pochod

výsledky

Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina K100, vlna Vlci (běžci)

start ~ 21:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneStrazneokruh#9
1 1 / Muži [579] Aleš Sedlák 1988 CZE TJ Magla 10:57:59 00:00 21:03:27 (2) 21:29:17 (1) 22:29:11 (1) 22:44 (1) 04:05:04 (1) 03:53:28 (1) 06:16:34 (1) 07:25:00 (2)
2 2 / Muži [510] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 11:48:38 50:38 21:03:27 (1) 21:30:12 (3) 22:31:05 (3) 04:05:23 (2) 04:08:44 (2) 07:06:04 (2) 08:16:14 (3)
3 3 / Muži [518] Jan Dostál 1986 CZE VELLA TEAM NÁCHOD 11:54:00 56:00 21:03:27 (3) 21:30:08 (2) 22:31:01 (2) 37:23 (2) 04:05:53 (3) 04:11:49 (3) 07:12:40 (3) 08:22:53 (4)
4 4 / Muži [517] Lukáš Ďopan 1988 CZE Supíkovice 12:35:21 01:37:21 21:03:55 (5) 21:36:26 (4) 22:46:20 (5) 01:07:27 (4) 04:07:36 (4) 04:51:40 (4) 07:49:28 (4) 08:59:46 (5)
5 5 / Muži [541] Petr Kolář 1986 CZE run Kanice 12:40:56 01:42:56 21:04:39 (28) 21:41:36 (22) 22:57:27 (20) 01:17:47 (6) 04:14:20 (6) 05:07:28 (6) 07:50:53 (5) 09:04:06 (6)
6 6 / Muži [607] Ferdinand Valent 1981 CZE Holešovice 12:53:04 01:55:04 21:04:20 (16) 21:36:27 (5) 22:45:57 (4) 01:07:23 (3) 04:07:49 (5) 04:51:43 (5) 07:52:41 (6) 09:14:42 (7)
7 7 / Muži [606] Jan Kotyk 1972 CZE Červené Pečky 12:59:48 02:01:48 21:04:48 (37) 21:38:18 (9) 22:51:00 (7) 01:09:42 (5) 04:22:05 (7) 05:15:16 (7) 14:27:51 (81) 13:16:08 (40)
8 8 / Muži [529] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 13:30:06 02:32:06 21:05:45 (81) 23:03:32 (28) 01:54:42 (31) 05:15:37 (18) 05:51:08 (15) 08:49:35 (9) 09:56:12 (8)
9 9 / Muži [563] Tomáš Pačák 1987 CZE Benešovský běžecký klub 13:32:17 02:34:17 21:04:24 (18) 21:39:35 (13) 22:54:30 (13) 01:24:01 (10) 04:37:22 (9) 05:23:44 (9) 08:30:32 (7) 09:57:08 (10)
10 10 / Muži [577] Marek Rod 1987 CZE Trailpoint 13:33:04 02:35:04 21:04:02 (10) 21:38:53 (10) 22:54:16 (11) 01:19:53 (8) 04:34:46 (8) 05:19:54 (8) 08:33:08 (8) 09:56:50 (9)
11 11 / Muži [575] Vladimir Ridky 1979 CZE Kosmosbikes 13:45:13 02:47:13 21:04:14 (14) 21:41:21 (21) 22:58:19 (22) 01:27:13 (15) 05:19:30 (19) 05:57:46 (17) 09:03:21 (12)
12 12 / Muži [543] Matěj Konvalina 1985 CZE Hradec Králové 13:59:57 03:01:57 21:04:07 (12) 21:41:55 (23) 23:02:33 (24) 01:39:47 (19) 05:02:14 (14) 05:47:41 (14) 09:03:39 (13) 10:24:19 (12)
13 13 / Muži [547] Rudy Krajča 1965 CZE rarecacti.com 14:20:55 03:22:55 21:04:01 (9) 21:37:49 (6) 22:54:15 (10) 01:24:39 (11) 04:49:59 (10) 05:33:47 (10) 08:59:46 (11) 10:33:12 (13)
14 14 / Muži [624] Krystian Pietrzak 1983 POL Kieser Training Cologne 14:31:09 03:33:09 21:04:01 (8) 21:37:59 (8) 22:50:45 (6) 01:27:08 (13) 05:21:09 (20) 06:04:14 (18) 09:37:04 (15) 10:55:48 (14)
15 15 / Muži [600] Jan Tláskal 1983 CZE Přerov 14:41:20 03:43:20 21:03:59 (6) 21:37:50 (7) 22:53:27 (8) 01:22:15 (9) 04:50:15 (12) 05:33:50 (11) 09:30:41 (14) 10:56:15 (15)
16 16 / Muži [595] Martin Šlampa 1990 CZE Praha 14:45:35 03:47:35 21:04:41 (31) 21:40:35 (16) 23:01:05 (23) 01:51:22 (29) 05:21:23 (21) 06:06:17 (19) 09:38:27 (17) 11:06:46 (16)
17 17 / Muži [602] Michal Trunda 1979 CZE Králův Dvůr 14:54:45 03:56:45 21:04:00 (7) 21:38:58 (12) 22:57:27 (19) 01:35:56 (17) 05:09:37 (16) 06:07:36 (21) 09:45:39 (18) 11:11:59 (17)
18 18 / Muži [546] Adam Koudela 1985 CZE Šogorisa / Iveco BUS Vysoké Mýto 14:55:15 03:57:15 21:04:06 (11) 21:40:42 (18) 22:56:43 (15) 01:57:36 (32) 05:31:08 (26) 06:24:31 (26) 10:05:13 (22) 11:22:45 (20)
19 19 / Muži [596] Jiří Špaček 1979 CZE Šogorisa 14:55:17 03:57:17 21:04:34 (25) 21:40:41 (17) 22:57:26 (18) 01:53:06 (30) 05:31:49 (27) 06:24:54 (28) 10:04:57 (21) 11:22:22 (19)
20 20 / Muži [520] Ladislav Fialka 1975 CZE Vlašim 15:19:40 04:21:40 21:04:25 (19) 21:39:43 (14) 22:54:19 (12) 01:24:59 (12) 04:50:07 (11) 05:34:04 (12) 09:37:44 (16) 11:24:18 (21)
21 21 / Muži [534] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 15:20:04 04:22:04 21:04:31 (23) 21:40:47 (19) 22:56:44 (16) 01:35:11 (16) 05:02:43 (15) 05:53:19 (16) 10:03:23 (20) 11:41:16 (22)
22 22 / Muži [532] Pavel Koranda 1979 CZE Velká Bystřice 15:35:33 04:37:33 21:04:55 (47) 21:44:53 (41) 02:17:01 (45) 05:54:25 (34) 06:51:43 (31) 10:34:14 (27) 12:00:33 (26)
23 23 / Muži [570] Jan Pohlodek 1980 CZE Hodkovice nad Mohelkou 15:54:08 04:56:08 21:04:40 (29) 21:44:20 (33) 23:04:58 (38) 01:47:26 (25) 05:28:07 (25) 06:16:17 (22) 10:21:10 (26) 12:05:02 (27)
24 24 / Muži [345] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 15:59:36 05:01:36 21:04:50 (40) 21:43:06 (26) 23:04:26 (31) 02:47:36 (72) 06:26:31 (47) 07:17:56 (40) 11:04:06 (33) 12:24:03 (28)
25 25 / Muži [538] Jaroslav Jiskra 1978 CZE Iveco BUS Vysoké Mýto 16:00:55 05:02:55 21:49:32 (74) 23:09:48 (42) 02:03:51 (34) 05:32:01 (28) 06:24:51 (27) 10:15:36 (25) 11:58:16 (25)
26 26 / Muži [514] Jan Černocký 1987 CZE Měchenice 16:08:09 05:10:09 21:04:50 (41) 21:46:22 (57) 23:10:35 (44) 02:17:13 (48) 05:54:16 (33) 06:42:02 (29) 10:37:40 (29) 12:24:13 (29)
27 27 / Muži [585] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 16:10:16 05:12:16 21:04:23 (17) 21:42:03 (24) 22:55:51 (14) 01:36:06 (18) 05:21:30 (22) 06:23:02 (25) 10:36:22 (28) 12:28:59 (31)
28 28 / Muži [559] Dalibor Muráň 1985 CZE Hluboká nad Vltavou 16:16:11 05:18:11 21:05:42 (76) 21:49:19 (72) 23:12:37 (49) 02:11:17 (40) 06:06:00 (36) 07:14:30 (37) 11:10:03 (34) 12:39:02 (33)
29 29 / Muži [542] Ondřej Konečný 1992 CZE Karpatští vlci 16:16:26 05:18:26 21:05:35 (68) 21:45:06 (46) 23:27:10 (78) 02:48:24 (73) 06:20:01 (45) 07:05:30 (32) 11:02:17 (31) 12:28:23 (30)
30 30 / Muži [527] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 16:18:13 05:20:13 21:04:35 (26) 21:44:47 (39) 23:12:59 (50) 02:27:11 (54) 06:35:29 (52) 07:23:31 (42) 11:10:39 (35) 12:39:11 (34)
31 31 / Muži [609] Michal Večerka 1981 CZE MK Prostějov 16:25:22 05:27:22 21:04:15 (15) 21:40:22 (15) 22:57:22 (17) 01:47:36 (26) 05:45:37 (30) 06:42:52 (30) 11:04:02 (32) 12:41:00 (35)
32 32 / Muži [618] Jiří Vyštejn 1981 CZE www.ZENKARAVAN.cz 16:27:09 05:29:09 21:06:28 (98) 21:49:02 (69) 23:20:05 (64) 02:07:52 (38) 06:15:20 (39) 10:43:21 (30) 12:31:03 (32)
33 33 / Muži [551] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 16:48:44 05:50:44 21:05:38 (70) 21:48:46 (66) 23:20:58 (65) 02:22:24 (51) 05:58:31 (35) 11:13:35 (36) 12:59:12 (36)
34 34 / Muži [622] Jiří Zita 1982 CZE Čelákovice 16:49:00 05:51:00 21:04:47 (36) 21:46:37 (58) 23:18:54 (63) 02:39:33 (66) 06:51:03 (64) 07:37:55 (51) 11:42:32 (46) 13:11:27 (38)
35 35 / Muži [603] Jan Třasák 1981 CZE adidas Runners Prague 16:50:49 05:52:49 21:04:52 (43) 21:45:29 (49) 23:05:49 (40) 02:05:11 (35) 06:19:55 (44) 07:12:30 (33) 11:35:14 (43) 13:10:55 (37)
36 36 / Muži [556] Filip Mikeš 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 16:50:49 05:52:49 21:04:45 (33) 21:44:59 (44) 23:15:29 (54) 02:21:21 (49) 06:39:34 (56) 07:31:52 (45) 11:35:03 (42) 13:11:42 (39)
37 37 / Muži [582] Jan SChier 1981 CZE PALSTAT / VRCHLABÍ 16:53:09 05:55:09 21:05:40 (73) 21:45:46 (56) 23:11:41 (47) 02:25:56 (53) 06:32:32 (49) 07:25:35 (44) 11:31:18 (40) 13:18:31 (45)
38 38 / Muži [557] Andrzej Mosiek 1985 POL Rawicz 17:00:23 06:02:23 21:44:34 (35) 23:10:38 (45) 02:11:20 (41) 06:15:29 (40) 07:15:42 (39) 11:34:58 (41) 13:18:29 (44)
39 39 / Muži [513] Martin Čakrt 1979 CZE Mordor 17:00:53 06:02:53 21:04:59 (51) 21:47:31 (61) 23:17:41 (58) 02:32:13 (58) 06:26:19 (46) 07:15:18 (38) 11:46:04 (47) 13:21:30 (46)
40 40 / Muži [503] Jiří Baran 1966 CZE Navi 17:01:11 06:03:11 21:04:28 (21) 23:10:03 (43) 02:16:09 (43) 06:15:37 (41) 07:12:56 (34) 11:25:48 (38) 13:17:41 (42)
41 41 / Muži [550] David Kuneš 1974 CZE EUrunner.eu 17:01:11 06:03:11 21:04:38 (27) 21:47:01 (59) 23:15:29 (53) 02:16:06 (42) 06:15:46 (42) 07:13:05 (36) 11:25:30 (37) 13:17:44 (43)
42 42 / Muži [572] Jaroslav Prokop 1982 CZE www.ZENKARAVAN.cz 17:16:01 06:18:01 21:49:00 (68) 23:17:08 (57) 02:17:09 (47) 06:28:24 (48) 07:19:42 (41) 11:41:55 (45) 13:30:35 (48)
43 43 / Muži [598] Hubert Šváb 1991 CZE DataSentics Prague 17:17:12 06:19:12 21:03:43 (4) 21:38:57 (11) 23:04:19 (30) 02:30:12 (56) 06:35:10 (51) 07:23:38 (43) 11:31:10 (39) 13:30:28 (47)
44 44 / Muži [523] David Fišer 1976 CZE Čajovna Bílý Drak 17:40:35 06:42:35 21:04:55 (46) 21:44:53 (42) 23:11:26 (46) 02:17:05 (46) 06:15:53 (43) 07:13:01 (35) 11:46:11 (48) 13:45:37 (49)
45 45 / Muži [531] Pavel Hons 1970 CZE ČAU 17:40:41 06:42:41 21:05:43 (79) 21:49:39 (75) 23:22:14 (71) 02:36:24 (62) 06:39:09 (55) 07:33:41 (47) 12:02:44 (50) 13:59:48 (52)
46 46 / Muži [615] Jiří Vítek 1973 CZE TJ Blaník Kladno 17:40:51 06:42:51 21:04:54 (45) 21:45:40 (53) 23:16:04 (56) 02:36:30 (64) 06:49:28 (63) 07:46:46 (55) 12:19:13 (53) 13:57:15 (51)
47 47 / Muži [593] Jan Šimek 1976 CZE Ďolíček 17:47:36 06:49:36 21:05:01 (53) 21:47:15 (60) 23:22:04 (69) 02:34:10 (60) 06:43:32 (58) 07:33:10 (46) 11:54:25 (49) 13:51:01 (50)
48 48 / Muži [528] Michal Hel 1993 CZE SRTG-litovel 17:49:22 06:51:22 21:04:50 (39) 21:44:35 (36) 23:04:38 (35) 02:08:20 (39) 07:09:59 (71) 08:05:00 (63) 12:28:58 (57) 14:02:09 (54)
49 49 / Muži [511] STEFANO CASSAN 1980 ITA MAGREDI MOUNTAIN TRAIL 17:50:11 06:52:11 21:04:33 (24) 21:45:41 (54) 23:18:42 (61) 02:45:50 (71) 06:51:54 (65) 07:57:13 (58) 12:41:33 (62) 14:11:14 (55)
50 50 / Muži [525] Filip Grusz 1984 CZE Podej mi pivo 18:04:08 07:06:08 21:04:45 (34) 21:45:02 (45) 23:15:24 (52) 02:25:34 (52) 06:45:11 (60) 07:46:38 (54) 12:25:07 (55) 14:15:44 (56)
51 51 / Muži [554] Josef Matějka 1973 CZE Praha 9 18:04:08 07:06:08 21:04:46 (35) 21:45:24 (48) 23:17:49 (59) 02:30:16 (57) 06:45:24 (61) 07:48:09 (56) 12:25:03 (54) 21:02:43 (1)
52 52 / Muži [506] Adam Blisa 1991 CZE Brno 18:05:07 07:07:07 21:05:18 (57) 21:45:19 (47) 23:13:10 (51) 02:16:13 (44) 06:47:36 (62) 07:40:55 (52) 12:26:21 (56) 14:19:47 (57)
53 53 / Muži [611] Zdeněk Vémola 1975 CZE Sova Run Brno 18:28:57 07:30:57 21:05:26 (59) 21:45:38 (52) 23:21:53 (68) 02:33:02 (59) 07:02:19 (68) 08:00:33 (61) 12:33:16 (58) 14:35:35 (59)
54 54 / Muži [580] Milan Seman 1976 CZE Pardubice 18:47:55 07:49:55 21:06:27 (97) 21:48:58 (67) 23:16:02 (55) 02:34:34 (61) 06:44:00 (59) 07:57:09 (57) 13:01:55 (63) 14:59:55 (62)
55 55 / Muži [576] Marek Rod 1967 CZE Praha 4 - Krč 18:54:03 07:56:03 21:04:49 (38) 21:42:14 (25) 23:03:01 (25) 02:05:18 (36) 07:17:00 (72) 08:20:12 (65) 13:08:00 (66) 14:59:43 (61)
56 56 / Muži [569] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 19:07:24 08:09:24 21:05:03 (54) 21:50:23 (80) 23:25:11 (76) 03:19:43 (88) 07:17:06 (73) 08:19:08 (64) 13:06:16 (64) 15:09:42 (63)
57 57 / Muži [537] Lukáš Jakub 1994 CZE Mattoni free run hvězda 19:19:11 08:21:11 21:06:01 (90) 21:44:52 (40) 23:04:18 (29) 01:51:18 (28) 06:34:55 (50) 07:37:49 (50) 12:40:49 (61) 15:38:56 (67)
58 58 / Muži [601] Martin Toman 1971 CZE SK Babice 19:19:57 08:21:57 21:04:51 (42) 21:44:35 (37) 23:18:07 (60) 02:29:43 (55) 07:06:56 (70) 08:02:23 (62) 13:07:41 (65) 15:14:12 (64)
59 59 / Muži [591] Petr Svoboda 1981 CZE Praha 19:25:52 08:27:52 21:05:07 (56) 21:49:41 (77) 23:28:07 (81) 02:57:21 (75) 07:23:52 (74) 08:27:02 (66) 13:25:43 (68) 15:33:58 (66)
60 60 / Muži [614] FRANTIŠEK VIDLÁŘ 1980 CZE FT LAZARTEAM 19:33:43 08:35:43 21:05:30 (62) 21:52:12 (85) 23:39:11 (90) 03:11:24 (83) 07:36:00 (76) 08:35:57 (69) 13:24:41 (67) 15:32:00 (65)
61 61 / Muži [590] Václav Strnad 1974 CZE Sova Run Brno 19:42:19 08:44:19 21:05:25 (58) 21:50:24 (81) 23:30:10 (83) 03:12:36 (85) 07:46:50 (82) 08:42:48 (70) 13:42:36 (70) 15:47:23 (69)
62 62 / Muži [565] Libor Pavlík 1976 CZE Košířské Šlapky 20:11:43 09:13:43 21:05:48 (83) 21:52:20 (86) 23:29:50 (82) 02:53:45 (74) 07:32:00 (75) 08:49:56 (72) 14:10:09 (79) 16:18:56 (72)
63 63 / Muži [544] Petr Kotlář 1982 CZE TERC 20:11:45 09:13:45 21:04:53 (44) 21:45:42 (55) 23:18:50 (62) 02:57:46 (78) 07:45:22 (80) 08:50:07 (74) 13:59:01 (71) 16:18:39 (71)
64 64 / Muži [501] Stanislav Ambrož 1976 CZE Pojd mi hop 20:17:31 09:19:31 21:05:39 (71) 21:49:11 (70) 23:28:01 (79) 03:06:46 (81) 07:56:37 (84) 09:02:20 (76) 14:09:01 (77) 16:20:57 (75)
65 65 / Muži [578] Vlastimil Řežábek 1977 CZE Vyskytná nad Jihlavou 20:17:31 09:19:31 21:05:40 (72) 21:49:52 (78) 23:28:03 (80) 03:08:28 (82) 07:56:43 (85) 09:02:05 (75) 14:09:10 (78) 16:21:16 (76)
66 66 / Muži [608] Miloš Vanický 1981 CZE Hřibiny-Ledská 20:22:28 09:24:28 21:05:59 (89) 21:53:14 (91) 23:39:13 (91) 03:11:30 (84) 07:45:30 (81) 08:48:17 (71) 14:04:27 (73) 16:20:31 (74)
67 67 / Muži [625] Ireneusz Andrzej Stepien 1969 POL Zielona Góra 21:30:44 10:32:44 21:05:41 (75) 21:51:36 (83) 23:32:36 (85) 02:40:46 (69) 07:04:48 (69) 07:58:41 (60) 12:39:09 (60) 16:54:14 (78)
68 68 / Muži [566] Valeri Petrov 1980 CZE Bulharsko 21:51:33 10:53:33 21:05:55 (88) 21:52:57 (89) 23:33:04 (88) 03:27:48 (90) 09:53:33 (90) 10:57:20 (80) 15:43:38 (82) 17:49:53 (81)
69 69 / Muži [212] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 24:01:49 13:03:49 21:15:00 (100) 22:05:21 (102) 16:01 (100) 04:33:41 (94) 10:20:00 (95) 11:45:48 (83) 17:55:39 (84) 20:13:00 (82)
70 70 / Muži [540] Jakub Kocourek 1985 CZE Sova Run Brno 25:02:04 14:04:04 21:06:17 (93) 21:56:22 (95) 02:54 (97) 04:37:39 (95) 12:04:16 (84) 18:20:38 (85) 20:51:23 (84)
71 71 / Muži [509] Martin Brejcha 1985 SVK Devinska Nová Ves 25:02:48 14:04:48 21:04:58 (50) 21:51:05 (82) 23:39:36 (92) 03:51:34 (91) 09:19:42 (89) 10:29:35 (79) 17:18:30 (83) 20:17:38 (83)
DNF / Muži [521] Alexandr Filip 1983 CZE České budějovice 21:05:46 (82) 21:43:10 (28) 23:04:45 (37) 01:46:33 (24) 05:46:49 (31)
DNF / Muži [573] Tomáš Pucholt 1994 CZE TJ Sokol Unhošť 21:05:26 (60) 21:43:53 (31) 23:11:43 (48)
DNF / Muži [612] Tomáš Vévoda 1973 CZE SK Stanovice 21:05:33 (65) 21:47:36 (63) 23:21:15 (67) 03:06:38 (80) 10:11:06 (94)
DNF / Muži [581] Pavel Semela 1974 CZE Praha 7 21:06:15 (92) 21:56:18 (93) 23:57:22 (95) 04:23:00 (92) 10:02:25 (92) 11:22:28 (81) 14:08:30 (75) 17:09:07 (80)
DNF / Muži [526] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 21:04:31 (22) 21:44:54 (43) 22:53:29 (9) 01:18:01 (7) 05:39:34 (29)
DNF / Muži [539] Petr Klika 1979 CZE TK NOVIS 21:04:13 (13) 21:41:21 (20) 22:58:18 (21) 01:27:11 (14) 05:47:54 (32)
DNF / Muži [500] Dušan Alman 1967 CZE KadlaKadla 21:04:56 (49) 21:44:38 (38) 23:09:35 (41) 02:05:27 (37) 06:12:00 (37)
DNF / Muži [610] Jiří Vemola 1977 CZE KadlaKadla 21:04:56 (48) 21:43:08 (27) 23:03:18 (27) 01:59:09 (33) 06:12:11 (38)
DNF / Muži [508] Miloš Bosnovič 1987 CZE Adidas Runners Prague 21:49:54 (79) 02:22:05 (50) 07:37:35 (77)
DNF / Muži [530] Jan Hlach 1982 CZE SPPH 21:05:44 (80) 21:49:27 (73) 23:22:42 (73) 03:22:25 (89) 09:04:06 (88)
DNF / Muži [545] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 21:05:33 (64) 21:47:34 (62) 23:21:14 (66) 03:06:34 (79) 10:10:44 (93)
DNF / Muži [564] Piotr Pardej 1977 POL RAC Systems 21:05:32 (63) 21:52:48 (87) 01:43 (96) 05:17:29 (96) 11:43:16 (96)
DNF / Muži [623] Marcel Zniszczol 1986 CZE HO Squadráti Outdoor 21:05:53 (84) 21:57:57 (98) 04:33 (98) 05:18:24 (98)
DNF / Muži [504] Michal Bauchner 1969 CZE MK KLADNO 21:05:27 (61) 21:43:47 (30) 23:03:13 (26)
DNF / Muži [605] Dominik Vajdík 2001 CZE běžím s Ondrou 21:05:34 (66) 21:45:29 (50) 23:23:08 (74)
DNF / Muži [597] Petr Štěpánek 1971 CZE KHS Zlín 21:06:33 (99) 21:57:16 (97) 23:56:35 (94)
DNF / Muži [533] David Horad 1969 CZE Praha 4 21:06:22 (94) 22:01:01 (100) 27:45 (102)