Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 475, muži : 382, ženy: 93, Muži: 382, Ženy: 93 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 231, muži : 148, ženy: 83, Muži: 148, Ženy: 83 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 50, muži : 27, ženy: 23, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 13, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf]

výsledková listina běh 25km

start ~ 34:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ValtericeZalyMiseckyHarrachovLuzickaLaborantPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži do 39 [39] Michal Štantejský 1984 CZE Raidlight Team 01:40:04.4
2 2 / Muži do 39 [45] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:47:18.0 07:13.6
3 1 / Muži do 59 [48] Martin Cupák 1971 CZE LO Spartak Vrchlabí 01:49:46.7 09:42.3
4 2 / Muži do 59 [20] Norbert Klvaň 1972 CZE Sokol Kolín-atletika 01:51:47.2 11:42.8
5 3 / Muži do 39 [51] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:53:27.8 13:23.4
6 1 / Muži nad 60 [43] Zdeněk Bufka 1957 CZE AC Česká Lípa 01:58:45.4 18:41.0
7 1 / Ženy do 59 [26] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 01:58:54.2 18:49.8
8 3 / Muži do 59 [49] Vladislav Rozsypal 1970 CZE STS Chvojkovice Brod 02:02:52.7 22:48.3
9 4 / Muži do 39 [7] Roman Bedroš 1988 CZE RETIA 02:04:28.6 24:24.2
10 1 / Ženy do 39 [44] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 02:05:32.3 25:27.9
11 2 / Ženy do 39 [30] Jana Mikešová 1991 CZE Bakako running team 02:06:08.2 26:03.8
12 1 / Dorostenci [25] Adam Krupka 2001 CZE Indičtí běžci 02:06:16.7 26:12.3
13 1 / Ženy nad 60 [1] Blanka Paulů 1954 CZE Maratonstav Úpice 02:08:26.7 28:22.3
14 4 / Muži do 59 [3] David Wolf 1972 CZE Zdravošpeče s.r.o. 02:14:20.0 34:15.6
15 5 / Muži do 39 [37] Jan Šubrt 1997 CZE Sokol Horní Sytová 02:15:27.1 35:22.7
16 5 / Muži do 59 [38] Jan Šubrt 1968 CZE Muhu Team 02:15:45.5 35:41.1
17 6 / Muži do 59 [50] Ivo Havlíček 1966 CZE Eva 02:17:07.8 37:03.4
18 3 / Ženy do 39 [19] Svatoslava Kacířová 1981 CZE Cobram team 02:19:32.1 39:27.7
19 2 / Ženy do 59 [47] Adéla Bódiová 1976 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:21:24.2 41:19.8
20 7 / Muži do 59 [36] Michal Steiner 1977 CZE RUN magazine team 02:29:07.0 49:02.6
21 8 / Muži do 59 [15] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 02:31:39.5 51:35.1
22 4 / Ženy do 39 [16] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 02:31:39.7 51:35.3
23 3 / Ženy do 59 [14] Lenka Flašarová 1972 CZE Náchod 02:34:22.2 54:17.8
24 4 / Ženy do 59 [27] Kateřina Ledvinová 1978 CZE GP Kolín 02:38:03.6 57:59.2
25 5 / Ženy do 39 [18] Jana Hubatova-Vackova 1992 CZE Adidas Runners Prague 02:39:58.4 59:54.0
26 5 / Ženy do 59 [11] Petra Černá 1977 CZE Báječné ženy v běhu 02:41:22.2 01:01:17.8
27 9 / Muži do 59 [28] Josef Mašek 1978 CZE Praha 4 02:46:33.5 01:06:29.1
28 6 / Ženy do 39 [13] Tereza Domčíková 1989 CZE Praha 02:47:30.1 01:07:25.7
29 6 / Ženy do 59 [42] Anna Vejšická 1973 CZE Ramóna 02:48:11.6 01:08:07.2
30 6 / Muži do 39 [12] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice 02:50:14.0 01:10:09.6
31 7 / Ženy do 59 [52] Jana Janouchová 1963 CZE Báječné ženy v běhu 02:53:57.1 01:13:52.7
32 7 / Ženy do 39 [21] Lucie Knobová 1990 CZE Chrášťany 02:53:57.5 01:13:53.1
33 8 / Ženy do 39 [35] Petra Slepickova 1984 CZE Praha 03:06:07.0 01:26:02.6
34 10 / Muži do 59 [17] David Hřivna 1971 CZE Kostelec nad Labem 03:18:54.4 01:38:50.0
35 11 / Muži do 59 [23] Petr Kostka 1976 CZE Praha 5 03:26:50.5 01:46:46.1
36 9 / Ženy do 39 [46] Marie Hanzlová 1990 CZE Sušice 03:32:57.2 01:52:52.8
37 12 / Muži do 59 [2] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 03:55:23.0 02:15:18.6
38 8 / Ženy do 59 [9] Martina Cardová 1976 CZE Buštěhrad 03:55:27.5 02:15:23.1
38 10 / Ženy do 39 [8] Joanna Bialas 1984 POL Lodz
38 10 / Ženy do 39 [31] Anna Pieczątkiewicz 1984 POL 94-109 Łódź
38 7 / Muži do 39 [32] Kamil Pieczątkiewicz 1983 POL 94-109 Łódź
DNF / Dorostenci [6] Adam Baltaretu 2008 CZE Praha 04:29:28.0 (1)
DNF / Muži do 59 [4] David Baltaretu 1973 CZE Praha
DNF / Dorostenci [5] Jakub Baltaretu 2006 CZE Praha
DNF / Ženy do 39 [10] Petra Cilečková 1983 CZE Zlín
DNF / Ženy do 59 [24] Eva Krumphanzlová 1971 CZE Odolov
DNF / Muži do 39 [29] Ivan Melnyk 1986 UKR Kukurudza
DNF / Muži do 59 [33] Erwin Schubert 1968 CZE SK ŘEKA
DNF / Muži do 39 [34] Kryštof Schubert 1999 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
DNS / Ženy do 39 [22] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE Kupkolo MTB Trilogy