pochod

výsledky

Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 475, muži : 382, ženy: 93, Muži: 382, Ženy: 93 [html] [pdf] [csv]
Krakonošova 55 celkem: 231, muži : 148, ženy: 83, Muži: 148, Ženy: 83 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 50, muži : 27, ženy: 23, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 13, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaLaborantPomezkyPecStrazneStrazne
1 1 / Ženy [874] Hana Rippelova 1983 CZE Praha 6 06:25:48 00:00 07:43:34 (3) 09:24:58 (3)
2 2 / Ženy [911] Jana Šindlerová 1969 CZE iThinkBeer 06:57:17 31:28 07:52:48 (35) 09:49:05 (25)
3 3 / Ženy [815] Iva Kroužilová 1977 CZE GP Kolín 07:08:21 42:32 07:51:26 (29) 09:50:29 (26)
4 4 / Ženy [716] Jitka Boubelíková 1978 CZE Tuláci na cestách 07:17:05 51:16 07:52:34 (33) 09:51:02 (28)
5 5 / Ženy [839] Dagmar Nesládková 1982 CZE Olfin Car Ski team 07:32:23 01:06:35 08:01:46 (108) 10:17:15 (56)
6 6 / Ženy [768] Barbora Holasová 1988 CZE Undead Groovy Team 07:42:19 01:16:30 07:54:33 (41) 10:02:36 (41)
7 7 / Ženy [769] Lenka Holasová 1988 CZE Undead Groovy Team 07:42:22 01:16:33 07:54:33 (42) 10:02:40 (42)
8 8 / Ženy [749] Jana Fryčová 1982 CZE Pojd mi hop 07:48:37 01:22:48 07:51:21 (28) 09:59:32 (35)
9 9 / Ženy [871] Denisa Rajchlová 1993 CZE BK Louny 07:56:20 01:30:31 07:52:11 (32) 10:00:49 (37)
10 10 / Ženy [776] Vendula Hronová 1976 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 07:57:01 01:31:13 07:55:38 (47) 10:16:08 (52)
11 11 / Ženy [741] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 08:28:45 02:02:56 07:54:44 (43) 10:16:35 (54)
12 12 / Ženy [910] Jana Šindelářová 1977 CZE Vllnna 08:38:51 02:13:02 08:00:24 (96) 10:26:22 (68)
13 13 / Ženy [863] Natalie Polívka 1988 CZE Praha 8 08:43:37 02:17:48 07:56:31 (56) 10:19:18 (59)
14 14 / Ženy [761] Hedvika Herbsová 1976 CZE Středokluky 08:44:04 02:18:15 07:58:41 (74) 10:17:20 (57)
15 15 / Ženy [935] aneta ungerová 1983 CZE jeneč 08:54:05 02:28:16 07:52:47 (34) 10:05:29 (43)
16 16 / Ženy [758] Radka Hanáková 1986 CZE Praha 9 09:03:05 02:37:16 07:55:20 (46) 10:15:07 (45)
17 17 / Ženy [861] Alena Podzimková 2000 CZE Kopidlno 09:04:58 02:39:09 08:00:13 (92) 10:39:54 (91)
18 18 / Ženy [826] Štěpánka Makarová 1974 CZE Chrudim 09:05:01 02:39:12 08:00:20 (95) 10:39:48 (90)
19 19 / Ženy [904] Jana Šafková 1993 CZE Smidary 09:10:54 02:45:05 07:57:33 (65) 10:30:44 (75)
20 20 / Ženy [860] Rut Pluhařová 1972 CZE Nechanice 09:13:44 02:47:55 08:00:00 (91) 10:23:51 (62)
21 21 / Ženy [773] Karolína Honsová 1997 CZE Kladno 09:14:25 02:48:36 07:57:04 (62) 10:26:59 (69)
22 22 / Ženy [846] Ewa Ochnio 1980 POL Bolesławiec 09:28:39 03:02:50 07:57:36 (66) 10:47:42 (110)
23 23 / Ženy [857] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 09:52:22 03:26:33 07:59:00 (78) 10:52:36 (115)
24 24 / Ženy [804] Miroslava Kohútová 1984 CZE Sova Run Brno 09:55:23 03:29:34 08:01:55 (111) 10:56:40 (120)
25 25 / Ženy [936] Petra Urešová 1979 CZE Praha 09:59:43 03:33:54 08:02:10 (116) 10:47:18 (105)
26 26 / Ženy [785] Eva Jedličková 1978 SVK Bratislava 09:59:46 03:33:57 08:02:14 (118) 10:47:20 (106)
27 27 / Ženy [735] Danica Dobisova 1980 CZE Praha 09:59:53 03:34:04 08:02:25 (121) 10:47:36 (108)
28 28 / Ženy [811] Helena Krejčí 1989 CZE Radešínská Svratka 10:01:23 03:35:34 08:01:49 (110) 10:48:05 (111)
29 29 / Ženy [901] Marcela Svobodová 1991 CZE Slaný 10:14:19 03:48:30 08:03:39 (147) 10:51:16 (112)
30 30 / Ženy [734] Šárka Daňková 1977 CZE Praha 9 10:16:31 03:50:42 08:02:28 (124) 10:47:24 (107)
31 31 / Ženy [923] Eliška Švábová 2000 CZE Jablonec nad Nisou 10:18:37 03:52:48 07:59:13 (83) 10:44:58 (97)
32 32 / Ženy [916] Jana Šroubková 1971 CZE Budík P.čo 10:20:08 03:54:19 08:04:43 (155) 11:02:30 (127)
33 33 / Ženy [801] Václava Kmentová 1972 CZE Praha 10:28:16 04:02:27 08:01:39 (106) 10:52:18 (114)
34 34 / Ženy [736] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 10:29:34 04:03:45 08:02:21 (119) 11:08:38 (135)
35 35 / Ženy [914] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 10:29:38 04:03:49 08:02:22 (120) 11:08:35 (134)
36 36 / Ženy [886] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:37:23 04:11:34 08:06:03 (161) 10:45:29 (99)
37 37 / Ženy [954] Eva Zajfrtová 1972 CZE Rybitví 10:37:27 04:11:38 08:06:00 (159) 10:45:26 (98)
38 38 / Ženy [711] Katarina Bednarova 1981 CZE Trutnov 10:46:11 04:20:22 08:03:19 (142) 11:10:50 (138)
39 39 / Ženy [809] Markéta Kožnarová 1991 CZE Pardubice 10:47:02 04:21:13 08:13:32 (192) 11:28:23 (172)
40 40 / Ženy [709] Pavla Bartásková 1987 CZE Kaznějov 10:57:34 04:31:45 08:03:27 (145) 11:07:50 (132)
41 41 / Ženy [710] Lenka Bartásková 1989 CZE Kaznějov 10:57:37 04:31:48 08:03:27 (144) 11:08:01 (133)
42 42 / Ženy [898] Dana Sukdoláková 1973 CZE SPONA Teplice 10:58:44 04:32:55 08:12:03 (186) 11:19:47 (155)
43 43 / Ženy [791] Bára Jiříčková 1997 CZE PARENT PROJECT 11:00:58 04:35:09 08:02:28 (122) 11:06:06 (131)
44 44 / Ženy [944] Radka Vepřková 1983 CZE Bolt in da house 11:03:49 04:38:00 08:04:05 (151) 11:04:06 (129)
45 45 / Ženy [766] Lucie Hofírková 1988 CZE Olomouc 11:09:20 04:43:31 08:16:47 (214) 11:25:24 (168)
46 46 / Ženy [717] Hana Bulantova 1990 CZE Sokolov 11:18:48 04:52:59 08:12:26 (189) 11:32:25 (181)
47 47 / Ženy [782] Petra Janusova 1994 CZE Březová 11:18:52 04:53:03 08:12:18 (188) 11:32:27 (182)
48 48 / Ženy [876] Lucie Rosová 1986 CZE Trutnov 11:25:48 04:59:59 08:15:12 (204) 11:42:31 (192)
49 49 / Ženy [775] Gabriela Hortová 1987 CZE Slaný 11:43:53 05:18:04 08:10:14 (180) 11:23:59 (161)
50 50 / Ženy [781] Jana Janková 1990 CZE Srbeč 11:44:17 05:18:28 08:10:14 (181) 11:24:02 (162)
51 51 / Ženy [838] Petra Nemravová 1993 CZE Kjávy3 11:49:10 05:23:21 08:02:32 (126) 11:28:41 (174)
52 52 / Ženy [948] Andrea Vojnarová 1987 CZE Kjávy3 11:49:17 05:23:28 08:02:34 (127) 11:28:36 (173)
53 53 / Ženy [908] Barbora Šimonová 1982 CZE Praha 7 11:55:40 05:29:51 08:04:12 (153) 11:04:01 (128)
54 54 / Ženy [869] Aneta Pytel 1976 POL Świdnica 11:56:45 05:30:56 08:07:23 (169) 11:20:17 (158)
55 55 / Ženy [746] Marta Franckiewicz-Pach 1989 POL Świdnica 11:56:50 05:31:01 08:10:50 (182) 11:20:10 (157)
56 56 / Ženy [799] Agnieszka Kiersnowska 1974 POL Wrocław 11:59:08 05:33:19 08:02:10 (115) 11:36:53 (186)
57 57 / Ženy [803] Pavlína Kočová 1992 CZE Pivo za odměnu 12:04:25 05:38:36 08:02:45 (130) 11:25:59 (170)
58 58 / Ženy [720] Zuzana Cajthamlová 1978 CZE Nučice 12:14:44 05:48:55 08:06:49 (166) 11:13:13 (143)
59 59 / Ženy [866] Monika Převorová 1968 CZE Praha 10 12:34:01 06:08:12 08:13:40 (195) 12:00:05 (218)
60 60 / Ženy [813] Martina Krejčová 1985 CZE Česká Lípa 12:34:06 06:08:17 08:13:39 (194) 11:43:32 (194)
61 61 / Ženy [834] EVA MICHALÍKOVÁ 1974 CZE KARLOVY VARY 12:41:49 06:16:00 08:10:56 (184) 11:57:02 (209)
62 62 / Ženy [853] IVETA PECKO 1972 LVA KARLOVY VARY 12:41:53 06:16:04 08:10:55 (183) 11:38:13 (187)
63 63 / Ženy [742] Martina Dvořáková 1978 CZE Karlovy Vary 12:41:58 06:16:09 08:11:04 (185) 11:55:47 (207)
64 64 / Ženy [868] Lucie Pustinová 1975 CZE Bečov nad Teplou 12:42:03 06:16:14 11:55:52 (208)
65 65 / Ženy [950] Lenka Votrubová 1974 CZE Kostelec nad Černými lesy 12:57:49 06:32:00 08:10:06 (178) 11:47:44 (195)
66 66 / Ženy [820] Eva Kulhankova 1983 CZE Praha 8 12:58:15 06:32:26 08:07:22 (168) 11:51:52 (201)
67 67 / Ženy [921] Veronika Šulcová 1984 CZE Pardubice 13:04:09 06:38:20 08:12:39 (191) 11:53:20 (203)
68 68 / Ženy [844] Lucie Novotná 1981 CZE SRTG Česká Třebová 13:04:22 06:38:33 08:23:47 (218) 11:53:29 (205)
69 69 / Ženy [714] Eva Boháčová 1989 CZE Praha 13:22:46 06:56:57 08:16:29 (211) 11:31:55 (178)
70 70 / Ženy [745] Petra Filingerová 1989 CZE SK Maxtri Liberec 13:22:50 06:57:01 08:16:27 (210) 11:31:57 (179)
71 71 / Ženy [752] Martina Galandová 1987 CZE Praha 6 13:47:17 07:21:28 08:16:23 (207) 11:59:19 (217)
72 72 / Ženy [759] Andrea Hanušová Hamanová 1978 CZE 13:47:20 07:21:31 08:15:28 (206) 11:53:15 (202)
73 73 / Ženy [862] Zuzana Pohlová 1973 CZE Praha 10 13:47:24 07:21:35 08:15:24 (205) 11:55:04 (206)
74 74 / Ženy [760] Petra Havlová 1993 CZE Holice 14:01:23 07:35:34 08:13:54 (197) 11:57:47 (214)
75 75 / Ženy [702] Dita Albrechtová 1983 CZE Libčany 14:01:26 07:35:37 08:14:34 (202) 11:57:34 (210)
76 76 / Ženy [941] Radka Vaňková 1992 CZE Hradec Králové 14:01:38 07:35:49 08:14:12 (200) 11:57:44 (213)
76 76 / Ženy [940] Nina Vaněčková 1989 CZE Libčany
DNF / Ženy [872] Małgorzata Rencz 1974 POL W pogoni za duchem 09:41:57 (20)
DNF / Ženy [890] Jitka Spíchalová 1975 CZE Trutnov 08:03:06 (136) 10:28:18 (71)
DNF / Ženy [763] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Šneci v běhu 08:16:24 (208) 11:58:34 (215)
DNF / Ženy [703] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 08:16:25 (209) 11:58:37 (216)
DNF / Ženy [737] Jana Dolečkova 1984 CZE Praha 4 08:26:21 (220) 12:46:16 (223)
DNF / Ženy [952] Anna Wierszelis 1982 POL Wrocław