Krakonošova 100

12.06.2020 - 13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 117, muži : 94, ženy: 23, Muži: 94, Ženy: 23 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 100, muži : 71, ženy: 29, Muži: 71, Ženy: 29 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 101, muži : 83, ženy: 18, Muži: 83, Ženy: 18 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 65, muži : 52, ženy: 13, Muži: 52, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 85, muži : 74, ženy: 11, Muži: 74, Ženy: 11 [html] [pdf]
K 55 celkem: 236, muži : 161, ženy: 75, Muži: 161, Ženy: 75 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 0, Muži do 59: 0, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K 55

start ~ 32:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 236 účastníků ( 161 mužů, 75 žen) 55km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Alger Robert CZE 1968 PEROCS BEZNADĚJ
Ženy [ ] Algerová Petra CZE 1974 PERO-CS BEZNADĚJ
Muži [ ] Augustín Radovan CZE 1980 Brno
Muži [ ] Babovak Jan CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Balda Vladimír CZE 1972 Oldřichov v Hájích
Muži [ ] Bárta Tomáš CZE 1961 Srch
Ženy [ ] Bartásková Lenka CZE 1989 Kaznějov
Ženy [ ] Bartásková Pavla CZE 1987 Kaznějov
Muži [ ] Bartosz Michal CZE 1985 Praha
Muži [ ] Bartosz Tomáš CZE 1987 Ivanovice na Hané
Muži [ ] Bauer Pavel CZE 1976 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Benešová Veronika CZE 1984 Častolovice
Muži [ ] Bergman Robert CZE 1972 Praha 4
Ženy [ ] Běťáková Eva CZE 1982 Prachatice
Muži [ ] Bezenin Alexey CZE 1982 Praha 8
Muži [ ] Bílek Dan CZE 1970 Úžasňáci
Muži [ ] Bouchal Aleš CZE 1990 Kamenický Šenov
Muži [ ] Brejcha Martin CZE 1977 Praha
Muži [ ] Bubník Karel CZE 1976 Praha Uhřiněves
Ženy [ ] Burdová Daniela CZE 1979 TJ Sokol Ledenice
Muži [ ] Cakl Lubomír CZE 1961 České Budějovice
Ženy [ ] Carroll Vladimíra CZE 1979 Vetrna hurka
Muži [ ] Cejnar Tomáš CZE 1980 Vlčice u Trutnova
Muži [ ] Cesnak Filip CZE 1994 Praha 10
Ženy [ ] Červová Zuzana CZE 1988 Praha 10
Ženy [ ] Čeřovská Iva CZE 1972 Mariánské Lázně
Muži [ ] Deml Ondřej CZE 1995 Pavlušky a Barušky
Muži [ ] Derkáč Petr CZE 1972 Košťálov
Ženy [ ] Derkáčová Božena CZE 1976 Košťálov
Muži [ ] Dolejš Vilém CZE 1979 Na vlastní nohy
Ženy [ ] Dolejšová Veronika CZE 1989 Na vlastní nohy
Ženy [ ] Doudová Renata CZE 1974 Dourepetum
Muži [ ] Doucha Filip CZE 1970 Praha 11
Ženy [ ] Douchová Irena CZE 1971 Praha 11-Chodov
Muži [ ] Duffek Tomáš CZE 1985 Vodáci Střekov
Ženy [ ] Dvořáková Jitka CZE 1991 Dub nad Moravou
Muži [ ] Dycka Jan CZE 1980 Podrážek
Muži [ ] Dycka Petr CZE 1982 Podrážek
Ženy [ ] Eliášová Helena CZE 1963 Praha
Muži [ ] Enkhbaatar Zolboo CZE 1984 Budětsko, Prostějov
Muži [ ] Fiala Jiří CZE 1979 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Fišera Radek CZE 1978 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Muži [ ] Flekal Radek CZE 1974 Neratovice
Muži [ ] Fördös Martin CZE 1974 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Forejt Vendula CZE 1976 Hradec Králové
Muži [ ] Forman Ladislav CZE 1990 Zaječice
Muži [ ] Forman Petr CZE 1992 Zaječice
Ženy [ ] Fryčová Jana CZE 1982 Pojd mi hop
Muži [ ] Gembal Jakuv CZE 1985 Hradec Kralove
Muži [ ] Grof Jan CZE 1981 Vrchlabí 1
Muži [ ] Guzik rudolf CZE 1977 Raková u Konice
Muži [ ] Halada Pavel CZE 1975 Vetrna hurka
Muži [ ] Hamouz Petr CZE 1972 Svojetín
Ženy [ ] Hamouzová Jana CZE 1978 Svojetín
Muži [ ] Haňavec Martin CZE 1971 Nutrilite - Element team
Ženy [ ] Haniaková Kristýna CZE 1988 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Havelka Tomáš CZE 1976 Břeclav
Ženy [ ] Havlova Petra CZE 1993 Hradec Kralove
Ženy [ ] Heidingerová Jana CZE 1994 Praha
Muži [ ] Helus Milan CZE 1976 Chrást
Ženy [ ] Herbsová Hedvika CZE 1976 Středoholky
Ženy [ ] Hercíková Jana CZE 1971 Benátky Nad Jizerou
Muži [ ] Hlad Petr CZE 1977 Chuderov
Ženy [ ] Hladová Veronika CZE 1983 Chuderov
Ženy [ ] Hlaváčková Zuzana SWE 1990 Riksgränsen
Muži [ ] Hlučka Jan CZE 1990 ETF
Ženy [ ] Holatová Lenka CZE 1980 Na vlastní nohy
Ženy [ ] Holečková Patricie CZE 1977 Praha 7
Muži [ ] Holub Tomáš CZE 1990 Kubota tým
Muži [ ] Hrabák David CZE 1971 Praha 4
Muži [ ] Huňáček Petr CZE 1980 Pardubice
Muži [ ] Chlubna Petr CZE 1974 Břeclav
Ženy [ ] Chlumská Veronika CZE 2002 Musher Club Český ráj
Ženy [ ] Jahůdková Eliška CZE 1981 Kuřim
Ženy [ ] Janková Jana CZE 1990 Srbeč
Muži [ ] Jaroš Josef CZE 1982 Sport Club Vrchlabí
Muži [ ] Ježek Jarda CZE 1986 Vrchlabí 3
Muži [ ] Jindra Jan CZE 1986 Praha, Záběhlice
Muži [ ] Jindra Michal CZE 1980 Praha 10
Muži [ ] Jindra Petr CZE 1978 Vrchlabí
Muži [ ] Jíra Lukáš CZE 1993 SK TETÍN
Muži [ ] Johanes Martin CZE 1993 Kamenický Šenov
Muži [ ] Kabrhel Roman CZE 1987 Praha 9
Muži [ ] Kalivoda Ondřej CZE 1982 KOplan.cz
Muži [ ] Kamenohorský Tomáš CZE 1993 Vrchlabí
Ženy [ ] Kantová Hana CZE 1980 Praha 9
Muži [ ] Karban Roman CZE 1980 Kuřim
Ženy [ ] Karbanová Markéta CZE 1981 Lelekovice
Muži [ ] Kašpar Martin CZE 1973 Jesenice
Muži [ ] Kavka Jaroslav CZE 1978 Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [ ] Klail Vladimír CZE 1954 Most
Muži [ ] Klanica Vladimír CZE 1990 My II ze VII
Ženy [ ] Kolínová Markéta CZE 1990 Praha
Muži [ ] Konečný Václav CZE 1978 Raková u Konice
Muži [ ] Kopecky Jan CZE 1974 Praha 4
Muži [ ] Kožený Martin CZE 1986 Pardubice
Ženy [ ] Kratochvílová Lenka CZE 1973 Oční optika Daniela s.r.o.
Ženy [ ] Krejčová Martina CZE 1985 Česká Lípa
Muži [ ] Krysl Michal CZE 1978 Hradec Kralove
Muži [ ] Křeček Jakub CZE 1982 Líbeznice
Muži [ ] Křeček Tomáš CZE 1988 Klub Kilo
Muži [ ] Kuchař Pavel CZE 1983 Praha 9
Ženy [ ] Kulhánková Barbora CZE 1973 Lk Slovan Karlovy Vary
Muži [ ] Kutík Jaroslav CZE 1984 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Kvapilova Lucia CZE 1990 Teply Caj
Muži [ ] Kysela Libor CZE 1983 Praha 14
Muži [ ] Lacina Tomáš CZE 1991 Lázně Bělohrad
Ženy [ ] Lacinová Jana CZE 1990 Lázně Bělohrad
Ženy [ ] Landová Lenka CZE 1978 ToniCzech Runners Club
Ženy [ ] Landová Mirka CZE 1990 Mexická vlna
Muži [ ] Libertin Jindřich CZE 1965 Zákolany
Muži [ ] LOMICA TOMÁŠ CZE 1981 Vejprnice
Muži [ ] Macek Daniel CZE 1979 Hradec Kralove
Muži [ ] Malachta Radovan CZE 1970 Černí Andělé
Muži [ ] Marak Peter CZE 1971 Podebrady
Muži [ ] Marek Tomáš CZE 1999 Vlachovo Březí
Ženy [ ] Marková Vlaadimíra CZE 1977 Vlachovo Březí
Muži [ ] Marschik Jan CZE 1980 HOSPUL
Ženy [ ] Martanová Lucie CZE 1993 Čkyně
Muži [ ] Máša Antonín CZE 1974 Akvárko
Muži [ ] Matěcha David CZE 1978 Teplice
Muži [ ] Matěcha Miroslav CZE 1982 Teplice
Muži [ ] Matěja Jan CZE 1976 KRAV MAGA ACADEMY
Muži [ ] Matušík Aleš CZE 1980 Matušíci
Ženy [ ] Matušíková Hana CZE 1981 Matušíci
Muži [ ] Melich Zdeněk CZE 1972 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Mikl Rostislav CZE 1978 Praha 8
Ženy [ ] Muchová Klára CZE 2002 Chrastava
Muži [ ] Navrátil Martin CZE 1981 Říčany
Ženy [ ] Navrátilová Julie CZE 1981 Říčany
Ženy [ ] Němcová Jana CZE 1983 Frenštát pod Radhoštěm
Muži [ ] Nezbeda Radek CZE 1981 Kamenný Přívoz
Muži [ ] Nosek Marcel CZE 1975 Sokol Úbislavice
Muži [ ] Novák Michal CZE 1978 Hradec Králové
Muži [ ] Novák Petr CZE 1981 Mozaika HK
Muži [ ] Novák Rostislav CZE 1975 Černí koně
Ženy [ ] Novotná Sofie CZE 1991 Choceň
Muži [ ] Novotný Daniel CZE 1979 Průhonice
Muži [ ] Nový Ivo CZE 1964 Poděbradský Svišť
Muži [ ] Oborník Vladimír CZE 1983 Jičín
Muži [ ] Ohrádka Marek CZE 1992 Sedlčany
Muži [ ] Ohrádka Martin CZE 1992 Sedlčany
Muži [ ] Olejník Rudolf CZE 1968 Hlučín - Darkovičky
Muži [ ] Ondra Vladimír CZE 1968 Český běžecký klub
Muži [ ] Otta Zdeněk CZE 1988 Vrchlabí
Muži [ ] Paducha Jakub CZE 1985 Mountain Griffons
Ženy [ ] Pawlak Karina POL 1991 Ostrów Wielkopolski
Ženy [ ] PECKO IVETA LVA 1972 KARLOVY VARY
Muži [ ] Peka David CZE 1996 Pavlušky a Barušky
Muži [ ] Pešek Lukáš CZE 1985 Vodáci Střekov
Muži [ ] Pešina Jan CZE 1989 FTC Vysoké Mýto
Muži [ ] Pleml Richard CZE 1975 Praha
Ženy [ ] Podbielska Agnieszka POL 1974 KB Castellanus
Muži [ ] Podbielski Marek POL 1974 KB Castellanus
Ženy [ ] Pohlova Zuzana CZE 1973 Praha 10
Muži [ ] Pochobradský Lukáš CZE 1990 Bernartice u Trutnova
Muži [ ] Poláček David CZE 1973 Žacleŕ
Muži [ ] Pospíchal Ondřej CZE 1991 Hněvotín
Ženy [ ] Pospíšilová Veronika CZE 1978 Teplice
Muži [ ] Pradáč Jan CZE 1991 RUN magazine team
Muži [ ] Prochazka David CZE 1985 Praha
Muži [ ] Procházka Pavel CZE 1986 Praha 8
Ženy [ ] Prokešová Lida CZE 1974 Litomyšl
Muži [ ] Prokop Milan CZE 1979 Hradec Králové
Ženy [ ] Raulová Radka CZE 1982 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Rec Oldřich CZE 1970 Hradec Králové
Ženy [ ] Rejchová Veronika CZE 1974 Teplice
Ženy [ ] Rozínková Martina CZE 1978 Němčičky
Muži [ ] Rylka Antonín CZE 1977 ToniCzech Runners Club
Muži [ ] Řezník Pavel CZE 1972 Budkov
Muži [ ] Sabol Juraj CZE 1989 Praha 5
Muži [ ] Sawyer Martin CZE 1985 Prague
Ženy [ ] Sawyer Zdenka CZE 1983 Praha
Muži [ ] Sevelda Miroslav CZE 1975 Říčany
Ženy [ ] Severová Kamila CZE 1992 Litomyšl
Muži [ ] Schoř Martin CZE 1975 Jičín
Muži [ ] Schuster Roman CZE 1990 Zaječice
Muži [ ] Schütz Petr CZE 1968 Praha
Muži [ ] Schutz René CZE 1960 Praha 8
Muži [ ] Sixta Jan CZE 1985 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Skočdopole Martin CZE 1981 FCS Dobruška
Muži [ ] Skočdopole Michal CZE 1977 FCS Dobruška
Muži [ ] Slavík Tomáš CZE 1985 Nachod
Muži [ ] Směták Radek CZE 1972 Topolná
Ženy [ ] Sobotková Šárka CZE 1985 Přelouč
Ženy [ ] Solnařová Petra CZE 1990 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Starý Jiří CZE 1973 Vodáci Střekov
Ženy [ ] Stejskalová Monika CZE 1994 Všestary
Muži [ ] Strakoň Daniel CZE 1975 Úžasňáci
Muži [ ] Strakoň Jiří CZE 1972 Úžasňáci
Muži [ ] Straňák Tomáš CZE 1982 AC Gomango Högner
Ženy [ ] Suchá Aneta CZE 2004 Opava
Muži [ ] Suchý Tomáš CZE 1975 Opava
Ženy [ ] Svatá Zdeňka CZE 0000 Jaruška team
Muži [ ] Svatoš Libor CZE 1985 Praha 5
Muži [ ] Svoboda David CZE 1985 Srbeč
Ženy [ ] Svobodová Marcela CZE 1991 Slaný
Muži [ ] Šantroch Michal CZE 1990 Trutnov 3
Muži [ ] Škoda Martin CZE 1985 SDH Srch
Muži [ ] Škopík Václav CZE 1967 Veselí nad Moravou
Ženy [ ] Šmejkalová Zuzana CZE 1984 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Šonka František CZE 1973 Sedlec-Prčice
Muži [ ] Šonka František CZE 2005 Sedlec-Prčice
Muži [ ] Štěpán Martin CZE 1973 Hradec Králové
Ženy [ ] Štěpánová Dana CZE 1974 Hradec Králové
Muži [ ] Šulák Radek CZE 1978 okr.Vsetín
Ženy [ ] Šulcová Veronika CZE 1984 Pardubice
Ženy [ ] Šulejová Šárka CZE 1986 ToniCzech Runners Club
Muži [ ] Talacko Karel CZE 1972 Pečky
Ženy [ ] Tekelová Martina CZE 1977 Praha 12
Muži [ ] Uhlíř Martin CZE 1989 My II ze VII
Ženy [ ] Umanová Petra CZE 1978 Dourepetum
Muži [ ] Uxa Štěpán CZE 1984 Jilemnice
Muži [ ] Uxa Tomáš CZE 1986 Jilemnice
Ženy [ ] Vankova Radka CZE 1992 Hradec Kralove
Muži [ ] Vedral Jan CZE 1975 Praha
Ženy [ ] Veselá Jana CZE 1975 STS Chvojkovice
Muži [ ] Veselý Lukáš CZE 1972 STS Chvojkovice
Muži [ ] Veselý Petr CZE 1967 Na vlastní nohy
Muži [ ] Veverka Jiří CZE 1963 Čeladná
Muži [ ] Vida Premysl CZE 1980 Pura Vida On Running 2xu
Muži [ ] Vítek Roman CZE 1986 Sedlčany
Muži [ ] Vodička Karel CZE 1979 AC Sparta Řeporyje
Ženy [ ] Vodičková Kateřina CZE 1989 AC Sparta Řeporyje
Muži [ ] Vokáč Bohuslav CZE 1957 Ševětín
Ženy [ ] Votruba Michaela CZE 1996 TJ Sokol Ledenice
Muži [ ] Voženílek Michal CZE 1980 Pardubice
Muži [ ] Vydra Jiří CZE 1989 Praha
Muži [ ] Vydra Tomáš CZE 1959 Praha
Ženy [ ] Walker (Mackova) Dana CZE 1986 Walker
Muži [ ] Walker (Zvolsky) Jiri CZE 1988 Walker
Muži [ ] Weis Michal CZE 1986 Kubota tým
Muži [ ] Woźniak Karol POL 1986 KB Castellanus
Muži [ ] Zlámal Jakub CZE 1973 Sokol Úbislavice
Muži [ ] Zniszczol Marcel CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Muži [ ] Žalud Jakub CZE 1991 Písek