Weber Jičínská 50

26.05.2018 Jičín 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší chlapci celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, Muži: 17, Ženy: 0 [html] [pdf]
Mladší dívky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf]
50km - hlavní závod celkem: 339, muži : 320, ženy: 19, A - junioři: 12, B - muži 19-29: 41, C - muži 30-39: 101, D - muži 40-49: 100, E - muži 50-59: 40, F - muži nad 60: 10, PRESTIGE: 16, G - juniorky: 0, H - ženy 19-29: 4, I - ženy 30-39: 4, J - ženy 40-49: 6, K - ženy nad 50: 2, PRESTIGE-W: 3 [html] [pdf]
25km - fitnes jízda celkem: 191, muži : 133, ženy: 58, O - chlapci do 16: 49, N - junioři 17-19: 7, L - muži 20-39: 20, M - muži 40 a starší: 57, S - juniorky do 16: 21, R - dívky 17-19: 3, P - ženy 20 a více: 34 [html] [pdf]
elektrokola na trase 25km celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
Bobíci - odstrkovadla celkem: 14, muži : 9, ženy: 5, Muži: 9, Ženy: 5 [html] [pdf]
Naděje I kluci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, Muži: 22, Ženy: 0 [html] [pdf]
Naděje I holky celkem: 18, muži : 1, ženy: 17, Muži: 1, Ženy: 17 [html] [pdf]
Naděje II kluci celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, Muži: 30, Ženy: 0 [html] [pdf]
Naděje II holky celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, Muži: 0, Ženy: 21 [html] [pdf]

výsledková listina Naděje I kluci

start ~ 10:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [568] Oliver Lodr 2012 CZE Cyklofit cycling 00:27.9
2 2 / Muži [300] Matyáš Kudrna 2012 CZE Bitters Superior Cyklofit team 00:33.2 00:05.3
3 3 / Muži [693] Jakub Šorf 2012 CZE Haven team SK Svojkov 00:33.8 00:05.9
4 4 / Muži [687] Daniel Budina 2012 CZE Chomutice 00:38.6 00:10.7
5 5 / Muži [750] Jakub Zelený 2012 CZE Bitters Superrior Cyklofit 00:39.6 00:11.7
6 6 / Muži [757] Martin Hornich 2013 CZE Nová Paka 00:58.8 00:30.9
7 7 / Muži [769] Filip Hradzil 2012 CZE Brno 00:59.6 00:31.7
8 8 / Muži [695] Jan Šebek 2012 CZE Jičín 01:04.7 00:36.8
9 9 / Muži [759] Oliver Litresits 2012 CZE Tour de Razsuo 01:05.2 00:37.3
10 10 / Muži [771] Adam Ouředníček 2012 CZE Jičín 01:19.6 00:51.7
11 11 / Muži [585] Matěj Vaněk 2014 CZE Jičín 01:24.0 00:56.1
12 12 / Muži [629] Vítek Vágner 2013 CZE Praha 9 01:24.9 00:57.0
13 13 / Muži [588] Matyáš Dolenský 2013 CZE Jičín 01:26.7 00:58.8
14 14 / Muži [658] Adam Repka 2013 CZE Valdice 01:28.3 01:00.4
15 15 / Muži [624] Viktor Duczynski 2013 CZE Cyklo klub Jičín 01:29.4 01:01.5
16 16 / Muži [604] Tomáš Kuk 2014 CZE Kupkolo 01:34.0 01:06.1
17 17 / Muži [600] Tadeáš Havlík 2013 CZE Praha 10 01:36.3 01:08.4
18 18 / Muži [299] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:48.2 01:20.3
19 19 / Muži [603] Michael Bohm 2014 CZE Kupkolo 01:49.0 01:21.1
20 20 / Muži [764] Daniel Krykorka 2014 CZE Jičín 01:51.0 01:23.1
21 21 / Muži [751] Vojtěch Bodlák 2013 CZE Jičín 01:54.2 01:26.3
DNS / Muži [775] Adam Repka 2013 CZE Valdice