pochod

startovka

Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 479, muži : 386, ženy: 93, Muži: 386, Ženy: 93 [html] [pdf] [csv]
Krakonošova 55 celkem: 229, muži : 145, ženy: 84, Muži: 145, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 48, muži : 27, ženy: 21, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 11, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 479 účastníků ( 386 mužů, 93 žen) 100km

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy101Ábelová LucieCZE1985TrutnovTrutnov
Muži102Ambrož Stanislav CZE1976Vyskytná nad JihlavouVyskytná nad Jihlavou
Muži103Argaláš MichalCZE1993SK VeskáBystřice
Muži106Babovak JanCZE1986Ho Squadráti OutdoorPraha
Ženy107Bajgarová EsterCZE1972DomažliceDomažlice
Ženy108Baláková NinaCZE1986SRTG PrahaPraha
Ženy109Balšínková MajkaCZE1980BrnoBrno
Muži110Baran JiříCZE1966NaviStaříč
Muži111Barsch MatthiasGER1978M and M TeamBamberg
Muži112Bárta TomášCZE1989PardubicePardubice
Muži113Bartoníček JanCZE1983Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
Muži114Bartoš JanCZE1989Český dubČeský dub
Muži115Bařinka MichalCZE1989Dharmoví tuláciČernošice
Muži116Bauchner MichalCZE1969MK KLADNOMalé Přítočno
Muži117Bernovský PetrCZE1968Praha 4Praha 4
Muži118Bezchleba MichalCZE1981Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
Muži119Bialas FilipCZE1998Praha 4Praha 4
Muži120Bicelli RaphaelFRA1982Prague - Czech RepublicPrague - Czech Republic
Muži121Bílek KarelCZE1979Žďár u ProtivínaŽďár u Protivína
Muži122Binar MarekCZE1971JednotaHradec nad Moravicí
Muži123Bláha KarelCZE1973iThinkBeerBlovice
Ženy124Blažková MarkétaCZE1991Praha 10Praha 10
Muži125Bloudek OndřejCZE1977VK BleskPraha 5
Muži126Bobak DanielCZE1981MelnikMelnik
Muži127Bobák MarekCZE1979MělníkMělník
Ženy130Bočková LucieCZE1980SRTG Rychnov nad KněžnouČastolovice
Ženy131Bogušovská GabrielaCZE1973Mníšek Pod BrdyMníšek Pod Brdy
Muži132Boháč LukášCZE1987Klub přátel zdravého životaRadimovice u Želče 101, Tábor
Muži133Boháč OndřejCZE1989Klub přátel zdravého životaTábor
Ženy135Boráňová MichaelaCZE1985Brno 41Brno 41
Muži136Borženský JanCZE1982Adidas RunnersKunratice,Praha 4
Muži138Bosnovič MilošCZE1987Adidas Runners PraguePraha 4
Muži140Bradáč DavidCZE1979Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou
Muži139Bradáč MartinCZE1981PrahaPraha
Ženy141Bradáčová PetraCZE1986PrahaPraha
Muži142Brandl DominikCZE1987Stare HobziStare Hobzi
Ženy143Breburdová EvaCZE1986KladnoKladno
Ženy144Brejchová EvaCZE1979Praha 3Praha 3
Muži145Brodzik RadosławPOL1977Drużyna Gazety Wyborczej Zielona Góra
Muži147Brunner RadekCZE1974SK BabicePraha 9
Muži148Brzek TomasCZE1982Magistrat mesta MostuMost
Muži149Bříza MartinCZE1967Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labem
Muži150Buchbauer RadekCZE1976Ladermon Team
Muži151Bulanow LeszekPOL1971HipolitowHipolitow
Muži152Butkiewicz LukaszPOL1988Wisznia MalaWisznia Mala
Muži153Calaj JurajCZE1981JZD MníšekPraha
Ženy154Cerovská LudmilaCZE1987Praha 4Praha 4
Ženy155Cieslarova IvonaCZE1976PreloucPrelouc
Muži156Cygan PiotrPOL1969Bielany WroclawskieBielany Wroclawskie
Ženy157Cymbalová Vachalcová DanielaCZE1973Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži158Czagan JanCZE1971SDH DědekL. Bohdaneč
Muži159Čabla AdamCZE1985SlanýSlaný
Muži160Čabla Zdeněk CZE1956Starci ze SlanéhoSlaný
Ženy161Čahojová Ivana CZE1964Praha Praha
Muži162Čech JiříCZE1989JívovíJívoví
Ženy163Čechová AndreaCZE1973Břežany II.Břežany II.
Muži164Čermák TomášCZE1970tomascerm@seznam.czProstřední Lánov
Muži165Černý RichardCZE1972PoděbradyPoděbrady
Muži166Červený MatějCZE1977Relative TeamPraha 8
Muži168Čihák OlafCZE1978dalkovepochody.czPraha 4, Modřany
Muži169Číhař TomášCZE1970HoliceHolice
Muži170Dabrowski CezaryPOL1971PiasecznoPiaseczno
Ženy171Dalibabová JanaCZE1994Slavoj Babí (Hotel Tommy)Dvůr Králové nad Labem
Muži172Dědic RomanCZE1974iThinkBeerPraha 8
Ženy173Dědková MichaelaCZE1989TrutnovTrutnov
Muži174Deim KarelCZE1972BLK TáborTábor
Ženy175Deimová MiroslavaCZE1977BLK TáborTábor
Muži196delete deleteCZE1989
Muži176Diatka VladimírCZE1967BrnoBrno
Ženy177Divišková BlankaCZE1967RUN4FUNHradec Králové
Muži178Dohalský VladimírCZE1972Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži179Dolejš VilémCZE1973KČT LOKO TEPLICEPRAHA 4-PISNICE
Muži180Doležal VladislavCZE1959Praha 4Praha 4
Muži181Dostál FilipCZE1978LanškrounLanškroun
Muži182Dostál JanCZE1986Běžecký Klub NáchodNáchod
Muži183Doubek ZdeněkCZE1956Doubek TeamPraha 9
Ženy184Doubková DarinaCZE1957Doubek TeamPraha 9
Muži185Drahota Michael CZE1975OstravaOstrava
Ženy186Drobková NelaCZE1992ČáslavČáslav
Muži187Drobný LukášCZE1984Benešovský běžecký klubBenešov
Muži189Duffek TomášCZE1985Vodáci StřekovÚstí nad Labem
Ženy192Ďurkáčová SlávkaCZE1988BratislavaBratislava
Muži193Dušek PavelCZE1992Hradec KrálovéHradec Králové
Muži194Dvorský PetrCZE1977BrnoBrno
Muži195Dvořáček JanCZE1986RETIA
Ženy197Dvořáková HelenaCZE1985PísekPísek
Ženy198Dvořáková MartinaCZE1981EXTRA BrnoBrno
Muži199Edr VitCZE1991Zruc nad SazavouZruc nad Sazavou
Muži200Ešler DanielCZE1977MB Sauny Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Muži201Fajgl LubošCZE1975CítovCítov
Muži202Faraś HenrykPOL1954Profexim TeamKraków
Muži203Farbák IvanCZE1969Stovka PodkrkonošímDvůr Králové Nad Labem
Muži204Fejtek PetrCZE1991TrutnovTrutnov
Muži206Fialka JiriCZE1971RunPORGDolní Břežany
Ženy207Fidlerová JanaCZE1975Ženy soběČeská Skalice
Muži208Filip AlexandrCZE1983České BudějoviceČeské Budějovice
Muži211Filip TomášCZE1964VrchlabíVrchlabí
Muži212Fišar LenkaCZE1992TrutnovTrutnov
Muži213France PavelCZE1979Vodáci StřekovÚstí nad Labem
Muži214Fremund JanCZE1987CposPísty
Muži215Fuksa PavelCZE1992Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži216Gabko Petr CZE1969MostMost
Muži217Gáll IgorCZE1991PrahaPraha
Ženy218Georgová NikolaCZE1991TasoviceTasovice
Muži219Goga TomášCZE1984WEBER TEAMJičín
Ženy220Gregorova JanaCZE1967Mat a PatJičín
Muži221Greguš DaliborSVK1977neznamyKrižovany nad Dudváhom
Muži222Grulich RomanCZE1986Jinočany Jinočany
Muži223Grusz FilipCZE1984Podej Mi PivoPraha 6
Muži224guse michalCZE1976MS auto česká lípalouny
Muži225Habarta MartinCZE1991emháčkaLiberec 8
Muži226Hacus TomaszPOL1975WroclawWroclaw
Ženy227Hájková JanaCZE1984Praha 8Praha 8
Muži228Halabala PavelCZE1980SatalicePraha 9
Muži229Haltuf JiříCZE1985PardubicePardubice
Ženy230Hampejsová MartinaCZE1972ViticeVitice
Muži231Hanuš JanCZE1976Praha 5Praha 5
Ženy232Hanušová PavlínaCZE1973ČESKÁ SKALICEČESKÁ SKALICE
Ženy233Hatyláková PetraCZE1994Med studentÚstí nad Labem
Ženy234Havalcová ŽanetaCZE1983PrahaPraha
Ženy236Havlíková PetraCZE1979Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
Muži237Hečko Eduard CZE1962Mimoň Mimoň
Muži238Hejdrych LadislavCZE1982EXPONATIStruhy
Muži239Hejkrlík AntonínCZE1952hejahejtrail.czLitomyšl
Muži240Hejkrlík JiříCZE1985hejahejtrail.czNesovice
Ženy241Hejkrlíková IvaCZE1982hejahejtrail.czLánov
Ženy242Hejkrlíková VěraCZE1954HEJ HEJLitomyšl
Muži244Herbs VáclavCZE1973StředoklukyStředokluky
Muži245Herejt PetrCZE1976UWG PlzeňPlzeň
Muži247Himr LukášCZE1985Krokodýl BrnoBrno
Muži248Hlad JosefCZE1973PlzenPlzen
Muži249Hlad PetrCZE1977ChuderovChuderov
Muži250Hlach JanCZE1982SPPHČeské Budějovice
Muži251Hlaváč MartinCZE1983České BudějoviceČeské Budějovice
Ženy252Hlaváčková HanaCZE1977PardubicePardubice
Ženy253Hliňáková PetraCZE1972Praha - KloboukPraha - Klobouk
Muži254Hložek Marek CZE1974STS ChvojkovicePraha 4
Ženy255Hnilicová Marie CZE1991emháčkaLiberec 8
Muži256Hofman JiříCZE1970Jirka StovkařPraha 15
Ženy257Hofmanová Renata CZE1980CS-1000Praha 15
Muži258Holcman AlešCZE1969ŘíčanyŘíčany
Ženy259Holcmanová MiroslavaCZE1969ŘíčanyŘíčany
Muži260Holub MichalCZE1964PrahaPraha
Muži261Horáček FilipCZE1975Velká Bystřice Velká Bystřice
Muži262Horký LukášCZE1986VrchlabíVrchlabí
Muži264Houdek Jakub CZE1987RUN magazinePardubice
Muži265Hovorka JanCZE1988Praha 4Praha 4
Muži267Hrabec JirkaCZE1982Praha - ŽižkovPraha - Žižkov
Ženy269Hrubá KateřinaCZE1986Rychnov u Jablonce nad NisouRychnov u Jablonce nad Nisou
Muži270Hrubý MiroslavCZE1945-Praha 10
Muži272Hyksa Tomas CZE1983Nechťák HoroTeamPrachovice
Muži273Chalupa PetrCZE1985Maratón Klub Kladno842
Muži275Chmel ZdeněkCZE1962Běžecký Klub České SpořitelnyPrague 4
Muži276Chovanec MichalCZE1969Praha 10Praha 10
Muži278Janča ZdeněkCZE1972KouřimKouřim
Muži279Janeček RadimCZE1989Benešováci Dolní Benešov
Muži280Janků JiříCZE1988Klub přátel zdravého životaRoztoky
Ženy281Jánošíková KarolínaCZE1987Relative TeamPraha 10
Muži282Jarůšek ZdeněkCZE1985Rauta HirwaynenDvůr Králové nad Labem
Muži283Jedlicka Jiri CZE1973PardubicePardubice
Ženy284Jemelíková AdélaCZE1988HraniceHranice
Muži285Jeníček OndřejCZE1988Fort SMCÚstí nad Orlicí
Ženy286Jeníčková BarboraCZE1987Kladno 7Kladno 7
Muži287Jerhot OndřejCZE1973Tigi-ShuPraha 5
Muži288Jindra MarekCZE1985Battle DroidsPraha
Ženy289Jindrová JanaCZE1955PrahaPraha
Muži290Jirak AlesGER1977PotsdamPotsdam
Muži291Jirák RomanCZE1975BřehyBřehy
Muži292Jiříček TomášCZE1989 Klub přátel zdravého života Soběslav
Muži293Johan Jiří CZE1969 ZdiceZdice
Muži294Johan MarekCZE1978Městská Policie TrutnovTrutnov 1
Muži295Joska PetrCZE1978JičínJičín
Muži296Kadavý JiříCZE1988VrchlabíVrchlabí
Muži297Kafka LeošCZE1979Český běžecký klubČeský běžecký klub
Muži298Kafka LiborCZE1979BC Sport SemilySemily
Muži299Kanta JanCZE1974Praha 9Praha 9
Ženy301Kantová HanaCZE1980Praha 9Praha 9
Muži303Kaplan PavelCZE1979TJ Ski RudníkRudník
Muži304Karč JakubCZE1974SK BabiceBabice u Říčan
Muži305Karhánek JakubCZE1992MKPR EndurancePraha 4
Muži306Kerlik JiříCZE1971K2Most
Muži307Kincl PetrCZE1983HO Tesla BrnoBrno
Muži308Klail VladimirCZE1954MostMost
Muži309Klauser OndřejCZE1985SedlčanySedlčany
Muži310Klím TomášCZE1975X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDYPstruží
Muži312Kocum JanCZE1980ŠUMAVÁÁÁK ZE SEVERUPraha 5
Muži315Kölbl PetrCZE1979OndřejovOndřejov
Muži316Kolenac KamilCZE1970MasloviceMaslovice
Muži317Kolesár DušanCZE1979Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovice
Ženy318Koletová TerezaCZE1981PardubicePardubice
Ženy319Köllnerová Petra CZE1980Kopřivnice Kopřivnice
Ženy320Kolomá AndreaCZE1978Runsport.czJablonné Nad Orlicí
Ženy321Komárková TatianaCZE1984TurnovTurnov
Muži322Kopecký PetrCZE1985Enterprase Praha
Muži323Kostelanský TomášCZE1981SedlištěSedliště
Ženy324Košťáková MonikaCZE1988KopidlnoKopidlno
Muži325Košťál JiříCZE1975Česká LípaČeská Lípa
Muži327Košut LukášCZE1994NVPP teamTřinec
Muži328Kotlář PetrCZE1982TERCPraha
Muži329Kotrba RadekCZE1974ŘíčanyŘíčany
Muži330Kotyk JanCZE1972Červené Pečkyčervené pečky
Muži331Koubík JanCZE1990BerounBeroun
Muži332Kovařík Pavel CZE1975Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
Muži333Koza PavelCZE1978Sólo KozaPraha 4
Muži334Krček JiříCZE1976JičínJičín
Muži335Krejčík Tomáš CZE1973Průhonice Průhonice
Muži336Krumphanzl ErikCZE1975OdolovOdolov
Muži337Krunčík RobertCZE1979PrahaPraha
Muži339Křiváček MichaelCZE1975Hradec KrálovéHradec Králové
Muži340Kubeš StanislavCZE1988Top4Running ClubPraha 4
Muži341Kubíček JiříCZE1963Kostelec nad OrlicíKostelec nad Orlicí
Muži342Kubík JakubCZE1993TJ Sokol VejvanoviceVejvanovice
Muži343Kubín MatyasCZE1981ultraPrahaPraha 7
Muži344KUBIŠTA PETRCZE1970marathon PlzenPRAHA 5 ZLIČÍN
Ženy345Kubrichtová EvaCZE1975K2Ústí nad Labem
Muži346Kučera MartinCZE1974Březová nad SvitavouBřezová nad Svitavou
Muži347Kuneš DavidCZE1974Eurunner.euTišnov
Muži348Kvasnička PavelCZE1976CSC Český BrodČeský Brod
Ženy349Kvasničková EvaCZE1977Český BrodČeský Brod
Muži350Kyncl TomášCZE1972UnhošťUnhošť
Ženy351Landová LenkaCZE1978ToniCzech Runners ClubPraha 4
Muži353Lešák Jiří CZE1988jezevecrace.comJablonec nad Nisou
Muži354Lešák KarelCZE1965Pat a MatLomnice nad Popelkou
Muži355Lešner JakubCZE1985Ústí nad LabemÚstí nad Labem
Muži356Letko ZbyněkCZE1988Running_sl0trKopidlno
Muži357Líbal LukášCZE1989Praha 4 - BraníkPraha 4 - Braník
Muži358Lichota TomaszPOL1989SwidnicaSwidnica
Muži359Linhart MilanCZE1964Kba Grafitec DobruškaDobruška
Muži360Lipavský LadislavCZE1986MělníkMělník
Muži361Listík MiroslavCZE1972HoroměřiceHoroměřice
Muži362Lohynský PetrCZE1978SázavaSázava
Ženy363Lounová KateřinaCZE1977NymburkNymburk
Muži364Macias WaldemarPOL1958Zielona GóraZielona Góra
Muži365Macura RadekCZE1975Praha - KyjePraha - Kyje
Muži366Macháč JanCZE1987Brumov-BylniceBrumov-Bylnice
Muži367Maléř LumírCZE1969PrahaPraha
Muži369Malík MarekCZE1978Hard Rock RunnersVrchlabí
Muži368Malík OndřejCZE1985Rungo.czPraha 4
Muži372Malý JarslavCZE1977Praha 2Praha 2
Muži371Malý PetrCZE1990KameniceŽelivec
Muži373Mandok PetrCZE1988PrahaPraha
Muži375Marek PavelCZE1968MK Seitl Ostrava/ČAUJenštejn
Ženy376Márová KláraCZE1984Run Labe Run TýmPraha 7 - Troja
Muži377Maršalov AlexandrCZE1982OpavaOpava
Muži378Martínek MilanCZE1972PrahaPraha
Muži379Márton DánielHUN1987BudapestBudapest
Muži381Mašek PetrCZE1979Sk Vrchlabí Smola KonstrukceVrchlabí
Muži382Matějka JosefCZE1973Praha 9Praha 9
Ženy383Mateová KláraCZE1996Týn nad VltavouTýn nad Vltavou
Muži384Matouš FilipCZE1964Praha 2Praha 2
Muži385Mazůrek Roman CZE1980Česká LípaČeská Lípa
Muži387Mensik MartinCZE1985PeakMachinePraha
Muži388Mifek JiříCZE1985MěnínMěnín
Muži390Mikan JiříCZE1980NemošicePardubice
Muži391Mikásko AlešCZE1970Perunova DružinaHodkovice Nad Mohelkou
Muži392Mikeš FilipCZE1977CK Vinohradské ŠlapkyPraha 4 - Chodov
Muži393Miňha RomanCZE1973Praha 6Praha 6
Muži394Mostek DominikCZE1990Praha 10Praha 10
Ženy395Mrnková VěraCZE1972BK LounyLouny
Muži396Müller Martin CZE1968PardubicePardubice
Muži398musil adamCZE1977prahapraha
Muži397Musil PetrCZE1974Hostivař BoysPraha
Muži399Nečas MichalCZE1994Venango PrahaPraha 10
Muži401Němec JonášCZE1989NeustupovNeustupov
Muži400Němec RomanCZE1980BrnoBrno
Ženy402Němečková MartinaCZE1965PrahaPraha
Muži403Netušil JaroslavCZE1971TJ Sokol Jamné nad OrlicíJamné nad Orlicí
Muži404Neufuss SoběslavCZE1973TJ Butoves - penzion LibertaHorní Maršov
Muži406Noll MarekCZE1974Torpédo SuchdolPraha 6, Suchdol
Muži407Nosek MarcelCZE1975Sokol ÚbislaviceÚbislavice
Muži408Novák MichaelCZE1977gone4skiPraha
Ženy409Nováková AndreaCZE1983NáchodNáchod
Muži410Novotný JosefCZE1969Velká DobráVelká Dobrá
Muži411Nový LubomírCZE1970Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
Ženy412Nývltová MartinaCZE1975Báječné ženy v běhuČeská Skalice
Muži413Obermajer JanCZE1979Praha 10Praha 10
Muži414Odstrčilík ZdeněkCZE1981BOJANOVICE!Zlobice
Muži416Orsag DominikSVK1991PartizanskePartizanske
Muži417Otta RomanCZE1961Sk Vrchlabí Smola KonstrukceVrchlabí
Ženy418Paclikova MonikaCZE1977Praha 3Praha 3
Muži419Pačák TomášCZE1987Benešovský běžecký klubPraha
Muži420Paďour RadekCZE1988Praha 6 SedlecPraha 6 Sedlec
Ženy421Papáčková DagmarCZE1984Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou
Muži422Pár DavidCZE1981RETIAPardubice
Muži423Pardej PiotrPOL1977Rac SystemsPloty
Muži424Partl JiříCZE1990Synthon sports societyBlansko
Muži425Pátek OndřejCZE1989Praha 5Praha 5
Ženy426Patolánová MichaelaCZE1977BŽB JičínJičín
Muži428Pavelka OndřejCZE1993ondris.pavelka@gmail.comRapotín
Muži429Páviš JaroslavCZE1973LimuzyLimuzy
Muži430Pavlík VladimírCZE1969Hradec KrálovéHradec Králové
Muži431Pecháň PetrCZE1968Cyklo Harant PeckaJičín
Muži432Pekař OndřejCZE1990Železný BrodŽelezný Brod
Muži433Pelikán DanielCZE1984PrahaPraha
Muži434Perek Maciej POL1972Profexim TeamKraków
Muži435Pesau RadoslavCZE1989Praha 5Praha 5
Muži440Petura PetrCZE1977JenstejnJenstejn
Muži442Pilar LukasCZE1980Columbia Montrail XRNNRSKraluv Dvur
Muži443Pilař JanCZE1986SlanýSlaný
Muži445Plachý MartinCZE1988VelvaryVelvary
Muži446Plechač MiloslavCZE1970Klášterec nad OhříKlášterec nad Ohří
Muži447Pleva PetrCZE1961ZlínZlín
Muži448Plihal TomášCZE1975Ocr PardubaciPardubice
Muži449Podbielski MarekPOL1974KB CastellanusKaleń-Towarzystwo
Muži450Podhajský PavelCZE1977TrutnovTrutnov
Ženy451Pohanková MiladaCZE1983Velké MeziříčíVelké Meziříčí
Muži452Pojmon LeošCZE1976RETIAPardubice
Muži453Pokorný JiříCZE1976SlanýSlaný
Muži454Pospíšil PavelCZE1973Mountain ManiacsTeplice
Muži457Prahl RadimCZE1974Running Tours PragueKostelec n.č.l.
Muži460Procházka FrantišekCZE1984Dřepka teamPraha 12
Muži461Procházka PavelCZE1968KladnoKladno
Muži459Procházka RudolfCZE1978RunSport TeamRudník
Muži462Prokop JaroslavCZE1981MrakotinMrakotin
Ženy463Prokopcová ZdenkaCZE1976VědomiceVědomice
Muži464Prošek LubošCZE1968TJ Lokomotiva BerounKrálův Dvůr
Muži466Průša PetrCZE1987PardubicePardubice
Muži467Přikryl JaroslavSVK1957ŽilinaŽilina
Muži468Pšikal VojtěchCZE1985RETIAPardubice
Muži469Putala JanCZE1981ToniCzech Runners ClubOdolena Voda
Muži470Pytlík MiloslavCZE1971Dojít a přežítSvitavy
Muži471Radics MarekCZE1974Magistrat mesta MostuMost
Muži472Randýsek VítCZE1974Zbrojovka Vsetín chodecVsetín
Muži473Reichel JosefCZE1968MořinaMořina
Muži474Rendl MartinCZE1978ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍKlatovy
Muži475rezac martinCZE1979praha 7praha 7
Muži477Rohožka RadekCZE1981ČáslavČáslav
Ženy478Rubášová PetraCZE1970BorovanyBorovany
Muži479Rudolf JanCZE1990TrailpointSmržovka
Ženy480Rudy Bettina GER1972Sankt IngbertSankt Ingbert
Muži481Ryashko BorisCZE1974DHL ITS Running ClubPraha
Muži483Řezáč JanCZE1978DebřáciPraha 4
Muži484Řezníček JakubCZE1986RBZ PrahaPraha 1
Muži485Řezníček MilanCZE1967PrahaPraha
Muži486Řežábek Vlastimil CZE1977Vyskytná nad JihlavouVyskytná nad Jihlavou
Muži487Říha VladimírCZE1955ŽebrákŽebrák
Muži488Saidl RichardCZE1969ÚvalyÚvaly
Muži489Sallmann RomanCZE1989Dynamo Malá SkálaJablonec nad Nisou
Muži492Sawyer MartinCZE1985PraguePrague
Ženy491Sawyer ZdeňkaCZE1983Praha 4Praha 4
Muži493Sedláček Jan CZE1991Tim Hortons running clubPraha
Muži494Sedlák AlešCZE1988TJ MaglaSezimovo Ústí
Muži496Selucký FrantišekCZE1966VepakKyjov
Muži497Seman MilanCZE1976PardubicePardubice
Muži498Schier JanCZE1981Palstat / VrchlabÍVrchlabí
Muži499Schrotz MiroslavCZE1978PulečnýPulečný
Muži500Sitter RobertCZE1977PrahaPraha
Muži501Skála RadekCZE1969CSC Český BrodČeský Brod
Muži502Slabý JiříCZE1988PardubicePardubice
Muži503Sláma LadislavCZE1976VlachoviceNové Město na Moravě
Muži504Slavík AlešCZE1979PrahaPraha
Muži505Slepica PavelCZE1974Www.jas-eurookna.comBystrovany
Muži506Soběslavský JanCZE1985Mokrý BanditiPraha
Ženy508Sobol AgnieszkaPOL1976KatowiceKatowice
Muži507Sobol TomaszPOL1976KatowiceKatowice
Muži509Sobotka DanielCZE1977Sts ChvojkovicePraha 10
Muži510Sojka MichalCZE1987melnikmelnik
Ženy511Sokołowska MałgorzataPOL1968Jelenia GóraJelenia Góra
Muži512Sokołowski ArturPOL1967Jelenia GóraJelenia Góra
Muži514Souček DavidCZE1975Mountain ManiacsTeplice
Muži515Souček JakubCZE1983VelimVelim
Muži513Souček MiroslavCZE1968naBOSoHradištko
Muži516Soukup JiříCZE1976BGBRudná
Muži517Sršeň MichalCZE1991ŘetůvkaŘetůvka
Muži518Stančo LadislavCZE1977SK Hory beraní hlavyČelákovice
Muži519Staněk MartinCZE1972Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži520Stárek LadislavCZE1990LiberecLiberec
Muži521Stárek OndřejCZE1978Spřátelená zvěřPraha 6, Bubeneč
Muži522Stasiak RobertPOL1977PieszycePieszyce
Muži523Steinmetz AsangasCZE1967Sri Chinmoy Marathon TeamZlín
Ženy524Stejskalová MonikaCZE1994VšestaryVšestary
Muži525Strangmuller JiříCZE1975Praha 4Praha 4
Muži526Stredel JuanVEN1971CzcovenTeplice
Muži527Strnad VáclavCZE1974Sova Run BrnoBrno
Muži529Struk PetrCZE1983RBZ PrahaPraha
Muži530Suchomel JanCZE1981VFFOlomouc
Muži531Sušický JanCZE19922bwinnerPraha - Klánovice
Muži532Svoboda PetrCZE1989Benešováci Dolní Benešov
Muži534Svoboda Zbyněk CZE1972Brno Brno
Ženy535Szabó JuditHUN1979BudapestBudapest
Ženy537Szalay AnitaHUN1973BudapestBudapest
Muži538Szczotka PawełPOL1972WarszawaWarszawa
Ženy539Šafránková BlankaCZE1970Arrow Pátek
Muži540Šála VáclavCZE1960Praha 15Praha 15
Muži542Šebek LiborCZE1986SK KošátkyKošátky
Muži541Šebek PavelCZE1965Predátor TachovTachov
Ženy543Šebková KláraCZE1987Predátor TachovTachov
Muži544Šembera OndřejCZE1993Briends co. Litoměřice
Muži545Šettner JanCZE1975Kunčina Kunčina
Ženy546Šífová MarcelaCZE1984PřeloučPřelouč
Muži547Šíma DavidCZE1971Tigi-shu AldroffÚnětice
Muži548Šimek MartinCZE1986Mokrý BanditiPraha
Muži549Šimek PetrCZE1975DHL IT Services PraguePraha 10
Ženy550Šimková HanaCZE1992BohdíkovBohdíkov
Muži551Šindelář PetrCZE1975VLLNNAPraha 5 - Lipence
Ženy552Škodová RadkaCZE1987PardubicePardubice
Muži553Škvor JosefCZE1955PrahaPraha
Muži554Šmatolán MiroslavCZE1979SyrovátkaSyrovátka
Muži555Šmejkal OndřejCZE1981Praha 8Praha 8
Muži556Šonka František CZE1973PRČICKÝ KNEDLÍKSedlec-Prčice
Ženy557Šoubová KateřinaCZE1977LiberecLiberec
Muži558Šrejber LuděkCZE1954Sokol DuchcovTeplice
Muži559Šroller Vojtěch CZE1968SK LamyPraha
Muži560Šroubek BohumilCZE1984HAF Club UnhošťUnhošť
Muži561Štéc PetrCZE1986RBZ PRAHAPraha
Muži564Štěpánek MartinCZE1993Podhořany u RonovaPodhořany u Ronova
Muži562Štěpánek PetrCZE1971KHS ZlínZlín 4
Muži566Šubrt PavelCZE1979RETIAPardubice
Muži567Šulej MarcelCZE1980ToniCzech Runners ClubNelahozeves
Muži568Šural PavelCZE1969BrnoBrno
Ženy570Švecová IvaCZE1971PardubicePardubice
Muži571Švejcar DominikCZE1994Praha 6Praha 6
Muži572Švejda MartinCZE1974LOS LOVOŠVchynice
Muži573Tarnai MátéHUN1975MVTE, TTTBudapest
Muži574Teichman IvanCZE1983VrchlabíVrchlabí
Muži575Ticháček FilipCZE1983FC WydlePolice nad Metují
Muži576Tlusty TomasCZE1984MK KLADNOPodlešín
Muži577Tomczyk AndrzejPOL1979Wałbrzyskie Centrum SiłyWałbrzych
Muži578Toth VilémCZE1965ChotěbuzChotěbuz
Muži579Trbušek RenéCZE1976BKČSČelákovice
Muži580Trejbal TomasCZE1978Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži581Trunda MichalCZE1979Králův DvůrKrálův Dvůr
Muži582Třasák JanCZE1981adidas Runners PraguePraha 21
Muži583TSERKEZOPOULOS STAMATIOSGRC1972HighlandersAthens
Ženy586Turňová JitkaCZE1972JihlavaJihlava
Muži587Tydlitát JiříCZE1982PardubicePardubice
Muži588Uher TomášCZE1985RETIALázně Bohdaneč
Muži589Uxa TomášCZE1986JilemniceJilemnice
Muži590Vacek Jiří CZE1994TJ Sokol Jamné nad OrlicíJamne nad Orlici
Muži591Vaculík TomášCZE1984FT LAZARTEAMZlín
Ženy592Vacvalová LenkaSVK1989DynafitBeluša
Ženy593Váchová HanaCZE1980PrahaPraha
Muži594Válek MartinCZE1976Sri Chinmoy Marathon TeamOstrava
Muži595Valent FerdinandCZE1981HolešovicePraha 7
Muži597Velešík PetrCZE1975Sova Run BrnoBrno
Muži598Veringer MartinCZE1981Praha 4Praha 4
Muži600Veselý MilošCZE1969Sts ChvojkoviceOtice
Muži599Veselý TomášCZE1974Los LovošLovosice
Muži601Větvička JiříCZE1979PrahaPraha
Ženy602Veverková JanaCZE1984LiberecLiberec
Muži603Vidlář FrantišekCZE1980FT LAZARTEAMZLÍN4
Ženy604Vildmonová PavlaCZE1974BerounBeroun
Muži605Vinzens JanCZE1976Zoufalci České Budějovice
Muži608Vítek JiříCZE1973TJ Blaník KladnoKladno
Muži606Vítek MiroslavCZE1983KnafLitoměřice
Muži607Vítek MiroslavCZE1982Praha 12Praha 12
Muži610Vlasák Václav CZE1986RETIAPardubice
Muži611Vlček MiroslavCZE1980TJ Tatran Bílý Kostel nad NisouBílý Kostel nad Nisou
Muži614Vojar JiříCZE1974Praha 6 SuchdolPraha 6 Suchdol
Muži615Vojtěch MartinCZE1975Hodkovice nad MohelkouHodkovice nad Mohelkou
Muži616Vokáč BohuslavCZE1957Ševětín Ševětín
Muži617Vokatý JakubCZE1988Venango PrahaPraha 6
Muži618Vondrák ZbyněkCZE1975Vinařství Vondrák MělníkLysá nad Labem
Ženy619Vondrová MichaelaCZE1987LiberecLiberec
Muži620Vorlíček LukášCZE1978SlanýSlaný
Muži621Wehrberger PavelCZE1974Hostivař BoysVeselí Nad Lužnicí
Muži622Weis MichalCZE1986Kubota TýmCerhovice
Muži623Wendler ViktorCZE1976UWG PlzeňPlzeň
Muži625Wilk KarelCZE1982KČT Trilobit BarrandovPraha 10
Muži370Wohlhöfner OndřejCZE1981 Vrchlabí
Muži627Wojtczak MałgorzataPOL1973OLEŚNICAOLEŚNICA
Muži628Wokoun MichalCZE1979PrahaPraha
Muži629Woźniak KarolPOL1986KB CastellanusWarszawa
Ženy630Zatřepálková JanaCZE1991Uhlířské JanoviceUhlířské Janovice
Muži631Zbranek JakubCZE1982LitoměřiceLitoměřice
Muži632Zbruž MartinCZE1970ŚneciPraha
Muži633Zbytovský DavidCZE1981PrahaPraha
Ženy634Zelená JaroslavaCZE1978Punk´s not deadPraha
Ženy635Zelenková KláraCZE1988SRTG PrahaPraha 9 - Střížkov
Muži636Zeman AntonínCZE1961DědekLázně Bohdaneč
Muži637Zikmund TomášCZE1987Hořovice teamPraha 5
Muži638Zita JiříCZE1982ČelákoviceČelákovice
Muži639Zítka JakubCZE1982FC WydleSuchý Důl
Ženy640Zítková JitkaCZE1971KladnoKladno
Muži641Zlámal JakubCZE1973Sokol ÚbislaviceÚbislavice
Muži642Zmátlo JosefCZE1980Šmajdáci KonárovicePraha
Muži643Zniszczol MarcelCZE1986Ho Squadráti OutdoorKolín
Ženy644Žahourková MartinaCZE1987NapajedlaNapajedla
Muži645Žatečka JakubCZE1972Rychnov nad KněžnouRychnov nad Kněžnou

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:55 , bez omezení věku , přihlášeno: 229 účastníků ( 145 mužů, 84 žen) 55km

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži701Abrahamčík AdamCZE1987JE TO TA ZEĎ !!!Opava
Ženy702Albrechtová DitaCZE1983sbohem rozumeLibčany
Ženy703Andrýsová DagmarCZE1972Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labem
Muži704Babka AlešCZE1976Praha 6Praha 6
Muži705Bak MartinCZE1974HejniceHejnice
Muži706Baláš MartinCZE1982Jablonné nad OrlicíJablonné nad Orlicí
Muži707Balda VladimírCZE1972Oldřichov v HájíchOldřichov v Hájích
Muži708Bárta TomášCZE1961SrchSrch
Ženy710Bartásková LenkaCZE1989KaznějovKaznějov
Ženy709Bartásková PavlaCZE1987KaznějovKaznějov
Ženy711Bednarova KatarinaCZE1981TrutnovTrutnov
Muži712Bergman RobertCZE1972Praha 4Praha 4
Ženy714Boháčová EvaCZE1989PrahaPraha
Muži715Borák TomášCZE1996SK KladnoUnhošť
Ženy716Boubelíková JitkaCZE1978Tuláci na cestáchBlansko
Ženy717Bulantova HanaCZE1990SokolovSokolov
Muži718Bulíček MartinCZE1975JOSKATEL TeamKostelec nad Černými lesy
Muži719Cajthaml TomášCZE1971NučiceNučice
Ženy720Cajthamlová Zuzana CZE1978NučiceNučice
Muži721Cakl LubomírCZE1961České BudějoviceČeské Budějovice
Muži722Cedrych RomanPOL1965Mikołów Mikołów
Muži723Cejnar TomášCZE1980Vlčice u TrutnovaVlčice u Trutnova
Muži724Celler Dušan CZE1973Chlumec nad CidlinouChlumec nad Cidlinou
Muži726Cieślak KonradPOL1986WrocławWrocław
Muži728Čakrt MartinCZE1979MordorPraha 106
Muži730Čechura MartinCZE1988MPM TEAM Rokycany
Muži729Čechura MiroslavCZE1964MPM TEAM Rokycany
Muži732Černý VáclavCZE1982Vodáci StřekovÚstí nad Labem
Muži733Daněk MichalCZE1980Sixpack HolubiceHolubice, Kozinec
Ženy734Daňková Šárka CZE1977Praha 9Praha 9
Ženy735Dobisova DanicaCZE1980PrahaPraha
Ženy736Dočekalová KláraCZE1992Česká SkaliceČeská Skalice
Ženy737Dolečkova JanaCZE1984Praha 4Praha 4
Muži738Doležal LiborCZE1978Černokostelecký pivovárOstrava
Muži740Doucha FilipCZE1970Praha 11Praha 11
Ženy741Douchová IrenaCZE1971Praha 11-ChodovPraha 11-Chodov
Ženy742Dvořáková MartinaCZE1978Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži743Enkhbaatar ZolbooCZE1984Budětsko, ProstějovBudětsko, Prostějov
Muži744Fiala ŠtěpánCZE1976Praha – SlivenecPraha – Slivenec
Ženy745Filingerová PetraCZE1989SK Maxtri LiberecLiberec
Ženy746Franckiewicz-Pach MartaPOL1989ŚwidnicaŚwidnica
Muži747Frankowicz MaciejPOL1989ŚwidnicaŚwidnica
Muži748Fraško RomanCZE1974PečkyPečky
Ženy749Fryčová JanaCZE1982Pojd mi hopPraha
Muži750Fukala DaliborCZE1981Praha 5Praha 5
Muži751Galandak MichalCZE1989Undead Groovy Team
Ženy752Galandová MartinaCZE1987Praha 6Praha 6
Muži961Gembal JakubCZE1985Hradec KrálovéHradec Králové
Muži753Gold DanielCZE1989VPKOHOstrava
Muži755Grubich BartłomiejPOL1985PoznańPoznań
Muži754Grubich DamianPOL1975GrudziądzGrudziądz
Muži756Hába JanCZE1980JOSKATEL TEAMČeský Brod
Muži757Halama RadekCZE1975NANANA TEAMTeplice
Ženy758Hanáková RadkaCZE1986Praha 9Praha 9
Ženy759Hanušová Hamanová AndreaCZE1978
Ženy760Havlova PetraCZE1993Hradec KraloveHradec Kralove
Ženy761Herbsová HedvikaCZE1976StředoholkyStředokluky
Muži762Herčík JanCZE1979TrutnovTrutnov
Ženy763Hillermannová KateřinaCZE1976Šneci v běhuDvůr Králové nad Labem
Muži764Hlaváček OndřejCZE1971Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy
Muži765Hloušek PetrCZE1970ÚžiceÚžice
Ženy766Hofírková LucieCZE1988OlomoucOlomouc
Muži767Holas MartinCZE1985Undead Groovy TeamVrchlabí
Ženy768Holasová BarboraCZE1988VrchlabíVrchlabí
Ženy769Holasová LenkaCZE1988Undead Groovy TeamVrchlabí
Ženy770Holečková PatricieCZE1977Praha 7Praha 7
Muži771Honegr TomasCZE1979HoriceHorice
Muži772Hons PavelCZE1970ČAUKladno
Ženy773Honsová KarolínaCZE1997KladnoKladno
Muži774Horák JakubCZE1989SRTG Rychnov nad KněžnouRychnov n. Kn.
Ženy775Hortová GabrielaCZE1987SlanýSlaný
Ženy776Hronová VendulaCZE1976SRTG Rychnov nad KněžnouRychnov nad Nisou
Muži777Huňáček PetrCZE1980PardubicePardubice
Muži778Choulík AntonínCZE1972Sezimovo Ústí 2Sezimovo Ústí 2
Muži780Jancz TomaszPOL1972Jelenia GóraJelenia Góra
Ženy781Janková JanaCZE1990SrbečSrbeč
Ženy782Janusova PetraCZE1994BřezováBřezová
Muži783Jaros JaroslavCZE1971České Budějovice České Budějovice
Muži784Jedlička JanCZE1980Praha 4Praha 4
Ženy785Jedličková Eva SVK1978Bratislava Bratislava
Muži786Jelínek JiříCZE1986ToniCzech Runners ClubBudyně nad Ohří
Muži788Jezbera MilanCZE1975sám za sebe Lázně Bělohrad
Muži790Jirsa Jiří CZE1972Starý KolínStarý Kolín
Muži959Jiříček JosefCZE1974PARENT PROJECTSezimovo Ústí
Ženy791Jiříčková BáraCZE1997PARENT PROJECTSezimovo Ústí
Muži792Jiskra JaroslavCZE1978Dolní ÚjezdDolní Újezd
Muži793Juračka MarekCZE1988Praha 2Praha 2
Muži794Jurka JosefCZE1972JOSKATEL TeamHradové Střimelice
Muži795Kadeřábek MiroslavCZE1984JOSKATEL TeamČeský brod
Muži796Kalivoda OndřejCZE1982KOplan.czTuřice
Muži797Kašpar MartinCZE1973JeseniceJesenice
Muži798Kavka JaroslavCZE1978Iveco BUS Vysoké MýtoVysoké Mýto
Ženy799Kiersnowska AgnieszkaPOL1974WrocławWrocław
Muži800Klanica VladimírCZE1990My II ze VIIOstrava
Ženy801Kmentová VáclavaCZE1972No pain no gainPraha
Muži802Kocourek JakubCZE1985Sova Run BrnoBrno Řečkovice
Ženy803Kočová PavlínaCZE1992OsovOsov
Ženy804Kohútová MiroslavaCZE1984Sova Run BrnoBrno
Muži805Kopecký JanCZE1974Praha 4Praha 4
Muži806Košík MartinCZE1975JenštejnJenštejn
Ženy809Kozlovská MarkétaCZE1991PardubicePardubice
Muži808Kozlovský JanCZE1989PardubicePardubice
Muži810Kratochvíl DavidCZE1994RETIAPardubice
Ženy811Krejčí HelenaCZE1989Radešínská SvratkaRadešínská Svratka
Muži812Krejčí Zdeněk CZE1984Radešínská SvratkaRadešínská Svratka
Ženy813Krejčová MartinaCZE1985Česká LípaČeská Lípa
Ženy815Kroužilová IvaCZE1977GP KolínPoděbrady
Ženy816Kružíková BoženaCZE1976KošťálovKošťálov
Muži817Krysl MichalCZE1978Hradec KraloveHradec Kralove
Muži818Křeček JakubCZE1982Líbeznice Líbeznice
Muži958Kubicki RobertPOL1967Gazety z. g.
Ženy820Kulhankova Eva CZE1983Praha 8Praha 8
Muži822kysela romanCZE1974kovárnachotěboř
Muži824Macák JakubCZE1986SlanýSlaný
Ženy826Makarová ŠtěpánkaCZE1974ChrudimChrudim
Muži831Matějovský CyrilCZE1977ZBRASLAVPraha Zbraslav
Muži833Menc RadekCZE1978TrnováTrnová
Ženy834MICHALÍKOVÁ EVA CZE1974KARLOVY VARYKARLOVY VARY
Muži836Mudra JiriCZE1989Pivo za odměnuKosetice
Muži837Nedomlel PetrCZE1977PňovanyPňovany
Ženy838Nemravová PetraCZE1993Kjávy3Praha
Ženy839Nesládková Dagmar CZE1982Olfin Car Ski teamVlčice u Trutnova
Muži843Novák MichalCZE1978Hradec KrálovéHradec Králové
Muži842Novák RostislavCZE1975Černí koněChrudim
Ženy844Novotná LucieCZE1981SDH SrchOpatovice nad Labem
Muži845Obermajer JaroslavCZE1970HostašoviceHostašovice
Ženy846Ochnio EwaPOL1980BolesławiecBolesławiec
Muži847Ondra VladimírCZE1968Český běžecký klubPraha 8
Muži849Pach WiktorPOL1989ŚwidnicaŚwidnica
Muži850Pala TomášCZE1981SlavkovSlavkov
Muži852Pecka LukášCZE1974RETIAŘečany nad Labem
Ženy853PECKO IVETALVA1972KARLOVY VARYKARLOVY VARY
Muži856Pinkas MartinCZE1967HK ChoceňVysoké Mýto
Ženy857Pinkasová JanaCZE1972HK ChoceňVysoké Mýto
Muži858Piszka LesławPOL1973SzymbarkSzymbark
Muži859Pluhař PavelCZE1964NechaniceNechanice
Ženy860Pluhařová RutCZE1972NechaniceNechanice
Ženy861Podzimková AlenaCZE2000KopidlnoKopidlno
Ženy862Pohlová ZuzanaCZE1973Praha 10Praha 10
Ženy863Polívka NatalieCZE1988Praha 8Praha 8
Muži864Pospíšil MiroslavCZE1982Hradec KrálovéHradec Králové
Muži865Provazník MilanCZE1967Vysoké MýtoVysoké Mýto
Ženy866Převorová MonikaCZE1968Praha 10Praha 10
Muži867Přidal MartinCZE1979Třebčín 132Třebčín 132
Ženy868Pustinová LucieCZE1975Bečov nad TeplouBečov nad Teplou
Ženy869Pytel AnetaPOL1976ŚwidnicaŚwidnica
Muži870Pytel DariuszPOL1975ŚwidnicaŚwidnica
Ženy871Rajchlová DenisaCZE1993BK LounyLouny
Ženy872Rencz MałgorzataPOL1974W pogoni za duchemOrzesze
Muži873Richter MartinCZE1967SPONA TepliceModlany
Ženy874Rippelova HanaCZE1983Praha 6Praha 6
Muži875Rosa ZdeněkCZE1981TrutnovTrutnov
Ženy876Rosová Lucie CZE1986TrutnovTrutnov
Muži877Rožec VáclavCZE1973ÚžasňáciBrno
Muži878Rusin RobertCZE1978Praha 6Praha 6
Muži879Rynda LukášCZE1987LitoměřiceLitoměřice
Muži880Říha KamilCZE1976Vodáci StřekovÚstí nad Labem
Muži881Sabo MartinCZE1986Trutnov 2Trutnov 2
Muži883Schoř MartinCZE1975JičínJičín
Muži918Sirůček RomanCZE1985DIEBOLD NIXDORFKrhanice
Muži884Skelton JamieCZE1985PrahaPraha
Muži885Slavík TomášCZE1985NachodNachod
Ženy886Sobotková ŠárkaCZE1985PřeloučPřelouč
Muži887Sopko PavolSVK1985TrutnovTrutnov
Muži888Sosnovec JiříCZE1980JE TO TA ZEĎ !!!Ostrava-Poruba
Muži889Spíchal LuděkCZE1973TrutnovTrutnov
Ženy890Spíchalová JitkaCZE1975TrutnovTrutnov
Muži892Starec MilanCZE1975Černokostelecký pivovárOstrava
Muži893Stefański Jarosław POL1963W pogoni za duchemSiemianowice
Muži894Stejskal FrantišekCZE1978Hradec KrálovéHradec Králové
Muži895Strakoň JiříCZE1972ÚžasňáciBrno
Muži896Stránský DanielCZE1974Praha 3Praha 3
Muži897Strouhal ZdeněkCZE1959Staněk Sport TurnovMírová pod Kozákovem
Ženy898Sukdoláková DanaCZE1973SPONA TepliceTeplice
Muži899Sušek PetrCZE1979Parent ProjektTábor
Muži900Svoboda DavidCZE1985SrbečSrbeč
Ženy901Svobodová MarcelaCZE1991SlanýSlaný
Muži902Syrovátka PetrCZE1983TrutnovTrutnov
Muži903Szadkowski KrystianPOL1990WrocławWrocław
Ženy904Šafková JanaCZE1993SmidarySmidary
Muži905Šebek JaroslavCZE1978JS21Praha 5
Muži906Šimon PavelCZE1980Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labem
Muži907Šimon SebastianCZE1979Praha 2Praha 2
Ženy908Šimonová BarboraCZE1982Praha 7Praha 7
Muži909Šimůnek DavidCZE1983JOSKATEL TeamČeský Brod
Ženy910Šindelářová JanaCZE1977VllnnaPraha
Ženy911Šindlerová JanaCZE1969Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
Muži912Škapa MartinCZE1985PLRCBrno
Muži913Škoda MartinCZE1985SDH SrchPardubice
Ženy914Škopová VlastaCZE1977HronovHronov
Muži915Šlampa MartinCZE1990PrahaPraha
Ženy916Šroubková Jana CZE1971Budík P.čoUnhošť
Muži917Štěpán IvanCZE1979ŠtěpíciJihlava
Muži919Štys PavelCZE1978RETIAPardubice
Ženy921Šulcová VeronikaCZE1984PardubicePardubice
Muži922Šváb JiříCZE1969Cyklo Polách a syn ŠumperkŠumperk
Ženy923Švábová EliškaCZE2000Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou
Muži924Švácha FilipCZE1974Kluk v křečiJablonec nad Nisou
Muži925Švanda PetrCZE1967Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
Muži926Švejkar RichardCZE1990JirkovJirkov
Muži927Talacko KarelCZE1972PečkyPečky
Muži929Tichý MichalCZE1974Praha 6Praha 6
Muži928Tichý TomášCZE1974Praha 6Praha 6
Muži930Tomasik AndrzejPOL1969DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZielona Góra
Muži931Tomáš DavidCZE1974FFF Stará PakaTrutnov
Muži932Tomáš Zdeněk CZE1976AC GoMango HÖGNERLhota pod Libčany
Muži933Tomášek MartinCZE1984Continental BDYBrandys nad Labem
Muži934Týle LukášCZE1992DoksyDoksy
Ženy935ungerová anetaCZE1983jenečjeneč
Ženy936Urešová Petra CZE1979PrahaPraha
Muži937Uxa ŠtěpánCZE1984JilemniceJilemnice
Muži938Vacek KarelCZE1971Praha 8Praha 8
Ženy941Vankova RadkaCZE1992Hradec KraloveHradec Kralove
Muži942Veber DavidCZE1986Je to ta zeď !!!Praha 12
Muži943Vedral JanCZE1975PrahaPraha
Ženy944Vepřková RadkaCZE1983Bolt in da houseKutná Hora
Muži945Veselý PetrCZE1965TF RUNŠestajovice
Muži946Vida PřemekCZE1980Pura VidaRadlice
Muži947Vítek RomanCZE1986SedlčanySedlčany
Ženy948Vojnarová AndreaCZE1987Kjávy3Praha
Muži949Votruba TomášCZE1968Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy
Ženy950Votrubová LenkaCZE1974Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy
Muži951Waldhauser MartinCZE1971PetroviceJablonné v Podještědí
Ženy952Wierszelis AnnaPOL1982WrocławWrocław
Muži953Zahradník Michal CZE1975VLLNNAPraha 5
Ženy954Zajfrtová EvaCZE1972RybitvíRybitví
Muži955Zajíc DanielCZE1980FFF Stará PakaStará Paka
Muži956Zbíral RobertCZE1980OlomoucOlomouc
Muži957Zdrubecký VítCZE1988Praha 15Praha 15

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 48 účastníků ( 27 mužů, 21 žen) běh 25km

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Dorostenci6Baltaretu AdamCZE2008Praha Praha
Muži do 594Baltaretu DavidCZE1973Praha Praha
Dorostenci5Baltaretu JakubCZE2006Praha Praha
Muži do 397Bedroš RomanCZE1988RETIAPardubice
Ženy do 5947Bódiová AdélaCZE1976runningzone.czVrchlabí
Muži nad 6043Bufka ZdeněkCZE1957AC Česká LípaČeská Lípa
Ženy do 599Cardová MartinaCZE1976BuštěhradBuštěhrad
Ženy do 3910Cilečková PetraCZE1983ZlínZlín
Muži do 5948Cupák MartinCZE1971LO Spartak VrchlabíVrchlabí
Ženy do 5911Černá PetraCZE19773D fitness race teamHořice
Muži do 3912Červenka JaroslavCZE1979DobřeniceDobřenice
Ženy do 3913Domčíková TerezaCZE1989PrahaPraha
Ženy do 5914Flašarová LenkaCZE1972Svaz Českých BohémůNáchod
Muži do 3945Groh RadoslavCZE1989Hudy SportVrchlabí
Ženy do 3946Hanzlová MarieCZE1990SušiceSušice
Muži do 5950Havlíček IvoCZE1966EvaLánov
Ženy do 3944Holečková Luštincová LucieCZE1993LUSTi TeamŽacléř
Muži do 5915Houžvička ZbyněkCZE1975Hradec Králové 6Hradec Králové 6
Ženy do 3916Houžvičková KateřinaCZE1979Hradec KrálovéHradec Králové
Muži do 5917Hřivna DavidCZE1971Kostelec nad LabemKostelec nad Labem
Ženy do 3918Hubatová-vacková JanaCZE1992Praha 2Praha
Ženy do 5952Janouchová JanaCZE1963Báječné ženy v běhuHradec Králové
Ženy do 3919Kacířová Svatoslava CZE1981LOKO TRUTNOVPraha 4
Muži do 5920Klvaň NorbertCZE1972Sokol Kolín-atletikaLibice nad Cidlinou
Ženy do 3921Knobová LucieCZE1990ChrášťanyChrášťany
Muži do 39Kolaja JanCZE1981Team TextLiberec
Ženy do 3922Kolaja Ehlerová JanaCZE1980PokusLiberec
Muži do 5923Kostka PetrCZE1976Praha 5Praha 5
Ženy do 5924Krumphanzlová EvaCZE1971OdolovOdolov
Dorostenci25Krupka Adam CZE2001RUN4FUNŠárovcova Lhota
Ženy do 5926Kynčlová DagmarCZE1972Sk Nové Město Nad MetujíJilemnice
Ženy do 5927Ledvinová KateřinaCZE1978GP KolínKolín IV
Muži do 5928Mašek JosefCZE1978Praha 4Praha 4
Muži do 3929Melnyk IvanUKR1986KukurudzaWroclaw
Ženy do 3930Mikešová JanaCZE1991Salming CZ Nová Paka
Ženy nad 601Paulů BlankaCZE1954Maratonstav Úpicevrchlabí
Muži do 3951Provazník Josef CZE1999ČKS SKI Jilemnice
Muži do 5949Rozsypal VladislavCZE1970STS Chvojkovice BrodLiberec
Muži do 5933Schubert ErwinCZE1968Mladé BukyMladé Buky
Muži do 3934Schubert KryštofCZE1999Mladé BukyMladé Buky
Ženy do 3935Slepickova PetraCZE1984PrahaPraha
Muži do 5936Steiner MichalCZE1977RUN magazine teamSobotka
Muži do 592Strangmuller JiříCZE1975Praha 4Praha 4
Muži do 3939štantejský MichalCZE1984SAC Špindlerův mlýnŠpindlerův Mlýn
Muži do 3937Šubrt JanCZE1997Sokol Horní SytováVíchová nad Jizerou
Muži do 5938Šubrt JanCZE1968Muhu TeamVíchová nad Jizerou
Ženy do 5942Vejšická AnnaCZE1973RamónaPraha 10
Muži do 593Wolf DavidCZE1972Janov Nad NisouDesná