pochod

výsledky

Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina K100, vlna Tetřívci

start ~ 20:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneStrazneokruh#9
1 1 / Ženy [211] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 16:57:23 00:00 20:20:58 (18) 21:07:59 (13) 22:40:48 (9) 01:51:45 (6) 05:37:12 (4) 06:34:10 (4) 10:37:51 (3) 12:27:55 (5)
2 2 / Ženy [427] Veronika Drahotová 1987 CZE Ostrava 23:11:21 06:13:57 20:22:46 (80) 21:18:00 (66) 23:25:34 (74) 03:56:56 (60) 09:18:00 (44) 10:29:03 (39) 16:14:17 (37) 18:29:04 (34)
3 3 / Ženy [261] Marie Maňasová 1962 CZE Praha 5 23:17:28 06:20:04 20:20:51 (16) 21:12:39 (33) 23:08:23 (40) 03:12:07 (34) 08:18:49 (26) 09:27:20 (22) 16:17:33 (39) 18:33:49 (36)
4 4 / Ženy [295] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 23:40:35 06:43:11 20:21:49 (31) 21:16:01 (49) 23:08:33 (42) 03:41:00 (48) 09:30:32 (48) 10:55:57 (48) 16:38:33 (42) 18:53:13 (41)
5 5 / Ženy [293] Pavla Šimková 1971 CZE Praha 10 23:52:15 06:54:52 20:22:08 (49) 21:16:17 (55) 23:23:04 (69) 04:07:15 (63) 09:53:20 (58) 11:02:08 (50) 16:56:01 (46) 19:11:39 (44)
6 6 / Ženy [233] Petra Havlíková 1979 CZE Jablonec nad nisou 24:46:47 07:49:23 20:22:33 (65) 21:17:26 (63) 23:15:46 (55) 04:22:30 (73) 10:28:49 (73) 11:27:36 (61) 17:57:38 (60) 20:13:43 (55)
7 7 / Ženy [104] Klára Bobáková 1980 CZE Mělník 25:45:24 08:48:00 20:22:34 (66) 21:16:14 (52) 23:14:03 (52) 04:28:09 (77) 10:25:25 (71) 12:02:15 (66) 18:04:38 (61) 1970-01-02 2 (59)
8 8 / Ženy [219] Andrea Čechová 1973 CZE Český Brod 25:47:06 08:49:42 20:22:32 (64) 21:19:13 (72) 23:22:14 (65) 04:22:36 (74) 10:28:59 (74) 11:36:52 (63) 18:20:29 (63) 1970-01-02 2 (63)
9 9 / Ženy [217] Kička Brýdlová 1955 CZE Bulharky 26:03:55 09:06:31 20:22:44 (76) 21:22:12 (84) 23:41:20 (88) 04:54:33 (85) 11:05:06 (79) 12:16:49 (71) 18:34:08 (64) 1970-01-02 2 (62)
10 10 / Ženy [253] Monika Kubíčková 1975 CZE Bulharky 26:04:41 09:07:17 20:22:44 (77) 21:22:10 (83) 23:44:19 (90) 04:54:31 (84) 11:05:12 (80) 12:16:46 (70) 18:34:15 (65) 1970-01-02 2 (61)
11 11 / Ženy [236] Ludmila Cerovská 1987 CZE Praha 4 35:59:59 19:02:35 20:20:30 (7) 21:30:01 (93) 23:52:01 (92) 06:13:35 (89)
DNF / Ženy [196] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 20:21:22 (23) 21:13:05 (36) 23:15:38 (54) 03:31:58 (45) 09:38:32 (49)
DNF / Ženy [294] Petra Škáchová 1970 CZE Praha 5 20:21:21 (22) 21:13:07 (37) 23:07:30 (38) 03:32:13 (47) 09:39:49 (51)
DNF / Ženy [266] Tereza Muchová 1984 CZE Trutnovská běhna 20:22:06 (47) 21:22:06 (81) 23:41:19 (87) 04:54:35 (86)
DNF / Ženy [285] Heidi Sokolovičová 1999 CZE Pilníkov 20:22:58 (86) 21:27:49 (91) 04:58 (94)