Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 479, muži : 385, ženy: 94, Muži: 385, Ženy: 94 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 229, muži : 145, ženy: 84, Muži: 145, Ženy: 84 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 48, muži : 27, ženy: 21, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 11, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 479 účastníků ( 385 mužů, 94 žen) 100km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [101] Ábelová Lucie CZE 1985 Trutnov
Muži [102] Ambrož Stanislav CZE 1976 Vyskytná nad Jihlavou
Muži [103] Argaláš Michal CZE 1993 SK Veská
Muži [106] Babovak Jan CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Ženy [107] Bajgarová Ester CZE 1972 Domažlice
Ženy [108] Baláková Nina CZE 1986 SRTG Praha
Ženy [109] Balšínková Majka CZE 1980 Brno
Muži [110] Baran Jiří CZE 1966 Navi
Muži [111] Barsch Matthias GER 1978 M and M Team
Muži [112] Bárta Tomáš CZE 1989 Pardubice
Muži [113] Bartoníček Jan CZE 1983 Mnichovo Hradiště
Muži [114] Bartoš Jan CZE 1989 Český dub
Muži [115] Bařinka Michal CZE 1989 Dharmoví tuláci
Muži [116] Bauchner Michal CZE 1969 MK KLADNO
Muži [117] Bernovský Petr CZE 1968 Praha 4
Muži [118] Bezchleba Michal CZE 1981 Mnichovo Hradiště
Muži [119] Bialas Filip CZE 1998 Praha 4
Muži [120] Bicelli Raphael FRA 1982 Prague - Czech Republic
Muži [121] Bílek Karel CZE 1979 Žďár u Protivína
Muži [122] Binar Marek CZE 1971 Jednota
Muži [123] Bláha Karel CZE 1973 iThinkBeer
Ženy [124] Blažková Markéta CZE 1991 Praha 10
Muži [125] Bloudek Ondřej CZE 1977 VK Blesk
Muži [126] Bobak Daniel CZE 1981 Melnik
Muži [127] Bobák Marek CZE 1979 Mělník
Ženy [130] Bočková Lucie CZE 1980 SRTG Rychnov nad Kněžnou
Ženy [131] Bogušovská Gabriela CZE 1973 Mníšek pod Brdy
Muži [132] Boháč Lukáš CZE 1987 Klub přátel zdravého života
Muži [133] Boháč Ondřej CZE 1989 Klub přátel zdravého života
Ženy [135] Boráňová Michaela CZE 1985 Brno 41
Muži [136] Borženský Jan CZE 1982 Adidas Runners
Muži [138] Bosnovič Miloš CZE 1987 Adidas Runners Prague
Muži [140] Bradáč David CZE 1979 Žďár nad Sázavou
Muži [139] Bradáč Martin CZE 1981 Praha
Ženy [141] Bradáčová Petra CZE 1986 Praha
Muži [142] Brandl Dominik CZE 1987 Stare Hobzi
Ženy [143] Breburdová Eva CZE 1986 Kladno
Ženy [144] Brejchová Eva CZE 1979 Praha 3
Muži [145] Brodzik Radosław POL 1977 Drużyna Gazety Wyborczej
Muži [147] Brunner Radek CZE 1974 SK Babice
Muži [148] Brzek Tomas CZE 1982 Magistrat mesta Mostu
Muži [149] Bříza Martin CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem
Muži [150] Buchbauer Radek CZE 1976 Ladermon Team
Muži [151] Bulanow Leszek POL 1971 Hipolitow
Muži [152] Butkiewicz Lukasz POL 1988 Wisznia Mala
Muži [153] Calaj Juraj CZE 1981 JZD Mníšek
Ženy [154] Cerovská Ludmila CZE 1987 Praha 4
Ženy [155] Cieslarova Ivona CZE 1976 Prelouc
Muži [156] Cygan Piotr POL 1969 Run4Fun Ultra
Ženy [157] Cymbalová Vachalcová Daniela CZE 1973 Karlovy Vary
Muži [158] Czagan Jan CZE 1971 SDH Dědek
Muži [159] Čabla Adam CZE 1985 Slaný
Muži [160] Čabla Zdeněk CZE 1956 Slaný
Ženy [161] Čahojová Ivana CZE 1964 Praha 5
Muži [162] Čech Jiří CZE 1989 Jívoví
Ženy [163] Čechová Andrea CZE 1973 Český Brod
Muži [164] Čermák Tomáš CZE 1970 tomascerm@seznam.cz
Muži [165] Černý Richard CZE 1972 Poděbrady
Muži [166] Červený Matěj CZE 1977 Relative Team
Muži [168] Čihák Olaf CZE 1978 dalkovepochody.cz
Muži [169] Číhař Tomáš CZE 1970 Holice
Muži [170] Dabrowski Cezary POL 1971 Piaseczno
Ženy [171] Dalibabová Jana CZE 1994 Med student
Muži [172] Dědic Roman CZE 1974 iThinkBeer
Ženy [173] Dědková Michaela CZE 1989 Trutnov
Muži [174] Deim Karel CZE 1972 BLK Tábor
Ženy [175] Deimová Miroslava CZE 1977 BLK Tábor
Muži [176] Diatka Vladimír CZE 1967 Brno
Ženy [177] Divišková Blanka CZE 1967 RUN4FUN
Muži [178] Dohalský Vladimír CZE 1972 Mladá Boleslav
Muži [179] Dolejš Vilém CZE 1973 KČT LOKO TEPLICE
Muži [180] Doležal Vladislav CZE 1959 Praha 4
Muži [181] Dostál Filip CZE 1978 Lanškroun
Muži [182] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
Muži [183] Doubek Zdeněk CZE 1956 Doubek Team
Ženy [184] Doubková Darina CZE 1957 Doubek Team
Muži [185] Drahota Michael CZE 1975 Ostrava
Ženy [186] Drobková Nela CZE 1992 Čáslav
Muži [187] Drobný Lukáš CZE 1984 Benešovský běžecký klub
Muži [189] Duffek Tomáš CZE 1985 Vodáci Střekov
Ženy [192] Ďurkáčová Slávka CZE 1988 Bratislava
Muži [193] Dušek Pavel CZE 1992 Hradec Králové
Muži [194] Dvorský Petr CZE 1977 Brno
Muži [195] Dvořáček Jan CZE 1986 RETIA
Muži [196] Dvořák Jakub CZE 1989 Olomouc
Ženy [197] Dvořáková Helena CZE 1985 Písek
Ženy [198] Dvořáková Martina CZE 1981 EXTRA Brno
Muži [199] Edr Vit CZE 1991 Zruc nad Sazavou
Muži [200] Ešler Daniel CZE 1977 MB Sauny Mladá Boleslav
Muži [201] Fajgl Luboš CZE 1975 Cítov
Muži [202] Faraś Henryk POL 1954 Profexim Team
Muži [203] Farbák Ivan CZE 1969 Rauta Hirwaynen
Muži [204] Fejtek Petr CZE 1991 Trutnov
Muži [206] Fialka Jiri CZE 1971 RunPORG
Ženy [207] Fidlerová Jana CZE 1975 Ženy sobě
Muži [208] Filip Alexandr CZE 1983 České budějovice
Muži [211] Filip Tomáš CZE 1964 Vrchlabí
Ženy [212] Fišar Lenka CZE 1992 Trutnov
Muži [213] France Pavel CZE 1979 Vodáci Střekov
Muži [214] Fremund Jan CZE 1987 CPOS
Muži [215] Fuksa Pavel CZE 1992 Karlovy Vary
Muži [216] Gabko Petr CZE 1969 Most
Muži [217] Gáll Igor SVK 1991 Bratislava
Ženy [218] Georgová Nikola CZE 1991 Tasovice
Muži [219] Goga Tomáš CZE 1984 WEBER TEAM
Ženy [220] Gregorova Jana CZE 1967 Mat a Pat
Muži [221] Greguš Dalibor SVK 1977 neznamy
Muži [222] Grulich Roman CZE 1986 Praha 5
Muži [223] Grusz Filip CZE 1984 Podej mi pivo
Muži [224] guse michal CZE 1976 MS auto česká lípa
Muži [225] Habarta Martin CZE 1991 emháčka
Muži [226] Hacus Tomasz POL 1975 Wroclaw
Ženy [227] Hájková Jana CZE 1984 Praha 8
Muži [228] Halabala Pavel CZE 1980 Satalice
Muži [229] Haltuf Jiří CZE 1985 Pardubice
Ženy [230] Hampejsová Martina CZE 1972 Vitice
Muži [231] Hanuš Jan CZE 1976 Praha 5
Ženy [232] Hanušová Pavlína CZE 1973 ČESKÁ SKALICE
Ženy [233] Hatyláková Petra CZE 1994 Med student
Ženy [234] Havalcová Žaneta CZE 1983 Praha
Ženy [236] Havlíková Petra CZE 1979 Jablonec nad Nisou
Muži [237] Hečko Eduard CZE 1962 Mimoň
Muži [238] Hejdrych Ladislav CZE 1982 EXPONATI
Muži [239] Hejkrlík Antonín CZE 1952 hejahejtrail.cz
Muži [240] Hejkrlík Jiří CZE 1985 hejahejtrail.cz
Ženy [241] Hejkrlíková Iva CZE 1982 hejahejtrail.cz
Ženy [242] Hejkrlíková Věra CZE 1954 HEJ HEJ
Muži [244] Herbs Václav CZE 1973 Středokluky
Muži [245] Herejt Petr CZE 1976 UWG Plzeň
Muži [247] Himr Lukáš CZE 1985 Krokodýl Brno
Muži [248] Hlad Josef CZE 1973 Plzen
Muži [249] Hlad Petr CZE 1977 Chuderov
Muži [250] Hlach Jan CZE 1982 SPPH
Muži [251] Hlaváč Martin CZE 1983 České Budějovice
Ženy [252] Hlaváčková Hana CZE 1977 Pardubice
Ženy [253] Hliňáková Petra CZE 1972 Praha - Klobouk
Muži [254] Hložek Marek CZE 1974 STS Chvojkovice
Ženy [255] Hnilicová Marie CZE 1991 emháčka
Muži [256] Hofman Jiří CZE 1970 CS-1000
Ženy [257] Hofmanová Renata CZE 1980 CS-1000
Muži [258] Holcman Aleš CZE 1969 Říčany
Ženy [259] Holcmanová Miroslava CZE 1969 Říčany
Muži [260] Holub Michal CZE 1964 Praha
Muži [261] Horáček Filip CZE 1975 Velká Bystřice
Muži [262] Horký Lukáš CZE 1986 Vrchlabí
Muži [264] Houdek Jakub CZE 1987 RUN magazine
Muži [265] Hovorka Jan CZE 1988 Praha 4
Muži [267] Hrabec Jirka CZE 1982 Praha - Žižkov
Ženy [269] Hrubá Kateřina CZE 1986 Rychnov u Jablonce nad Nisou
Muži [270] Hrubý Miroslav CZE 1945 -
Muži [272] Hyksa Tomas CZE 1983 Nechťák HoroTeam
Muži [273] Chalupa Petr CZE 1985 Maratón Klub Kladno
Muži [275] Chmel Zdeněk CZE 1962 Běžecký klub České spořitelny
Muži [276] Chovanec Michal CZE 1969 Praha 10
Muži [278] Janča Zdeněk CZE 1972 Kouřim
Muži [279] Janeček Radim CZE 1989 Benešováci
Muži [280] Janků Jiří CZE 1988 Klub přátel zdravého života
Ženy [281] Jánošíková Karolína CZE 1987 Relative Team
Muži [282] Jarůšek Zdeněk CZE 1985 Rauta Hirwaynen
Muži [283] Jedlicka Jiri CZE 1973 Pardubice
Ženy [284] Jemelíková Adéla CZE 1988 Hranice
Muži [285] Jeníček Ondřej CZE 1988 Fort SMC
Ženy [286] Jeníčková Barbora CZE 1987 Kladno 7
Muži [287] Jerhot Ondřej CZE 1973 Tigi-Shu
Muži [288] Jindra Marek CZE 1985 Battle Droids
Ženy [289] Jindrová Jana CZE 1955 Praha
Muži [290] Jirak Ales GER 1977 Mainz
Muži [291] Jirák Roman CZE 1975 Břehy
Muži [292] Jiříček Tomáš CZE 1989 Klub přátel zdravého života
Muži [293] Johan Jiří CZE 1969 Zdice
Muži [294] Johan Marek CZE 1978 Trutnov - Městská policie
Muži [295] Joska Petr CZE 1978 Jičín
Muži [296] Kadavý Jiří CZE 1988 Vrchlabí
Muži [297] Kafka Leoš CZE 1979 Český běžecký klub
Muži [298] Kafka Libor CZE 1979 BC Sport Semily
Muži [299] Kanta Jan CZE 1974 Praha 9
Ženy [301] Kantová Hana CZE 1980 Praha 9
Muži [303] Kaplan Pavel CZE 1979 TJ Ski Rudník
Muži [304] Karč Jakub CZE 1974 SK Babice
Muži [305] Karhánek Jakub CZE 1992 7 Gulí
Muži [306] Kerlik Jiří CZE 1971 K2
Muži [307] Kincl Petr CZE 1983 HO Tesla Brno
Muži [308] Klail Vladimir CZE 1954 Most
Muži [309] Klauser Ondřej CZE 1985 Sedlčany
Muži [310] Klím Tomáš CZE 1975 X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY
Muži [312] Kocum Jan CZE 1980 ŠUMAVÁÁÁK ZE SEVERU
Muži [315] Kölbl Petr CZE 1979 Ondřejov
Muži [316] Kolenac Kamil CZE 1970 Maslovice
Muži [317] Kolesár Dušan CZE 1979 Malé Svatoňovice
Ženy [318] Koletová Tereza CZE 1981 Pardubice
Ženy [319] Köllnerová Petra CZE 1980 Kopřivnice
Ženy [320] Kolomá Andrea CZE 1978 Runsport.cz
Ženy [321] Komárková Tatiana CZE 1984 Chrastava
Muži [322] Kopecký Petr CZE 1985 Enterprase
Muži [323] Kostelanský Tomáš CZE 1981 Sedliště
Ženy [324] Košťáková Monika CZE 1988 Kopidlno
Muži [325] Košťál Jiří CZE 1975 Česká Lípa
Muži [327] Košut Lukáš CZE 1994 NVPP team
Muži [328] Kotlář Petr CZE 1982 Praha
Muži [329] Kotrba Radek CZE 1974 Říčany
Muži [330] Kotyk Jan CZE 1972 SALOMON/SUUNTO
Muži [331] Koubík Jan CZE 1990 Beroun
Muži [332] Kovařík Pavel CZE 1975 Rychnov nad Kněžnou
Muži [333] Koza Pavel CZE 1978 Sólo koza
Muži [334] Krček Jiří CZE 1976 Jičín
Muži [335] Krejčík Tomáš CZE 1973 Průhonice
Muži [336] Krumphanzl Erik CZE 1975 Odolov
Muži [337] Krunčík Robert CZE 1979 Praha
Muži [339] Křiváček Michael CZE 1975 Hradec Králové
Muži [340] Kubeš Stanislav CZE 1988 Top4Running Club
Muži [341] Kubíček Jiří CZE 1963 Kostelec nad Orlicí
Muži [342] Kubík Jakub CZE 1993 TJ Sokol Vejvanovice
Muži [343] Kubín Matyas CZE 1981 ultraPraha
Muži [344] KUBIŠTA PETR CZE 1970 marathon Plzen
Ženy [345] Kubrichtová Eva CZE 1975 K2
Muži [346] Kučera Martin CZE 1974 Březová nad Svitavou
Muži [347] Kuneš David CZE 1974 EUrunner.eu
Muži [348] Kvasnička Pavel CZE 1976 CSC Český Brod
Ženy [349] Kvasničková Eva CZE 1977 Český Brod
Muži [350] Kyncl Tomáš CZE 1972 Unhošť
Ženy [351] Landová Lenka CZE 1978 ToniCzech Runners Club
Muži [353] Lešák Jiří CZE 1988 Jablonec nad Nisou
Muži [354] Lešák Karel CZE 1965 Pat a Mat
Muži [355] Lešner Jakub CZE 1985 Ústí nad Labem
Muži [356] Letko Zbyněk CZE 1988 running_sl0tr
Muži [357] Líbal Lukáš CZE 1989 Praha 4 - Braník
Muži [358] Lichota Tomasz POL 1989 Swidnica
Muži [359] Linhart Milan CZE 1964 KBA Grafitec Dobruška
Muži [360] Lipavský Ladislav CZE 1986 Mělník
Muži [361] Listík Miroslav CZE 1972 Horoměřice
Muži [362] Lohynský Petr CZE 1978 Sázava
Ženy [363] Lounová Kateřina CZE 1977 Nymburk
Muži [364] Macias Waldemar POL 1958 Zielona Góra
Muži [365] Macura Radek CZE 1975 Praha - Kyje
Muži [366] Macháč Jan CZE 1987 Brumov-Bylnice
Muži [367] Maléř Lumír CZE 1969 Praha
Muži [369] Malík Marek CZE 1978 HARD ROCK RUNNERS
Muži [368] Malík Ondřej CZE 1985 SRTG Praha
Muži [372] Malý Jarslav CZE 1977 Praha 2
Muži [371] Malý Petr CZE 1990 X-fit Stones
Muži [373] Mandok Petr CZE 1988 Praha
Muži [375] Marek Pavel CZE 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU
Ženy [376] Márová Klára CZE 1984 Adidas Runners Prague
Muži [377] Maršalov Alexandr CZE 1982 Opava
Muži [378] Martínek Milan CZE 1972 Praha
Muži [379] Márton Dániel HUN 1987 Budapest
Muži [381] Mašek Petr CZE 1979 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Muži [382] Matějka Josef CZE 1973 Praha 9
Ženy [383] Mateová Klára CZE 1996 Týn nad Vltavou
Muži [384] Matouš Filip CZE 1964 Praha 2
Muži [385] Mazůrek Roman CZE 1980 Česká Lípa
Muži [387] Mensik Martin CZE 1985 PeakMachine.cz
Muži [388] Mifek Jiří CZE 1985 Měnín
Muži [390] Mikan Jiří CZE 1980 Nemošice
Muži [391] Mikásko Aleš CZE 1970 Perunova družina
Muži [392] Mikeš Filip CZE 1977 CK Vinohradské Šlapky
Muži [393] Miňha Roman CZE 1973 Praha 6
Muži [394] Mostek Dominik CZE 1990 Praha 10
Ženy [395] Mrnková Věra CZE 1972 BK Louny
Muži [396] Müller Martin CZE 1968 Pardubice
Muži [398] musil adam CZE 1977 praha
Muži [397] Musil Petr CZE 1974 Praha 3, Žižkov
Muži [399] Nečas Michal CZE 1994 Venango Praha
Muži [401] Němec Jonáš CZE 1989 Neustupov
Muži [400] Němec Roman CZE 1980 Trailrun.cz #Makej vole!
Ženy [402] Němečková Martina CZE 1965 Praha
Muži [403] Netušil Jaroslav CZE 1971 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
Muži [404] Neufuss Soběslav CZE 1973 TJ Butoves - penzion Liberta
Muži [406] Noll Marek CZE 1974 Praha 6, Suchdol
Muži [407] Nosek Marcel CZE 1975 Sokol Úbislavice
Muži [408] Novak Michael CZE 1977 gone4run
Ženy [409] Nováková Andrea CZE 1983 Náchod
Muži [410] Novotný Josef CZE 1969 Velká Dobrá
Muži [411] Nový Lubomír CZE 1970 Roudnice nad Labem
Ženy [412] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Muži [413] Obermajer Jan CZE 1979 Praha 10
Muži [414] Odstrčilík Zdeněk CZE 1981 BOJANOVICE!
Muži [416] Orsag Dominik SVK 1991 Partizanske
Muži [417] Otta Roman CZE 1961 Q sport Vrchlabí
Ženy [418] Paclikova Monika CZE 1977 Praha 3
Muži [419] Pačák Tomáš CZE 1987 Benešovský běžecký klub
Muži [420] Paďour Radek CZE 1988 Praha 6 Sedlec
Ženy [421] Papáčková Dagmar CZE 1984 Žďár nad Sázavou
Muži [422] Pár David CZE 1981 RETIA
Muži [423] Pardej Piotr POL 1977 RAC Systems
Muži [424] Partl Jiří CZE 1990 Synthon sports society
Muži [425] Pátek Ondřej CZE 1989 Praha 5
Ženy [426] Patolánová Michaela CZE 1977 BŽB Jičín
Muži [428] Pavelka Ondřej CZE 1993 ondris.pavelka@gmail.com
Muži [429] Páviš Jaroslav CZE 1973 Limuzy
Muži [430] Pavlík Vladimír CZE 1969 Hradec Králové
Muži [431] Pecháň Petr CZE 1968 Cyklo Harant Pecka
Muži [432] Pekař Ondřej CZE 1990 Železný Brod
Muži [433] Pelikán Daniel CZE 1984 Praha 8
Muži [434] Perek Maciej POL 1972 Profexim Team
Muži [435] Pesau Radoslav CZE 1989 Praha 5
Muži [440] petura petr CZE 1977 jenštejn
Muži [442] Pilar Lukas CZE 1980 Columbia Montrail XRNNRS
Muži [443] Pilař Jan CZE 1986 Slaný
Muži [445] Plachý Martin CZE 1988 Velvary
Muži [446] Plechač Miloslav CZE 1970 Klášterec nad Ohří
Muži [447] Pleva Petr CZE 1961 Zlín
Muži [448] Plíhal Tomáš CZE 1975 Svídnický Extrém
Muži [449] Podbielski Marek POL 1974 KB Castellanus
Muži [450] Podhajský Pavel CZE 1977 Trutnov
Ženy [451] Pohanková Milada CZE 1983 Velké Meziříčí
Muži [452] Pojmon Leoš CZE 1976 RETIA
Muži [453] Pokorný Jiří CZE 1976 Slaný
Muži [454] Pospíšil Pavel CZE 1973 Mountain Maniacs
Muži [457] Prahl Radim CZE 1974 Running Tours Prague
Muži [460] Procházka František CZE 1984 Dřepka team
Muži [461] Procházka Pavel CZE 1968 Kladno
Muži [459] Procházka Rudolf CZE 1978 Krkonošský setrvák
Muži [462] Prokop Jaroslav CZE 1981 Mrakotin
Ženy [463] Prokopcová Zdenka CZE 1976 Vědomice
Muži [464] Prošek Luboš CZE 1968 TJ Lokomotiva Beroun
Muži [466] Průša Petr CZE 1987 Pardubice
Muži [467] Přikryl Jaroslav SVK 1957 Žilina
Muži [468] Pšikal Vojtěch CZE 1985 RETIA
Muži [469] Putala Jan CZE 1981 ToniCzech Runners Club
Muži [470] Pytlík Miloslav CZE 1971 Dojít a přežít
Muži [471] Radics Marek CZE 1974 Magistrat mesta Mostu
Muži [472] Randýsek Vít CZE 1974 chodec
Muži [473] Reichel Josef CZE 1968 Mořina
Muži [474] Rendl Martin CZE 1978 ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ
Muži [475] rezac martin CZE 1979 praha 7
Muži [477] Rohožka Radek CZE 1981 Čáslav
Ženy [478] Rubášová Petra CZE 1970 Borovany
Muži [479] Rudolf Jan CZE 1990 SRTG PRAHA
Ženy [480] Rudy Bettina GER 1972 Sankt Ingbert
Muži [481] Ryashko Boris CZE 1974 DHL ITS Running Club
Muži [483] Řezáč Jan CZE 1978 Debřáci
Muži [484] Řezníček Jakub CZE 1986 RBZ Praha
Muži [485] Řezníček Milan CZE 1967 veteráni ÚRNa
Muži [486] Řežábek Vlastimil CZE 1977 Vyskytná nad Jihlavou
Muži [487] Říha Vladimír CZE 1955 Žebrák
Muži [488] Saidl Richard CZE 1969 Úvaly
Muži [489] Sallmann Roman CZE 1989 Dynamo Malá Skála
Muži [492] Sawyer Martin CZE 1985 Prague
Ženy [491] Sawyer Zdeňka CZE 1983 Praha 4
Muži [493] Sedláček Jan CZE 1991 Tim Hortons running club
Muži [494] Sedlák Aleš CZE 1988 TJ Magla
Muži [496] Selucký František CZE 1966 Vepak
Muži [497] Seman Milan CZE 1976 Pardubice
Muži [498] SChier Jan CZE 1981 PALSTAT / VRCHLABÍ
Muži [499] Schrotz Miroslav CZE 1978 Pulečný
Muži [500] Sitter Robert CZE 1977 Praha
Muži [501] Skála Radek CZE 1969 CSC Český Brod
Muži [502] Slabý Jiří CZE 1988 Pardubice
Muži [503] Sláma Ladislav CZE 1976 Vlachovice
Muži [504] Slavík Aleš CZE 1979 Praha
Muži [505] Slepica pavel CZE 1974 Bystrovany
Muži [506] Soběslavský Jan CZE 1985 Mokrý Banditi
Ženy [508] Sobol Agnieszka POL 1976 Katowice
Muži [507] Sobol Tomasz POL 1976 Katowice
Muži [509] Sobotka Daniel CZE 1977 STS Chvojkovice
Muži [510] Sojka Michal CZE 1987 melnik
Ženy [511] Sokołowska Małgorzata POL 1968 Jelenia Góra
Muži [512] Sokołowski Artur POL 1967 Jelenia Góra
Muži [514] Souček David CZE 1975 Mountain Maniacs
Muži [515] Souček Jakub CZE 1983 Velim
Muži [513] Souček Miroslav CZE 1968 naBOSo
Muži [516] Soukup Jiří CZE 1976 BGB
Muži [517] Sršeň Michal CZE 1991 Řetůvka
Muži [518] Stančo Ladislav CZE 1977 SK Hory beraní hlavy
Muži [519] Staněk Martin CZE 1972 Karlovy Vary
Muži [520] Stárek Ladislav CZE 1990 Liberec
Muži [521] Stárek Ondřej CZE 1978 Spřátelená zvěř
Muži [522] Stasiak Robert POL 1977 Pieszyce
Muži [523] Steinmetz Asangas CZE 1967 Sri Chinmoy Marathon Team
Ženy [524] Stejskalová Monika CZE 1994 Všestary
Muži [525] Strangmuller Jiří CZE 1975 Praha 4
Muži [526] Stredel Juan VEN 1971 Czcoven
Muži [527] Strnad Václav CZE 1974 Sova Run Brno
Muži [529] Struk Petr CZE 1983 RBZ Praha
Muži [530] Suchomel Jan CZE 1981 VFF
Muži [531] Sušický Jan CZE 1992 Praha - Klánovice
Muži [532] Svoboda Petr CZE 1989 Benešováci
Muži [534] Svoboda Zbyněk CZE 1972 Brno
Ženy [535] Szabó Judit HUN 1979 Budapest
Ženy [537] Szalay Anita HUN 1973 Budapest
Muži [538] Szczotka Paweł POL 1972 Warszawa
Ženy [539] Šafránková Blanka CZE 1970 Pátek
Muži [540] Šála Václav CZE 1960 Praha 15
Muži [542] Šebek Libor CZE 1986 SK Košátky
Muži [541] Šebek Pavel CZE 1965 Predátor Tachov
Ženy [543] Šebková Klára CZE 1987 Predátor Tachov
Muži [544] Šembera Ondřej CZE 1993 Briends co.
Muži [545] Šettner Jan CZE 1975 Kunčina
Ženy [546] Šífová Marcela CZE 1984 Přelouč
Muži [547] Šíma David CZE 1971 Tigi-Shu, Praha
Muži [548] Šimek Martin CZE 1986 Mokrý Banditi
Muži [549] Šimek Petr CZE 1975 DHL IT Services Prague
Ženy [550] Šimková Hana CZE 1992 Bohdíkov
Muži [551] Šindelář Petr CZE 1975 VLLNNA
Ženy [552] Škodová Radka CZE 1987 Pardubice
Muži [553] Škvor Josef CZE 1955 Praha
Muži [554] Šmatolán Miroslav CZE 1979 Syrovátka
Muži [555] Šmejkal Ondřej CZE 1981 Praha 8
Muži [556] Šonka František CZE 1973 PRČICKÝ KNEDLÍK
Ženy [557] Šoubová Kateřina CZE 1977 Liberec
Muži [558] Šrejber Luděk CZE 1954 Sokol Duchcov
Muži [559] Šroller Vojtěch CZE 1968 SK Lamy
Muži [560] Šroubek Bohumil CZE 1984 HAF Club Unhošť
Muži [561] Štéc Petr CZE 1986 RBZ Praha
Muži [564] Štěpánek Martin CZE 1993 Podhořany u Ronova
Muži [562] Štěpánek Petr CZE 1971 KHS Zlín
Muži [566] Šubrt Pavel CZE 1979 RETIA
Muži [567] Šulej Marcel CZE 1980 ToniCzech Runners Club
Muži [568] Šural Pavel CZE 1969 Brno
Ženy [570] Švecová Iva CZE 1971 Pardubice
Muži [571] Švejcar Dominik CZE 1994 Praha 6
Muži [572] Švejda Martin CZE 1974 Vchynice
Muži [573] Tarnai Máté HUN 1975 MVTE, TTT
Muži [574] Teichman Ivan CZE 1983 Vrchlabí
Muži [575] Ticháček Filip CZE 1983 FC Wydle
Muži [576] Tlusty Tomas CZE 1984 MK KLADNO
Muži [577] Tomczyk Andrzej POL 1979 Wałbrzyskie Centrum Siły
Muži [578] Toth Vilém CZE 1965 Chotěbuz
Muži [579] Trbušek René CZE 1976 BKČS
Muži [580] Trejbal Tomas CZE 1978 Karlovy Vary
Muži [581] Trunda Michal CZE 1979 Králův Dvůr
Muži [582] Třasák Jan CZE 1981 adidas Runners Prague
Muži [583] TSERKEZOPOULOS STAMATIOS GRC 1972 Highlanders
Ženy [586] Turňová Jitka CZE 1972 Jihlava
Muži [587] Tydlitát Jiří CZE 1982 Pardubice
Muži [588] Uher Tomáš CZE 1985 RETIA
Muži [589] Uxa Tomáš CZE 1986 Jilemnice
Muži [590] Vacek Jiří CZE 1994 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
Muži [591] Vaculík Tomáš CZE 1984 FT LAZARTEAM
Ženy [592] Vacvalová Lenka SVK 1989 REEBOK RUN CREW
Ženy [593] Váchová Hana CZE 1980 Praha
Muži [594] Válek Martin CZE 1976 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [595] Valent Ferdinand CZE 1981 Holešovice
Muži [597] Velešík Petr CZE 1975 Sova Run Brno
Muži [598] Veringer Martin CZE 1981 Praha 4
Muži [600] Veselý Miloš CZE 1969 STS Chvojkovice
Muži [599] Veselý Tomáš CZE 1974 Los Lovoš
Muži [601] Větvička Jiří CZE 1979 Praha
Ženy [602] Veverková Jana CZE 1984 Liberec
Muži [603] Vidlář František CZE 1980 FT LAZARTEAM
Ženy [604] Vildmonová Pavla CZE 1974 Beroun
Muži [605] Vinzens Jan CZE 1976 Zoufalci
Muži [608] Vítek Jiří CZE 1973 TJ Blaník Kladno
Muži [606] Vítek Miroslav CZE 1983 KNAF
Muži [607] Vítek Miroslav CZE 1982 Praha 12
Muži [610] Vlasák Václav CZE 1986 RETIA
Muži [611] Vlček Miroslav CZE 1980 BéKáčko
Muži [614] Vojar Jiří CZE 1974 Praha 6 Suchdol
Muži [615] Vojtěch Martin CZE 1975 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [616] Vokáč Bohuslav CZE 1957 Ševětín
Muži [617] Vokatý Jakub CZE 1988 Venango Praha
Muži [618] Vondrák Zbyněk CZE 1975 Vinařství Vondrák Mělník
Ženy [619] Vondrová Michaela CZE 1987 Liberec
Muži [620] Vorlíček Lukáš CZE 1978 Slaný
Muži [621] Wehrberger Pavel CZE 1974 Hostivař boys
Muži [622] Weis Michal CZE 1986 Hořovice team
Muži [623] Wendler Viktor CZE 1976 UWG Plzeň
Muži [625] Wilk Karel CZE 1982 KČT Trilobit Barrandov
Muži [370] Wohlhöfner Ondřej CZE 1981
Muži [627] Wojtczak Małgorzata POL 1973 OLEŚNICA
Muži [628] Wokoun Michal CZE 1979 Praha
Muži [629] Woźniak Karol POL 1986 KB Castellanus
Ženy [630] Zatřepálková Jana CZE 1991 Uhlířské Janovice
Muži [631] Zbranek Jakub CZE 1982 Litoměřice
Muži [632] Zbruz Martin CZE 1970 Praha 13
Muži [633] Zbytovský David CZE 1981 Praha
Ženy [634] Zelená Jaroslava CZE 1978 Punk´s not dead
Ženy [635] Zelenková Klára CZE 1988 SRTG Praha
Muži [636] Zeman Antonín CZE 1961 Dědek
Muži [637] Zikmund Tomáš CZE 1987 Hořovice team
Muži [638] Zita Jiří CZE 1982 Čelákovice
Muži [639] Zítka Jakub CZE 1982 FC Wydle
Ženy [640] Zítková Jitka CZE 1971 Kladno
Muži [641] Zlámal Jakub CZE 1973 Sokol Úbislavice
Muži [642] Zmátlo Josef CZE 1980 Šmajdáci Konárovice
Muži [643] Zniszczol Marcel CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Ženy [644] Žahourková Martina CZE 1987 Napajedla
Muži [645] Žatečka Jakub CZE 1972 Rychnov nad Kněžnou

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:55 , bez omezení věku , přihlášeno: 229 účastníků ( 145 mužů, 84 žen) 55km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [701] Abrahamčík Adam CZE 1987 JE TO TA ZEĎ !!!
Ženy [702] Albrechtová Dita CZE 1983 sbohem rozume
Ženy [703] Andrýsová Dagmar CZE 1972 Dvůr Králové nad Labem
Muži [704] Babka Aleš CZE 1976 Praha 6
Muži [705] Bak Martin CZE 1974 Hejnice
Muži [706] Baláš Martin CZE 1982 Jablonné nad Orlicí
Muži [707] Balda Vladimír CZE 1972 Chrastava
Muži [708] Bárta Tomáš CZE 1961 Explosia
Ženy [710] Bartásková Lenka CZE 1989 Kaznějov
Ženy [709] Bartásková Pavla CZE 1987 Kaznějov
Ženy [711] Bednarova Katarina CZE 1981 Trutnov
Muži [712] Bergman Robert CZE 1972 Praha 4
Ženy [714] Boháčová Eva CZE 1989 Praha
Muži [715] Borák Tomáš CZE 1996 SK Kladno
Ženy [716] Boubelíková Jitka CZE 1978 Tuláci na cestách
Ženy [717] Bulantova Hana CZE 1990 Sokolov
Muži [718] Bulíček Martin CZE 1975 Kostelec nad Černými lesy
Muži [719] Cajthaml Tomáš CZE 1971 Nučice
Ženy [720] Cajthamlová Zuzana CZE 1978 Nučice
Muži [721] Cakl Lubomír CZE 1961 České Budějovice
Muži [722] Cedrych Roman POL 1965 Mikołów
Muži [723] Cejnar Tomáš CZE 1980 Vlčice u Trutnova
Muži [724] Celler Dušan CZE 1973 Chlumec nad Cidlinou
Muži [726] Cieślak Konrad POL 1986 Wrocław
Muži [728] Čakrt Martin CZE 1979 Mordor
Muži [730] Čechura Martin CZE 1988 MPM TEAM
Muži [729] Čechura Miroslav CZE 1964 MPM TEAM
Muži [732] Černý Václav CZE 1982 Vodáci Střekov
Muži [733] Daněk Michal CZE 1980 Sixpack Holubice
Ženy [734] Daňková Šárka CZE 1977 Praha 9
Ženy [735] Dobisova Danica CZE 1980 Praha
Ženy [736] Dočekalová Klára CZE 1992 Česká Skalice
Ženy [737] Dolečkova Jana CZE 1984 Praha 4
Muži [738] Doležal Libor CZE 1978 Černokostelecký pivovár
Muži [740] Doucha Filip CZE 1970 Praha 11
Ženy [741] Douchová Irena CZE 1971 Praha 11-Chodov
Ženy [742] Dvořáková Martina CZE 1978 Karlovy Vary
Muži [743] Enkhbaatar Zolboo CZE 1984 Budětsko, Prostějov
Muži [744] Fiala Štěpán CZE 1976 Praha – Slivenec
Ženy [745] Filingerová Petra CZE 1989 SK Maxtri Liberec
Ženy [746] Franckiewicz-Pach Marta POL 1989 Świdnica
Muži [747] Frankowicz Maciej POL 1989 Świdnica
Muži [748] Fraško Roman CZE 1974 Pečky
Ženy [749] Fryčová Jana CZE 1982 Pojd mi hop
Muži [750] Fukala Dalibor CZE 1981 Praha 5
Muži [751] Galandak Michal CZE 1989 Undead Groovy Team
Ženy [752] Galandová Martina CZE 1987 Praha 6
Muži [961] Gembal Jakub CZE 1985 Hradec Králové
Muži [753] Gold Daniel CZE 1989 VPKOH
Muži [755] Grubich Bartłomiej POL 1985 Poznań
Muži [754] Grubich Damian POL 1975 Grudziądz
Muži [756] Hába Jan CZE 1980 JOSKATEL TEAM
Muži [757] Halama Radek CZE 1975 NANANA TEAM
Ženy [758] Hanáková Radka CZE 1986 Praha 9
Ženy [759] Hanušová Hamanová Andrea CZE 1978
Ženy [760] Havlová Petra CZE 1993 Hradec Králové
Ženy [761] Herbsová Hedvika CZE 1976 Středokluky
Muži [762] Herčík Jan CZE 1979 Trutnov
Ženy [763] Hillermannová Kateřina CZE 1976 Šneci v běhu
Muži [764] Hlaváček Ondřej CZE 1971 Kostelec nad Černými lesy
Muži [765] Hloušek Petr CZE 1970 Úžice
Ženy [766] Hofírková Lucie CZE 1988 Olomouc
Muži [767] Holas Martin CZE 1985 Undead Groovy Team
Ženy [768] Holasová Barbora CZE 1988 Undead Groovy Team
Ženy [769] Holasová Lenka CZE 1988 Undead Groovy Team
Ženy [770] Holečková Patricie CZE 1977 Praha 7
Muži [771] Honegr Tomas CZE 1979 Horice
Muži [772] Hons Pavel CZE 1970 ČAU
Ženy [773] Honsová Karolína CZE 1997 Kladno
Muži [774] Horák Jakub CZE 1989 SRTG Rychnov nad Kněžnou
Ženy [775] Hortová Gabriela CZE 1987 Slaný
Ženy [776] Hronová Vendula CZE 1976 SRTG Rychnov nad Kněžnou
Muži [777] Huňáček Petr CZE 1980 Pardubice
Muži [778] Choulík Antonín CZE 1972 Sezimovo Ústí 2
Muži [780] Jancz Tomasz POL 1972 Jelenia Góra
Ženy [781] Janková Jana CZE 1990 Srbeč
Ženy [782] Janusova Petra CZE 1994 Březová
Muži [783] Jaros Jaroslav CZE 1971 České Budějovice
Muži [784] Jedlička Jan CZE 1980 Praha 4
Ženy [785] Jedličková Eva SVK 1978 Bratislava
Muži [786] Jelínek Jiří CZE 1986 ToniCzech Runners Club
Muži [788] Jezbera Milan CZE 1975 sám za sebe
Muži [790] Jirsa Jiří CZE 1972 Starý Kolín
Muži [959] Jiříček Josef CZE 1974 PARENT PROJECT
Ženy [791] Jiříčková Bára CZE 1997 PARENT PROJECT
Muži [792] Jiskra Jaroslav CZE 1978 Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [793] Juračka Marek CZE 1988 Praha 2
Muži [794] Jurka Josef CZE 1972 JOSKATEL Team
Muži [795] Kadeřábek Miroslav CZE 1984 JOSKATEL Team
Muži [796] Kalivoda Ondřej CZE 1982 KOplan.cz
Muži [797] Kašpar Martin CZE 1973 Jesenice
Muži [798] Kavka Jaroslav CZE 1978 Iveco BUS Vysoké Mýto
Ženy [799] Kiersnowska Agnieszka POL 1974 Wrocław
Muži [800] Klanica Vladimír CZE 1990 Na vrcholek Sněžky, dojdu v jídlu pěšky
Ženy [801] Kmentová Václava CZE 1972 Praha
Muži [802] Kocourek Jakub CZE 1985 Sova Run Brno
Ženy [803] Kočová Pavlína CZE 1992 Osov
Ženy [804] Kohútová Miroslava CZE 1984 Sova Run Brno
Muži [805] Kopecký Jan CZE 1974 Praha 4
Muži [806] Košík Martin CZE 1975 Jenštejn
Ženy [809] Kozlovská Markéta CZE 1991 Pardubice
Muži [808] Kozlovský Jan CZE 1989 Pardubice
Muži [810] Kratochvíl David CZE 1994 RETIA
Ženy [811] Krejčí Helena CZE 1989 Radešínská Svratka
Muži [812] Krejčí Zdeněk CZE 1984 Radešínská Svratka
Ženy [813] Krejčová Martina CZE 1985 Česká Lípa
Ženy [815] Kroužilová Iva CZE 1977 GP Kolín
Ženy [816] Kružíková Božena CZE 1976 Košťálov
Muži [817] Krysl Michal CZE 1978 HK
Muži [818] Křeček Jakub CZE 1982 Líbeznice
Muži [958] Kubicki Robert POL 1967 Gazety z. g.
Ženy [820] Kulhankova Eva CZE 1983 Praha 8
Muži [822] kysela roman CZE 1974 kovárna
Muži [824] Macák Jakub CZE 1986 Slaný
Ženy [826] Makarová Štěpánka CZE 1974 Chrudim
Muži [831] Matějovský Cyril CZE 1977 ZBRASLAV
Muži [833] Menc Radek CZE 1978 Trnová
Ženy [834] MICHALÍKOVÁ EVA CZE 1974 KARLOVY VARY
Muži [836] Mudra Jiri CZE 1989 Pivo za odměnu
Muži [837] Nedomlel Petr CZE 1977 Pňovany
Ženy [838] Nemravová Petra CZE 1993 Kjávy3
Ženy [839] Nesládková Dagmar CZE 1982 Olfin Car Ski team
Muži [843] Novák Michal CZE 1978 Hradec Králové
Muži [842] Novák Rostislav CZE 1975 Chrudim
Ženy [844] Novotná Lucie CZE 1981 SDH Srch
Muži [845] Obermajer Jaroslav CZE 1970 Hostašovice
Ženy [846] Ochnio Ewa POL 1980 Bolesławiec
Muži [847] Ondra Vladimír CZE 1968 Diversity Beast
Muži [849] Pach Wiktor POL 1989 Świdnica
Muži [850] Pala Tomáš CZE 1981 Slavkov
Muži [852] Pecka Lukáš CZE 1974 RETIA
Ženy [853] PECKO IVETA LVA 1972 KARLOVY VARY
Muži [856] Pinkas Martin CZE 1967 HK Choceň
Ženy [857] Pinkasová Jana CZE 1972 HK Choceň
Muži [858] Piszka Lesław POL 1973 Szymbark
Muži [859] Pluhař Pavel CZE 1964 Nechanice
Ženy [860] Pluhařová Rut CZE 1972 Nechanice
Ženy [861] Podzimková Alena CZE 2000 Kopidlno
Ženy [862] Pohlová Zuzana CZE 1973 Praha 10
Ženy [863] Polívka Natalie CZE 1988 Praha 8
Muži [864] Pospíšil Miroslav CZE 1982 Hradec Králové
Muži [865] Provazník Milan CZE 1967 Vysoké Mýto
Ženy [866] Převorová Monika CZE 1968 Praha 10
Muži [867] Přidal Martin CZE 1979 Třebčín 132
Ženy [868] Pustinová Lucie CZE 1975 Bečov nad Teplou
Ženy [869] Pytel Aneta POL 1976 Świdnica
Muži [870] Pytel Dariusz POL 1975 Świdnica
Ženy [871] Rajchlová Denisa CZE 1993 BK Louny
Ženy [872] Rencz Małgorzata POL 1974 W pogoni za duchem
Muži [873] Richter Martin CZE 1967 SPONA Teplice
Ženy [874] Rippelova Hana CZE 1983 Praha 6
Muži [875] Rosa Zdeněk CZE 1981 Trutnov
Ženy [876] Rosová Lucie CZE 1986 Trutnov
Muži [877] Rožec Václav CZE 1973 Brno
Muži [878] Rusin Robert CZE 1978 Praha 6
Muži [879] Rynda Lukáš CZE 1987 Litoměřice
Muži [880] Říha Kamil CZE 1976 Vodáci Střekov
Muži [881] Sabo Martin CZE 1986 Trutnov 2
Muži [883] Schoř Martin CZE 1975 Jičín
Muži [918] Sirůček Roman CZE 1985 DIEBOLD NIXDORF
Muži [884] Skelton Jamie CZE 1985 Adidas Runners Prague
Muži [885] Slavik Tomas CZE 1985 Nachod
Ženy [886] Sobotková Šárka CZE 1985 Přelouč
Muži [887] Sopko Pavol SVK 1985 Trutnov
Muži [888] Sosnovec Jiří CZE 1980 JE TO TA ZEĎ !!!
Muži [889] Spíchal Luděk CZE 1973 Trutnov
Ženy [890] Spíchalová Jitka CZE 1975 Trutnov
Muži [892] Starec Milan CZE 1975 Černokostelecký pivovár
Muži [893] Stefański Jarosław POL 1963 W pogoni za duchem
Muži [894] Stejskal František CZE 1978 Hradec Králové
Muži [895] Strakoň Jiří CZE 1972 Úžasňáci
Muži [896] Stránský Daniel CZE 1974 Praha 3
Muži [897] Strouhal Zdeněk CZE 1959 Staněk Sport Turnov
Ženy [898] Sukdoláková Dana CZE 1973 SPONA Teplice
Muži [899] Sušek Petr CZE 1979 Parent Projekt
Muži [900] Svoboda David CZE 1985 Srbeč
Ženy [901] Svobodová Marcela CZE 1991 Slaný
Muži [902] Syrovátka Petr CZE 1983 Trutnov
Muži [903] Szadkowski Krystian POL 1990 Wrocław
Ženy [904] Šafková Jana CZE 1993 Smidary
Muži [905] Šebek Jaroslav CZE 1978 Praha 5
Muži [906] Šimon Pavel CZE 1980 Dvůr Králové nad Labem
Muži [907] Šimon Sebastian CZE 1979 Praha 2
Ženy [908] Šimonová Barbora CZE 1982 Praha 7
Muži [909] Šimůnek David CZE 1983 JOSKATEL Team
Ženy [910] Šindelářová Jana CZE 1977 Vllnna
Ženy [911] Šindlerová Jana CZE 1969 ČAU
Muži [912] Škapa Martin CZE 1985 PLRC
Muži [913] Škoda Martin CZE 1985 SDH Srch
Ženy [914] Škopová Vlasta CZE 1977 Hronov
Muži [915] Šlampa Martin CZE 1990 Praha
Ženy [916] Šroubková Jana CZE 1971 Budík P.čo
Muži [917] Štěpán Ivan CZE 1979 Jihlava
Muži [919] Štys Pavel CZE 1978 RETIA
Ženy [921] Šulcová Veronika CZE 1984 Dekra CZ
Muži [922] Šváb Martin CZE 1972 Jablonec nad Nisou
Ženy [923] Švábová Eliška CZE 2000 Jablonec nad Nisou
Muži [924] Švácha Filip CZE 1974 Kluk v křeči
Muži [925] Švanda Petr CZE 1967 iThinkBeer
Muži [926] Švejkar Richard CZE 1990 Jirkov
Muži [927] Talacko Karel CZE 1972 Pečky
Muži [929] tichý michal CZE 1974 Praha 6
Muži [928] Tichý Tomáš CZE 1974 Praha 6
Muži [930] Tomasik Andrzej POL 1969 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
Muži [931] Tomáš David CZE 1974 FFF Stará Paka
Muži [932] Tomáš Zdeněk CZE 1976 AC GoMango HÖGNER
Muži [933] Tomášek Martin CZE 1984 Continental BDY
Muži [934] Týle Lukáš CZE 1992 Doksy
Ženy [935] ungerová aneta CZE 1983 jeneč
Ženy [936] Urešová Petra CZE 1979 Praha
Muži [937] Uxa Štěpán CZE 1984 Jilemnice
Muži [938] Vacek Karel CZE 1971 Praha 8
Ženy [941] Vaňková Radka CZE 1992 Hradec Králové
Muži [942] Veber David CZE 1986 Je to ta zeď !!!
Muži [943] Vedral Jan CZE 1975 Praha
Ženy [944] Vepřková Radka CZE 1983 Bolt in da house
Muži [945] Veselý Petr CZE 1965 TF RUN
Muži [946] Vida Přemek CZE 1980 Pura Vida
Muži [947] Vítek Roman CZE 1986 Sedlčany
Ženy [948] Vojnarová Andrea CZE 1987 Kjávy3
Muži [949] Votruba Tomáš CZE 1968 Kostelec nad Černými lesy
Ženy [950] Votrubová Lenka CZE 1974 Kostelec nad Černými lesy
Muži [951] Waldhauser Martin CZE 1971 Petrovice
Ženy [952] Wierszelis Anna POL 1982 Wrocław
Muži [953] Zahradník Michal CZE 1975 Bike Butchers
Ženy [954] Zajfrtová Eva CZE 1972 Rybitví
Muži [955] Zajíc Daniel CZE 1980 FFF Stará Paka
Muži [956] Zbíral Robert CZE 1980 Olomouc
Muži [957] Zdrubecký Vít CZE 1988 Praha 15

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 48 účastníků ( 27 mužů, 21 žen) běh 25km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Dorostenci [6] Baltaretu Adam CZE 2008 Praha
Muži do 59 [4] Baltaretu David CZE 1973 Praha
Dorostenci [5] Baltaretu Jakub CZE 2006 Praha
Muži do 39 [7] Bedroš Roman CZE 1988 RETIA
Ženy do 59 [47] Bódiová Adéla CZE 1976 runningzone.cz
Muži nad 60 [43] Bufka Zdeněk CZE 1957 AC Česká Lípa
Ženy do 59 [9] Cardová Martina CZE 1976 Buštěhrad
Ženy do 39 [10] Cilečková Petra CZE 1983 Zlín
Muži do 59 [48] Cupák Martin CZE 1971 LO Spartak Vrchlabí
Ženy do 59 [11] Černá Petra CZE 1977 Báječné ženy v běhu
Muži do 39 [12] Červenka Jaroslav CZE 1979 Dobřenice
Ženy do 39 [13] Domčíková Tereza CZE 1989 Praha
Ženy do 59 [14] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Muži do 39 [45] Groh Radoslav CZE 1989 Hudy - La Sportiva
Ženy do 39 [46] Hanzlová Marie CZE 1990 Sušice
Muži do 59 [50] Havlíček Ivo CZE 1966 Eva
Muži do 59 [15] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Ženy do 39 [16] Houžvičková Kateřina CZE 1979 Hradec Králové
Muži do 59 [17] Hřivna David CZE 1971 Kostelec nad Labem
Ženy do 39 [18] Hubatova-Vackova Jana CZE 1992 Adidas Runners Prague
Ženy do 59 [52] Janouchová Jana CZE 1963 Báječné ženy v běhu
Ženy do 39 [19] Kacířová Svatoslava CZE 1981 Cobram team
Muži do 59 [20] Klvaň Norbert CZE 1972 Sokol Kolín-atletika
Ženy do 39 [21] Knobová Lucie CZE 1990 Chrášťany
Muži do 39 [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
Ženy do 39 [22] Kolaja Ehlerová Jana CZE 1980 slavia Liberec orienteering
Muži do 59 [23] Kostka Petr CZE 1976 Praha 5
Ženy do 59 [24] Krumphanzlová Eva CZE 1971 Odolov
Dorostenci [25] Krupka Adam CZE 2001 Indičtí běžci
Ženy do 59 [26] Kynčlová Dagmar CZE 1972 SK Nové Město nad Metují
Ženy do 59 [27] Ledvinová Kateřina CZE 1978 GP Kolín
Ženy do 39 [44] Luštincová Lucie CZE 1993 LUSTi Team
Muži do 59 [28] Mašek Josef CZE 1978 Praha 4
Muži do 39 [29] Melnyk Ivan UKR 1986 Kukurudza
Ženy do 39 [30] Mikešová Jana CZE 1991 Bakako running team
Ženy nad 60 [1] Paulů Blanka CZE 1954 Maratonstav Úpice
Muži do 39 [51] Provazník Josef CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
Muži do 59 [49] Rozsypal Vladislav CZE 1970 STS Chvojkovice Brod
Muži do 59 [33] Schubert Erwin CZE 1968 LÉKÁRNA U ŘEKY
Muži do 39 [34] Schubert Kryštof CZE 1999 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Ženy do 39 [35] Slepickova Petra CZE 1984 Praha
Muži do 59 [36] Steiner Michal CZE 1977 RUN magazine team
Muži do 59 [2] Strangmuller Jiří CZE 1975 Praha 4
Muži do 39 [39] Štantejský Michal CZE 1984 Raidlight Team
Muži do 39 [37] Šubrt Jan CZE 1997 Sokol Horní Sytová
Muži do 59 [38] Šubrt Jan CZE 1968 Muhu Team
Ženy do 59 [42] Vejšická Anna CZE 1973 Ramóna
Muži do 59 [3] Wolf David CZE 1972 Zdravošpeče s.r.o.