Krakonošova 100

12.06.2020 - 13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 117, muži : 94, ženy: 23, Muži: 94, Ženy: 23 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 100, muži : 71, ženy: 29, Muži: 71, Ženy: 29 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 101, muži : 83, ženy: 18, Muži: 83, Ženy: 18 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 65, muži : 52, ženy: 13, Muži: 52, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 85, muži : 74, ženy: 11, Muži: 74, Ženy: 11 [html] [pdf]
K 55 celkem: 236, muži : 161, ženy: 75, Muži: 161, Ženy: 75 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 0, Muži do 59: 0, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K100, vlna Tetřívci

start ~ 20:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 100 účastníků ( 71 mužů, 29 žen) 100km, start 20:15

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Archleb Václav CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
Muži [ ] Bodlák Jaroslav CZE 1987 Filipov
Ženy [ ] Borková Eva CZE 1985 Jaroměř
Muži [ ] Bulíček Martin CZE 1975 JOSKATEL Team
Muži [ ] cacek tom CZE 1966 bukovinka
Ženy [ ] Cacková Hana CZE 1969 Křtiny
Ženy [ ] Ciencalová Martina CZE 1972 Český Těšín
Muži [ ] Crha Zdeněk CZE 1979 MK KLADNO
Ženy [ ] Čahojová Ivana CZE 1964 Praha
Ženy [ ] Čechová Andrea CZE 1973 Břežany II.
Muži [ ] Černý Radek CZE 1981 Pardubice
Muži [ ] Černý Václav CZE 1982 Vodáci Střekov
Ženy [ ] Davidová Romana CZE 1971 Ženklava
Muži [ ] Falta Matyáš CZE 2000 Náchod
Muži [ ] Fatura Jan CZE 1986 Srch - Staré Hradiště
Ženy [ ] Flajšingerová Lucie CZE 1985 Moutnice
Muži [ ] France Pavel CZE 1979 Vodáci Střekov
Muži [ ] Friml Luděk CZE 1981 Police nad Metují
Muži [ ] Haltuf Jiří CZE 1985 Pardubice
Ženy [ ] Havelková Nikola CZE 1991 Lampertice
Muži [ ] Hečko Eduard CZE 1962 Mimoň
Muži [ ] Herman Miloš CZE 1968 Bílý Kostel nad Nisou
Muži [ ] Hirš Jan CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
Muži [ ] Hlad Josef CZE 1973 Plzen
Ženy [ ] Holešanská Nikola CZE 1976 Újezd u Brna
Muži [ ] Horák Michal CZE 1979 4T Expedice
Muži [ ] Hyka Karel CZE 1972 Josefův Důl
Muži [ ] Chalupa Jiří CZE 1979 Těšany
Ženy [ ] Jakubová Pavlína CZE 1968 Milovice
Muži [ ] Kanta Jan CZE 1974 Praha 9
Muži [ ] Kanta Martin CZE 1982 Praha 9
Ženy [ ] Klammertová Simona CZE 1992 Kroměříž
Muži [ ] Klodner Martin CZE 1973 Semily
Muži [ ] Klodnerova Zuzana CZE 1978 Semily
Ženy [ ] Kolenacova Klara CZE 1992 Maslovice
Ženy [ ] Kolomá Andrea CZE 1978 Runsport.cz
Muži [ ] Košťál Ondřej CZE 1993 Praha
Muži [ ] Kozmík Martin CZE 1985 Zlin Kudlov
Ženy [ ] Krollová Sandra SVK 1976 Kysucké Nové Mesto
Ženy [ ] Kubáčková Eva CZE 1985 Praha 3
Muži [ ] KUBIŠTA PETR CZE 1970 marathon Plzen
Muži [ ] Kutschka Petr CZE 1967 Žerčice
Muži [ ] Kvíz Vaclav CZE 1975 Slatiňany
Muži [ ] Lindsey Caleb CZE 1987 Praha 9
Ženy [ ] Machučová Vendula CZE 1994 Maňasovic Duo
Muži [ ] Maňas Petr CZE 1995 Maňasovic Duo
Ženy [ ] Marcikánová Michaela CZE 1986 Jirkov
Ženy [ ] Mařasová Alena CZE 1990 Jablonec nad Nisou
Ženy [ ] Mařasová Veronika CZE 1998 Jablonec nad Nisou
Muži [ ] Mauler Jaroslav CZE 1978 Zodaga
Muži [ ] Melichar Jan CZE 1982 NESHO
Muži [ ] Michel Adam CZE 1989 Rumburk
Muži [ ] Mikan Jiří CZE 1980 Nemošice
Ženy [ ] Mikulová Blanka CZE 1991 Loukov u Mnichova Hradiště
Muži [ ] Miňha Roman CZE 1973 Praha 6
Muži [ ] Mlynarczyk Ernest POL 1971 Łódź
Muži [ ] Nemeš Štěpán CZE 1982 NESHO
Muži [ ] Netušil Jaroslav CZE 1971 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
Ženy [ ] Neulingerová Aneta CZE 1993 Ostrava
Muži [ ] Nykel Lumír CZE 1967 1.PKO
Muži [ ] Pardej Piotr POL 1977 RAC Systems
Muži [ ] Pecháň Petr CZE 1968 Cyklo Harant Pecka
Muži [ ] Petsch Jaroslav CZE 1975 Vebrovyboudy.cz
Muži [ ] Plechač Miloslav CZE 1970 Klášterec nad Ohří
Muži [ ] Podrázský Martin CZE 1971 Louny
Muži [ ] Pražák Lubomír CZE 1973 Lukavice
Muži [ ] Prošek Luboš CZE 1968 TJ Lokomotiva Beroun
Muži [ ] Pšikal Jan CZE 1982 Praha 6
Muži [ ] Pytlík Jiří CZE 1973 Svitavy
Muži [ ] Randýsek Vít CZE 1974 Zbrojovka Vsetín chodec
Muži [ ] Reichel Josef CZE 1968 Mořina
Ženy [ ] Rubášová Petra CZE 1970 Borovany
Muži [ ] Řezníček Jakub CZE 1986 RBZ Praha
Muži [ ] Saidl Richard CZE 1969 Úvaly
Muži [ ] Sladecka Dusan SVK 1991 Bratislava
Muži [ ] Sladký Jiří CZE 1967 KPO
Muži [ ] Slezák Roman CZE 1976 OSK OPOČNO
Muži [ ] Souček Miroslav CZE 1968 Hradištko
Muži [ ] Srp Lukáš CZE 1982 Praha
Muži [ ] Stuchlík Vojtěch CZE 1985 Zlin Kudlov
Muži [ ] Svoboda Marek CZE 1975 Zumbarda team
Muži [ ] Svoboda Ondrej CZE 1979 HO Rač
Ženy [ ] Svobodová Klára Anežka CZE 1976 HO Rač
Ženy [ ] Šafránková Blanka CZE 1970 Arrow
Ženy [ ] Šedová Andrea CZE 1998 Kostelec nad Orlicí
Muži [ ] Ševeček Jan CZE 1995 Bílovec
Muži [ ] Škoda Adam CZE 1998 Trutnov
Ženy [ ] Škodová Radka CZE 1987 Pardubice
Muži [ ] Škop Jiří CZE 1976 Náchod
Muži [ ] tichý michal CZE 1974 Praha 6
Muži [ ] Tichý Tomáš CZE 1974 Praha 6
Muži [ ] Tomasik Andrzej POL 1969 Zielona Góra
Ženy [ ] Turňová Jitka CZE 1972 Jihlava
Muži [ ] Tvrz Václav CZE 1968 Most
Ženy [ ] Vildmonová Pavla CZE 1976 SK Praga
Muži [ ] Vlček Miroslav CZE 1980 TJ Tatran Bílý Kostel nad Nisou
Muži [ ] Vojan Radek CZE 1976 Praha 9
Muži [ ] Vondrák Marian CZE 1973 Lampertice
Muži [ ] Závora Tomas CZE 1975 Jirkov
Ženy [ ] Žigraiova Jaroslava CZE 1976 Slavkov u Brna