Krakonošova 100, běh 25km

12.06.2020 - 13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

běh 25km celkem: 57, muži : 44, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 19, Muži do 59: 23, Muži nad 60: 2, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 7, Ženy do 59: 6, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 57 účastníků ( 44 mužů, 13 žen) běh 25km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži do 39 [ ] Berka Radim CZE 1982 Kozákov
Muži do 39 [ ] DDM pokus CZE 2000
Muži do 39 [ ] Fejtek Petr CZE 1991 Trutnov
Muži do 39 [ ] Flegl Vlastimil CZE 1986 Vrchlabí
Muži do 39 [ ] Gembal Jakub CZE 1985 Hradec Kralove
Muži do 39 [ ] Jaroš Josef CZE 1982 Sport Club Vrchlabí
Muži do 39 [ ] Malinky Ondřej CZE 1984 Plzeň
Muži do 39 [ ] Merva Adam CZE 1989 Effective Way
Muži do 39 [ ] Pelc Martin CZE 1981 PuK
Muži do 39 [ ] Pospíchal Ondřej CZE 1991 Hněvotín
Muži do 39 [ ] Prochazka David CZE 1985 Praha
Muži do 39 [ ] Tláskal Jan CZE 1983 Přerov
Muži do 39 [ ] Trejbal Michal CZE 1982 Háje nad Jizerou
Muži do 39 [ ] Troníček Jan CZE 1988 Blázni z Radimovky
Muži do 39 [ ] Valent Ferdinand CZE 1981 Holešovice
Muži do 39 [ ] Vyhnánek Aleš CZE 1990 Praha
Muži do 39 [ ] Zapletal Karel CZE 1982 Plzeň
Muži do 39 [ ] sirek jan CZE 1983 Lany
Muži do 39 [ ] Šubrt Jan CZE 1997 Sokol Horní Sytová
Muži do 59 [ ] Bielčík Petr CZE 1971 Czech outdoor extreme team
Muži do 59 [ ] Brejcha Martin CZE 1977 Praha
Muži do 59 [ ] Huňáček Petr CZE 1980 Pardubice
Muži do 59 [ ] Hyka Karel CZE 1972 Josefův Důl
Muži do 59 [ ] Jelínek Petr CZE 1977 Plzeň
Muži do 59 [ ] Jindra Michal CZE 1980 PRAHA 22
Muži do 59 [ ] Just Petr CZE 1976 Brno
Muži do 59 [ ] Krysl Michal CZE 1978 Hradec Kralove
Muži do 59 [ ] Musil Petr CZE 1974 Praha 3, Žižkov
Muži do 59 [ ] Noll Marek CZE 1974 Praha 6, Suchdol
Muži do 59 [ ] Novotný Josef CZE 1969 Velká Dobrá
Muži do 59 [ ] Petsch Jaroslav CZE 1975 Vebrovyboudy.cz
Muži do 59 [ ] Plechač Miloslav CZE 1970 Klášterec nad Ohří
Muži do 59 [ ] Plíva Aleš CZE 1977 Praha
Muži do 59 [ ] Polák Michal CZE 1980 HO Dvůr Králové nad Labem
Muži do 59 [ ] Puchała Radosław POL 1979 KB Sobótka
Muži do 59 [ ] Puchała Radosław POL 1979 KB Sobótka
Muži do 59 [ ] Rosenauer Michal CZE 1969 Praha 9
Muži do 59 [ ] Schlinger Martin CZE 1974 Brno
Muži do 59 [ ] Simonsson Andreas SWE 1974 CK Master
Muži do 59 [ ] Vida Premysl CZE 1980 Pura Vida On Running 2xu
Muži do 59 [ ] Šebek Pavel CZE 1965 Predátor Tachov
Muži do 59 [ ] Šubrt Jan CZE 1968 Muhu Team
Muži nad 60 [ ] Zahradnik Roman CZE 1958 Fryčovice
Muži nad 60 [ ] čepelka olda CZE 1948 loudové liberec
Ženy do 39 [ ] Ambrožová Romana CZE 1987 Vrchlabí
Ženy do 39 [ ] Josefová Dominika CZE 1995 Libišany
Ženy do 39 [ ] Kacířová Svatoslava CZE 1981 LOKO TRUTNOV
Ženy do 39 [ ] Kvapilova Lucia CZE 1990 Teply Caj
Ženy do 39 [ ] Seifertová Lucie CZE 1984 Blázni z Radimovky
Ženy do 39 [ ] Smejkalová Petra CZE 1989 SportRaces Team
Ženy do 39 [ ] Šebková Klára CZE 1987 Predátor Tachov
Ženy do 59 [ ] Cardová Martina CZE 1976 Praha 6
Ženy do 59 [ ] Kováč Katerina CZE 1978 Praha 5
Ženy do 59 [ ] Krumphanzlová Eva CZE 1971 Odolov
Ženy do 59 [ ] Polanska Zuzana CZE 1978 Sokol Praha 1 Staré Město
Ženy do 59 [ ] Rudolfová Jana CZE 1971 Draci Trutnov
Ženy do 59 [ ] Rücková Lenka CZE 1978 Sokol Praha 1 Staré Město