Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 55 celkem: 275, muži : 158, ženy: 117, Muži: 158, Ženy: 117 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 54, muži : 34, ženy: 20, Dorostenci: 0, Muži do 39: 18, Muži do 59: 12, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 10, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 519, muži : 435, ženy: 84, Muži: 435, Ženy: 84 [html] [pdf]

startovní listina běh 25km

start ~ 10:01:32 , bez omezení věku , přihlášeno: 54 účastníků ( 34 mužů, 20 žen) 25km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži nad 60 [1] Alekseev Alexander CZE 1956 SC FARMA VYSEHRAD
Muži do 39 [41] Beresky Kenneth USA 1980 Miami beach
Muži do 39 [2] Blaško Radek CZE 1980 MIR 67
Muži do 39 [51] Cirkva Lukáš CZE 1978 Strančice
Muži do 59 [5] Crhan Josef CZE 1976 BŽB
Muži do 59 [6] Czagan Jan CZE 1971 SDH Dědek
Muži do 39 [7] Červenka Jaroslav CZE 1979 Dobřenice
Muži do 59 [8] Číhař Tomáš CZE 1970 Holice
Muži do 39 [54] Davídek Dušan CZE 1981 Vrchlabí
Muži do 59 [47] Didov Daniel CZE 1972 Praha
Muži do 39 [55] Frydrych Broňa CZE 1989 MC Metuje
Muži do 39 [9] Groh Radoslav CZE 1989 Hudy - La Sportiva
Muži nad 60 [10] Groh Stanislav CZE 1946 AC Vrchlabí
Muži do 59 [52] Hojač Mojmír CZE 1958 HO Tanvald
Muži do 39 [13] Hotař Jan CZE 1986 HO Brno
Muži do 59 [15] Juhás Ladislav CZE 1972 Krupka
Muži do 39 [16] Kejzlar Jeník CZE 1979 Always look on the bright side
Muži do 59 [18] Klvaň Norbert CZE 1972 Sokol Kolín-atletika
Muži do 39 [19] Kozlík Lukáš CZE 1989 A.C. Sparta Praha
Muži do 39 [50] Krupička Martin CZE 1985 Rudná u Prahy
Muži do 39 [23] Ledvina Petr CZE 1977 GP Kolín
Muži do 39 [25] Mašek Petr CZE 1979 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Muži do 39 [27] Mihalik Josef CZE 1984 Báječné ženy v běhu
Muži do 39 [28] Müller Jan CZE 1988 TC Tanvič
Muži do 39 [29] Pašek Jan CZE 1984 Plzeň
Muži do 59 [49] Petrásek Václav CZE 1976
Muži do 39 [31] Prokeš Jan CZE 1983 Kosmonosy
Muži do 59 [32] Rozsypal Vladislav CZE 1970 STS Chvojkovice Brod
Muži do 39 [35] Svoboda Michal CZE 1980 Dvůr Králové nad Labem 1
Muži nad 60 [43] Šmerda Bohuslav CZE 1952 Viničné Šumice
Muži do 59 [37] Šťastný Daniel CZE 1966 Happy team
Muži do 59 [38] Šubrt Jan CZE 1968 Muhu Team
Muži do 59 [39] Trefný Pavel CZE 1970 Církev bratrská
Muži nad 60 [53] Zahula Jan CZE 1950 ČD Tanvald