pochod

výsledky

Krakonošova 100, dálkový pochod

23.09.2022 - 24.09.2022 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

běh 25km celkem: 30 , muži : 20, ženy: 10, Dorostenci: 2, Muži do 39: 10, Muži do 59: 8, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina běh 25km

start ~ 34:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLabskaPetrovkaLuzickaLucniPecStrazneStrazne
1 1 / Muži do 39 [ 30 ] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy 01:45:56 00:00 10:32:25 (1) mezičasy
2 2 / Muži do 39 [ 22 ] Michal Čermák 1985 CZE Semily 01:54:20 08:23 10:33:45 (3) 11:32:25 (3) mezičasy
3 1 / Muži do 59 [ 26 ] Ladislav Erbert 1977 CZE Tj Harant Pecka 01:54:27 08:30 10:33:43 (2) 11:32:20 (1) mezičasy
4 3 / Muži do 39 [ 29 ] Matěj Šimůnek 1987 CZE Rokytnice Nad Jizerou 01:54:43 08:46 10:34:04 (4) 11:32:22 (2) mezičasy
5 2 / Muži do 59 [ 1 ] Petr Mašek 1979 CZE Sk Vrchlabí 01:56:15 10:18 10:34:27 (5) 11:34:18 (4) mezičasy
6 3 / Muži do 59 [ 18 ] Martin Ňorek 1978 CZE Dvůr Králové Nad Labem 02:03:16 17:20 10:35:30 (7) 11:38:35 (5) mezičasy
7 4 / Muži do 59 [ 20 ] Radek Hanuš 1978 CZE Skialpshop/krkonoše 02:04:31 18:34 10:34:56 (6) 11:38:59 (6) mezičasy
8 1 / Ženy do 39 [ 19 ] Barbora Hynková 1984 CZE Salomon 02:10:23 24:26 10:36:58 (8) 11:43:42 (7) mezičasy
9 1 / Ženy do 59 [ 4 ] Svatoslava Kacířová 1981 CZE Loko Trutnov 02:11:04 25:07 10:37:51 (9) 11:45:06 (9) mezičasy
10 5 / Muži do 59 [ 13 ] Jan Czagan 1971 CZE Sdh Dědek 02:12:42 26:45 10:39:56 (12) mezičasy
11 4 / Muži do 39 [ 12 ] Frantisek Polanka 1994 CZE Harrachov 02:14:52 28:56 10:38:06 (11) 11:46:42 (10) mezičasy
12 2 / Ženy do 59 [ 25 ] Andrea Novotná 1978 CZE Poříčanské Jelito 02:17:20 31:24 10:41:42 (15) 11:51:00 (11) mezičasy
13 2 / Ženy do 39 [ 23 ] Eliška Šulcová 1988 CZE Vysoké Nad Jizerou 02:17:53 31:56 10:37:53 (10) 11:44:14 (8) mezičasy
14 6 / Muži do 59 [ 17 ] Tomáš Číhař 1970 CZE Holice 02:17:57 32:00 10:41:46 (16) 11:51:02 (12) mezičasy
15 3 / Ženy do 59 [ 8 ] Šárka Sýkorová 1976 CZE Sýkorky 02:21:22 35:25 10:41:13 (13) 11:53:11 (13) mezičasy
16 3 / Ženy do 39 [ 7 ] Bára Müllerová 1996 CZE Lk Pernink 02:26:14 40:18 10:43:45 (21) 11:57:36 (15) mezičasy
17 5 / Muži do 39 [ 2 ] Jan Czagan 1993 CZE Sdh Dědek 02:26:39 40:42 10:43:37 (20) 11:58:25 (16) mezičasy
18 6 / Muži do 39 [ 15 ] David Antoš 1985 CZE Hořice 02:27:18 41:21 10:41:20 (14) 11:56:56 (14) mezičasy
19 7 / Muži do 59 [ 9 ] Martin Sýkora 1979 CZE Sýkorky 02:31:30 45:33 10:42:40 (17) 11:58:42 (17) mezičasy
20 1 / Dorostenci [ 10 ] Tuan Tran Anh 2005 VNM Tac 02:34:54 48:57 10:43:26 (19) 11:59:31 (18) mezičasy
21 2 / Dorostenci [ 14 ] Vilém Zábranský 2004 CZE Tac 02:34:54 48:57 10:43:26 (18) 11:59:44 (19) mezičasy
22 7 / Muži do 39 [ 28 ] Jiří Souček 1993 CZE Naboso 02:36:24 50:27 10:45:16 (23) 12:19:23 (21) mezičasy
23 8 / Muži do 39 [ 27 ] Jakub Kolomicenko 1988 CZE Ttt 02:36:24 50:28 10:45:17 (24) 12:19:21 (20) mezičasy
24 4 / Ženy do 39 [ 11 ] Jana Nagyová 1991 CZE Harrachov 02:38:43 52:46 10:45:50 (25) mezičasy
25 4 / Ženy do 59 [ 16 ] Verónica Ramos Pérez 1976 ESP Praha 9 03:07:39 01:21:42 10:51:51 (26) 12:29:45 (22) mezičasy
26 5 / Ženy do 59 [ 24 ] Jana Janouchová 1963 CZE 3d Fitness Team 03:30:34 01:44:37 10:59:28 (27) 12:46:53 (23) mezičasy
DNF / Muži do 59 [ 21 ] Kamil Popelák 1981 CZE Mma Brothers Gym Poděbrady 10:44:20 (22) mezičasy
DNS / Ženy do 39 [ 6 ] Lucie Kuklíková 1997 CZE Kolín
DNS / Muži do 39 [ 5 ] Jan Veselý 1985 CZE Trutnov
DNS / Muži do 39 [ 3 ] Tomáš Vlček 1993 CZE Trutnov