Krakonošova 100 (pozastaveno)

12.06.2020 - 13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 117, muži : 94, ženy: 23, Muži: 94, Ženy: 23 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 100, muži : 71, ženy: 29, Muži: 71, Ženy: 29 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 101, muži : 83, ženy: 18, Muži: 83, Ženy: 18 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 62, muži : 49, ženy: 13, Muži: 49, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 85, muži : 74, ženy: 11, Muži: 74, Ženy: 11 [html] [pdf]
K 55 celkem: 236, muži : 161, ženy: 75, Muži: 161, Ženy: 75 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 0, Muži do 59: 0, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K100, vlna Dálkoplazi

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 117 účastníků ( 94 mužů, 23 žen) 100km, start 20:00

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Bechynska Kamila CZE 1995 SK Hradcany
Muži [ ] Bezr Jan CZE 1983 Kostelec nad Orlicí
Muži [ ] Bobák Marek CZE 1979 Mělník
Ženy [ ] Bobáková Klára CZE 1980 Mělník
Muži [ ] Bouček Václav CZE 1988 Veselí nad Lužnicí
Muži [ ] Brablec Michal CZE 1984 Pardubice
Ženy [ ] Brejchová Eva CZE 1979 Praha 3
Ženy [ ] Cermanová Hana CZE 1982 Jablonec n. N., Rýnovice
Muži [ ] Cón Marek CZE 1999 Zásada
Muži [ ] Čeřovský Marek CZE 1921 Florbal Jablonec
Muži [ ] Dalibaba Petr CZE 1984 Praha
Muži [ ] Doležal Vladislav CZE 1959 Praha 4
Muži [ ] Dostál Filip CZE 1978 Lanškroun
Muži [ ] Doubek Zdeněk CZE 1956 Doubek Team
Ženy [ ] Doubková Darina CZE 1957 Doubek Team
Muži [ ] Drahota Michael CZE 1975 Ostrava
Muži [ ] Filip Václav CZE 1955 Rudolfov
Muži [ ] Fišar Lenka CZE 1992 Trutnov
Muži [ ] Fišar Stanislav CZE 1982 Trutnov
Muži [ ] Foubík Pavel CZE 1992 Praha 5
Muži [ ] Gruber Petr CZE 1985 Veseli nad Luznici
Muži [ ] Habarta Martin CZE 1991 emháčka
Muži [ ] Hauser Karel CZE 1973 Strakonice
Muži [ ] Havlena Jaroslav CZE 1977 Mladá Boleslav
Ženy [ ] Hejkrlíková Iva CZE 1982 hejahejtrail.cz
Muži [ ] Hnídek Bohumil CZE 1974 Ševětín
Ženy [ ] Hnilicová Marie CZE 1991 emháčka
Muži [ ] Hodan Tomáš CZE 1980 Mlejn Praha
Ženy [ ] Horová Monika CZE 1986 Liberec
Ženy [ ] Chmátalová Zuzana CZE 1988 Praha 8
Muži [ ] Chmel Zdeněk CZE 1962 Běžecký klub České spořitelny
Muži [ ] Jakubů Vladislav CZE 1980 Semily
Muži [ ] Janík Lukáš CZE 1988 RBZ PRAHA
Muži [ ] Jíša Josef CZE 1986 Praha 8
Muži [ ] Johan Jiří CZE 1969 Zdice
Ženy [ ] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Ženy [ ] Kafková Martina CZE 1984 Touškov
Ženy [ ] Kapounová Monika CZE 1984 Kostelec nad Černými lesy
Muži [ ] Klement Tomáš CZE 1980 Tommy Walkers
Muži [ ] Klojda Milan CZE 1973 Karlovy Vary
Muži [ ] Klouda Tomas CZE 1984 Hostivice
Ženy [ ] Knotková Markéta CZE 1987 SHANTI
Muži [ ] Koča Josef CZE 1962 Hořepník
Muži [ ] Kočíb Jan CZE 1993 Hydrant
Muži [ ] Kočíb Jiří CZE 1996 Florbal Jablonec
Muži [ ] Kolenac Kamil CZE 1970 Praha
Muži [ ] Kolovrat Zdeněk CZE 1974 Krmelec u Charlieho
Ženy [ ] Komárková Tatiana CZE 1984 Turnov
Muži [ ] Kotrba Radek CZE 1974 Říčany
Muži [ ] Kratochvil Vaclav CZE 1985 Teplice
Muži [ ] Krček Jiří CZE 1976 Jičín
Muži [ ] Krofta Michael CZE 1992 Karlovy Vary
Muži [ ] Kubíček Jiří CZE 1963 Kostelec nad Orlicí
Muži [ ] Ludas Radek CZE 1976 Dalovice
Ženy [ ] Malinká Pavla CZE 1985 Plzeň
Muži [ ] Malý Petr CZE 1990 Kamenice
Muži [ ] Marec Vladimir CZE 1990 emháčka
Muži [ ] Martinec Jan CZE 1986 Rychnov nad Kněžnou
Muži [ ] Matouš Filip CZE 1964 Praha 2
Muži [ ] Mertlik Martin CZE 1977 Oldřichov v Hájích
Muži [ ] michajlik jan CZE 1973 Hradec Kralove
Muži [ ] Mikásko Aleš CZE 1970 Perunova družina
Muži [ ] Mikula Jan CZE 1989 Florbal Jablonec
Muži [ ] Moravec Michal CZE 1996 Lany
Ženy [ ] Muchová Tereza CZE 1984 Vlčice
Muži [ ] Myška Roman CZE 1975 Sokol Libáň
Muži [ ] Omasta Mikuláš CZE 1991 Krmelec u Charlieho
Muži [ ] Pavlik Jan CZE 1981 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
Muži [ ] Pavlík Vladimír CZE 1969 Hradec Králové
Muži [ ] Pelc Martin CZE 1990 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [ ] Pelc Martin CZE 1981 PuK
Muži [ ] Petran David CZE 1987 České Budjovice
Muži [ ] Petrů Martin CZE 1986 Veselí nad Lužnicí
Muži [ ] Plachý Martin CZE 1988 Velvary
Muži [ ] Pojmon Leoš CZE 1976 RETIA
Muži [ ] Pokorný Jiří CZE 1974 Slaný
Muži [ ] Pospíšil Pavel CZE 1973 Mountain Maniacs
Muži [ ] Procházka Martin CZE 1981 Tommy Walkers
Muži [ ] Prokeš Tomáš CZE 1975 OK Slavia Hradec Králové
Ženy [ ] Prokopcová Zdenka CZE 1976 Vědomice
Muži [ ] Provazník Milan CZE 1967 Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [ ] Pšikal Vojtěch CZE 1985 RETIA
Muži [ ] Rejzek Martin CZE 1990 Kopřivnice
Muži [ ] Rožec Václav CZE 1973 Úžasňáci
Ženy [ ] rusova marie CZE 1967 Jinočany
Muži [ ] Salasek Jan CZE 1987 Praha 5
Muži [ ] Sedmák Josef CZE 1970 Mladá Boleslav
Muži [ ] Selucký Uddhava CZE 1969 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [ ] Smola Josef CZE 1951 MK Seitl Ostrava
Ženy [ ] Sokolovičová Heidi CZE 1999 Pilníkov
Muži [ ] Souček David CZE 1975 Mountain Maniacs
Muži [ ] Spinka Ondrej CZE 1979 Velký Osek
Muži [ ] Staněk Martin CZE 1972 Karlovy Vary
Muži [ ] Steinmetz Asangas CZE 1967 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Studnař Jakub CZE 1988 Veselí nad Lužnicí
Muži [ ] Studnař Lukáš CZE 1989 Triathlon team Tábor
Muži [ ] Šebek Pavel CZE 1965 Predátor Tachov
Ženy [ ] Šebková Klára CZE 1987 Predátor Tachov
Muži [ ] Šettner Jan CZE 1975 P.S.
Ženy [ ] Šimková Hana CZE 1992 Bohdíkov
Ženy [ ] Škáchová Petra CZE 1970 Praha 5
Muži [ ] Škorna Miloš CZE 1977 Slaný
Muži [ ] Škvor Josef CZE 1955 Praha
Muži [ ] Talaber Ian CZE 1990 Praha
Muži [ ] Ticháček Filip CZE 1983 FC Wydle
Muži [ ] Tomša Dalibor CZE 1971 Kladno
Muži [ ] Uttendorfský Jan CZE 1969 Provodov-Šonov
Muži [ ] Válek Martin CZE 1976 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Vévoda Tomáš CZE 1973 Stanovice
Muži [ ] Vítek Miroslav CZE 1983 KNAF
Muži [ ] Vodička Šimon CZE 1996 Praha 4 - Nusle
Muži [ ] Vohralík Jan CZE 1992 Praha
Muži [ ] Vorlíček Lukáš CZE 1978 Slaný
Muži [ ] Vosika Peter CZE 1966 Praha 4-Nusle
Muži [ ] Wehrberger Pavel CZE 1974 Hostivař boys
Ženy [ ] Zapletalová Věra CZE 1984 Plzeň
Muži [ ] Zítka Jakub CZE 1982 FC Wydle

startovní listina K100, vlna Tetřívci

start ~ 20:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 100 účastníků ( 71 mužů, 29 žen) 100km, start 20:15

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Archleb Václav CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
Muži [ ] Bodlák Jaroslav CZE 1987 Filipov
Ženy [ ] Borková Eva CZE 1985 Jaroměř
Muži [ ] Bulíček Martin CZE 1975 JOSKATEL Team
Muži [ ] cacek tom CZE 1966 bukovinka
Ženy [ ] Cacková Hana CZE 1969 Křtiny
Ženy [ ] Ciencalová Martina CZE 1972 Český Těšín
Muži [ ] Crha Zdeněk CZE 1979 MK KLADNO
Ženy [ ] Čahojová Ivana CZE 1964 Praha
Ženy [ ] Čechová Andrea CZE 1973 Břežany II.
Muži [ ] Černý Radek CZE 1981 Pardubice
Muži [ ] Černý Václav CZE 1982 Vodáci Střekov
Ženy [ ] Davidová Romana CZE 1971 Ženklava
Muži [ ] Falta Matyáš CZE 2000 Náchod
Muži [ ] Fatura Jan CZE 1986 Srch - Staré Hradiště
Ženy [ ] Flajšingerová Lucie CZE 1985 Moutnice
Muži [ ] France Pavel CZE 1979 Vodáci Střekov
Muži [ ] Friml Luděk CZE 1981 Police nad Metují
Muži [ ] Haltuf Jiří CZE 1985 Pardubice
Ženy [ ] Havelková Nikola CZE 1991 Lampertice
Muži [ ] Hečko Eduard CZE 1962 Mimoň
Muži [ ] Herman Miloš CZE 1968 Bílý Kostel nad Nisou
Muži [ ] Hirš Jan CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
Muži [ ] Hlad Josef CZE 1973 Plzen
Ženy [ ] Holešanská Nikola CZE 1976 Újezd u Brna
Muži [ ] Horák Michal CZE 1979 4T Expedice
Muži [ ] Hyka Karel CZE 1972 Josefův Důl
Muži [ ] Chalupa Jiří CZE 1979 Těšany
Ženy [ ] Jakubová Pavlína CZE 1968 Milovice
Muži [ ] Kanta Jan CZE 1974 Praha 9
Muži [ ] Kanta Martin CZE 1982 Praha 9
Ženy [ ] Klammertová Simona CZE 1992 Kroměříž
Muži [ ] Klodner Martin CZE 1973 Semily
Muži [ ] Klodnerova Zuzana CZE 1978 Semily
Ženy [ ] Kolenacova Klara CZE 1992 Maslovice
Ženy [ ] Kolomá Andrea CZE 1978 Runsport.cz
Muži [ ] Košťál Ondřej CZE 1993 Praha
Muži [ ] Kozmík Martin CZE 1985 Zlin Kudlov
Ženy [ ] Krollová Sandra SVK 1976 Kysucké Nové Mesto
Ženy [ ] Kubáčková Eva CZE 1985 Praha 3
Muži [ ] KUBIŠTA PETR CZE 1970 marathon Plzen
Muži [ ] Kutschka Petr CZE 1967 Žerčice
Muži [ ] Kvíz Vaclav CZE 1975 Slatiňany
Muži [ ] Lindsey Caleb CZE 1987 Praha 9
Ženy [ ] Machučová Vendula CZE 1994 Maňasovic Duo
Muži [ ] Maňas Petr CZE 1995 Maňasovic Duo
Ženy [ ] Marcikánová Michaela CZE 1986 Jirkov
Ženy [ ] Mařasová Alena CZE 1990 Jablonec nad Nisou
Ženy [ ] Mařasová Veronika CZE 1998 Jablonec nad Nisou
Muži [ ] Mauler Jaroslav CZE 1978 Zodaga
Muži [ ] Melichar Jan CZE 1982 NESHO
Muži [ ] Michel Adam CZE 1989 Rumburk
Muži [ ] Mikan Jiří CZE 1980 Nemošice
Ženy [ ] Mikulová Blanka CZE 1991 Loukov u Mnichova Hradiště
Muži [ ] Miňha Roman CZE 1973 Praha 6
Muži [ ] Mlynarczyk Ernest POL 1971 Łódź
Muži [ ] Nemeš Štěpán CZE 1982 NESHO
Muži [ ] Netušil Jaroslav CZE 1971 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
Ženy [ ] Neulingerová Aneta CZE 1993 Ostrava
Muži [ ] Nykel Lumír CZE 1967 1.PKO
Muži [ ] Pardej Piotr POL 1977 RAC Systems
Muži [ ] Pecháň Petr CZE 1968 Cyklo Harant Pecka
Muži [ ] Petsch Jaroslav CZE 1975 Vebrovyboudy.cz
Muži [ ] Plechač Miloslav CZE 1970 Klášterec nad Ohří
Muži [ ] Podrázský Martin CZE 1971 Louny
Muži [ ] Pražák Lubomír CZE 1973 Lukavice
Muži [ ] Prošek Luboš CZE 1968 TJ Lokomotiva Beroun
Muži [ ] Pšikal Jan CZE 1982 Praha 6
Muži [ ] Pytlík Jiří CZE 1973 Svitavy
Muži [ ] Randýsek Vít CZE 1974 Zbrojovka Vsetín chodec
Muži [ ] Reichel Josef CZE 1968 Mořina
Ženy [ ] Rubášová Petra CZE 1970 Borovany
Muži [ ] Řezníček Jakub CZE 1986 RBZ Praha
Muži [ ] Saidl Richard CZE 1969 Úvaly
Muži [ ] Sladecka Dusan SVK 1991 Bratislava
Muži [ ] Sladký Jiří CZE 1967 KPO
Muži [ ] Slezák Roman CZE 1976 OSK OPOČNO
Muži [ ] Souček Miroslav CZE 1968 Hradištko
Muži [ ] Srp Lukáš CZE 1982 Praha
Muži [ ] Stuchlík Vojtěch CZE 1985 Zlin Kudlov
Muži [ ] Svoboda Marek CZE 1975 Zumbarda team
Muži [ ] Svoboda Ondrej CZE 1979 HO Rač
Ženy [ ] Svobodová Klára Anežka CZE 1976 HO Rač
Ženy [ ] Šafránková Blanka CZE 1970 Arrow
Ženy [ ] Šedová Andrea CZE 1998 Kostelec nad Orlicí
Muži [ ] Ševeček Jan CZE 1995 Bílovec
Muži [ ] Škoda Adam CZE 1998 Trutnov
Ženy [ ] Škodová Radka CZE 1987 Pardubice
Muži [ ] Škop Jiří CZE 1976 Náchod
Muži [ ] tichý michal CZE 1974 Praha 6
Muži [ ] Tichý Tomáš CZE 1974 Praha 6
Muži [ ] Tomasik Andrzej POL 1969 Zielona Góra
Ženy [ ] Turňová Jitka CZE 1972 Jihlava
Muži [ ] Tvrz Václav CZE 1968 Most
Ženy [ ] Vildmonová Pavla CZE 1976 SK Praga
Muži [ ] Vlček Miroslav CZE 1980 TJ Tatran Bílý Kostel nad Nisou
Muži [ ] Vojan Radek CZE 1976 Praha 9
Muži [ ] Vondrák Marian CZE 1973 Lampertice
Muži [ ] Závora Tomas CZE 1975 Jirkov
Ženy [ ] Žigraiova Jaroslava CZE 1976 Slavkov u Brna

startovní listina K100, vlna Lišky

start ~ 20:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 101 účastníků ( 83 mužů, 18 žen) 100km, start 20:30

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Al-Kaysy Said CZE 1965 Praha
Muži [ ] Bajer Martin CZE 1987 Podlesí
Muži [ ] Bajer Patrik CZE 1992 Plzeň
Muži [ ] Baše Tomáš CZE 1994 Sloup v Čechách
Muži [ ] Blažek Pavel CZE 1975 Brno
Ženy [ ] Boráňová Michaela CZE 1985 Brno 41
Muži [ ] Bradáč Václav CZE 1979 Ještěd SkyRace Tým
Muži [ ] Čabla Zdeněk CZE 1956 Starci ze Slaného
Ženy [ ] Černá Simona CZE 1972 BlackS´gand
Muži [ ] Černík Jan CZE 1987 SK KAMIWAZA
Muži [ ] Černý Ivan CZE 1959 IVAN
Muži [ ] Červenka Martin CZE 1973 Rokycany
Muži [ ] Dufek Pavel CZE 1988 Třebihošť
Muži [ ] Dumbrovský Milan CZE 1974 Praha 13
Muži [ ] Dvořák Jan CZE 1987 Dolni CEREKEV
Muži [ ] Fait Pavel CZE 1959 Starci ze Slaného
Muži [ ] Fejtek Petr CZE 1991 Trutnov
Muži [ ] Flegl Martin CZE 1976 Horomerice
Muži [ ] Forstner JIří CZE 1987 Jablonec nad Nisou
Ženy [ ] Gillernová Klára CZE 1994 Vegan sport club
Ženy [ ] Hliňáková Petra CZE 1972 Praha - Klobouk
Muži [ ] Hofman Jiří CZE 1970 CS-1000
Muži [ ] Holub Michal CZE 1964 Praha
Muži [ ] Houdek Jakub CZE 1987 RUN magazine
Muži [ ] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Muži [ ] Hrdina Ivo CZE 1986 JuiceUP
Muži [ ] Hujer Michal CZE 1976 Žatec
Muži [ ] Hyksa Tomas CZE 1983 Nechťák HoroTeam
Muži [ ] Javornický Milan CZE 1973 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Juska Jan CZE 1982 Milovice
Ženy [ ] Kabičková Olivie CZE 1975 Oldřichov v Hájích
Ženy [ ] Kadavá Šárka CZE 1996 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [ ] Kadavý Jiří CZE 1988 Vrchlabí
Muži [ ] Karhánek Jakub CZE 1992 MKPR Endurance
Muži [ ] Klír Zdeněk CZE 1986 Roudnice nad Labem
Muži [ ] Koza Pavel CZE 1978 Sólo koza
Muži [ ] Kracík Aleš CZE 1986 Třebihošť
Muži [ ] Krasiun Dmitrij CZE 1986 Praha 5
Ženy [ ] Krchová Zuzana CZE 1990 Praha
Muži [ ] Křiváček Michael CZE 1975 Hradec Králové
Muži [ ] Kulhanek Petr CZE 1971 Lk Slovan Karlovy Vary
Ženy [ ] Kuřátková Kateřina CZE 1987 Poděbrady
Muži [ ] Lalák Tomáš CZE 1976 Radotín
Muži [ ] Lejček David CZE 0000 Praha 6
Muži [ ] Lepič Vladimír CZE 1975 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Lyngholm Jan DNK 1963 Vejen
Muži [ ] Maléř Lumír CZE 1969 Praha
Ženy [ ] Maňasová Marie CZE 1962 Chýně
Ženy [ ] Masopustová Milena CZE 1989 Sulice
Muži [ ] Matějovský Cyril CZE 1977 ZBRASLAV
Muži [ ] Musil Petr CZE 1974 Praha 3, Žižkov
Muži [ ] Náplava Martin CZE 1978 Praha 8
Ženy [ ] Nemcova Ilvaka CZE 1981 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [ ] Noll Marek CZE 1974 Praha 6, Suchdol
Muži [ ] Novotný Josef CZE 1969 Velká Dobrá
Ženy [ ] Palečková Hana CZE 1994 Vlčí máky
Muži [ ] Pantovič Nikola CZE 1987 Nová Role
Muži [ ] Pazderka Radan CZE 1981 TJ Doksy
Muži [ ] Pecka Lukáš CZE 1974 RETIA
Muži [ ] Pechar Oldřich CZE 1984 Hejvys Intimmate Team
Muži [ ] Pekarek Matej CZE 1983 Praha 4
Muži [ ] petura petr CZE 1977 jenštejn
Muži [ ] Plavec Jarda CZE 1986 JuiceUP
Muži [ ] Pluhař Karel CZE 1983 Topic PR
Muži [ ] Poulsen Ulrich DNK 1964 Kolding Motion
Muži [ ] Procházka Josef CZE 1972 Zdice
Muži [ ] Procházka Pavel CZE 1968 Kladno
Muži [ ] Průša Petr CZE 1987 Pardubice
Muži [ ] Pytlík Miloslav CZE 1971 Dojít a přežít
Muži [ ] Rosůlek Lukáš CZE 1975 Praha
Muži [ ] Saksun Lukáš CZE 1995 Kamenice - Všedobrovice
Muži [ ] Sedláček Jan CZE 1991 Tim Hortons running club
Ženy [ ] Seifertová Lucie CZE 1984 Blázni z Radimovky
Muži [ ] Selčan Saša CZE 1977 Most
Ženy [ ] Schulzová Jana CZE 1987 Praha
Muži [ ] Sirůček Roman CZE 1985 DIEBOLD NIXDORF
Ženy [ ] Skopalová Pavla CZE 1992 MKPR Endurance
Muži [ ] Sobotka Daniel CZE 1977 STS Chvojkovice
Muži [ ] Souček Jakub CZE 1983 Velim
Muži [ ] Stuchlík Jaroslav CZE 1990 Vegan sport club
Muži [ ] Šebesta Michal CZE 1983 Sabzo
Muži [ ] Šimek Libor CZE 1975 Jablonec nad Nisou
Ženy [ ] Šindelářová Jana CZE 1977 VLLNNA
Muži [ ] Špaček Pataka CZE 1972 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Štefek Jiří CZE 1991 MKPR Endurance
Muži [ ] Švejda Martin CZE 1974 LOS LOVOŠ
Muži [ ] Teichman Ivan CZE 1983 Vrchlabí
Muži [ ] Troníček Jan CZE 1988 Blázni z Radimovky
Muži [ ] Tuček Petr CZE 1980 Praha 8
Muži [ ] Tydlitát Jiří CZE 1982 Pardubice
Ženy [ ] Uhrová Bára CZE 2001 Ostrava-Hrabová
Muži [ ] Veselý Miloš CZE 1969 STS Chvojkovice
Muži [ ] Vlček Tomáš CZE 1993 Trutnov
Muži [ ] Vlk Karel CZE 1980 Vlčí máky
Muži [ ] Voelckner Jwalanta GER 1970 Sri Chinmoy Marathon Team
Ženy [ ] Voelckner Tirtha GER 1971 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [ ] Voňka Tomáš CZE 1974 Dvůr Králové nad Labem
Muži [ ] Vrba Martin CZE 1984 Most
Muži [ ] Vyhnánek Aleš CZE 1990 Praha
Muži [ ] Wokounů Míša CZE 1979 Praha
Muži [ ] Zahradník Michal CZE 1975 VLLNNA

startovní listina K100, vlna Srnky

start ~ 20:45:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 62 účastníků ( 49 mužů, 13 žen) 100km, start 20:45

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Amneskog Tomas SWE 1972 Aktivitus Sports Club
Muži [ ] Bábor filip CZE 1982 Brno
Ženy [ ] Bártová Vendula CZE 1989 Líbeznice
Muži [ ] Binar Marek CZE 1971 Jednota
Ženy [ ] Bogušovská Gabriela CZE 1973 Mníšek pod Brdy
Muži [ ] Brož Pavel CZE 1990 Predator workout Děčín
Muži [ ] Brumla Marek CZE 1976 Ttřebíč
Muži [ ] Čaprda Martin CZE 1977 Slaný
Ženy [ ] Černá Andrea CZE 1992 Zlatá Olešnice
Muži [ ] Drobný Lukáš CZE 1984 Benešovský běžecký klub
Muži [ ] Dvorský Petr CZE 1977 Brno
Ženy [ ] Faltysová Simona CZE 1976 Ségry na trati
Muži [ ] Grégr Jan CZE 1993 Rosice
Muži [ ] Gregušiak Lubomír CZE 1992 Praha 6 Petřiny
Ženy [ ] Hejkrlíková Věra CZE 1954 HEJ HEJ
Muži [ ] Hetflejs Martin CZE 1994 Albi
Muži [ ] Jánský Pavel CZE 1974 Novy Radov
Muži [ ] Kárník Tomáš CZE 0000 Praha 10
Muži [ ] Kocáb Radomil CZE 1973 Praha 10 - Štěrboholy
Muži [ ] Kofránek Milan CZE 1968 Jenštejn
Muži [ ] Krajča Marek CZE 1990 Praha
Muži [ ] Krakovič Vojtěch CZE 1988 Fast and light
Muži [ ] Královič Jakub CZE 1987 AC Rokytnice n/Jiz
Muži [ ] Kubicki Robert POL 1967 Zielona Góra
Muži [ ] Kubový Petr CZE 1975 Praha 6
Ženy [ ] Lanzerová Miroslava CZE 1981 Třinec
Ženy [ ] Legová Martina CZE 1997 Praha
Ženy [ ] Lipská Michaela CZE 1979 Ségry na trati
Ženy [ ] Mandáková Petra CZE 1992 Praha 7
Muži [ ] Maršalov Alexandr CZE 1982 Opava
Muži [ ] Matyáš Radko CZE 1974 Tehovec
Muži [ ] Milfeit Michal CZE 1992 Havlíčkův Brod
Muži [ ] Motejzík Miroslav CZE 1975 Lifewithoutlimits.cz
Muži [ ] Neufuss Soběslav CZE 1973 TJ Butoves - penzion Liberta
Muži [ ] Nováček Svatoslav CZE 1973 Úvaly
Ženy [ ] Nováková Kateřina CZE 1989 Proboštov
Muži [ ] Perník Daniel CZE 1992 www.dpblog.cz
Muži [ ] Pflug Bob CZE 1991 NOVÝ ŘADOV
Muži [ ] plihal tomas CZE 1975 pardubice
Muži [ ] Plíva Aleš CZE 1977 Praha
Muži [ ] Podhajský Jan CZE 1976 Etnetera Etdorfin
Muži [ ] Polehla Roman CZE 1965 Hořovice
Ženy [ ] Rudolfová Jana CZE 1971 Draci Trutnov
Muži [ ] Růžička Jan CZE 1988 Albi
Muži [ ] Sosnowski Stanisław POL 1970 Wrocław
Muži [ ] Steinhart Tomáš CZE 1991 Hradec Králové
Ženy [ ] Stoklasová Radka CZE 1976 Úvaly
Muži [ ] Straka Jan CZE 1969 Praha
Muži [ ] Šmuhař Michal CZE 1987 Praha
Muži [ ] Štreit Vladimír CZE 1973 R2 Ride Your race
Ženy [ ] Švecová Iva CZE 1971 Pardubice
Muži [ ] Toth Vilém CZE 1965 Chotěbuz
Muži [ ] Trajer Václav CZE 1974 Děčín
Muži [ ] Trbušek René CZE 1976 BKČS
Muži [ ] Tuhovčák Milan CZE 1978 OCR Čelákovice
Muži [ ] Tvrdý Jozef CZE 1987 Praha
Muži [ ] Vári Gábor HUN 1984 Teljesítménytúrázók Társasága
Muži [ ] Vlasák Václav CZE 1986 RETIA
Muži [ ] Vyhlas Ondřej CZE 1978 Brno
Muži [ ] Zahrádka Vít CZE 1978 Spřátelená zvěř
Muži [ ] Zbruž Martin CZE 1970 Praha 13
Muži [ ] Žeravík Marek CZE 1984 Chodící Zlo II

startovní listina K100, vlna Vlci (běžci)

start ~ 21:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 85 účastníků ( 74 mužů, 11 žen) 100km, start 21:00

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Antošová Hana CZE 1986 SŠHL Frýdlant
Muži [ ] Bartoníček Jan CZE 1983 Mnichovo Hradiště
Muži [ ] Brunner Radek CZE 1974 SK Babice
Muži [ ] CASSAN STEFANO ITA 1980 MAGREDI MOUNTAIN TRAIL
Muži [ ] Dědic Roman CZE 1974 iThinkBeer
Ženy [ ] Dlouhá Kateřina CZE 1985 Maratón Klub Kladno
Muži [ ] Ďopan Lukáš CZE 1988 Jeseník
Muži [ ] Dostál Jakub CZE 1987 Equilibrium Slacklines
Muži [ ] Dostál Jan CZE 1986 Běžecký klub Náchod
Muži [ ] Eremka Libor CZE 1988 Humpolec
Muži [ ] Grubich Damian POL 1975 Grudziądz
Muži [ ] Grulich Roman CZE 1986 Jinočany
Muži [ ] Grusz Filip CZE 1984 Podej mi pivo
Muži [ ] Hanak Tomas CZE 1985 Kosmonosy
Muži [ ] Havliger Petr CZE 1981 Pardubice
Muži [ ] Herbs Václav CZE 1973 Středokluky
Ženy [ ] Herradová Štěpánka CZE 1978 Plzeň
Muži [ ] Hestera Rado SVK 1978 Royal Bay
Muži [ ] Hons Pavel CZE 1970 ČAU
Muži [ ] Horký Lukáš CZE 1986 Vrchlabí
Muži [ ] Hovorka Jan CZE 1988 Praha 4
Muži [ ] Jirak Ales GER 1977 Mainz
Muži [ ] Jiskra Jaroslav CZE 1978 Dolní Újezd
Muži [ ] Just Petr CZE 1976 Brno
Ženy [ ] Kárová Mapa CZE 1980 Praha 6
Muži [ ] Kment Martin CZE 1966 iThinkBeer
Muži [ ] Kocourek Jakub CZE 1985 Sova Run Brno
Muži [ ] Kolpek Václav CZE 1976 www.bytzdravy.cz
Ženy [ ] Kováč Katerina CZE 1978 Praha 5
Muži [ ] Krajča Rudy CZE 1965 rarecacti.com
Muži [ ] Krumphanzl Erik CZE 1975 Odolov
Muži [ ] Lešák Jiří CZE 1988 jezevecrace.com
Muži [ ] Lux Peter SVK 1983 Betliar
Muži [ ] Macháč Jan CZE 1987 Brumov-Bylnice
Muži [ ] Marek Pavel CZE 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU
Muži [ ] Maštalířský Filip CZE 1988 SEXS
Muži [ ] Muller Jan CZE 1988 Tanvald
Ženy [ ] Ochnio Ewa POL 1980 Bolesławiec
Muži [ ] Oleszczyk Rafał POL 1976 Goleniów
Muži [ ] Pasler Petr CZE 1975 Lysolaje
Muži [ ] Pelikán Michal CZE 1974 Dupající funící
Muži [ ] Pilar Lukas CZE 1980 Kraluv Dvur
Muži [ ] Pleva Petr CZE 1961 Zlín
Muži [ ] Pokorný Václav CZE 1978 KadlaKadla
Muži [ ] Polák Michal CZE 1980 HO Dvůr Králové nad Labem
Ženy [ ] Polanska Zuzana CZE 1978 Sokol Praha 1 Staré Město
Muži [ ] Putala Jan CZE 1981 ToniCzech Runners Club
Ženy [ ] Rücková Lenka CZE 1978 Sokol Praha 1 Staré Město
Ženy [ ] Rybáčková Soňa CZE 1983 MK KLADNO
Muži [ ] Rýdl Jan CZE 1992 Trutnov
Muži [ ] Sedlák Aleš CZE 1988 TJ Magla
Muži [ ] Severýn Otto CZE 1974 Slavia Liberec Orienteering
Muži [ ] SChier Jan CZE 1981 PALSTAT / VRCHLABÍ
Muži [ ] Schlinger Martin CZE 1974 Brno
Muži [ ] Slepica pavel CZE 1974 Bystrovany
Muži [ ] Sobol Tomasz POL 1976 Katowice
Ženy [ ] Søgaard Hanusova Anna CZE 1982 Puls 3060
Muži [ ] Spanko Jaroslav SVK 1992 Red Hat
Muži [ ] Stančo Ladislav CZE 1977 SK Hory beraní hlavy
Muži [ ] Steffen Wenzel GER 1962 Hoyerswerdaer SV 1919
Muži [ ] Strnad Václav CZE 1974 Sova Run Brno
Muži [ ] Suchý Jiří CZE 1990 seks
Ženy [ ] Svoboda Paulina CZE 1986 Singapore
Muži [ ] Šimek Jan CZE 1976 Ďolíček
Muži [ ] Šindelář Petr CZE 1975 VLLNNA
Muži [ ] Školák Martin CZE 1975 Tvarožná
Muži [ ] Šlampa Martin CZE 1990 Praha
Muži [ ] Šroubek Bohumil CZE 1984 HAF Club Unhošť
Muži [ ] Štéc Petr CZE 1986 RBZ PRAHA
Muži [ ] Šulej Marcel CZE 1980 ToniCzech Runners Club
Muži [ ] Šváb Bert CZE 1991 Plzeň
Muži [ ] Tláskal Jan CZE 1983 Přerov
Muži [ ] Trejbal Michal CZE 1982 Háje nad Jizerou
Muži [ ] Trunda Michal CZE 1979 Králův Dvůr
Muži [ ] Tůma Libor CZE 1971 Benešovský běžecký klub
Muži [ ] Válek Petr CZE 1974 iThinkBeer.com / SK Babice
Muži [ ] Valent Ferdinand CZE 1981 Holešovice
Muži [ ] Vanický Miloš CZE 1981 Hřibiny-Ledská
Muži [ ] Vemola Jiří CZE 1977 KadlaKadla
Muži [ ] Vémola Zdeněk CZE 1975 Sova Run Brno
Muži [ ] Verster Rigardt CZE 1988 Stěžery
Muži [ ] Veselý Petr CZE 1965 TF RUN
Muži [ ] Vítek Jiří CZE 1973 TJ Blaník Kladno
Muži [ ] Vojar Jiří CZE 1974 Praha 6 Suchdol
Muži [ ] Votava Ondřej CZE 1967 Praha 3

startovní listina K 55

start ~ 32:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 236 účastníků ( 161 mužů, 75 žen) 55km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Alger Robert CZE 1968 PEROCS BEZNADĚJ
Ženy [ ] Algerová Petra CZE 1974 PERO-CS BEZNADĚJ
Muži [ ] Augustín Radovan CZE 1980 Brno
Muži [ ] Babovak Jan CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Balda Vladimír CZE 1972 Oldřichov v Hájích
Muži [ ] Bárta Tomáš CZE 1961 Srch
Ženy [ ] Bartásková Lenka CZE 1989 Kaznějov
Ženy [ ] Bartásková Pavla CZE 1987 Kaznějov
Muži [ ] Bartosz Michal CZE 1985 Praha
Muži [ ] Bartosz Tomáš CZE 1987 Ivanovice na Hané
Muži [ ] Bauer Pavel CZE 1976 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Benešová Veronika CZE 1984 Častolovice
Muži [ ] Bergman Robert CZE 1972 Praha 4
Ženy [ ] Běťáková Eva CZE 1982 Prachatice
Muži [ ] Bezenin Alexey CZE 1982 Praha 8
Muži [ ] Bílek Dan CZE 1970 Úžasňáci
Muži [ ] Bouchal Aleš CZE 1990 Kamenický Šenov
Muži [ ] Brejcha Martin CZE 1977 Praha
Muži [ ] Bubník Karel CZE 1976 Praha Uhřiněves
Ženy [ ] Burdová Daniela CZE 1979 TJ Sokol Ledenice
Muži [ ] Cakl Lubomír CZE 1961 České Budějovice
Ženy [ ] Carroll Vladimíra CZE 1979 Vetrna hurka
Muži [ ] Cejnar Tomáš CZE 1980 Vlčice u Trutnova
Muži [ ] Cesnak Filip CZE 1994 Praha 10
Ženy [ ] Červová Zuzana CZE 1988 Praha 10
Ženy [ ] Čeřovská Iva CZE 1972 Mariánské Lázně
Muži [ ] Deml Ondřej CZE 1995 Pavlušky a Barušky
Muži [ ] Derkáč Petr CZE 1972 Košťálov
Ženy [ ] Derkáčová Božena CZE 1976 Košťálov
Muži [ ] Dolejš Vilém CZE 1979 Na vlastní nohy
Ženy [ ] Dolejšová Veronika CZE 1989 Na vlastní nohy
Ženy [ ] Doudová Renata CZE 1974 Dourepetum
Muži [ ] Doucha Filip CZE 1970 Praha 11
Ženy [ ] Douchová Irena CZE 1971 Praha 11-Chodov
Muži [ ] Duffek Tomáš CZE 1985 Vodáci Střekov
Ženy [ ] Dvořáková Jitka CZE 1991 Dub nad Moravou
Muži [ ] Dycka Jan CZE 1980 Podrážek
Muži [ ] Dycka Petr CZE 1982 Podrážek
Ženy [ ] Eliášová Helena CZE 1963 Praha
Muži [ ] Enkhbaatar Zolboo CZE 1984 Budětsko, Prostějov
Muži [ ] Fiala Jiří CZE 1979 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Fišera Radek CZE 1978 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Muži [ ] Flekal Radek CZE 1974 Neratovice
Muži [ ] Fördös Martin CZE 1974 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Forejt Vendula CZE 1976 Hradec Králové
Muži [ ] Forman Ladislav CZE 1990 Zaječice
Muži [ ] Forman Petr CZE 1992 Zaječice
Ženy [ ] Fryčová Jana CZE 1982 Pojd mi hop
Muži [ ] Gembal Jakuv CZE 1985 Hradec Kralove
Muži [ ] Grof Jan CZE 1981 Vrchlabí 1
Muži [ ] Guzik rudolf CZE 1977 Raková u Konice
Muži [ ] Halada Pavel CZE 1975 Vetrna hurka
Muži [ ] Hamouz Petr CZE 1972 Svojetín
Ženy [ ] Hamouzová Jana CZE 1978 Svojetín
Muži [ ] Haňavec Martin CZE 1971 Nutrilite - Element team
Ženy [ ] Haniaková Kristýna CZE 1988 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Havelka Tomáš CZE 1976 Břeclav
Ženy [ ] Havlova Petra CZE 1993 Hradec Kralove
Ženy [ ] Heidingerová Jana CZE 1994 Praha
Muži [ ] Helus Milan CZE 1976 Chrást
Ženy [ ] Herbsová Hedvika CZE 1976 Středoholky
Ženy [ ] Hercíková Jana CZE 1971 Benátky Nad Jizerou
Muži [ ] Hlad Petr CZE 1977 Chuderov
Ženy [ ] Hladová Veronika CZE 1983 Chuderov
Ženy [ ] Hlaváčková Zuzana SWE 1990 Riksgränsen
Muži [ ] Hlučka Jan CZE 1990 ETF
Ženy [ ] Holatová Lenka CZE 1980 Na vlastní nohy
Ženy [ ] Holečková Patricie CZE 1977 Praha 7
Muži [ ] Holub Tomáš CZE 1990 Kubota tým
Muži [ ] Hrabák David CZE 1971 Praha 4
Muži [ ] Huňáček Petr CZE 1980 Pardubice
Muži [ ] Chlubna Petr CZE 1974 Břeclav
Ženy [ ] Chlumská Veronika CZE 2002 Musher Club Český ráj
Ženy [ ] Jahůdková Eliška CZE 1981 Kuřim
Ženy [ ] Janková Jana CZE 1990 Srbeč
Muži [ ] Jaroš Josef CZE 1982 Sport Club Vrchlabí
Muži [ ] Ježek Jarda CZE 1986 Vrchlabí 3
Muži [ ] Jindra Jan CZE 1986 Praha, Záběhlice
Muži [ ] Jindra Michal CZE 1980 Praha 10
Muži [ ] Jindra Petr CZE 1978 Vrchlabí
Muži [ ] Jíra Lukáš CZE 1993 SK TETÍN
Muži [ ] Johanes Martin CZE 1993 Kamenický Šenov
Muži [ ] Kabrhel Roman CZE 1987 Praha 9
Muži [ ] Kalivoda Ondřej CZE 1982 KOplan.cz
Muži [ ] Kamenohorský Tomáš CZE 1993 Vrchlabí
Ženy [ ] Kantová Hana CZE 1980 Praha 9
Muži [ ] Karban Roman CZE 1980 Kuřim
Ženy [ ] Karbanová Markéta CZE 1981 Lelekovice
Muži [ ] Kašpar Martin CZE 1973 Jesenice
Muži [ ] Kavka Jaroslav CZE 1978 Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [ ] Klail Vladimír CZE 1954 Most
Muži [ ] Klanica Vladimír CZE 1990 My II ze VII
Ženy [ ] Kolínová Markéta CZE 1990 Praha
Muži [ ] Konečný Václav CZE 1978 Raková u Konice
Muži [ ] Kopecky Jan CZE 1974 Praha 4
Muži [ ] Kožený Martin CZE 1986 Pardubice
Ženy [ ] Kratochvílová Lenka CZE 1973 Oční optika Daniela s.r.o.
Ženy [ ] Krejčová Martina CZE 1985 Česká Lípa
Muži [ ] Krysl Michal CZE 1978 Hradec Kralove
Muži [ ] Křeček Jakub CZE 1982 Líbeznice
Muži [ ] Křeček Tomáš CZE 1988 Klub Kilo
Muži [ ] Kuchař Pavel CZE 1983 Praha 9
Ženy [ ] Kulhánková Barbora CZE 1973 Lk Slovan Karlovy Vary
Muži [ ] Kutík Jaroslav CZE 1984 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Kvapilova Lucia CZE 1990 Teply Caj
Muži [ ] Kysela Libor CZE 1983 Praha 14
Muži [ ] Lacina Tomáš CZE 1991 Lázně Bělohrad
Ženy [ ] Lacinová Jana CZE 1990 Lázně Bělohrad
Ženy [ ] Landová Lenka CZE 1978 ToniCzech Runners Club
Ženy [ ] Landová Mirka CZE 1990 Mexická vlna
Muži [ ] Libertin Jindřich CZE 1965 Zákolany
Muži [ ] LOMICA TOMÁŠ CZE 1981 Vejprnice
Muži [ ] Macek Daniel CZE 1979 Hradec Kralove
Muži [ ] Malachta Radovan CZE 1970 Černí Andělé
Muži [ ] Marak Peter CZE 1971 Podebrady
Muži [ ] Marek Tomáš CZE 1999 Vlachovo Březí
Ženy [ ] Marková Vlaadimíra CZE 1977 Vlachovo Březí
Muži [ ] Marschik Jan CZE 1980 HOSPUL
Ženy [ ] Martanová Lucie CZE 1993 Čkyně
Muži [ ] Máša Antonín CZE 1974 Akvárko
Muži [ ] Matěcha David CZE 1978 Teplice
Muži [ ] Matěcha Miroslav CZE 1982 Teplice
Muži [ ] Matěja Jan CZE 1976 KRAV MAGA ACADEMY
Muži [ ] Matušík Aleš CZE 1980 Matušíci
Ženy [ ] Matušíková Hana CZE 1981 Matušíci
Muži [ ] Melich Zdeněk CZE 1972 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Mikl Rostislav CZE 1978 Praha 8
Ženy [ ] Muchová Klára CZE 2002 Chrastava
Muži [ ] Navrátil Martin CZE 1981 Říčany
Ženy [ ] Navrátilová Julie CZE 1981 Říčany
Ženy [ ] Němcová Jana CZE 1983 Frenštát pod Radhoštěm
Muži [ ] Nezbeda Radek CZE 1981 Kamenný Přívoz
Muži [ ] Nosek Marcel CZE 1975 Sokol Úbislavice
Muži [ ] Novák Michal CZE 1978 Hradec Králové
Muži [ ] Novák Petr CZE 1981 Mozaika HK
Muži [ ] Novák Rostislav CZE 1975 Černí koně
Ženy [ ] Novotná Sofie CZE 1991 Choceň
Muži [ ] Novotný Daniel CZE 1979 Průhonice
Muži [ ] Nový Ivo CZE 1964 Poděbradský Svišť
Muži [ ] Oborník Vladimír CZE 1983 Jičín
Muži [ ] Ohrádka Marek CZE 1992 Sedlčany
Muži [ ] Ohrádka Martin CZE 1992 Sedlčany
Muži [ ] Olejník Rudolf CZE 1968 Hlučín - Darkovičky
Muži [ ] Ondra Vladimír CZE 1968 Český běžecký klub
Muži [ ] Otta Zdeněk CZE 1988 Vrchlabí
Muži [ ] Paducha Jakub CZE 1985 Mountain Griffons
Ženy [ ] Pawlak Karina POL 1991 Ostrów Wielkopolski
Ženy [ ] PECKO IVETA LVA 1972 KARLOVY VARY
Muži [ ] Peka David CZE 1996 Pavlušky a Barušky
Muži [ ] Pešek Lukáš CZE 1985 Vodáci Střekov
Muži [ ] Pešina Jan CZE 1989 FTC Vysoké Mýto
Muži [ ] Pleml Richard CZE 1975 Praha
Ženy [ ] Podbielska Agnieszka POL 1974 KB Castellanus
Muži [ ] Podbielski Marek POL 1974 KB Castellanus
Ženy [ ] Pohlova Zuzana CZE 1973 Praha 10
Muži [ ] Pochobradský Lukáš CZE 1990 Bernartice u Trutnova
Muži [ ] Poláček David CZE 1973 Žacleŕ
Muži [ ] Pospíchal Ondřej CZE 1991 Hněvotín
Ženy [ ] Pospíšilová Veronika CZE 1978 Teplice
Muži [ ] Pradáč Jan CZE 1991 RUN magazine team
Muži [ ] Prochazka David CZE 1985 Praha
Muži [ ] Procházka Pavel CZE 1986 Praha 8
Ženy [ ] Prokešová Lida CZE 1974 Litomyšl
Muži [ ] Prokop Milan CZE 1979 Hradec Králové
Ženy [ ] Raulová Radka CZE 1982 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Rec Oldřich CZE 1970 Hradec Králové
Ženy [ ] Rejchová Veronika CZE 1974 Teplice
Ženy [ ] Rozínková Martina CZE 1978 Němčičky
Muži [ ] Rylka Antonín CZE 1977 ToniCzech Runners Club
Muži [ ] Řezník Pavel CZE 1972 Budkov
Muži [ ] Sabol Juraj CZE 1989 Praha 5
Muži [ ] Sawyer Martin CZE 1985 Prague
Ženy [ ] Sawyer Zdenka CZE 1983 Praha
Muži [ ] Sevelda Miroslav CZE 1975 Říčany
Ženy [ ] Severová Kamila CZE 1992 Litomyšl
Muži [ ] Schoř Martin CZE 1975 Jičín
Muži [ ] Schuster Roman CZE 1990 Zaječice
Muži [ ] Schütz Petr CZE 1968 Praha
Muži [ ] Schutz René CZE 1960 Praha 8
Muži [ ] Sixta Jan CZE 1985 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Skočdopole Martin CZE 1981 FCS Dobruška
Muži [ ] Skočdopole Michal CZE 1977 FCS Dobruška
Muži [ ] Slavík Tomáš CZE 1985 Nachod
Muži [ ] Směták Radek CZE 1972 Topolná
Ženy [ ] Sobotková Šárka CZE 1985 Přelouč
Ženy [ ] Solnařová Petra CZE 1990 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Starý Jiří CZE 1973 Vodáci Střekov
Ženy [ ] Stejskalová Monika CZE 1994 Všestary
Muži [ ] Strakoň Daniel CZE 1975 Úžasňáci
Muži [ ] Strakoň Jiří CZE 1972 Úžasňáci
Muži [ ] Straňák Tomáš CZE 1982 AC Gomango Högner
Ženy [ ] Suchá Aneta CZE 2004 Opava
Muži [ ] Suchý Tomáš CZE 1975 Opava
Ženy [ ] Svatá Zdeňka CZE 0000 Jaruška team
Muži [ ] Svatoš Libor CZE 1985 Praha 5
Muži [ ] Svoboda David CZE 1985 Srbeč
Ženy [ ] Svobodová Marcela CZE 1991 Slaný
Muži [ ] Šantroch Michal CZE 1990 Trutnov 3
Muži [ ] Škoda Martin CZE 1985 SDH Srch
Muži [ ] Škopík Václav CZE 1967 Veselí nad Moravou
Ženy [ ] Šmejkalová Zuzana CZE 1984 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Šonka František CZE 1973 Sedlec-Prčice
Muži [ ] Šonka František CZE 2005 Sedlec-Prčice
Muži [ ] Štěpán Martin CZE 1973 Hradec Králové
Ženy [ ] Štěpánová Dana CZE 1974 Hradec Králové
Muži [ ] Šulák Radek CZE 1978 okr.Vsetín
Ženy [ ] Šulcová Veronika CZE 1984 Pardubice
Ženy [ ] Šulejová Šárka CZE 1986 ToniCzech Runners Club
Muži [ ] Talacko Karel CZE 1972 Pečky
Ženy [ ] Tekelová Martina CZE 1977 Praha 12
Muži [ ] Uhlíř Martin CZE 1989 My II ze VII
Ženy [ ] Umanová Petra CZE 1978 Dourepetum
Muži [ ] Uxa Štěpán CZE 1984 Jilemnice
Muži [ ] Uxa Tomáš CZE 1986 Jilemnice
Ženy [ ] Vankova Radka CZE 1992 Hradec Kralove
Muži [ ] Vedral Jan CZE 1975 Praha
Ženy [ ] Veselá Jana CZE 1975 STS Chvojkovice
Muži [ ] Veselý Lukáš CZE 1972 STS Chvojkovice
Muži [ ] Veselý Petr CZE 1967 Na vlastní nohy
Muži [ ] Veverka Jiří CZE 1963 Čeladná
Muži [ ] Vida Premysl CZE 1980 Pura Vida On Running 2xu
Muži [ ] Vítek Roman CZE 1986 Sedlčany
Muži [ ] Vodička Karel CZE 1979 AC Sparta Řeporyje
Ženy [ ] Vodičková Kateřina CZE 1989 AC Sparta Řeporyje
Muži [ ] Vokáč Bohuslav CZE 1957 Ševětín
Ženy [ ] Votruba Michaela CZE 1996 TJ Sokol Ledenice
Muži [ ] Voženílek Michal CZE 1980 Pardubice
Muži [ ] Vydra Jiří CZE 1989 Praha
Muži [ ] Vydra Tomáš CZE 1959 Praha
Ženy [ ] Walker (Mackova) Dana CZE 1986 Walker
Muži [ ] Walker (Zvolsky) Jiri CZE 1988 Walker
Muži [ ] Weis Michal CZE 1986 Kubota tým
Muži [ ] Woźniak Karol POL 1986 KB Castellanus
Muži [ ] Zlámal Jakub CZE 1973 Sokol Úbislavice
Muži [ ] Zniszczol Marcel CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Žalud Jakub CZE 1991 Písek

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 1 mužů, 2 žen) běh 25km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy do 39 [ ] Ambrožová Romana CZE 1987 Vrchlabí
Ženy do 59 [ ] Krumphanzlová Eva CZE 1971 Odolov
Muži nad 60 [ ] Zahradnik Roman CZE 1958 Fryčovice