Weber Jičínská 50

26.05.2018 Jičín 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší chlapci celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, Muži: 17, Ženy: 0 [html] [pdf]
Mladší dívky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf]
50km - hlavní závod celkem: 339, muži : 320, ženy: 19, A - junioři: 12, B - muži 19-29: 41, C - muži 30-39: 101, D - muži 40-49: 100, E - muži 50-59: 40, F - muži nad 60: 10, PRESTIGE: 16, G - juniorky: 0, H - ženy 19-29: 4, I - ženy 30-39: 4, J - ženy 40-49: 6, K - ženy nad 50: 2, PRESTIGE-W: 3 [html] [pdf]
25km - fitnes jízda celkem: 191, muži : 133, ženy: 58, O - chlapci do 16: 49, N - junioři 17-19: 7, L - muži 20-39: 20, M - muži 40 a starší: 57, S - juniorky do 16: 21, R - dívky 17-19: 3, P - ženy 20 a více: 34 [html] [pdf]
elektrokola na trase 25km celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
Bobíci - odstrkovadla celkem: 14, muži : 9, ženy: 5, Muži: 9, Ženy: 5 [html] [pdf]
Naděje I kluci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, Muži: 22, Ženy: 0 [html] [pdf]
Naděje I holky celkem: 18, muži : 1, ženy: 17, Muži: 1, Ženy: 17 [html] [pdf]
Naděje II kluci celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, Muži: 30, Ženy: 0 [html] [pdf]
Naděje II holky celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, Muži: 0, Ženy: 21 [html] [pdf]

výsledková listina Naděje II kluci

start ~ 10:55:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [308] Jakub Zeman 2009 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:19.6 00:25.2 (1)
2 2 / Muži [301] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cyklo klub Jičín 01:26.8 00:07.2 00:32.3 (3)
3 3 / Muži [590] Marek Janda 2009 CZE Cyklo klub Jičín 01:27.0 00:07.4 00:32.0 (2)
4 4 / Muži [305] Tomáš Kudrna 2009 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:28.5 00:08.9 00:34.3 (4)
5 5 / Muži [593] Štěpán Bondy 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:28.7 00:09.1 00:34.8 (5)
6 6 / Muži [575] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 01:30.3 00:10.7 00:36.8 (6)
7 7 / Muži [698] Lukáš Třeska 2010 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:35.2 00:15.6 00:39.1 (9)
8 8 / Muži [745] Max Buri 2011 CZE Haven team 01:36.0 00:16.4 00:38.6 (7)
9 9 / Muži [578] Adam Přenosil 2011 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 01:36.5 00:16.9 00:39.1 (8)
10 10 / Muži [606] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:39.9 00:20.3 00:42.6 (10)
11 11 / Muži [718] Jakub Trousil 2010 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 01:46.7 00:27.1 00:48.6 (14)
12 12 / Muži [607] Lukáš Trllo 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:48.4 00:28.8 00:46.1 (11)
13 13 / Muži [598] Martin Šlambor 2010 CZE Pakli Sport Klub 01:50.5 00:30.9 00:50.7 (15)
14 14 / Muži [592] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 01:51.8 00:32.2 00:47.1 (13)
15 15 / Muži [302] Marek Duczynski 2010 CZE CK Jičín 01:53.4 00:33.8 00:46.6 (12)
16 16 / Muži [605] Milan Kuk 2011 CZE Kupkolo 01:54.7 00:35.1 00:51.4 (16)
17 17 / Muži [691] Tomáš Stránský 2009 CZE Jičín 02:02.7 00:43.1 00:55.4 (17)
18 18 / Muži [304] Šimon Kordík 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 02:05.3 00:45.7 00:59.3 (18)
19 19 / Muži [303] Ondřej Havel 2011 CZE Dolní Bousov 02:10.9 00:51.3 01:03.6 (21)
20 20 / Muži [657] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín 02:13.0 00:53.4 00:59.9 (19)
21 21 / Muži [697] Kryštof Pekárek 2011 CZE Jičín 02:20.0 01:00.4 01:02.8 (20)
22 22 / Muži [626] Filip Minařík 2010 CZE Jičín 02:28.7 01:09.1 01:11.5 (22)
23 23 / Muži [770] Matouš Bouška 2011 CZE Kbelnice 02:45.8 01:26.2 01:17.5 (24)
24 24 / Muži [630] Matouš Vyhlídka 2011 CZE Jičín 02:48.8 01:29.2 01:16.6 (23)
24 24 / Muži [715] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 23:57:09.7 (25)
DNS / Muži [306] Matyáš Kvitský 2010 CZE Cyklo klub Jičín
DNS / Muži [307] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř
DNS / Muži [778] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín
DNS / Muži [786] Matyáš Kvitský 2010 CZE Cyklo klub Jičín
DNS / Muži [794] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř