Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 472, muži : 386, ženy: 86, Muži: 386, Ženy: 86 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, Muži: 86, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 78, muži : 65, ženy: 13, Muži: 65, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 celkem: 250, muži : 163, ženy: 87, Muži: 163, Ženy: 87 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 35, muži : 22, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 7, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K 55

start ~ 32:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 250 účastníků ( 163 mužů, 87 žen) 55km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [700] Ajm Petr CZE 1985 Straškov
Ženy [701] Ajmová Markéta CZE 1985 Straškov
Ženy [702] Albrechtová Dita CZE 1983 sbohem rozume
Muži [703] Alger Robert CZE 1968 PERO-CS BEZNADĚJ
Ženy [704] Algerová Petra CZE 1974 PERO-CS BEZNADĚJ
Ženy [705] Antošová Hana CZE 1986 Jablonec nad Nisou 1
Muži [706] Babovak Jan CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Muži [707] Balda Vladimír CZE 0000 Oldřichov v Hájích
Muži [708] Balog Miroslav CZE 1992 Nikdy to nevzdávej!
Muži [709] Bárta Tomáš CZE 1961 Explosia
Ženy [712] Bartoníková Denisa CZE 1993 Ostrava
Muži [714] Beneš Daniel CZE 1992 Praha
Muži [713] Beneš Lukáš CZE 1994 Praha
Ženy [715] Benková Romana CZE 1978 Litomyšl
Muži [716] Bergman Robert CZE 1972 Praha 4
Muži [717] Bílek Dan CZE 1970 Úžasňáci
Muži [718] Blaha Ales CZE 1989 Blansko
Ženy [720] Boubelíková Jitka CZE 1978 Tuláci na cestách
Muži [722] Bříza Martin CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem
Muži [723] Bulíček Martin CZE 1975 Kostelec nad Černými lesy
Muži [726] Cakl Lubomír CZE 1961 České Budějovice
Ženy [727] carroll vladimira CZE 1979 Zlínské kamzice
Muži [728] Cejnar Tomáš CZE 1980 Vlčice u Trutnova
Muži [730] Češka Pavel CZE 1984 Praha
Ženy [731] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [732] Doležalová Vlasta CZE 1979 Ostrava
Ženy [733] Donátová Hanka CZE 1978 SRTG Rychnov nad Kněžnou
Muži [734] Doucha Filip CZE 1970 Praha 11
Ženy [735] Douchová Irena CZE 1971 Praha 11-Chodov
Muži [737] Dubský Lukáš CZE 1986 Pardubice
Muži [736] Dubský Marek CZE 1991 Pardubice
Muži [738] Dvořák Tomáš CZE 1993 Praha
Ženy [739] Eliášová Helena CZE 1963 Praha
Muži [740] Fajkus Aleš CZE 1988 Mravenci od baby Jagy
Ženy [741] Filingerová Petra CZE 1989 SK Maxtri Liberec
Muži [743] Filip Rudolf CZE 1970 Lánov
Muži [742] Filip Tomáš CZE 1964 Vrchlabí
Ženy [744] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Muži [228] Flekal Radek CZE 1974 Neratovice
Ženy [841] Forejt Vendula CZE 1976 Hradec Králové
Muži [745] Fraško Roman CZE 1974 Pečky
Ženy [746] Fryčová Jana CZE 1982 Pojd mi hop
Muži [747] Gold Daniel CZE 1989 VPKOH
Muži [748] Gut Robert CZE 1961 Poděbrady
Muži [749] Guzik rudolf CZE 1977 Raková u Konice
Muži [750] Gužík Martin CZE 1990 VPKOH
Ženy [751] Gwoździewicz Bogna POL 1969 Katowice
Muži [833] Halada Pavel CZE 1975 Praha 5
Muži [753] Havelka Tomáš CZE 1976 Břeclav
Muži [754] Havlena Jaroslav CZE 1977 Mladá Boleslav
Ženy [755] Havlová Petra CZE 1993 Hradec Králové
Muži [756] Helus Milan CZE 1976 Chrást
Ženy [757] Herbsová Hedvika CZE 1976 Středokluky
Muži [758] Hesoun Jakub CZE 1987 Ricany
Muži [759] Hirš Jan CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
Muži [760] Hlad Petr CZE 1977 Chuderov
Ženy [761] Hladová Veronika CZE 1983 Chuderov
Muži [762] Hloušek Petr CZE 1970 Úžice
Muži [763] Hoffman David CZE 1982 16000
Ženy [764] Hofírková Lucie CZE 1988 Olomouc
Ženy [904] Holasová Barbora CZE 1988 Vrchlabí
Ženy [765] Holečková Patricie CZE 1977 Praha 7
Ženy [766] Houžvičková Kateřina CZE 1979 Hradec Králové
Muži [767] Hujer Michal CZE 1976 Žatec
Muži [768] Huňáček Petr CZE 1980 Pardubice
Muži [769] Hušek Stanislav CZE 1968 PA-STA
Muži [770] Chlubna Petr CZE 1974 Břeclav
Ženy [771] Chocholoušová Lucie CZE 1990 Příbram
Muži [772] Ira Brett CZE 1979 Dt brewing
Ženy [773] Jakubcova Barbora CZE 1989 Vodnany
Muži [774] Jancz Tomasz POL 1972 Jelenia Góra
Ženy [775] Jančálková Renáta CZE 1990 Cérky
Ženy [776] Janková Jana CZE 1990 Srbeč
Muži [777] Jankowski Lukasz POL 1976 Wroclaw Poland
Muži [778] Jankowski Szymon POL 1978 Legionowo
Muži [779] Jeřábek Martin CZE 1971 Úžasňáci
Ženy [780] Jindrová Jana CZE 1955 Praha
Muži [244] Jiříček Tomáš CZE 1989 Klub přátel zdravého života
Ženy [781] Kadilak Tomanová Vendula CZE 1978 Praha 4
Muži [782] Kandrik Bronislav SVK 1981 Praha
Ženy [783] Kantová Hana CZE 1980 Praha 9
Ženy [784] Kapounová Monika CZE 1984 Kostelec nad Černými lesy
Muži [785] Kavka Jaroslav CZE 1978 Iveco BUS Vysoké Mýto
Ženy [786] Kiersnowska Agnieszka POL 1974 Wrocław
Muži [787] Klanica Vladimír CZE 1990 Na vrcholek Sněžky, dojdu v jídlu pěšky
Muži [788] Kluka Adam CZE 1994 Dub nad Moravou 114
Ženy [789] Kohútová Miroslava CZE 1984 Sova Run Brno
Muži [790] Koch Karel CZE 1976 Akvárko
Ženy [791] Köllnerová Petra CZE 1980 Kopřivnice
Muži [792] Kopecky Jan CZE 1974 Praha 4
Ženy [794] Kozlovská Markéta CZE 1991 Pardubice
Muži [795] Kozlovský Jan CZE 1989 Pardubice
Muži [725] Kožený Martin CZE 1986 Pardubice
Ženy [796] Krejčová Martina CZE 1985 Česká Lípa
Muži [826] Krutil Michal CZE 1963 Vrané nad Vltavou
Ženy [797] Kružíková Božena CZE 1976 Košťálov
Muži [798] Křeček Jakub CZE 1982 Líbeznice
Muži [941] kubát lukáš CZE 1993 Vrchlabí
Ženy [800] Kúdelová Jana SVK 1988 Zvolen
Muži [801] Kuchař Pavel CZE 1983 Praha 9
Muži [871] Kujal Daniel CZE 1988 Praha 4
Muži [802] Kulhanek Petr CZE 1971 Lk Slovan Karlovy Vary
Ženy [804] Kulhánková Barbora CZE 1973 Lk Slovan Karlovy Vary
Ženy [803] Kulhankova Eva CZE 1983 Praha 8
Muži [805] Kult Jaroslav CZE 1976 Liberec 30
Ženy [949] Kuřátková Kateřina CZE 1987 Poděbrady
Muži [806] Kutík Jaroslav CZE 1984 HO Squadráti Outdoor
Muži [808] Kysela Libor CZE 1983 Praha 14
Muži [807] kysela roman CZE 1974 kovárna
Muži [809] Lachmann Hynek CZE 1972 Lachlach
Ženy [810] Lachmannová Petra CZE 1973 Lachlach
Ženy [811] Landová Lenka CZE 1978 ToniCzech Runners Club
Ženy [812] Landová Mirka CZE 1990 Mexická vlna
Muži [813] LOMICA TOMÁŠ CZE 1981 Vejprnice
Muži [814] Macek Dan CZE 1979 HK
Ženy [815] Macháňová Leona CZE 1967 iThinkBeer
Muži [816] Marak Peter CZE 1971 Podebrady
Muži [817] Máša Antonín CZE 1974 Akvárko
Muži [818] Máša Petr CZE 1979 Akvárko
Muži [819] Mašín Martin CZE 1986 SDH Zásmuky
Muži [820] Matějovský Cyril CZE 1977 ZBRASLAV
Ženy [821] Maulerová Pavla CZE 1984 Dagara
Muži [822] Mikula Tomáš CZE 1970 Dolní Dvůr
Ženy [823] Moučková Klára CZE 1988 Praha 4, Chodov
Muži [824] Mudra Jiří CZE 1989 Vrchaři Vrchlabí
Muži [825] Nečekal Pavel CZE 1989 HO Squadráti Outdoor
Muži [828] Nevrkla Jaroslav CZE 1975 Nehvizdy
Muži [829] Nezbeda Radek CZE 1981 Kamenný Přívoz
Muži [830] Novák Michal CZE 1978 Hradec Králové
Muži [831] Novák Rostislav CZE 1975 Chrudim
Ženy [832] Novotná Lucie CZE 1981 SDH Srch
Muži [834] Novotný Daniel CZE 1979 Praha 11
Muži [836] Novotny Jakub CZE 1992 Praha
Muži [835] Novotný Jan CZE 1975 TÁBOR
Muži [837] Nový Ivo CZE 1964 Poděbrady
Ženy [838] Nývltová Eva CZE 1971 Hradec Králové
Muži [839] Ohrádka Marek CZE 1992 Sedlčany
Muži [840] Ohrádka Martin CZE 1992 Sedlčany
Ženy [842] Paloučková Eliška CZE 1988 Praha 4
Muži [913] Paulín Petr CZE 1984 RBZ Praha
Ženy [844] PECKO IVETA LVA 1972 KARLOVY VARY
Muži [843] PECKO MARTIN CZE 1972 KARLOVY VARY
Muži [845] Pechar Oldřich CZE 1984 Hejvys Intimmate Team
Muži [846] Peka David CZE 1996 Praha Vinoř
Muži [848] Pilz Pavel CZE 1970 Rádlo
Ženy [849] Pilzová Mirka CZE 1973 iThinkBeer
Ženy [850] Planková Dominika CZE 1987 Ostrov nad Ohří
Muži [851] Pluhař Pavel CZE 1964 Nechanice
Muži [852] Pokorny Vaclav CZE 1978 KadlaKadla
Ženy [853] Polívka Natalie CZE 1988 Praha 8
Muži [854] Pospíchal Ondřej CZE 1991 Hněvotín
Muži [930] Potluka Michal CZE 1974 we are the original
Muži [855] Procházka Pavel CZE 1986 Praha 8
Muži [856] Prokop Milan CZE 1979 Hradec Králové
Ženy [858] Převorová Adéla CZE 2000 Praha 10
Ženy [857] Převorová Monika CZE 1968 Praha 10
Muži [859] Pšikal Jan CZE 1982 Praha 6
Muži [860] Pytlík Marek CZE 1989 MOBJ
Ženy [861] Raisová Renata CZE 1963 iThinkBeer
Muži [827] Rampach Jiří CZE 1974 we are the original
Muži [862] Ransdorf Jiří CZE 1957 Praha 7
Muži [863] Rec Oldřich CZE 1970 Hradec Králové
Muži [864] Rožec Václav CZE 1973 Brno
Muži [865] Rusin Robert CZE 1978 Praha 6
Ženy [866] Růžičková Jarmila CZE 1986 Jablonné v Podještědí
Muži [867] Rychlý Martin CZE 1992 Vrchaři Vrchlabí
Muži [868] Rynda Lukáš CZE 1987 Litoměřice
Muži [870] Řezníček Milan CZE 1967 veteráni ÚRNa
Muži [873] Sawyer Martin CZE 1985 Prague
Ženy [872] Sawyer Zdenka CZE 1983 Praha
Ženy [874] Seifertová Lucie CZE 1984 Blazni z Radimovky
Muži [875] Sevelda Miroslav CZE 1975 Říčany
Muži [876] Schoř Martin CZE 1975 Jičín
Muži [877] Schütz Petr CZE 1968 Praha
Muži [878] Schutz René CZE 1960 Praha 8
Muži [879] Sirůček Roman CZE 1985 DIEBOLD NIXDORF
Muži [724] Sixta Jan CZE 1985 HO Squadráti Outdoor
Ženy [880] Spálenská Karla CZE 1971 Přezletice
Muži [881] Spálenský Jiří CZE 1973 Přezletice
Ženy [882] Staňková Daniela CZE 1973 Karlovy Vary
Ženy [883] Staňková Michaela CZE 1994 Rosice
Muži [884] Starec Milan CZE 1975 Černokostelecký pivovár
Muži [885] Stárek Petr CZE 1963 Karlovy Vary
Ženy [886] Stárková Monika CZE 1994 Trutnov
Muži [887] Strakoň Jiří CZE 1972 Úžasňáci
Muži [888] Straňák Tomáš CZE 1982 AC Gomango Högner
Ženy [889] Strouhalová Marcela CZE 1987 Praha 9
Muži [890] Sturm Petr CZE 1975 Trutnov
Ženy [891] Suchá Aneta CZE 2004 Opava
Muži [892] Suchý Tomáš CZE 1975 Opava
Muži [893] Sulženko Petr CZE 1986 Praha 9
Muži [894] Surý Pavel CZE 1968 PA-STA
Muži [869] Sušický Jan CZE 1992 Coconino Cowboys
Muži [895] Svoboda David CZE 1985 Srbeč
Muži [938] Svoboda Jakub CZE 1984 Vrchlabí 3
Muži [896] Svoboda Lukáš CZE 1977 Dolní Štěpanice
Ženy [898] Svobodová Hana CZE 1976 Dolní Štěpanice
Ženy [897] Svobodová Marcela CZE 1991 Slaný
Ženy [847] Svobodova Veronika CZE 1990 Veltrusy
Ženy [899] Šafková Jana CZE 1993 Smidary
Ženy [900] Šílová Kristýna CZE 1977 Kolín
Ženy [901] Šimáčková Pavla CZE 1994 Neratovice
Ženy [902] Šímová Jana CZE 1972 LOKET
Ženy [903] Šindelářová Jana CZE 1977 VLLNNA
Muži [1904] Širl Marek CZE 1987 Praha 10
Muži [907] Škoda Adam CZE 1998 Trutnov
Muži [905] Škoda Martin CZE 1985 SDH Srch
Muži [908] Škopík Václav CZE 1967 Veselí nad Moravou
Muži [909] Šlambora Jakub CZE 1981 AC Gomango Högner
Ženy [910] Šroubková Jana CZE 1971 Budík P.čo
Muži [911] Šťastný Ivo CZE 1989 Lísek
Ženy [912] Štolfová Andrea CZE 1987 Praha 5
Muži [914] Šulc Jiří CZE 1962 město Chřibská
Muži [915] Šulc Milan CZE 1966 Rumburk
Ženy [916] Šulcová Veronika CZE 1984 Dekra CZ
Muži [906] Švajgl Martin CZE 1990 Pardubice
Muži [917] Talacko Karel CZE 1972 Pečky
Muži [1918] Teichman Ivan CZE 1983 Vrchlabí
Muži [919] Thomas Marek CZE 1978 Bašťani
Ženy [710] Trčálková Lenka CZE 1990 Valašská Tlapa
Muži [921] Trejbal Michal CZE 1982 Háje nad Jizerou
Muži [922] Troníček Jan CZE 1988 Blazni z Radimovky
Muži [923] Učík Jiří CZE 1978 Toto není turistika
Ženy [950] ungerová aneta CZE 1983 jeneč
Ženy [924] Urešová Petra CZE 1979 Praha
Muži [926] Uxa Štěpán CZE 1984 Jilemnice
Muži [925] Uxa Tomáš CZE 1986 Jilemnice
Muži [927] Vach Ondřej CZE 1985 Praha 4
Ženy [928] Valentová Lenka CZE 1980 Bašťani
Muži [929] Vaníček Josef CZE 1982 Liberec 15
Muži [931] Vedral Jan CZE 1975 Praha
Muži [933] Veselý Lukáš CZE 1972 STS Chvojkovice
Muži [932] Veselý Miloš CZE 1969 STS Chvojkovice
Muži [934] Vida Přemysl CZE 1980 2XU, On Running
Muži [935] Vítek Roman CZE 1986 Sedlčany
Ženy [936] Vítková Mirka CZE 1981 WEBER TEAM
Muži [1938] Vlček Roman CZE 1976 Trutnov
Muži [937] Vlček Tomáš CZE 1993 Trutnov
Muži [939] Vodička Karel CZE 1979 AC Sparta Řeporyje
Ženy [940] Vodičková Kateřina CZE 1989 AC Sparta Řeporyje
Muži [1941] Vokulič Jan CZE 1969 selatkoleze
Muži [942] Votruba Tomáš CZE 1968 Kostelec nad Černými lesy
Ženy [943] Votrubová Lenka CZE 1974 Kostelec nad Černými lesy
Muži [945] Vydra Jiří CZE 1989 Praha
Muži [944] Vydra Tomáš CZE 1959 Praha
Ženy [946] Wackermannová Kateřina CZE 1989 HO Squadráti Outdoor
Muži [947] Weis Michal CZE 1986 Hořovice team
Muži [948] Zdrubecký Vít CZE 1988 Praha 15
Muži [711] Zvonek Stanislav CZE 1984 Valašská Tlapa
Muži [918] žubor ondřej CZE 1986 Vrchlabí