE náchod 49:05.1 17:55.5
295 16 / MD [ 64 ] Zdeněk Bílý 1959 CZE Hvězda Pardubice 49:08.1 17:58.5
296 104 / MA [ 230 ] Michal Miskay 1984 SVK Spartan Celakovice 49:10.1 18:00.5
297 53 / MC [ 71 ] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 49:11.7 18:02.1
298 54 / MC [ 438 ] David Šolín 1973 CZE Pivní Fond 49:12.0 18:02.4
299 18 / ZB [ 534 ] Eva Kostyšynová 1977 CZE run4run 49:13.5 18:03.9
300 17 / ZA [ 577 ] Veronika Langenbergerová 1987 CZE Children Of Olymp 49:13.6 18:04.0
301 55 / MC [ 394 ] Jiří Litoš 1969 CZE SDH Pavlišov 49:18.0 18:08.4
302 105 / MA [ 241 ] Martin Oklepek 1988 CZE SDH Lhota za Červený Kostelcem 49:19.1 18:09.5
303 18 / ZA [ 135 ] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 49:20.3 18:10.7
304 79 / MB [ 269 ] Lukáš Rücker 1978 CZE Bonbon Machov 49:31.8 18:22.2
305 17 / MD [ 468 ] Jaroslav Hitschfel 1954 CZE 0 49:34.8 18:25.2
306 19 / ZA [ 434 ] Markéta Šulcová 2001 CZE TJ Sokol Žernov 49:36.1 18:26.5
307 19 / ZB [ 433 ] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 49:42.8 18:33.2
308 80 / MB [ 547 ] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 49:44.3 18:34.7
309 18 / MD [ 398 ] Vladimír Kapucián 1963 CZE TJ Sokol Starkoč 49:46.4 18:36.8
310 81 / MB [ 449 ] Jan Harazin 1975 CZE Amálka 49:48.5 18:38.9
311 20 / ZB [ 485 ] Alena Vránová 1980 CZE Easygorun 49:49.9 18:40.3
312 21 / ZB [ 232 ] Dana Moravcová 1974 CZE run4run 49:52.8 18:43.2
313 82 / MB [ 340 ] Vlastimil Voborník 1982 CZE Hradec Králové 49:53.4 18:43.8
314 56 / MC [ 437 ] jan Poláček 1968 CZE Náchod 49:54.5 18:44.9
315 106 / MA [ 274 ] Martin Rut 2003 CZE Z3 Sport 49:57.2 18:47.6
316 20 / ZA [ 152 ] Hedvika Jašíčková 1992 CZE HR Team 49:57.5 18:47.9
317 22 / ZB [ 171 ] Ivana Kleinová 1981 CZE SDH Velké Poříčí 49:59.2 18:49.6
318 107 / MA [ 599 ] Jan Zelenka 1984 CZE Avenier Financial Group Trutnov 50:00.1 18:50.5
319 9 / ZC [ 304 ] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 50:00.5 18:50.9
320 21 / ZA [ 81 ] Veronika Čechová 1986 CZE ZKO Hronov 50:01.5 18:51.9
321 83 / MB [ 235 ] Vladimír Mucha 1982 CZE Jadernička 50:04.7 18:55.1
322 57 / MC [ 422 ] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 50:05.6 18:56.0
323 108 / MA [ 576 ] Petr Michal 1991 CZE Nové Město nad Metují 50:05.8 18:56.2
324 84 / MB [ 507 ] Jiří Beneš 1980 CZE Maratonclub Odolov 50:14.8 19:05.2
325 109 / MA [ 543 ] Petr lochman 1990 CZE KOmbajn Dražec 50:17.8 19:08.2
326 58 / MC [ 50 ] Jaroslav Seifert 1970 CZE Kingovi-Pinguin 50:21.4 19:11.8
327 110 / MA [ 236 ] Štěpán Navrátil 2006 CZE SKI Police nad Metují 50:23.3 19:13.7
328 59 / MC [ 572 ] Jiří Míl 1966 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 50:24.0 19:14.4
329 3 / ME [ 401 ] Miloš Bednář 1952 CZE Vegetarian Club 50:25.1 19:15.5
330 60 / MC [ 51 ] Pavel Smrček 1973 CZE Oblici 50:28.3 19:18.7
331 111 / MA [ 526 ] Jan Dvořák 1985 CZE Zábrodí 50:29.1 19:19.5
332 112 / MA [ 582 ] zdeněk soukup 1989 CZE Holovousy 50:29.5 19:19.9
333 61 / MC [ 446 ] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 50:30.0 19:20.4
334 23 / ZB [ 32 ] Alena Březinová 1979 CZE Run4run 50:30.3 19:20.7
335 24 / ZB [ 56 ] Klára Vítková 1982 CZE Run4run 50:30.7 19:21.1
336 22 / ZA [ 237 ] Lenka Netíková 1992 CZE Nové Město nad Metují 50:35.2 19:25.6
337 25 / ZB [ 540 ] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 50:36.1 19:26.5
338 113 / MA [ 374 ] Michal Gult 1985 CZE Wikov 50:38.4 19:28.8
339 62 / MC [ 544 ] Petr Jelen 1967 CZE Hronov 50:39.1 19:29.5
340 23 / ZA [ 290 ] Bára Sodomková 2005 CZE SK Plhov Náchod 50:40.7 19:31.1
341 85 / MB [ 412 ] Pavel Sodomka 1975 CZE inSTAVex 50:44.4 19:34.8
342 63 / MC [ 299 ] Jaroslav Studnička 1970 CZE Rtyně v Podkrkonoší 50:45.4 19:35.8
342 114 / MA [ 429 ] Ralf Janek 1993 CZE Náchod 50:45.4 19:35.8
344 26 / ZB [ 102 ] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 50:45.6 19:36.0
345 10 / ZC [ 68 ] Irena Brabencová 1970 CZE Liberec 50:47.3 19:37.7
346 4 / ME [ 207 ] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 50:52.3 19:42.7
347 19 / MD [ 357 ] Vojtěch Richter 1961 CZE Wikow 50:54.6 19:45.0
347 115 / MA [ 600 ] Martin Werner 1993 CZE Werrny.cz 50:54.6 19:45.0
349 86 / MB [ 362 ] Josef Štencl 1974 CZE Wikov 50:54.7 19:45.1
350 64 / MC [ 93 ] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 50:55.0 19:45.4
351 116 / MA [ 282 ] Filip Saidl 2006 CZE SKI Police nad Metují 51:01.2 19:51.6
352 27 / ZB [ 546 ] Petra Půlpánová 1976 CZE Náchod 51:03.7 19:54.1
353 117 / MA [ 566 ] Martin Lichter 1986 CZE Nové Město nad Metují 51:05.5 19:55.9
354 2 / MF [ 279 ] Ivo Řezáč 1941 CZE AK Chemopetrol Litvínov 51:06.9 19:57.3
355 118 / MA [ 165 ] Jáchym Karlík 2005 CZE Vysoká Srbská 51:11.9 20:02.3
356 65 / MC [ 431 ] Ondřej Prokop 1969 CZE Náchod 51:20.0 20:10.4
357 87 / MB [ 377 ] Jan bárta 1981 CZE Wikov 51:20.5 20:10.9
357 66 / MC [ 480 ] Pavel Mikuška 1964 CZE Slavoj Babí 51:20.5 20:10.9
359 3 / ZD [ 124 ] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 51:21.2 20:11.6
360 24 / ZA [ 142 ] Barbora Hurdálková 1992 CZE Hronov 51:22.5 20:12.9
361 88 / MB [ 94 ] Jiří Dufek 1978 CZE B4K - Červený Kostelec 51:23.8 20:14.2
362 28 / ZB [ 260 ] Pavla Rasslová 1979 CZE Praha 51:24.1 20:14.5
363 67 / MC [ 535 ] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod,Běloves 51:30.8 20:21.2
364 89 / MB [ 301 ] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 51:33.6 20:24.0
365 68 / MC [ 397 ] Milan Zelman 1970 CZE TJ Sokol Starkoč 51:34.2 20:24.6
366 69 / MC [ 158 ] Jiří Kácovský 1967 CZE BAK SEAL 6 Team 51:35.3 20:25.7
366 69 / MC [ 244 ] Martin Pabl 1971 CZE Kostelec nad Orlici 51:35.3 20:25.7
368 29 / ZB [ 127 ] Irena Herzogová 1977 CZE Náchod 51:36.2 20:26.6
369 25 / ZA [ 59 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 51:36.4 20:26.8
370 71 / MC [ 291 ] Milan Soukup 1964 CZE TJ Znojmo 51:39.4 20:29.8
371 11 / ZC [ 219 ] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 51:40.1 20:30.5
372 30 / ZB [ 382 ] Petra Vaňkátová 1982 CZE Wikov 51:40.4 20:30.8
373 72 / MC [ 226 ] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 51:46.3 20:36.7
374 119 / MA [ 208 ] Lukáš Macura 1985 CZE #COWDOG CREW 51:47.4 20:37.8
375 73 / MC [ 22 ] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 51:48.6 20:39.0
376 120 / MA [ 487 ] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 51:48.9 20:39.3
377 26 / ZA [ 333 ] Anna Venclová 2001 CZE SPACE 51:49.3 20:39.7
378 12 / ZC [ 84 ] Jitka Černá 1964 CZE Nové Město nad Metují 51:51.7 20:42.1
379 90 / MB [ 180 ] Jan Košťál 1981 CZE Hořice 51:55.3 20:45.7
380 74 / MC [ 65 ] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 51:56.4 20:46.8
381 27 / ZA [ 327 ] Anna Vanclová 2002 CZE SPACE 52:03.4 20:53.8
382 20 / MD [ 442 ] Ladislav Skulina 1956 CZE Sokol Mezilesí 52:09.8 21:00.2
383 121 / MA [ 134 ] Ondřej Horník 1987 CZE Lipí 52:22.6 21:13.0
383 21 / MD [ 204 ] Michal Lichter 1961 CZE Nové Město nad Metují 52:22.6 21:13.0
385 13 / ZC [ 62 ] Lenka Beranová 1969 CZE Velké Poříčí 52:22.9 21:13.3
385 22 / MD [ 303 ] Jiří Šebela 1958 CZE Blansko 52:22.9 21:13.3
387 122 / MA [ 464 ] jakub černý 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 52:30.9 21:21.3
388 28 / ZA [ 453 ] Martina Beránková 1987 CZE Hello Kitty Team 52:31.8 21:22.2
389 14 / ZC [ 265 ] Marcela Roflíková 1971 CZE Bezstarostný běhodálové 52:40.0 21:30.4
390 75 / MC [ 549 ] Miroslav Ječmínek 1965 CZE Hronov 52:44.4 21:34.8
391 15 / ZC [ 146 ] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 52:44.7 21:35.1
392 29 / ZA [ 352 ] Adéla Zoubková 1991 CZE Moravská Třebová 52:46.7 21:37.1
393 30 / ZA [ 475 ] Aneta Požárová 1997 CZE Praha 52:47.2 21:37.6
394 91 / MB [ 531 ] Tomáš Silvan 1983 CZE Ž3 Sport 52:57.1 21:47.5
395 76 / MC [ 390 ] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 52:57.5 21:47.9
396 77 / MC [ 424 ] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 52:57.6 21:48.0
397 92 / MB [ 513 ] Michal Umlauf 1980 CZE Svaz Českách Bohémů 52:59.2 21:49.6
398 31 / ZA [ 550 ] Lucie Kramlová 1999 CZE Náchod 53:00.8 21:51.2
399 78 / MC [ 579 ] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 53:07.4 21:57.8
400 79 / MC [ 257 ] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 53:07.9 21:58.3
401 93 / MB [ 213 ] Miroslav Malina 1978 CZE Račetice 53:09.6 22:00.0
402 123 / MA [ 378 ] Ondřej forman 1985 CZE Wikov 53:10.3 22:00.7
403 31 / ZB [ 315 ] Jolana Tojnarová 1982 CZE Náchod 53:13.0 22:03.4
404 32 / ZA [ 312 ] Lucie Šretrová 2006 CZE SKI Police nad Metují 53:13.4 22:03.8
405 124 / MA [ 521 ] Tomáš Vinter 2000 CZE Hronov 53:15.1 22:05.5
406 94 / MB [ 144 ] Ivo Chalupský 1981 CZE IGW 53:15.6 22:06.0
407 4 / ZD [ 500 ] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 53:15.7 22:06.1
408 95 / MB [ 388 ] Lukáš balcar 1982 CZE Nováč reprezent 53:16.6 22:07.0
409 33 / ZA [ 264 ] Lucie Repáňová 1999 CZE maminka 53:18.7 22:09.1
410 16 / ZC [ 410 ] Radka Práchenská 1971 CZE Hradec Králové 53:21.9 22:12.3
411 34 / ZA [ 298 ] Kamila Středová 1992 CZE Velké Poříčí 53:24.3 22:14.7
412 96 / MB [ 364 ] Petr Dubský 1977 CZE Wikov 53:28.0 22:18.4
413 35 / ZA [ 417 ] Eliška Shejbalová 2001 CZE SK Plhov Náchod 53:32.7 22:23.1
414 17 / ZC [ 569 ] blanka petrů 1972 CZE rychna nad nisou 53:40.6 22:31.0
415 32 / ZB [ 585 ] Anna Němcová 1978 CZE Lysečinteam 53:40.7 22:31.1
416 80 / MC [ 273 ] Richard Rus 1967 CZE Apache Loko Trutnov 53:43.9 22:34.3
417 5 / ME [ 197 ] Jiří Kuřík 1950 CZE Orel Studenec 54:03.8 22:54.2
418 33 / ZB [ 169 ] Eva Kirschova 1978 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 54:08.7 22:59.1
419 97 / MB [ 381 ] Jan Sláma 1983 CZE Wikow 54:14.0 23:04.4
420 36 / ZA [ 78 ] Eliška Cejnarová 1999 CZE Velká Jesenice 54:14.6 23:05.0
421 37 / ZA [ 474 ] Petra Lemfeldová 2002 CZE náchod 54:15.0 23:05.4
422 98 / MB [ 183 ] Petr Králík 1977 CZE Silniční práce Kočnar 54:18.9 23:09.3
423 38 / ZA [ 491 ] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 54:25.4 23:15.8
424 39 / ZA [ 466 ] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 54:26.6 23:17.0
425 125 / MA [ 517 ] Petr May 1985 CZE Bezděkov nad Metují 54:27.2 23:17.6
426 18 / ZC [ 212 ] Dagmar Malá 1973 CZE Náchod 54:30.3 23:20.7
427 126 / MA [ 238 ] Martin Novák 1994 CZE Česká Skalice 54:36.7 23:27.1
428 127 / MA [ 386 ] Matyáš Tvrdík 1998 CZE Nováč reprezent 54:40.6 23:31.0
429 23 / MD [ 554 ] milan magnusek 1961 CZE SK Smrčina 54:42.3 23:32.7
430 81 / MC [ 428 ] Stanislav Mareš 1973 CZE Náchod 54:43.3 23:33.7
431 99 / MB [ 137 ] David Hort 1975 CZE Berger team 54:47.0 23:37.4
432 34 / ZB [ 138 ] Michaela Hortová 1975 CZE Berger team 54:48.2 23:38.6
433 82 / MC [ 528 ] Jiří Beneš 1968 CZE Náchod 54:52.9 23:43.3
434 128 / MA [ 432 ] Matěj Soulek 1999 CZE Velké Poříčí 54:54.6 23:45.0
435 100 / MB [ 350 ] Michal Zoubek 1976 CZE Praha 3 54:59.4 23:49.8
436 35 / ZB [ 514 ] Petra Jirmanová 1979 CZE Praha 55:00.8 23:51.2
437 101 / MB [ 310 ] Miloslav Špaček 1978 CZE Náchod 55:02.9 23:53.3
438 129 / MA [ 379 ] Petr Pinker 1985 CZE Wikow 55:03.1 23:53.5
439 130 / MA [ 224 ] Martin Michl 1993 CZE YOLO BAND 55:03.4 23:53.8
440 5 / ZD [ 338 ] Hana Vlachová 1962 CZE Rtyně v Podkrkonoší 55:03.5 23:53.9
441 131 / MA [ 225 ] Miroslav Michl 1991 CZE YOLO BAND 55:11.5 24:01.9
442 24 / MD [ 223 ] Jiří Mertlík 1961 CZE Rtyně v Podkrkonoší 55:21.9 24:12.3
443 36 / ZB [ 172 ] Zorka Koláčková 1976 CZE Náchod 55:23.7 24:14.1
444 83 / MC [ 392 ] Erich zitko 1970 CZE zkopecdokopec 55:27.1 24:17.5
445 40 / ZA [ 597 ] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 55:27.7 24:18.1
446 37 / ZB [ 132 ] Žaneta Holečková 1976 CZE Červený Kostelec 55:32.4 24:22.8
447 38 / ZB [ 211 ] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 55:33.6 24:24.0
448 132 / MA [ 590 ] Michal Peš 1991 CZE Náchod 55:38.6 24:29.0
449 41 / ZA [ 176 ] Benicie Kosková 1992 CZE Koska Family Team 55:39.8 24:30.2
450 39 / ZB [ 621 ] Kamila Hanušová 1983 CZE Lhota pod Hořičkami 55:43.5 24:33.9
451 42 / ZA [ 95 ] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 55:45.7 24:36.1
452 40 / ZB [ 252 ] Kateřina Polická 1980 CZE Nové Město nad Metují 55:46.5 24:36.9
453 19 / ZC [ 108 ] Alena Gloserová 1969 CZE Police nad Metují 55:48.0 24:38.4
454 41 / ZB [ 537 ] Šárka Prouzová 1979 CZE Jenštejn 55:48.6 24:39.0
455 43 / ZA [ 292 ] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 55:50.2 24:40.6
456 44 / ZA [ 343 ] Denisa Vojtasová 2000 CZE Náchod 55:52.4 24:42.8
457 6 / ZD [ 396 ] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 55:54.0 24:44.4
458 133 / MA [ 581 ] tomáš remeta 1987 CZE náchod 55:54.2 24:44.6
459 7 / ZD [ 77 ] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 55:59.2 24:49.6
460 45 / ZA [ 258 ] Petra Přibylová 1986 CZE Hoky z Vršovky 56:08.3 24:58.7
461 42 / ZB [ 360 ] Lucie Seidlová 1981 CZE Wikov 56:12.4 25:02.8
462 43 / ZB [ 229 ] Veronika Miskay 1982 CZE Spartan Celakovice 56:22.6 25:13.0
463 102 / MB [ 493 ] Jan Voborník 1979 CZE Choré krávy 56:25.5 25:15.9
464 3 / MF [ 154 ] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 56:27.3 25:17.7
465 25 / MD [ 497 ] Vladimír Prachař 1961 CZE Wimex 56:27.7 25:18.1
466 46 / ZA [ 463 ] Kristýna Kubová 1989 CZE Hronov 56:28.7 25:19.1
467 47 / ZA [ 275 ] Hana Rutová 1997 CZE Z3 Sport 56:31.5 25:21.9
468 134 / MA [ 548 ] Petr Vlach 1986 CZE Cowdog team 56:35.8 25:26.2
469 48 / ZA [ 210 ] Alžběta Machová 1992 CZE Náchod 56:36.9 25:27.3
470 84 / MC [ 376 ] Michal Lembej 1973 CZE Wikov 56:39.3 25:29.7
471 20 / ZC [ 159 ] Jitka Kahánková 1966 CZE Raketové kecky 56:42.8 25:33.2
472 49 / ZA [ 85 ] Sabina Čudová 1991 CZE Náchod 56:43.1 25:33.5
473 21 / ZC [ 121 ] Šárka Havlíčková 1970 CZE Hradec Králové 56:44.4 25:34.8
474 44 / ZB [ 452 ] Alžběta Valtová 1982 CZE Hello Kitty Team 56:51.4 25:41.8
475 50 / ZA [ 455 ] Judita Pavlištová 1987 CZE Hello Kitty Team 56:53.9 25:44.3
476 51 / ZA [ 288 ] Kamila Slavíková 1984 CZE Náchod 56:59.0 25:49.4
477 52 / ZA [ 27 ] Michaela Balcarová 1984 CZE Praha 57:04.7 25:55.1
478 45 / ZB [ 118 ] Lada Hanušová 1981 CZE Náchod 57:22.2 26:12.6
479 46 / ZB [ 496 ] Klára Kavanová 1978 CZE Wimex 57:22.7 26:13.1
480 26 / MD [ 107 ] Jiri Gloser 1956 CZE Glor Police nad Metuji 57:29.5 26:19.9
481 135 / MA [ 129 ] Jiří Hlavatý 1994 CZE Vřesník 57:32.1 26:22.5
482 53 / ZA [ 460 ] Michaela Sandtnerová 1996 CZE Pinguin 57:33.4 26:23.8
483 136 / MA [ 459 ] Aleš král 1996 CZE Pinguin 57:35.7 26:26.1
484 54 / ZA [ 119 ] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 57:37.5 26:27.9
485 137 / MA [ 262 ] Štěpán Remeš 1998 CZE Teplice nad Metují 57:39.1 26:29.5
486 138 / MA [ 116 ] Simo Hakalisto 1987 FIN - 57:39.6 26:30.0
487 85 / MC [ 220 ] David McClurkin 1964 CZE Hozený tyčky 57:43.8 26:34.2
488 6 / ME [ 506 ] Jaroslav Kobližka 1950 CZE Kaden Náchod Holding 57:44.3 26:34.7
489 139 / MA [ 385 ] Filip doležal 1997 CZE Nováč reprezent 57:52.7 26:43.1
490 55 / ZA [ 435 ] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 57:53.0 26:43.4
491 22 / ZC [ 215 ] Lucie Marková 1966 CZE Třebihošť 57:54.5 26:44.9
492 140 / MA [ 384 ] David Lhotský 1997 CZE Nováč reprezent 57:56.6 26:47.0
493 56 / ZA [ 143 ] Renata Hynková 1985 CZE Hynkovka 58:01.4 26:51.8
494 47 / ZB [ 563 ] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 58:05.7 26:56.1
495 48 / ZB [ 305 ] Marcela Šichová 1980 CZE Hradec Králové 58:06.4 26:56.8
496 8 / ZD [ 182 ] Ivanka Košťálová 1956 CZE Hořice 58:09.1 26:59.5
497 57 / ZA [ 313 ] Jana Šromová 1985 CZE SDH Velké Poříčí 58:14.7 27:05.1
498 27 / MD [ 61 ] František Beneš 1958 CZE TJ Sokol Lhota Č. Kostelec 58:20.5 27:10.9
499 9 / ZD [ 516 ] Jitka Podstavcová 1962 CZE Hronov 58:21.2 27:11.6
500 103 / MB [ 518 ] Pavel Machačka 1977 CZE Hradecké střely 58:29.3 27:19.7
501 141 / MA [ 519 ] Šimon Machačka 2009 CZE Hradec Králové 58:29.5 27:19.9
502 58 / ZA [ 149 ] Romana Jančíková 1997 CZE Hořice 58:38.8 27:29.2
503 142 / MA [ 276 ] Tomáš Růžička 1985 CZE Hradec Králové 58:41.8 27:32.2
504 143 / MA [ 52 ] Michal Soldán 1989 CZE Hasiči Kramolna NTC 58:51.4 27:41.8
505 59 / ZA [ 41 ] Lenka Králíčková 1989 CZE Hasiči Kramolna NTC 58:51.7 27:42.1
506 60 / ZA [ 302 ] Edita Svitáková 1992 CZE Lipí 58:52.5 27:42.9
507 86 / MC [ 387 ] Michal Tvrdík 1970 CZE Nováč reprezent 58:58.7 27:49.1
508 104 / MB [ 187 ] Tomáš Krtička 1982 CZE Hronov 58:59.5 27:49.9
509 10 / ZD [ 177 ] Eliška Kosková 1959 CZE Koska Family Team 59:01.4 27:51.8
510 49 / ZB [ 504 ] Daniela Hofmanová 1975 CZE Pivní Fond 59:15.8 28:06.2
511 87 / MC [ 505 ] Radoš Hofman 1971 CZE Pivní Fond 59:17.7 28:08.1
512 144 / MA [ 371 ] Michal vaněček 1986 CZE Wikov 59:20.9 28:11.3
513 105 / MB [ 43 ] Josef Mazáč 1975 CZE Mazáci 59:29.5 28:19.9
514 88 / MC [ 76 ] Zdeněk Bučák 1969 CZE Rtyně v Podkrkonoší 59:33.1 28:23.5
515 106 / MB [ 454 ] Pavel Axman 1975 CZE Hello Kitty Team 59:36.0 28:26.4
516 4 / MF [ 9 ] Jiří Libra 1937 CZE LBC Nové Město nad Metují 59:45.2 28:35.6
517 50 / ZB [ 512 ] Anna Baczmańska 1977 POL Opal Kudowa 59:57.6 28:48.0
518 28 / MD [ 267 ] Milan Roubíček 1955 CZE ACES team K.Vary 01:00:05.6 28:56.0
519 51 / ZB [ 168 ] Lucie Kavalkova 1979 CZE Kostelec nad Orlici 01:00:06.6 28:57.0
520 52 / ZB [ 351 ] Erika Zoubková 1976 CZE Praha 3 01:00:09.7 29:00.1
521 145 / MA [ 365 ] Jakub Duška 1989 CZE Wikow 01:00:19.3 29:09.7
522 107 / MB [ 605 ] Radek štencl 1977 CZE pronajme.cz 01:00:27.4 29:17.8
523 61 / ZA [ 570 ] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 01:00:47.3 29:37.7
524 62 / ZA [ 591 ] Helena švecová 1991 CZE Praha 01:00:55.9 29:46.3
525 23 / ZC [ 92 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:01:25.1 30:15.5
526 63 / ZA [ 320 ] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 01:01:30.7 30:21.1
527 7 / ME [ 319 ] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:01:45.4 30:35.8
528 53 / ZB [ 255 ] Jana Procházková 1975 CZE Velké Poříčí 01:01:54.7 30:45.1
529 5 / MF [ 90 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:02:07.0 30:57.4
530 108 / MB [ 99 ] Martin Faraday 1983 CZE Praha 01:02:07.7 30:58.1
531 11 / ZD [ 139 ] Milina Hovorková 1944 CZE TJ Petřiny Praha 01:02:37.1 31:27.5
532 29 / MD [ 571 ] Jiří Troníček 1958 CZE Praha 3 01:02:45.2 31:35.6
533 54 / ZB [ 29 ] Petra Bartlová 1976 CZE Velké Poříčí 01:03:21.8 32:12.2
534 55 / ZB [ 23 ] Renata Bajzová 1975 CZE Česká Skalice 01:03:31.7 32:22.1
535 24 / ZC [ 324 ] Dagmar Valentová 1967 CZE chodynka 01:03:36.7 32:27.1
536 30 / MD [ 462 ] Zdeněk Kábrt 1961 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:03:39.6 32:30.0
537 89 / MC [ 490 ] Ladislav Čihák 1968 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 01:03:47.8 32:38.2
538 56 / ZB [ 86 ] Pavlína Divišková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 01:03:53.3 32:43.7
539 109 / MB [ 30 ] Petr Bartoň 1982 CZE Sokol 01:04:08.1 32:58.5
540 31 / MD [ 36 ] Pavel Jílek 1956 CZE Mazáci 01:04:30.3 33:20.7
541 25 / ZC [ 416 ] Irena Vítková 1969 CZE Ž3SPORT 01:04:42.5 33:32.9
542 8 / ME [ 200 ] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:05:19.0 34:09.4
543 12 / ZD [ 482 ] Jana Jiráková 1954 CZE Sokol Starkoč 01:05:30.5 34:20.9
544 64 / ZA [ 502 ] Marie Hladíková 1990 CZE Náchod 01:05:33.7 34:24.1
545 65 / ZA [ 418 ] Kristyna Nahorna 2003 CZE SK Plhov Náchod 01:05:42.5 34:32.9
546 66 / ZA [ 426 ] Veronika Shejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 01:05:46.3 34:36.7
547 146 / MA [ 162 ] Mikuláš Kantor 2006 CZE BC Nová Trojka 01:05:52.1 34:42.5
548 110 / MB [ 206 ] Miloš Linhart 1980 CZE Praha 8 01:05:53.7 34:44.1
549 67 / ZA [ 489 ] Valérie Simonová 2004 CZE Náchod 01:06:31.1 35:21.5
550 90 / MC [ 488 ] Leoš Simon 1970 CZE Náchod 01:06:38.0 35:28.4
551 68 / ZA [ 430 ] Ester Janková 1993 CZE Náchod 01:07:09.2 35:59.6
552 57 / ZB [ 35 ] Martina Horáková 1978 CZE TJ Sokol Náchod 01:07:16.7 36:07.1
553 69 / ZA [ 297 ] Martina Strážnická 1991 CZE Rozstání 15, Světlá pod Ještědem 01:07:39.1 36:29.5
554 26 / ZC [ 239 ] Renata Nováková 1973 CZE Česká Skalice 01:08:51.3 37:41.7
555 6 / MF [ 79 ] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:09:55.5 38:45.9
556 91 / MC [ 110 ] Daniel Grosman 1971 CZE BC Nová Trojka 01:10:00.6 38:51.0
557 147 / MA [ 205 ] Erik Linhart 2003 CZE Náchod 01:10:01.6 38:52.0
558 58 / ZB [ 280 ] Zuzana Sadílková 1975 CZE BC Nová Trojka 01:10:09.6 39:00.0
559 70 / ZA [ 423 ] Adéla Paprskárová 1994 CZE SDH Vršovka 01:10:24.9 39:15.3
560 71 / ZA [ 72 ] Nikol Brožová 2002 CZE Česká Skalice 01:12:30.8 41:21.2
561 59 / ZB [ 561 ] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 01:14:07.6 42:58.0
DNS / MF [ 49 ] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
DNX / MC [ 87 ] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK