pochod

výsledky

Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneStrazneokruh#9
1 1 / Muži [579] Aleš Sedlák 1988 CZE TJ Magla 10:57:59 00:00 21:03:27 (2) 21:29:17 (1) 22:29:11 (1) 22:44 (1) 04:05:04 (1) 03:53:28 (1) 06:16:34 (1) 07:25:00 (2)
2 2 / Muži [510] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 11:48:38 50:38 21:03:27 (1) 21:30:12 (3) 22:31:05 (3) 04:05:23 (2) 04:08:44 (2) 07:06:04 (2) 08:16:14 (3)
3 3 / Muži [518] Jan Dostál 1986 CZE VELLA TEAM NÁCHOD 11:54:00 56:00 21:03:27 (3) 21:30:08 (2) 22:31:01 (2) 37:23 (2) 04:05:53 (3) 04:11:49 (3) 07:12:40 (3) 08:22:53 (4)
4 4 / Muži [416] Jan Benko 1974 CZE AC Gomango Högner 12:09:00 01:11:00 20:48:34 (2) 21:20:21 (1) 22:29:47 (1) 36:33 (1) 04:05:45 (1) 04:11:54 (1) 07:14:03 (1) 08:22:40 (1)
5 5 / Muži [430] Jaroslav Gottvald 1989 CZE Natrhnutirit 12:11:55 01:13:55 20:48:33 (1) 21:22:13 (2) 22:33:21 (2) 44:16 (2) 04:06:01 (2) 04:45:30 (2) 07:19:31 (2) 08:25:18 (2)
6 6 / Muži [517] Lukáš Ďopan 1988 CZE Supíkovice 12:35:21 01:37:21 21:03:55 (5) 21:36:26 (4) 22:46:20 (5) 01:07:27 (4) 04:07:36 (4) 04:51:40 (4) 07:49:28 (4) 08:59:46 (5)
7 7 / Muži [541] Petr Kolář 1986 CZE run Kanice 12:40:56 01:42:56 21:04:39 (28) 21:41:36 (22) 22:57:27 (20) 01:17:47 (6) 04:14:20 (6) 05:07:28 (6) 07:50:53 (5) 09:04:06 (6)
8 8 / Muži [607] Ferdinand Valent 1981 CZE Holešovice 12:53:04 01:55:04 21:04:20 (16) 21:36:27 (5) 22:45:57 (4) 01:07:23 (3) 04:07:49 (5) 04:51:43 (5) 07:52:41 (6) 09:14:42 (7)
9 9 / Muži [606] Jan Kotyk 1972 CZE Červené Pečky 12:59:48 02:01:48 21:04:48 (37) 21:38:18 (9) 22:51:00 (7) 01:09:42 (5) 04:22:05 (7) 05:15:16 (7) 14:27:51 (81) 13:16:08 (40)
10 10 / Muži [529] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 13:30:06 02:32:06 21:05:45 (81) 23:03:32 (28) 01:54:42 (31) 05:15:37 (18) 05:51:08 (15) 08:49:35 (9) 09:56:12 (8)
11 11 / Muži [563] Tomáš Pačák 1987 CZE Benešovský běžecký klub 13:32:17 02:34:17 21:04:24 (18) 21:39:35 (13) 22:54:30 (13) 01:24:01 (10) 04:37:22 (9) 05:23:44 (9) 08:30:32 (7) 09:57:08 (10)
12 12 / Muži [577] Marek Rod 1987 CZE Trailpoint 13:33:04 02:35:04 21:04:02 (10) 21:38:53 (10) 22:54:16 (11) 01:19:53 (8) 04:34:46 (8) 05:19:54 (8) 08:33:08 (8) 09:56:50 (9)
13 13 / Muži [575] Vladimir Ridky 1979 CZE Kosmosbikes 13:45:13 02:47:13 21:04:14 (14) 21:41:21 (21) 22:58:19 (22) 01:27:13 (15) 05:19:30 (19) 05:57:46 (17) 09:03:21 (12)
14 14 / Muži [543] Matěj Konvalina 1985 CZE Hradec Králové 13:59:57 03:01:57 21:04:07 (12) 21:41:55 (23) 23:02:33 (24) 01:39:47 (19) 05:02:14 (14) 05:47:41 (14) 09:03:39 (13) 10:24:19 (12)
15 15 / Muži [547] Rudy Krajča 1965 CZE rarecacti.com 14:20:55 03:22:55 21:04:01 (9) 21:37:49 (6) 22:54:15 (10) 01:24:39 (11) 04:49:59 (10) 05:33:47 (10) 08:59:46 (11) 10:33:12 (13)
16 16 / Muži [624] Krystian Pietrzak 1983 POL Kieser Training Cologne 14:31:09 03:33:09 21:04:01 (8) 21:37:59 (8) 22:50:45 (6) 01:27:08 (13) 05:21:09 (20) 06:04:14 (18) 09:37:04 (15) 10:55:48 (14)
17 17 / Muži [600] Jan Tláskal 1983 CZE Přerov 14:41:20 03:43:20 21:03:59 (6) 21:37:50 (7) 22:53:27 (8) 01:22:15 (9) 04:50:15 (12) 05:33:50 (11) 09:30:41 (14) 10:56:15 (15)
18 18 / Muži [135] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 14:41:33 03:43:33 20:04:10 (2) 20:38:53 (1) 21:56:26 (1) 25:10 (2) 04:06:09 (2) 04:49:01 (2) 08:24:57 (2) 10:01:35 (2)
19 19 / Muži [136] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 14:43:30 03:45:30 20:05:18 (6) 20:45:22 (4) 22:09:06 (4) 55:22 (3) 04:26:32 (3) 05:34:12 (3) 08:50:42 (3) 10:08:04 (3)
20 20 / Muži [595] Martin Šlampa 1990 CZE Praha 14:45:35 03:47:35 21:04:41 (31) 21:40:35 (16) 23:01:05 (23) 01:51:22 (29) 05:21:23 (21) 06:06:17 (19) 09:38:27 (17) 11:06:46 (16)
21 21 / Muži [341] Petr Válek 1974 CZE iThinkBeer.com / SK Babice 14:50:43 03:52:43 20:35:18 (10) 21:13:58 (7) 22:33:23 (2) 01:03:29 (1) 04:42:10 (1) 05:24:15 (1) 09:16:21 (1) 10:38:30 (1)
22 22 / Muži [358] Pavel Marek 1968 CZE MK Seitl Ostrava/ČAU 14:50:43 03:52:43 20:35:18 (11) 21:13:56 (6) 22:31:24 (1) 01:03:36 (2) 04:42:17 (2) 05:32:14 (2) 09:16:34 (2) 10:38:40 (2)
23 23 / Muži [342] Ales Jirak 1977 GER Mainz 14:53:03 03:55:03 20:34:40 (3) 21:13:48 (5) 22:37:02 (4) 01:24:39 (3) 05:01:55 (3) 05:46:59 (3) 09:30:04 (3) 10:44:47 (3)
24 24 / Muži [602] Michal Trunda 1979 CZE Králův Dvůr 14:54:45 03:56:45 21:04:00 (7) 21:38:58 (12) 22:57:27 (19) 01:35:56 (17) 05:09:37 (16) 06:07:36 (21) 09:45:39 (18) 11:11:59 (17)
25 25 / Muži [546] Adam Koudela 1985 CZE Šogorisa / Iveco BUS Vysoké Mýto 14:55:15 03:57:15 21:04:06 (11) 21:40:42 (18) 22:56:43 (15) 01:57:36 (32) 05:31:08 (26) 06:24:31 (26) 10:05:13 (22) 11:22:45 (20)
26 26 / Muži [596] Jiří Špaček 1979 CZE Šogorisa 14:55:17 03:57:17 21:04:34 (25) 21:40:41 (17) 22:57:26 (18) 01:53:06 (30) 05:31:49 (27) 06:24:54 (28) 10:04:57 (21) 11:22:22 (19)
27 27 / Muži [474] pavel Slepica 1974 CZE Bystrovany 15:01:46 04:03:46 20:49:50 (12) 21:30:24 (8) 22:52:25 (6) 01:48:43 (6) 05:13:45 (4) 06:02:52 (4) 09:37:24 (3) 11:08:55 (5)
28 28 / Muži [437] Vítězslav Chmelař 1979 CZE Velké Losiny 15:02:51 04:04:51 20:50:04 (16) 21:30:35 (10) 22:52:24 (5) 01:43:24 (4) 05:13:59 (5) 06:05:21 (5) 09:45:25 (5) 11:05:28 (4)
29 29 / Muži [520] Ladislav Fialka 1975 CZE Vlašim 15:19:40 04:21:40 21:04:25 (19) 21:39:43 (14) 22:54:19 (12) 01:24:59 (12) 04:50:07 (11) 05:34:04 (12) 09:37:44 (16) 11:24:18 (21)
30 30 / Muži [534] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 15:20:04 04:22:04 21:04:31 (23) 21:40:47 (19) 22:56:44 (16) 01:35:11 (16) 05:02:43 (15) 05:53:19 (16) 10:03:23 (20) 11:41:16 (22)
31 31 / Muži [381] Martin Rendl 1978 CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 15:23:01 04:25:01 20:34:56 (6) 21:13:00 (3) 22:38:56 (6) 01:33:28 (4) 05:11:03 (4) 05:59:52 (4) 09:43:42 (4) 11:10:03 (4)
32 32 / Muži [429] Martin Fialka 1979 CZE Vlašim 15:34:40 04:36:40 20:50:11 (20) 21:29:01 (5) 22:47:52 (3) 01:26:30 (3) 04:59:04 (3) 05:45:07 (3) 09:38:09 (4) 11:24:04 (6)
33 33 / Muži [532] Pavel Koranda 1979 CZE Velká Bystřice 15:35:33 04:37:33 21:04:55 (47) 21:44:53 (41) 02:17:01 (45) 05:54:25 (34) 06:51:43 (31) 10:34:14 (27) 12:00:33 (26)
34 34 / Muži [570] Jan Pohlodek 1980 CZE Hodkovice nad Mohelkou 15:54:08 04:56:08 21:04:40 (29) 21:44:20 (33) 23:04:58 (38) 01:47:26 (25) 05:28:07 (25) 06:16:17 (22) 10:21:10 (26) 12:05:02 (27)
35 35 / Muži [108] Jan Czagan 1971 CZE SDH Dědek 15:55:32 04:57:32 20:47:34 (11) 22:18:00 (11) 57:26 (4) 04:50:23 (4) 05:37:41 (4) 09:30:17 (4) 11:08:23 (4)
36 36 / Muži [371] Petr Pecháň 1968 CZE Cyklo Harant Pecka 15:57:55 04:59:55 20:35:21 (12) 21:16:09 (11) 22:43:10 (10) 01:33:45 (5) 05:27:59 (5) 06:16:26 (5) 10:13:00 (5) 11:43:56 (5)
37 37 / Muži [345] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 15:59:36 05:01:36 21:04:50 (40) 21:43:06 (26) 23:04:26 (31) 02:47:36 (72) 06:26:31 (47) 07:17:56 (40) 11:04:06 (33) 12:24:03 (28)
38 38 / Muži [538] Jaroslav Jiskra 1978 CZE Iveco BUS Vysoké Mýto 16:00:55 05:02:55 21:49:32 (74) 23:09:48 (42) 02:03:51 (34) 05:32:01 (28) 06:24:51 (27) 10:15:36 (25) 11:58:16 (25)
39 39 / Muži [281] Jan Putala 1981 CZE ToniCzech Runners Club 16:05:03 05:07:03 20:20:07 (3) 21:01:37 (2) 22:29:16 (2) 01:21:20 (2) 05:13:52 (2) 06:03:40 (2) 10:05:25 (1) 11:41:21 (3)
40 40 / Muži [514] Jan Černocký 1987 CZE Měchenice 16:08:09 05:10:09 21:04:50 (41) 21:46:22 (57) 23:10:35 (44) 02:17:13 (48) 05:54:16 (33) 06:42:02 (29) 10:37:40 (29) 12:24:13 (29)
41 41 / Muži [585] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 16:10:16 05:12:16 21:04:23 (17) 21:42:03 (24) 22:55:51 (14) 01:36:06 (18) 05:21:30 (22) 06:23:02 (25) 10:36:22 (28) 12:28:59 (31)
42 42 / Muži [254] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 16:15:02 05:17:02 20:35:21 (93) 21:16:08 (51) 22:43:06 (11) 01:33:43 (5) 05:27:44 (3) 06:16:21 (3) 10:12:54 (2) 11:43:15 (4)
43 43 / Muži [559] Dalibor Muráň 1985 CZE Hluboká nad Vltavou 16:16:11 05:18:11 21:05:42 (76) 21:49:19 (72) 23:12:37 (49) 02:11:17 (40) 06:06:00 (36) 07:14:30 (37) 11:10:03 (34) 12:39:02 (33)
44 44 / Muži [542] Ondřej Konečný 1992 CZE Karpatští vlci 16:16:26 05:18:26 21:05:35 (68) 21:45:06 (46) 23:27:10 (78) 02:48:24 (73) 06:20:01 (45) 07:05:30 (32) 11:02:17 (31) 12:28:23 (30)
45 45 / Muži [527] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 16:18:13 05:20:13 21:04:35 (26) 21:44:47 (39) 23:12:59 (50) 02:27:11 (54) 06:35:29 (52) 07:23:31 (42) 11:10:39 (35) 12:39:11 (34)
46 46 / Muži [609] Michal Večerka 1981 CZE MK Prostějov 16:25:22 05:27:22 21:04:15 (15) 21:40:22 (15) 22:57:22 (17) 01:47:36 (26) 05:45:37 (30) 06:42:52 (30) 11:04:02 (32) 12:41:00 (35)
47 47 / Muži [618] Jiří Vyštejn 1981 CZE www.ZENKARAVAN.cz 16:27:09 05:29:09 21:06:28 (98) 21:49:02 (69) 23:20:05 (64) 02:07:52 (38) 06:15:20 (39) 10:43:21 (30) 12:31:03 (32)
48 48 / Muži [463] Jan Pavlík 1991 CZE HOKA HEY III 16:28:40 05:30:40 20:49:40 (10) 21:29:06 (6) 22:53:53 (8) 02:05:08 (12) 06:08:44 (10) 06:54:14 (7) 10:50:44 (6) 12:30:49 (7)
49 49 / Muži [113] Tomáš Číhař 1970 CZE Holice 16:38:05 05:40:05 20:06:28 (17) 20:47:33 (10) 22:18:00 (10) 01:13:43 (7) 05:16:59 (6) 06:10:12 (6) 10:13:59 (5) 11:53:59 (5)
50 50 / Muži [164] Rudolf Procházka 1978 CZE RunSport Team 16:46:57 05:48:57 20:05:17 (5) 20:45:27 (5) 22:13:36 (6) 01:03:03 (5) 05:10:18 (5) 06:04:55 (5) 10:20:27 (6) 12:01:31 (6)
51 51 / Muži [551] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 16:48:44 05:50:44 21:05:38 (70) 21:48:46 (66) 23:20:58 (65) 02:22:24 (51) 05:58:31 (35) 11:13:35 (36) 12:59:12 (36)
52 52 / Muži [622] Jiří Zita 1982 CZE Čelákovice 16:49:00 05:51:00 21:04:47 (36) 21:46:37 (58) 23:18:54 (63) 02:39:33 (66) 06:51:03 (64) 07:37:55 (51) 11:42:32 (46) 13:11:27 (38)
53 53 / Muži [603] Jan Třasák 1981 CZE adidas Runners Prague 16:50:49 05:52:49 21:04:52 (43) 21:45:29 (49) 23:05:49 (40) 02:05:11 (35) 06:19:55 (44) 07:12:30 (33) 11:35:14 (43) 13:10:55 (37)
54 54 / Muži [556] Filip Mikeš 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 16:50:49 05:52:49 21:04:45 (33) 21:44:59 (44) 23:15:29 (54) 02:21:21 (49) 06:39:34 (56) 07:31:52 (45) 11:35:03 (42) 13:11:42 (39)
55 55 / Muži [470] Jan Rudolf 1990 CZE SRTG PRAHA 16:51:58 05:53:58 20:50:04 (15) 21:30:37 (11) 22:57:04 (11) 01:56:46 (9) 05:57:56 (8) 06:58:23 (9) 11:11:33 (9) 12:55:54 (10)
56 56 / Muži [582] Jan SChier 1981 CZE PALSTAT / VRCHLABÍ 16:53:09 05:55:09 21:05:40 (73) 21:45:46 (56) 23:11:41 (47) 02:25:56 (53) 06:32:32 (49) 07:25:35 (44) 11:31:18 (40) 13:18:31 (45)
57 57 / Muži [318] filip Bábor 1982 CZE Brno 16:53:58 05:55:58 20:34:38 (1) 21:13:12 (4) 22:41:26 (9) 01:51:36 (6) 05:58:11 (6) 06:55:50 (6) 11:17:00 (6) 12:47:23 (6)
58 58 / Muži [432] Václav Hanzlík 1974 CZE Liberec 16:55:47 05:57:47 20:49:21 (7) 21:28:05 (4) 22:50:05 (4) 01:58:04 (11) 06:33:31 (12) 07:31:48 (13) 11:35:10 (11) 13:01:22 (12)
59 59 / Muži [423] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 16:59:46 06:01:47 20:52:38 (59) 21:36:37 (29) 23:18:59 (24) 02:28:10 (14) 06:20:32 (11) 07:11:14 (11) 11:16:34 (10) 12:57:40 (11)
60 60 / Muži [557] Andrzej Mosiek 1985 POL Rawicz 17:00:23 06:02:23 21:44:34 (35) 23:10:38 (45) 02:11:20 (41) 06:15:29 (40) 07:15:42 (39) 11:34:58 (41) 13:18:29 (44)
61 61 / Muži [513] Martin Čakrt 1979 CZE Mordor 17:00:53 06:02:53 21:04:59 (51) 21:47:31 (61) 23:17:41 (58) 02:32:13 (58) 06:26:19 (46) 07:15:18 (38) 11:46:04 (47) 13:21:30 (46)
62 62 / Muži [503] Jiří Baran 1966 CZE Navi 17:01:11 06:03:11 21:04:28 (21) 23:10:03 (43) 02:16:09 (43) 06:15:37 (41) 07:12:56 (34) 11:25:48 (38) 13:17:41 (42)
63 63 / Muži [550] David Kuneš 1974 CZE EUrunner.eu 17:01:11 06:03:11 21:04:38 (27) 21:47:01 (59) 23:15:29 (53) 02:16:06 (42) 06:15:46 (42) 07:13:05 (36) 11:25:30 (37) 13:17:44 (43)
64 64 / Muži [440] Pavel Kohout 1979 CZE Adidas Runners Prague 17:15:10 06:17:10 20:49:40 (8) 21:29:36 (7) 22:56:27 (9) 01:57:31 (10) 06:59:54 (10) 11:42:01 (13) 13:05:17 (13)
65 65 / Muži [572] Jaroslav Prokop 1982 CZE www.ZENKARAVAN.cz 17:16:01 06:18:01 21:49:00 (68) 23:17:08 (57) 02:17:09 (47) 06:28:24 (48) 07:19:42 (41) 11:41:55 (45) 13:30:35 (48)
66 66 / Muži [598] Hubert Šváb 1991 CZE DataSentics Prague 17:17:12 06:19:12 21:03:43 (4) 21:38:57 (11) 23:04:19 (30) 02:30:12 (56) 06:35:10 (51) 07:23:38 (43) 11:31:10 (39) 13:30:28 (47)
67 67 / Muži [316] Daniel Ešler 1977 CZE MB Sauny Mladá Boleslav 17:33:01 06:35:01 20:34:42 (5) 21:12:14 (2) 22:37:13 (5) 01:54:05 (7) 06:03:50 (7) 07:09:32 (7) 11:20:41 (7) 13:05:27 (7)
68 68 / Muži [523] David Fišer 1976 CZE Čajovna Bílý Drak 17:40:35 06:42:35 21:04:55 (46) 21:44:53 (42) 23:11:26 (46) 02:17:05 (46) 06:15:53 (43) 07:13:01 (35) 11:46:11 (48) 13:45:37 (49)
69 69 / Muži [531] Pavel Hons 1970 CZE ČAU 17:40:41 06:42:41 21:05:43 (79) 21:49:39 (75) 23:22:14 (71) 02:36:24 (62) 06:39:09 (55) 07:33:41 (47) 12:02:44 (50) 13:59:48 (52)
70 70 / Muži [615] Jiří Vítek 1973 CZE TJ Blaník Kladno 17:40:51 06:42:51 21:04:54 (45) 21:45:40 (53) 23:16:04 (56) 02:36:30 (64) 06:49:28 (63) 07:46:46 (55) 12:19:13 (53) 13:57:15 (51)
71 71 / Muži [593] Jan Šimek 1976 CZE Ďolíček 17:47:36 06:49:36 21:05:01 (53) 21:47:15 (60) 23:22:04 (69) 02:34:10 (60) 06:43:32 (58) 07:33:10 (46) 11:54:25 (49) 13:51:01 (50)
72 72 / Muži [223] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 17:48:35 06:50:35 20:20:33 (9) 21:02:51 (5) 22:39:42 (8) 01:58:20 (8) 06:05:42 (6) 07:13:35 (6) 11:20:57 (5) 13:17:38 (6)
73 73 / Muži [528] Michal Hel 1993 CZE SRTG-litovel 17:49:22 06:51:22 21:04:50 (39) 21:44:35 (36) 23:04:38 (35) 02:08:20 (39) 07:09:59 (71) 08:05:00 (63) 12:28:58 (57) 14:02:09 (54)
74 74 / Muži [511] STEFANO CASSAN 1980 ITA MAGREDI MOUNTAIN TRAIL 17:50:11 06:52:11 21:04:33 (24) 21:45:41 (54) 23:18:42 (61) 02:45:50 (71) 06:51:54 (65) 07:57:13 (58) 12:41:33 (62) 14:11:14 (55)
75 75 / Muži [291] Marek Svoboda 1975 CZE Zumbarda team 18:01:10 07:03:10 20:22:37 (70) 21:14:08 (43) 22:42:46 (10) 02:04:48 (10) 05:59:09 (5) 06:53:57 (5) 11:28:10 (6) 13:17:52 (8)
76 76 / Muži [185] Jan Šettner 1975 CZE P.S. 18:03:35 07:05:35 20:20:34 (100) 21:02:51 (67) 22:39:43 (22) 01:58:58 (13) 06:05:28 (8) 07:12:38 (9) 11:20:51 (7) 13:18:26 (7)
77 77 / Muži [525] Filip Grusz 1984 CZE Podej mi pivo 18:04:08 07:06:08 21:04:45 (34) 21:45:02 (45) 23:15:24 (52) 02:25:34 (52) 06:45:11 (60) 07:46:38 (54) 12:25:07 (55) 14:15:44 (56)
78 78 / Muži [554] Josef Matějka 1973 CZE Praha 9 18:04:08 07:06:08 21:04:46 (35) 21:45:24 (48) 23:17:49 (59) 02:30:16 (57) 06:45:24 (61) 07:48:09 (56) 12:25:03 (54) 21:02:43 (1)
79 79 / Muži [299] Petr Tobola 1970 CZE Řepište 18:04:23 07:06:23 20:22:17 (51) 21:13:22 (41) 22:48:25 (16) 02:16:20 (12) 06:24:02 (9) 07:15:21 (7) 11:42:44 (7) 13:32:18 (9)
80 80 / Muži [506] Adam Blisa 1991 CZE Brno 18:05:07 07:07:07 21:05:18 (57) 21:45:19 (47) 23:13:10 (51) 02:16:13 (44) 06:47:36 (62) 07:40:55 (52) 12:26:21 (56) 14:19:47 (57)
81 81 / Muži [269] Jakub Nechanický 1989 CZE SSC Železný Brod 18:14:21 07:16:21 20:21:23 (24) 21:08:52 (15) 23:11:14 (48) 02:55:57 (24) 07:21:08 (17) 08:05:23 (11) 11:49:29 (8) 13:39:34 (10)
82 82 / Muži [251] Filip Klouček 1995 CZE Uruz 18:14:23 07:16:23 20:19:16 (1) 20:51:26 (1) 22:09:02 (1) 55:14 (1) 04:36:26 (1) 05:24:39 (1) 11:00:45 (4) 13:17:49 (7)
83 83 / Muži [374] tomas plihal 1975 CZE pardubice 18:23:49 07:25:49 20:35:47 (18) 21:16:42 (12) 22:54:19 (15) 02:08:25 (11) 06:37:00 (10) 07:42:12 (9) 12:29:09 (11) 14:06:10 (9)
84 84 / Muži [401] Václav Vlasák 1986 CZE RETIA 18:23:49 07:25:49 20:35:46 (16) 21:18:12 (15) 22:50:45 (14) 02:08:28 (12) 06:36:54 (9) 07:42:16 (10) 12:29:03 (10) 14:06:05 (8)
85 85 / Muži [611] Zdeněk Vémola 1975 CZE Sova Run Brno 18:28:57 07:30:57 21:05:26 (59) 21:45:38 (52) 23:21:53 (68) 02:33:02 (59) 07:02:19 (68) 08:00:33 (61) 12:33:16 (58) 14:35:35 (59)
86 86 / Muži [190] martin šváb 1972 CZE jablonec nad nisou 18:38:42 07:40:42 20:06:37 (24) 20:52:04 (13) 22:33:18 (13) 01:52:39 (11) 06:12:26 (9) 06:58:40 (7) 11:25:43 (8) 13:37:07 (8)
87 87 / Muži [332] Petr Harzer 1976 CZE Praha 2 18:39:24 07:41:24 20:35:08 (7) 21:19:28 (16) 22:55:49 (16) 02:37:05 (20) 07:03:33 (12) 08:06:36 (15) 12:33:21 (12) 14:22:15 (11)
88 88 / Muži [146] Jan Kocum 1980 CZE ŠUMAVÁÁÁK ZE SEVERU 18:40:13 07:42:13 20:04:56 (4) 20:43:17 (3) 22:09:00 (3) 01:56:54 (12) 06:47:45 (14) 07:52:37 (14) 12:01:26 (9) 13:49:57 (11)
89 89 / Muži [560] Petr Musil 1974 CZE Praha 3, Žižkov 18:40:13 07:42:13 20:07:47 (72) 20:56:56 (34) 22:37:24 (15) 02:08:23 (14) 06:39:43 (13) 07:34:45 (12) 12:07:43 (11) 13:49:53 (10)
90 90 / Muži [326] Jakub Dvořák 1989 CZE Tetčice 18:46:30 07:48:30 20:34:39 (2) 21:11:16 (1) 22:34:17 (3) 01:56:50 (8) 06:36:05 (8) 07:44:36 (11) 11:55:09 (8) 14:22:12 (10)
91 91 / Muži [580] Milan Seman 1976 CZE Pardubice 18:47:55 07:49:55 21:06:27 (97) 21:48:58 (67) 23:16:02 (55) 02:34:34 (61) 06:44:00 (59) 07:57:09 (57) 13:01:55 (63) 14:59:55 (62)
92 92 / Muži [576] Marek Rod 1967 CZE Praha 4 - Krč 18:54:03 07:56:03 21:04:49 (38) 21:42:14 (25) 23:03:01 (25) 02:05:18 (36) 07:17:00 (72) 08:20:12 (65) 13:08:00 (66) 14:59:43 (61)
93 93 / Muži [168] Josef Reichel 1968 CZE Mořina 18:58:14 08:00:14 20:07:44 (70) 21:12:48 (95) 23:03:50 (56) 02:41:39 (27) 07:13:54 (17) 08:09:42 (18) 12:21:18 (12) 14:06:02 (12)
94 94 / Muži [221] Jiří Černý 1978 CZE 25A 18:58:15 08:00:15 20:21:40 (29) 21:08:00 (14) 22:48:31 (17) 02:30:09 (16) 06:57:31 (12) 08:00:13 (10) 12:26:26 (9) 14:15:39 (11)
95 95 / Muži [405] Martin Zbruž 1970 CZE Praha 13 18:58:59 08:00:59 20:36:30 (37) 21:21:43 (20) 23:03:50 (23) 02:26:01 (18) 06:43:48 (11) 07:41:03 (8) 12:25:30 (9) 14:35:41 (12)
96 96 / Muži [419] Zdeněk Čabla 1956 CZE Slaný 19:01:09 08:03:09 20:49:04 (5) 21:33:30 (16) 23:15:36 (19) 02:54:07 (20) 07:31:35 (17) 08:30:35 (17) 13:07:21 (17) 14:59:49 (15)
97 97 / Muži [569] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 19:07:24 08:09:24 21:05:03 (54) 21:50:23 (80) 23:25:11 (76) 03:19:43 (88) 07:17:06 (73) 08:19:08 (64) 13:06:16 (64) 15:09:42 (63)
98 98 / Muži [420] Martin Čaprda 1977 CZE Slaný 19:07:47 08:09:47 20:49:52 (13) 21:26:44 (3) 22:53:19 (7) 02:10:47 (13) 06:41:08 (14) 07:46:41 (14) 13:04:00 (16) 14:59:57 (16)
99 99 / Muži [317] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 19:11:48 08:13:48 20:51:26 (37) 21:35:01 (20) 23:13:03 (18) 02:39:46 (16) 07:21:26 (16) 08:21:53 (16) 12:57:44 (14) 15:00:06 (18)
100 100 / Muži [389] Stanisław Sosnowski 1970 POL Wrocław 19:16:51 08:18:51 20:36:58 (57) 21:27:27 (43) 23:11:39 (28) 02:56:45 (23) 07:26:01 (18) 08:20:07 (17) 12:44:52 (13) 14:59:46 (13)
101 101 / Muži [537] Lukáš Jakub 1994 CZE Mattoni free run hvězda 19:19:11 08:21:11 21:06:01 (90) 21:44:52 (40) 23:04:18 (29) 01:51:18 (28) 06:34:55 (50) 07:37:49 (50) 12:40:49 (61) 15:38:56 (67)
102 102 / Muži [601] Martin Toman 1971 CZE SK Babice 19:19:57 08:21:57 21:04:51 (42) 21:44:35 (37) 23:18:07 (60) 02:29:43 (55) 07:06:56 (70) 08:02:23 (62) 13:07:41 (65) 15:14:12 (64)
103 103 / Muži [574] Miloslav Pytlík 1971 CZE Dojít a přežít 19:20:55 08:22:55 20:35:10 (9) 21:17:20 (13) 22:50:28 (13) 02:11:07 (13) 07:10:22 (13) 08:06:21 (12) 13:07:30 (14) 15:00:12 (14)
104 104 / Muži [591] Petr Svoboda 1981 CZE Praha 19:25:52 08:27:52 21:05:07 (56) 21:49:41 (77) 23:28:07 (81) 02:57:21 (75) 07:23:52 (74) 08:27:02 (66) 13:25:43 (68) 15:33:58 (66)
105 105 / Muži [614] FRANTIŠEK VIDLÁŘ 1980 CZE FT LAZARTEAM 19:33:43 08:35:43 21:05:30 (62) 21:52:12 (85) 23:39:11 (90) 03:11:24 (83) 07:36:00 (76) 08:35:57 (69) 13:24:41 (67) 15:32:00 (65)
106 106 / Muži [241] Zdeněk Chmel 1962 CZE Běžecký klub České spořitelny 19:39:03 08:41:03 20:20:09 (4) 21:02:12 (3) 22:39:31 (7) 02:11:13 (11) 07:05:53 (15) 08:06:33 (12) 13:07:37 (11) 15:00:15 (12)
107 107 / Muži [302] Martin Urbaník 1976 SVK STEFANIKTRAIL.SK 19:40:34 08:42:34 20:20:57 (17) 21:05:32 (11) 22:37:07 (5) 01:52:36 (7) 07:00:56 (13) 08:10:07 (13) 13:16:19 (13) 15:04:48 (14)
108 108 / Muži [290] Miroslav Suchý 1974 CZE Forrest Gump 19:42:17 08:44:17 20:21:01 (19) 21:04:15 (8) 22:47:05 (14) 02:24:40 (13) 07:18:54 (16) 08:21:34 (14) 13:21:43 (14) 15:03:03 (13)
109 109 / Muži [590] Václav Strnad 1974 CZE Sova Run Brno 19:42:19 08:44:19 21:05:25 (58) 21:50:24 (81) 23:30:10 (83) 03:12:36 (85) 07:46:50 (82) 08:42:48 (70) 13:42:36 (70) 15:47:23 (69)
110 110 / Muži [920] Andrzej Tomasik 1969 POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 19:42:23 08:44:23 20:06:20 (14) 20:46:41 (9) 22:14:01 (7) 01:12:59 (6) 06:31:46 (12) 07:53:26 (15) 13:00:30 (17) 15:01:01 (15)
111 111 / Muži [149] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 19:43:06 08:45:06 20:06:44 (28) 20:54:39 (24) 22:44:57 (30) 02:45:23 (30) 07:12:01 (16) 08:04:30 (16) 12:40:13 (15) 15:00:53 (14)
112 112 / Muži [284] ALEKSANDER SOBIERAJ 1979 POL URZĄD MIEJSKI ŚWIDNICA 19:47:52 08:49:52 20:20:04 (2) 21:02:46 (4) 22:47:16 (15) 02:25:01 (14) 07:01:04 (14) 08:26:54 (15) 13:11:22 (12) 15:18:47 (16)
113 113 / Muži [110] Jiří Čech 1989 CZE Jívoví 19:51:52 08:53:52 20:07:17 (47) 20:56:01 (30) 22:39:17 (17) 02:13:02 (15) 06:30:53 (11) 07:26:15 (11) 12:32:14 (13) 14:59:52 (13)
114 114 / Muži [237] Jakub Houdek 1987 CZE RUN magazine 19:53:04 08:55:04 20:22:05 (46) 21:14:35 (46) 22:53:09 (23) 02:25:43 (15) 06:51:25 (11) 07:44:13 (9) 13:24:55 (15) 15:23:51 (17)
115 115 / Muži [356] Radek Letáček 1974 CZE Pardubice 19:55:08 08:57:08 20:35:43 (13) 21:15:32 (10) 22:41:11 (7) 02:03:03 (10) 07:13:39 (15) 08:06:30 (14) 13:08:15 (16) 15:09:57 (18)
116 116 / Muži [304] Radek Vojan 1976 CZE Praha 9 19:55:13 08:57:13 20:20:31 (8) 21:02:54 (6) 22:37:47 (6) 01:59:59 (9) 06:30:45 (10) 07:23:46 (8) 12:45:54 (10) 15:05:37 (15)
117 117 / Muži [443] Martin Kreidl 1975 CZE Holasice 19:55:45 08:57:45 20:50:21 (21) 21:34:25 (18) 23:17:43 (22) 03:17:13 (23) 08:08:49 (21) 09:17:50 (20) 14:25:12 (22) 16:03:42 (20)
118 118 / Muži [472] Miroslav Sapoušek 1973 CZE Most 20:10:01 09:12:01 21:05:36 (64) 21:53:53 (61) 23:37:41 (43) 03:15:18 (22) 08:01:13 (20) 09:15:02 (18) 14:05:52 (21) 16:02:46 (19)
119 119 / Muži [565] Libor Pavlík 1976 CZE Košířské Šlapky 20:11:43 09:13:43 21:05:48 (83) 21:52:20 (86) 23:29:50 (82) 02:53:45 (74) 07:32:00 (75) 08:49:56 (72) 14:10:09 (79) 16:18:56 (72)
120 120 / Muži [544] Petr Kotlář 1982 CZE TERC 20:11:45 09:13:45 21:04:53 (44) 21:45:42 (55) 23:18:50 (62) 02:57:46 (78) 07:45:22 (80) 08:50:07 (74) 13:59:01 (71) 16:18:39 (71)
121 121 / Muži [117] Jiri Fialka 1971 CZE RunPORG 20:12:27 09:14:27 20:06:57 (36) 20:53:19 (16) 22:30:17 (12) 01:41:26 (9) 06:22:16 (10) 07:19:46 (10) 12:37:39 (14) 15:03:40 (16)
122 122 / Muži [376] Jan Podhajský 1976 CZE Etnetera Etdorfin 20:14:09 09:16:09 20:36:50 (49) 21:27:33 (46) 23:12:22 (29) 02:44:07 (22) 07:47:50 (22) 08:45:31 (18) 13:56:32 (18) 15:54:17 (19)
123 123 / Muži [501] Stanislav Ambrož 1976 CZE Pojd mi hop 20:17:31 09:19:31 21:05:39 (71) 21:49:11 (70) 23:28:01 (79) 03:06:46 (81) 07:56:37 (84) 09:02:20 (76) 14:09:01 (77) 16:20:57 (75)
124 124 / Muži [578] Vlastimil Řežábek 1977 CZE Vyskytná nad Jihlavou 20:17:31 09:19:31 21:05:40 (72) 21:49:52 (78) 23:28:03 (80) 03:08:28 (82) 07:56:43 (85) 09:02:05 (75) 14:09:10 (78) 16:21:16 (76)
125 125 / Muži [608] Miloš Vanický 1981 CZE Hřibiny-Ledská 20:22:28 09:24:28 21:05:59 (89) 21:53:14 (91) 23:39:13 (91) 03:11:30 (84) 07:45:30 (81) 08:48:17 (71) 14:04:27 (73) 16:20:31 (74)
126 126 / Muži [567] Martin Petrů 1986 CZE Veselí nad Lužnicí 20:23:44 09:25:44 20:07:48 (73) 21:00:39 (49) 22:47:29 (32) 02:30:53 (23) 07:44:14 (26) 08:31:26 (25) 13:04:21 (19) 15:07:26 (17)
127 127 / Muži [289] Jakub Studnař 1988 CZE Veselí nad Lužnicí 20:23:45 09:25:45 20:07:48 (74) 21:02:04 (61) 22:43:08 (26) 02:30:52 (22) 07:44:22 (27) 08:30:39 (24) 13:04:27 (20) 15:07:31 (18)
128 128 / Muži [165] Josef Procházka 1972 CZE Zdice 20:28:35 09:30:35 20:07:04 (37) 21:00:19 (47) 22:47:00 (31) 02:40:42 (26) 07:32:11 (23) 08:33:53 (26) 13:40:51 (25) 15:32:31 (21)
129 129 / Muži [267] Lukáš Nečas 1995 CZE (J)elita 20:35:31 09:37:31 20:21:54 (35) 21:10:58 (26) 22:52:35 (21) 02:43:41 (21) 07:29:04 (18) 08:38:48 (16) 13:42:40 (16) 15:50:06 (18)
130 130 / Muži [447] Tomáš Lalák 1976 CZE Radotín 20:36:33 09:38:33 20:50:09 (19) 21:31:45 (14) 23:03:40 (14) 02:53:48 (19) 07:58:20 (19) 09:15:09 (19) 14:39:43 (24) 16:31:50 (24)
131 131 / Muži [197] Miroslav Vítek 1983 CZE KNAF 20:42:10 09:44:10 20:07:54 (83) 20:55:07 (26) 22:44:52 (29) 02:50:38 (33) 07:32:24 (24) 08:20:30 (23) 13:22:12 (23) 15:44:32 (23)
132 132 / Muži [441] Petr Kölbl 1979 CZE Ondřejov 20:45:16 09:47:16 20:52:11 (52) 21:43:40 (48) 23:42:26 (48) 04:17:02 (42) 09:41:12 (34) 10:52:10 (35) 13:11:52 (18) 16:03:53 (21)
133 133 / Muži [478] Václav Šála 1960 CZE Praha 15 20:45:16 09:47:16 20:52:11 (51) 21:43:39 (47) 23:45:07 (50) 04:13:35 (40) 09:41:34 (36) 10:52:04 (33) 13:12:05 (19) 16:06:29 (23)
134 134 / Muži [490] Ondřej Volák 1985 CZE Ondřejov 20:45:16 09:47:16 20:52:11 (53) 21:43:38 (46) 23:42:24 (47) 04:13:39 (41) 09:41:21 (35) 10:52:08 (34) 13:12:15 (20) 16:03:58 (22)
135 135 / Muži [182] Pavel Šebek 1965 CZE Predátor Tachov 20:49:42 09:51:42 20:06:39 (26) 20:53:01 (15) 22:39:27 (21) 02:39:12 (25) 07:16:53 (20) 08:11:25 (20) 13:12:50 (22) 15:55:18 (25)
136 136 / Muži [561] Marek Noll 1974 CZE Praha 6, Suchdol 20:50:05 09:52:05 20:07:49 (76) 20:59:21 (43) 22:53:02 (39) 02:27:45 (20) 07:16:47 (19) 08:09:33 (17) 13:24:24 (24) 15:49:08 (24)
137 137 / Muži [159] petr petura 1977 CZE jenštejn 20:50:59 09:52:59 20:06:14 (13) 20:55:03 (25) 22:40:15 (23) 02:16:01 (16) 06:49:34 (15) 07:48:50 (13) 12:45:07 (16) 15:23:55 (19)
138 138 / Muži [255] Michal Kudrna 1974 CZE Sportigo.cz 21:07:32 10:09:32 20:20:48 (12) 21:05:22 (10) 22:44:08 (12) 02:32:09 (17) 07:34:15 (19) 08:46:06 (18) 13:54:17 (17) 16:20:39 (19)
139 139 / Muži [387] Josef Siegl 0000 CZE Svídnický Extrém Team 21:13:06 10:15:06 20:35:46 (17) 21:18:12 (14) 22:46:16 (11) 02:25:48 (17) 07:21:02 (17) 08:16:27 (16) 13:39:04 (17) 16:11:20 (20)
140 140 / Muži [132] Michal Holub 1964 CZE Praha 21:21:51 10:23:51 20:06:22 (15) 20:55:32 (28) 22:55:32 (43) 02:59:24 (35) 08:04:25 (32) 09:06:34 (30) 14:06:36 (29) 16:26:25 (29)
141 141 / Muži [286] Miroslav Souček 1968 CZE Hradištko 21:24:39 10:26:39 20:21:05 (20) 21:12:04 (32) 23:05:50 (37) 02:59:29 (27) 08:04:38 (22) 09:07:01 (20) 14:22:17 (21) 16:37:47 (20)
142 142 / Muži [273] Miloslav Plechač 1970 CZE Klášterec nad Ohří 21:24:54 10:26:55 20:20:46 (11) 21:09:59 (24) 22:50:26 (19) 02:47:19 (22) 07:41:43 (20) 08:42:51 (17) 14:19:37 (20) 16:40:21 (21)
143 143 / Muži [446] Roman Kubík 1967 CZE Vejvanovice 21:25:20 10:27:20 20:51:19 (33) 21:36:30 (26) 23:35:18 (37) 03:51:28 (34) 08:27:26 (22) 09:31:55 (21) 14:38:08 (23) 17:03:54 (25)
144 144 / Muži [428] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 21:28:51 10:30:51 20:49:05 (6) 21:34:32 (19) 23:11:49 (17) 03:00:02 (21) 08:32:41 (23) 09:42:30 (24) 14:50:21 (27) 17:10:34 (26)
145 145 / Muži [625] Ireneusz Andrzej Stepien 1969 POL Zielona Góra 21:30:44 10:32:44 21:05:41 (75) 21:51:36 (83) 23:32:36 (85) 02:40:46 (69) 07:04:48 (69) 07:58:41 (60) 12:39:09 (60) 16:54:14 (78)
146 146 / Muži [120] Pavel Foubík 1992 CZE Praha 5 21:31:18 10:33:18 20:06:51 (31) 20:53:27 (17) 22:44:05 (28) 02:27:17 (18) 07:25:33 (21) 08:19:50 (21) 14:00:46 (27) 16:24:12 (27)
147 147 / Muži [198] Jan Vohralík 1992 CZE Praha 21:31:22 10:33:22 20:06:52 (32) 20:53:32 (18) 22:44:04 (27) 02:27:20 (19) 07:25:39 (22) 08:20:15 (22) 14:01:21 (28) 16:25:09 (28)
148 148 / Muži [383] Richard Saidl 1969 CZE Úvaly 21:34:38 10:36:38 20:39:08 (78) 21:29:11 (54) 23:25:45 (52) 03:42:29 (49) 09:11:47 (42) 10:10:29 (31) 14:51:07 (24) 17:01:21 (24)
149 149 / Muži [175] Roman Sallmann 1989 CZE Dynamo Malá Skála 21:35:17 10:37:17 20:06:31 (19) 20:56:35 (33) 22:42:16 (24) 02:29:46 (21) 07:45:38 (28) 08:54:20 (28) 14:10:15 (30) 16:26:31 (30)
150 150 / Muži [400] Michal Vandrovec 1986 CZE SK Košátky 21:37:37 10:39:37 20:30:13 (91) 21:16:54 (59) 23:00:57 (31) 02:39:20 (18) 07:46:11 (21) 09:02:07 (19) 14:48:23 (24) 16:57:50 (22)
151 151 / Muži [366] Michael Novak 1977 CZE gone4run 21:39:22 10:41:22 20:39:54 (80) 21:27:14 (41) 23:00:44 (19) 02:17:51 (14) 09:45:06 (49) 10:39:08 (37) 15:23:38 (27) 17:28:10 (28)
152 152 / Muži [363] Martin Müller 1968 CZE Pardubice 21:40:10 10:42:10 20:36:03 (26) 21:24:56 (26) 23:10:48 (27) 03:07:10 (27) 08:05:06 (23) 09:15:46 (22) 15:05:56 (26) 17:10:41 (25)
153 153 / Muži [492] Michal Wokoun 1979 CZE Praha 21:40:20 10:42:20 20:51:17 (32) 21:36:57 (31) 23:26:09 (27) 03:29:07 (24) 08:46:21 (28) 09:45:43 (25) 15:06:07 (28) 17:23:21 (27)
154 154 / Muži [344] Viktor Karcol 1967 SVK DHZ Zázrivá 21:41:22 10:43:22 20:35:55 (22) 21:25:16 (30) 23:10:24 (26) 03:21:26 (36) 08:18:55 (25) 09:25:45 (24) 14:38:24 (21) 16:51:15 (23)
155 155 / Muži [202] Karel Wilk 1982 CZE KČT Trilobit Barrandov 21:42:19 10:44:19 20:07:38 (66) 21:00:18 (46) 22:59:28 (50) 03:28:16 (52) 08:43:48 (43) 09:54:32 (41) 15:05:35 (36) 16:47:40 (33)
156 156 / Muži [119] Stanislav Fišar 1982 CZE Trutnov 21:45:13 10:47:13 20:07:57 (87) 21:01:06 (52) 22:59:42 (51) 03:02:34 (38) 08:02:51 (30) 09:06:49 (31) 14:19:42 (31) 16:40:11 (31)
157 157 / Muži [193] Jan Uttendorfský 1969 CZE Provodov-Šonov 21:45:16 10:47:16 20:07:59 (88) 21:01:10 (53) 22:59:42 (52) 03:02:32 (37) 08:02:58 (31) 09:06:54 (32) 14:19:46 (32) 16:40:34 (32)
158 158 / Muži [297] michal tichý 1974 CZE Praha 6 21:49:31 10:51:31 20:22:29 (59) 21:12:48 (34) 23:08:48 (43) 03:22:58 (39) 09:12:21 (42) 10:15:37 (35) 15:28:20 (33) 17:21:41 (27)
159 159 / Muži [390] Jakub Souček 1983 CZE Velim 21:50:21 10:52:21 20:37:07 (66) 21:28:11 (50) 23:22:33 (49) 03:31:04 (41) 08:29:37 (30) 09:31:52 (26) 14:51:11 (25) 17:17:52 (26)
160 160 / Muži [566] Valeri Petrov 1980 CZE Bulharsko 21:51:33 10:53:33 21:05:55 (88) 21:52:57 (89) 23:33:04 (88) 03:27:48 (90) 09:53:33 (90) 10:57:20 (80) 15:43:38 (82) 17:49:53 (81)
161 161 / Muži [388] Jiří Sladký 1967 CZE KPO 21:55:36 10:57:36 20:35:09 (8) 21:19:33 (17) 22:59:11 (18) 02:37:18 (21) 08:16:39 (24) 09:41:37 (28) 15:46:01 (31) 17:42:58 (30)
162 162 / Muži [288] Ladislav Stárek 1990 CZE Liberec 21:56:21 10:58:21 21:10:28 (25) 22:53:51 (24) 03:00:07 (28) 08:05:48 (23) 09:18:18 (21) 14:43:21 (23) 17:06:07 (23)
163 163 / Muži [263] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 21:56:33 10:58:33 20:22:27 (57) 21:14:31 (45) 23:09:52 (46) 03:27:31 (41) 08:34:14 (33) 09:50:05 (28) 14:54:20 (26) 17:11:43 (25)
164 164 / Muži [359] Jaroslav Mauler 1978 CZE Nanovo 22:00:31 11:02:31 20:36:12 (27) 21:26:21 (35) 23:16:06 (36) 03:18:28 (33) 08:19:04 (26) 09:16:34 (23) 14:48:27 (23) 17:26:10 (27)
165 165 / Muži [303] Martin Veringer 1981 CZE Praha 22:01:41 11:03:41 20:36:16 (94) 21:23:22 (86) 22:59:52 (29) 03:18:23 (36) 08:27:17 (31) 09:33:41 (25) 14:30:13 (22) 17:07:07 (24)
166 166 / Muži [179] Michal Sojka 1987 CZE melnik 22:04:40 11:06:40 20:06:48 (29) 20:57:14 (35) 22:56:20 (44) 03:03:56 (40) 08:38:02 (40) 09:53:43 (40) 14:54:24 (35) 17:04:54 (35)
167 167 / Muži [282] Vít Randýsek 1974 CZE chodec 22:05:19 11:07:19 20:22:10 (50) 21:16:41 (57) 23:24:52 (72) 03:52:33 (55) 08:48:17 (37) 09:45:33 (27) 14:52:19 (25) 17:12:38 (26)
168 168 / Muži [455] Jiří Mikan 1980 CZE Nemošice 22:08:48 11:10:48 20:51:08 (28) 21:35:50 (24) 23:29:05 (31) 04:17:46 (43) 09:47:45 (39) 10:41:36 (30) 16:07:49 (32) 17:55:11 (31)
169 169 / Muži [249] David Klíma 1971 CZE Rychnov nad Kněžnou 22:10:26 11:12:26 20:20:28 (5) 21:08:55 (20) 22:56:06 (25) 03:09:53 (32) 08:46:11 (36) 09:59:52 (30) 15:24:28 (30) 17:26:01 (29)
170 170 / Muži [248] Dušan Klíma 1997 CZE Lukavice 22:10:26 11:12:26 20:20:28 (6) 21:08:55 (19) 22:58:20 (26) 03:10:00 (33) 08:46:03 (35) 09:59:50 (29) 15:24:34 (31) 17:25:11 (28)
171 171 / Muži [391] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 22:17:27 11:19:27 20:36:00 (25) 21:26:24 (36) 23:15:45 (35) 03:19:28 (35) 08:36:47 (32) 09:46:01 (29) 15:39:52 (28) 17:50:57 (31)
172 172 / Muži [167] Vojtěch Pšikal 1985 CZE RETIA 22:22:09 11:24:09 20:07:40 (68) 20:54:24 (22) 22:36:58 (14) 02:21:33 (17) 07:33:23 (25) 08:50:13 (27) 14:42:28 (33) 17:06:48 (36)
173 173 / Muži [445] Jakub Kubík 1993 CZE TJ Sokol Vejvanovice 22:24:18 11:26:18 20:50:06 (17) 21:37:23 (32) 23:35:30 (39) 03:51:14 (31) 08:37:23 (25) 09:31:57 (22) 14:48:49 (25) 17:54:51 (29)
174 174 / Muži [370] Lukáš Pecka 1974 CZE RETIA 22:27:02 11:29:02 20:37:02 (61) 21:25:04 (28) 23:02:47 (20) 02:25:41 (16) 07:33:31 (19) 08:50:11 (21) 14:39:51 (22) 17:40:42 (29)
175 175 / Muži [145] Pavel Šural 1969 CZE Brno 22:29:05 11:31:05 20:13:10 (99) 21:04:31 (76) 23:05:17 (58) 03:23:55 (48) 08:33:42 (39) 09:43:04 (37) 15:18:20 (38) 17:38:07 (38)
176 176 / Muži [378] Ulrich Poulsen 1964 DNK Kolding Motion 22:30:46 11:32:46 20:37:04 (62) 21:29:20 (56) 23:35:16 (61) 03:42:55 (51) 09:03:43 (34) 10:18:21 (32) 15:48:17 (32) 17:56:20 (32)
177 177 / Muži [128] Josef Hlad 1973 CZE Plzen 22:38:13 11:40:13 20:07:29 (58) 21:01:52 (58) 23:01:22 (54) 03:07:13 (42) 08:07:29 (33) 09:15:12 (34) 15:07:51 (37) 17:29:55 (37)
178 178 / Muži [246] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 22:40:27 11:42:27 20:21:24 (25) 21:09:55 (23) 22:58:42 (27) 03:13:31 (35) 08:56:49 (39) 10:01:28 (33) 15:48:04 (35) 18:00:41 (32)
179 179 / Muži [355] Vaclav Kvíz 1975 CZE Slatiňany 22:42:46 11:44:46 20:36:41 (40) 21:27:30 (44) 23:21:37 (48) 03:31:21 (43) 09:07:10 (37) 10:18:56 (34) 15:40:42 (29) 17:57:16 (34)
180 180 / Muži [201] Michal Voženílek 1980 CZE Pardubice 22:43:32 11:45:32 20:06:44 (27) 20:58:20 (40) 22:56:48 (47) 03:13:41 (44) 08:16:46 (35) 09:27:22 (35) 15:24:42 (39) 17:50:09 (39)
181 181 / Muži [307] Vítězslav Vontroba 1968 CZE Opava 22:50:35 11:52:35 20:22:19 (53) 21:14:37 (47) 23:08:18 (39) 03:22:53 (38) 08:26:46 (29) 09:39:55 (26) 15:27:54 (32) 17:54:02 (31)
182 182 / Muži [413] Ladislav Bárta 1976 CZE Bohumín 22:50:36 11:52:36 20:22:18 (52) 21:14:12 (44) 23:03:02 (32) 02:53:55 (23) 08:27:05 (30) 09:33:05 (24) 15:44:04 (34) 17:53:43 (30)
183 183 / Muži [222] Jaroslav Dlab 1969 CZE SSC Železný Brod 22:57:55 11:59:55 20:21:25 (26) 21:08:54 (17) 23:11:14 (49) 03:01:18 (29) 08:17:05 (25) 09:27:28 (23) 15:12:10 (27) 18:07:10 (33)
184 184 / Muži [367] Jozef Oslovič 1968 SVK Lipany 23:02:04 12:04:04 20:35:54 (21) 21:26:44 (39) 23:33:22 (60) 03:42:11 (46) 09:20:15 (44) 10:42:56 (38) 16:39:30 (42) 18:32:39 (35)
185 185 / Muži [360] Radek Menc 1978 CZE Trnová 23:02:08 12:04:08 20:37:08 (67) 21:31:01 (66) 23:35:56 (62) 04:21:43 (62) 09:57:40 (56) 10:47:19 (42) 16:18:28 (39) 18:42:48 (38)
186 186 / Muži [465] Matej Pekarek 1983 CZE Praha 4 23:03:10 12:05:10 20:51:28 (38) 21:33:57 (17) 23:07:48 (16) 04:18:18 (45) 09:49:42 (40) 10:55:19 (37) 16:42:44 (35) 18:58:52 (35)
187 187 / Muži [160] Martin Pieš 1983 CZE Nový Jičín 23:05:04 12:07:04 20:06:35 (22) 20:53:40 (20) 22:42:25 (25) 02:44:04 (28) 08:39:02 (41) 10:00:14 (42) 15:35:40 (40) 17:50:45 (40)
188 188 / Muži [426] Michael Drahota 1975 CZE Ostrava 23:11:21 12:13:21 20:22:47 (81) 21:18:01 (67) 23:25:34 (75) 04:00:33 (61) 09:17:51 (43) 10:29:01 (38) 16:14:09 (36) 18:29:08 (35)
189 189 / Muži [336] Miloš Herman 1968 CZE Bílý Kostel nad Nisou 23:20:35 12:22:35 20:36:54 (53) 21:30:39 (61) 23:41:32 (68) 03:51:25 (54) 09:13:08 (43) 10:29:40 (36) 16:15:16 (36) 18:34:02 (37)
190 190 / Muži [477] Jan Straka 1969 CZE Praha 23:21:40 12:23:40 20:51:12 (30) 21:41:00 (39) 23:35:19 (38) 03:41:53 (29) 09:07:25 (30) 10:18:11 (28) 16:20:51 (33) 18:58:09 (34)
191 191 / Muži [382] Patrik Roštík 1986 CZE Pivo a Myslivec 23:22:29 12:24:29 20:36:22 (33) 21:21:12 (18) 23:16:14 (39) 03:43:01 (52) 09:08:03 (40) 10:46:36 (41) 16:18:18 (37) 18:48:03 (41)
192 192 / Muži [362] Tomáš Morysek 1987 CZE Pivo a Myslivec 23:22:30 12:24:30 20:36:20 (31) 21:21:12 (19) 23:16:13 (38) 03:43:07 (53) 09:08:11 (41) 10:46:28 (40) 16:18:23 (38) 18:48:15 (42)
193 193 / Muži [456] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 23:24:15 12:26:15 20:52:12 (54) 21:41:15 (40) 23:30:48 (32) 03:53:54 (35) 09:46:02 (38) 10:54:15 (36) 17:04:57 (36) 19:15:05 (36)
194 194 / Muži [238] Pavel Hradecký 1976 CZE Škvorec 23:25:14 12:27:14 20:22:03 (43) 21:11:01 (29) 23:03:43 (33) 03:05:13 (30) 08:39:24 (34) 10:00:31 (31) 16:25:19 (40) 18:45:15 (37)
195 195 / Muži [379] Petr Průša 1987 CZE Pardubice 23:25:25 12:27:25 20:37:42 (76) 21:32:47 (71) 23:23:36 (50) 03:41:47 (44) 09:45:31 (50) 10:54:11 (46) 17:02:47 (46) 19:02:50 (45)
196 196 / Muži [200] Jaroslav Volšický 1976 CZE Praha 23:26:28 12:28:28 20:06:56 (35) 20:56:02 (32) 22:56:58 (48) 03:03:47 (39) 08:27:41 (36) 09:34:10 (36) 15:48:08 (42) 18:19:36 (42)
197 197 / Muži [468] Milan Provazník 1967 CZE Iveco BUS Vysoké Mýto 23:28:31 12:30:31 20:06:08 (11) 20:53:39 (19) 22:51:12 (36) 03:23:49 (47) 08:54:33 (46) 10:17:51 (45) 16:14:41 (45) 18:31:32 (43)
198 198 / Muži [116] Radek Dolanský 1978 CZE Praha 4 - Háje 23:29:05 12:31:05 20:06:35 (23) 20:59:14 (41) 22:57:13 (49) 03:00:12 (36) 08:29:44 (38) 09:48:31 (38) 15:47:53 (41) 18:19:29 (41)
199 199 / Muži [599] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 23:29:05 12:31:05 20:52:13 (55) 21:42:44 (43) 23:34:29 (36) 03:48:03 (30) 09:20:48 (33) 10:32:25 (29) 16:25:26 (34) 19:16:13 (37)
200 200 / Muži [242] Jan Jandáček 1983 CZE Praha 23:32:01 12:34:01 20:21:55 (36) 21:11:00 (27) 22:59:48 (28) 02:57:32 (26) 08:29:00 (32) 10:13:59 (34) 16:15:37 (38) 18:45:42 (38)
201 201 / Muži [496] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 23:33:16 12:35:16 20:51:05 (27) 21:35:10 (21) 23:18:24 (23) 05:07:14 (58) 11:44:00 (44) 17:18:41 (37) 19:27:42 (38)
202 202 / Muži [398] Jiří Tydlitát 1982 CZE Pardubice 23:35:09 12:37:09 20:37:01 (60) 21:32:19 (69) 23:13:44 (32) 03:02:10 (24) 08:26:03 (29) 09:48:29 (30) 16:04:05 (35) 18:44:43 (39)
203 203 / Muži [385] Gerno Semmelroth 1968 GER TEA / BiMa100HTN 23:39:17 12:41:17 20:37:28 (72) 21:27:40 (49) 23:25:52 (54) 04:55:55 (69) 10:15:00 (59) 11:27:20 (53) 17:15:09 (49) 19:15:28 (47)
204 204 / Muži [123] Zdeněk Hamerník 1967 CZE Olomouc 23:39:30 12:41:30 20:07:10 (40) 20:59:19 (42) 23:08:16 (64) 03:36:28 (56) 09:24:45 (52) 10:35:05 (48) 16:14:02 (43) 18:40:27 (44)
205 205 / Muži [102] Jan Bezr 1983 CZE Kostelec nad Orlicí 23:40:22 12:42:22 20:07:22 (51) 21:02:38 (66) 23:18:25 (82) 03:59:25 (64) 09:56:48 (63) 10:59:45 (57) 16:47:06 (57) 18:45:03 (46)
206 206 / Muži [232] Jiří Haltuf 1985 CZE Pardubice 23:40:35 12:42:35 20:21:49 (30) 21:13:00 (35) 23:08:33 (41) 03:41:20 (50) 09:30:25 (47) 10:55:52 (47) 16:38:36 (43) 18:53:02 (40)
207 207 / Muži [497] Uwe Klinger 1969 GER lg-ohne.namen.de 23:43:05 12:45:05 20:51:15 (31) 21:38:13 (36) 23:37:23 (42) 04:13:06 (39) 10:22:20 (43) 11:25:36 (42) 17:18:56 (38) 19:35:49 (39)
208 208 / Muži [799] Robert Kubicki 1967 POL Zielona Góra 23:44:00 12:46:00 20:20:38 (10) 21:09:50 (22) 22:59:55 (30) 03:07:20 (31) 09:09:33 (41) 10:26:43 (37) 19:11:27 (42)
209 209 / Muži [334] Antonín Hejkrlík 1952 CZE hejahejtrail.cz 23:44:02 12:46:02 20:36:21 (32) 21:29:05 (53) 23:41:13 (66) 04:17:56 (60) 09:50:20 (54) 11:09:16 (50) 16:56:27 (44) 19:15:43 (49)
210 210 / Muži [133] Michal Horák 1979 CZE 4T Expedice 23:48:20 12:50:20 20:07:18 (49) 21:01:43 (55) 23:06:37 (61) 04:18:15 (80) 09:46:40 (56) 10:55:22 (54) 16:42:36 (55) 18:59:33 (51)
211 211 / Muži [476] Ondřej Stanislav 1987 CZE Praha 23:49:55 12:51:55 20:52:05 (48) 21:43:20 (45) 23:29:01 (28) 04:07:27 (37) 10:32:48 (46) 11:20:23 (39) 17:46:54 (41) 19:42:23 (40)
212 212 / Muži [418] Adam Brázda 1988 CZE Krkonošské srnky 23:49:55 12:51:55 20:52:05 (47) 21:43:15 (44) 23:29:02 (29) 04:07:30 (38) 09:58:43 (41) 11:21:23 (40) 17:46:59 (42) 19:42:31 (41)
213 213 / Muži [377] Martin Podrázský 1971 CZE Louny 23:50:12 12:52:13 20:22:48 (82) 21:18:33 (70) 23:25:35 (76) 03:41:14 (49) 08:52:08 (38) 10:00:35 (32) 16:28:45 (41) 18:48:09 (39)
214 214 / Muži [292] Petr Šimek 1975 CZE DHL IT Services Prague 23:52:17 12:54:17 20:22:08 (48) 21:16:17 (56) 23:23:06 (70) 04:07:19 (64) 09:53:02 (57) 11:02:04 (49) 16:56:07 (47) 19:11:31 (43)
215 215 / Muži [152] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 23:52:19 12:54:19 20:07:13 (42) 21:02:00 (60) 22:56:34 (46) 03:05:17 (41) 08:49:50 (44) 10:01:06 (44) 16:29:16 (51) 18:57:44 (49)
216 216 / Muži [327] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 23:53:13 12:55:13 20:34:41 (4) 21:15:01 (8) 22:47:15 (12) 02:35:40 (19) 08:24:39 (28) 09:30:59 (25) 16:29:24 (41) 19:10:56 (46)
217 217 / Muži [177] Josef Sedmák 1970 CZE Mladá Boleslav 23:54:16 12:56:16 20:08:06 (94) 21:30:12 (106) 23:36:58 (96) 04:23:06 (82) 09:55:27 (62) 10:48:42 (53) 16:29:46 (52) 18:48:23 (47)
218 218 / Muži [305] Josef Vojtěch 1979 CZE Hodkovice nad Mohelkou 23:54:16 12:56:16 20:22:04 (44) 21:13:18 (39) 23:10:36 (47) 03:54:03 (56) 09:45:50 (54) 10:54:33 (44) 17:04:53 (49) 19:14:59 (45)
219 219 / Muži [306] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 23:54:17 12:56:17 20:22:04 (45) 21:13:20 (40) 23:16:48 (60) 03:54:11 (57) 09:46:12 (55) 10:55:13 (46) 17:06:12 (50) 19:15:13 (46)
220 220 / Muži [352] Jiří Kubíček 1963 CZE Kostelec nad Orlicí 23:58:05 13:00:05 20:37:05 (65) 21:29:19 (55) 23:39:42 (65) 03:59:18 (55) 09:48:56 (53) 11:08:00 (49) 17:13:00 (48) 19:34:55 (52)
221 221 / Muži [272] Josef Machač 1984 CZE Sezimovo Ústí 23:59:10 13:01:10 20:52:14 (96) 21:43:41 (97) 23:38:16 (82) 03:48:00 (51) 09:21:04 (46) 10:33:07 (40) 16:44:48 (45) 19:16:05 (47)
222 222 / Muži [212] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 24:01:49 13:03:49 21:15:00 (100) 22:05:21 (102) 16:01 (100) 04:33:41 (94) 10:20:00 (95) 11:45:48 (83) 17:55:39 (84) 20:13:00 (82)
223 223 / Muži [203] Antonín Zeman 1961 CZE Dědek 24:02:21 13:04:21 20:06:27 (16) 20:55:17 (27) 22:39:23 (19) 04:10:25 (76) 09:34:27 (54) 10:42:59 (51) 16:24:50 (46) 19:15:56 (54)
224 224 / Muži [191] Dominik Švejcar 1994 CZE Tim Hortons running club 24:02:55 13:04:55 20:07:57 (86) 21:01:20 (54) 22:54:40 (40) 03:11:34 (43) 08:39:16 (42) 09:50:08 (39) 16:30:38 (53) 19:01:32 (52)
225 225 / Muži [231] Dominik Güttler 1993 CZE Jilemnice 24:15:20 13:17:20 20:22:03 (42) 21:11:02 (30) 23:03:45 (34) 03:28:21 (42) 09:43:22 (52) 10:43:21 (42) 17:18:35 (52) 19:29:43 (48)
226 226 / Muži [287] Vojtěch Soukup 1993 CZE Horní Branná 24:15:20 13:17:20 20:22:02 (41) 21:11:01 (28) 23:03:47 (35) 03:28:24 (43) 09:43:33 (53) 10:43:24 (43) 17:18:20 (51) 19:29:59 (49)
227 227 / Muži [124] Gerd Hantsche 1956 GER USV Jena 24:25:05 13:27:05 20:54:25 (23) 22:47:45 (33) 03:25:44 (49) 09:30:17 (53) 11:02:27 (58) 17:03:38 (62) 19:15:20 (53)
228 228 / Muži [323] Vladimír Dohalský 1972 CZE Mladá Boleslav 24:32:25 13:34:25 20:35:45 (15) 21:24:57 (27) 23:45:17 (69) 04:25:44 (64) 09:40:52 (48) 11:04:26 (47) 17:56:13 (53) 18:52:51 (43)
229 229 / Muži [475] David Souček 1975 CZE Mountain Maniacs 24:34:03 13:36:03 20:52:08 (50) 21:44:26 (50) 23:57:48 (56) 04:43:31 (49) 10:27:55 (44) 11:22:31 (41) 17:50:35 (43) 20:11:57 (42)
230 230 / Muži [467] Pavel Pospíšil 1973 CZE Mountain Maniacs 24:34:03 13:36:03 20:52:08 (49) 21:46:47 (54) 23:57:49 (57) 04:43:36 (50) 10:28:25 (45) 11:26:47 (43) 17:51:42 (44) 20:12:17 (43)
231 231 / Muži [127] Eduard Hečko 1962 CZE Mimoň 24:34:05 13:36:05 20:59:21 (44) 23:05:08 (57) 03:28:13 (51) 09:10:47 (48) 10:32:20 (47) 17:17:58 (64) 19:34:24 (58)
232 232 / Muži [155] Jan Martinec 1986 CZE Rychnov nad Kněžnou 24:36:13 13:38:13 20:07:22 (52) 21:02:37 (65) 23:11:02 (73) 03:59:21 (63) 09:56:56 (64) 10:59:40 (56) 16:47:10 (58) 19:24:28 (55)
233 233 / Muži [324] Zdeněk Doubek 1956 CZE Doubek Team 24:36:47 13:38:47 20:37:27 (70) 21:34:09 (74) 23:47:58 (73) 04:41:14 (67) 10:24:19 (60) 11:30:01 (55) 17:32:31 (50) 19:49:37 (53)
234 234 / Muži [260] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 24:40:14 13:42:14 20:20:48 (14) 21:15:18 (48) 23:17:00 (61) 03:18:50 (37) 09:09:24 (40) 10:26:40 (36) 17:33:15 (55) 19:50:45 (50)
235 235 / Muži [162] Milan Pohl 1982 CZE Battle Droids 24:49:39 13:51:39 20:21:11 (101) 21:17:55 (103) 23:37:24 (97) 04:47:14 (86) 10:25:15 (71) 11:30:04 (65) 17:40:19 (69) 19:46:04 (59)
236 236 / Muži [540] Jakub Kocourek 1985 CZE Sova Run Brno 25:02:04 14:04:04 21:06:17 (93) 21:56:22 (95) 02:54 (97) 04:37:39 (95) 12:04:16 (84) 18:20:38 (85) 20:51:23 (84)
237 237 / Muži [509] Martin Brejcha 1985 SVK Devinska Nová Ves 25:02:48 14:04:48 21:04:58 (50) 21:51:05 (82) 23:39:36 (92) 03:51:34 (91) 09:19:42 (89) 10:29:35 (79) 17:18:30 (83) 20:17:38 (83)
238 238 / Muži [451] Petr Luberda 1965 CZE DVtech.cz České Budějovice 25:03:56 14:05:56 20:54:24 (62) 21:56:40 (63) 23:54:11 (52) 03:31:55 (25) 09:45:15 (37) 10:50:46 (32) 18:34:25 (45) 1970-01-02 2 (45)
239 239 / Muži [220] Václav Černý 1982 CZE Vodáci Střekov 25:05:11 14:07:11 20:22:23 (54) 21:21:53 (80) 23:16:41 (58) 04:30:14 (80) 10:13:42 (66) 11:16:10 (53) 16:44:25 (44) 20:10:14 (53)
240 240 / Muži [431] Jan Grégr 1993 CZE Rosice 25:17:50 14:19:50 20:51:55 (43) 21:44:17 (49) 23:52:50 (51) 04:19:55 (46) 10:09:44 (42) 11:16:16 (38) 17:45:39 (40) 20:30:08 (44)
241 241 / Muži [271] Soběslav Neufuss 1973 CZE TJ Butoves - penzion Liberta 25:19:40 14:21:40 20:22:51 (84) 21:21:16 (77) 23:39:22 (84) 04:11:27 (68) 09:55:18 (60) 11:08:11 (52) 17:26:03 (53) 20:13:24 (54)
242 242 / Muži [279] Martin Precechtel 1984 CZE 3+1 25:22:30 14:24:30 20:22:30 (62) 21:17:23 (61) 23:19:51 (63) 04:09:54 (67) 09:59:20 (62) 11:18:10 (54) 17:45:28 (58) 1970-01-02 2 (57)
243 243 / Muži [225] Ondřej Dvořák 1976 CZE 3+1 25:22:36 14:24:36 20:22:30 (61) 21:17:22 (60) 23:19:32 (62) 04:09:50 (66) 09:59:39 (64) 11:18:13 (55) 17:45:22 (57) 1970-01-02 2 (56)
244 244 / Muži [309] Dominik Vosátka 1989 CZE 3+1 25:22:37 14:24:37 20:22:31 (63) 21:17:25 (62) 04:09:47 (65) 09:59:32 (63) 11:18:16 (56) 17:45:33 (59) 20:22:17 (1)
245 245 / Muži [229] Pavel France 1979 CZE Vodáci Střekov 25:26:08 14:28:08 20:22:24 (55) 21:22:48 (85) 23:16:41 (59) 04:30:10 (79) 10:13:33 (65) 11:20:12 (59) 16:56:38 (48) 20:09:58 (51)
246 246 / Muži [224] Tomáš Duffek 1985 CZE Vodáci Střekov 25:26:08 14:28:08 20:22:26 (56) 21:19:23 (73) 23:33:09 (79) 04:30:18 (81) 10:14:45 (67) 11:25:47 (60) 17:27:31 (54) 20:10:08 (52)
247 247 / Muži [373] Andrej Petruš 1987 CZE Bílý Kostel nad Nisou 25:30:03 14:32:03 20:36:50 (48) 21:32:15 (68) 23:29:35 (57) 03:42:37 (50) 09:46:30 (52) 10:47:46 (43) 17:49:04 (52) 20:29:57 (55)
248 248 / Muži [235] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 25:30:13 14:32:13 20:23:52 (90) 21:24:39 (88) 23:26:32 (77) 03:30:51 (44) 09:46:50 (56) 10:54:36 (45) 17:38:11 (56) 1970-01-02 2 (58)
249 249 / Muži [143] Vladimir Klail 1954 CZE Most 25:34:41 14:36:41 20:07:36 (64) 21:09:00 (88) 23:21:08 (88) 04:06:58 (70) 09:55:10 (61) 11:08:04 (61) 17:26:09 (65) 1970-01-02 2 (64)
250 250 / Muži [103] Marek Bobák 1979 CZE Mělník 25:45:39 14:47:39 20:22:35 (67) 21:16:03 (50) 23:16:24 (57) 04:21:03 (71) 10:25:34 (72) 12:02:12 (65) 18:04:43 (62) 1970-01-02 2 (60)
251 251 / Muži [156] Lumír Nykel 1967 CZE 1.PKO 25:59:58 15:01:58 20:07:09 (39) 21:04:39 (77) 23:01:46 (55) 03:32:19 (55) 09:49:11 (59) 11:10:52 (63) 18:03:39 (71) 1970-01-02 2 (66)
252 252 / Muži [347] Zdeněk Kolovrat 1974 CZE Krmelec u Charlieho 26:15:38 15:17:38 20:36:49 (47) 21:30:00 (60) 23:29:53 (58) 04:36:10 (66) 11:12:02 (67) 12:38:18 (57) 1970-01-02 2 (56)
253 253 / Muži [195] Rastislav Vávro 1971 SVK CS-1000 26:27:57 15:29:57 20:07:30 (59) 21:04:10 (74) 23:19:09 (84) 04:12:31 (78) 10:27:03 (73) 11:38:30 (69) 18:33:13 (73) 1970-01-02 2 (68)
254 254 / Muži [121] Dalibor Greguš 1977 SVK neznamy 26:28:19 15:30:19 20:07:32 (61) 21:05:39 (80) 23:16:31 (78) 04:12:40 (79) 10:27:17 (74) 11:38:52 (70) 18:33:26 (74) 1970-01-02 2 (67)
255 255 / Muži [361] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 26:36:54 15:38:54 20:36:56 (55) 21:34:45 (75) 23:47:00 (72) 04:29:54 (65) 10:14:37 (58) 11:44:13 (56) 18:55:54 (55) 1970-01-02 2 (57)
256 256 / Muži [180] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 26:41:59 15:43:59 20:08:03 (90) 21:12:23 (94) 23:37:46 (98) 04:30:48 (85) 10:02:39 (67) 11:34:52 (67) 18:55:48 (76) 1970-01-02 2 (70)
257 257 / Muži [310] Peter Vosika 1966 CZE Praha 4-Nusle 26:56:00 15:58:00 20:22:41 (74) 21:19:46 (74) 23:23:10 (71) 04:12:19 (69) 10:47:45 (78) 12:12:54 (69) 18:38:07 (66) 21:13:25 (2)
257 257 / Muži [311] Slavomír Vosika 1961 GER Magdeburg 26:56:00 15:58:00 20:22:41 (75) 21:20:13 (75) 23:22:56 (68) 04:12:21 (70) 10:47:06 (77) 12:12:52 (68) 18:38:10 (67) 1970-01-02 2 (64)
259 259 / Muži [404] Petr Zaoral 1980 CZE Praha 9 29:23:00 18:25:00 20:37:44 (77) 21:37:25 (78) 23:56:32 (77) 05:16:44 (70) 11:38:52 (70) 13:13:56 (60)
260 260 / Muži [227] Ondřej Fatka 1977 CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 29:26:24 18:28:24 20:23:12 (89) 21:26:27 (90) 23:50:51 (91) 05:20:23 (87) 11:49:09 (81) 13:10:36 (72)
261 261 / Muži [139] Marek Jindra 1985 CZE Battle Droids 29:41:26 18:43:26 20:21:11 (102) 21:17:56 (104) 23:41:54 (99) 04:54:00 (87) 11:46:00 (80) 13:25:29 (78)
262 262 / Muži [245] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 36:00:05 1970-01-02 02:02:05 20:23:09 (88) 21:30:02 (94) 23:54:31 (93) 05:43:34 (88)
DNF / Muži [189] Ondřej Špinka 1979 CZE Praha 14 20:08:05 (92) 21:07:39 (86) 23:19:22 (85) 04:09:05 (75) 11:37:56 (77) 12:49:02 (75) 17:02:00 (59)
DNF / Muži [144] Tomas Klouda 1984 CZE Hostivice 20:08:04 (91) 21:09:21 (91) 23:19:44 (86) 04:08:59 (73) 11:38:05 (78) 12:48:47 (73) 17:02:30 (61)
DNF / Muži [174] Jan Salasek 1987 CZE Praha 5 20:08:05 (93) 21:09:17 (90) 23:20:31 (87) 04:09:02 (74) 11:38:18 (79) 12:48:56 (74) 17:02:21 (60)
DNF / Muži [521] Alexandr Filip 1983 CZE České budějovice 21:05:46 (82) 21:43:10 (28) 23:04:45 (37) 01:46:33 (24) 05:46:49 (31)
DNF / Muži [283] Filip Smetana 1985 CZE Větřní 20:20:48 (13) 21:04:14 (7) 22:33:00 (4) 01:32:11 (3) 06:19:13 (7)
DNF / Muži [140] Jiří Johan 1969 CZE Zdice 20:07:28 (57) 21:08:07 (87) 23:50:43 (100)
DNF / Muži [573] Tomáš Pucholt 1994 CZE TJ Sokol Unhošť 21:05:26 (60) 21:43:53 (31) 23:11:43 (48)
DNF / Muži [494] Ondřej Malík 1985 CZE SRTG Praha 21:05:08 (63) 21:49:38 (57) 23:40:58 (46) 09:57:39 (3)
DNF / Muži [257] Lukáš Líbal 1989 CZE Praha 4 - Braník 20:21:27 (28) 21:06:03 (12) 22:51:50 (20) 02:56:28 (25) 08:06:14 (24)
DNF / Muži [412] Tomáš Bárta 1989 CZE Pardubice 20:51:09 (29) 21:35:51 (25) 23:29:03 (30) 04:17:50 (44)
DNF / Muži [486] Marek Šumník 1989 CZE Olomouc
DNF / Muži [482] Petr Špinar 1989 CZE Havlíčkův Brod
DNF / Muži [414] Filip Bartoš 1986 CZE Praha
DNF / Muži [461] Jakub Němeček 1984 CZE iliketofu.cz 20:51:46 (40) 21:41:40 (42) 23:37:42 (44) 04:22:28 (48)
DNF / Muži [343] Ondřej Kalivoda 1982 CZE KOplan.cz 20:36:51 (51) 21:22:51 (21) 23:05:43 (24) 03:27:39 (39)
DNF / Muži [612] Tomáš Vévoda 1973 CZE SK Stanovice 21:05:33 (65) 21:47:36 (63) 23:21:15 (67) 03:06:38 (80) 10:11:06 (94)
DNF / Muži [372] Dan Pelikán 1984 CZE proti větru 20:36:29 (36) 21:24:36 (25) 23:03:06 (21) 03:18:00 (32) 10:42:26 (63)
DNF / Muži [126] Karel Hauser 1973 CZE Strakonice 20:07:50 (77) 21:02:13 (62) 23:08:16 (66) 04:06:54 (69)
DNF / Muži [452] Petr Malý 1990 CZE X-fit Stones 20:07:50 (78) 21:00:32 (48) 22:56:32 (45) 04:06:50 (68)
DNF / Muži [111] Radek Černý 1981 CZE Pardubice 20:07:40 (67) 21:00:58 (51) 23:05:35 (59) 04:05:01 (67)
DNF / Muži [619] Pavel Wehrberger 1974 CZE Hostivař boys 20:07:49 (75) 21:02:13 (63) 23:08:16 (65) 04:07:04 (71)
DNF / Muži [438] Josef Jíša 1986 CZE Praha 8 20:51:53 (42) 21:45:13 (52) 23:56:08 (54) 04:59:28 (55)
DNF / Muži [350] Robert Krunčík 1979 CZE Praha 20:36:56 (54) 21:26:37 (38) 23:18:01 (45) 03:18:33 (34) 08:29:56 (31)
DNF / Muži [337] Antonín Horáček 1984 CZE Kamenné zboží 20:37:27 (71) 21:31:15 (67) 23:46:19 (70) 04:25:21 (63)
DNF / Muži [226] Štěpán Eichler 1986 CZE Praha 20:22:35 (68) 21:16:14 (53) 23:16:13 (56) 04:27:24 (76)
DNF / Muži [375] Marek Podbielski 1974 POL KB Castellanus 20:36:35 (39) 21:28:49 (52) 23:16:19 (41) 03:22:48 (38) 09:07:52 (39) 15:09:18 (15)
DNF / Muži [403] Karol Woźniak 1986 POL KB Castellanus 20:36:33 (38) 21:26:19 (33) 23:16:17 (40) 03:22:42 (37) 09:07:35 (38) 15:09:28 (16)
DNF / Muži [170] Lukáš Rosůlek 1975 CZE Praha 20:07:59 (89) 21:06:35 (82) 23:17:37 (80) 03:41:58 (58) 09:53:13 (60) 10:58:25 (55) 13:00:47 (18) 15:36:19 (22)
DNF / Muži [581] Pavel Semela 1974 CZE Praha 7 21:06:15 (92) 21:56:18 (93) 23:57:22 (95) 04:23:00 (92) 10:02:25 (92) 11:22:28 (81) 14:08:30 (75) 17:09:07 (80)
DNF / Muži [199] Bohuslav Vokáč 1957 CZE Ševětín 20:07:46 (71) 21:13:24 (96) 06:35 (105) 06:25:54 (97)
DNF / Muži [130] Bohumil Hnídek 1974 CZE Ševětín 20:07:43 (69) 21:13:25 (97) 07:11 (106) 06:26:04 (98)
DNF / Muži [274] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA 20:21:26 (27) 21:11:18 (31) 23:05:34 (36) 04:04:57 (62) 09:54:35 (59) 11:07:58 (51)
DNF / Muži [448] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 20:52:19 (56) 21:51:06 (58) 04:48 (60) 05:01:24 (56) 11:36:21 (51) 12:53:22 (46) 15:12:44 (29) 18:00:19 (32)
DNF / Muži [346] Lukaš Klein 1985 CZE Slsný 20:22:53 (103) 21:21:38 (105) 23:32:17 (92) 04:29:39 (83) 11:51:12 (82) 12:56:53 (77)
DNF / Muži [351] Michael Křiváček 1975 CZE Hradec Králové 20:36:47 (45) 21:30:59 (65) 23:46:34 (71) 04:17:39 (57) 11:23:23 (68) 12:38:53 (59) 16:03:42 (33) 19:24:16 (50)
DNF / Muži [169] Pavel Richter 1972 CZE Potopa 20:07:52 (82) 21:07:09 (83) 23:32:30 (94) 05:17:37 (93) 16:28:20 (50)
DNF / Muži [142] Viktor Kelner 1977 CZE Potopa 20:07:51 (80) 21:11:49 (93) 23:25:48 (90) 05:17:24 (92) 16:26:58 (47) 18:57:56 (50)
DNF / Muži [218] Marcel Cikanek 1994 CZE Venango Praha 20:22:52 (85) 21:21:32 (79) 23:22:40 (67) 03:56:51 (59) 10:21:24 (70) 11:19:58 (58) 14:01:31 (18)
DNF / Muži [268] Michal Nečas 1994 CZE Venango Praha 20:22:51 (83) 21:21:31 (78) 23:22:39 (66) 03:56:45 (58) 10:21:15 (69) 11:19:54 (57) 14:01:41 (19)
DNF / Muži [239] Daniel Hříbek 1992 CZE Tropa De Elite 21:06:36 (97) 21:56:17 (99) 13:36 (96) 04:48:16 (82) 10:31:29 (75) 11:57:08 (64) 15:13:01 (28)
DNF / Muži [240] David Hurák 1993 CZE Tropa De Elite 21:06:36 (98) 21:55:07 (98) 13:35 (95) 04:48:20 (83) 10:31:37 (76) 12:04:19 (67) 15:13:11 (29)
DNF / Muži [495] Daniel Žalman 1977 CZE Tanvald 20:51:02 (26) 21:35:47 (23) 23:23:29 (26) 03:36:35 (28) 09:17:36 (32) 10:43:06 (31) 17:40:46 (39)
DNF / Muži [407] Martin Zrcek 1991 CZE Praha 13 20:36:18 (29) 21:29:30 (57) 23:27:01 (55) 04:02:44 (56) 10:00:31 (57) 11:06:05 (48) 18:19:29 (54)
DNF / Muži [384] Francois Scohier 1989 BEL Praha 20:37:04 (64) 21:25:51 (31) 23:17:00 (42) 03:10:26 (28) 08:20:15 (27) 09:38:52 (27)
DNF / Muži [357] Jan Lyngholm 1963 DNK Vejen 20:37:04 (63) 21:30:42 (62) 23:39:00 (64) 03:42:25 (48) 09:03:54 (35) 10:27:13 (35)
DNF / Muži [298] Tomáš Tichý 1974 CZE Praha 6 20:22:28 (58) 21:16:15 (54) 23:08:54 (44) 03:23:45 (40) 09:18:50 (45) 10:42:45 (41)
DNF / Muži [186] Josef Škvor 1955 CZE Praha 20:07:34 (62) 21:02:14 (64) 23:06:48 (63) 03:54:40 (59) 09:34:37 (55) 10:41:33 (50)
DNF / Muži [562] Josef Novotný 1969 CZE Velká Dobrá 20:35:57 (24) 21:25:09 (29) 23:07:31 (25) 03:15:13 (29) 09:28:50 (46) 11:19:19 (52)
DNF / Muži [464] Miloš Škorna 1977 CZE Slaný 20:21:59 (38) 21:18:32 (69) 23:25:10 (73) 04:22:15 (72) 10:15:11 (68) 11:33:02 (62)
DNF / Muži [163] Dalibor Tomša 1971 CZE Kladno 20:07:34 (63) 21:07:36 (85) 23:21:12 (89) 04:22:07 (81) 10:14:19 (70) 11:33:12 (66)
DNF / Muži [425] Vladislav Doležal 1959 CZE Praha 4 20:52:04 (46) 21:46:36 (53) 23:57:56 (58) 05:06:43 (57) 11:36:03 (50) 13:22:43 (47)
DNF / Muži [489] Petr Veselý 1965 CZE TF RUN 20:50:24 (22) 21:30:49 (12) 22:59:47 (13) 01:46:53 (5) 05:18:42 (6)
DNF / Muži [526] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 21:04:31 (22) 21:44:54 (43) 22:53:29 (9) 01:18:01 (7) 05:39:34 (29)
DNF / Muži [539] Petr Klika 1979 CZE TK NOVIS 21:04:13 (13) 21:41:21 (20) 22:58:18 (21) 01:27:11 (14) 05:47:54 (32)
DNF / Muži [500] Dušan Alman 1967 CZE KadlaKadla 21:04:56 (49) 21:44:38 (38) 23:09:35 (41) 02:05:27 (37) 06:12:00 (37)
DNF / Muži [610] Jiří Vemola 1977 CZE KadlaKadla 21:04:56 (48) 21:43:08 (27) 23:03:18 (27) 01:59:09 (33) 06:12:11 (38)
DNF / Muži [230] Daniel Furik 1990 CZE Lipno nad Vltavou 20:20:50 (15) 21:04:19 (9) 22:32:59 (3) 01:32:14 (4) 06:19:23 (8)
DNF / Muži [508] Miloš Bosnovič 1987 CZE Adidas Runners Prague 21:49:54 (79) 02:22:05 (50) 07:37:35 (77)
DNF / Muži [396] Lukáš Trávníček 1973 CZE Černá Hora 20:36:14 (28) 21:22:53 (22) 22:57:17 (17) 02:24:02 (15) 07:13:22 (14)
DNF / Muži [462] Jan Obermajer 1979 CZE Praha 10 20:49:48 (11) 21:33:19 (15) 23:03:57 (15) 02:41:32 (17) 07:37:43 (18)
DNF / Muži [457] Michal Milfeit 1992 CZE Havlíčkův Brod 20:50:47 (24) 21:36:34 (28) 23:32:09 (33) 03:34:06 (26) 08:43:02 (27)
DNF / Muži [530] Jan Hlach 1982 CZE SPPH 21:05:44 (80) 21:49:27 (73) 23:22:42 (73) 03:22:25 (89) 09:04:06 (88)
DNF / Muži [214] Ondřej Boháč 1989 CZE Klub přátel zdravého života 20:21:51 (32) 21:08:56 (21) 22:49:17 (18) 02:41:53 (19) 08:24:45 (27)
DNF / Muži [215] Lukáš Boháč 1987 CZE Klub přátel zdravého života 20:21:53 (33) 21:08:53 (16) 22:52:38 (22) 02:41:56 (20) 08:24:53 (28)
DNF / Muži [118] Václav Filip 1955 CZE Rudolfov 20:07:26 (55) 21:01:55 (59) 23:06:17 (60) 03:30:45 (53) 09:04:48 (47)
DNF / Muži [545] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 21:05:33 (64) 21:47:34 (62) 23:21:14 (66) 03:06:34 (79) 10:10:44 (93)
DNF / Muži [280] Luboš Prošek 1968 CZE TJ Lokomotiva Beroun 20:21:18 (21) 21:13:08 (38) 23:09:47 (45) 03:32:06 (46) 09:39:40 (50)
DNF / Muži [252] Milan Kofránek 1968 CZE Mochov 20:22:38 (72) 21:18:54 (71) 23:14:46 (53) 03:51:00 (54) 09:57:07 (61)
DNF / Muži [112] Petr Červinka 1992 CZE Turnov 20:07:15 (46) 20:57:25 (36) 22:51:33 (38) 03:22:34 (45) 09:47:07 (57)
DNF / Muži [158] Martin Pelc 1990 CZE Hodkovice nad Mohelkou 20:07:15 (45) 20:57:26 (37) 22:51:33 (37) 03:22:37 (46) 09:47:28 (58)
DNF / Muži [481] František Šonka 1973 CZE Sedlec-Prčice 20:52:46 (60) 21:51:14 (59) 04:39 (59) 04:50:23 (51) 10:43:19 (47)
DNF / Muži [353] Pavel Kvasnička 1976 CZE CSC Český Brod 20:36:46 (44) 21:27:14 (40) 23:17:34 (43) 03:16:12 (30) 10:42:17 (62)
DNF / Muži [339] Roman Vaniš 1974 CZE Pardubice 20:36:43 (42) 21:35:55 (77) 23:29:05 (56) 04:17:53 (59) 10:42:50 (64)
DNF / Muži [365] Jaroslav Nosek 1984 CZE Běžecký klub Semily 20:37:31 (73) 21:33:38 (73) 23:55:51 (75) 10:53:38 (65)
DNF / Muži [321] Jirka Šádek 1987 CZE Semily 20:37:31 (74) 21:33:35 (72) 23:56:23 (76) 10:53:48 (66)
DNF / Muži [434] Aleš Holcman 1969 CZE Říčany 20:52:01 (45) 21:47:41 (56) 05:25 (62) 04:58:26 (52) 11:14:49 (48)
DNF / Muži [564] Piotr Pardej 1977 POL RAC Systems 21:05:32 (63) 21:52:48 (87) 01:43 (96) 05:17:29 (96) 11:43:16 (96)
DNF / Muži [176] Jan Sedláček 1991 CZE Tim Hortons running club 20:07:56 (85) 21:02:59 (68) 23:08:42 (70) 05:03:13 (89) 11:14:41 (76)
DNF / Muži [519] Lukáš Drobný 1984 CZE Benešovský běžecký klub 20:05:20 (7) 20:46:28 (8) 22:16:53 (9) 01:51:27 (10)
DNF / Muži [270] Štěpán Nemeš 1982 CZE NEsHO 20:22:45 (79) 21:17:34 (64) 23:12:18 (50) 03:49:23 (52)
DNF / Muži [265] Honza Melichar 1982 CZE NESHO 20:22:45 (78) 21:17:36 (65) 23:12:21 (51) 03:49:55 (53)
DNF / Muži [275] Jiří Pokorný 1974 CZE Slaný 20:21:56 (37) 21:16:44 (58) 23:21:11 (64) 04:23:23 (75)
DNF / Muži [395] Libor Šebek 1986 CZE SK Košátky 20:30:14 (92) 21:24:34 (87) 23:39:35 (85) 04:29:57 (78)
DNF / Muži [623] Marcel Zniszczol 1986 CZE HO Squadráti Outdoor 21:05:53 (84) 21:57:57 (98) 04:33 (98) 05:18:24 (98)
DNF / Muži [153] Štefan Manca 1989 CZE Praha 2 20:07:55 (84) 21:03:06 (70) 23:08:43 (71) 05:01:39 (88)
DNF / Muži [148] Jan Koubík 1990 CZE Beroun 20:10:53 (98) 21:17:13 (101) 00:51 (103) 05:39:44 (95)
DNF / Muži [151] Radek Kucera 1995 CZE Nizbor 20:10:51 (97) 21:17:11 (100) 00:47 (102) 05:39:49 (96)
DNF / Muži [313] Marek Wleklik 1970 POL Leszno 20:23:00 (87) 21:26:13 (89) 25:55 (97) 06:29:01 (90)
DNF / Muži [349] Martin Kraus 1991 CZE Broumy 20:37:15 (68) 21:26:19 (34) 23:16:08 (37) 06:47:58 (72)
DNF / Muži [483] Luděk Šrejber 1954 CZE Sokol Duchcov 20:53:12 (61) 21:54:07 (62) 38:34 (63) 07:51:29 (59)
DNF / Muži [504] Michal Bauchner 1969 CZE MK KLADNO 21:05:27 (61) 21:43:47 (30) 23:03:13 (26)
DNF / Muži [173] Antonín Rylka 1977 CZE ToniCzech Runners Club 20:06:10 (12) 20:45:50 (6) 22:10:41 (5)
DNF / Muži [605] Dominik Vajdík 2001 CZE běžím s Ondrou 21:05:34 (66) 21:45:29 (50) 23:23:08 (74)
DNF / Muži [243] Jiří Janků 1988 CZE Klub přátel zdravého života 20:21:53 (34) 21:08:55 (18) 22:46:39 (13)
DNF / Muži [348] Pavel Koza 1978 CZE Sólo koza 20:36:51 (50) 21:26:04 (32) 23:03:14 (22)
DNF / Muži [115] Roman Slezák 1976 CZE OSK OPOČNO 20:06:30 (18) 20:51:27 (12) 22:39:17 (16)
DNF / Muži [469] David Puchýř 1995 CZE Cestajecíl 20:49:03 (3) 21:39:19 (37) 23:36:12 (41)
DNF / Muži [386] Miroslav Schrotz 1978 CZE Pulečný 20:36:57 (56) 21:28:12 (51) 23:24:36 (51)
DNF / Muži [105] Josef Bogdány 1971 CZE Česká Skalice 20:05:52 (8) 20:55:44 (29) 22:55:29 (41)
DNF / Muži [597] Petr Štěpánek 1971 CZE KHS Zlín 21:06:33 (99) 21:57:16 (97) 23:56:35 (94)
DNF / Muži [480] Radoslav škubník 1974 CZE Perunova družina 20:52:35 (57) 21:51:32 (60) 23:56:28 (55)
DNF / Muži [213] Daniel Bobak 1981 CZE Melnik 20:22:36 (69) 21:13:59 (42) 23:28:46 (78)
DNF / Muži [262] Jaromír Mataj 1979 CZE 4T Expedice 20:22:29 (60) 21:20:34 (76) 23:35:02 (80)
DNF / Muži [300] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 20:22:40 (73) 21:22:09 (82) 23:37:47 (81)
DNF / Muži [234] Ladislav Hejdrych 1982 CZE EXPONATI 20:22:37 (71) 21:31:04 (95) 23:38:25 (83)
DNF / Muži [308] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 20:22:02 (40) 21:18:31 (68) 23:40:29 (86)
DNF / Muži [258] Miroslav Listík 1972 CZE Horoměřice 20:36:19 (95) 21:34:49 (96) 23:41:53 (89)
DNF / Muži [533] David Horad 1969 CZE Praha 4 21:06:22 (94) 22:01:01 (100) 27:45 (102)
DNF / Muži [392] Jan Stejskal 1965 CZE Bílý Kostel nad Nisou 20:36:53 (52) 21:30:46 (63) 01:49 (78)
DNF / Muži [276] Zdeněk Pondělíček 1986 CZE Praha 4, Chodov 20:22:00 (39) 21:29:38 (92) 32:11 (98)
DNF / Muži [394] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 20:36:45 (43) 21:37:37 (79)
DNF / Muži [488] Jaromír Tuček 1980 CZE Perunova družina 20:52:36 (58)
DNF / Muži [216] Radosław Brodzik 1977 POL Drużyna Gazety Wyborczej 07:35:51 (99)
DNF / Muži [247] Martin Kanta 1982 CZE Praha 9 07:39:30 (100)