pochod

výsledky

Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina K100, vlna Tetřívci

start ~ 20:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneStrazneokruh#9
1 1 / Muži [281] Jan Putala 1981 CZE ToniCzech Runners Club 16:05:03 00:00 20:20:07 (3) 21:01:37 (2) 22:29:16 (2) 01:21:20 (2) 05:13:52 (2) 06:03:40 (2) 10:05:25 (1) 11:41:21 (3)
2 2 / Muži [254] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 16:15:02 09:58 20:35:21 (93) 21:16:08 (51) 22:43:06 (11) 01:33:43 (5) 05:27:44 (3) 06:16:21 (3) 10:12:54 (2) 11:43:15 (4)
3 1 / Ženy [211] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 16:57:23 52:19 20:20:58 (18) 21:07:59 (13) 22:40:48 (9) 01:51:45 (6) 05:37:12 (4) 06:34:10 (4) 10:37:51 (3) 12:27:55 (5)
4 3 / Muži [223] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 17:48:35 01:43:31 20:20:33 (9) 21:02:51 (5) 22:39:42 (8) 01:58:20 (8) 06:05:42 (6) 07:13:35 (6) 11:20:57 (5) 13:17:38 (6)
5 4 / Muži [291] Marek Svoboda 1975 CZE Zumbarda team 18:01:10 01:56:06 20:22:37 (70) 21:14:08 (43) 22:42:46 (10) 02:04:48 (10) 05:59:09 (5) 06:53:57 (5) 11:28:10 (6) 13:17:52 (8)
6 5 / Muži [299] Petr Tobola 1970 CZE Řepište 18:04:23 01:59:19 20:22:17 (51) 21:13:22 (41) 22:48:25 (16) 02:16:20 (12) 06:24:02 (9) 07:15:21 (7) 11:42:44 (7) 13:32:18 (9)
7 6 / Muži [269] Jakub Nechanický 1989 CZE SSC Železný Brod 18:14:21 02:09:17 20:21:23 (24) 21:08:52 (15) 23:11:14 (48) 02:55:57 (24) 07:21:08 (17) 08:05:23 (11) 11:49:29 (8) 13:39:34 (10)
8 7 / Muži [251] Filip Klouček 1995 CZE Uruz 18:14:23 02:09:19 20:19:16 (1) 20:51:26 (1) 22:09:02 (1) 55:14 (1) 04:36:26 (1) 05:24:39 (1) 11:00:45 (4) 13:17:49 (7)
9 8 / Muži [221] Jiří Černý 1978 CZE 25A 18:58:15 02:53:11 20:21:40 (29) 21:08:00 (14) 22:48:31 (17) 02:30:09 (16) 06:57:31 (12) 08:00:13 (10) 12:26:26 (9) 14:15:39 (11)
10 9 / Muži [241] Zdeněk Chmel 1962 CZE Běžecký klub České spořitelny 19:39:03 03:33:59 20:20:09 (4) 21:02:12 (3) 22:39:31 (7) 02:11:13 (11) 07:05:53 (15) 08:06:33 (12) 13:07:37 (11) 15:00:15 (12)
11 10 / Muži [302] Martin Urbaník 1976 SVK STEFANIKTRAIL.SK 19:40:34 03:35:30 20:20:57 (17) 21:05:32 (11) 22:37:07 (5) 01:52:36 (7) 07:00:56 (13) 08:10:07 (13) 13:16:19 (13) 15:04:48 (14)
12 11 / Muži [290] Miroslav Suchý 1974 CZE Forrest Gump 19:42:17 03:37:13 20:21:01 (19) 21:04:15 (8) 22:47:05 (14) 02:24:40 (13) 07:18:54 (16) 08:21:34 (14) 13:21:43 (14) 15:03:03 (13)
13 12 / Muži [284] ALEKSANDER SOBIERAJ 1979 POL URZĄD MIEJSKI ŚWIDNICA 19:47:52 03:42:48 20:20:04 (2) 21:02:46 (4) 22:47:16 (15) 02:25:01 (14) 07:01:04 (14) 08:26:54 (15) 13:11:22 (12) 15:18:47 (16)
14 13 / Muži [237] Jakub Houdek 1987 CZE RUN magazine 19:53:04 03:48:00 20:22:05 (46) 21:14:35 (46) 22:53:09 (23) 02:25:43 (15) 06:51:25 (11) 07:44:13 (9) 13:24:55 (15) 15:23:51 (17)
15 14 / Muži [304] Radek Vojan 1976 CZE Praha 9 19:55:13 03:50:10 20:20:31 (8) 21:02:54 (6) 22:37:47 (6) 01:59:59 (9) 06:30:45 (10) 07:23:46 (8) 12:45:54 (10) 15:05:37 (15)
16 15 / Muži [267] Lukáš Nečas 1995 CZE (J)elita 20:35:31 04:30:27 20:21:54 (35) 21:10:58 (26) 22:52:35 (21) 02:43:41 (21) 07:29:04 (18) 08:38:48 (16) 13:42:40 (16) 15:50:06 (18)
17 16 / Muži [255] Michal Kudrna 1974 CZE Sportigo.cz 21:07:32 05:02:28 20:20:48 (12) 21:05:22 (10) 22:44:08 (12) 02:32:09 (17) 07:34:15 (19) 08:46:06 (18) 13:54:17 (17) 16:20:39 (19)
18 17 / Muži [286] Miroslav Souček 1968 CZE Hradištko 21:24:39 05:19:35 20:21:05 (20) 21:12:04 (32) 23:05:50 (37) 02:59:29 (27) 08:04:38 (22) 09:07:01 (20) 14:22:17 (21) 16:37:47 (20)
19 18 / Muži [273] Miloslav Plechač 1970 CZE Klášterec nad Ohří 21:24:54 05:19:51 20:20:46 (11) 21:09:59 (24) 22:50:26 (19) 02:47:19 (22) 07:41:43 (20) 08:42:51 (17) 14:19:37 (20) 16:40:21 (21)
20 19 / Muži [400] Michal Vandrovec 1986 CZE SK Košátky 21:37:37 05:32:33 20:30:13 (91) 21:16:54 (59) 23:00:57 (31) 02:39:20 (18) 07:46:11 (21) 09:02:07 (19) 14:48:23 (24) 16:57:50 (22)
21 20 / Muži [297] michal tichý 1974 CZE Praha 6 21:49:31 05:44:27 20:22:29 (59) 21:12:48 (34) 23:08:48 (43) 03:22:58 (39) 09:12:21 (42) 10:15:37 (35) 15:28:20 (33) 17:21:41 (27)
22 21 / Muži [288] Ladislav Stárek 1990 CZE Liberec 21:56:21 05:51:17 21:10:28 (25) 22:53:51 (24) 03:00:07 (28) 08:05:48 (23) 09:18:18 (21) 14:43:21 (23) 17:06:07 (23)
23 22 / Muži [263] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 21:56:33 05:51:29 20:22:27 (57) 21:14:31 (45) 23:09:52 (46) 03:27:31 (41) 08:34:14 (33) 09:50:05 (28) 14:54:20 (26) 17:11:43 (25)
24 23 / Muži [303] Martin Veringer 1981 CZE Praha 22:01:41 05:56:37 20:36:16 (94) 21:23:22 (86) 22:59:52 (29) 03:18:23 (36) 08:27:17 (31) 09:33:41 (25) 14:30:13 (22) 17:07:07 (24)
25 24 / Muži [282] Vít Randýsek 1974 CZE chodec 22:05:19 06:00:15 20:22:10 (50) 21:16:41 (57) 23:24:52 (72) 03:52:33 (55) 08:48:17 (37) 09:45:33 (27) 14:52:19 (25) 17:12:38 (26)
26 25 / Muži [249] David Klíma 1971 CZE Rychnov nad Kněžnou 22:10:26 06:05:22 20:20:28 (5) 21:08:55 (20) 22:56:06 (25) 03:09:53 (32) 08:46:11 (36) 09:59:52 (30) 15:24:28 (30) 17:26:01 (29)
27 26 / Muži [248] Dušan Klíma 1997 CZE Lukavice 22:10:26 06:05:22 20:20:28 (6) 21:08:55 (19) 22:58:20 (26) 03:10:00 (33) 08:46:03 (35) 09:59:50 (29) 15:24:34 (31) 17:25:11 (28)
28 27 / Muži [246] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 22:40:27 06:35:23 20:21:24 (25) 21:09:55 (23) 22:58:42 (27) 03:13:31 (35) 08:56:49 (39) 10:01:28 (33) 15:48:04 (35) 18:00:41 (32)
29 28 / Muži [307] Vítězslav Vontroba 1968 CZE Opava 22:50:35 06:45:31 20:22:19 (53) 21:14:37 (47) 23:08:18 (39) 03:22:53 (38) 08:26:46 (29) 09:39:55 (26) 15:27:54 (32) 17:54:02 (31)
30 29 / Muži [413] Ladislav Bárta 1976 CZE Bohumín 22:50:36 06:45:33 20:22:18 (52) 21:14:12 (44) 23:03:02 (32) 02:53:55 (23) 08:27:05 (30) 09:33:05 (24) 15:44:04 (34) 17:53:43 (30)
31 30 / Muži [222] Jaroslav Dlab 1969 CZE SSC Železný Brod 22:57:55 06:52:51 20:21:25 (26) 21:08:54 (17) 23:11:14 (49) 03:01:18 (29) 08:17:05 (25) 09:27:28 (23) 15:12:10 (27) 18:07:10 (33)
32 31 / Muži [426] Michael Drahota 1975 CZE Ostrava 23:11:21 07:06:17 20:22:47 (81) 21:18:01 (67) 23:25:34 (75) 04:00:33 (61) 09:17:51 (43) 10:29:01 (38) 16:14:09 (36) 18:29:08 (35)
33 2 / Ženy [427] Veronika Drahotová 1987 CZE Ostrava 23:11:21 07:06:17 20:22:46 (80) 21:18:00 (66) 23:25:34 (74) 03:56:56 (60) 09:18:00 (44) 10:29:03 (39) 16:14:17 (37) 18:29:04 (34)
34 3 / Ženy [261] Marie Maňasová 1962 CZE Praha 5 23:17:28 07:12:24 20:20:51 (16) 21:12:39 (33) 23:08:23 (40) 03:12:07 (34) 08:18:49 (26) 09:27:20 (22) 16:17:33 (39) 18:33:49 (36)
35 32 / Muži [238] Pavel Hradecký 1976 CZE Škvorec 23:25:14 07:20:10 20:22:03 (43) 21:11:01 (29) 23:03:43 (33) 03:05:13 (30) 08:39:24 (34) 10:00:31 (31) 16:25:19 (40) 18:45:15 (37)
36 33 / Muži [242] Jan Jandáček 1983 CZE Praha 23:32:01 07:26:57 20:21:55 (36) 21:11:00 (27) 22:59:48 (28) 02:57:32 (26) 08:29:00 (32) 10:13:59 (34) 16:15:37 (38) 18:45:42 (38)
37 4 / Ženy [295] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 23:40:35 07:35:31 20:21:49 (31) 21:16:01 (49) 23:08:33 (42) 03:41:00 (48) 09:30:32 (48) 10:55:57 (48) 16:38:33 (42) 18:53:13 (41)
38 34 / Muži [232] Jiří Haltuf 1985 CZE Pardubice 23:40:35 07:35:31 20:21:49 (30) 21:13:00 (35) 23:08:33 (41) 03:41:20 (50) 09:30:25 (47) 10:55:52 (47) 16:38:36 (43) 18:53:02 (40)
39 35 / Muži [799] Robert Kubicki 1967 POL Zielona Góra 23:44:00 07:38:56 20:20:38 (10) 21:09:50 (22) 22:59:55 (30) 03:07:20 (31) 09:09:33 (41) 10:26:43 (37) 19:11:27 (42)
40 36 / Muži [377] Martin Podrázský 1971 CZE Louny 23:50:12 07:45:09 20:22:48 (82) 21:18:33 (70) 23:25:35 (76) 03:41:14 (49) 08:52:08 (38) 10:00:35 (32) 16:28:45 (41) 18:48:09 (39)
41 5 / Ženy [293] Pavla Šimková 1971 CZE Praha 10 23:52:15 07:47:12 20:22:08 (49) 21:16:17 (55) 23:23:04 (69) 04:07:15 (63) 09:53:20 (58) 11:02:08 (50) 16:56:01 (46) 19:11:39 (44)
42 37 / Muži [292] Petr Šimek 1975 CZE DHL IT Services Prague 23:52:17 07:47:13 20:22:08 (48) 21:16:17 (56) 23:23:06 (70) 04:07:19 (64) 09:53:02 (57) 11:02:04 (49) 16:56:07 (47) 19:11:31 (43)
43 38 / Muži [305] Josef Vojtěch 1979 CZE Hodkovice nad Mohelkou 23:54:16 07:49:12 20:22:04 (44) 21:13:18 (39) 23:10:36 (47) 03:54:03 (56) 09:45:50 (54) 10:54:33 (44) 17:04:53 (49) 19:14:59 (45)
44 39 / Muži [306] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 23:54:17 07:49:13 20:22:04 (45) 21:13:20 (40) 23:16:48 (60) 03:54:11 (57) 09:46:12 (55) 10:55:13 (46) 17:06:12 (50) 19:15:13 (46)
45 40 / Muži [272] Josef Machač 1984 CZE Sezimovo Ústí 23:59:10 07:54:06 20:52:14 (96) 21:43:41 (97) 23:38:16 (82) 03:48:00 (51) 09:21:04 (46) 10:33:07 (40) 16:44:48 (45) 19:16:05 (47)
46 41 / Muži [231] Dominik Güttler 1993 CZE Jilemnice 24:15:20 08:10:16 20:22:03 (42) 21:11:02 (30) 23:03:45 (34) 03:28:21 (42) 09:43:22 (52) 10:43:21 (42) 17:18:35 (52) 19:29:43 (48)
47 42 / Muži [287] Vojtěch Soukup 1993 CZE Horní Branná 24:15:20 08:10:16 20:22:02 (41) 21:11:01 (28) 23:03:47 (35) 03:28:24 (43) 09:43:33 (53) 10:43:24 (43) 17:18:20 (51) 19:29:59 (49)
48 43 / Muži [260] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 24:40:14 08:35:10 20:20:48 (14) 21:15:18 (48) 23:17:00 (61) 03:18:50 (37) 09:09:24 (40) 10:26:40 (36) 17:33:15 (55) 19:50:45 (50)
49 6 / Ženy [233] Petra Havlíková 1979 CZE Jablonec nad nisou 24:46:47 08:41:43 20:22:33 (65) 21:17:26 (63) 23:15:46 (55) 04:22:30 (73) 10:28:49 (73) 11:27:36 (61) 17:57:38 (60) 20:13:43 (55)
50 44 / Muži [220] Václav Černý 1982 CZE Vodáci Střekov 25:05:11 09:00:07 20:22:23 (54) 21:21:53 (80) 23:16:41 (58) 04:30:14 (80) 10:13:42 (66) 11:16:10 (53) 16:44:25 (44) 20:10:14 (53)
51 45 / Muži [271] Soběslav Neufuss 1973 CZE TJ Butoves - penzion Liberta 25:19:40 09:14:36 20:22:51 (84) 21:21:16 (77) 23:39:22 (84) 04:11:27 (68) 09:55:18 (60) 11:08:11 (52) 17:26:03 (53) 20:13:24 (54)
52 46 / Muži [279] Martin Precechtel 1984 CZE 3+1 25:22:30 09:17:26 20:22:30 (62) 21:17:23 (61) 23:19:51 (63) 04:09:54 (67) 09:59:20 (62) 11:18:10 (54) 17:45:28 (58) 1970-01-02 2 (57)
53 47 / Muži [225] Ondřej Dvořák 1976 CZE 3+1 25:22:36 09:17:32 20:22:30 (61) 21:17:22 (60) 23:19:32 (62) 04:09:50 (66) 09:59:39 (64) 11:18:13 (55) 17:45:22 (57) 1970-01-02 2 (56)
54 48 / Muži [309] Dominik Vosátka 1989 CZE 3+1 25:22:37 09:17:33 20:22:31 (63) 21:17:25 (62) 04:09:47 (65) 09:59:32 (63) 11:18:16 (56) 17:45:33 (59) 20:22:17 (1)
55 49 / Muži [229] Pavel France 1979 CZE Vodáci Střekov 25:26:08 09:21:04 20:22:24 (55) 21:22:48 (85) 23:16:41 (59) 04:30:10 (79) 10:13:33 (65) 11:20:12 (59) 16:56:38 (48) 20:09:58 (51)
56 50 / Muži [224] Tomáš Duffek 1985 CZE Vodáci Střekov 25:26:08 09:21:05 20:22:26 (56) 21:19:23 (73) 23:33:09 (79) 04:30:18 (81) 10:14:45 (67) 11:25:47 (60) 17:27:31 (54) 20:10:08 (52)
57 51 / Muži [235] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 25:30:13 09:25:09 20:23:52 (90) 21:24:39 (88) 23:26:32 (77) 03:30:51 (44) 09:46:50 (56) 10:54:36 (45) 17:38:11 (56) 1970-01-02 2 (58)
58 7 / Ženy [104] Klára Bobáková 1980 CZE Mělník 25:45:24 09:40:20 20:22:34 (66) 21:16:14 (52) 23:14:03 (52) 04:28:09 (77) 10:25:25 (71) 12:02:15 (66) 18:04:38 (61) 1970-01-02 2 (59)
59 52 / Muži [103] Marek Bobák 1979 CZE Mělník 25:45:39 09:40:35 20:22:35 (67) 21:16:03 (50) 23:16:24 (57) 04:21:03 (71) 10:25:34 (72) 12:02:12 (65) 18:04:43 (62) 1970-01-02 2 (60)
60 8 / Ženy [219] Andrea Čechová 1973 CZE Český Brod 25:47:06 09:42:02 20:22:32 (64) 21:19:13 (72) 23:22:14 (65) 04:22:36 (74) 10:28:59 (74) 11:36:52 (63) 18:20:29 (63) 1970-01-02 2 (63)
61 9 / Ženy [217] Kička Brýdlová 1955 CZE Bulharky 26:03:55 09:58:51 20:22:44 (76) 21:22:12 (84) 23:41:20 (88) 04:54:33 (85) 11:05:06 (79) 12:16:49 (71) 18:34:08 (64) 1970-01-02 2 (62)
62 10 / Ženy [253] Monika Kubíčková 1975 CZE Bulharky 26:04:41 09:59:37 20:22:44 (77) 21:22:10 (83) 23:44:19 (90) 04:54:31 (84) 11:05:12 (80) 12:16:46 (70) 18:34:15 (65) 1970-01-02 2 (61)
63 53 / Muži [310] Peter Vosika 1966 CZE Praha 4-Nusle 26:56:00 10:50:56 20:22:41 (74) 21:19:46 (74) 23:23:10 (71) 04:12:19 (69) 10:47:45 (78) 12:12:54 (69) 18:38:07 (66) 21:13:25 (2)
63 53 / Muži [311] Slavomír Vosika 1961 GER Magdeburg 26:56:00 10:50:56 20:22:41 (75) 21:20:13 (75) 23:22:56 (68) 04:12:21 (70) 10:47:06 (77) 12:12:52 (68) 18:38:10 (67) 1970-01-02 2 (64)
65 55 / Muži [227] Ondřej Fatka 1977 CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 29:26:24 13:21:20 20:23:12 (89) 21:26:27 (90) 23:50:51 (91) 05:20:23 (87) 11:49:09 (81) 13:10:36 (72)
66 11 / Ženy [236] Ludmila Cerovská 1987 CZE Praha 4 35:59:59 19:54:55 20:20:30 (7) 21:30:01 (93) 23:52:01 (92) 06:13:35 (89)
67 56 / Muži [245] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 36:00:05 19:55:01 20:23:09 (88) 21:30:02 (94) 23:54:31 (93) 05:43:34 (88)
DNF / Muži [283] Filip Smetana 1985 CZE Větřní 20:20:48 (13) 21:04:14 (7) 22:33:00 (4) 01:32:11 (3) 06:19:13 (7)
DNF / Muži [257] Lukáš Líbal 1989 CZE Praha 4 - Braník 20:21:27 (28) 21:06:03 (12) 22:51:50 (20) 02:56:28 (25) 08:06:14 (24)
DNF / Muži [226] Štěpán Eichler 1986 CZE Praha 20:22:35 (68) 21:16:14 (53) 23:16:13 (56) 04:27:24 (76)
DNF / Muži [274] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA 20:21:26 (27) 21:11:18 (31) 23:05:34 (36) 04:04:57 (62) 09:54:35 (59) 11:07:58 (51)
DNF / Muži [218] Marcel Cikanek 1994 CZE Venango Praha 20:22:52 (85) 21:21:32 (79) 23:22:40 (67) 03:56:51 (59) 10:21:24 (70) 11:19:58 (58) 14:01:31 (18)
DNF / Muži [268] Michal Nečas 1994 CZE Venango Praha 20:22:51 (83) 21:21:31 (78) 23:22:39 (66) 03:56:45 (58) 10:21:15 (69) 11:19:54 (57) 14:01:41 (19)
DNF / Muži [239] Daniel Hříbek 1992 CZE Tropa De Elite 21:06:36 (97) 21:56:17 (99) 13:36 (96) 04:48:16 (82) 10:31:29 (75) 11:57:08 (64) 15:13:01 (28)
DNF / Muži [240] David Hurák 1993 CZE Tropa De Elite 21:06:36 (98) 21:55:07 (98) 13:35 (95) 04:48:20 (83) 10:31:37 (76) 12:04:19 (67) 15:13:11 (29)
DNF / Muži [298] Tomáš Tichý 1974 CZE Praha 6 20:22:28 (58) 21:16:15 (54) 23:08:54 (44) 03:23:45 (40) 09:18:50 (45) 10:42:45 (41)
DNF / Muži [464] Miloš Škorna 1977 CZE Slaný 20:21:59 (38) 21:18:32 (69) 23:25:10 (73) 04:22:15 (72) 10:15:11 (68) 11:33:02 (62)
DNF / Muži [230] Daniel Furik 1990 CZE Lipno nad Vltavou 20:20:50 (15) 21:04:19 (9) 22:32:59 (3) 01:32:14 (4) 06:19:23 (8)
DNF / Muži [214] Ondřej Boháč 1989 CZE Klub přátel zdravého života 20:21:51 (32) 21:08:56 (21) 22:49:17 (18) 02:41:53 (19) 08:24:45 (27)
DNF / Muži [215] Lukáš Boháč 1987 CZE Klub přátel zdravého života 20:21:53 (33) 21:08:53 (16) 22:52:38 (22) 02:41:56 (20) 08:24:53 (28)
DNF / Ženy [196] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 20:21:22 (23) 21:13:05 (36) 23:15:38 (54) 03:31:58 (45) 09:38:32 (49)
DNF / Muži [280] Luboš Prošek 1968 CZE TJ Lokomotiva Beroun 20:21:18 (21) 21:13:08 (38) 23:09:47 (45) 03:32:06 (46) 09:39:40 (50)
DNF / Ženy [294] Petra Škáchová 1970 CZE Praha 5 20:21:21 (22) 21:13:07 (37) 23:07:30 (38) 03:32:13 (47) 09:39:49 (51)
DNF / Muži [252] Milan Kofránek 1968 CZE Mochov 20:22:38 (72) 21:18:54 (71) 23:14:46 (53) 03:51:00 (54) 09:57:07 (61)
DNF / Muži [270] Štěpán Nemeš 1982 CZE NEsHO 20:22:45 (79) 21:17:34 (64) 23:12:18 (50) 03:49:23 (52)
DNF / Muži [265] Honza Melichar 1982 CZE NESHO 20:22:45 (78) 21:17:36 (65) 23:12:21 (51) 03:49:55 (53)
DNF / Muži [275] Jiří Pokorný 1974 CZE Slaný 20:21:56 (37) 21:16:44 (58) 23:21:11 (64) 04:23:23 (75)
DNF / Muži [395] Libor Šebek 1986 CZE SK Košátky 20:30:14 (92) 21:24:34 (87) 23:39:35 (85) 04:29:57 (78)
DNF / Ženy [266] Tereza Muchová 1984 CZE Trutnovská běhna 20:22:06 (47) 21:22:06 (81) 23:41:19 (87) 04:54:35 (86)
DNF / Muži [313] Marek Wleklik 1970 POL Leszno 20:23:00 (87) 21:26:13 (89) 25:55 (97) 06:29:01 (90)
DNF / Muži [243] Jiří Janků 1988 CZE Klub přátel zdravého života 20:21:53 (34) 21:08:55 (18) 22:46:39 (13)
DNF / Muži [213] Daniel Bobak 1981 CZE Melnik 20:22:36 (69) 21:13:59 (42) 23:28:46 (78)
DNF / Muži [262] Jaromír Mataj 1979 CZE 4T Expedice 20:22:29 (60) 21:20:34 (76) 23:35:02 (80)
DNF / Muži [300] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 20:22:40 (73) 21:22:09 (82) 23:37:47 (81)
DNF / Muži [234] Ladislav Hejdrych 1982 CZE EXPONATI 20:22:37 (71) 21:31:04 (95) 23:38:25 (83)
DNF / Muži [308] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 20:22:02 (40) 21:18:31 (68) 23:40:29 (86)
DNF / Muži [258] Miroslav Listík 1972 CZE Horoměřice 20:36:19 (95) 21:34:49 (96) 23:41:53 (89)
DNF / Ženy [285] Heidi Sokolovičová 1999 CZE Pilníkov 20:22:58 (86) 21:27:49 (91) 04:58 (94)
DNF / Muži [276] Zdeněk Pondělíček 1986 CZE Praha 4, Chodov 20:22:00 (39) 21:29:38 (92) 32:11 (98)
DNF / Muži [216] Radosław Brodzik 1977 POL Drużyna Gazety Wyborczej 07:35:51 (99)
DNF / Muži [247] Martin Kanta 1982 CZE Praha 9 07:39:30 (100)