Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 55 celkem: 275, muži : 158, ženy: 117, Muži: 158, Ženy: 117 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 54, muži : 34, ženy: 20, Dorostenci: 0, Muži do 39: 18, Muži do 59: 12, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 10, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 519, muži : 435, ženy: 84, Muži: 435, Ženy: 84 [html] [pdf]
07:01:33 celkem: 275, muži : 158, ženy: 117, Muži: 158, Ženy: 117 [html] [pdf]

startovní listina 07:01:33

start ~ 07:01:33 , bez omezení věku , přihlášeno: 275 účastníků ( 158 mužů, 117 žen) 55km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [701] Ábelová Zuzana CZE 1989 Svačinářky
Muži [702] Ajm Petr CZE 1985 Straškov
Ženy [703] Ajmová Markéta CZE 1985 Straškov
Ženy [704] Andrýsová Dagmar CZE 1972 Dvůr Králové nad Labem
Muži [705] Babovak Jan CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Ženy [706] Bečičková Gabriela CZE 1998 Javorník
Muži [707] Bednář Daniel CZE 1986 X-TRAIL ORLOVÁ
Muži [708] Beneš Jan CZE 1988 postopách.cz
Ženy [709] Bernardinová Anna CZE 1984 Praha
Ženy [710] Bielinova Petra CZE 1977 Praha 4
Muži [711] Bloudek Ondřej CZE 1977 VK Blesk
Ženy [712] Boháčová Zuzana CZE 1983 Praha 8
Ženy [713] Bohdalková Eliška CZE 1990 TJ Sokol Chotěbuz
Ženy [714] Brableczová Renáta CZE 1980 Anvil
Muži [715] Breburda Tomáš CZE 1983 Poříčí nad Sázavou
Muži [716] Brém Petr CZE 1980 RUNGO.cz
Muži [717] Brom Radek CZE 1968 SK Horní Dolní
Muži [718] Bronček Petr CZE 1976 Praha 5
Muži [719] Burian Václav CZE 1982 Pardubice
Ženy [720] Burianová Hana CZE 1986 Pardubice
Ženy [721] Bustová Ludmila CZE 1975 Čelákovice
Ženy [722] Buttova Alena CZE 1988 Postopáci
Ženy [723] Cardoso Anastacio Aline CZE 1984 Pardubice
Ženy [724] Carroll Vladimíra CZE 1979 Zlínské kamzice
Ženy [725] Cerhová Veronika CZE 1982 Sedlčánky
Muži [726] Cinert Tomáš CZE 1986 Fiasko 2014
Muži [727] Crha Tomáš CZE 1983 Kamenné Žehrovice
Ženy [728] Čechová Kateřina CZE 1988 Praha
Muži [729] Čechura Miroslav CZE 1964 MPM TEAM
Ženy [731] Čechurová Andrea CZE 1986 MPM TEAM
Ženy [730] Čechurová Vlasta CZE 1966 MPM TEAM
Ženy [732] Čížková Jana CZE 1978 Praha 4
Muži [733] Danihelka Robert CZE 1979 Lhota pod Libcany
Muži [622] David Lejček CZE 1974 Dobřichovice
Muži [734] Doubek Lukáš CZE 1976 Fidobar
Ženy [735] Doudová Iveta CZE 1994 Pardubice
Muži [736] Doucha Filip CZE 1970 Praha 11
Ženy [737] Douchová Irena CZE 1971 Praha 11-Chodov
Muži [738] Dumek Jiří CZE 1982 Krtek
Ženy [739] Dvořáková Helena CZE 1985 Písek
Ženy [740] Dvořáková Zuzana CZE 1988 Svačinářky
Ženy [741] Dymokurská Lenka CZE 1976 Liberec
Muži [742] Dziubiński Michał POL 1981 Family Extreme
Ženy [743] Fehér Michaela CZE 1990 Mšeno
Muži [745] Fialka Jiri CZE 1971 RunPORG
Muži [744] Fialka Ladislav CZE 1975 Vlašim
Ženy [746] Fidlerová Jana CZE 1975 Ženy sobě
Muži [747] Fikar Zdeněk CZE 1986 SK Inverzní Parabola
Muži [748] Fukala Dalibor CZE 1981 Praha 5
Muži [749] Gáll Igor SVK 1991 Bratislava
Ženy [146] Gdowska Ewa POL 1977 AKTYWNY WAŁBRZYCH
Muži [750] Grečmal Lukáš CZE 1990 NEVER-GIVE-UP team
Muži [751] Grof Jan CZE 1981 Giatns Fishing
Muži [752] Hacuś Tomasz POL 1975 Wrocław
Muži [753] Hajek Jan CZE 1979 KUtna Hora
Ženy [754] Hajkova Martina CZE 1983 Kutna Hora
Muži [755] Halama Radek CZE 1975 NANANA TEAM
Ženy [756] Hanušová Pavlína CZE 1973 ČESKÁ SKALICE
Ženy [757] Hašková Kateřina CZE 1987 Velké Meziříčí
Ženy [758] Hauserová Nikita CZE 1996 Strakonice
Ženy [759] Havalcová Žaneta CZE 1983 Praha
Muži [760] Havlas Lukas CZE 1980 PALSTAT
Muži [762] Havlík Luděk CZE 1965 Zlatá Olešnice
Muži [761] Havlík Nikola CZE 1987 RUNGO.cz
Muži [763] Háze Martin CZE 1985 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Ženy [764] Házová Kristina CZE 1971 Báječné ženy v běhu
Muži [765] Heczko Radek CZE 1971 HRÁDEK
Ženy [766] Hejlová Jolana CZE 1974 Báječné ženy v běhu
Muži [767] Herčík Jan CZE 1979 Trutnov
Muži [768] Hesoun Jakub CZE 1987 SK Inverzní Parabola
Ženy [769] Hillermannová Kateřina CZE 1976 Šneci v běhu
Ženy [770] Hlavsová Eliška CZE 1990 Kladno
Muži [771] Hložek Marek CZE 1974 STS Chvojkovice
Muži [772] Hnízdil Pavel CZE 1992 Praha 6
Ženy [773] Holubová Adéla CZE 1976 Heřmanův Městec
Ženy [774] Hořínková Michaela CZE 1990 Kladno
Ženy [775] Houžvičková Kateřina CZE 1979 Hradec Králové
Ženy [776] Hrabcová Pavla CZE 1980 X-TRAIL ORLOVÁ
Muži [777] Hrachový Ondřej CZE 1984 Ondřej Hrachový
Ženy [778] Hrdličková Lenka CZE 1987 Pardubice
Ženy [779] Hroníková Kateřina CZE 1987 ITB
Ženy [780] Hříchová Jana CZE 1992 MPM TEAM
Muži [781] Huňáček Petr CZE 1980 Pardubice
Muži [782] Chalupa Luboš CZE 1979 Dašice
Muži [783] Chmelík Martin CZE 1965 10 beers after
Ženy [784] Jakešová Klára CZE 1987 SK Babice
Muži [785] Janata Petr CZE 1974 Velké Popovice
Muži [786] Jedlička Michal CZE 1986 Postopach.cz
Muži [787] Jelen Vladimír CZE 1982 Praha 5
Ženy [788] Jelen Sýkorová Monika CZE 1984 Praha 5
Muži [789] Jenčík Jan CZE 1986 Fiasko 2014
Ženy [790] Ježdíková Eva CZE 2701 Svačinářky
Muži [791] Ježek Jaroslav CZE 1970 Giants Fishing
Muži [792] Jílek Martin CZE 1977 Tajfun Litomyšl / Přežiti.cz
Muži [793] Jiru Ludek CZE 1972 Třebotov
Ženy [794] Johanová Dana CZE 1965 Zdice
Muži [795] Kejklíček Petr CZE 1981 Vrchaři Vrchlabí
Muži [796] Kejkrt David CZE 1970 Litoměřice
Ženy [797] Klampflová Hana CZE 1993 Vrchaři Vrchlabí
Ženy [798] Klimešová Markéta CZE 1991 MANOKA WAY
Muži [799] Klusáček Jan CZE 1978 Teplice
Muži [800] Kłopotek Marcin POL 1975 Family Extreme
Muži [801] KNAP RAFAŁ POL 1980 AKTYWNY WAŁBRZYCH
Muži [803] Knopp Honza CZE 1984 Delirium Tremens
Muži [802] Knopp Tom CZE 1973 Delirium Tremens
Ženy [804] Knoppová Barbora CZE 1977 Delirium Tremens
Muži [805] Kolský Rudolf CZE 1974 Praha10
Muži [806] kopecky martin CZE 1981 www.telarna.cz
Muži [626] Koráb Jan CZE 1986 VF
Ženy [807] Kořínková Renata CZE 1983 SK Babice
Ženy [808] Košťáková Monika CZE 1988 Kopidlno
Ženy [810] Košťálková Blanka CZE 1964 HK Choceň
Ženy [809] Košťálková Julie CZE 1997 HK Choceň
Muži [811] Kotas Jiří CZE 1958 STAVKO
Ženy [812] Kotasová Helena CZE 1964 STAVKO
Muži [813] Kotrba Radek CZE 1974 Říčany
Muži [814] Koukol Pavel CZE 1985 Kolín
Muži [815] Kozlík Otakar CZE 1959 radioklub OK1OMY Hostovice
Muži [816] Krajči David CZE 1978 Krajanda Ivančice
Muži [817] Krajči Ján CZE 1971 Krajanda Větrovy
Ženy [133] Krasinska Malgorzata POL 1975 AKTYWNY WAŁBRZYCH
Ženy [818] Krásná Marcela CZE 1981 Heřmanův městec
Ženy [112] kravciv janečková Marcela CZE 1980 Praha
Muži [819] Krejcárek Otakar CZE 1979 Malé Přítočno
Muži [820] Krmela Jan CZE 1986 Postopach.cz
Muži [821] Křeček Jakub CZE 1982 Líbeznice
Muži [822] Kuchař Pavel CZE 1983 Praha 9
Ženy [823] Kulhánková Barbora CZE 1973 Lk Slovan Karlovy Vary
Muži [824] Kunc Míra CZE 1964 kunabike
Muži [825] Kyncl Tomáš CZE 1975 Vrchlabí
Ženy [826] Kynclová Kateřina CZE 1976 Vrchlabí
Muži [828] Kysela Libor CZE 1983 Praha 14
Muži [827] kysela roman CZE 1974 kovárna
Muži [829] Lalák Tomáš CZE 1976 Radotín
Ženy [830] Landová Lenka CZE 1978 ToniCzech Runners Club
Ženy [831] Langová Lucie CZE 1974 Sychrov
Ženy [832] Ledererová Kamila CZE 1973 Plzeň
Muži [833] Lipavský Ladislav CZE 1986 Mělník
Muži [834] Lupínek Pavel CZE 1960 Vrchlabí
Muži [836] Macháč Jan CZE 1987 Brumov-Bylnice
Muži [835] Machač Josef CZE 1984 Sezimovo Ústí
Muži [837] Macháček Radim CZE 1980 Vacenovice
Muži [838] Malý Petr CZE 1970 Clan Orlických horalů
Muži [839] Martasek Jan CZE 1983 KAJEN
Ženy [900] Martásková Kateřina CZE 1986 Kajen
Muži [840] Matějka Milan CZE 1987 SK Inverzní Parabola
Ženy [841] Matulová Karin CZE 1994 Ostrava
Muži [621] Matyáš Radko CZE 1974 Tehovec
Muži [842] Menc Radek CZE 1978 Trnová
Ženy [843] Michková Lenka CZE 1988 Nová Ves u Nového Města na Moravě
Muži [844] Miksch Vlastimil CZE 1988 Mšené lázně
Ženy [845] Mikschová Monika CZE 1989 Mšené lázně
Muži [846] Mikšík Jakub CZE 1987 Dráčci
Ženy [848] Moučková Klára CZE 1988 Žďár nad Sázavou
Ženy [849] Mourečková Renata CZE 1978 Velké Popovice
Ženy [850] Neuwirthová Tereza CZE 1988 Dáme to
Muži [851] Nezbeda Radek CZE 1981 Kamenný Přívoz
Muži [852] Nojman Kuba CZE 1986 Club deportivo Kutná Hora
Muži [853] Novák Michal CZE 1978 Hradec Králové
Ženy [855] Novotná Gabriela CZE 1991 HK Choceň
Ženy [854] Novotná Zuzana CZE 1979 Zlínské kamzice
Ženy [856] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Muži [857] Obraz Frantisek CZE 1983 Mělník
Ženy [858] Olbortová Jaroslava CZE 1977 Ženy sobě
Muži [625] Pahorecký Jakub CZE 1991 Strakonice
Muži [859] Patrman Milan CZE 1988 Paroháči
Muži [860] Pecina Martin CZE 1991 Svačinářky
Ženy [861] Pelešová Eliška CZE 1975 Hodkovice n.M.
Muži [862] Pešout Jan CZE 1973 Praha 6
Ženy [863] Pešoutová Mirka CZE 1976 Milkyway
Ženy [864] Peterková Pavla CZE 1973 Strakonice
Muži [865] Petr Tomáš CZE 1988 Paroháči
Muži [866] petura petr CZE 1977 jenštejn
Muži [147] Pilař Jan CZE 1986 Slaný
Muži [867] Pilonis Paweł POL 1973 BIEGOSTACJA.pl
Muži [868] Pinkas Martin CZE 1967 HK Choceň
Ženy [869] Pinkasová Jana CZE 1972 HK Choceň
Ženy [870] Polášková Pavlína CZE 1981 Praha 9
Ženy [871] Popovičová Jarmila CZE 1977 Horalky
Ženy [872] Procházková Zuzana CZE 1992 Hořovice
Muži [873] Přibyl Jaromír CZE 1974 Ostrava
Ženy [874] Přibylová Lenka CZE 1978 Ostrava
Ženy [875] Příkazská Monika CZE 1989 Brno
Ženy [876] Pýchová Zdeňka CZE 1977 Čelákovice
Muži [877] Rajča Tomáš CZE 1984 Mníšek pod Brdy
Muži [878] Rajdl Radim CZE 1972 MP Praha
Muži [879] Repík Jakub CZE 1986 Trutnov
Ženy [880] Richterová Kateřina CZE 1989 Praha 5
Muži [881] Roubík Lukáš CZE 1986 COOLTURISTIKA.CZ
Muži [882] ŘEHÁČEK LIBOR CZE 1903 PARDUBICE
Ženy [883] Řezáčová Edita CZE 1987 Sezemice
Muži [885] Řezníček Jakub CZE 1986 RBZ Praha
Muži [884] Řezníček Milan CZE 1967 veteráni ÚRNa
Muži [886] Řežábek Vlastimil CZE 1977 Vyskytná nad Jihlavou
Muži [888] Sawyer Martin CZE 1985 Prague
Ženy [887] Sawyer Zdenka CZE 1983 Praha
Muži [889] SChier Jan CZE 1981 PALSTAT / VRCHLABÍ
Ženy [890] Siobosova Aneta CZE 1989 Dráčci
Muži [891] Skalický Martin CZE 1970 Praha 6
Muži [892] Slaměník Bedřich CZE 1976 Praha
Muži [893] Sobotka Daniel CZE 1977 STS Chvojkovice
Ženy [894] Sobotková Šárka CZE 1985 Přelouč
Muži [895] Souček Martin CZE 1974 Novosedlice
Ženy [896] Soukupová Petra CZE 1989 Buštěhrad
Muži [897] soupa jan CZE 1973 praha 8
Ženy [898] Stránská Dana CZE 1977 HO Squadráti Outdoor
Muži [899] Stránský Daniel CZE 1974 Praha 3
Ženy [901] Suchánková Markéta CZE 1991 Litoměřice
Muži [902] Svoboda Lukáš CZE 1977 Dolní Štěpanice
Muži [904] Svoboda Marek CZE 1977 běžci moravany
Muži [903] Svoboda Petr CZE 1980 Rudná
Ženy [905] Svrčková Lucie CZE 1982 Dolní Lomná
Muži [906] Šimek Jiří CZE 1981 CEPro team
Muži [907] Šimek Tomáš CZE 1976 Chlebovice, Frýdek-Místek
Muži [908] Šindelář Petr CZE 1975
Muži [909] Škorna Miloš CZE 1977 Slaný
Ženy [910] Škornová Linda CZE 1997 Slaný
Muži [911] Šnajdr Jakub CZE 1990 Kladno
Muži [912] Šorban David CZE 1976 Hostavičtí Lemuři
Muži [913] Špaček Luděk CZE 1997 eXtreme Team Kolín
Ženy [914] Šroubková Jana CZE 1971 kačaba team
Ženy [915] Štanderová Jana CZE 1994 Slaný
Muži [916] Šťastný Petr CZE 1979 Praha 3
Ženy [917] Štefanová Ilona CZE 1972 bajecne zeny v behu
Muži [918] Štefl Daniel CZE 1978 Praha 4
Muži [919] Štemberk Oldřich CZE 1991 Rudná
Ženy [920] Štěpánková Markéta CZE 1969 Dvůr Králové nad Labem
Muži [921] Štolba Pavel CZE 1975 STS Chvojkovice-Český Brod
Ženy [922] Štolfová Andrea CZE 1987 Praha 5
Muži [923] Šturma Robert CZE 1980 Trutnov
Ženy [924] Šulcová Hana CZE 1972 Kladno
Ženy [925] Šulejová Šárka CZE 1986 Nelahozeves
Muži [926] Švácha Filip CZE 1974 Kluk v křeči
Muži [927] Švácha Jiří CZE 1986 Lány
Muži [928] Talacko Pavel CZE 1987 Praha 4
Ženy [929] Telváková Alena CZE 1993 Kunčice pod Ondřejníkem
Ženy [930] Těžká Markéta CZE 1987 Počaply Sezemice
Ženy [931] Tománková Martina CZE 1984 Pardubice
Muži [932] Tomasik Andrzej POL 1969 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
Ženy [933] Treglerová Alice CZE 1971 Praha 4
Ženy [934] Tyburcova Ilona CZE 1974 Horalky
Muži [935] Ulčar Miroslav CZE 1972 Čakovičky
Muži [936] Uxa Štěpán CZE 1984 Jilemnice
Ženy [937] Vágnerová Lucie CZE 1994 Slaný
Muži [938] Vedral Jan CZE 1975 Praha
Muži [939] Vémola Zdeněk CZE 1975 Sova Run Brno
Muži [940] Venclák Martin CZE 1976 Hladojedi
Ženy [941] Vepřková Radka CZE 1983 Bolt in da house
Muži [944] Veselý Lukáš CZE 1972 STS Chvojkovice
Muži [943] Veselý Miloš CZE 1969 STS Chvojkovice
Muži [942] Vesely Tomas CZE 1984 KaMa Team
Muži [945] Vilčko Adam CZE 1988 Praha - Podolí
Muži [946] Vilčko Radim CZE 1979 :-)
Muži [947] Vítek Miroslav CZE 1983 KNAF
Ženy [948] Vítová Vendy CZE 1986 Delirium Tremens
Muži [949] Vokulič Jan CZE 1969 selatkoleze
Muži [950] Vorel Lukáš CZE 1980 EVELI TEAM
Muži [951] Waterman Louis GBR 1991 Třebotov
Ženy [952] Widerowska Magdalena POL 1972 Aktywny Wałbrzych
Muži [953] Wohlhöfner Ondřej CZE 1981
Muži [954] Woszczak Andrzej POL 1964 Aktywny Wałbrzych
Muži [955] Wrona Łukasz POL 1981 Aktywny Wałbrzych
Ženy [956] Zábranská Horáková gisela CZE 1978 Vrchlabí
Muži [957] Zahradník Michal CZE 1975 Bike Butchers
Ženy [958] Zajfrtová Eva CZE 1972 Rybitví
Muži [967] Żak Artur POL 1979 Aktywny Wałbrzych
Ženy [959] Zanozina Ekaterina CZE 1985 Praha 3
Ženy [960] Zdráhalová Petra CZE 1978 Praha 4
Muži [961] Zezula Martin CZE 1977 běžci moravany
Ženy [962] Zirklerová Martina CZE 1968 Vrchlabí
Muži [963] Zniszczol Marcel CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Ženy [965] Zoubková Irena CZE 1984 CK Lenka
Ženy [964] Zoubkova Lenka CZE 1983 Liberec 31
Muži [966] Zubrzycki Marek POL 1973 Aktywny Wałbrzych
Muži [968] Žibřid Michal CZE 1975 Praha 15