pochod

startovka

Krakonošova 100

24.09.2021 - 25.09.2021 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 96, muži : 76, ženy: 20, Muži: 76, Ženy: 20 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 50, muži : 42, ženy: 8, Muži: 42, Ženy: 8 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 19, muži : 16, ženy: 3, Muži: 16, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, Muži: 8, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
Krakonošova 100 celkem: 226, muži : 189, ženy: 37, Muži: 189, Ženy: 37 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci, ITRA) celkem: 44, muži : 42, ženy: 2, Muži: 42, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
opožděný bus celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 109, muži : 59, ženy: 50, Muži: 59, Ženy: 50 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 20, muži : 18, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 10, Muži do 59: 7, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

startovní listina K100, vlna Dálkoplazi

start ~ 19:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 96 účastníků ( 76 mužů, 20 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy101Abrahámová AndreaCZE1983KomárovKomárov
Muži102Baše TomášCZE1994Pertoltice Pod RalskemPertoltice Pod Ralskem
Muži103Bechyně JiříCZE1988JistebniceJistebnice
Ženy104Bohatová GabrielaCZE1987Husinec - ŘežHusinec - Řež
Muži105Bouček VáclavCZE1988Veselí Nad LužnicíVeselí Nad Lužnicí
Muži106Brožovský DavidCZE1982Makov U JistebniceMakov U Jistebnice
Muži108Čabla ZdeněkCZE1956Goggins-stay HardSlaný
Ženy539Čalfová AndreaCZE1991PrahaPraha
Muži110Červinka PetrCZE1992TurnovTurnov
Ženy111Davidova TerezaCZE1980Husinec ŘežHusinec Řež
Muži196Dolanský RadekCZE1978Praha 4 - HájePraha 4 - Háje
Ženy112Doubková DarinaCZE1957Doubek TeamPraha 9
Muži113Doubrava LukášCZE1972PrahaPraha
Ženy114Dvořáková KateřinaCZE1997KosmonosyKosmonosy
Muži209Dymák PavelCZE1987ChrudimChrudim
Ženy115Exnerová KristýnaCZE1996VrchlabíVrchlabí
Muži116Filip VáclavCZE1955RudolfovRudolfov
Ženy117Fišerová Anna MarieCZE1994Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži118Futera PetrCZE1987LiberecLiberec
Muži119Gáll IgorCZE1991PrahaPraha
Muži125Gordon JamesNOR1982UrurOslo
Muži120Hák KamilCZE1998Most - VtelnoMost - Vtelno
Muži213Haltuf JiříCZE1985PardubicePardubice
Muži121Hauser KarelCZE1973StrakoniceStrakonice
Muži123Hegegy RobertCZE1974Říčany U PrahyŘíčany U Prahy
Muži124Hlad JosefCZE1973PlzenPlzen
Muži126Horký LukášCZE1986VrchlabíVrchlabí
Muži127Houžvička ZbyněkCZE1975Hradec Králové 6Hradec Králové 6
Muži128Hujer MichalCZE1976ŽatecŽatec
Muži129Chmel ZdeněkCZE1962Běžecký Klub České SpořitelnyPrague 4
Muži130Chudoba DavidCZE1983Paka!Jilemnice
Muži131Janík LukášCZE1988Rbz PrahaPraha 10
Muži132Jaroš PetrCZE2006BédovéVilantice 51
Muži133Jirak AlesGER1977PotsdamPotsdam
Muži134Klojda MilanCZE1973Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži135Koldovsky MichalCZE1988VrchlabíVrchlabí
Muži135Koldovsky MichalCZE1988VrchlabíVrchlabí
Ženy136Kolomá AndreaCZE1978Runsport.czJablonné Nad Orlicí
Muži138Krček JiříCZE1976JičínJičín
Muži222Kubiśta PetrCZE1970Maraton PlzeňZličín
Muži139Kuneš DavidCZE1974Eurunner.euTišnov
Muži140Malý PetrCZE1990KameniceŽelivec
Muži142Mertlik MartinCZE1977Oldřichov V HájíchOldřichov V Hájích
Muži143Michajlik JanCZE1973Hradec KraloveHradec Kralove
Muži144Miňha RomanCZE1973Praha 6Praha 6
Muži145Mixa PetrCZE1979HusinecHusinec
Ženy146Mixová LenkaCZE1978HusinecHusinec
Ženy147Molcarová VáclavaCZE1969Rozběhnito.czKaceřov
Muži148Moravec PetrCZE1984Goggins-stay HardPraha 5, Braunova 4
Muži149Musil PetrCZE1974Hostivař BoysPraha
Muži150Noll MarekCZE1974Torpédo SuchdolPraha 6, Suchdol
Muži151Otta ZdeněkCZE1988VrchlabíVrchlabí
Muži152Pardej PiotrPOL1977Rac SystemsPloty
Muži153Pelc MartinCZE1990Hodkovice Nad MohelkouHodkovice Nad Mohelkou
Muži154Pelc MartinCZE1981PukMladÁ Boleslav
Muži155Petrů MartinCZE1986Veselí Nad LužnicíVeselí Nad Lužnicí
Muži156Porubek OndřejCZE2000BédovéLitíč 49
Muži122Pospíšil JiříCZE1982VinařiceVinařice
Muži157Pospíšil PavelCZE1973Mountain ManiacsTeplice
Muži158Pšikal JanCZE1982Praha 6Praha 6
Muži159Reichel JosefCZE1968MořinaMořina
Ženy160Rubášová PetraCZE1970BorovanyBorovany
Muži161Saidl RichardCZE1969ÚvalyÚvaly
Muži162Sainer JakubCZE1991PrahaPraha
Ženy163Sainerová AlžbětaCZE1992PrahaPraha
Muži164Sedmák JosefCZE1970Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži165Selucký UddhavaCZE1969Sri Chinmoy Maraton TeamBrno
Muži167Sobotka DanielCZE1977Sts ChvojkovicePraha 10
Muži168Souček DavidCZE1975Mountain ManiacsTeplice
Muži169Staněk MartinCZE1972Karlovy VaryKarlovy Vary
Ženy171Stoklasová RadkaCZE1976ÚvalyÚvaly
Muži172Studnař JakubCZE1988Veselí Nad LužnicíVeselí Nad Lužnicí
Muži173Suchý JaroslavCZE1981KrabčiceKrabčice
Muži174Svoboda MarekCZE1975Zumbarda Team Horní BrannáHorní Branná
Ženy176Svobodová MichaelaCZE1983Jablonec Nad NisouJablonec Nad Nisou
Ženy175Svobodová MonikaCZE1996VrchlabíVrchlabí
Muži177Šebek PavelCZE1965Predátor TachovTachov
Muži178Šimůnek JiříCZE1969Bos TeamTrutnov
Muži179Škoda AdamCZE1998TrutnovTrutnov
Ženy243Škodová RadkaCZE1987PardubicePardubice
Muži180Škvor JosefCZE1955PrahaPraha
Muži181Tichý MichalCZE1974Praha 6Praha 6
Muži182Tichý TomášCZE1974Praha 6Praha 6
Ženy107Travnickova LucieCZE1969TetřívciÚvaly
Muži183Tuček PetrCZE1980Praha 8Praha 8
Muži184Válek MartinCZE1976Sri Chinmoy Marathon TeamOstrava
Muži185Veselý MilošCZE1969Sts ChvojkoviceOtice
Muži187Vojan RadekCZE1976Praha 9 - TřeboradicePraha 9 - Třeboradice
ŽenyVostra JanaCZE1987Husinec ŘežHusinec Řež
Muži189Wehrberger PavelCZE1974Hostivař BoysVeselí Nad Lužnicí
Muži190Weis MichalCZE1986Kubota TýmCerhovice
Muži191Zajíček TomášCZE1976StateniceStatenice
Muži192Zbruž MartinCZE1970ŚneciPraha
Muži193Zemánek PetrCZE1972ChuchelnáChuchelná
Muži194Zemánek PetrCZE1996ChuchelnáChuchelná
Ženy195Zilvarova VeronikaCZE1988Husinec ŘežHusinec Řež

startovní listina K100, vlna Tetřívci

start ~ 19:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 50 účastníků ( 42 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži202Baruzzi PetrCZE1975Žirafy SlanýKladno
Muži203Blatník JosefCZE1974Jožin Z BažinHradec Králové, Pouchov
Muži205Bobák DanielCZE1981MělníkMělník
Muži204Bobák MarekCZE1979MělníkMělník
Ženy206Bobáková KláraCZE1980MělníkMělník
Muži207Crha ZdeněkCZE1979Mk KladnoKamenné Žehrovice
Muži208Dvořák FrantišekCZE1979Run ZoufalciJablonec Nad Nisou
Ženy211Galusová MariannaCZE1987Tj Rapid PříkopyPraha
Ženy212Gillernová KláraCZE1994Vegan Sport ClubKamenice
Muži214Handl MartinCZE1989HolešovHolešov
Muži215Hirš JanCZE1974Rychnov Nad KněžnouRychnov Nad Kněžnou
Muži216Hyka KarelCZE1972Josefův DůlJosefův Důl
Muži217Jánský PavelCZE1974Novy RadovStrakonice
Muži218Jaroš DanielCZE1976KrušnoborciNejdek
Muži219Kala JanCZE1973LibochovičkyLibochovičky
Muži220Koziol KrzysztofPOL1981Mlb Support TeamSzczecin
Muži221Krajča MarekCZE1990PrahaPraha
Ženy223Majorová EliškaCZE1987PrahaPraha
Muži224Malík MarekCZE1978Hard Rock RunnersVrchlabí
Muži225Marek TomášCZE1996MarkellKarlovy Vary
Muži227Melichar JanCZE1982NeshoMalechov
Muži228Mikásko AlešCZE1970Perunova DružinaHodkovice Nad Mohelkou
Muži229Nemeš ŠtěpánCZE1982NeshoTřebušín
Muži231Obermajer JanCZE1979A JdeméPraha 10
Muži233Otta RomanCZE1961Sk Vrchlabí Smola KonstrukceVrchlabí
Muži232Otta ZdeněkCZE1965VrchlabíVrchlabí
Muži234Paducha JakubCZE1985Horský Grifonci Berry A TyrriŠpindlerův Mlýn
Muži235Pavlík JanCZE1981Žirafy SlanýKladno
Muži236Petruš AndrejCZE1987Bílý Kostel Nad NisouBílý Kostel Nad Nisou
Muži237Pokorný JiříCZE1974Žirafy SlanýKladno
Muži238Rajský JosefCZE1986Praha 4Praha 4
Muži239Saksun LukášCZE1995Český Ráj OutdoorKamenice
Muži240Schrotz MiroslavCZE1978PulečnýPulečný
Muži241Smola JosefCZE1951Mk Seitl OstravaOstrava
Muži242Souček JakubCZE1983VelimVelim
Muži244Škorna MilošCZE1977Žirafy SlanýSlaný
Muži245Škorna MiroslavCZE1990Žirafy SlanýSlaný
Ženy246Škornová LindaCZE1997Žirafy SlanýSlaný
Muži247Táborský ZbyněkCZE1985KolínKolín
Muži248Tomša DaliborCZE1971Žirafy SlanýKladno
Muži249Trunečka KarelCZE1985KladnoKladno
Muži251Vojtěchovský MichalCZE1994Malý ÚjezdMalý Újezd
Muži252Vyšata KarelCZE1992Svobodná Republika ŽižkovPraha
Ženy253Zajícová VěraCZE1964Praha 6Praha 6
Muži254Zaoral JosefCZE1972LenochodKojetín
Muži255Zelený TomášCZE1994NáchodNáchod
Muži256Zeman MarekCZE1981PrahaPraha

startovní listina K100, vlna Lišky

start ~ 19:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 19 účastníků ( 16 mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži301Bureš VáclavCZE1989NasavrkyNasavrky
Muži302Cerny JakubCZE1982PodebradyPodebrady
Muži303Filip AlexandrCZE1983České BudějoviceČeské Budějovice
Muži304Fremund JanCZE1987CposPísty
Muži305Hibner JacekPOL1972Górskie ResortyŁódź
Ženy306Hliňáková PetraCZE1972Praha - KloboukPraha - Klobouk
Muži320Hofman JiříCZE1970Jirka StovkařPraha 15
Muži307Javůrek ŠtěpánCZE1987ChodovChodov
Muži308Kulhanek PetrCZE1971Lk Slovan Karlovy VaryKarlovy Vary
Ženy309Kvasničková EvaCZE1977Český BrodČeský Brod
Muži319Luberda PetrCZE1965Dvtech.cz České BudějoviceČeské Budějovice
Muži311Novotný JanCZE1975TáborTábor
Ženy230Nývltová TerkaCZE1995NáchodNáchod
Muži313Plihal TomášCZE1975Ocr PardubaciPardubice
Muži314Polívka LukášCZE1981Dóda TeamOkrouhlá
Muži315Šimek LiborCZE1975LišákJablonec Nad Nisou
Muži316Šusta MilanCZE1967VlkančiceVlkančice
Muži317Vašek RomanCZE1973NěmčoviceNěmčovice
Muži318Zaťko TomášCZE1990HazlovHazlov

startovní listina K100, vlna Srnky

start ~ 19:45:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 12 účastníků ( 8 mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy201Antošová HanaCZE1986Stovka PodkrkonošímPetříkovice 18
Muži401Bartoníček JanCZE1983Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
Ženy402Bogušovská GabrielaCZE1973Mníšek Pod BrdyMníšek Pod Brdy
Muži210Farbák IvanCZE1969Stovka PodkrkonošímDvůr Králové Nad Labem
Ženy403Friedlaenderová LuciaCZE1981LorelaiZlín
Muži404Kopp MilanCZE1985ZlínZlín
Muži310Macura RadekCZE1975Praha - KyjePraha - Kyje
Ženy406Márová KláraCZE1984Run Labe Run TýmPraha 7 - Troja
Muži170Steinmetz AsangasCZE1967Sri Chinmoy Marathon TeamZlín
Muži407Šumník AdamCZE1996OlomoucOlomouc
Muži405Třasák JanCZE1981adidas Runners PraguePraha 21
Muži186Vladovič PranabCZE1976Sri Chinmoy Marathon TeamZlín

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 226 účastníků ( 189 mužů, 37 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy101Abrahámová AndreaCZE1983KomárovKomárov
Muži102Baše TomášCZE1994Pertoltice Pod RalskemPertoltice Pod Ralskem
Muži103Bechyně JiříCZE1988JistebniceJistebnice
Ženy104Bohatová GabrielaCZE1987Husinec - ŘežHusinec - Řež
Muži105Bouček VáclavCZE1988Veselí Nad LužnicíVeselí Nad Lužnicí
Muži106Brožovský DavidCZE1982Makov U JistebniceMakov U Jistebnice
Muži108Čabla ZdeněkCZE1956Goggins-stay HardSlaný
Ženy539Čalfová AndreaCZE1991PrahaPraha
Muži110Červinka PetrCZE1992TurnovTurnov
Ženy111Davidova TerezaCZE1980Husinec ŘežHusinec Řež
Muži196Dolanský RadekCZE1978Praha 4 - HájePraha 4 - Háje
Ženy112Doubková DarinaCZE1957Doubek TeamPraha 9
Muži113Doubrava LukášCZE1972PrahaPraha
Ženy114Dvořáková KateřinaCZE1997KosmonosyKosmonosy
Muži209Dymák PavelCZE1987ChrudimChrudim
Ženy115Exnerová KristýnaCZE1996VrchlabíVrchlabí
Muži116Filip VáclavCZE1955RudolfovRudolfov
Ženy117Fišerová Anna MarieCZE1994Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži118Futera PetrCZE1987LiberecLiberec
Muži119Gáll IgorCZE1991PrahaPraha
Muži125Gordon JamesNOR1982UrurOslo
Muži120Hák KamilCZE1998Most - VtelnoMost - Vtelno
Muži213Haltuf JiříCZE1985PardubicePardubice
Muži121Hauser KarelCZE1973StrakoniceStrakonice
Muži123Hegegy RobertCZE1974Říčany U PrahyŘíčany U Prahy
Muži124Hlad JosefCZE1973PlzenPlzen
Muži126Horký LukášCZE1986VrchlabíVrchlabí
Muži127Houžvička ZbyněkCZE1975Hradec Králové 6Hradec Králové 6
Muži128Hujer MichalCZE1976ŽatecŽatec
Muži129Chmel ZdeněkCZE1962Běžecký Klub České SpořitelnyPrague 4
Muži130Chudoba DavidCZE1983Paka!Jilemnice
Muži131Janík LukášCZE1988Rbz PrahaPraha 10
Muži132Jaroš PetrCZE2006BédovéVilantice 51
Muži133Jirak AlesGER1977PotsdamPotsdam
Muži134Klojda MilanCZE1973Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži135Koldovsky MichalCZE1988VrchlabíVrchlabí
Muži135Koldovsky MichalCZE1988VrchlabíVrchlabí
Ženy136Kolomá AndreaCZE1978Runsport.czJablonné Nad Orlicí
Muži138Krček JiříCZE1976JičínJičín
Muži222Kubiśta PetrCZE1970Maraton PlzeňZličín
Muži139Kuneš DavidCZE1974Eurunner.euTišnov
Muži140Malý PetrCZE1990KameniceŽelivec
Muži142Mertlik MartinCZE1977Oldřichov V HájíchOldřichov V Hájích
Muži143Michajlik JanCZE1973Hradec KraloveHradec Kralove
Muži144Miňha RomanCZE1973Praha 6Praha 6
Muži145Mixa PetrCZE1979HusinecHusinec
Ženy146Mixová LenkaCZE1978HusinecHusinec
Ženy147Molcarová VáclavaCZE1969Rozběhnito.czKaceřov
Muži148Moravec PetrCZE1984Goggins-stay HardPraha 5, Braunova 4
Muži149Musil PetrCZE1974Hostivař BoysPraha
Muži150Noll MarekCZE1974Torpédo SuchdolPraha 6, Suchdol
Muži151Otta ZdeněkCZE1988VrchlabíVrchlabí
Muži152Pardej PiotrPOL1977Rac SystemsPloty
Muži153Pelc MartinCZE1990Hodkovice Nad MohelkouHodkovice Nad Mohelkou
Muži154Pelc MartinCZE1981PukMladÁ Boleslav
Muži155Petrů MartinCZE1986Veselí Nad LužnicíVeselí Nad Lužnicí
Muži156Porubek OndřejCZE2000BédovéLitíč 49
Muži122Pospíšil JiříCZE1982VinařiceVinařice
Muži157Pospíšil PavelCZE1973Mountain ManiacsTeplice
Muži158Pšikal JanCZE1982Praha 6Praha 6
Muži159Reichel JosefCZE1968MořinaMořina
Ženy160Rubášová PetraCZE1970BorovanyBorovany
Muži161Saidl RichardCZE1969ÚvalyÚvaly
Muži162Sainer JakubCZE1991PrahaPraha
Ženy163Sainerová AlžbětaCZE1992PrahaPraha
Muži164Sedmák JosefCZE1970Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži165Selucký UddhavaCZE1969Sri Chinmoy Maraton TeamBrno
Muži167Sobotka DanielCZE1977Sts ChvojkovicePraha 10
Muži168Souček DavidCZE1975Mountain ManiacsTeplice
Muži169Staněk MartinCZE1972Karlovy VaryKarlovy Vary
Ženy171Stoklasová RadkaCZE1976ÚvalyÚvaly
Muži172Studnař JakubCZE1988Veselí Nad LužnicíVeselí Nad Lužnicí
Muži173Suchý JaroslavCZE1981KrabčiceKrabčice
Muži174Svoboda MarekCZE1975Zumbarda Team Horní BrannáHorní Branná
Ženy176Svobodová MichaelaCZE1983Jablonec Nad NisouJablonec Nad Nisou
Ženy175Svobodová MonikaCZE1996VrchlabíVrchlabí
Muži177Šebek PavelCZE1965Predátor TachovTachov
Muži178Šimůnek JiříCZE1969Bos TeamTrutnov
Muži179Škoda AdamCZE1998TrutnovTrutnov
Ženy243Škodová RadkaCZE1987PardubicePardubice
Muži180Škvor JosefCZE1955PrahaPraha
Muži181Tichý MichalCZE1974Praha 6Praha 6
Muži182Tichý TomášCZE1974Praha 6Praha 6
Ženy107Travnickova LucieCZE1969TetřívciÚvaly
Muži183Tuček PetrCZE1980Praha 8Praha 8
Muži184Válek MartinCZE1976Sri Chinmoy Marathon TeamOstrava
Muži185Veselý MilošCZE1969Sts ChvojkoviceOtice
Muži187Vojan RadekCZE1976Praha 9 - TřeboradicePraha 9 - Třeboradice
ŽenyVostra JanaCZE1987Husinec ŘežHusinec Řež
Muži189Wehrberger PavelCZE1974Hostivař BoysVeselí Nad Lužnicí
Muži190Weis MichalCZE1986Kubota TýmCerhovice
Muži191Zajíček TomášCZE1976StateniceStatenice
Muži192Zbruž MartinCZE1970ŚneciPraha
Muži193Zemánek PetrCZE1972ChuchelnáChuchelná
Muži194Zemánek PetrCZE1996ChuchelnáChuchelná
Ženy195Zilvarova VeronikaCZE1988Husinec ŘežHusinec Řež
Muži202Baruzzi PetrCZE1975Žirafy SlanýKladno
Muži203Blatník JosefCZE1974Jožin Z BažinHradec Králové, Pouchov
Muži205Bobák DanielCZE1981MělníkMělník
Muži204Bobák MarekCZE1979MělníkMělník
Ženy206Bobáková KláraCZE1980MělníkMělník
Muži207Crha ZdeněkCZE1979Mk KladnoKamenné Žehrovice
Muži208Dvořák FrantišekCZE1979Run ZoufalciJablonec Nad Nisou
Ženy211Galusová MariannaCZE1987Tj Rapid PříkopyPraha
Ženy212Gillernová KláraCZE1994Vegan Sport ClubKamenice
Muži214Handl MartinCZE1989HolešovHolešov
Muži215Hirš JanCZE1974Rychnov Nad KněžnouRychnov Nad Kněžnou
Muži216Hyka KarelCZE1972Josefův DůlJosefův Důl
Muži217Jánský PavelCZE1974Novy RadovStrakonice
Muži218Jaroš DanielCZE1976KrušnoborciNejdek
Muži219Kala JanCZE1973LibochovičkyLibochovičky
Muži220Koziol KrzysztofPOL1981Mlb Support TeamSzczecin
Muži221Krajča MarekCZE1990PrahaPraha
Ženy223Majorová EliškaCZE1987PrahaPraha
Muži224Malík MarekCZE1978Hard Rock RunnersVrchlabí
Muži225Marek TomášCZE1996MarkellKarlovy Vary
Muži227Melichar JanCZE1982NeshoMalechov
Muži228Mikásko AlešCZE1970Perunova DružinaHodkovice Nad Mohelkou
Muži229Nemeš ŠtěpánCZE1982NeshoTřebušín
Muži231Obermajer JanCZE1979A JdeméPraha 10
Muži233Otta RomanCZE1961Sk Vrchlabí Smola KonstrukceVrchlabí
Muži232Otta ZdeněkCZE1965VrchlabíVrchlabí
Muži234Paducha JakubCZE1985Horský Grifonci Berry A TyrriŠpindlerův Mlýn
Muži235Pavlík JanCZE1981Žirafy SlanýKladno
Muži236Petruš AndrejCZE1987Bílý Kostel Nad NisouBílý Kostel Nad Nisou
Muži237Pokorný JiříCZE1974Žirafy SlanýKladno
Muži238Rajský JosefCZE1986Praha 4Praha 4
Muži239Saksun LukášCZE1995Český Ráj OutdoorKamenice
Muži240Schrotz MiroslavCZE1978PulečnýPulečný
Muži241Smola JosefCZE1951Mk Seitl OstravaOstrava
Muži242Souček JakubCZE1983VelimVelim
Muži244Škorna MilošCZE1977Žirafy SlanýSlaný
Muži245Škorna MiroslavCZE1990Žirafy SlanýSlaný
Ženy246Škornová LindaCZE1997Žirafy SlanýSlaný
Muži247Táborský ZbyněkCZE1985KolínKolín
Muži248Tomša DaliborCZE1971Žirafy SlanýKladno
Muži249Trunečka KarelCZE1985KladnoKladno
Muži251Vojtěchovský MichalCZE1994Malý ÚjezdMalý Újezd
Muži252Vyšata KarelCZE1992Svobodná Republika ŽižkovPraha
Ženy253Zajícová VěraCZE1964Praha 6Praha 6
Muži254Zaoral JosefCZE1972LenochodKojetín
Muži255Zelený TomášCZE1994NáchodNáchod
Muži256Zeman MarekCZE1981PrahaPraha
Muži301Bureš VáclavCZE1989NasavrkyNasavrky
Muži302Cerny JakubCZE1982PodebradyPodebrady
Muži303Filip AlexandrCZE1983České BudějoviceČeské Budějovice
Muži304Fremund JanCZE1987CposPísty
Muži305Hibner JacekPOL1972Górskie ResortyŁódź
Ženy306Hliňáková PetraCZE1972Praha - KloboukPraha - Klobouk
Muži320Hofman JiříCZE1970Jirka StovkařPraha 15
Muži307Javůrek ŠtěpánCZE1987ChodovChodov
Muži308Kulhanek PetrCZE1971Lk Slovan Karlovy VaryKarlovy Vary
Ženy309Kvasničková EvaCZE1977Český BrodČeský Brod
Muži319Luberda PetrCZE1965Dvtech.cz České BudějoviceČeské Budějovice
Muži311Novotný JanCZE1975TáborTábor
Ženy230Nývltová TerkaCZE1995NáchodNáchod
Muži313Plihal TomášCZE1975Ocr PardubaciPardubice
Muži314Polívka LukášCZE1981Dóda TeamOkrouhlá
Muži315Šimek LiborCZE1975LišákJablonec Nad Nisou
Muži316Šusta MilanCZE1967VlkančiceVlkančice
Muži317Vašek RomanCZE1973NěmčoviceNěmčovice
Muži318Zaťko TomášCZE1990HazlovHazlov
Ženy201Antošová HanaCZE1986Stovka PodkrkonošímPetříkovice 18
Muži401Bartoníček JanCZE1983Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
Ženy402Bogušovská GabrielaCZE1973Mníšek Pod BrdyMníšek Pod Brdy
Muži210Farbák IvanCZE1969Stovka PodkrkonošímDvůr Králové Nad Labem
Ženy403Friedlaenderová LuciaCZE1981LorelaiZlín
Muži404Kopp MilanCZE1985ZlínZlín
Muži310Macura RadekCZE1975Praha - KyjePraha - Kyje
Ženy406Márová KláraCZE1984Run Labe Run TýmPraha 7 - Troja
Muži170Steinmetz AsangasCZE1967Sri Chinmoy Marathon TeamZlín
Muži407Šumník AdamCZE1996OlomoucOlomouc
Muži405Třasák JanCZE1981adidas Runners PraguePraha 21
Muži186Vladovič PranabCZE1976Sri Chinmoy Marathon TeamZlín
Muži502Bajtek RostislavCZE1983Spk@nvppCesky Tesin
Muži501Bracke SamNLD1992AmsterdamAmsterdam
Muži503Ďopan LukášCZE1988JeseníkJeseník
Muži544Furik DanielCZE1990Lipno Nad VltavouLipno Nad Vltavou
Muži543Gajdoš JosefCZE1986Sportovní Klub ZŠ Na Lukách PoličkaPolička
Muži542Gottvald JaroslavCZE1989NatrhnutiritJablonec Nad Nisou
Muži504Grusz FilipCZE1984Podej Mi PivoPraha 6
Muži505Herbs VáclavCZE1973StředoklukyStředokluky
Muži506Huhta HenrikSWE1990ChimangoSundsvall
Muži507Jírovec MartinCZE1975SimplifyČeské Budějoivec
Muži508Just PetrCZE1976KuřimKuřim
Ženy509Kadlečková KateřinaCZE1978PrahaPraha
Muži510Kandrik BronislavSVK1981PrahaPraha
Muži511Kekrt LukášCZE1996TrailpointVětrušice
Muži512Klouček FilipCZE1995Uruz RunPardubice
Muži513Konečný OndřejCZE1992Karpatští VlciVnorovy
Muži514Koranda PavelCZE1979LadermonVelká Bystřice
Muži515Koza PavelCZE1978Sólo KozaPraha 4
Muži516Leitner EricARG1987Chimango PivovarPraha
Muži540Mastnik LeosCZE1987Www.onewayticket.teamRadlo 330
Muži517Matějka JosefCZE1973Praha 9Praha 9
Muži518Novotný JosefCZE1969Velká DobráVelká Dobrá
Muži519O Keeffe BobCZE1990Old Town RunningPraha
Muži520Pelikán MichalCZE1974ZdibyZdiby
Muži521Pleva PetrCZE1961ZlínZlín
Muži522Prokop JaroslavCZE1981MrakotinMrakotin
Ženy523Pýchová LucieCZE1986Suchý DůlSuchý Důl
Muži524Rýdl JanCZE1992TrutnovTrutnov
Muži525Seman MilanCZE1976PardubicePardubice
Muži526Semela PavelCZE1974Praha 7Praha 7
Muži527Schier JanCZE1981Palstat / VrchlabÍVrchlabí
Muži528Slepica PavelCZE1974Www.jas-eurookna.comBystrovany
Muži529Smejkal LadislavCZE1964TudlenudlerunOřechov
Muži531Šíma DavidCZE1971Tigi-shu AldroffÚnětice
Muži532Štěpánský JanCZE1994Loko TrutnovTrutnov
Muži533Tláskal JanCZE1983PřerovPřerov
Muži534Tryzna TomášCZE1992JívkaJívka
Muži541Ulrych TomášCZE1989Jablonec Nad NisouJablonec Nad Nisou
Muži535Urbaczka MatějCZE1996Nvpp/hodinky-365.czTřinec
Muži536Van Asselt ChielNLD1988ChimangoPraha
Muži537Vrbata JanCZE1986Nadšenci Z PosázavíVáclavice
Muži538Vyštejn JiříCZE1981Www.pilateskdykoli.czČeský Dub
Muži321Kotrba RadekCZE1974ŘíčanyŘíčany
Muži137Kranjc TomazSVN1980PrahaPraha
Muži141Mancini UrosSVN1984PrahaPraha
Muži312Pavlík JanCZE1978Tk KorýšiBrno
Muži530Stredel JuanVEN1971CzcovenTeplice

startovní listina K100, vlna Vlci (běžci, ITRA)

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 44 účastníků ( 42 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži502Bajtek RostislavCZE1983Spk@nvppCesky Tesin
Muži501Bracke SamNLD1992AmsterdamAmsterdam
Muži503Ďopan LukášCZE1988JeseníkJeseník
Muži544Furik DanielCZE1990Lipno Nad VltavouLipno Nad Vltavou
Muži543Gajdoš JosefCZE1986Sportovní Klub ZŠ Na Lukách PoličkaPolička
Muži542Gottvald JaroslavCZE1989NatrhnutiritJablonec Nad Nisou
Muži504Grusz FilipCZE1984Podej Mi PivoPraha 6
Muži505Herbs VáclavCZE1973StředoklukyStředokluky
Muži506Huhta HenrikSWE1990ChimangoSundsvall
Muži507Jírovec MartinCZE1975SimplifyČeské Budějoivec
Muži508Just PetrCZE1976KuřimKuřim
Ženy509Kadlečková KateřinaCZE1978PrahaPraha
Muži510Kandrik BronislavSVK1981PrahaPraha
Muži511Kekrt LukášCZE1996TrailpointVětrušice
Muži512Klouček FilipCZE1995Uruz RunPardubice
Muži513Konečný OndřejCZE1992Karpatští VlciVnorovy
Muži514Koranda PavelCZE1979LadermonVelká Bystřice
Muži515Koza PavelCZE1978Sólo KozaPraha 4
Muži516Leitner EricARG1987Chimango PivovarPraha
Muži540Mastnik LeosCZE1987Www.onewayticket.teamRadlo 330
Muži517Matějka JosefCZE1973Praha 9Praha 9
Muži518Novotný JosefCZE1969Velká DobráVelká Dobrá
Muži519O Keeffe BobCZE1990Old Town RunningPraha
Muži520Pelikán MichalCZE1974ZdibyZdiby
Muži521Pleva PetrCZE1961ZlínZlín
Muži522Prokop JaroslavCZE1981MrakotinMrakotin
Ženy523Pýchová LucieCZE1986Suchý DůlSuchý Důl
Muži524Rýdl JanCZE1992TrutnovTrutnov
Muži525Seman MilanCZE1976PardubicePardubice
Muži526Semela PavelCZE1974Praha 7Praha 7
Muži527Schier JanCZE1981Palstat / VrchlabÍVrchlabí
Muži528Slepica PavelCZE1974Www.jas-eurookna.comBystrovany
Muži529Smejkal LadislavCZE1964TudlenudlerunOřechov
Muži531Šíma DavidCZE1971Tigi-shu AldroffÚnětice
Muži532Štěpánský JanCZE1994Loko TrutnovTrutnov
Muži533Tláskal JanCZE1983PřerovPřerov
Muži534Tryzna TomášCZE1992JívkaJívka
Muži541Ulrych TomášCZE1989Jablonec Nad NisouJablonec Nad Nisou
Muži535Urbaczka MatějCZE1996Nvpp/hodinky-365.czTřinec
Muži536Van Asselt ChielNLD1988ChimangoPraha
Muži537Vrbata JanCZE1986Nadšenci Z PosázavíVáclavice
Muži538Vyštejn JiříCZE1981Www.pilateskdykoli.czČeský Dub

startovní listina opožděný bus

start ~ 20:38:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži321Kotrba RadekCZE1974ŘíčanyŘíčany
Muži137Kranjc TomazSVN1980PrahaPraha
Muži141Mancini UrosSVN1984PrahaPraha
Muži312Pavlík JanCZE1978Tk KorýšiBrno
Muži530Stredel JuanVEN1971CzcovenTeplice

startovní listina K 55

start ~ 31:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 109 účastníků ( 59 mužů, 50 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži701Ajm PetrCZE1985StraškovStraškov
Ženy702Ajmová MarkétaCZE1985StraškovStraškov
Ženy703Andršová EvaCZE1984HejniceHejnice
Muži704Babovak JanCZE1986Ho Squadráti OutdoorPraha
Muži705Bubník KarelCZE1976Praha UhřiněvesPraha Uhřiněves
Ženy706Bubníková MonikaCZE1978LitvínovLitvínov
Muži707Cakl LubomírCZE1961České BudějoviceČeské Budějovice
Ženy708Čajánková PavlínaCZE1984Nový Jičín 3Nový Jičín 3
Ženy709Černovská VendulaCZE1984Klášter Hradiště N.jKlášter Hradiště N.j
Ženy807Červinková AndreaCZE1993Jablonec Nad NisouJablonec Nad Nisou
Ženy710Divíšková PavlinaCZE1974Svaz ČeskÝch BohÉmŮNáchod 1
Muži711Drahokoupil JakubCZE1983Kačerov Jak HurikánPraha
Ženy712Durinová PetraCZE1979LitvínovLitvínov
Ženy713Dvořáčková SáraCZE2001Velké BřeznoVelké Březno
Ženy714Flašarová LenkaCZE1972Svaz Českých BohémůNáchod
Muži715Fořt JanCZE1993JistebniceJistebnice
Muži716Fráz LukášCZE1984Sk BabicePraha 6
Muži717Geltner JakubCZE2001Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
Ženy718Genttnerová KateřinaCZE1990ChimangoPraha 7
Ženy720Hájková MichaelaCZE1974SokolovSokolov
Muži721Haňavec MartinCZE1971Element TeamHradec Králové
Muži722Houdek JakubCZE1987Run MagazinePardubice
Ženy723Hovorková IvanaCZE1966ChodovChodov
Ženy724Hubatová-vacková JanaCZE1992Praha 2Praha
Muži725Hubený MiloslavCZE1988CerheniceCerhenice
Ženy726Chudobová KateřinaCZE1985JilemniceJilemnice
Ženy727Jakubů TerezieCZE2001BoskoviceBoskovice
Muži728Janeček JiříCZE2001Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
Ženy729Jansová JanaCZE1980DoksyDoksy
Muži730Jasek MaciejPOL1975Drużyna Atoma Zielona GóraZielona Góra
Ženy731Javůrková EvaCZE1973StrakoniceStrakonice
Ženy732Jílková KláraCZE1993HořoviceHořovice
Ženy733Jurkute SandraLTU1986Praha 2Praha 2
Muži734Karpíšek DavidCZE1974PardubicePardubice
Muži735Konšel JakubCZE1985Nad Štolou RevivalPraha 7
Muži736Kožený MartinCZE1986PardubicePraha
Ženy737Krejčová MartinaCZE1985Česká LípaČeská Lípa
Ženy738Kršková AnnaCZE1984OlomoucOlomouc
Muži739Křeček JakubCZE1982Surfwave.czLíbeznice
Muži740Kubát LukášCZE1993Ho VrchVrchlabí
Muži741Kubicki RobertPOL1967Zielona GóraZielona Góra
Ženy742Kulhánková BarboraCZE1973Karlovy VaryKarlovy Vary
Ženy743Kuračová MonikaCZE1975LitvínovLitvínov
Muži744Kysela LiborCZE1983Praha 14Praha 14
Ženy745Lounová KateřinaCZE1977NymburkNymburk
Muži746Macias WaldemarPOL1958Zielona GóraZielona Góra
Ženy719Mackova JohanaCZE1992DynafitTrutnov
Muži747Marak PeterCZE1971PodebradyPodebrady
Ženy748Martišová AlicaCZE1964Bělá Pod BezdězemBělá Pod Bezdězem
Muži749Matěja JanCZE1976Praha 10 - VršovicePraha 10 - Vršovice
Ženy750Mlčáková LadislavaCZE1984OpatoviceOpatovice
Muži751Mrkvica BřetislavCZE1980RaduňRaduň
Muži752Neubauer PavelCZE1986Ho VrchlabiDolni Lanov
Ženy753Nouzova JanaCZE1975Sts Chvojkovice-brodPraha
Muži754Novák PetrCZE1981Mozaika HkRožnov 43
Muži755Nový IvoCZE1964Poděbradský SvišťPoděbrady
Muži757Ohrádka MarekCZE1992SedlčanySedlčany
Muži756Ohrádka MartinCZE1992SedlčanySedlčany
Muži758Páša OndřejCZE1997DražiceDražice
Muži811Petura PetrCZE1977JenstejnJenstejn
Ženy759Piknerova LucieCZE1984Česky Brod LibliceČesky Brod Liblice
Ženy801Pluhařová RutCZE1972NechaniceNechanice
Ženy760Pokorná BarboraCZE1988PrahaPraha
Ženy761Porubková JanaCZE1973LitíčLitíč
Ženy802Pourová AnetaCZE1989JaroměřJaroměř
Ženy762Prevorova MonikaCZE1968Praha 10Praha 10
Muži764Prochazka DavidCZE1985PrahaPraha
Muži763Procházka PavelCZE1986Praha 8Praha 8
Ženy765Prokůpková PetraCZE2000For FunFrýdek-místek
Muži766Rameš VojtěchCZE2001DěčínDěčín
Muži767Řezníček MilanCZE1967PrahaPraha
Ženy768Řezníčková ŠárkaCZE1992PrahaPraha
Ženy769Seifertová LucieCZE1984Blázni z Radimovky Praha 6
Muži770Sevelda MiroslavCZE1975PrahaPraha
Ženy771Schmidtová JanaCZE1978Surfwave.czNová Ves
Muži772Schoř MartinCZE1975JičínJičín
Muži773Sixta JanCZE1985Ho Squadráti OutdoorTeplice
Muži774Sixta JiříCZE1987LounyLouny
Ženy775Slavíková MonikaCZE1986NačešiceNačešice
Ženy803Solnařová PetraCZE1990Ho Squadráti OutdoorKolín
Muži776Sušický JanCZE19922bwinnerPraha - Klánovice
Ženy777Svetlíková PetraCZE1988Česká TřebováČeská Třebová
Muži778Šedý VojtěchCZE1990PrahaPraha
Muži779Šefl FilipCZE1989Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
Ženy780Šenoldová ZuzanaCZE1988Kačerov Jak HurikánPraha
Muži808Šimek RostislavCZE1969PoděbradyPoděbrady
Muži781Škopík VáclavCZE1967Veselí Nad MoravouVeselí Nad Moravou
Ženy782Štíbrová LucieCZE1989Břežany Ii Český BrodBřežany Ii Český Brod
Muži783Štorek PavelCZE1989SkutečSkuteč
Muži784Štuller JanCZE1985Praha 2Praha 2
Muži785Talacko KarelCZE1972PečkyPečky
Muži786Tomasik AndrzejPOL1969Zielona GóraZielona Góra
Muži787Troníček JanCZE1988Blázni z Radimovky Praha 6
Muži788Trunda MichalCZE1979Králův DvůrKrálův Dvůr
Muži789Turzynski MichaelGER1968100 Marathon ClubHannover
Ženy790Válková KláraCZE2004For FunOstrava - Výškovice
Ženy804Veselá JanaCZE1975Sts Chvojkovice-brodPraha
Muži791Veselý LukášCZE1972Sts Chvojkovice-brodPraha
Muži793Vítek MiroslavCZE1983KnafLitoměřice
Muži792Vítek RomanCZE1986SedlčanySedlčany
Ženy794Vítková MirkaCZE1981BerounBeroun
Muži795Vlach ViktorCZE1969Praha 5Praha 5
Muži796Voženílek MichalCZE1980PardubicePardubice
Ženy797Vrablíková KláraCZE1972Praha 4Praha 4
Muži798Walla TomášCZE1985KladnoKladno
Ženy799Zapletalová BarboraCZE1988Česká TřebováČeská Třebová
Muži805Zelinka LubošCZE1978ButovesButoves
Muži806Zniszczol MarcelCZE1986Ho Squadráti OutdoorKolín
Ženy800Zouharová KláraCZE2001LysiceLysice

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 20 účastníků ( 18 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži do 5910Cirkva LukášCZE1978StrančiceStrančice
Muži do 5911Erbert LadislavCZE1977Sk Harant PeckaPecka
Ženy do 5912Fišerová DagmarCZE1975Sk Vrchlabí Smola KonstrukceVrchlabí
Muži nad 601Fliegl MiroslavCZE1954Psk Olymp PrahaPraha 5
Muži do 3917Groh RadoslavCZE1988Hs Špindlerů MlýnVrchlabí
Muži do 3919Haas JanCZE1984Kasper Swix Team TrutnovTrutnov
Ženy do 392Hanouskova BarboraCZE1990PrahaPraha
Muži do 5913Hanuš RadekCZE1978Vrchaři VrchlabíLánov
Muži do 393Jaroš JosefCZE1982Sport Club VrchlabíVrchlabí
Muži do 3914Jenkut TichomírCZE1998PrahaPraha
Muži do 394Juříček JanCZE1991PrahaPraha
Muži do 395Malaník TomášCZE1995Želechovice Nad DřevnicíŽelechovice Nad Dřevnicí
Muži do 5918Mašek PetrCZE1979Sk Vrchlabí Smola KonstrukceVrchlabí
Muži do 5916Ňorek MartinCZE1978Dvůr Králové Nad LabemDvůr Králové Nad Labem
Muži do 3915Obert DávidSVK2000Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš
Muži do 396Skelton JamieCZE1985PrahaPraha
Muži do 397Urbaczka JanCZE1991Nvpp TeamTřinec
Muži do 598Vaněk DavidCZE1974Bezděkov Nad MetujíBezděkov Nad Metují
Muži do 599Wolf DavidCZE1972Janov Nad NisouDesná