65. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 4. ročník dětského běhu
21.10.2023 Hronov
hlavní závod | celkem: 443 , muži : 307, ženy: 136, MA: 119, MB: 71, MC: 67, MD: 37, ME: 10, MF: 3, ZA: 66, ZB: 33, ZC: 26, ZD: 11 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
65. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 4. ročník dětského běhu | N/A | 21.10.2023 12:15:28 | |
65. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 4. ročník dětského běhu po kategoriích | N/A | 21.10.2023 12:15:28 |
výsledková listina hlavní závod
start ~ 10:59:58
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / ZB | [ 18 ] | Marketa Berweger | 1979 | CZE | Velke Porici | 34:35.2 | |
2 | 2 / ZB | [ 298 ] | Martina Procházková Uvizlová | 1986 | CZE | SK Studenec | 36:46.5 | 02:11.3 |
3 | 3 / ZB | [ 347 ] | Tereza Tyrychtrová | 1981 | CZE | Trutnov | 39:46.6 | 05:11.4 |
4 | 4 / ZB | [ 330 ] | Zuzana Matoušková | 1979 | CZE | OLFINCAR SKI TEAM | 40:41.4 | 06:06.2 |
5 | 5 / ZB | [ 258 ] | Lisbeth Navarro Reyes | 1983 | CZE | Hradec Králové | 42:48.9 | 08:13.7 |
6 | 6 / ZB | [ 194 ] | Lenka Renská | 1980 | CZE | Náchod | 43:10.3 | 08:35.1 |
7 | 7 / ZB | [ 192 ] | Markéta Regnerová | 1981 | CZE | KRMIVA KOZINEK | 45:28.1 | 10:52.9 |
8 | 8 / ZB | [ 241 ] | Radmila Voborníková | 1980 | CZE | Hradec Králové | 46:32.7 | 11:57.5 |
9 | 9 / ZB | [ 343 ] | Petra Přibylová | 1986 | CZE | Hoky z Vršovky | 46:33.8 | 11:58.6 |
10 | 10 / ZB | [ 27 ] | Alena Březinová | 1979 | CZE | Bohemky | 47:19.2 | 12:44.0 |
10 | 10 / ZB | [ 235 ] | Klára Vítková | 1982 | CZE | Bohemky | 47:19.2 | 12:44.0 |
12 | 12 / ZB | [ 296 ] | Zdeňka Coganová | 1986 | CZE | Nová Paka | 47:52.2 | 13:17.0 |
13 | 13 / ZB | [ 260 ] | Kateřina Bauchová | 1980 | CZE | Nové Město Nad Metují | 49:16.4 | 14:41.2 |
14 | 14 / ZB | [ 361 ] | Zuzana Kůstová | 1981 | CZE | Nástroje SK | 49:46.8 | 15:11.6 |
15 | 15 / ZB | [ 225 ] | Lenka Valentová | 1985 | CZE | Rozběháme Náchod | 49:54.2 | 15:19.0 |
16 | 16 / ZB | [ 25 ] | Eva Brychová | 1984 | CZE | Dobřany | 50:32.1 | 15:56.9 |
17 | 17 / ZB | [ 424 ] | Michaela Otmanová | 1988 | CZE | Mezilesí | 50:55.3 | 16:20.1 |
18 | 18 / ZB | [ 291 ] | Kateřina Ratsamová | 1986 | CZE | Náchod | 50:56.1 | 16:20.9 |
19 | 19 / ZB | [ 120 ] | Karolína Kubcová | 1983 | CZE | Sporttraudy | 51:08.6 | 16:33.4 |
20 | 20 / ZB | [ 226 ] | Zora Vaněčková | 1988 | CZE | DB Tragédky | 51:21.7 | 16:46.5 |
21 | 21 / ZB | [ 127 ] | Martina Laštovičková | 1988 | CZE | Žádný | 52:30.8 | 17:55.6 |
22 | 22 / ZB | [ 23 ] | Lucie Brandová | 1980 | CZE | Zábrodí | 52:47.7 | 18:12.5 |
23 | 23 / ZB | [ 373 ] | Jolana Tojnarová | 1982 | CZE | Náchod | 53:39.0 | 19:03.8 |
24 | 24 / ZB | [ 59 ] | Lada Hanušová | 1981 | CZE | rozbehame Náchod | 54:25.3 | 19:50.1 |
25 | 25 / ZB | [ 341 ] | Lucie Menclová | 1988 | CZE | Malé Svatoňovice | 54:35.0 | 19:59.8 |
26 | 26 / ZB | [ 218 ] | Jana Taucová | 1980 | CZE | Hronov | 54:54.6 | 20:19.4 |
27 | 27 / ZB | [ 41 ] | Lenka Domáňová | 1988 | CZE | Náchod | 55:36.8 | 21:01.6 |
28 | 28 / ZB | [ 105 ] | Simona Klimesova | 1982 | CZE | Hradec Kralove | 56:01.5 | 21:26.3 |
29 | 29 / ZB | [ 177 ] | Petra Pleskotová | 1980 | CZE | Česká Třebová | 57:56.9 | 23:21.7 |
30 | 30 / ZB | [ 318 ] | Šárka Zoulková | 1981 | CZE | ATAS | 01:00:45.4 | 26:10.2 |
31 | 31 / ZB | [ 419 ] | Petra Petr Hermanová | 1988 | CZE | wopela team | 01:00:50.0 | 26:14.8 |
32 | 32 / ZB | [ 422 ] | Sabina Jaklova | 1986 | CZE | Náchod | 01:02:48.8 | 28:13.6 |
33 | 33 / ZB | [ 102 ] | Jiřina Kiezlerová | 1979 | CZE | MultiJIPKA | 01:04:29.8 | 29:54.6 |