běh

výsledky

Krakonošova 100, běh 25km

13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

běh 25km celkem: 59, muži : 46, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 18, Muži do 59: 25, Muži nad 60: 3, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 7, Ženy do 59: 6, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina běh 25km

start ~ 10:00:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Michluv Mlynokruh#9
1 1 / Muži do 39 [65] Ondřej Fejfar 1989 CZE TJ Spartak Vrchlabí 01:36:20 00:00 28:34 (1)
2 2 / Muži do 39 [11] Radim Berka 1982 CZE Kozákov 01:46:21 10:00 28:39 (2)
3 3 / Muži do 39 [1] Vlastimil Flegl 1986 CZE Spartak Vrchlabí 01:47:08 10:47 30:37 (3)
4 4 / Muži do 39 [71] Vítězslav Šolc 1991 CZE Běžecký klub Náchod 01:51:17 14:56 32:04 (4)
5 5 / Muži do 39 [57] Ferdinand Valent 1981 CZE Holešovice 01:51:57 15:36 32:05 (5)
6 1 / Muži do 59 [68] Martin Cupák 1971 CZE LO Spartak Vrchlabí 01:53:18 16:57 32:59 (6)
7 2 / Muži do 59 [23] Petr Just 1976 CZE Brno 02:05:28 29:07 38:59 (8)
8 1 / Ženy do 39 [70] Aneta Khýrová 1993 CZE Běžecký klub Náchod + Carla.kupkolo.cz 02:05:28 29:07 34:44 (7)
9 3 / Muži do 59 [21] Michal Jindra 1980 CZE PRAHA 22 02:11:35 35:14 39:00 (9)
10 6 / Muži do 39 [54] Jan Tláskal 1983 CZE Přerov 02:11:55 35:34 41:09 (20)
11 1 / Ženy do 59 [25] Katerina Kováč 1978 CZE Praha 5 02:12:03 35:42 41:04 (19)
12 4 / Muži do 59 [72] Ivo Havlíček 1966 CZE Eva 02:13:22 37:01 39:42 (12)
13 2 / Ženy do 39 [24] Svatoslava Kacířová 1981 CZE LOKO TRUTNOV 02:15:45 39:24 40:34 (15)
14 5 / Muži do 59 [52] Jan Šubrt 1968 CZE Muhu Team 02:16:15 39:54 40:34 (16)
15 6 / Muži do 59 [41] Michal Rosenauer 1969 CZE Praha 9 02:16:41 40:20 39:59 (13)
16 7 / Muži do 39 [53] Jan Šubrt 1997 CZE Sokol Horní Sytová 02:18:02 41:41 41:44 (21)
17 7 / Muži do 59 [67] Jiří Jelínek 1976 CZE Vrchlabí 02:19:04 42:43 40:02 (14)
18 8 / Muži do 59 [36] Aleš Plíva 1977 CZE Praha 02:19:36 43:15 40:54 (18)
19 8 / Muži do 39 [55] Michal Trejbal 1982 CZE Háje nad Jizerou 02:22:13 45:52 44:16 (27)
20 9 / Muži do 59 [64] David erlebach 1971 CZE Kunčice nad Labem 02:23:38 47:18 40:54 (17)
21 10 / Muži do 59 [51] Jan Šístek 1974 CZE proti alkoholismu 02:23:59 47:38 39:01 (10)
22 9 / Muži do 39 [63] Matěj Hrouda 1998 CZE OK Jilemnice 02:25:21 49:00 39:02 (11)
23 2 / Ženy do 59 [69] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 02:28:22 52:01 44:54 (31)
24 10 / Muži do 39 [62] Jakub Houdek 1987 CZE RUN magazine 02:28:26 52:05 43:32 (29)
25 11 / Muži do 59 [26] Michal Krysl 1978 CZE Hradec Kralove 02:30:43 54:22 44:08 (26)
26 11 / Muži do 39 [16] Jakub Gembal 1985 CZE Hradec Kralove 02:31:54 55:33 43:39 (24)
27 12 / Muži do 59 [30] Petr Musil 1974 CZE Praha 3, Žižkov 02:35:20 58:59 44:52 (30)
28 3 / Ženy do 39 [27] Lucia Kvapilova 1990 CZE Teply Caj 02:35:39 59:18 49:09 (39)
29 12 / Muži do 39 [47] jan sirek 1983 CZE Lany 02:36:30 01:00:10 43:57 (25)
30 4 / Ženy do 39 [66] Julia Šimáčková 1991 CZE Ruda 02:36:55 01:00:34 49:00 (38)
31 13 / Muži do 59 [34] Jaroslav Petsch 1975 CZE Vebrovyboudy.cz 02:37:54 01:01:33 46:08 (32)
32 14 / Muži do 59 [12] Petr Bielčík 1971 CZE Czech outdoor extreme team 02:37:56 01:01:35 42:48 (22)
33 13 / Muži do 39 [19] Josef Jaroš 1982 CZE Sport Club Vrchlabí 02:38:02 01:01:41 46:39 (34)
34 15 / Muži do 59 [31] Marek Noll 1974 CZE Praha 6, Suchdol 02:38:09 01:01:48 47:07 (35)
35 3 / Ženy do 59 [42] Lenka Rücková 1978 CZE Sokol Praha 1 Staré Město 02:38:24 01:02:03 44:19 (28)
36 16 / Muži do 59 [17] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 02:45:58 01:09:38 43:20 (23)
37 5 / Ženy do 39 [22] Dominika Josefová 1995 CZE Libišany 02:46:29 01:10:09 47:18 (36)
38 17 / Muži do 59 [37] Michal Polák 1980 CZE HO Dvůr Králové nad Labem 02:46:52 01:10:31 48:31 (37)
39 14 / Muži do 39 [61] Karel Zapletal 1982 CZE Plzeň 02:48:16 01:11:55 01:08:23 (57)
40 18 / Muži do 59 [45] Martin Schlinger 1974 CZE Brno 02:48:47 01:12:26 46:25 (33)
41 15 / Muži do 39 [28] Ondřej Malinky 1984 CZE Plzeň 02:49:15 01:12:54 01:17:41 (59)
42 4 / Ženy do 59 [38] Zuzana Polanska 1978 CZE Sokol Praha 1 Staré Město 02:52:03 01:15:42 53:15 (45)
43 19 / Muži do 59 [13] Martin Brejcha 1977 CZE Praha 02:52:54 01:16:33 49:39 (42)
44 16 / Muži do 39 [40] David Prochazka 1985 CZE Praha 02:59:54 01:23:33 49:25 (41)
45 1 / Muži nad 60 [73] Ivo Brunclík 1958 CZE TJ Slovan Špindlerův Mlýn 03:00:45 01:24:24 49:13 (40)
46 6 / Ženy do 39 [48] Petra Smejkalová 1989 CZE SportRaces Team 03:01:21 01:25:00 57:41 (51)
47 20 / Muži do 59 [32] Josef Novotný 1969 CZE Velká Dobrá 03:08:09 01:31:48 53:08 (44)
48 21 / Muži do 59 [35] Miloslav Plechač 1970 CZE Klášterec nad Ohří 03:11:34 01:35:13 54:55 (48)
49 5 / Ženy do 59 [74] Gabriela Košínová 1977 CZE Triathlon Team Chrudim 03:12:42 01:36:21 55:12 (49)
50 22 / Muži do 59 [75] Roman Košín 1975 CZE Triathlon Team Chrudim 03:12:43 01:36:22 55:27 (50)
51 23 / Muži do 59 [18] Karel Hyka 1972 CZE Josefův Důl 03:14:34 01:38:13 53:23 (47)
52 17 / Muži do 39 [15] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 03:14:50 01:38:30 52:55 (43)
53 24 / Muži do 59 [20] Petr Jelínek 1977 CZE Plzeň 03:27:11 01:50:50 53:17 (46)
54 7 / Ženy do 39 [50] Klára Šebková 1987 CZE Predátor Tachov 03:31:18 01:54:57 01:00:46 (53)
55 25 / Muži do 59 [49] Pavel Šebek 1965 CZE Predátor Tachov 03:31:34 01:55:14 59:48 (52)
56 6 / Ženy do 59 [43] Jana Rudolfová 1971 CZE Draci Trutnov 03:35:16 01:58:55 01:03:41 (55)
57 18 / Muži do 39 [33] Martin Pelc 1981 CZE PuK 03:36:24 02:00:03 01:03:36 (54)
58 2 / Muži nad 60 [14] olda čepelka 1948 CZE loudové liberec 04:04:04 02:27:43 01:03:53 (56)
59 3 / Muži nad 60 [60] Roman Zahradnik 1958 CZE Fryčovice 04:06:10 02:29:49 01:15:31 (58)