26.05.2018 Jičín
start ~ 10:19:47
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 51 účastníků
(
51 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
O - chlapci do 16 | 193 | Adolf Štěpán | CZE | 2003 | Jičín | Jičín |
O - chlapci do 16 | 195 | Apolín Jan | CZE | 2006 | ELEVEN MERCEDES MITAS CYCLING TEAM | Plzeň 26 |
O - chlapci do 16 | 549 | Cmunt Ondřej | CZE | 2003 | Eleven Head Cyklolive Team | Nový Bor |
O - chlapci do 16 | 739 | Dolejší Matouš | CZE | 2006 | Jičín | Jičín |
O - chlapci do 16 | 727 | Dolejší Tomáš | CZE | 2007 | CK Jičín | |
O - chlapci do 16 | 565 | Dovolil Josef | CZE | 2005 | BRILON RACING TEAM MB | Jilemnice |
O - chlapci do 16 | 690 | Dvořák Marek | CZE | 2005 | Carla.kupkolo.cz | Špindlerův Mlýn |
O - chlapci do 16 | 616 | Dvořák Vojta | CZE | 2003 | KUPKOLO.cz | Špindlerův Mlýn |
O - chlapci do 16 | 226 | Hospodka Patrik | CZE | 2002 | Ghost Team | Rožďálovice |
O - chlapci do 16 | 550 | Hovorka Daniel | CZE | 2005 | Bicykl team Ústí nad Labem | |
O - chlapci do 16 | 70 | Chvátal Matouš | CZE | 2003 | S-SPORT Hronov | Velké Poříčí |
O - chlapci do 16 | 741 | Jasenský Jakub | CZE | 2009 | 4FUN | |
O - chlapci do 16 | 228 | Jelínek Václav | CZE | 2002 | FABIO TEAM | Holín |
O - chlapci do 16 | 229 | Jenček Alexandr | CZE | 2002 | Cykloklub Jičín | Jičín |
O - chlapci do 16 | 231 | Jeřábek Oldřich | CZE | 2003 | Bicykl Team Ústí nad Labem | Teplice |
O - chlapci do 16 | 547 | Jura Antonín | CZE | 2006 | Expres cz Scott team Kolín | Kolín |
O - chlapci do 16 | 580 | Jura Antonín | CZE | 2006 | Expres cz Scott team Kolín | Kolín |
O - chlapci do 16 | 234 | Kaňka David | CZE | 2003 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superior Cyklolive Team | Kozojedy |
O - chlapci do 16 | 237 | Koblasa Jiří | CZE | 2004 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
O - chlapci do 16 | 242 | Král Jakub | CZE | 2008 | Symbio CE.Energy | Čáslav |
O - chlapci do 16 | 241 | Král Kryštof | CZE | 2005 | Symbio CE.Energy | Čáslav |
O - chlapci do 16 | 553 | Krebs Ladislav | CZE | 2003 | karla.kupkolo | Dvůr Králové nad Labem |
O - chlapci do 16 | 527 | Kubín Matyáš | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
O - chlapci do 16 | 846 | Kubín Matyáš | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
O - chlapci do 16 | 246 | Kubišta Ml. Martin | CZE | 2003 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
O - chlapci do 16 | 247 | Kuchař Vojtěch | CZE | 2002 | Sobotka | Sobotka |
O - chlapci do 16 | 251 | Kurjak Matěj | CZE | 2003 | Horní Police | Horní Police |
O - chlapci do 16 | 255 | Kvitský Dominik | CZE | 2007 | Cykloklub Jičín | Jičín |
O - chlapci do 16 | 779 | Kvitský Dominik | CZE | 2007 | Cykloklub Jičín | Jičín |
O - chlapci do 16 | 256 | Lamač Martin | CZE | 2003 | MS AUTO Česká Lípa | Česká Lípa |
O - chlapci do 16 | 678 | Mádlík Petr | CZE | 2005 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
O - chlapci do 16 | 314 | Munzar Jan | CZE | 2006 | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
O - chlapci do 16 | 552 | Munzar Jan | CZE | 2006 | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
O - chlapci do 16 | 545 | novotný Kamil | CZE | 2006 | JiÄÃn | Jičín |
O - chlapci do 16 | 649 | Nýdrle Filip | CZE | 2005 | Triatlon Plzeň | Nová Paka |
O - chlapci do 16 | 883 | Nýdrle Filip | CZE | 2005 | Triatlon Plzeň | Nová Paka |
O - chlapci do 16 | 650 | Nýdrle Matyáš | CZE | 2003 | Bakako Nová Paka | Nová Paka |
O - chlapci do 16 | 884 | Nýdrle Matyáš | CZE | 2003 | Bakako Nová Paka | Nová Paka |
O - chlapci do 16 | 261 | Pekárek Tomáš | CZE | 2007 | Lsk Lomnice Nad Popelkou | Lomnice Nad Popelkou |
O - chlapci do 16 | 263 | Plocek Ondřej | CZE | 2002 | Sobotka | Sobotka |
O - chlapci do 16 | 265 | Podzimek Matyáš | CZE | 2007 | Cykloklub Jičín | Valdice |
O - chlapci do 16 | 548 | Pomahač Jan | CZE | 2005 | Bicykl team Ústí nad Labem | |
O - chlapci do 16 | 270 | Procházka Lukáš | CZE | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Nový Bor |
O - chlapci do 16 | 272 | Raška Marek | CZE | 2005 | TORATEC TEAM LOMENICE | Lomnice nad Popelkou |
O - chlapci do 16 | 543 | severyn Richard | CZE | 2007 | EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín | |
O - chlapci do 16 | 581 | severyn Richard | CZE | 2007 | EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín | |
O - chlapci do 16 | 275 | Skalický Jakub | CZE | 2004 | Carla.kupkolo.cz | Horní Branná 387 |
O - chlapci do 16 | 728 | Steiner Filip | CZE | 2004 | MTB PFS Vysokov | Vysokov |
O - chlapci do 16 | 555 | Šnajdr David | CZE | 2009 | Ďáblové z Počernic | |
O - chlapci do 16 | 285 | Šubrt Jan | CZE | 2005 | MTB Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
O - chlapci do 16 | 648 | švec libor | CZE | 2004 | GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS | Vlašim |