Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 472, muži : 386, ženy: 86, Muži: 386, Ženy: 86 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, Muži: 86, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 78, muži : 65, ženy: 13, Muži: 65, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 celkem: 250, muži : 163, ženy: 87, Muži: 163, Ženy: 87 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 35, muži : 22, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 7, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K100, vlna Srnky

start ~ 20:45:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 78 účastníků ( 65 mužů, 13 žen) 100km, start 20:45

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [412] Bárta Tomáš CZE 1989 Pardubice
Muži [414] Bartoš Filip CZE 1986 Praha
Muži [415] Bařinka Michal CZE 1989 Dharmoví tuláci
Muži [416] Benko Jan CZE 1974 AC Gomango Högner
Ženy [417] Bogušovská Gabriela CZE 1973 Mníšek pod Brdy
Muži [418] Brázda Adam CZE 1988 Krkonošské srnky
Muži [419] Čabla Zdeněk CZE 1956 Slaný
Muži [420] Čaprda Martin CZE 1977 Slaný
Ženy [421] Černá Andrea CZE 1992 Zlatá Olešnice
Ženy [422] Černohlávková Lenka CZE 1993 TJ Sokol Vejvanovice
Muži [496] Červený Matěj CZE 1977 Relative Team
Muži [423] Dědic Roman CZE 1974 iThinkBeer
Muži [424] Dobeš Michal CZE 1992 OCR Runners Olomouc
Muži [425] Doležal Vladislav CZE 1959 Praha 4
Muži [428] Dvorský Petr CZE 1977 Brno
Muži [429] Fialka Martin CZE 1979 Vlašim
Muži [430] Gottvald Jaroslav CZE 1989 Natrhnutirit
Muži [431] Grégr Jan CZE 1993 Rosice
Muži [432] Hanzlík Václav CZE 1974 Liberec
Muži [434] Holcman Aleš CZE 1969 Říčany
Ženy [435] Holcmanová Miroslava CZE 1969 Říčany
Ženy [436] Hůlková Pavlína CZE 1997 Cestajecíl
Muži [437] Chmelař Vítězslav CZE 1979 Velké Losiny
Muži [438] Jíša Josef CZE 1986 Praha 8
Ženy [439] Jíšová Marie CZE 1987 Praha 8
Muži [497] Klinger Uwe GER 1969 lg-ohne.namen.de
Muži [440] Kohout Pavel CZE 1979 Adidas Runners Prague
Muži [441] Kölbl Petr CZE 1979 Ondřejov
Muži [442] Kos Jiří CZE 1984 Vraný
Muži [443] Kreidl Martin CZE 1975 Holasice
Muži [444] Krotil Jiří CZE 1988 SRTG Praha
Muži [445] Kubík Jakub CZE 1993 TJ Sokol Vejvanovice
Muži [446] Kubík Roman CZE 1967 Vejvanovice
Muži [447] Lalák Tomáš CZE 1976 Radotín
Muži [448] Lelek Vít CZE 1950 Čolek Team Červený Kostelec
Ženy [449] Lojková Romana CZE 1994 Praha
Muži [451] Luberda Petr CZE 1965 DVtech.cz České Budějovice
Muži [317] Macura Radek CZE 1975 Praha - Kyje
Muži [494] Malík Ondřej CZE 1985 SRTG Praha
Muži [453] Matuska Jakub CZE 1991 Praha
Muži [454] michajlik jan CZE 1973 Hradec Kralove
Muži [455] Mikan Jiří CZE 1980 Nemošice
Muži [456] Mikásko Aleš CZE 1970 Perunova družina
Muži [457] Milfeit Michal CZE 1992 Havlíčkův Brod
Ženy [458] Milfeitová Dominika CZE 1994 Havlíčkův Brod
Muži [459] Moser Lukáš CZE 1989 Praha
Ženy [460] Nagyová Ester CZE 1986 iliketofu.cz
Muži [461] Němeček Jakub CZE 1984 iliketofu.cz
Muži [462] Obermajer Jan CZE 1979 Praha 10
Muži [463] Pavlík Jan CZE 1991 HOKA HEY III
Muži [465] Pekarek Matej CZE 1983 Praha 4
Muži [466] Podbielski Radosław POL 1982 KB Castellanus
Muži [467] Pospíšil Pavel CZE 1973 Mountain Maniacs
Muži [469] Puchýř David CZE 1995 Cestajecíl
Muži [599] Rajča Tomáš CZE 1984 Mníšek pod Brdy
Muži [470] Rudolf Jan CZE 1990 SRTG PRAHA
Ženy [471] Rudolfová Jana CZE 1971 BAK seal6 Team
Muži [472] Sapoušek Miroslav CZE 1973 Most
Muži [474] Slepica pavel CZE 1974 Bystrovany
Muži [475] Souček David CZE 1975 Mountain Maniacs
Muži [476] Stanislav Ondřej CZE 1987 Praha
Ženy [473] Stopková Jana CZE 1976 H.O.R.A.L. Praha
Muži [477] Straka Jan CZE 1969 Praha
Muži [478] Šála Václav CZE 1960 Praha 15
Muži [480] škubník Radoslav CZE 1974 Perunova družina
Muži [481] Šonka František CZE 1973 Sedlec-Prčice
Muži [482] Špinar Petr CZE 1989 Havlíčkův Brod
Muži [483] Šrejber Luděk CZE 1954 Sokol Duchcov
Muži [484] Šroubek Bohumil CZE 1984 HAF Club Unhošť
Muži [485] Šumník Adam CZE 1996 Olomouc
Muži [486] Šumník Marek CZE 1989 Olomouc
Ženy [487] Tichá Jana CZE 1987 Měník
Muži [488] Tuček Jaromír CZE 1980 Perunova družina
Muži [489] Veselý Petr CZE 1965 TF RUN
Muži [490] Volák Ondřej CZE 1985 Ondřejov
Ženy [491] Vyškrabková Kateřina CZE 1984 Vodáci Střekov
Muži [492] Wokoun Michal CZE 1979 Praha
Muži [495] Žalman Daniel CZE 1977 Tanvald