pochod

výsledky

Krakonošova 100, dálkový pochod

16.06.2023 - 17.06.2023 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 184, muži : 151, ženy: 33, Muži: 151, Ženy: 33 [html] [pdf] [xls]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 87, muži : 69, ženy: 18, Muži: 69, Ženy: 18 [html] [pdf] [xls]
K100, vlna Tetřívci celkem: 24, muži : 19, ženy: 5, Muži: 19, Ženy: 5 [html] [pdf] [xls]
K100, vlna Lišky celkem: 18, muži : 15, ženy: 3, Muži: 15, Ženy: 3 [html] [pdf] [xls]
K100, vlna Srnky celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf] [xls]
K100, vlna Vlci (běžci, ITRA) celkem: 49, muži : 44, ženy: 5, Muži: 44, Ženy: 5 [html] [pdf] [xls]
K 50 (dálkový pochod 50km) celkem: 170, muži : 108, ženy: 62, Muži: 108, Ženy: 62 [html] [pdf] [xls]
K 25 (pochod) celkem: 44, muži : 17, ženy: 27, Muži: 17, Ženy: 27 [html] [pdf] [xls]
běh 25km (závod) celkem: 14, muži : 9, ženy: 5, Dorostenci: 1, Muži do 39: 4, Muži do 59: 2, Muži nad 60: 2, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 3, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Krakonošova 100, dálkový pochod pdf N/A 17.06.2023 21:16:42
Krakonošova 100, dálkový pochod po kategoriích pdf N/A 17.06.2023 21:16:42

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyLužickáLučníDěčínskáPomezkyRýchoryČernáSvornostStrážné
1 1 / Muži [ 505 ] Radek Brunner 1974 CZE Kobras Runlab 11:20:52 00:00 21:37:32 (1) 22:27:28 (1) 23:14:37 (1) 12:11 (1) 01:41:59 (1) 02:49:28 (1) 04:34:36 (1) 06:11:52 (1) 07:00:52 (1) 07:52:27 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 512 ] Alexandr Filip 1983 CZE České Budějovice 12:58:54 01:38:02 21:40:54 (7) 22:40:55 (13) 23:36:37 (6) 42:03 (6) 02:23:33 (3) 03:37:59 (3) 05:56:09 (3) 07:33:20 (3) 08:01:58 (3) 09:26:33 (2) mezičasy
2 2 / Muži [ 548 ] Vítězslav Šolc 1991 CZE Bk Náchod 12:58:54 01:38:02 21:41:40 (11) 22:35:23 (5) 23:32:10 (5) 35:47 (4) 02:11:14 (2) 03:28:44 (2) 05:43:50 (2) 07:32:55 (2) 08:01:48 (2) 09:27:19 (3) mezičasy
4 4 / Muži [ 128 ] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 6 13:28:59 02:08:06 20:44:02 (1) 21:43:21 (1) 22:37:54 (1) 23:43:20 (1) 01:27:57 (1) 02:43:20 (1) 05:05:16 (1) 06:43:42 (1) 07:13:36 (2) 08:58:00 (1) mezičasy
5 5 / Muži [ 518 ] Lukáš Jirásek 1990 CZE Svoboda Nad Úpou 13:29:52 02:08:59 21:41:35 (9) 22:40:18 (12) 23:37:58 (7) 45:20 (8) 02:30:56 (6) 03:47:47 (4) 06:05:55 (4) 07:40:20 (4) 08:10:46 (4) 09:50:57 (4) mezičasy
6 6 / Muži [ 537 ] Marek Svoboda 1977 CZE Běžci Moravany 13:44:28 02:23:35 21:41:30 (8) 22:39:30 (8) 23:38:06 (8) 43:38 (7) 02:42:28 (9) 04:08:39 (10) 06:26:39 (7) 08:10:34 (5) 08:43:14 (5) 10:11:53 (5) mezičasy
7 7 / Muži [ 516 ] Filip Hrbek 1989 CZE Pwc 13:49:55 02:29:02 21:38:23 (3) 22:32:46 (2) 23:26:58 (2) 33:37 (3) 02:27:24 (5) 03:52:21 (6) 06:10:06 (5) 08:15:06 (7) 08:50:10 (7) 10:16:32 (6) mezičasy
8 1 / Ženy [ 546 ] Marie Zelená 1985 CZE Rab/scarpa 13:56:16 02:35:23 21:42:05 (14) 22:42:03 (15) 23:38:15 (9) 41:38 (5) 02:27:15 (4) 03:49:40 (5) 06:13:41 (6) 08:10:38 (6) 08:43:24 (6) 10:17:48 (7) mezičasy
9 8 / Muži [ 540 ] Jiří Špaček 1983 CZE Šogorisa 14:15:04 02:54:11 21:41:49 (12) 22:42:00 (14) 23:43:07 (12) 48:30 (10) 02:37:30 (7) 04:05:32 (8) 06:35:32 (11) 08:27:42 (8) 09:07:16 (8) 10:33:33 (8) mezičasy
10 9 / Muži [ 519 ] Tomáš Kadlas 1980 CZE Liberec 14:15:43 02:54:50 21:41:39 (10) 22:43:24 (16) 01:57 (29) 01:23:37 (29) 03:18:40 (21) 04:35:27 (17) 06:48:44 (15) 08:44:04 (13) 09:14:11 (10) 10:42:10 (9) mezičasy
11 10 / Muži [ 520 ] Bronislav Kandrik 1981 SVK Praha 14:21:40 03:00:47 21:43:56 (18) 22:48:00 (21) 23:51:09 (21) 01:04:07 (19) 03:10:09 (19) 04:36:46 (19) 06:52:55 (17) 08:47:58 (14) 09:19:08 (13) 10:46:25 (10) mezičasy
12 11 / Muži [ 549 ] Jiří Čepelka 1997 CZE Vrchlabí 14:29:42 03:08:50 21:44:37 (23) 22:47:26 (18) 23:44:58 (16) 50:12 (13) 02:49:09 (12) 04:13:38 (14) 06:31:51 (9) 08:39:59 (9) 09:14:02 (9) 10:50:25 (11) mezičasy
12 11 / Muži [ 503 ] Ondřej Bloudek 1977 CZE Světáci 14:29:42 03:08:50 21:44:06 (20) 22:47:31 (19) 23:44:36 (14) 51:33 (14) 02:40:54 (8) 04:05:27 (7) 06:43:08 (14) 08:41:10 (10) 09:14:19 (11) 10:50:29 (12) mezičasy
14 13 / Muži [ 506 ] Martin Bubeníček 1990 CZE Praha 14:39:06 03:18:13 21:41:59 (13) 22:40:12 (11) 23:48:41 (19) 56:50 (18) 02:49:59 (13) 04:11:46 (11) 06:42:32 (13) 08:48:37 (16) 09:20:06 (14) 10:58:48 (13) mezičasy
14 13 / Muži [ 538 ] David Šálek 1988 CZE Crossfit Praha 14:39:06 03:18:13 21:42:14 (15) 22:40:10 (10) 23:40:30 (11) 56:36 (17) 02:51:45 (14) 04:11:48 (12) 06:42:26 (12) 11:19:32 (35) 09:20:22 (15) 10:59:00 (14) mezičasy
16 15 / Muži [ 525 ] Ernest Mlynarczyk 1971 POL Łódź 14:47:41 03:26:48 21:45:50 (27) 22:48:13 (23) 23:47:44 (18) 01:05:49 (21) 03:02:36 (16) 04:20:02 (15) 06:32:59 (10) 08:41:17 (11) 09:15:35 (12) 11:10:03 (15) mezičasy
17 16 / Muži [ 501 ] Jan Babický 1976 CZE Klub Přátel Člověka V Tísni 14:52:02 03:31:10 21:44:44 (24) 22:47:48 (20) 23:46:50 (17) 55:43 (15) 02:49:00 (11) 04:08:35 (9) 06:48:48 (16) 08:41:25 (12) 09:27:24 (17) 11:12:10 (17) mezičasy
18 17 / Muži [ 541 ] Jan Tláskal 1982 CZE Přerov 14:53:22 03:32:29 21:40:36 (6) 22:39:04 (7) 23:43:31 (13) 49:56 (12) 02:46:25 (10) 04:13:04 (13) 06:30:30 (8) 08:48:02 (15) 09:21:44 (16) 11:11:07 (16) mezičasy
19 18 / Muži [ 504 ] Filip Brož 1989 CZE Andrlesport 14:53:51 03:32:58 21:47:42 (34) 22:55:20 (29) 05:35 (32) 01:23:52 (30) 03:23:31 (22) 04:38:03 (20) 07:00:50 (18) 09:05:01 (17) 09:40:33 (18) 11:16:21 (18) mezičasy
20 2 / Ženy [ 515 ] Štěpánka Herradová 1978 CZE Plzeň 15:09:30 03:48:38 21:44:25 (22) 22:48:19 (24) 23:58:48 (26) 01:19:42 (28) 03:25:13 (23) 04:49:32 (23) 07:14:00 (20) 09:12:11 (18) 09:45:15 (19) 11:30:03 (19) mezičasy
21 19 / Muži [ 308 ] Martin Kopecky 1981 CZE Kopacaci 15:23:51 04:02:58 21:22:13 (5) 22:35:24 (3) 00:40 (6) 58:23 (1) 03:06:02 (1) 04:35:34 (1) 07:13:11 (1) 09:06:30 (1) 09:40:56 (1) 11:16:02 (1) mezičasy
22 20 / Muži [ 507 ] Martin Coufal 1993 CZE Olomouc 15:45:34 04:24:42 21:43:57 (19) 22:46:58 (17) 23:44:39 (15) 55:59 (16) 03:01:34 (15) 04:29:44 (16) 07:13:13 (19) 09:29:20 (21) 10:10:04 (21) 12:02:41 (20) mezičasy
23 21 / Muži [ 517 ] David Chudoba 1983 CZE Paka! 15:50:18 04:29:25 21:46:00 (29) 22:51:14 (27) 23:51:07 (20) 01:04:20 (20) 03:10:02 (18) 04:36:43 (18) 07:15:32 (21) 09:33:51 (22) 10:17:42 (23) 12:07:59 (21) mezičasy
24 22 / Muži [ 513 ] Čeněk Hampel 1987 CZE Bscom 15:59:21 04:38:29 21:43:13 (17) 22:49:04 (25) 23:59:06 (27) 01:18:53 (27) 03:25:41 (24) 04:50:32 (24) 07:26:40 (24) 09:29:05 (20) 10:10:26 (22) 12:08:37 (22) mezičasy
25 23 / Muži [ 114 ] Tomáš Číhař 1970 CZE Chvojenec 16:14:13 04:53:20 20:49:49 (5) 22:05:04 (5) 23:15:04 (7) 32:23 (6) 02:39:56 (4) 04:19:55 (3) 06:42:20 (2) 08:48:40 (2) 09:37:29 (3) 11:31:38 (2) mezičasy
26 24 / Muži [ 539 ] Robert Šotkovský 1983 CZE Milenov 22 16:18:52 04:57:59 21:44:09 (21) 22:48:12 (22) 23:55:16 (24) 01:12:57 (24) 03:27:34 (26) 05:01:20 (26) 07:40:22 (26) 09:46:25 (23) 10:30:00 (24) 12:28:23 (24) mezičasy
27 25 / Muži [ 521 ] Pavel Koza 1978 CZE Sólo Koza 16:22:37 05:01:44 21:46:10 (30) 22:51:22 (28) 23:55:08 (23) 01:07:42 (23) 03:16:26 (20) 04:41:56 (21) 07:19:17 (22) 09:50:53 (24) 10:36:27 (25) 12:34:55 (25) mezičasy
28 26 / Muži [ 523 ] Tomas Kroupa 1980 CZE Plzeň 16:24:52 05:03:59 21:47:34 (32) 23:00:04 (33) 04:04 (30) 01:29:37 (35) 03:31:58 (28) 04:51:37 (25) 07:19:20 (23) 09:17:31 (19) 09:59:36 (20) 12:16:26 (23) mezičasy
29 27 / Muži [ 405 ] Jakub Karč 1974 CZE Tonto Forever 16:25:15 05:04:22 21:47:42 (33) 22:56:47 (31) 05:18 (31) 01:26:59 (33) 03:43:32 (32) 05:35:36 (33) 08:09:13 (29) 10:24:25 (29) 10:58:05 (29) 12:46:59 (27) mezičasy
30 3 / Ženy [ 524 ] Lenka Mazochová 1983 CZE Tfrun 16:36:22 05:15:29 21:51:33 (39) 23:01:55 (35) 13:44 (34) 01:25:15 (31) 03:36:09 (29) 05:14:58 (30) 08:04:07 (28) 10:19:08 (28) 10:58:18 (30) 12:58:44 (29) mezičasy
31 28 / Muži [ 532 ] Jan Salomon 1999 CZE Praha 6 16:36:24 05:15:31 21:51:14 (38) 22:59:22 (32) 01:27:27 (34) 03:41:08 (30) 05:10:08 (29) 09:54:04 (25) 10:41:06 (26) 12:40:04 (26) mezičasy
32 29 / Muži [ 529 ] Jan Pohlodek 1980 CZE Hodkovice Nad Mohelkou 16:37:27 05:16:35 21:45:39 (25) 22:49:43 (26) 23:53:25 (22) 01:18:01 (25) 03:27:44 (27) 05:04:13 (27) 07:55:42 (27) 10:13:07 (27) 10:49:38 (27) 12:52:44 (28) mezičasy
33 30 / Muži [ 229 ] Jan Rýznar 1996 CZE Tj Sokol Hrabenov 16:45:08 05:24:16 21:04:58 (2) 22:22:23 (2) 23:28:55 (2) 39:54 (1) 02:41:18 (1) 04:25:17 (2) 07:17:31 (1) 09:25:09 (1) 10:15:28 (1) 12:16:34 (1) mezičasy
34 31 / Muži [ 535 ] Filip Skála 1998 CZE Anura Climbing 16:55:09 05:34:16 21:45:59 (28) 22:55:23 (30) 23:59:26 (28) 01:06:42 (22) 03:26:32 (25) 04:49:02 (22) 07:34:07 (25) 10:07:29 (26) 10:51:25 (28) 13:16:07 (30) mezičasy
35 32 / Muži [ 161 ] Martin Průša 1976 CZE Praha 17:05:00 05:44:07 20:50:11 (7) 22:06:43 (8) 23:14:42 (5) 33:00 (7) 02:40:15 (5) 04:22:12 (4) 07:03:21 (4) 09:16:38 (4) 10:03:25 (5) 12:11:30 (3) mezičasy
36 33 / Muži [ 191 ] Marek Zeman 1981 CZE One Man Show 17:06:17 05:45:24 20:45:28 (4) 22:00:33 (4) 23:01:06 (4) 23:51 (2) 02:38:16 (2) 04:11:15 (2) 06:53:09 (3) 09:13:41 (3) 10:00:05 (4) 12:16:42 (4) mezičasy
37 34 / Muži [ 110 ] Jan Czagan 1971 CZE Sdh Dědek 17:10:26 05:49:33 20:49:51 (6) 22:05:05 (6) 23:15:01 (6) 32:08 (5) 02:39:50 (3) 04:29:31 (5) 07:38:19 (7) 09:45:37 (5) 10:29:47 (6) 12:24:42 (5) mezičasy
38 35 / Muži [ 534 ] Jan Schier 1981 CZE Palstat / Vrchlabí 17:11:47 05:50:54 21:51:06 (37) 23:06:39 (39) 16:44 (37) 01:43:16 (36) 03:54:24 (33) 05:32:51 (32) 08:19:02 (30) 10:45:37 (30) 11:24:55 (31) 13:23:18 (31) mezičasy
39 36 / Muži [ 543 ] Jan Vávra 1966 CZE Ktso 17:14:23 05:53:30 21:45:39 (26) 23:00:16 (34) 01:26:32 (32) 03:58:28 (34) 05:39:04 (34) 08:38:25 (34) 11:02:40 (33) 11:44:16 (32) 13:32:32 (32) mezičasy
40 37 / Muži [ 224 ] Miroslav Škorna 1990 CZE Slaný 17:29:24 06:08:31 20:53:43 (13) 22:18:12 (12) 23:40:33 (13) 01:13:40 (12) 03:26:54 (8) 05:07:43 (10) 08:07:08 (10) 10:17:49 (8) 10:56:17 (8) 12:47:28 (6) mezičasy
41 38 / Muži [ 508 ] Jiří Černý 1978 CZE 25 A 17:41:44 06:20:51 21:51:35 (40) 23:08:44 (40) 24:16 (39) 01:54:09 (39) 04:08:24 (35) 05:46:18 (35) 08:35:57 (32) 10:49:41 (31) 12:06:41 (34) 13:59:42 (34) mezičasy
42 39 / Muži [ 301 ] Roman Bazgier 1992 CZE Praha 17:44:45 06:23:53 21:22:27 (8) 22:35:36 (4) 23:44:49 (1) 01:21:29 (3) 03:47:14 (2) 05:31:58 (2) 08:34:22 (2) 10:54:03 (2) 11:46:16 (2) 13:36:36 (3) mezičasy
43 40 / Muži [ 304 ] Martin Cienciala 1992 CZE Plzeň 17:44:58 06:24:06 21:22:25 (7) 22:35:13 (2) 23:44:54 (2) 01:22:17 (4) 03:47:37 (3) 05:32:08 (3) 08:34:24 (3) 10:54:18 (3) 11:46:21 (3) 13:35:39 (2) mezičasy
44 4 / Ženy [ 153 ] Věra Nováková 1976 CZE Praha 17:46:19 06:25:26 20:51:00 (8) 22:19:37 (14) 23:36:50 (10) 57:55 (9) 03:31:31 (9) 05:04:07 (9) 07:46:24 (9) 10:07:41 (6) 10:51:32 (7) 12:56:07 (7) mezičasy
45 41 / Muži [ 544 ] Jiří Vávrů 1974 CZE Tři Veteráni 17:51:05 06:30:13 21:46:46 (31) 23:58:39 (25) 01:18:34 (26) 03:41:36 (31) 05:25:14 (31) 08:25:47 (31) 10:54:47 (32) 11:44:33 (33) 13:58:36 (33) mezičasy
46 42 / Muži [ 165 ] David Souček 1975 CZE Mountain Maniacs 17:55:13 06:34:20 20:56:05 (20) 22:15:29 (9) 23:24:08 (8) 46:30 (8) 03:35:07 (10) 04:56:01 (8) 07:43:29 (8) 10:19:25 (9) 10:58:41 (9) 13:02:14 (8) mezičasy
47 43 / Muži [ 320 ] Lubor Zíta 1973 CZE Let There Be Rock 18:07:31 06:46:38 21:22:13 (6) 22:45:38 (7) 06:35 (7) 01:35:51 (7) 04:07:57 (7) 05:59:53 (8) 08:54:12 (6) 11:05:58 (5) 11:48:40 (4) 13:51:35 (4) mezičasy
48 44 / Muži [ 196 ] Maciej Jasek 1975 POL Zielona Góra 18:10:46 06:49:53 21:02:23 (55) 22:33:47 (29) 23:47:10 (23) 01:24:48 (20) 03:51:56 (17) 05:35:19 (16) 08:17:48 (12) 10:42:05 (11) 11:29:31 (13) 13:22:11 (10) mezičasy
49 45 / Muži [ 181 ] Andrzej Tomasik 1969 POL W Zastępstwie Waldusia 18:10:46 06:49:53 21:00:06 (41) 23:47:06 (22) 01:25:53 (22) 03:51:47 (16) 05:35:23 (17) 08:17:42 (11) 10:41:57 (10) 11:29:21 (12) 13:21:27 (9) mezičasy
50 46 / Muži [ 530 ] Jaro Prokop 1981 CZE Mrákotín 18:15:58 06:55:05 21:50:55 (36) 14:28 (36) 01:43:32 (37) 04:20:20 (37) 05:48:40 (36) 08:36:12 (33) 11:17:55 (34) 12:12:25 (35) 14:26:48 (35) mezičasy
51 47 / Muži [ 302 ] Miroslav Boleslav 1972 CZE Bezník 18:20:59 07:00:06 21:23:26 (10) 22:54:43 (9) 18:00 (9) 01:44:06 (8) 04:08:29 (8) 05:47:22 (6) 08:48:26 (5) 11:16:53 (6) 11:56:28 (6) 14:03:08 (5) mezičasy
52 5 / Ženy [ 401 ] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek Pod Brdy 18:29:08 07:08:15 21:38:06 (1) 22:54:12 (1) 05:31 (1) 01:36:27 (1) 04:10:34 (1) 05:48:45 (1) 08:46:51 (2) 11:18:11 (1) 12:09:47 (2) 14:25:26 (1) mezičasy
52 48 / Muži [ 408 ] Milan Tuhovčák 1978 CZE Ocr Čelákovice 18:29:08 07:08:15 21:38:06 (2) 22:54:15 (2) 05:38 (2) 01:36:31 (2) 04:10:40 (2) 05:48:48 (2) 08:46:43 (1) 11:18:20 (2) 12:09:20 (1) 14:25:55 (2) mezičasy
54 6 / Ženy [ 204 ] Eliska Flajsnerova 1981 CZE Slaný 1 18:30:14 07:09:21 20:56:37 (21) 22:24:50 (18) 23:49:00 (25) 01:22:35 (14) 03:40:41 (13) 05:29:42 (12) 08:39:01 (13) 11:03:42 (12) 11:47:48 (14) 13:48:40 (13) mezičasy
55 49 / Muži [ 226 ] David Šusta 1990 CZE Sokol NaČoz 18:30:14 07:09:21 21:01:55 (48) 22:24:55 (20) 23:48:57 (24) 01:22:48 (15) 03:40:45 (14) 05:29:48 (13) 08:39:04 (14) 11:03:48 (13) 11:47:59 (15) 13:49:43 (14) mezičasy
56 50 / Muži [ 318 ] Václav Vlasák 1986 CZE Forever14 18:40:13 07:19:21 21:22:05 (2) 22:40:05 (6) 23:58:34 (5) 01:26:43 (5) 03:56:31 (5) 05:39:47 (4) 08:36:58 (4) 11:02:50 (4) 11:54:08 (5) 14:23:20 (6) mezičasy
57 51 / Muži [ 215 ] Jan Mašek 1992 CZE Praha 18:46:58 07:26:06 21:10:56 (5) 22:38:56 (5) 23:59:40 (4) 01:25:38 (4) 03:54:38 (4) 05:42:25 (3) 08:50:06 (3) 11:00:51 (2) 11:53:49 (3) 14:04:14 (2) mezičasy
58 52 / Muži [ 203 ] Jakub Červinka 1993 CZE Vrchlabí 18:46:59 07:26:07 21:10:55 (4) 22:38:57 (6) 23:59:38 (3) 01:25:26 (3) 03:54:34 (3) 05:42:29 (4) 08:50:10 (4) 11:00:58 (3) 11:53:44 (2) 14:04:49 (3) mezičasy
59 53 / Muži [ 528 ] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 18:54:17 07:33:25 21:54:16 (49) 23:14:27 (42) 39:55 (43) 02:15:31 (44) 04:52:01 (41) 06:32:27 (39) 09:33:35 (36) 12:18:08 (37) 13:12:14 (37) 15:10:41 (37) mezičasy
60 54 / Muži [ 117 ] Vratislav Drtina 1980 CZE Sac Špindlerův Mlýn 18:56:00 07:35:07 20:45:20 (3) 22:00:17 (2) 23:00:39 (3) 25:05 (4) 02:41:00 (6) 04:32:15 (7) 07:30:46 (6) 10:15:02 (7) 11:07:36 (11) 13:39:27 (11) mezičasy
61 55 / Muži [ 124 ] Martin Hilpert 1979 CZE Sokol Frýdštejn 18:56:01 07:35:08 20:45:19 (2) 22:00:19 (3) 23:00:37 (2) 24:44 (3) 02:41:07 (7) 04:32:11 (6) 07:30:43 (5) 15:12:33 (52) 11:07:29 (10) 13:43:00 (12) mezičasy
62 56 / Muži [ 533 ] Milan Seman 1976 CZE Pardubice 18:56:18 07:35:26 21:51:48 (41) 23:05:26 (37) 17:52 (38) 01:55:57 (40) 04:38:57 (40) 06:24:17 (38) 09:32:36 (35) 12:03:50 (36) 12:45:17 (36) 14:56:38 (36) mezičasy
63 57 / Muži [ 216 ] Radek Nezbeda 1981 CZE Sokol NaČoz 19:19:06 07:58:13 20:56:39 (22) 22:24:54 (19) 23:49:04 (26) 01:22:56 (16) 03:40:51 (15) 05:29:56 (14) 08:42:17 (15) 11:10:01 (14) 12:04:41 (16) 14:29:58 (15) mezičasy
64 58 / Muži [ 111 ] Zdeněk Čabla Čabla 1956 CZE Stay Hard 19:27:24 08:06:31 20:53:47 (14) 22:18:13 (13) 23:44:10 (16) 01:24:35 (19) 04:00:49 (21) 05:46:53 (19) 08:50:19 (17) 11:21:57 (15) 12:13:05 (17) 14:30:20 (16) mezičasy
65 7 / Ženy [ 306 ] Petra Hliňáková 1972 CZE Klobouk 19:31:12 08:10:19 21:22:05 (3) 22:40:03 (5) 23:58:28 (4) 01:27:13 (6) 04:01:16 (6) 05:40:01 (5) 09:00:44 (7) 11:50:47 (7) 12:52:52 (8) 15:07:59 (7) mezičasy
66 8 / Ženy [ 309 ] Kateřina Outratová 1993 CZE Spojil 19:39:58 08:19:05 21:33:52 (18) 23:05:50 (14) 37:13 (11) 02:11:16 (10) 04:45:50 (9) 06:50:49 (10) 09:46:08 (9) 12:09:10 (9) 12:59:58 (9) 15:10:14 (8) mezičasy
67 59 / Muži [ 307 ] Jiří Kohout 1990 CZE Pardubice 19:39:59 08:19:06 21:22:11 (4) 22:34:59 (1) 23:47:20 (3) 01:18:43 (2) 03:54:29 (4) 05:47:45 (7) 09:01:36 (8) 11:51:51 (8) 12:45:40 (7) 15:11:48 (9) mezičasy
68 60 / Muži [ 526 ] Tomáš Pelikán 1980 CZE Rozběháme Prahu 19:48:13 08:27:21 21:52:35 (45) 23:16:07 (45) 45:32 (44) 02:21:11 (46) 05:05:34 (43) 07:01:38 (43) 10:06:49 (38) 12:39:55 (38) 13:28:51 (38) 15:54:24 (38) mezičasy
69 9 / Ženy [ 509 ] Anna Dobrovská 1979 CZE Žamberk 19:48:14 08:27:21 21:52:33 (44) 23:16:05 (44) 45:58 (45) 02:20:59 (45) 05:07:49 (44) 07:01:33 (42) 10:08:14 (40) 12:40:22 (39) 13:29:10 (39) 15:54:38 (39) mezičasy
70 61 / Muži [ 112 ] Tomáš Čejka 1994 CZE Hranice 19:49:39 08:28:46 20:51:09 (9) 22:24:49 (17) 23:43:33 (14) 01:25:04 (21) 04:13:33 (23) 05:46:39 (18) 08:50:12 (16) 11:27:34 (16) 12:28:02 (18) 14:51:28 (17) mezičasy
71 62 / Muži [ 195 ] Jan Lukáš 1972 CZE Praha 9 19:50:44 08:29:51 20:52:11 (12) 22:05:47 (7) 23:28:51 (9) 01:02:27 (10) 03:38:37 (12) 05:25:44 (11) 08:57:03 (19) 11:42:23 (18) 12:36:16 (20) 14:59:07 (18) mezičasy
72 10 / Ženy [ 184 ] Eva Vavřínková 1976 CZE Royal Bay 19:57:10 08:36:17 20:54:32 (16) 22:17:07 (10) 23:38:02 (11) 01:02:39 (11) 03:36:57 (11) 05:32:03 (15) 08:54:47 (18) 11:37:48 (17) 12:33:25 (19) 15:02:16 (19) mezičasy
73 63 / Muži [ 178 ] Jiří Štrosner 1974 CZE Bulovka 20:04:56 08:44:03 21:00:34 (43) 22:37:48 (39) 10:26 (41) 01:55:48 (37) 04:45:36 (33) 06:46:55 (33) 10:19:36 (33) 12:54:06 (29) 13:35:47 (31) 15:23:54 (23) mezičasy
74 64 / Muži [ 522 ] Radim Kropáč 1974 CZE Viki Team 20:09:04 08:48:12 21:51:55 (42) 23:06:35 (38) 25:10 (40) 02:07:30 (43) 04:54:34 (42) 07:07:40 (44) 10:06:51 (39) 12:46:30 (40) 13:42:31 (40) 16:11:12 (40) mezičasy
75 65 / Muži [ 182 ] Miroslav Urban 1972 CZE Lanškroun 20:20:16 08:59:24 20:56:46 (25) 22:22:43 (16) 23:45:03 (20) 01:24:05 (17) 03:58:53 (19) 05:48:17 (20) 09:05:40 (20) 11:51:43 (19) 12:47:06 (22) 15:15:43 (21) mezičasy
76 11 / Ženy [ 158 ] Jana Petráňová 1972 CZE Žamberk 20:20:17 08:59:25 20:56:45 (24) 22:22:43 (15) 23:45:00 (19) 01:24:21 (18) 03:59:35 (20) 05:48:36 (21) 09:16:02 (21) 11:52:03 (20) 12:46:58 (21) 15:14:41 (20) mezičasy
77 66 / Muži [ 137 ] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 20:29:55 09:09:02 21:00:02 (40) 22:51:00 (62) 08:56 (37) 01:50:30 (34) 04:38:44 (31) 06:30:44 (28) 09:43:31 (27) 12:12:58 (22) 13:08:40 (24) 15:27:56 (24) mezičasy
78 12 / Ženy [ 511 ] Jana Ernekerová 1992 CZE Praha 7 20:31:36 09:10:44 21:52:36 (47) 23:15:05 (43) 29:48 (42) 02:05:24 (42) 04:34:46 (39) 06:35:47 (40) 10:10:29 (42) 13:10:06 (42) 14:09:13 (41) 16:28:47 (41) mezičasy
79 67 / Muži [ 510 ] Pavel Dymák 1987 CZE Hvězda Pardubice 20:31:38 09:10:45 21:52:35 (46) 23:13:43 (41) 29:27 (41) 02:05:17 (41) 04:34:39 (38) 06:35:50 (41) 10:10:27 (41) 13:10:15 (43) 14:09:21 (42) 16:30:14 (42) mezičasy
80 68 / Muži [ 140 ] Vaclav Kuklik 1977 CZE Afr 20:36:58 09:16:05 20:56:55 (27) 22:18:00 (11) 23:38:37 (12) 01:36:10 (27) 04:21:42 (25) 06:11:55 (23) 09:24:03 (22) 12:10:10 (21) 12:55:50 (23) 15:20:01 (22) mezičasy
81 69 / Muži [ 222 ] Ondřej Stárek 1978 CZE Spřátelená Zvěř 20:40:06 09:19:13 21:12:05 (7) 11:10 (6) 01:50:43 (5) 04:39:38 (5) 06:30:24 (5) 09:57:33 (5) 12:43:45 (4) 13:34:19 (4) 15:59:33 (4) mezičasy
82 70 / Muži [ 188 ] Radek Začal 1974 CZE Pot A Krev 20:52:34 09:31:41 20:58:48 (34) 22:43:00 (44) 14:48 (43) 01:55:40 (36) 04:45:31 (32) 06:46:53 (32) 10:19:32 (32) 12:54:18 (30) 13:35:58 (32) 16:06:59 (28) mezičasy
83 71 / Muži [ 190 ] Michal Zedník 1977 CZE 25a 20:53:49 09:32:57 20:58:51 (35) 22:36:49 (33) 23:59:35 (31) 01:41:29 (30) 04:34:57 (30) 06:34:12 (31) 09:57:36 (29) 12:43:51 (28) 13:34:23 (30) 15:59:20 (27) mezičasy
84 72 / Muži [ 167 ] Radek Stehlík 1979 CZE Skp Harrachov 21:04:37 09:43:44 20:56:03 (17) 22:26:42 (23) 23:44:01 (15) 01:26:06 (23) 04:07:42 (22) 06:13:39 (24) 09:43:15 (24) 12:23:03 (23) 13:21:09 (26) 15:58:39 (26) mezičasy
85 13 / Ženy [ 105 ] Martina Balatková 1983 CZE Bozkov 21:04:39 09:43:46 20:56:04 (19) 22:26:43 (24) 23:45:05 (21) 01:28:05 (25) 04:17:47 (24) 06:13:41 (25) 09:43:23 (25) 12:23:22 (24) 13:20:27 (25) 15:58:25 (25) mezičasy
86 73 / Muži [ 120 ] Jan Franc 1989 CZE Dva Kohouti 21:09:05 09:48:12 20:59:33 (38) 22:38:56 (43) 23:59:32 (30) 01:45:27 (32) 04:46:30 (35) 06:47:00 (35) 10:19:40 (34) 12:57:40 (31) 13:49:34 (33) 16:10:59 (30) mezičasy
87 74 / Muži [ 160 ] Pavel Procházka 1986 CZE Praha 8 21:12:27 09:51:34 21:00:44 (45) 22:38:12 (40) 05:20 (34) 01:43:44 (31) 04:23:29 (26) 06:18:51 (26) 09:43:26 (26) 12:33:19 (26) 13:29:59 (28) 16:10:23 (29) mezičasy
88 75 / Muži [ 228 ] Michal Volek 1983 CZE Sokol NaČoz 21:12:33 09:51:40 20:56:41 (23) 22:24:57 (21) 23:49:20 (27) 01:29:22 (26) 04:23:35 (27) 06:19:00 (27) 09:43:41 (28) 12:33:27 (27) 13:30:17 (29) 16:11:24 (31) mezičasy
89 14 / Ženy [ 154 ] Kateřina Ondrušová 1986 CZE Praha 10 21:27:36 10:06:43 20:56:03 (18) 22:26:45 (25) 23:44:44 (18) 01:21:13 (13) 03:54:05 (18) 05:57:50 (22) 09:32:38 (23) 12:28:13 (25) 13:28:59 (27) 16:28:11 (32) mezičasy
90 76 / Muži [ 209 ] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák Horotým 21:32:22 10:11:29 21:15:33 (18) 22:46:46 (10) 14:58 (8) 02:05:38 (10) 04:55:31 (7) 06:40:23 (7) 10:08:20 (6) 13:32:32 (6) 14:35:00 (5) 16:52:11 (5) mezičasy
91 77 / Muži [ 502 ] Milan Blatný 1972 CZE BoŽskÝ KopeČek 21:34:23 10:13:31 21:50:03 (35) 23:01:55 (36) 14:25 (35) 01:50:04 (38) 04:17:41 (36) 05:59:57 (37) 09:57:53 (37) 13:03:31 (41) 14:09:26 (43) 17:02:54 (43) mezičasy
92 78 / Muži [ 210 ] Tomáš Hyksa 1983 CZE Nechťák Horotým 21:47:14 10:26:21 21:15:34 (19) 22:46:47 (11) 17:40 (9) 02:14:20 (14) 04:55:43 (8) 06:40:19 (6) 10:18:53 (7) 13:32:23 (5) 14:36:47 (6) 17:30:14 (8) mezičasy
93 79 / Muži [ 313 ] Libor Šimek 1975 CZE Liška 21:54:37 10:33:45 21:22:38 (9) 23:00:39 (11) 25:40 (10) 02:13:19 (11) 05:22:54 (13) 07:08:09 (11) 10:33:18 (11) 13:29:19 (10) 14:35:07 (10) 17:06:27 (10) mezičasy
94 15 / Ženy [ 108 ] Klára Bobáková 1980 CZE Mělník 22:01:46 10:40:53 20:58:15 (31) 22:27:24 (27) 23:54:01 (28) 01:41:21 (29) 04:34:28 (29) 06:33:55 (29) 10:19:27 (31) 13:26:24 (33) 14:35:24 (35) 17:11:17 (35) mezičasy
95 80 / Muži [ 107 ] Marek Bobák 1979 CZE Mělník 22:02:08 10:41:15 20:58:14 (30) 22:27:22 (26) 23:54:05 (29) 01:41:05 (28) 04:34:21 (28) 06:34:00 (30) 10:19:24 (30) 13:26:17 (32) 14:35:28 (36) 17:11:15 (34) mezičasy
96 81 / Muži [ 205 ] Jan Fatura 1986 CZE Praha 4 22:05:12 10:44:19 21:15:30 (17) 22:49:46 (14) 26:02 (16) 02:07:46 (11) 05:14:04 (15) 07:25:13 (14) 11:01:57 (14) 14:22:26 (16) 15:07:23 (13) 17:33:16 (11) mezičasy
97 16 / Ženy [ 223 ] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 22:05:13 10:44:20 21:15:29 (16) 25:51 (15) 02:07:59 (12) 05:13:58 (14) 07:25:06 (13) 11:01:53 (13) 14:22:05 (15) 15:07:18 (12) 17:33:08 (10) mezičasy
98 82 / Muži [ 212 ] Filip Kalenský 1981 CZE Radim U Kolína 389 22:11:50 10:50:58 21:14:38 (12) 22:51:02 (15) 24:10 (14) 02:13:12 (13) 05:02:06 (9) 07:09:52 (10) 10:46:29 (12) 13:47:52 (8) 14:46:56 (7) 17:32:53 (9) mezičasy
99 83 / Muži [ 177 ] Marek Štolún 1990 CZE Dva Kohouti 22:18:38 10:57:45 20:59:36 (39) 22:35:21 (31) 01:24 (33) 01:50:13 (33) 04:46:16 (34) 06:46:57 (34) 10:33:15 (35) 15:25:11 (55) 14:09:46 (34) 17:03:01 (33) mezičasy
100 84 / Muži [ 225 ] Filip Šulc 1981 CZE Vodafone Cz Together We Can 22:23:10 11:02:17 21:14:51 (13) 22:43:10 (9) 21:35 (12) 02:14:37 (15) 05:06:22 (11) 07:20:13 (11) 10:34:53 (8) 13:37:00 (7) 14:48:18 (9) 17:28:36 (7) mezičasy
101 17 / Ženy [ 217 ] Markéta Novotná 1978 CZE Vodafone Cz Together We Can 22:23:10 11:02:17 21:14:53 (14) 22:43:10 (8) 21:39 (13) 02:14:40 (16) 05:07:57 (12) 07:20:17 (12) 10:35:14 (9) 14:04:34 (10) 14:47:51 (8) 17:27:28 (6) mezičasy
102 85 / Muži [ 231 ] Pavel Štorek 1989 CZE Skuteč 22:24:29 11:03:37 21:19:41 (1) 22:47:05 (8) 17:46 (8) 02:05:45 (9) 04:55:58 (10) 06:42:05 (9) 10:20:13 (10) 13:34:48 (11) 14:37:38 (11) 17:32:15 (11) mezičasy
103 86 / Muži [ 172 ] Adam Šindelář 1987 CZE Praha 22:27:51 11:06:59 21:13:34 (10) 22:37:29 (4) 01:54:37 (7) 04:52:30 (6) 07:01:49 (8) 10:37:00 (10) 13:54:58 (9) 14:58:13 (10) 17:40:41 (13) mezičasy
104 18 / Ženy [ 173 ] Pavlína Šindelářová 1986 CZE Praha 22:27:52 11:06:59 21:13:33 (9) 22:37:28 (3) 01:54:26 (6) 05:44:25 (17) 07:02:24 (9) 10:37:03 (11) 14:05:03 (11) 14:58:19 (11) 17:39:59 (12) mezičasy
105 87 / Muži [ 183 ] Michal Vanicek 1964 CZE Plachtani 22:44:48 11:23:55 21:03:19 (60) 22:45:43 (56) 20:56 (47) 02:07:18 (42) 05:10:10 (41) 07:17:31 (40) 10:55:42 (39) 14:05:30 (38) 15:00:54 (40) 17:33:55 (36) mezičasy
106 88 / Muži [ 125 ] Libor Hladky 1973 CZE Trutnov 22:44:49 11:23:57 21:02:12 (52) 22:43:37 (45) 21:25 (50) 02:08:26 (44) 04:54:15 (36) 07:13:14 (37) 10:35:47 (36) 13:47:58 (34) 14:46:50 (37) 17:41:04 (40) mezičasy
107 89 / Muži [ 156 ] Martin Pelc 1981 CZE Puk 22:45:31 11:24:38 21:03:25 (61) 22:50:49 (60) 30:40 (63) 02:19:34 (54) 05:25:22 (50) 07:27:08 (44) 11:08:40 (42) 14:04:53 (37) 15:07:00 (41) 17:40:43 (38) mezičasy
108 90 / Muži [ 123 ] Jaroslav Havlena 1977 CZE Mb 22:45:31 11:24:38 20:59:11 (37) 22:51:26 (64) 23:54 (52) 02:13:05 (52) 05:08:52 (40) 07:20:03 (41) 11:08:44 (43) 13:57:13 (36) 15:07:07 (42) 17:45:11 (41) mezičasy
109 91 / Muži [ 170 ] Petr Šedo 1974 CZE Liberec 22:46:31 11:25:39 21:03:18 (59) 22:45:47 (57) 20:53 (46) 02:07:12 (41) 05:10:20 (42) 07:17:27 (39) 10:55:55 (40) 14:05:37 (39) 15:00:36 (39) 17:40:12 (37) mezičasy
109 91 / Muži [ 145 ] Martin Melicher 1970 CZE Trutnov 22:46:31 11:25:39 21:02:12 (51) 22:43:41 (48) 21:23 (49) 02:08:33 (45) 05:01:24 (37) 07:13:07 (36) 10:36:09 (37) 13:48:17 (35) 14:47:01 (38) 17:40:56 (39) mezičasy
111 19 / Ženy [ 403 ] Miloslava Jansonová 1976 CZE Praha 9 23:01:48 11:40:56 21:38:58 (4) 22:57:33 (3) 01:14:24 (4) 03:03:17 (3) 05:57:37 (3) 08:00:42 (3) 11:31:46 (3) 14:51:35 (3) 15:51:12 (3) 18:50:52 (3) mezičasy
112 93 / Muži [ 402 ] Martin Červenka 1973 CZE Mace 23:01:51 11:40:58 21:38:54 (3) 22:57:36 (4) 01:14:20 (3) 03:03:34 (4) 05:57:41 (4) 08:00:46 (4) 11:31:55 (4) 14:51:45 (4) 15:51:40 (4) 18:50:56 (4) mezičasy
113 94 / Muži [ 129 ] Michal Hujer 1976 CZE Žatec 23:03:17 11:42:24 21:00:39 (44) 22:33:38 (28) 10:55 (42) 02:24:01 (60) 05:20:18 (46) 07:20:29 (42) 11:07:05 (41) 14:18:17 (41) 15:16:02 (44) 17:59:37 (42) mezičasy
114 95 / Muži [ 150 ] Michal Moravec 1996 CZE Lany 23:04:27 11:43:35 21:15:01 (82) 22:58:48 (72) 35:28 (66) 02:23:26 (57) 05:29:22 (51) 07:44:31 (54) 11:25:13 (46) 14:26:25 (42) 15:29:48 (45) 18:16:39 (46) mezičasy
114 95 / Muži [ 131 ] Filip Janouš 1995 CZE Hřebeč 23:04:27 11:43:35 21:15:02 (83) 22:58:52 (74) 35:25 (65) 02:23:48 (59) 05:29:46 (52) 07:44:48 (56) 11:25:20 (47) 14:27:12 (43) 15:30:11 (46) 18:16:44 (47) mezičasy
116 97 / Muži [ 211 ] Jiří Kadlec 1984 CZE Cheb 23:16:01 11:55:08 21:12:06 (8) 22:51:54 (16) 20:36 (10) 02:03:21 (8) 05:05:12 (10) 07:27:21 (16) 11:31:19 (16) 14:18:25 (13) 15:27:05 (15) 18:14:41 (14) mezičasy
116 20 / Ženy [ 206 ] Veronika Hanousková 1985 CZE Mariánské Lázně 23:16:01 11:55:08 21:12:04 (6) 22:49:19 (13) 20:38 (11) 02:03:34 (9) 05:08:08 (13) 07:27:17 (15) 11:31:41 (17) 14:18:47 (14) 15:27:34 (16) 18:14:48 (15) mezičasy
118 98 / Muži [ 175 ] Miloš Škorna 1977 CZE Miloš Škorna 23:18:22 11:57:29 21:01:50 (47) 24:22 (55) 02:10:15 (47) 05:22:06 (48) 07:37:45 (46) 11:23:05 (45) 14:33:26 (45) 15:41:37 (48) 18:15:25 (44) mezičasy
118 98 / Muži [ 179 ] Michal Šturm 1970 CZE Slaný 23:18:22 11:57:29 21:01:49 (46) 22:54:39 (71) 24:26 (56) 02:09:56 (46) 05:21:30 (47) 07:37:40 (45) 11:23:03 (44) 14:33:17 (44) 15:41:26 (47) 18:15:38 (45) mezičasy
120 100 / Muži [ 141 ] Lukáš Likovský 1993 CZE Trutnov 23:23:10 12:02:17 21:02:21 (54) 22:43:41 (47) 21:01 (48) 05:04:02 (39) 07:17:06 (38) 10:46:15 (38) 14:11:02 (40) 15:15:57 (43) 18:08:56 (43) mezičasy
121 101 / Muži [ 208 ] Michal Horák 1979 CZE 4t Expedice 23:24:09 12:03:17 21:15:05 (15) 22:58:39 (17) 35:40 (17) 02:31:53 (18) 05:45:20 (18) 08:08:18 (19) 11:54:18 (18) 15:04:43 (17) 16:08:58 (17) 18:50:14 (17) mezičasy
122 102 / Muži [ 312 ] Petr Průša 1987 CZE Honem, Honem 23:30:09 12:09:16 21:33:43 (13) 23:04:08 (12) 46:08 (12) 02:34:59 (12) 05:19:35 (11) 07:14:56 (12) 10:52:26 (12) 14:07:12 (12) 15:30:01 (12) 18:43:55 (13) mezičasy
123 103 / Muži [ 315 ] Jiří Tydlitát 1982 CZE Pardubice 23:30:10 12:09:17 21:33:45 (14) 23:04:12 (13) 48:38 (13) 02:35:04 (13) 05:20:25 (12) 07:15:00 (13) 10:52:50 (13) 14:07:39 (13) 15:30:28 (13) 18:43:49 (12) mezičasy
124 104 / Muži [ 230 ] Lubomír Kučera 1990 CZE VE DREAM TEAM 23:30:51 12:09:59 21:22:39 (22) 23:02:00 (19) 45:56 (18) 02:41:10 (20) 05:30:13 (16) 07:39:12 (17) 11:13:47 (15) 14:13:54 (12) 15:25:01 (14) 18:22:00 (16) mezičasy
125 105 / Muži [ 147 ] Radek Menc 1978 CZE Trnová 23:31:52 12:10:59 21:06:08 (70) 22:51:09 (63) 37:10 (68) 02:26:01 (61) 05:36:35 (56) 07:50:37 (57) 11:51:38 (53) 14:51:54 (46) 15:48:59 (49) 18:34:15 (48) mezičasy
126 106 / Muži [ 127 ] Jiří Hofman 1970 CZE Praha 15 23:43:23 12:22:30 21:08:51 (76) 22:53:20 (70) 30:42 (64) 02:30:38 (63) 05:34:41 (55) 07:39:04 (47) 11:43:29 (51) 15:12:56 (53) 16:07:10 (51) 18:41:58 (51) mezičasy
127 107 / Muži [ 157 ] Ondřej Petr 1981 CZE Mindset Is Everything 23:43:23 12:22:31 21:04:24 (65) 22:43:37 (46) 29:29 (61) 05:53:43 (63) 08:05:27 (60) 15:14:35 (54) 16:06:54 (50) 18:42:09 (53) mezičasy
128 108 / Muži [ 536 ] Jan Straka 1969 CZE Praha 23:43:24 12:22:32 21:53:46 (48) 23:38:16 (46) 01:14:14 (46) 03:02:16 (47) 06:08:00 (45) 08:21:41 (45) 12:26:06 (43) 17:38:07 (44) 16:41:55 (44) 19:26:03 (44) mezičasy
129 21 / Ženy [ 135 ] Ivana Kordová 1972 CZE Cerhenice 23:44:02 12:23:09 21:02:44 (58) 22:37:12 (38) 10:15 (40) 02:10:51 (49) 05:39:29 (59) 07:42:03 (53) 11:43:12 (49) 15:05:36 (49) 16:08:16 (54) 18:41:53 (50) mezičasy
130 22 / Ženy [ 133 ] Kateřina Kalová 1989 CZE Pardubice 23:44:02 12:23:09 21:02:29 (56) 22:37:07 (37) 10:07 (38) 02:10:34 (48) 05:38:52 (57) 07:39:31 (49) 11:43:08 (48) 15:02:55 (47) 16:07:45 (52) 18:41:23 (49) mezičasy
131 109 / Muži [ 134 ] Pavel Korda 1993 CZE Pardubice 23:44:07 12:23:14 21:02:44 (57) 22:36:57 (35) 10:12 (39) 02:11:01 (50) 05:39:21 (58) 07:41:58 (52) 11:43:15 (50) 15:05:29 (48) 16:08:01 (53) 18:42:03 (52) mezičasy
132 110 / Muži [ 115 ] Jiří Dörner 1969 CZE Náchod 23:46:00 12:25:08 21:00:20 (42) 22:38:31 (42) 24:06 (53) 02:08:16 (43) 05:24:31 (49) 07:39:25 (48) 11:43:39 (52) 15:05:44 (50) 16:25:21 (55) 18:47:18 (54) mezičasy
133 111 / Muži [ 218 ] Josef Novotný 1969 CZE Velká Dobrá 24:19:21 12:58:28 21:14:11 (11) 22:40:46 (7) 13:27 (7) 02:25:52 (17) 05:46:53 (19) 07:53:23 (18) 11:58:07 (19) 15:06:40 (18) 16:25:59 (18) 19:21:10 (18) mezičasy
134 112 / Muži [ 152 ] Oldřich Nouza 1978 CZE Metaři 24:27:32 13:06:39 21:06:57 (71) 22:53:10 (68) 45:36 (70) 02:42:34 (66) 07:07:18 (72) 09:04:57 (66) 13:04:14 (61) 15:52:41 (61) 16:44:23 (58) 19:11:30 (55) mezičasy
135 113 / Muži [ 219 ] Pavel Peroutka 1979 CZE Včelná 24:29:40 13:08:47 20:58:51 (36) 22:44:19 (54) 17:43 (45) 02:22:26 (56) 05:33:24 (54) 08:05:06 (58) 12:07:07 (55) 15:12:27 (51) 16:55:06 (60) 19:33:24 (58) mezičasy
136 114 / Muži [ 118 ] Václav Filip 1955 CZE Rudolfov 24:34:21 13:13:29 21:05:37 (69) 22:48:45 (59) 37:17 (69) 02:55:10 (68) 06:16:07 (67) 08:22:45 (62) 12:26:36 (59) 15:44:51 (59) 16:45:19 (59) 19:30:36 (57) mezičasy
137 23 / Ženy [ 164 ] Andrea Sluková 1986 CZE Vysočina 24:43:24 13:22:31 20:51:36 (10) 23:38:30 (85) 01:14:18 (78) 03:02:31 (69) 06:29:11 (69) 08:21:31 (61) 12:26:01 (58) 15:33:43 (57) 16:42:05 (56) 19:20:28 (56) mezičasy
138 24 / Ženy [ 227 ] Martina Viktorová 1986 CZE Sudovo Hlavno 25:15:07 13:54:14 21:05:35 (68) 22:44:20 (55) 25:24 (57) 02:28:42 (62) 05:59:01 (64) 08:05:11 (59) 12:20:44 (56) 15:25:22 (56) 16:55:48 (61) 19:37:36 (60) mezičasy
139 115 / Muži [ 166 ] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 26:21:00 15:00:07 21:14:08 (79) 23:03:14 (75) 01:03:56 (77) 03:17:32 (70) 06:52:50 (70) 09:00:33 (64) 13:04:02 (60) 17:10:51 (63) 21:21:00 (1) mezičasy
DNF / Muži [ 126 ] Bohumil Hnídek 1974 CZE Ševětín 21:04:55 (66) 23:07:07 (78) mezičasy
DNF / Muži [ 220 ] Martin Slováček 2000 CZE Kroměříž 21:06:12 (3) 22:46:50 (12) 11:02 (5) 02:32:38 (19) mezičasy
DNF / Muži [ 213 ] Tomáš Lahoda 1986 CZE Sokol NaČoz 21:02:01 (49) 22:43:47 (52) 24:18 (54) 02:35:12 (64) 06:00:22 (65) mezičasy
DNF / Muži [ 151 ] Jakub Moravec 1993 CZE Metaři 21:05:13 (67) 22:52:12 (65) 57:32 (73) 03:27:09 (73) mezičasy
DNF / Muži [ 192 ] Jan Žák 1989 CZE Metaři 21:06:59 (72) 22:53:13 (69) 50:04 (72) 02:42:24 (65) mezičasy
DNF / Ženy [ 187 ] Michaela Weberová 1999 CZE Metaři 21:08:25 (75) 22:52:20 (66) 57:45 (74) 03:27:15 (74) mezičasy
DNF / Muži [ 194 ] Radek Urban 1974 CZE Pebal 20:54:07 (15) 22:34:19 (30) 23:59:43 (32) 01:53:22 (35) 05:01:48 (38) 07:23:08 (43) mezičasy
DNF / Muži [ 207 ] Dalibor Havlíček 2001 CZE Pardubice 21:04:20 (1) 22:14:38 (1) 23:22:22 (1) 47:59 (2) 02:48:33 (2) 04:22:27 (1) 07:17:34 (2) mezičasy
DNF / Muži [ 146 ] Martin Melicher 2000 SVK Metaři 21:02:17 (53) 22:47:43 (58) 45:39 (71) 02:42:37 (67) 07:06:06 (71) 09:04:54 (65) 13:09:59 (63) mezičasy
DNF / Muži [ 143 ] Daniel Macek 1979 CZE Gaganga 20:57:53 (29) 22:36:46 (32) 05:24 (35) 02:01:58 (39) 05:19:09 (44) 07:41:49 (51) 12:01:28 (54) mezičasy
DNF / Ženy [ 106 ] Eva Bartošová 1975 CZE Praha, Újezd Nad Lesy 21:17:55 (86) 23:14:43 (80) 01:20:52 (80) 03:38:02 (76) mezičasy
DNF / Ženy [ 168 ] Radka Stoklasová 1976 CZE Úvaly 21:17:40 (85) 23:15:06 (81) 01:20:47 (79) 03:37:56 (75) mezičasy
DNF / Muži [ 142 ] Dominik Luks 1992 CZE Praha 9 21:04:11 (63) 22:43:44 (51) 27:01 (59) 05:53:04 (61) 15:42:30 (58) 16:44:02 (57) 19:34:09 (59)
DNF / Muži [ 139 ] Martin Kubrt 1978 CZE Pardubice 20:57:52 (28) 22:36:52 (34) 05:27 (36) 02:02:02 (40) 05:19:03 (43) 07:41:01 (50) 12:23:04 (57) 15:52:32 (60) 17:13:44 (62)
DNF / Muži [ 155 ] Piotr Pardej 1977 POL Gvs.sklep.pl 20:58:46 (32) 22:38:26 (41) 21:56 (51) 02:18:46 (53) 06:21:21 (68) 09:05:14 (67) 13:09:18 (62) 16:40:58 (62) 17:30:50 (63)
DNF / Muži [ 303 ] Miroslav Brázdil 1971 CZE Tábor 21:32:33 (12) 23:10:49 (15) 01:20:36 (15) 03:34:00 (18) 07:15:41 (18) 09:55:36 (18) 15:50:46 (16) 17:39:19 (14)
DNF / Muži [ 132 ] Martin Kacer 1980 CZE Hranice, Trpnouze 21:16:44 (20) 23:04:03 (20) 01:20:38 (21) 03:34:04 (22) 07:15:35 (21) 09:55:27 (21) 15:50:49 (20) 17:39:27 (19)
DNF / Muži [ 189 ] Milan Začal 1982 CZE Vyžlovka 20:58:47 (33) 22:44:10 (53) 14:56 (44) 02:11:37 (51) 05:49:37 (60) 08:50:06 (63) 13:16:30 (64) 18:13:36 (64)
DNF / Muži [ 314 ] Jan Šípal 1990 CZE Slimáci 21:33:49 (16) 23:14:18 (17) 01:40:24 (17) 03:32:41 (17) 06:46:37 (16) 09:10:47 (16) 14:38:50 (14)
DNF / Muži [ 319 ] Tomas Vlasak 1990 CZE Slimáci 21:33:49 (15) 23:14:13 (16) 01:40:22 (16) 03:32:33 (16) 06:46:33 (15) 09:10:44 (15) 14:38:57 (15)
DNF / Ženy [ 201 ] Elena Bubnová 1993 CZE Klášterská Lhota 21:22:43 (23) 23:06:14 (21) 57:43 (19) 03:00:03 (21) 06:44:35 (20) 09:00:27 (20) 15:52:44 (21)
DNF / Muži [ 531 ] Jan Rýdl 1992 CZE Trutnov 21:39:31 (4) 22:35:05 (4) 23:30:53 (4) 49:43 (11) 03:07:28 (17) 05:07:03 (28)
DNF / Muži [ 186 ] Michal Vrbík 1995 CZE Praha 21:15:02 (84) 22:58:51 (73) 35:31 (67) 02:23:36 (58) 05:30:37 (53) 07:44:39 (55)
DNF / Muži [ 406 ] Tomáš Sádek 1983 CZE Kaktus 21:51:26 (5) 23:44:16 (6) 01:21:01 (5) 03:15:54 (5) 06:46:50 (5) 09:10:40 (5)
DNF / Muži [ 407 ] Jakub Strmeň 1989 CZE Kakuts 21:51:27 (6) 23:44:14 (5) 01:21:03 (6) 03:16:10 (6) 06:46:55 (6) 09:10:41 (6)
DNF / Muži [ 321 ] Jaroslav Zeman 1989 CZE Animalco 21:27:24 (11) 23:00:21 (10) 01:16:07 (14) 03:07:09 (14) 06:44:45 (14) 09:01:43 (14)
DNF / Ženy [ 310 ] Martina Outratová 1990 CZE Pardubice 9 21:33:51 (17) 23:14:33 (18) 08:58:45 (18) 03:32:26 (15) 06:46:41 (17) 09:36:21 (17)
DNF / Muži [ 103 ] Robert Alger 1968 CZE Cs Beznaděj 21:02:07 (50) 22:50:51 (61) 26:49 (58) 02:20:43 (55) 05:19:21 (45)
DNF / Muži [ 193 ] David Soumar 1997 CZE Praha 21:07:02 (73) 22:43:41 (49) 27:53 (60) 05:53:16 (62)
DNF / Muži [ 138 ] Lukáš Krištof 1996 CZE Praha 21:04:15 (64) 22:43:42 (50) 29:32 (62) 06:14:52 (66)
DNF / Muži [ 547 ] Jiří Petr 1980 CZE Polička 21:37:57 (2) 22:33:32 (3) 23:27:01 (3) 33:12 (2)
DNF / Muži [ 550 ] Michael Smith 1975 USA Prague 21:42:23 (16) 22:39:38 (9) 23:38:17 (10) 45:37 (9)
DNF / Muži [ 136 ] Matěj Králíček 1993 CZE Trutnov 20:52:06 (11) 22:25:38 (22) 23:44:14 (17) 01:26:20 (24)
DNF / Muži [ 104 ] Dušan Alman 1967 CZE Zttk 20:56:52 (26) 22:37:00 (36) 01:56:37 (38)
DNF / Muži [ 162 ] Milan Řezníček 1967 CZE Praha 21:11:40 (78) 23:05:45 (77) 58:45 (75) 03:24:32 (71)
DNF / Ženy [ 163 ] Šárka Řezníčková 1992 CZE Praha 8 21:11:36 (77) 23:05:33 (76) 58:47 (76) 03:24:35 (72)
DNF / Ženy [ 116 ] Darina Doubková 1957 CZE Doubek Team 21:18:26 (87) 23:15:57 (82) 01:28:11 (81) 03:47:44 (77)
DNF / Muži [ 545 ] Filip Klouček 1995 CZE Uruz Run 21:40:05 (5) 22:35:36 (6) 13:13 (33)
DNF / Muži [ 221 ] Timur Šiml 1995 CZE Ve Dream Team 21:19:06 (21) 22:59:21 (18) 59:37 (20)
DNF / Muži [ 514 ] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 21:52:23 (43) 23:46:13 (47)
DNF / Muži [ 176 ] Josef Škvor 1955 CZE Praha 4 - Modřany 21:07:48 (74) 22:52:35 (67)
DNF / Muži [ 174 ] Adam Škoda 1998 CZE Trutnov 21:03:49 (62) 23:07:56 (79)
DNF / Ženy [ 113 ] Darina Černá 1978 CZE Kladno Švermov 21:14:31 (80) 23:16:19 (83)
DNF / Ženy [ 109 ] Tomáš Csaba 1977 CZE Kladno 21:14:33 (81) 23:16:23 (84)
DNF / Muži [ 202 ] Jan Čelíkovský 1987 CZE Sokol NaČoz

výsledková listina K100, vlna Dálkoplazi

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyLužickáLučníDěčínskáPomezkyRýchoryČernáSvornostStrážné
1 1 / Muži [ 128 ] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 6 13:28:59 00:00 20:44:02 (1) 21:43:21 (1) 22:37:54 (1) 23:43:20 (1) 01:27:57 (1) 02:43:20 (1) 05:05:16 (1) 06:43:42 (1) 07:13:36 (2) 08:58:00 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 114 ] Tomáš Číhař 1970 CZE Chvojenec 16:14:13 02:45:14 20:49:49 (5) 22:05:04 (5) 23:15:04 (7) 32:23 (6) 02:39:56 (4) 04:19:55 (3) 06:42:20 (2) 08:48:40 (2) 09:37:29 (3) 11:31:38 (2) mezičasy
3 3 / Muži [ 161 ] Martin Průša 1976 CZE Praha 17:05:00 03:36:01 20:50:11 (7) 22:06:43 (8) 23:14:42 (5) 33:00 (7) 02:40:15 (5) 04:22:12 (4) 07:03:21 (4) 09:16:38 (4) 10:03:25 (5) 12:11:30 (3) mezičasy
4 4 / Muži [ 191 ] Marek Zeman 1981 CZE One Man Show 17:06:17 03:37:18 20:45:28 (4) 22:00:33 (4) 23:01:06 (4) 23:51 (2) 02:38:16 (2) 04:11:15 (2) 06:53:09 (3) 09:13:41 (3) 10:00:05 (4) 12:16:42 (4) mezičasy
5 5 / Muži [ 110 ] Jan Czagan 1971 CZE Sdh Dědek 17:10:26 03:41:26 20:49:51 (6) 22:05:05 (6) 23:15:01 (6) 32:08 (5) 02:39:50 (3) 04:29:31 (5) 07:38:19 (7) 09:45:37 (5) 10:29:47 (6) 12:24:42 (5) mezičasy
6 6 / Muži [ 224 ] Miroslav Škorna 1990 CZE Slaný 17:29:24 04:00:24 20:53:43 (13) 22:18:12 (12) 23:40:33 (13) 01:13:40 (12) 03:26:54 (8) 05:07:43 (10) 08:07:08 (10) 10:17:49 (8) 10:56:17 (8) 12:47:28 (6) mezičasy
7 1 / Ženy [ 153 ] Věra Nováková 1976 CZE Praha 17:46:19 04:17:20 20:51:00 (8) 22:19:37 (14) 23:36:50 (10) 57:55 (9) 03:31:31 (9) 05:04:07 (9) 07:46:24 (9) 10:07:41 (6) 10:51:32 (7) 12:56:07 (7) mezičasy
8 7 / Muži [ 165 ] David Souček 1975 CZE Mountain Maniacs 17:55:13 04:26:13 20:56:05 (20) 22:15:29 (9) 23:24:08 (8) 46:30 (8) 03:35:07 (10) 04:56:01 (8) 07:43:29 (8) 10:19:25 (9) 10:58:41 (9) 13:02:14 (8) mezičasy
9 8 / Muži [ 196 ] Maciej Jasek 1975 POL Zielona Góra 18:10:46 04:41:47 21:02:23 (55) 22:33:47 (29) 23:47:10 (23) 01:24:48 (20) 03:51:56 (17) 05:35:19 (16) 08:17:48 (12) 10:42:05 (11) 11:29:31 (13) 13:22:11 (10) mezičasy
10 9 / Muži [ 181 ] Andrzej Tomasik 1969 POL W Zastępstwie Waldusia 18:10:46 04:41:47 21:00:06 (41) 23:47:06 (22) 01:25:53 (22) 03:51:47 (16) 05:35:23 (17) 08:17:42 (11) 10:41:57 (10) 11:29:21 (12) 13:21:27 (9) mezičasy
11 2 / Ženy [ 204 ] Eliska Flajsnerova 1981 CZE Slaný 1 18:30:14 05:01:14 20:56:37 (21) 22:24:50 (18) 23:49:00 (25) 01:22:35 (14) 03:40:41 (13) 05:29:42 (12) 08:39:01 (13) 11:03:42 (12) 11:47:48 (14) 13:48:40 (13) mezičasy
12 10 / Muži [ 226 ] David Šusta 1990 CZE Sokol NaČoz 18:30:14 05:01:15 21:01:55 (48) 22:24:55 (20) 23:48:57 (24) 01:22:48 (15) 03:40:45 (14) 05:29:48 (13) 08:39:04 (14) 11:03:48 (13) 11:47:59 (15) 13:49:43 (14) mezičasy
13 11 / Muži [ 117 ] Vratislav Drtina 1980 CZE Sac Špindlerův Mlýn 18:56:00 05:27:00 20:45:20 (3) 22:00:17 (2) 23:00:39 (3) 25:05 (4) 02:41:00 (6) 04:32:15 (7) 07:30:46 (6) 10:15:02 (7) 11:07:36 (11) 13:39:27 (11) mezičasy
14 12 / Muži [ 124 ] Martin Hilpert 1979 CZE Sokol Frýdštejn 18:56:01 05:27:01 20:45:19 (2) 22:00:19 (3) 23:00:37 (2) 24:44 (3) 02:41:07 (7) 04:32:11 (6) 07:30:43 (5) 15:12:33 (52) 11:07:29 (10) 13:43:00 (12) mezičasy
15 13 / Muži [ 216 ] Radek Nezbeda 1981 CZE Sokol NaČoz 19:19:06 05:50:06 20:56:39 (22) 22:24:54 (19) 23:49:04 (26) 01:22:56 (16) 03:40:51 (15) 05:29:56 (14) 08:42:17 (15) 11:10:01 (14) 12:04:41 (16) 14:29:58 (15) mezičasy
16 14 / Muži [ 111 ] Zdeněk Čabla Čabla 1956 CZE Stay Hard 19:27:24 05:58:25 20:53:47 (14) 22:18:13 (13) 23:44:10 (16) 01:24:35 (19) 04:00:49 (21) 05:46:53 (19) 08:50:19 (17) 11:21:57 (15) 12:13:05 (17) 14:30:20 (16) mezičasy
17 15 / Muži [ 112 ] Tomáš Čejka 1994 CZE Hranice 19:49:39 06:20:39 20:51:09 (9) 22:24:49 (17) 23:43:33 (14) 01:25:04 (21) 04:13:33 (23) 05:46:39 (18) 08:50:12 (16) 11:27:34 (16) 12:28:02 (18) 14:51:28 (17) mezičasy
18 16 / Muži [ 195 ] Jan Lukáš 1972 CZE Praha 9 19:50:44 06:21:45 20:52:11 (12) 22:05:47 (7) 23:28:51 (9) 01:02:27 (10) 03:38:37 (12) 05:25:44 (11) 08:57:03 (19) 11:42:23 (18) 12:36:16 (20) 14:59:07 (18) mezičasy
19 3 / Ženy [ 184 ] Eva Vavřínková 1976 CZE Royal Bay 19:57:10 06:28:11 20:54:32 (16) 22:17:07 (10) 23:38:02 (11) 01:02:39 (11) 03:36:57 (11) 05:32:03 (15) 08:54:47 (18) 11:37:48 (17) 12:33:25 (19) 15:02:16 (19) mezičasy
20 17 / Muži [ 178 ] Jiří Štrosner 1974 CZE Bulovka 20:04:56 06:35:57 21:00:34 (43) 22:37:48 (39) 10:26 (41) 01:55:48 (37) 04:45:36 (33) 06:46:55 (33) 10:19:36 (33) 12:54:06 (29) 13:35:47 (31) 15:23:54 (23) mezičasy
21 18 / Muži [ 182 ] Miroslav Urban 1972 CZE Lanškroun 20:20:16 06:51:17 20:56:46 (25) 22:22:43 (16) 23:45:03 (20) 01:24:05 (17) 03:58:53 (19) 05:48:17 (20) 09:05:40 (20) 11:51:43 (19) 12:47:06 (22) 15:15:43 (21) mezičasy
22 4 / Ženy [ 158 ] Jana Petráňová 1972 CZE Žamberk 20:20:17 06:51:18 20:56:45 (24) 22:22:43 (15) 23:45:00 (19) 01:24:21 (18) 03:59:35 (20) 05:48:36 (21) 09:16:02 (21) 11:52:03 (20) 12:46:58 (21) 15:14:41 (20) mezičasy
23 19 / Muži [ 137 ] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 20:29:55 07:00:55 21:00:02 (40) 22:51:00 (62) 08:56 (37) 01:50:30 (34) 04:38:44 (31) 06:30:44 (28) 09:43:31 (27) 12:12:58 (22) 13:08:40 (24) 15:27:56 (24) mezičasy
24 20 / Muži [ 140 ] Vaclav Kuklik 1977 CZE Afr 20:36:58 07:07:59 20:56:55 (27) 22:18:00 (11) 23:38:37 (12) 01:36:10 (27) 04:21:42 (25) 06:11:55 (23) 09:24:03 (22) 12:10:10 (21) 12:55:50 (23) 15:20:01 (22) mezičasy
25 21 / Muži [ 188 ] Radek Začal 1974 CZE Pot A Krev 20:52:34 07:23:35 20:58:48 (34) 22:43:00 (44) 14:48 (43) 01:55:40 (36) 04:45:31 (32) 06:46:53 (32) 10:19:32 (32) 12:54:18 (30) 13:35:58 (32) 16:06:59 (28) mezičasy
26 22 / Muži [ 190 ] Michal Zedník 1977 CZE 25a 20:53:49 07:24:50 20:58:51 (35) 22:36:49 (33) 23:59:35 (31) 01:41:29 (30) 04:34:57 (30) 06:34:12 (31) 09:57:36 (29) 12:43:51 (28) 13:34:23 (30) 15:59:20 (27) mezičasy
27 23 / Muži [ 167 ] Radek Stehlík 1979 CZE Skp Harrachov 21:04:37 07:35:38 20:56:03 (17) 22:26:42 (23) 23:44:01 (15) 01:26:06 (23) 04:07:42 (22) 06:13:39 (24) 09:43:15 (24) 12:23:03 (23) 13:21:09 (26) 15:58:39 (26) mezičasy
28 5 / Ženy [ 105 ] Martina Balatková 1983 CZE Bozkov 21:04:39 07:35:40 20:56:04 (19) 22:26:43 (24) 23:45:05 (21) 01:28:05 (25) 04:17:47 (24) 06:13:41 (25) 09:43:23 (25) 12:23:22 (24) 13:20:27 (25) 15:58:25 (25) mezičasy
29 24 / Muži [ 120 ] Jan Franc 1989 CZE Dva Kohouti 21:09:05 07:40:05 20:59:33 (38) 22:38:56 (43) 23:59:32 (30) 01:45:27 (32) 04:46:30 (35) 06:47:00 (35) 10:19:40 (34) 12:57:40 (31) 13:49:34 (33) 16:10:59 (30) mezičasy
30 25 / Muži [ 160 ] Pavel Procházka 1986 CZE Praha 8 21:12:27 07:43:27 21:00:44 (45) 22:38:12 (40) 05:20 (34) 01:43:44 (31) 04:23:29 (26) 06:18:51 (26) 09:43:26 (26) 12:33:19 (26) 13:29:59 (28) 16:10:23 (29) mezičasy
31 26 / Muži [ 228 ] Michal Volek 1983 CZE Sokol NaČoz 21:12:33 07:43:33 20:56:41 (23) 22:24:57 (21) 23:49:20 (27) 01:29:22 (26) 04:23:35 (27) 06:19:00 (27) 09:43:41 (28) 12:33:27 (27) 13:30:17 (29) 16:11:24 (31) mezičasy
32 6 / Ženy [ 154 ] Kateřina Ondrušová 1986 CZE Praha 10 21:27:36 07:58:37 20:56:03 (18) 22:26:45 (25) 23:44:44 (18) 01:21:13 (13) 03:54:05 (18) 05:57:50 (22) 09:32:38 (23) 12:28:13 (25) 13:28:59 (27) 16:28:11 (32) mezičasy
33 7 / Ženy [ 108 ] Klára Bobáková 1980 CZE Mělník 22:01:46 08:32:47 20:58:15 (31) 22:27:24 (27) 23:54:01 (28) 01:41:21 (29) 04:34:28 (29) 06:33:55 (29) 10:19:27 (31) 13:26:24 (33) 14:35:24 (35) 17:11:17 (35) mezičasy
34 27 / Muži [ 107 ] Marek Bobák 1979 CZE Mělník 22:02:08 08:33:08 20:58:14 (30) 22:27:22 (26) 23:54:05 (29) 01:41:05 (28) 04:34:21 (28) 06:34:00 (30) 10:19:24 (30) 13:26:17 (32) 14:35:28 (36) 17:11:15 (34) mezičasy
35 28 / Muži [ 177 ] Marek Štolún 1990 CZE Dva Kohouti 22:18:38 08:49:39 20:59:36 (39) 22:35:21 (31) 01:24 (33) 01:50:13 (33) 04:46:16 (34) 06:46:57 (34) 10:33:15 (35) 15:25:11 (55) 14:09:46 (34) 17:03:01 (33) mezičasy
36 29 / Muži [ 183 ] Michal Vanicek 1964 CZE Plachtani 22:44:48 09:15:49 21:03:19 (60) 22:45:43 (56) 20:56 (47) 02:07:18 (42) 05:10:10 (41) 07:17:31 (40) 10:55:42 (39) 14:05:30 (38) 15:00:54 (40) 17:33:55 (36) mezičasy
37 30 / Muži [ 125 ] Libor Hladky 1973 CZE Trutnov 22:44:49 09:15:50 21:02:12 (52) 22:43:37 (45) 21:25 (50) 02:08:26 (44) 04:54:15 (36) 07:13:14 (37) 10:35:47 (36) 13:47:58 (34) 14:46:50 (37) 17:41:04 (40) mezičasy
38 31 / Muži [ 156 ] Martin Pelc 1981 CZE Puk 22:45:31 09:16:31 21:03:25 (61) 22:50:49 (60) 30:40 (63) 02:19:34 (54) 05:25:22 (50) 07:27:08 (44) 11:08:40 (42) 14:04:53 (37) 15:07:00 (41) 17:40:43 (38) mezičasy
39 32 / Muži [ 123 ] Jaroslav Havlena 1977 CZE Mb 22:45:31 09:16:31 20:59:11 (37) 22:51:26 (64) 23:54 (52) 02:13:05 (52) 05:08:52 (40) 07:20:03 (41) 11:08:44 (43) 13:57:13 (36) 15:07:07 (42) 17:45:11 (41) mezičasy
40 33 / Muži [ 170 ] Petr Šedo 1974 CZE Liberec 22:46:31 09:17:32 21:03:18 (59) 22:45:47 (57) 20:53 (46) 02:07:12 (41) 05:10:20 (42) 07:17:27 (39) 10:55:55 (40) 14:05:37 (39) 15:00:36 (39) 17:40:12 (37) mezičasy
40 33 / Muži [ 145 ] Martin Melicher 1970 CZE Trutnov 22:46:31 09:17:32 21:02:12 (51) 22:43:41 (48) 21:23 (49) 02:08:33 (45) 05:01:24 (37) 07:13:07 (36) 10:36:09 (37) 13:48:17 (35) 14:47:01 (38) 17:40:56 (39) mezičasy
42 35 / Muži [ 129 ] Michal Hujer 1976 CZE Žatec 23:03:17 09:34:18 21:00:39 (44) 22:33:38 (28) 10:55 (42) 02:24:01 (60) 05:20:18 (46) 07:20:29 (42) 11:07:05 (41) 14:18:17 (41) 15:16:02 (44) 17:59:37 (42) mezičasy
43 36 / Muži [ 150 ] Michal Moravec 1996 CZE Lany 23:04:27 09:35:28 21:15:01 (82) 22:58:48 (72) 35:28 (66) 02:23:26 (57) 05:29:22 (51) 07:44:31 (54) 11:25:13 (46) 14:26:25 (42) 15:29:48 (45) 18:16:39 (46) mezičasy
43 36 / Muži [ 131 ] Filip Janouš 1995 CZE Hřebeč 23:04:27 09:35:28 21:15:02 (83) 22:58:52 (74) 35:25 (65) 02:23:48 (59) 05:29:46 (52) 07:44:48 (56) 11:25:20 (47) 14:27:12 (43) 15:30:11 (46) 18:16:44 (47) mezičasy
45 38 / Muži [ 175 ] Miloš Škorna 1977 CZE Miloš Škorna 23:18:22 09:49:22 21:01:50 (47) 24:22 (55) 02:10:15 (47) 05:22:06 (48) 07:37:45 (46) 11:23:05 (45) 14:33:26 (45) 15:41:37 (48) 18:15:25 (44) mezičasy
45 38 / Muži [ 179 ] Michal Šturm 1970 CZE Slaný 23:18:22 09:49:22 21:01:49 (46) 22:54:39 (71) 24:26 (56) 02:09:56 (46) 05:21:30 (47) 07:37:40 (45) 11:23:03 (44) 14:33:17 (44) 15:41:26 (47) 18:15:38 (45) mezičasy
47 40 / Muži [ 141 ] Lukáš Likovský 1993 CZE Trutnov 23:23:10 09:54:11 21:02:21 (54) 22:43:41 (47) 21:01 (48) 05:04:02 (39) 07:17:06 (38) 10:46:15 (38) 14:11:02 (40) 15:15:57 (43) 18:08:56 (43) mezičasy
48 41 / Muži [ 147 ] Radek Menc 1978 CZE Trnová 23:31:52 10:02:53 21:06:08 (70) 22:51:09 (63) 37:10 (68) 02:26:01 (61) 05:36:35 (56) 07:50:37 (57) 11:51:38 (53) 14:51:54 (46) 15:48:59 (49) 18:34:15 (48) mezičasy
49 42 / Muži [ 127 ] Jiří Hofman 1970 CZE Praha 15 23:43:23 10:14:24 21:08:51 (76) 22:53:20 (70) 30:42 (64) 02:30:38 (63) 05:34:41 (55) 07:39:04 (47) 11:43:29 (51) 15:12:56 (53) 16:07:10 (51) 18:41:58 (51) mezičasy
50 43 / Muži [ 157 ] Ondřej Petr 1981 CZE Mindset Is Everything 23:43:23 10:14:24 21:04:24 (65) 22:43:37 (46) 29:29 (61) 05:53:43 (63) 08:05:27 (60) 15:14:35 (54) 16:06:54 (50) 18:42:09 (53) mezičasy
51 8 / Ženy [ 135 ] Ivana Kordová 1972 CZE Cerhenice 23:44:02 10:15:02 21:02:44 (58) 22:37:12 (38) 10:15 (40) 02:10:51 (49) 05:39:29 (59) 07:42:03 (53) 11:43:12 (49) 15:05:36 (49) 16:08:16 (54) 18:41:53 (50) mezičasy
52 9 / Ženy [ 133 ] Kateřina Kalová 1989 CZE Pardubice 23:44:02 10:15:03 21:02:29 (56) 22:37:07 (37) 10:07 (38) 02:10:34 (48) 05:38:52 (57) 07:39:31 (49) 11:43:08 (48) 15:02:55 (47) 16:07:45 (52) 18:41:23 (49) mezičasy
53 44 / Muži [ 134 ] Pavel Korda 1993 CZE Pardubice 23:44:07 10:15:08 21:02:44 (57) 22:36:57 (35) 10:12 (39) 02:11:01 (50) 05:39:21 (58) 07:41:58 (52) 11:43:15 (50) 15:05:29 (48) 16:08:01 (53) 18:42:03 (52) mezičasy
54 45 / Muži [ 115 ] Jiří Dörner 1969 CZE Náchod 23:46:00 10:17:01 21:00:20 (42) 22:38:31 (42) 24:06 (53) 02:08:16 (43) 05:24:31 (49) 07:39:25 (48) 11:43:39 (52) 15:05:44 (50) 16:25:21 (55) 18:47:18 (54) mezičasy
55 46 / Muži [ 152 ] Oldřich Nouza 1978 CZE Metaři 24:27:32 10:58:32 21:06:57 (71) 22:53:10 (68) 45:36 (70) 02:42:34 (66) 07:07:18 (72) 09:04:57 (66) 13:04:14 (61) 15:52:41 (61) 16:44:23 (58) 19:11:30 (55) mezičasy
56 47 / Muži [ 219 ] Pavel Peroutka 1979 CZE Včelná 24:29:40 11:00:40 20:58:51 (36) 22:44:19 (54) 17:43 (45) 02:22:26 (56) 05:33:24 (54) 08:05:06 (58) 12:07:07 (55) 15:12:27 (51) 16:55:06 (60) 19:33:24 (58) mezičasy
57 48 / Muži [ 118 ] Václav Filip 1955 CZE Rudolfov 24:34:21 11:05:22 21:05:37 (69) 22:48:45 (59) 37:17 (69) 02:55:10 (68) 06:16:07 (67) 08:22:45 (62) 12:26:36 (59) 15:44:51 (59) 16:45:19 (59) 19:30:36 (57) mezičasy
58 10 / Ženy [ 164 ] Andrea Sluková 1986 CZE Vysočina 24:43:24 11:14:24 20:51:36 (10) 23:38:30 (85) 01:14:18 (78) 03:02:31 (69) 06:29:11 (69) 08:21:31 (61) 12:26:01 (58) 15:33:43 (57) 16:42:05 (56) 19:20:28 (56) mezičasy
59 11 / Ženy [ 227 ] Martina Viktorová 1986 CZE Sudovo Hlavno 25:15:07 11:46:07 21:05:35 (68) 22:44:20 (55) 25:24 (57) 02:28:42 (62) 05:59:01 (64) 08:05:11 (59) 12:20:44 (56) 15:25:22 (56) 16:55:48 (61) 19:37:36 (60) mezičasy
60 49 / Muži [ 166 ] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 26:21:00 12:52:00 21:14:08 (79) 23:03:14 (75) 01:03:56 (77) 03:17:32 (70) 06:52:50 (70) 09:00:33 (64) 13:04:02 (60) 17:10:51 (63) 21:21:00 (1) mezičasy
DNF / Muži [ 126 ] Bohumil Hnídek 1974 CZE Ševětín 21:04:55 (66) 23:07:07 (78) mezičasy
DNF / Muži [ 213 ] Tomáš Lahoda 1986 CZE Sokol NaČoz 21:02:01 (49) 22:43:47 (52) 24:18 (54) 02:35:12 (64) 06:00:22 (65) mezičasy
DNF / Muži [ 151 ] Jakub Moravec 1993 CZE Metaři 21:05:13 (67) 22:52:12 (65) 57:32 (73) 03:27:09 (73) mezičasy
DNF / Muži [ 192 ] Jan Žák 1989 CZE Metaři 21:06:59 (72) 22:53:13 (69) 50:04 (72) 02:42:24 (65) mezičasy
DNF / Ženy [ 187 ] Michaela Weberová 1999 CZE Metaři 21:08:25 (75) 22:52:20 (66) 57:45 (74) 03:27:15 (74) mezičasy
DNF / Muži [ 194 ] Radek Urban 1974 CZE Pebal 20:54:07 (15) 22:34:19 (30) 23:59:43 (32) 01:53:22 (35) 05:01:48 (38) 07:23:08 (43) mezičasy
DNF / Muži [ 146 ] Martin Melicher 2000 SVK Metaři 21:02:17 (53) 22:47:43 (58) 45:39 (71) 02:42:37 (67) 07:06:06 (71) 09:04:54 (65) 13:09:59 (63) mezičasy
DNF / Muži [ 143 ] Daniel Macek 1979 CZE Gaganga 20:57:53 (29) 22:36:46 (32) 05:24 (35) 02:01:58 (39) 05:19:09 (44) 07:41:49 (51) 12:01:28 (54) mezičasy
DNF / Ženy [ 106 ] Eva Bartošová 1975 CZE Praha, Újezd Nad Lesy 21:17:55 (86) 23:14:43 (80) 01:20:52 (80) 03:38:02 (76) mezičasy
DNF / Ženy [ 168 ] Radka Stoklasová 1976 CZE Úvaly 21:17:40 (85) 23:15:06 (81) 01:20:47 (79) 03:37:56 (75) mezičasy
DNF / Muži [ 142 ] Dominik Luks 1992 CZE Praha 9 21:04:11 (63) 22:43:44 (51) 27:01 (59) 05:53:04 (61) 15:42:30 (58) 16:44:02 (57) 19:34:09 (59)
DNF / Muži [ 139 ] Martin Kubrt 1978 CZE Pardubice 20:57:52 (28) 22:36:52 (34) 05:27 (36) 02:02:02 (40) 05:19:03 (43) 07:41:01 (50) 12:23:04 (57) 15:52:32 (60) 17:13:44 (62)
DNF / Muži [ 155 ] Piotr Pardej 1977 POL Gvs.sklep.pl 20:58:46 (32) 22:38:26 (41) 21:56 (51) 02:18:46 (53) 06:21:21 (68) 09:05:14 (67) 13:09:18 (62) 16:40:58 (62) 17:30:50 (63)
DNF / Muži [ 189 ] Milan Začal 1982 CZE Vyžlovka 20:58:47 (33) 22:44:10 (53) 14:56 (44) 02:11:37 (51) 05:49:37 (60) 08:50:06 (63) 13:16:30 (64) 18:13:36 (64)
DNF / Muži [ 186 ] Michal Vrbík 1995 CZE Praha 21:15:02 (84) 22:58:51 (73) 35:31 (67) 02:23:36 (58) 05:30:37 (53) 07:44:39 (55)
DNF / Muži [ 103 ] Robert Alger 1968 CZE Cs Beznaděj 21:02:07 (50) 22:50:51 (61) 26:49 (58) 02:20:43 (55) 05:19:21 (45)
DNF / Muži [ 193 ] David Soumar 1997 CZE Praha 21:07:02 (73) 22:43:41 (49) 27:53 (60) 05:53:16 (62)
DNF / Muži [ 138 ] Lukáš Krištof 1996 CZE Praha 21:04:15 (64) 22:43:42 (50) 29:32 (62) 06:14:52 (66)
DNF / Muži [ 136 ] Matěj Králíček 1993 CZE Trutnov 20:52:06 (11) 22:25:38 (22) 23:44:14 (17) 01:26:20 (24)
DNF / Muži [ 104 ] Dušan Alman 1967 CZE Zttk 20:56:52 (26) 22:37:00 (36) 01:56:37 (38)
DNF / Muži [ 162 ] Milan Řezníček 1967 CZE Praha 21:11:40 (78) 23:05:45 (77) 58:45 (75) 03:24:32 (71)
DNF / Ženy [ 163 ] Šárka Řezníčková 1992 CZE Praha 8 21:11:36 (77) 23:05:33 (76) 58:47 (76) 03:24:35 (72)
DNF / Ženy [ 116 ] Darina Doubková 1957 CZE Doubek Team 21:18:26 (87) 23:15:57 (82) 01:28:11 (81) 03:47:44 (77)
DNF / Muži [ 176 ] Josef Škvor 1955 CZE Praha 4 - Modřany 21:07:48 (74) 22:52:35 (67)
DNF / Muži [ 174 ] Adam Škoda 1998 CZE Trutnov 21:03:49 (62) 23:07:56 (79)
DNF / Ženy [ 113 ] Darina Černá 1978 CZE Kladno Švermov 21:14:31 (80) 23:16:19 (83)
DNF / Ženy [ 109 ] Tomáš Csaba 1977 CZE Kladno 21:14:33 (81) 23:16:23 (84)

výsledková listina K100, vlna Tetřívci

start ~ 20:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyLužickáLučníDěčínskáPomezkyRýchoryČernáSvornostStrážné
1 1 / Muži [ 229 ] Jan Rýznar 1996 CZE Tj Sokol Hrabenov 16:45:08 00:00 21:04:58 (2) 22:22:23 (2) 23:28:55 (2) 39:54 (1) 02:41:18 (1) 04:25:17 (2) 07:17:31 (1) 09:25:09 (1) 10:15:28 (1) 12:16:34 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 215 ] Jan Mašek 1992 CZE Praha 18:46:58 02:01:50 21:10:56 (5) 22:38:56 (5) 23:59:40 (4) 01:25:38 (4) 03:54:38 (4) 05:42:25 (3) 08:50:06 (3) 11:00:51 (2) 11:53:49 (3) 14:04:14 (2) mezičasy
3 3 / Muži [ 203 ] Jakub Červinka 1993 CZE Vrchlabí 18:46:59 02:01:51 21:10:55 (4) 22:38:57 (6) 23:59:38 (3) 01:25:26 (3) 03:54:34 (3) 05:42:29 (4) 08:50:10 (4) 11:00:58 (3) 11:53:44 (2) 14:04:49 (3) mezičasy
4 4 / Muži [ 222 ] Ondřej Stárek 1978 CZE Spřátelená Zvěř 20:40:06 03:54:57 21:12:05 (7) 11:10 (6) 01:50:43 (5) 04:39:38 (5) 06:30:24 (5) 09:57:33 (5) 12:43:45 (4) 13:34:19 (4) 15:59:33 (4) mezičasy
5 5 / Muži [ 209 ] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák Horotým 21:32:22 04:47:13 21:15:33 (18) 22:46:46 (10) 14:58 (8) 02:05:38 (10) 04:55:31 (7) 06:40:23 (7) 10:08:20 (6) 13:32:32 (6) 14:35:00 (5) 16:52:11 (5) mezičasy
6 6 / Muži [ 210 ] Tomáš Hyksa 1983 CZE Nechťák Horotým 21:47:14 05:02:05 21:15:34 (19) 22:46:47 (11) 17:40 (9) 02:14:20 (14) 04:55:43 (8) 06:40:19 (6) 10:18:53 (7) 13:32:23 (5) 14:36:47 (6) 17:30:14 (8) mezičasy
7 7 / Muži [ 205 ] Jan Fatura 1986 CZE Praha 4 22:05:12 05:20:03 21:15:30 (17) 22:49:46 (14) 26:02 (16) 02:07:46 (11) 05:14:04 (15) 07:25:13 (14) 11:01:57 (14) 14:22:26 (16) 15:07:23 (13) 17:33:16 (11) mezičasy
8 1 / Ženy [ 223 ] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 22:05:13 05:20:04 21:15:29 (16) 25:51 (15) 02:07:59 (12) 05:13:58 (14) 07:25:06 (13) 11:01:53 (13) 14:22:05 (15) 15:07:18 (12) 17:33:08 (10) mezičasy
9 8 / Muži [ 212 ] Filip Kalenský 1981 CZE Radim U Kolína 389 22:11:50 05:26:42 21:14:38 (12) 22:51:02 (15) 24:10 (14) 02:13:12 (13) 05:02:06 (9) 07:09:52 (10) 10:46:29 (12) 13:47:52 (8) 14:46:56 (7) 17:32:53 (9) mezičasy
10 9 / Muži [ 225 ] Filip Šulc 1981 CZE Vodafone Cz Together We Can 22:23:10 05:38:01 21:14:51 (13) 22:43:10 (9) 21:35 (12) 02:14:37 (15) 05:06:22 (11) 07:20:13 (11) 10:34:53 (8) 13:37:00 (7) 14:48:18 (9) 17:28:36 (7) mezičasy
11 2 / Ženy [ 217 ] Markéta Novotná 1978 CZE Vodafone Cz Together We Can 22:23:10 05:38:01 21:14:53 (14) 22:43:10 (8) 21:39 (13) 02:14:40 (16) 05:07:57 (12) 07:20:17 (12) 10:35:14 (9) 14:04:34 (10) 14:47:51 (8) 17:27:28 (6) mezičasy
12 10 / Muži [ 172 ] Adam Šindelář 1987 CZE Praha 22:27:51 05:42:43 21:13:34 (10) 22:37:29 (4) 01:54:37 (7) 04:52:30 (6) 07:01:49 (8) 10:37:00 (10) 13:54:58 (9) 14:58:13 (10) 17:40:41 (13) mezičasy
13 3 / Ženy [ 173 ] Pavlína Šindelářová 1986 CZE Praha 22:27:52 05:42:43 21:13:33 (9) 22:37:28 (3) 01:54:26 (6) 05:44:25 (17) 07:02:24 (9) 10:37:03 (11) 14:05:03 (11) 14:58:19 (11) 17:39:59 (12) mezičasy
14 11 / Muži [ 211 ] Jiří Kadlec 1984 CZE Cheb 23:16:01 06:30:52 21:12:06 (8) 22:51:54 (16) 20:36 (10) 02:03:21 (8) 05:05:12 (10) 07:27:21 (16) 11:31:19 (16) 14:18:25 (13) 15:27:05 (15) 18:14:41 (14) mezičasy
14 4 / Ženy [ 206 ] Veronika Hanousková 1985 CZE Mariánské Lázně 23:16:01 06:30:52 21:12:04 (6) 22:49:19 (13) 20:38 (11) 02:03:34 (9) 05:08:08 (13) 07:27:17 (15) 11:31:41 (17) 14:18:47 (14) 15:27:34 (16) 18:14:48 (15) mezičasy
16 12 / Muži [ 208 ] Michal Horák 1979 CZE 4t Expedice 23:24:09 06:39:01 21:15:05 (15) 22:58:39 (17) 35:40 (17) 02:31:53 (18) 05:45:20 (18) 08:08:18 (19) 11:54:18 (18) 15:04:43 (17) 16:08:58 (17) 18:50:14 (17) mezičasy
17 13 / Muži [ 230 ] Lubomír Kučera 1990 CZE VE DREAM TEAM 23:30:51 06:45:43 21:22:39 (22) 23:02:00 (19) 45:56 (18) 02:41:10 (20) 05:30:13 (16) 07:39:12 (17) 11:13:47 (15) 14:13:54 (12) 15:25:01 (14) 18:22:00 (16) mezičasy
18 14 / Muži [ 218 ] Josef Novotný 1969 CZE Velká Dobrá 24:19:21 07:34:12 21:14:11 (11) 22:40:46 (7) 13:27 (7) 02:25:52 (17) 05:46:53 (19) 07:53:23 (18) 11:58:07 (19) 15:06:40 (18) 16:25:59 (18) 19:21:10 (18) mezičasy
DNF / Muži [ 220 ] Martin Slováček 2000 CZE Kroměříž 21:06:12 (3) 22:46:50 (12) 11:02 (5) 02:32:38 (19) mezičasy
DNF / Muži [ 207 ] Dalibor Havlíček 2001 CZE Pardubice 21:04:20 (1) 22:14:38 (1) 23:22:22 (1) 47:59 (2) 02:48:33 (2) 04:22:27 (1) 07:17:34 (2) mezičasy
DNF / Muži [ 132 ] Martin Kacer 1980 CZE Hranice, Trpnouze 21:16:44 (20) 23:04:03 (20) 01:20:38 (21) 03:34:04 (22) 07:15:35 (21) 09:55:27 (21) 15:50:49 (20) 17:39:27 (19)
DNF / Ženy [ 201 ] Elena Bubnová 1993 CZE Klášterská Lhota 21:22:43 (23) 23:06:14 (21) 57:43 (19) 03:00:03 (21) 06:44:35 (20) 09:00:27 (20) 15:52:44 (21)
DNF / Muži [ 221 ] Timur Šiml 1995 CZE Ve Dream Team 21:19:06 (21) 22:59:21 (18) 59:37 (20)
DNF / Muži [ 202 ] Jan Čelíkovský 1987 CZE Sokol NaČoz

výsledková listina K100, vlna Lišky

start ~ 20:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyLužickáLučníDěčínskáPomezkyRýchoryČernáSvornostStrážné
1 1 / Muži [ 308 ] Martin Kopecky 1981 CZE Kopacaci 15:23:51 00:00 21:22:13 (5) 22:35:24 (3) 00:40 (6) 58:23 (1) 03:06:02 (1) 04:35:34 (1) 07:13:11 (1) 09:06:30 (1) 09:40:56 (1) 11:16:02 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 301 ] Roman Bazgier 1992 CZE Praha 17:44:45 02:20:54 21:22:27 (8) 22:35:36 (4) 23:44:49 (1) 01:21:29 (3) 03:47:14 (2) 05:31:58 (2) 08:34:22 (2) 10:54:03 (2) 11:46:16 (2) 13:36:36 (3) mezičasy
3 3 / Muži [ 304 ] Martin Cienciala 1992 CZE Plzeň 17:44:58 02:21:07 21:22:25 (7) 22:35:13 (2) 23:44:54 (2) 01:22:17 (4) 03:47:37 (3) 05:32:08 (3) 08:34:24 (3) 10:54:18 (3) 11:46:21 (3) 13:35:39 (2) mezičasy
4 4 / Muži [ 320 ] Lubor Zíta 1973 CZE Let There Be Rock 18:07:31 02:43:40 21:22:13 (6) 22:45:38 (7) 06:35 (7) 01:35:51 (7) 04:07:57 (7) 05:59:53 (8) 08:54:12 (6) 11:05:58 (5) 11:48:40 (4) 13:51:35 (4) mezičasy
5 5 / Muži [ 302 ] Miroslav Boleslav 1972 CZE Bezník 18:20:59 02:57:08 21:23:26 (10) 22:54:43 (9) 18:00 (9) 01:44:06 (8) 04:08:29 (8) 05:47:22 (6) 08:48:26 (5) 11:16:53 (6) 11:56:28 (6) 14:03:08 (5) mezičasy
6 6 / Muži [ 318 ] Václav Vlasák 1986 CZE Forever14 18:40:13 03:16:22 21:22:05 (2) 22:40:05 (6) 23:58:34 (5) 01:26:43 (5) 03:56:31 (5) 05:39:47 (4) 08:36:58 (4) 11:02:50 (4) 11:54:08 (5) 14:23:20 (6) mezičasy
7 1 / Ženy [ 306 ] Petra Hliňáková 1972 CZE Klobouk 19:31:12 04:07:21 21:22:05 (3) 22:40:03 (5) 23:58:28 (4) 01:27:13 (6) 04:01:16 (6) 05:40:01 (5) 09:00:44 (7) 11:50:47 (7) 12:52:52 (8) 15:07:59 (7) mezičasy
8 2 / Ženy [ 309 ] Kateřina Outratová 1993 CZE Spojil 19:39:58 04:16:07 21:33:52 (18) 23:05:50 (14) 37:13 (11) 02:11:16 (10) 04:45:50 (9) 06:50:49 (10) 09:46:08 (9) 12:09:10 (9) 12:59:58 (9) 15:10:14 (8) mezičasy
9 7 / Muži [ 307 ] Jiří Kohout 1990 CZE Pardubice 19:39:59 04:16:08 21:22:11 (4) 22:34:59 (1) 23:47:20 (3) 01:18:43 (2) 03:54:29 (4) 05:47:45 (7) 09:01:36 (8) 11:51:51 (8) 12:45:40 (7) 15:11:48 (9) mezičasy
10 8 / Muži [ 313 ] Libor Šimek 1975 CZE Liška 21:54:37 06:30:46 21:22:38 (9) 23:00:39 (11) 25:40 (10) 02:13:19 (11) 05:22:54 (13) 07:08:09 (11) 10:33:18 (11) 13:29:19 (10) 14:35:07 (10) 17:06:27 (10) mezičasy
11 9 / Muži [ 231 ] Pavel Štorek 1989 CZE Skuteč 22:24:29 07:00:38 21:19:41 (1) 22:47:05 (8) 17:46 (8) 02:05:45 (9) 04:55:58 (10) 06:42:05 (9) 10:20:13 (10) 13:34:48 (11) 14:37:38 (11) 17:32:15 (11) mezičasy
12 10 / Muži [ 312 ] Petr Průša 1987 CZE Honem, Honem 23:30:09 08:06:17 21:33:43 (13) 23:04:08 (12) 46:08 (12) 02:34:59 (12) 05:19:35 (11) 07:14:56 (12) 10:52:26 (12) 14:07:12 (12) 15:30:01 (12) 18:43:55 (13) mezičasy
13 11 / Muži [ 315 ] Jiří Tydlitát 1982 CZE Pardubice 23:30:10 08:06:19 21:33:45 (14) 23:04:12 (13) 48:38 (13) 02:35:04 (13) 05:20:25 (12) 07:15:00 (13) 10:52:50 (13) 14:07:39 (13) 15:30:28 (13) 18:43:49 (12) mezičasy
DNF / Muži [ 303 ] Miroslav Brázdil 1971 CZE Tábor 21:32:33 (12) 23:10:49 (15) 01:20:36 (15) 03:34:00 (18) 07:15:41 (18) 09:55:36 (18) 15:50:46 (16) 17:39:19 (14)
DNF / Muži [ 314 ] Jan Šípal 1990 CZE Slimáci 21:33:49 (16) 23:14:18 (17) 01:40:24 (17) 03:32:41 (17) 06:46:37 (16) 09:10:47 (16) 14:38:50 (14)
DNF / Muži [ 319 ] Tomas Vlasak 1990 CZE Slimáci 21:33:49 (15) 23:14:13 (16) 01:40:22 (16) 03:32:33 (16) 06:46:33 (15) 09:10:44 (15) 14:38:57 (15)
DNF / Muži [ 321 ] Jaroslav Zeman 1989 CZE Animalco 21:27:24 (11) 23:00:21 (10) 01:16:07 (14) 03:07:09 (14) 06:44:45 (14) 09:01:43 (14)
DNF / Ženy [ 310 ] Martina Outratová 1990 CZE Pardubice 9 21:33:51 (17) 23:14:33 (18) 08:58:45 (18) 03:32:26 (15) 06:46:41 (17) 09:36:21 (17)

výsledková listina K100, vlna Srnky

start ~ 20:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyLužickáLučníDěčínskáPomezkyRýchoryČernáSvornostStrážné
1 1 / Ženy [ 401 ] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek Pod Brdy 18:29:08 00:00 21:38:06 (1) 22:54:12 (1) 05:31 (1) 01:36:27 (1) 04:10:34 (1) 05:48:45 (1) 08:46:51 (2) 11:18:11 (1) 12:09:47 (2) 14:25:26 (1) mezičasy
1 1 / Muži [ 408 ] Milan Tuhovčák 1978 CZE Ocr Čelákovice 18:29:08 00:00 21:38:06 (2) 22:54:15 (2) 05:38 (2) 01:36:31 (2) 04:10:40 (2) 05:48:48 (2) 08:46:43 (1) 11:18:20 (2) 12:09:20 (1) 14:25:55 (2) mezičasy
3 2 / Ženy [ 403 ] Miloslava Jansonová 1976 CZE Praha 9 23:01:48 04:32:40 21:38:58 (4) 22:57:33 (3) 01:14:24 (4) 03:03:17 (3) 05:57:37 (3) 08:00:42 (3) 11:31:46 (3) 14:51:35 (3) 15:51:12 (3) 18:50:52 (3) mezičasy
4 2 / Muži [ 402 ] Martin Červenka 1973 CZE Mace 23:01:51 04:32:43 21:38:54 (3) 22:57:36 (4) 01:14:20 (3) 03:03:34 (4) 05:57:41 (4) 08:00:46 (4) 11:31:55 (4) 14:51:45 (4) 15:51:40 (4) 18:50:56 (4) mezičasy
DNF / Muži [ 406 ] Tomáš Sádek 1983 CZE Kaktus 21:51:26 (5) 23:44:16 (6) 01:21:01 (5) 03:15:54 (5) 06:46:50 (5) 09:10:40 (5)
DNF / Muži [ 407 ] Jakub Strmeň 1989 CZE Kakuts 21:51:27 (6) 23:44:14 (5) 01:21:03 (6) 03:16:10 (6) 06:46:55 (6) 09:10:41 (6)

výsledková listina K100, vlna Vlci (běžci, ITRA)

start ~ 21:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyLužickáLučníDěčínskáPomezkyRýchoryČernáSvornostStrážné
1 1 / Muži [ 505 ] Radek Brunner 1974 CZE Kobras Runlab 11:20:52 00:00 21:37:32 (1) 22:27:28 (1) 23:14:37 (1) 12:11 (1) 01:41:59 (1) 02:49:28 (1) 04:34:36 (1) 06:11:52 (1) 07:00:52 (1) 07:52:27 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 512 ] Alexandr Filip 1983 CZE České Budějovice 12:58:54 01:38:02 21:40:54 (7) 22:40:55 (13) 23:36:37 (6) 42:03 (6) 02:23:33 (3) 03:37:59 (3) 05:56:09 (3) 07:33:20 (3) 08:01:58 (3) 09:26:33 (2) mezičasy
2 2 / Muži [ 548 ] Vítězslav Šolc 1991 CZE Bk Náchod 12:58:54 01:38:02 21:41:40 (11) 22:35:23 (5) 23:32:10 (5) 35:47 (4) 02:11:14 (2) 03:28:44 (2) 05:43:50 (2) 07:32:55 (2) 08:01:48 (2) 09:27:19 (3) mezičasy
4 4 / Muži [ 518 ] Lukáš Jirásek 1990 CZE Svoboda Nad Úpou 13:29:52 02:08:59 21:41:35 (9) 22:40:18 (12) 23:37:58 (7) 45:20 (8) 02:30:56 (6) 03:47:47 (4) 06:05:55 (4) 07:40:20 (4) 08:10:46 (4) 09:50:57 (4) mezičasy
5 5 / Muži [ 537 ] Marek Svoboda 1977 CZE Běžci Moravany 13:44:28 02:23:35 21:41:30 (8) 22:39:30 (8) 23:38:06 (8) 43:38 (7) 02:42:28 (9) 04:08:39 (10) 06:26:39 (7) 08:10:34 (5) 08:43:14 (5) 10:11:53 (5) mezičasy
6 6 / Muži [ 516 ] Filip Hrbek 1989 CZE Pwc 13:49:55 02:29:02 21:38:23 (3) 22:32:46 (2) 23:26:58 (2) 33:37 (3) 02:27:24 (5) 03:52:21 (6) 06:10:06 (5) 08:15:06 (7) 08:50:10 (7) 10:16:32 (6) mezičasy
7 1 / Ženy [ 546 ] Marie Zelená 1985 CZE Rab/scarpa 13:56:16 02:35:23 21:42:05 (14) 22:42:03 (15) 23:38:15 (9) 41:38 (5) 02:27:15 (4) 03:49:40 (5) 06:13:41 (6) 08:10:38 (6) 08:43:24 (6) 10:17:48 (7) mezičasy
8 7 / Muži [ 540 ] Jiří Špaček 1983 CZE Šogorisa 14:15:04 02:54:11 21:41:49 (12) 22:42:00 (14) 23:43:07 (12) 48:30 (10) 02:37:30 (7) 04:05:32 (8) 06:35:32 (11) 08:27:42 (8) 09:07:16 (8) 10:33:33 (8) mezičasy
9 8 / Muži [ 519 ] Tomáš Kadlas 1980 CZE Liberec 14:15:43 02:54:50 21:41:39 (10) 22:43:24 (16) 01:57 (29) 01:23:37 (29) 03:18:40 (21) 04:35:27 (17) 06:48:44 (15) 08:44:04 (13) 09:14:11 (10) 10:42:10 (9) mezičasy
10 9 / Muži [ 520 ] Bronislav Kandrik 1981 SVK Praha 14:21:40 03:00:47 21:43:56 (18) 22:48:00 (21) 23:51:09 (21) 01:04:07 (19) 03:10:09 (19) 04:36:46 (19) 06:52:55 (17) 08:47:58 (14) 09:19:08 (13) 10:46:25 (10) mezičasy
11 10 / Muži [ 549 ] Jiří Čepelka 1997 CZE Vrchlabí 14:29:42 03:08:50 21:44:37 (23) 22:47:26 (18) 23:44:58 (16) 50:12 (13) 02:49:09 (12) 04:13:38 (14) 06:31:51 (9) 08:39:59 (9) 09:14:02 (9) 10:50:25 (11) mezičasy
11 10 / Muži [ 503 ] Ondřej Bloudek 1977 CZE Světáci 14:29:42 03:08:50 21:44:06 (20) 22:47:31 (19) 23:44:36 (14) 51:33 (14) 02:40:54 (8) 04:05:27 (7) 06:43:08 (14) 08:41:10 (10) 09:14:19 (11) 10:50:29 (12) mezičasy
13 12 / Muži [ 506 ] Martin Bubeníček 1990 CZE Praha 14:39:06 03:18:13 21:41:59 (13) 22:40:12 (11) 23:48:41 (19) 56:50 (18) 02:49:59 (13) 04:11:46 (11) 06:42:32 (13) 08:48:37 (16) 09:20:06 (14) 10:58:48 (13) mezičasy
13 12 / Muži [ 538 ] David Šálek 1988 CZE Crossfit Praha 14:39:06 03:18:13 21:42:14 (15) 22:40:10 (10) 23:40:30 (11) 56:36 (17) 02:51:45 (14) 04:11:48 (12) 06:42:26 (12) 11:19:32 (35) 09:20:22 (15) 10:59:00 (14) mezičasy
15 14 / Muži [ 525 ] Ernest Mlynarczyk 1971 POL Łódź 14:47:41 03:26:48 21:45:50 (27) 22:48:13 (23) 23:47:44 (18) 01:05:49 (21) 03:02:36 (16) 04:20:02 (15) 06:32:59 (10) 08:41:17 (11) 09:15:35 (12) 11:10:03 (15) mezičasy
16 15 / Muži [ 501 ] Jan Babický 1976 CZE Klub Přátel Člověka V Tísni 14:52:02 03:31:10 21:44:44 (24) 22:47:48 (20) 23:46:50 (17) 55:43 (15) 02:49:00 (11) 04:08:35 (9) 06:48:48 (16) 08:41:25 (12) 09:27:24 (17) 11:12:10 (17) mezičasy
17 16 / Muži [ 541 ] Jan Tláskal 1982 CZE Přerov 14:53:22 03:32:29 21:40:36 (6) 22:39:04 (7) 23:43:31 (13) 49:56 (12) 02:46:25 (10) 04:13:04 (13) 06:30:30 (8) 08:48:02 (15) 09:21:44 (16) 11:11:07 (16) mezičasy
18 17 / Muži [ 504 ] Filip Brož 1989 CZE Andrlesport 14:53:51 03:32:58 21:47:42 (34) 22:55:20 (29) 05:35 (32) 01:23:52 (30) 03:23:31 (22) 04:38:03 (20) 07:00:50 (18) 09:05:01 (17) 09:40:33 (18) 11:16:21 (18) mezičasy
19 2 / Ženy [ 515 ] Štěpánka Herradová 1978 CZE Plzeň 15:09:30 03:48:38 21:44:25 (22) 22:48:19 (24) 23:58:48 (26) 01:19:42 (28) 03:25:13 (23) 04:49:32 (23) 07:14:00 (20) 09:12:11 (18) 09:45:15 (19) 11:30:03 (19) mezičasy
20 18 / Muži [ 507 ] Martin Coufal 1993 CZE Olomouc 15:45:34 04:24:42 21:43:57 (19) 22:46:58 (17) 23:44:39 (15) 55:59 (16) 03:01:34 (15) 04:29:44 (16) 07:13:13 (19) 09:29:20 (21) 10:10:04 (21) 12:02:41 (20) mezičasy
21 19 / Muži [ 517 ] David Chudoba 1983 CZE Paka! 15:50:18 04:29:25 21:46:00 (29) 22:51:14 (27) 23:51:07 (20) 01:04:20 (20) 03:10:02 (18) 04:36:43 (18) 07:15:32 (21) 09:33:51 (22) 10:17:42 (23) 12:07:59 (21) mezičasy
22 20 / Muži [ 513 ] Čeněk Hampel 1987 CZE Bscom 15:59:21 04:38:29 21:43:13 (17) 22:49:04 (25) 23:59:06 (27) 01:18:53 (27) 03:25:41 (24) 04:50:32 (24) 07:26:40 (24) 09:29:05 (20) 10:10:26 (22) 12:08:37 (22) mezičasy
23 21 / Muži [ 539 ] Robert Šotkovský 1983 CZE Milenov 22 16:18:52 04:57:59 21:44:09 (21) 22:48:12 (22) 23:55:16 (24) 01:12:57 (24) 03:27:34 (26) 05:01:20 (26) 07:40:22 (26) 09:46:25 (23) 10:30:00 (24) 12:28:23 (24) mezičasy
24 22 / Muži [ 521 ] Pavel Koza 1978 CZE Sólo Koza 16:22:37 05:01:44 21:46:10 (30) 22:51:22 (28) 23:55:08 (23) 01:07:42 (23) 03:16:26 (20) 04:41:56 (21) 07:19:17 (22) 09:50:53 (24) 10:36:27 (25) 12:34:55 (25) mezičasy
25 23 / Muži [ 523 ] Tomas Kroupa 1980 CZE Plzeň 16:24:52 05:03:59 21:47:34 (32) 23:00:04 (33) 04:04 (30) 01:29:37 (35) 03:31:58 (28) 04:51:37 (25) 07:19:20 (23) 09:17:31 (19) 09:59:36 (20) 12:16:26 (23) mezičasy
26 24 / Muži [ 405 ] Jakub Karč 1974 CZE Tonto Forever 16:25:15 05:04:22 21:47:42 (33) 22:56:47 (31) 05:18 (31) 01:26:59 (33) 03:43:32 (32) 05:35:36 (33) 08:09:13 (29) 10:24:25 (29) 10:58:05 (29) 12:46:59 (27) mezičasy
27 3 / Ženy [ 524 ] Lenka Mazochová 1983 CZE Tfrun 16:36:22 05:15:29 21:51:33 (39) 23:01:55 (35) 13:44 (34) 01:25:15 (31) 03:36:09 (29) 05:14:58 (30) 08:04:07 (28) 10:19:08 (28) 10:58:18 (30) 12:58:44 (29) mezičasy
28 25 / Muži [ 532 ] Jan Salomon 1999 CZE Praha 6 16:36:24 05:15:31 21:51:14 (38) 22:59:22 (32) 01:27:27 (34) 03:41:08 (30) 05:10:08 (29) 09:54:04 (25) 10:41:06 (26) 12:40:04 (26) mezičasy
29 26 / Muži [ 529 ] Jan Pohlodek 1980 CZE Hodkovice Nad Mohelkou 16:37:27 05:16:35 21:45:39 (25) 22:49:43 (26) 23:53:25 (22) 01:18:01 (25) 03:27:44 (27) 05:04:13 (27) 07:55:42 (27) 10:13:07 (27) 10:49:38 (27) 12:52:44 (28) mezičasy
30 27 / Muži [ 535 ] Filip Skála 1998 CZE Anura Climbing 16:55:09 05:34:16 21:45:59 (28) 22:55:23 (30) 23:59:26 (28) 01:06:42 (22) 03:26:32 (25) 04:49:02 (22) 07:34:07 (25) 10:07:29 (26) 10:51:25 (28) 13:16:07 (30) mezičasy
31 28 / Muži [ 534 ] Jan Schier 1981 CZE Palstat / Vrchlabí 17:11:47 05:50:54 21:51:06 (37) 23:06:39 (39) 16:44 (37) 01:43:16 (36) 03:54:24 (33) 05:32:51 (32) 08:19:02 (30) 10:45:37 (30) 11:24:55 (31) 13:23:18 (31) mezičasy
32 29 / Muži [ 543 ] Jan Vávra 1966 CZE Ktso 17:14:23 05:53:30 21:45:39 (26) 23:00:16 (34) 01:26:32 (32) 03:58:28 (34) 05:39:04 (34) 08:38:25 (34) 11:02:40 (33) 11:44:16 (32) 13:32:32 (32) mezičasy
33 30 / Muži [ 508 ] Jiří Černý 1978 CZE 25 A 17:41:44 06:20:51 21:51:35 (40) 23:08:44 (40) 24:16 (39) 01:54:09 (39) 04:08:24 (35) 05:46:18 (35) 08:35:57 (32) 10:49:41 (31) 12:06:41 (34) 13:59:42 (34) mezičasy
34 31 / Muži [ 544 ] Jiří Vávrů 1974 CZE Tři Veteráni 17:51:05 06:30:13 21:46:46 (31) 23:58:39 (25) 01:18:34 (26) 03:41:36 (31) 05:25:14 (31) 08:25:47 (31) 10:54:47 (32) 11:44:33 (33) 13:58:36 (33) mezičasy
35 32 / Muži [ 530 ] Jaro Prokop 1981 CZE Mrákotín 18:15:58 06:55:05 21:50:55 (36) 14:28 (36) 01:43:32 (37) 04:20:20 (37) 05:48:40 (36) 08:36:12 (33) 11:17:55 (34) 12:12:25 (35) 14:26:48 (35) mezičasy
36 33 / Muži [ 528 ] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 18:54:17 07:33:25 21:54:16 (49) 23:14:27 (42) 39:55 (43) 02:15:31 (44) 04:52:01 (41) 06:32:27 (39) 09:33:35 (36) 12:18:08 (37) 13:12:14 (37) 15:10:41 (37) mezičasy
37 34 / Muži [ 533 ] Milan Seman 1976 CZE Pardubice 18:56:18 07:35:26 21:51:48 (41) 23:05:26 (37) 17:52 (38) 01:55:57 (40) 04:38:57 (40) 06:24:17 (38) 09:32:36 (35) 12:03:50 (36) 12:45:17 (36) 14:56:38 (36) mezičasy
38 35 / Muži [ 526 ] Tomáš Pelikán 1980 CZE Rozběháme Prahu 19:48:13 08:27:21 21:52:35 (45) 23:16:07 (45) 45:32 (44) 02:21:11 (46) 05:05:34 (43) 07:01:38 (43) 10:06:49 (38) 12:39:55 (38) 13:28:51 (38) 15:54:24 (38) mezičasy
39 4 / Ženy [ 509 ] Anna Dobrovská 1979 CZE Žamberk 19:48:14 08:27:21 21:52:33 (44) 23:16:05 (44) 45:58 (45) 02:20:59 (45) 05:07:49 (44) 07:01:33 (42) 10:08:14 (40) 12:40:22 (39) 13:29:10 (39) 15:54:38 (39) mezičasy
40 36 / Muži [ 522 ] Radim Kropáč 1974 CZE Viki Team 20:09:04 08:48:12 21:51:55 (42) 23:06:35 (38) 25:10 (40) 02:07:30 (43) 04:54:34 (42) 07:07:40 (44) 10:06:51 (39) 12:46:30 (40) 13:42:31 (40) 16:11:12 (40) mezičasy
41 5 / Ženy [ 511 ] Jana Ernekerová 1992 CZE Praha 7 20:31:36 09:10:44 21:52:36 (47) 23:15:05 (43) 29:48 (42) 02:05:24 (42) 04:34:46 (39) 06:35:47 (40) 10:10:29 (42) 13:10:06 (42) 14:09:13 (41) 16:28:47 (41) mezičasy
42 37 / Muži [ 510 ] Pavel Dymák 1987 CZE Hvězda Pardubice 20:31:38 09:10:45 21:52:35 (46) 23:13:43 (41) 29:27 (41) 02:05:17 (41) 04:34:39 (38) 06:35:50 (41) 10:10:27 (41) 13:10:15 (43) 14:09:21 (42) 16:30:14 (42) mezičasy
43 38 / Muži [ 502 ] Milan Blatný 1972 CZE BoŽskÝ KopeČek 21:34:23 10:13:31 21:50:03 (35) 23:01:55 (36) 14:25 (35) 01:50:04 (38) 04:17:41 (36) 05:59:57 (37) 09:57:53 (37) 13:03:31 (41) 14:09:26 (43) 17:02:54 (43) mezičasy
44 39 / Muži [ 536 ] Jan Straka 1969 CZE Praha 23:43:24 12:22:32 21:53:46 (48) 23:38:16 (46) 01:14:14 (46) 03:02:16 (47) 06:08:00 (45) 08:21:41 (45) 12:26:06 (43) 17:38:07 (44) 16:41:55 (44) 19:26:03 (44) mezičasy
DNF / Muži [ 531 ] Jan Rýdl 1992 CZE Trutnov 21:39:31 (4) 22:35:05 (4) 23:30:53 (4) 49:43 (11) 03:07:28 (17) 05:07:03 (28)
DNF / Muži [ 547 ] Jiří Petr 1980 CZE Polička 21:37:57 (2) 22:33:32 (3) 23:27:01 (3) 33:12 (2)
DNF / Muži [ 550 ] Michael Smith 1975 USA Prague 21:42:23 (16) 22:39:38 (9) 23:38:17 (10) 45:37 (9)
DNF / Muži [ 545 ] Filip Klouček 1995 CZE Uruz Run 21:40:05 (5) 22:35:36 (6) 13:13 (33)
DNF / Muži [ 514 ] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 21:52:23 (43) 23:46:13 (47)

výsledková listina K 50 (dálkový pochod 50km)

start ~ 31:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyLužickáLučníDěčínskáPomezkyRýchoryČernáSvornostStrážné
1 1 / Muži [ 866 ] Karel Tureček 1991 CZE Roztoky U Prahy 05:09:18 00:00 07:39:52 (3) 09:55:06 (1) 10:48:39 (2) 11:44:39 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 831 ] Martin Rezac 1979 CZE Praha 7 05:20:02 10:43 07:40:43 (5) 09:55:17 (2) 10:48:15 (1) 11:50:15 (2) mezičasy
3 3 / Muži [ 890 ] Ladislav Dlab 1970 CZE Roztoky 05:37:36 28:18 07:40:42 (4) 10:00:52 (3) 10:59:40 (3) 12:06:25 (3) mezičasy
4 4 / Muži [ 875 ] Vojtech Valla 1973 CZE Tfrun 05:49:28 40:09 07:48:09 (25) 10:16:43 (10) 11:17:31 (5) 12:20:41 (4) mezičasy
5 5 / Muži [ 753 ] Jiří Jelínek 1976 CZE Sk Vrchlabí Smola Konstrukce 05:54:06 44:48 07:41:40 (7) 10:03:07 (4) 11:10:54 (4) 12:22:01 (5) mezičasy
6 6 / Muži [ 762 ] Jan Juříček 1991 CZE ZŠstross 05:57:14 47:55 07:46:31 (13) 11:21:24 (9) 12:28:03 (6) mezičasy
7 1 / Ženy [ 818 ] Radka Pelcová 1990 CZE Hodkovice Nad Mohelkou 05:57:29 48:11 07:46:33 (14) 10:16:24 (7) 11:20:32 (8) 12:28:08 (7) mezičasy
8 7 / Muži [ 879 ] Tomas Vesely 1984 CZE Kama Team 06:00:53 51:34 07:43:41 (9) 10:13:24 (6) 11:19:27 (6) 12:28:14 (8) mezičasy
9 2 / Ženy [ 832 ] Marie Ročková 2002 CZE Slepotice 06:05:53 56:34 07:42:00 (8) 10:16:40 (9) 11:22:39 (10) 12:31:50 (9) mezičasy
10 8 / Muži [ 878 ] Petr Veselý 1965 CZE Tfrun 06:05:53 56:34 07:48:09 (24) 10:16:46 (11) 11:22:43 (11) 12:32:00 (10) mezičasy
11 9 / Muži [ 846 ] Martin Strouhal 1988 CZE Králův Dvůr 06:15:43 01:06:25 07:46:12 (12) 10:16:31 (8) 11:31:01 (14) 12:43:16 (12) mezičasy
12 10 / Muži [ 876 ] David Vaněk 1974 CZE Jen Tak 06:16:27 01:07:09 07:40:46 (6) 10:12:16 (5) 11:19:31 (7) 12:38:08 (11) mezičasy
13 11 / Muži [ 742 ] Pavel Hlaváč 1989 CZE Dřevo A Zem 06:22:26 01:13:08 07:45:46 (10) 10:20:25 (12) 11:27:55 (13) 12:48:34 (13) mezičasy
13 11 / Muži [ 889 ] Jan Žižka 1989 CZE Dřevo A Zem 06:22:26 01:13:08 07:45:54 (11) 10:20:27 (13) 11:27:49 (12) 12:48:36 (14) mezičasy
15 3 / Ženy [ 737 ] Petra Gottfried 1988 CZE Špindlerův Mlýn 06:24:49 01:15:30 07:47:29 (18) 10:24:44 (14) 11:35:30 (15) 12:48:50 (15) mezičasy
16 13 / Muži [ 719 ] Vladimír Cerman 1983 CZE Vrchlabí 06:26:48 01:17:30 07:47:10 (16) 10:33:11 (19) 11:38:56 (18) 12:55:13 (18) mezičasy
17 14 / Muži [ 853 ] Tomáš Šlaicher 2000 CZE Vrchlabí 06:29:08 01:19:49 07:47:18 (17) 10:31:38 (15) 11:38:52 (17) 12:54:42 (17) mezičasy
18 15 / Muži [ 871 ] Richard Václavík 1993 CZE Vrchlabi 2 06:29:59 01:20:41 07:50:07 (35) 10:34:14 (24) 11:36:01 (16) 12:52:18 (16) mezičasy
19 16 / Muži [ 733 ] Ondřej Fikar 1988 CZE Hobby Runners Hořice 06:32:46 01:23:28 07:50:26 (36) 10:31:43 (17) 11:45:31 (21) 12:58:21 (19) mezičasy
20 17 / Muži [ 809 ] Petr Novak 1981 CZE Rožnov 06:32:59 01:23:41 07:48:08 (23) 10:34:00 (23) 11:43:45 (20) 13:02:24 (20) mezičasy
21 18 / Muži [ 807 ] Marek Noll 1974 CZE Torpédo Suchdol 06:42:34 01:33:16 07:48:28 (26) 10:38:19 (26) 11:47:17 (23) 13:05:37 (24) mezičasy
22 4 / Ženy [ 776 ] Věra Koťátková 1978 CZE Loukov 06:44:10 01:34:52 07:47:51 (20) 10:33:48 (20) 11:47:32 (24) 13:04:30 (21) mezičasy
23 19 / Muži [ 816 ] Jakub Paducha 1985 CZE Horský Grifonci 06:47:20 01:38:01 07:48:29 (28) 10:34:28 (25) 11:41:52 (19) 13:04:53 (22) mezičasy
24 20 / Muži [ 843 ] Vojtech Sovák 1988 CZE Žďár 06:47:20 01:38:02 07:47:54 (21) 10:33:53 (21) 11:47:38 (25) 13:05:26 (23) mezičasy
25 5 / Ženy [ 723 ] Blanka Divišková 1967 CZE Run4fun 06:59:26 01:50:08 07:51:52 (39) 10:43:00 (28) 11:59:21 (30) 13:21:07 (27) mezičasy
26 21 / Muži [ 873 ] Tomáš Valášek 1974 CZE Hlásnice 06:59:29 01:50:11 07:50:53 (37) 10:42:43 (27) 11:53:37 (28) 13:14:13 (25) mezičasy
27 22 / Muži [ 702 ] David Antoš 1985 CZE Hobby Runners Hořice 06:59:31 01:50:12 07:51:42 (38) 10:43:27 (29) 11:53:42 (29) 13:15:19 (26) mezičasy
28 23 / Muži [ 861 ] Michal Trejbal 1982 CZE Skp Mb 07:00:14 01:50:56 07:47:33 (19) 10:43:31 (30) 12:03:21 (31) 13:27:04 (28) mezičasy
29 24 / Muži [ 863 ] Jan Troníček 1988 CZE Blázni Z Radimovky 07:01:56 01:52:38 07:48:29 (27) 10:31:57 (18) 11:53:33 (27) 13:27:48 (30) mezičasy
29 24 / Muži [ 833 ] Filip Mikeš 1977 CZE Ck Vinohradské šlapky 07:01:56 01:52:38 07:48:32 (29) 10:31:41 (16) 11:53:27 (26) 13:27:49 (31) mezičasy
31 6 / Ženy [ 735 ] Marianna Galusová 1987 CZE Tj Rapid Příkopy 07:02:18 01:53:00 07:48:43 (30) 10:44:56 (31) 12:07:18 (32) 13:27:04 (29) mezičasy
32 26 / Muži [ 802 ] Jiří Mikan 1980 CZE Nemošice 07:11:20 02:02:02 07:50:07 (34) 10:51:57 (33) 12:14:12 (33) 13:37:12 (33) mezičasy
33 27 / Muži [ 705 ] Tomáš Bárta 1989 CZE Enigoo 07:11:20 02:02:02 07:50:04 (33) 10:51:54 (32) 12:14:17 (34) 13:37:14 (34) mezičasy
34 28 / Muži [ 883 ] Jan Vokulič 1969 CZE Selátkoleze 07:24:38 02:15:20 07:52:54 (43) 11:07:45 (36) 12:27:50 (36) 13:49:49 (35) mezičasy
34 28 / Muži [ 722 ] Jaromír Číhal 1981 CZE VoČi Team (jarin) 07:24:38 02:15:20 07:52:56 (44) 11:07:49 (37) 12:27:55 (37) 13:51:32 (36) mezičasy
36 30 / Muži [ 738 ] Martin Haňavec 1971 CZE Hradec Králové 07:31:05 02:21:47 07:48:06 (22) 10:33:58 (22) 11:46:29 (22) 13:28:34 (32) mezičasy
37 31 / Muži [ 752 ] Petr Janků 1983 CZE F5b.cz 07:40:59 02:31:41 07:49:34 (31) 11:01:17 (34) 12:17:34 (35) 13:57:28 (37) mezičasy
38 32 / Muži [ 790 ] Robert Kubicki 1967 POL Za Waldkiem 07:45:07 02:35:48 07:58:36 (64) 12:34:40 (41) 14:03:03 (38) mezičasy
39 33 / Muži [ 799 ] Jaroslav Maxa 1979 CZE Kosice 07:47:51 02:38:33 07:53:07 (45) 11:09:57 (39) 12:34:12 (39) 14:07:26 (39) mezičasy
40 34 / Muži [ 741 ] Jan Hirš 1974 CZE Rychnov Nad Kněžnou 07:50:06 02:40:48 07:53:30 (46) 11:09:54 (38) 12:35:12 (42) 14:11:59 (40) mezičasy
41 7 / Ženy [ 868 ] Taťjana Tyrnova 1987 CZE Bašť 07:58:43 02:49:25 07:56:42 (57) 12:34:27 (40) 14:15:49 (41) mezičasy
42 8 / Ženy [ 821 ] Věra Pluhařová 1997 CZE Nechanice 08:03:05 02:53:46 07:54:59 (53) 11:10:10 (42) 12:49:13 (44) 14:22:37 (43) mezičasy
43 35 / Muži [ 726 ] Filip Dvořák 1979 CZE Praha 08:07:09 02:57:51 07:58:06 (59) 11:19:10 (43) 12:49:28 (46) 14:23:40 (45) mezičasy
44 36 / Muži [ 747 ] Milan Housa 1970 CZE Kladno 08:07:10 02:57:51 07:53:31 (47) 11:20:19 (45) 12:49:01 (43) 14:23:08 (44) mezičasy
45 37 / Muži [ 739 ] Tomáš Havelka 1976 CZE Břeclav 08:09:54 03:00:35 07:55:49 (56) 11:20:16 (44) 12:52:30 (50) 14:22:34 (42) mezičasy
46 38 / Muži [ 834 ] Miroslav Sevelda 1975 CZE Praha 08:13:32 03:04:13 07:49:44 (32) 11:06:57 (35) 12:34:08 (38) 14:25:12 (46) mezičasy
47 39 / Muži [ 724 ] Stanislav Dufek 1972 CZE Nováč 08:26:04 03:16:46 07:57:04 (58) 11:32:35 (54) 13:04:09 (53) 14:40:52 (49) mezičasy
48 9 / Ženy [ 701 ] Markéta Ajmová 1985 CZE Straškov-vodochody 08:31:45 03:22:27 07:54:56 (52) 11:20:22 (46) 12:51:13 (48) 14:38:47 (48)