Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

výsledková listina K 55

start ~ 32:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalySpindlLuzickaLucniStrazneokruh#9
1 1 / Muži [852] Vaclav Pokorny 1978 CZE KadlaKadla 07:04:11.34 44:01.0 (8) 01:57:27.0 (4) 02:30:15.0 (2) 05:13:51.0 (3) 06:31:26.0 (1)
2 2 / Muži [807] roman kysela 1974 CZE kovárna 07:32:21.05 28:09.71 45:04.0 (10) 01:58:21.0 (6) 02:34:16.0 (4) 05:43:29.0 (5) 07:00:09.0 (3)
3 3 / Muži [756] Milan Helus 1976 CZE Chrást 07:33:30.79 29:19.45 01:51:18.0 (1) 02:23:43.0 (1) 05:40:36.0 (4) 07:0-0:00.0 (2)
4 1 / Ženy [766] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:48:29.27 44:17.93 49:31.0 (23) 02:07:27.0 (14) 02:48:28.0 (14) 05:58:31.0 (7) 07:12:17.0 (5)
5 4 / Muži [934] Přemysl Vida 1980 CZE 2XU, On Running 07:48:29.32 44:17.98 45:06.0 (11) 01:58:01.0 (5) 02:36:19.0 (5) 05:54:12.0 (6) 07:12:09.0 (4)
6 5 / Muži [782] Bronislav Kandrik 1981 SVK Praha 08:03:18.98 59:07.64 49:24.0 (21) 02:09:16.0 (15) 02:47:01.0 (11) 06:09:24.0 (10) 07:28:26.0 (7)
7 6 / Muži [730] Pavel Češka 1984 CZE Praha 08:04:08.13 59:56.79 42:23.0 (7) 01:51:33.0 (2) 06:08:57.0 (9) 07:31:53.0 (8)
8 7 / Muži [768] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 08:08:03.78 01:03:52.44 02:46:45.0 (9) 05:12:27.0 (2) 07:23:40.0 (6)
9 8 / Muži [926] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 08:21:39.56 01:17:28.22 45:11.0 (12) 02:02:02.0 (9) 02:42:10.0 (8) 06:12:45.0 (11) 07:40:00.0 (9)
10 9 / Muži [845] Oldřich Pechar 1984 CZE Hejvys Intimmate Team 08:24:21.39 01:20:10.05 48:40.0 (19) 02:07:17.0 (13) 02:47:04.0 (12) 06:19:51.0 (12) 07:47:32.0 (11)
11 10 / Muži [802] Petr Kulhanek 1971 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 08:28:26.96 01:24:15.62 47:09.0 (15) 02:06:44.0 (10) 02:47:49.0 (13) 06:20:01.0 (13) 07:48:13.0 (12)
12 11 / Muži [869] Jan Sušický 1992 CZE Coconino Cowboys 08:37:46.53 01:33:35.19 45:56.0 (13) 01:59:03.0 (7) 02:36:28.0 (6) 05:58:46.0 (8) 07:47:11.0 (10)
13 12 / Muži [758] Jakub Hesoun 1987 CZE Ricany 08:39:22.85 01:35:11.51 51:04.0 (26) 02:09:24.0 (16) 02:53:08.0 (18) 06:25:34.0 (16) 07:55:48.0 (13)
14 13 / Muži [750] Martin Gužík 1990 CZE VPKOH 08:43:27.58 01:39:16.24 47:04.0 (14) 02:14:05.0 (23) 02:49:56.0 (15) 06:26:02.0 (17) 08:06:37.0 (15)
15 14 / Muži [879] Roman Sirůček 1985 CZE DIEBOLD NIXDORF 08:45:22.22 01:41:10.88 49:33.0 (24) 02:06:54.0 (11) 02:46:58.0 (10) 06:31:25.0 (19) 08:04:31.0 (14)
16 15 / Muži [921] Michal Trejbal 1982 CZE Háje nad Jizerou 08:52:16.0 01:48:04.66 47:16.0 (16) 01:59:10.0 (8) 02:38:06.0 (7) 06:30:03.0 (18) 08:12:00.0 (16)
17 2 / Ženy [720] Jitka Boubelíková 1978 CZE Tuláci na cestách 09:03:06.32 01:58:54.98 54:38.0 (44) 02:17:36.0 (26) 03:03:05.0 (23) 06:55:19.0 (24) 08:21:47.0 (17)
18 16 / Muži [774] Tomasz Jancz 1972 POL Jelenia Góra 09:17:04.19 02:12:52.85 51:04.0 (27) 02:10:12.0 (18) 02:52:33.0 (17) 06:47:45.0 (23) 08:29:50.0 (18)
19 3 / Ženy [950] aneta ungerová 1983 CZE jeneč 09:19:08.21 02:14:56.87 51:36.0 (29) 02:17:49.0 (27) 03:03:09.0 (24) 07:05:44.0 (26) 08:32:11.0 (19)
20 4 / Ženy [949] Kateřina Kuřátková 1987 CZE Poděbrady 09:30:06.77 02:25:55.43 49:28.0 (22) 02:14:52.0 (25) 02:59:43.0 (20) 07:06:17.0 (27) 08:46:51.0 (20)
21 17 / Muži [828] Jaroslav Nevrkla 1975 CZE Nehvizdy 09:30:20.02 02:26:08.68 58:50.0 (73) 02:40:50.0 (60) 03:36:48.0 (76) 06:43:10.0 (22) 08:47:31.0 (21)
22 5 / Ženy [844] IVETA PECKO 1972 LVA KARLOVY VARY 09:36:26.42 02:32:15.08 54:38.0 (45) 02:21:51.0 (32) 03:05:13.0 (27) 07:16:27.0 (32) 08:52:44.0 (22)
23 18 / Muži [700] Petr Ajm 1985 CZE Straškov 09:46:43.43 02:42:32.09 52:27.0 (35) 02:40:27.0 (57) 03:25:14.0 (49) 07:43:44.0 (48) 09:10:19.0 (32)
24 6 / Ženy [904] Barbora Holasová 1988 CZE Vrchlabí 09:46:48.65 02:42:37.31 55:30.0 (51) 03:20:16.0 (41) 07:41:56.0 (44) 09:13:05.0 (33)
25 19 / Muži [941] lukáš kubát 1993 CZE Vrchlabí 09:46:48.77 02:42:37.43 55:31.0 (52) 03:20:19.0 (42) 07:41:53.0 (43) 09:13:11.0 (34)
26 20 / Muži [759] Jan Hirš 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou 09:47:24.87 02:43:13.53 52:23.0 (33) 02:28:36.0 (39) 03:14:29.0 (34) 07:29:47.0 (37) 09:08:12.0 (29)
27 7 / Ženy [715] Romana Benková 1978 CZE Litomyšl 09:47:25.19 02:43:13.85 53:50.0 (39) 02:27:41.0 (38) 03:27:30.0 (56) 07:32:34.0 (41) 09:08:02.0 (28)
28 21 / Muži [820] Cyril Matějovský 1977 CZE ZBRASLAV 09:51:02.19 02:46:50.85 51:26.0 (28) 02:18:50.0 (30) 03:00:31.0 (21) 07:12:17.0 (31) 08:54:55.0 (23)
29 22 / Muži [830] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 09:51:19.94 02:47:08.6 49:23.0 (20) 02:09:31.0 (17) 02:55:25.0 (19) 07:06:28.0 (28) 09:06:59.0 (27)
30 23 / Muži [734] Filip Doucha 1970 CZE Praha 11 09:53:06.36 02:48:55.02 56:03.0 (59) 02:40:12.0 (55) 03:35:50.0 (74) 07:28:30.0 (36) 09:04:04.0 (26)
31 24 / Muži [795] Jan Kozlovský 1989 CZE Pardubice 09:53:47.77 02:49:36.43 01:00:44.0 (91) 02:46:04.0 (72) 03:34:06.0 (68) 06:42:53.0 (20) 08:58:53.0 (24)
32 8 / Ženy [794] Markéta Kozlovská 1991 CZE Pardubice 09:53:48.05 02:49:36.71 01:00:45.0 (92) 02:46:11.0 (73) 03:34:10.0 (69) 06:43:02.0 (21) 08:59:06.0 (25)
33 25 / Muži [938] Jakub Svoboda 1984 CZE Vrchlabí 3 10:07:33.2 03:03:21.86 55:35.0 (53) 03:20:28.0 (43) 07:42:01.0 (45) 09:23:29.0 (37)
34 26 / Muži [913] Petr Paulín 1984 CZE RBZ Praha 10:10:22.8 03:06:11.46 01:00:18.0 (85) 03:27:33.0 (57) 07:52:01.0 (54) 09:28:39.0 (41)
35 27 / Muži [801] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 10:13:34.62 03:09:23.28 59:30.0 (80) 02:33:49.0 (52) 03:27:26.0 (55) 07:52:46.0 (59) 09:34:26.0 (44)
36 28 / Muži [834] Daniel Novotný 1979 CZE Praha 11 10:13:35.59 03:09:24.25 58:50.0 (74) 02:33:31.0 (50) 03:25:44.0 (50) 07:52:40.0 (58) 09:34:32.0 (45)
37 29 / Muži [945] Jiří Vydra 1989 CZE Praha 10:13:49.74 03:09:38.4 34:18.0 (5) 03:59:08.0 (99) 07:05:08.0 (25) 09:10:03.0 (31)
38 9 / Ženy [705] Hana Antošová 1986 CZE Jablonec nad Nisou 1 10:13:50.16 03:09:38.82 54:38.0 (43) 02:29:45.0 (41) 03:17:30.0 (38) 07:43:33.0 (47) 09:25:25.0 (39)
39 30 / Muži [944] Tomáš Vydra 1959 CZE Praha 10:13:50.36 03:09:39.02 34:19.0 (6) 03:59:03.0 (98) 09:09:55.0 (30)
40 10 / Ženy [912] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 5 10:14:27.05 03:10:15.71 58:50.0 (75) 02:29:12.0 (40) 03:16:34.0 (37) 07:28:11.0 (35) 09:24:06.0 (38)
41 11 / Ženy [701] Markéta Ajmová 1985 CZE Straškov 10:18:30.95 03:14:19.61 54:38.0 (42) 02:40:34.0 (58) 03:27:41.0 (58) 07:43:47.0 (49) 09:26:51.0 (40)
42 12 / Ženy [804] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 10:19:14.4 03:15:03.06 55:51.0 (57) 03:34:33.0 (72) 09:30:12.0 (42)
43 31 / Muži [906] Martin Švajgl 1990 CZE Pardubice 10:20:35.46 03:16:24.12 52:15.0 (32) 02:18:33.0 (28) 03:04:11.0 (25) 07:27:59.0 (33) 09:23:03.0 (35)
44 32 / Muži [736] Marek Dubský 1991 CZE Pardubice 10:20:36.45 03:16:25.11 55:22.0 (50) 02:18:41.0 (29) 03:04:15.0 (26) 07:28:03.0 (34) 09:23:12.0 (36)
45 33 / Muži [931] Jan Vedral 1975 CZE Praha 10:20:41.15 03:16:29.81 53:54.0 (40) 02:23:03.0 (33) 03:15:42.0 (35) 07:50:52.0 (52) 09:36:41.0 (48)
46 34 / Muži [918] ondřej žubor 1986 CZE Vrchlabí 10:22:45.09 03:18:33.75 55:36.0 (54) 03:20:31.0 (44) 07:42:06.0 (46) 09:33:50.0 (43)
47 35 / Muži [787] Vladimír Klanica 1990 CZE Na vrcholek Sněžky, dojdu v jídlu pěšky 10:25:41.12 03:21:29.78 57:08.0 (64) 03:29:58.0 (62) 07:48:56.0 (51) 09:40:23.0 (49)
48 13 / Ženy [853] Natalie Polívka 1988 CZE Praha 8 10:25:41.23 03:21:29.89 56:01.0 (58) 03:29:55.0 (61) 07:46:11.0 (50) 09:40:31.0 (50)
49 14 / Ženy [733] Hanka Donátová 1978 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 10:26:44.47 03:22:33.13 01:00:18.0 (81) 03:32:04.0 (63) 09:43:37.0 (56)
50 15 / Ženy [841] Vendula Forejt 1976 CZE Hradec Králové 10:26:44.5 03:22:33.16 01:03:47.0 (99) 02:40:40.0 (59) 03:39:23.0 (82) 09:43:30.0 (55)
51 36 / Muži [925] Tomáš Uxa 1986 CZE Jilemnice 10:29:02.67 03:24:51.33 52:12.0 (31) 02:32:07.0 (43) 03:11:46.0 (33) 07:30:14.0 (38) 09:34:40.0 (46)
52 16 / Ženy [757] Hedvika Herbsová 1976 CZE Středokluky 10:30:57.21 03:26:45.87 58:50.0 (72) 03:26:40.0 (54) 08:11:21.0 (74) 09:48:52.0 (58)
53 37 / Muži [728] Tomáš Cejnar 1980 CZE Vlčice u Trutnova 10:30:59.05 03:26:47.71 48:40.0 (18) 02:19:05.0 (31) 03:08:31.0 (30) 07:50:57.0 (53) 09:48:59.0 (59)
54 38 / Muži [747] Daniel Gold 1989 CZE VPKOH 10:31:11.55 03:27:00.21 01:07:36.0 (123) 02:45:41.0 (69) 03:37:37.0 (79) 07:55:57.0 (62) 09:42:50.0 (53)
55 39 / Muži [829] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 10:31:13.99 03:27:02.65 57:33.0 (67) 02:33:40.0 (51) 03:29:03.0 (60) 07:52:52.0 (60) 09:42:28.0 (52)
56 40 / Muži [856] Milan Prokop 1979 CZE Hradec Králové 10:35:29.32 03:31:17.98 54:37.0 (41) 02:25:42.0 (36) 03:16:20.0 (36) 07:52:29.0 (57) 09:43:09.0 (54)
57 17 / Ženy [746] Jana Fryčová 1982 CZE Pojd mi hop 10:38:57.13 03:34:45.79 53:47.0 (38) 02:30:10.0 (42) 03:19:50.0 (39) 07:52:11.0 (56) 09:46:22.0 (57)
58 18 / Ženy [739] Helena Eliášová 1963 CZE Praha 10:44:00.97 03:39:49.63 55:03.0 (48) 02:32:58.0 (46) 03:34:28.0 (71) 08:11:15.0 (73) 09:58:03.0 (62)
59 19 / Ženy [936] Mirka Vítková 1981 CZE WEBER TEAM 10:44:25.3 03:40:13.96 01:22:41.0 (205) 04:03:48.0 (191) 05:00:57.0 (190) 07:07:16.0 (29) 09:34:49.0 (47)
60 41 / Muži [754] Jaroslav Havlena 1977 CZE Mladá Boleslav 10:47:27.08 03:43:15.74 55:03.0 (49) 03:26:05.0 (51) 07:56:03.0 (63) 11:57:14.0 (136)
61 20 / Ženy [903] Jana Šindelářová 1977 CZE VLLNNA 10:52:37.11 03:48:25.77 57:35.0 (68) 03:26:19.0 (52) 07:52:06.0 (55) 09:52:22.0 (60)
62 42 / Muži [837] Ivo Nový 1964 CZE Poděbrady 10:52:40.0 03:48:28.66 01:00:18.0 (83) 03:21:09.0 (46) 07:55:23.0 (61) 10:02:03.0 (64)
63 43 / Muži [888] Tomáš Straňák 1982 CZE AC Gomango Högner 10:53:03.64 03:48:52.3 54:46.0 (46) 02:25:51.0 (37) 03:34:22.0 (70) 08:11:25.0 (75) 09:59:43.0 (63)
64 21 / Ženy [775] Renáta Jančálková 1990 CZE Cérky 10:53:05.28 03:48:53.94 57:17.0 (66) 02:33:20.0 (49) 03:28:12.0 (59) 08:11:39.0 (76) 09:57:53.0 (61)
65 22 / Ženy [823] Klára Moučková 1988 CZE Praha 4, Chodov 10:57:01.9 03:52:50.56 01:22:41.0 (200) 03:32:47.0 (142) 04:52:33.0 (187) 07:30:37.0 (39) 09:40:54.0 (51)
66 44 / Muži [859] Jan Pšikal 1982 CZE Praha 6 10:59:35.0 03:55:23.66 53:04.0 (36) 02:33:05.0 (47) 03:45:11.0 (89) 08:24:07.0 (81) 10:04:04.0 (65)
67 45 / Muži [894] Pavel Surý 1968 CZE PA-STA 11:01:01.84 03:56:50.5 01:17:24.0 (189) 03:08:43.0 (98) 03:59:10.0 (100) 08:28:37.0 (86) 10:15:05.0 (67)
68 23 / Ženy [811] Lenka Landová 1978 CZE ToniCzech Runners Club 11:06:14.24 04:02:02.9 57:43.0 (70) 02:35:02.0 (54) 03:35:41.0 (73) 08:43:29.0 (98) 10:23:28.0 (68)
69 46 / Muži [749] rudolf Guzik 1977 CZE Raková u Konice 11:10:57.96 04:06:46.62 58:50.0 (71) 02:41:00.0 (61) 03:33:24.0 (64) 08:08:15.0 (67) 10:06:28.0 (66)
70 24 / Ženy [899] Jana Šafková 1993 CZE Smidary 11:17:46.06 04:13:34.72 01:04:59.0 (105) 02:45:35.0 (68) 03:37:39.0 (80) 08:38:55.0 (93) 10:26:49.0 (72)
71 47 / Muži [860] Marek Pytlík 1989 CZE MOBJ 11:17:46.5 04:13:35.16 01:04:59.0 (104) 02:45:28.0 (67) 03:37:23.0 (77) 08:38:23.0 (89) 10:26:44.0 (71)
72 25 / Ženy [924] Petra Urešová 1979 CZE Praha 11:18:32.41 04:14:21.07 59:10.0 (78) 02:44:15.0 (63) 03:40:11.0 (85) 08:39:00.0 (94) 10:27:44.0 (74)
73 48 / Muži [726] Lubomír Cakl 1961 CZE České Budějovice 11:26:33.57 04:22:22.23 01:28:28.0 (212) 03:46:13.0 (173) 05:22:26.0 (206) 07:59:44.0 (66) 10:25:14.0 (69)
74 26 / Ženy [704] Petra Algerová 1974 CZE PERO-CS BEZNADĚJ 11:27:04.39 04:22:53.05 01:04:59.0 (102) 03:03:45.0 (91) 03:52:55.0 (90) 08:38:44.0 (91) 10:38:18.0 (80)
75 49 / Muži [703] Robert Alger 1968 CZE PERO-CS BEZNADĚJ 11:27:08.3 04:22:56.96 01:01:01.0 (93) 03:03:55.0 (92) 03:52:59.0 (91) 08:38:50.0 (92) 10:38:29.0 (81)
76 50 / Muži [228] Radek Flekal 1974 CZE Neratovice 11:28:29.47 04:24:18.13 01:11:55.0 (166) 03:35:52.0 (157) 04:48:51.0 (183) 07:10:18.0 (30) 10:27:08.0 (73)
77 51 / Muži [808] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 11:32:00.43 04:27:49.09 52:25.0 (34) 02:25:05.0 (35) 03:20:05.0 (40) 08:15:08.0 (77) 10:26:35.0 (70)
78 27 / Ženy [850] Dominika Planková 1987 CZE Ostrov nad Ohří 11:32:27.7 04:28:16.36 01:09:41.0 (153) 03:16:56.0 (118) 04:05:02.0 (108) 08:37:15.0 (88) 10:33:00.0 (77)
79 28 / Ženy [940] Kateřina Vodičková 1989 CZE AC Sparta Řeporyje 11:34:01.3 04:29:49.96 55:40.0 (56) 02:32:24.0 (44) 03:20:36.0 (45) 08:20:11.0 (79) 10:32:23.0 (75)
80 52 / Muži [939] Karel Vodička 1979 CZE AC Sparta Řeporyje 11:34:12.15 04:30:00.81 53:46.0 (37) 02:32:30.0 (45) 03:21:57.0 (47) 08:20:16.0 (80) 10:32:31.0 (76)
81 53 / Muži [919] Marek Thomas 1978 CZE Bašťani 11:34:32.28 04:30:20.94 01:09:08.0 (149) 03:18:37.0 (122) 04:18:06.0 (131) 09:14:07.0 (112) 10:46:35.0 (86)
82 29 / Ženy [928] Lenka Valentová 1980 CZE Bašťani 11:34:33.56 04:30:22.22 01:09:16.0 (150) 03:18:27.0 (121) 04:18:02.0 (130) 09:14:12.0 (113) 10:46:32.0 (85)
83 30 / Ženy [761] Veronika Hladová 1983 CZE Chuderov 11:38:59.29 04:34:47.95 01:00:18.0 (88) 03:42:15.0 (87) 08:41:33.0 (97) 10:53:35.0 (90)
84 54 / Muži [760] Petr Hlad 1977 CZE Chuderov 11:38:59.51 04:34:48.17 01:00:18.0 (87) 03:42:12.0 (86) 08:41:28.0 (96) 10:53:27.0 (89)
85 55 / Muži [855] Pavel Procházka 1986 CZE Praha 8 11:39:22.52 04:35:11.18 01:04:59.0 (106) 03:02:14.0 (84) 03:55:50.0 (95) 08:41:05.0 (95) 10:36:19.0 (78)
86 56 / Muži [805] Jaroslav Kult 1976 CZE Liberec 30 11:46:24.41 04:42:13.07 01:00:18.0 (82) 02:44:42.0 (65) 03:33:47.0 (66) 08:27:40.0 (84) 10:55:01.0 (92)
87 57 / Muži [929] Josef Vaníček 1982 CZE Liberec 15 11:46:27.15 04:42:15.81 01:00:18.0 (86) 02:44:49.0 (66) 03:33:44.0 (65) 08:27:44.0 (85) 10:54:37.0 (91)
88 58 / Muži [785] Jaroslav Kavka 1978 CZE Iveco BUS Vysoké Mýto 11:50:35.4 04:46:24.06 52:09.0 (30) 02:33:14.0 (48) 03:25:11.0 (48) 08:20:02.0 (78) 10:40:50.0 (82)
89 59 / Muži [818] Petr Máša 1979 CZE Akvárko 11:51:36.66 04:47:25.32 01:07:56.0 (139) 03:48:51.0 (176) 04:56:49.0 (189) 07:34:25.0 (42) 10:36:26.0 (79)
90 60 / Muži [706] Jan Babovak 1986 CZE HO Squadráti Outdoor 11:52:05.2 04:47:53.86 01:07:36.0 (116) 03:09:49.0 (99) 03:57:32.0 (96) 08:52:05.0 (101) 10:56:55.0 (94)
91 31 / Ženy [946] Kateřina Wackermannová 1989 CZE HO Squadráti Outdoor 11:52:06.0 04:47:54.66 01:03:47.0 (100) 03:10:01.0 (100) 03:57:37.0 (97) 08:52:00.0 (100) 10:56:47.0 (93)
92 61 / Muži [740] Aleš Fajkus 1988 CZE Mravenci od baby Jagy 11:53:56.58 04:49:45.24 01:07:36.0 (122) 02:45:50.0 (70) 03:37:27.0 (78) 08:38:29.0 (90) 11:15:48.0 (101)
93 32 / Ženy [812] Mirka Landová 1990 CZE Mexická vlna 11:54:41.65 04:50:30.31 59:23.0 (79) 02:45:57.0 (71) 03:43:06.0 (88) 09:06:37.0 (109) 10:58:40.0 (96)
94 62 / Muži [748] Robert Gut 1961 CZE Poděbrady 11:54:42.32 04:50:30.98 56:55.0 (63) 03:26:35.0 (53) 09:03:32.0 (104) 10:58:21.0 (95)
95 33 / Ženy [786] Agnieszka Kiersnowska 1974 POL Wrocław 11:54:50.76 04:50:39.42 01:15:26.0 (174) 03:25:27.0 (137) 04:17:12.0 (126) 09:17:45.0 (117) 11:10:08.0 (98)
96 63 / Muži [907] Adam Škoda 1998 CZE Trutnov 11:55:47.87 04:51:36.53 01:07:36.0 (131) 03:01:45.0 (82) 04:08:11.0 (115) 09:17:24.0 (116) 11:09:08.0 (97)
97 64 / Muži [709] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 11:56:48.42 04:52:37.08 57:13.0 (65) 02:43:41.0 (62) 03:39:01.0 (81) 09:16:54.0 (115) 11:13:13.0 (99)
98 65 / Muži [827] Jiří Rampach 1974 CZE we are the original 12:00:12.67 04:56:01.33 01:15:26.0 (177) 03:49:31.0 (178) 05:13:19.0 (194) 07:58:55.0 (65) 10:48:00.0 (88)
99 66 / Muži [930] Michal Potluka 1974 CZE we are the original 12:00:14.45 04:56:03.11 01:15:26.0 (178) 03:49:19.0 (177) 05:14:01.0 (195) 07:58:42.0 (64) 10:47:10.0 (87)
100 34 / Ženy [727] vladimira carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 12:05:33.66 05:01:22.32 01:07:36.0 (121) 03:03:26.0 (89) 04:07:17.0 (111) 09:13:17.0 (110) 11:18:31.0 (104)
101 67 / Muži [833] Pavel Halada 1975 CZE Praha 5 12:05:33.75 05:01:22.41 01:11:43.0 (163) 03:03:36.0 (90) 04:07:22.0 (113) 09:13:23.0 (111) 11:18:42.0 (105)
102 68 / Muži [816] Peter Marak 1971 CZE Podebrady 12:07:22.51 05:03:11.17 01:05:08.0 (108) 03:14:25.0 (110) 04:07:20.0 (112) 08:56:21.0 (102) 11:13:18.0 (100)
103 69 / Muži [725] Martin Kožený 1986 CZE Pardubice 12:12:25.39 05:08:14.05 57:39.0 (69) 02:44:27.0 (64) 03:54:00.0 (92) 09:15:01.0 (114) 11:24:01.0 (112)
104 70 / Muži [713] Lukáš Beneš 1994 CZE Praha 12:12:56.72 05:08:45.38 01:10:02.0 (155) 03:20:29.0 (124) 04:10:01.0 (118) 08:56:43.0 (103) 11:16:30.0 (102)
105 71 / Muži [737] Lukáš Dubský 1986 CZE Pardubice 12:23:25.82 05:19:14.48 01:08:53.0 (141) 03:10:26.0 (101) 04:08:06.0 (114) 09:04:32.0 (108) 11:24:40.0 (113)
106 35 / Ženy [731] Pavlina Divíšková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 12:25:03.82 05:20:52.48 58:55.0 (76) 02:49:58.0 (74) 03:39:36.0 (84) 09:18:04.0 (118) 11:23:48.0 (110)
107 36 / Ženy [744] Lenka Flašarová 1972 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 12:25:04.07 05:20:52.73 01:01:57.0 (94) 02:50:07.0 (75) 03:39:32.0 (83) 09:18:09.0 (119) 11:23:55.0 (111)
108 72 / Muži [788] Adam Kluka 1994 CZE Dub nad Moravou 114 12:25:26.97 05:21:15.63 01:08:53.0 (143) 03:16:15.0 (115) 04:02:42.0 (103) 08:26:46.0 (82) 11:36:23.0 (122)
109 37 / Ženy [800] Jana Kúdelová 1988 SVK Zvolen 12:25:27.16 05:21:15.82 01:08:53.0 (144) 03:16:23.0 (116) 04:02:44.0 (104) 08:26:53.0 (83) 11:36:28.0 (123)
110 73 / Muži [836] Jakub Novotny 1992 CZE Praha 12:25:36.92 05:21:25.58 01:09:41.0 (152) 03:20:47.0 (126) 04:38:57.0 (170) 08:50:57.0 (99) 11:16:45.0 (103)
111 74 / Muži [876] Martin Schoř 1975 CZE Jičín 12:29:19.88 05:25:08.54 01:05:34.0 (115) 03:22:51.0 (131) 04:18:10.0 (132) 09:18:50.0 (120) 11:28:03.0 (119)
112 38 / Ženy [810] Petra Lachmannová 1973 CZE Lachlach 12:34:25.51 05:30:14.17 01:10:18.0 (157) 03:57:30.0 (185) 05:23:12.0 (207) 11:23:18.0 (108)
113 75 / Muži [809] Hynek Lachmann 1972 CZE Lachlach 12:34:26.06 05:30:14.72 01:15:26.0 (176) 03:57:39.0 (186) 05:20:13.0 (204) 11:23:26.0 (109)
114 76 / Muži [875] Miroslav Sevelda 1975 CZE Říčany 12:39:19.82 05:35:08.48 55:37.0 (55) 02:34:02.0 (53) 03:33:50.0 (67) 09:19:02.0 (121) 11:26:28.0 (114)
115 77 / Muži [914] Jiří Šulc 1962 CZE město Chřibská 12:41:01.23 05:36:49.89 03:18:14.0 (120) 04:21:06.0 (141) 09:53:46.0 (153) 11:45:13.0 (127)
116 39 / Ženy [891] Aneta Suchá 2004 CZE Opava 12:41:03.5 05:36:52.16 0-1:40:29.0 (2) 02:11:29.0 (20) 03:06:57.0 (29) 09:04:17.0 (106) 11:27:36.0 (118)
117 78 / Muži [892] Tomáš Suchý 1975 CZE Opava 12:41:05.0 05:36:53.66 0-1:40:28.0 (1) 02:11:20.0 (19) 03:06:52.0 (28) 09:04:12.0 (105) 11:27:29.0 (117)
118 40 / Ženy [776] Jana Janková 1990 CZE Srbeč 12:42:55.55 05:38:44.21 01:07:52.0 (136) 03:02:01.0 (83) 04:11:42.0 (121) 09:34:06.0 (128) 11:41:17.0 (125)
119 79 / Muži [864] Václav Rožec 1973 CZE Brno 12:45:49.66 05:41:38.32 01:10:59.0 (160) 03:30:22.0 (140) 04:34:17.0 (157) 09:49:26.0 (143) 13:02:52.0 (187)
120 80 / Muži [779] Martin Jeřábek 1971 CZE Úžasňáci 12:46:01.66 05:41:50.32 59:07.0 (77) 03:34:49.0 (150) 04:34:42.0 (158) 09:50:03.0 (145) 12:07:17.0 (145)
121 81 / Muži [887] Jiří Strakoň 1972 CZE Úžasňáci 12:46:01.98 05:41:50.64 01:00:21.0 (89) 03:34:22.0 (147) 04:37:57.0 (169) 09:49:57.0 (144) 12:05:53.0 (144)
122 82 / Muži [742] Tomáš Filip 1964 CZE Vrchlabí 12:49:50.28 05:45:38.94 01:05:19.0 (112) 03:12:34.0 (106) 04:09:26.0 (116) 09:32:11.0 (122) 11:47:34.0 (132)
123 83 / Muži [743] Rudolf Filip 1970 CZE Lánov 12:49:51.65 05:45:40.31 01:05:20.0 (113) 03:12:28.0 (105) 04:09:29.0 (117) 09:32:22.0 (123) 11:47:41.0 (133)
124 84 / Muži [948] Vít Zdrubecký 1988 CZE Praha 15 12:50:16.26 05:46:04.92 01:04:59.0 (107) 03:22:41.0 (130) 04:27:25.0 (149) 09:47:28.0 (136) 11:57:42.0 (137)
125 41 / Ženy [764] Lucie Hofírková 1988 CZE Olomouc 12:50:16.8 05:46:05.46 01:07:36.0 (132) 03:22:23.0 (128) 04:27:23.0 (148) 09:47:36.0 (137)
126 85 / Muži [767] Michal Hujer 1976 CZE Žatec 12:52:35.24 05:48:23.9 01:02:21.0 (96) 03:03:04.0 (87) 04:07:10.0 (109) 09:33:47.0 (126) 11:45:27.0 (129)
127 86 / Muži [831] Rostislav Novák 1975 CZE Chrudim 12:52:36.0 05:48:24.66 01:02:24.0 (97) 03:03:11.0 (88) 04:07:14.0 (110) 09:33:55.0 (127) 11:45:20.0 (128)
128 42 / Ženy [783] Hana Kantová 1980 CZE Praha 9 12:53:04.23 05:48:52.89 01:07:56.0 (138) 03:29:28.0 (138) 04:19:47.0 (136) 09:32:51.0 (125) 11:47:14.0 (130)
129 43 / Ženy [858] Adéla Převorová 2000 CZE Praha 10 12:53:05.48 05:48:54.14 01:11:07.0 (161) 03:29:35.0 (139) 04:19:49.0 (137) 09:32:42.0 (124) 11:47:21.0 (131)
130 44 / Ženy [842] Eliška Paloučková 1988 CZE Praha 4 12:54:53.73 05:50:42.39 01:07:36.0 (134) 03:22:32.0 (129) 04:27:28.0 (150) 09:49:18.0 (142) 12:05:38.0 (142)
131 87 / Muži [935] Roman Vítek 1986 CZE Sedlčany 12:57:50.88 05:53:39.54 01:09:42.0 (154) 03:15:31.0 (114) 04:15:20.0 (125) 09:51:22.0 (148) 12:05:50.0 (143)
132 88 / Muži [839] Marek Ohrádka 1992 CZE Sedlčany 12:57:51.3 05:53:39.96 56:09.0 (62) 03:15:22.0 (113) 04:15:17.0 (124) 09:51:04.0 (147) 12:02:36.0 (141)
133 89 / Muži [840] Martin Ohrádka 1992 CZE Sedlčany 12:57:51.38 05:53:40.04 56:07.0 (61) 03:15:13.0 (112) 04:15:14.0 (123) 09:50:57.0 (146) 12:02:30.0 (140)
134 90 / Muži [881] Jiří Spálenský 1973 CZE Přezletice 12:58:29.59 05:54:18.25 01:12:28.0 (168) 03:43:56.0 (170) 04:45:31.0 (174) 09:43:53.0 (135) 11:41:13.0 (124)
135 45 / Ženy [880] Karla Spálenská 1971 CZE Přezletice 12:58:30.08 05:54:18.74 01:07:36.0 (130) 03:44:03.0 (171) 04:36:00.0 (162) 07:30:55.0 (40) 11:21:07.0 (107)
136 91 / Muži [813] TOMÁŠ LOMICA 1981 CZE Vejprnice 12:59:59.05 05:55:47.71 54:49.0 (47) 02:24:54.0 (34) 09:04:21.0 (107) 11:43:06.0 (126)
137 92 / Muži [824] Jiří Mudra 1989 CZE Vrchaři Vrchlabí 13:07:45.73 06:03:34.39 01:07:36.0 (125) 03:12:44.0 (107) 04:23:57.0 (145) 09:34:32.0 (129) 11:55:11.0 (134)
138 93 / Muži [867] Martin Rychlý 1992 CZE Vrchaři Vrchlabí 13:07:46.93 06:03:35.59 01:07:36.0 (129) 03:12:58.0 (108) 04:24:06.0 (146) 09:34:44.0 (130) 11:55:26.0 (135)
139 94 / Muži [932] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice 13:13:32.81 06:09:21.47 01:05:08.0 (110) 03:24:46.0 (134) 04:22:50.0 (142) 10:01:01.0 (161) 12:10:22.0 (147)
140 95 / Muži [933] Lukáš Veselý 1972 CZE STS Chvojkovice 13:13:33.47 06:09:22.13 01:05:10.0 (111) 03:24:54.0 (135) 04:22:54.0 (143) 10:01:08.0 (162) 12:11:31.0 (150)
141 46 / Ženy [751] Bogna Gwoździewicz 1969 POL Katowice 13:13:54.23 06:09:42.89 01:15:26.0 (173) 03:25:20.0 (136) 04:31:11.0 (152) 12:12:06.0 (151)
142 96 / Muži [851] Pavel Pluhař 1964 CZE Nechanice 13:15:25.54 06:11:14.2 01:07:36.0 (126) 03:04:04.0 (93) 03:54:41.0 (93) 09:43:43.0 (134) 11:58:01.0 (139)
143 97 / Muži [863] Oldřich Rec 1970 CZE Hradec Králové 13:15:26.48 06:11:15.14 01:07:36.0 (127) 03:02:52.0 (86) 03:54:45.0 (94) 09:41:06.0 (133) 11:57:56.0 (138)
144 98 / Muži [770] Petr Chlubna 1974 CZE Břeclav 13:17:30.38 06:13:19.04 01:04:59.0 (103) 03:12:20.0 (104) 04:19:35.0 (135) 09:48:47.0 (140) 12:12:31.0 (152)
145 99 / Muži [753] Tomáš Havelka 1976 CZE Břeclav 13:17:45.61 06:13:34.27 01:07:36.0 (124) 03:12:11.0 (103) 04:19:57.0 (138) 09:48:56.0 (141) 12:12:38.0 (153)
146 47 / Ženy [784] Monika Kapounová 1984 CZE Kostelec nad Černými lesy 13:18:24.39 06:14:13.05 01:10:23.0 (159) 03:33:59.0 (144) 04:34:58.0 (160) 09:52:20.0 (150) 12:11:12.0 (148)
147 48 / Ženy [732] Vlasta Doležalová 1979 CZE Ostrava 13:18:24.73 06:14:13.39 01:15:25.0 (172) 03:33:51.0 (143) 04:33:28.0 (155) 09:52:26.0 (151) 12:11:20.0 (149)
148 49 / Ženy [874] Lucie Seifertová 1984 CZE Blazni z Radimovky 13:18:59.18 06:14:47.84 01:13:21.0 (170) 03:14:15.0 (109) 04:20:48.0 (140) 09:57:21.0 (154) 12:12:54.0 (155)
149 100 / Muži [922] Jan Troníček 1988 CZE Blazni z Radimovky 13:18:59.37 06:14:48.03 01:13:18.0 (169) 03:14:32.0 (111) 04:20:44.0 (139) 09:57:26.0 (155) 12:12:44.0 (154)
150 101 / Muži [714] Daniel Beneš 1992 CZE Praha 13:20:14.71 06:16:03.37 01:07:36.0 (118) 03:20:21.0 (123) 04:17:58.0 (129) 10:0-0:00.0 (159) 12:17:25.0 (158)
151 102 / Muži [716] Robert Bergman 1972 CZE Praha 4 13:25:49.25 06:21:37.91 01:07:36.0 (119) 03:07:16.0 (96) 04:19:06.0 (134) 10:03:45.0 (163) 12:14:11.0 (156)
152 103 / Muži [707] Vladimír Balda 0000 CZE Oldřichov v Hájích 13:25:50.1 06:21:38.76 01:07:36.0 (117) 03:07:30.0 (97) 04:19:02.0 (133) 10:03:51.0 (164) 12:14:25.0 (157)
153 104 / Muži [792] Jan Kopecky 1974 CZE Praha 4 13:35:29.92 06:31:18.58 01:03:47.0 (101) 03:37:20.0 (162) 04:33:26.0 (154) 10:10:04.0 (169) 12:19:19.0 (162)
154 50 / Ženy [765] Patricie Holečková 1977 CZE Praha 7 13:35:32.84 06:31:21.5 01:08:53.0 (147) 03:37:35.0 (163) 04:33:35.0 (156) 10:10:01.0 (168) 12:19:29.0 (163)
155 51 / Ženy [712] Denisa Bartoníková 1993 CZE Ostrava 13:36:29.92 06:32:18.58 01:10:21.0 (158) 03:34:14.0 (146) 04:35:57.0 (161) 09:52:53.0 (152) 12:18:03.0 (160)
156 105 / Muži [723] Martin Bulíček 1975 CZE Kostelec nad Černými lesy 13:36:33.43 06:32:22.09 01:07:36.0 (120) 03:34:39.0 (149) 04:34:51.0 (159) 09:52:06.0 (149) 12:17:57.0 (159)
157 106 / Muži [854] Ondřej Pospíchal 1991 CZE Hněvotín 13:37:55.79 06:33:44.45 01:12:03.0 (167) 03:43:35.0 (168) 04:45:34.0 (175) 09:57:54.0 (156) 12:22:48.0 (167)
158 52 / Ženy [847] Veronika Svobodova 1990 CZE Veltrusy 13:37:55.99 06:33:44.65 03:43:43.0 (169) 04:45:40.0 (176) 09:58:03.0 (157) 12:22:44.0 (166)
159 107 / Muži [826] Michal Krutil 1963 CZE Vrané nad Vltavou 13:37:58.59 06:33:47.25 01:09:41.0 (151) 03:44:14.0 (172) 04:36:05.0 (163) 09:58:09.0 (158) 12:22:34.0 (164)
160 108 / Muži [819] Martin Mašín 1986 CZE SDH Zásmuky 13:41:11.92 06:37:00.58 01:00:38.0 (90) 02:59:04.0 (77) 04:12:58.0 (122) 10:00:04.0 (160) 12:23:21.0 (168)
161 109 / Muži [865] Robert Rusin 1978 CZE Praha 6 13:41:28.94 06:37:17.6 01:07:36.0 (128) 03:22:15.0 (127) 04:31:18.0 (153) 10:17:56.0 (172) 12:37:08.0 (173)
162 110 / Muži [905] Martin Škoda 1985 CZE SDH Srch 13:42:04.98 06:37:53.64 01:23:31.0 (209) 04:02:20.0 (189) 05:17:48.0 (200)
163 53 / Ženy [832] Lucie Novotná 1981 CZE SDH Srch 13:42:09.47 06:37:58.13 01:23:31.0 (208) 04:02:00.0 (187) 05:17:51.0 (201)
164 54 / Ženy [916] Veronika Šulcová 1984 CZE Dekra CZ 13:42:12.59 06:38:01.25 01:23:23.0 (207) 04:02:12.0 (188) 05:17:56.0 (202)
165 55 / Ženy [883] Michaela Staňková 1994 CZE Rosice 13:43:51.14 06:39:39.8 01:14:09.0 (171) 03:32:28.0 (141) 04:37:32.0 (166) 10:16:31.0 (170) 12:22:39.0 (165)
166 56 / Ženy [886] Monika Stárková 1994 CZE Trutnov 13:45:48.17 06:41:36.83 01:15:32.0 (179) 03:43:06.0 (167) 04:37:42.0 (167) 10:18:16.0 (174) 12:36:51.0 (171)
167 111 / Muži [937] Tomáš Vlček 1993 CZE Trutnov 13:45:48.48 06:41:37.14 01:16:44.0 (185) 03:42:56.0 (166) 04:37:46.0 (168) 10:18:13.0 (173) 12:36:55.0 (172)
168 57 / Ženy [702] Dita Albrechtová 1983 CZE sbohem rozume 13:53:27.76 06:49:16.42 01:19:57.0 (194) 03:34:55.0 (151) 04:51:28.0 (186) 10:33:07.0 (178) 12:44:08.0 (176)
169 112 / Muži [814] Dan Macek 1979 CZE HK 13:53:29.03 06:49:17.69 01:19:58.0 (196) 03:35:19.0 (153) 04:47:00.0 (179) 10:26:03.0 (177) 12:44:19.0 (177)
170 58 / Ženy [755] Petra Havlová 1993 CZE Hradec Králové 13:53:29.19 06:49:17.85 01:19:58.0 (195) 03:35:09.0 (152) 04:47:03.0 (180) 10:33:17.0 (179) 12:44:02.0 (175)
171 113 / Muži [724] Jan Sixta 1985 CZE HO Squadráti Outdoor 13:59:24.41 06:55:13.07 01:15:38.0 (181) 03:23:15.0 (133) 04:41:44.0 (171) 10:25:57.0 (176) 12:47:35.0 (178)
172 114 / Muži [806] Jaroslav Kutík 1984 CZE HO Squadráti Outdoor 13:59:25.21 06:55:13.87 01:15:37.0 (180) 03:23:03.0 (132) 04:25:52.0 (147) 10:25:51.0 (175) 12:47:47.0 (180)
173 115 / Muži [717] Dan Bílek 1970 CZE Úžasňáci 13:59:38.09 06:55:26.75 01:08:01.0 (140) 03:49:40.0 (179) 04:54:15.0 (188) 10:43:16.0 (187) 12:57:50.0 (182)
174 116 / Muži [817] Antonín Máša 1974 CZE Akvárko 13:59:38.63 06:55:27.29 01:02:09.0 (95) 03:34:30.0 (148) 04:42:05.0 (172) 10:43:08.0 (186) 12:58:01.0 (184)
175 59 / Ženy [900] Kristýna Šílová 1977 CZE Kolín 14:02:03.73 06:57:52.39 0-1:43:08.0 (3) 02:13:56.0 (22) 03:10:40.0 (32) 10:36:50.0 (182) 12:57:29.0 (181)
176 60 / Ženy [781] Vendula Kadilak Tomanová 1978 CZE Praha 4 14:02:04.01 06:57:52.67 0-1:43:21.0 (4) 02:14:28.0 (24) 03:10:37.0 (31) 10:36:54.0 (183) 12:57:55.0 (183)
177 117 / Muži [738] Tomáš Dvořák 1993 CZE Praha 14:18:59.27 07:14:47.93 01:08:53.0 (142) 03:20:36.0 (125) 04:17:56.0 (128) 10:17:11.0 (171) 12:47:43.0 (179)
178 61 / Ženy [789] Miroslava Kohútová 1984 CZE Sova Run Brno 14:19:41.72 07:15:30.38 01:11:45.0 (164) 03:11:17.0 (102) 04:17:54.0 (127) 10:07:16.0 (167) 12:41:15.0 (174)
179 118 / Muži [711] Stanislav Zvonek 1984 CZE Valašská Tlapa 14:25:42.26 07:21:30.92 01:11:51.0 (165) 03:38:27.0 (164) 04:36:27.0 (164) 10:38:14.0 (184) 13:00:10.0 (186)
180 62 / Ženy [710] Lenka Trčálková 1990 CZE Valašská Tlapa 14:25:45.98 07:21:34.64 01:16:44.0 (183) 03:38:40.0 (165) 04:36:32.0 (165) 10:38:18.0 (185) 13:00:06.0 (185)
181 119 / Muži [762] Petr Hloušek 1970 CZE Úžice 14:41:54.01 07:37:42.67 01:08:58.0 (148) 03:17:43.0 (119) 04:23:53.0 (144) 11:09:00.0 (191) 13:09:34.0 (192)
182 120 / Muži [722] Martin Bříza 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 14:45:35.62 07:41:24.28 01:17:07.0 (187) 03:35:44.0 (156) 04:48:23.0 (182) 10:49:41.0 (188) 13:09:05.0 (191)
183 63 / Ženy [791] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 14:45:36.4 07:41:25.06 01:15:26.0 (175) 03:35:35.0 (155) 04:48:21.0 (181) 10:49:45.0 (189) 13:08:53.0 (190)
184 64 / Ženy [901] Pavla Šimáčková 1994 CZE Neratovice 14:47:14.85 07:43:03.51 01:22:11.0 (197) 03:53:39.0 (184) 05:16:56.0 (199) 08:28:53.0 (87) 12:18:09.0 (161)
185 121 / Muži [846] David Peka 1996 CZE Praha Vinoř 14:47:46.23 07:43:34.89 01:22:41.0 (206) 03:53:22.0 (182) 05:16:54.0 (198)
186 122 / Muži [870] Milan Řezníček 1967 CZE veteráni ÚRNa 14:58:08.12 07:53:56.78 01:16:47.0 (186) 03:34:07.0 (145) 04:43:22.0 (173) 10:55:11.0 (190)
187 65 / Ženy [780] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 22:28:43.42 15:24:32.08 01:50:41.0 (215)
187 123 / Muži [718] Ales Blaha 1989 CZE Blansko 48:40.0 (17) 02:11:39.0 (21) 03:02:12.0 (22) 05:01:34.0 (1)
187 123 / Muži [896] Lukáš Svoboda 1977 CZE Dolní Štěpanice 01:05:08.0 (109) 02:59:21.0 (78) 04:04:55.0 (106) 06:20:06.0 (14)
187 66 / Ženy [898] Hana Svobodová 1976 CZE Dolní Štěpanice 01:05:25.0 (114) 02:59:30.0 (79) 04:04:58.0 (107) 06:20:16.0 (15)
187 66 / Ženy [741] Petra Filingerová 1989 CZE SK Maxtri Liberec 01:22:41.0 (198) 03:36:38.0 (159) 05:06:33.0 (193) 09:39:34.0 (131)
187 66 / Ženy [773] Barbora Jakubcova 1989 CZE Vodnany 01:22:41.0 (199) 03:36:29.0 (158) 05:06:27.0 (192) 09:39:45.0 (132)
187 66 / Ženy [735] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 56:04.0 (60) 02:40:21.0 (56) 03:35:57.0 (75)
187 66 / Ženy [872] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 01:07:38.0 (135) 03:01:29.0 (81) 04:01:00.0 (101)
187 125 / Muži [873] Martin Sawyer 1985 CZE Prague 01:07:52.0 (137) 03:01:22.0 (80) 04:01:05.0 (102)
187 125 / Muži [895] David Svoboda 1985 CZE Srbeč 01:00:18.0 (84) 03:02:41.0 (85) 04:04:22.0 (105)
187 125 / Muži [927] Ondřej Vach 1985 CZE Praha 4 01:03:41.0 (98) 02:58:06.0 (76) 04:28:54.0 (151)
DNF / Muži [871] Daniel Kujal 1988 CZE Praha 4 01:11:42.0 (162)
DNF / Muži [908] Václav Škopík 1967 CZE Veselí nad Moravou 01:07:36.0 (133) 03:16:33.0 (117) 05:05:42.0 (191)
DNF / Ženy [857] Monika Převorová 1968 CZE Praha 10 01:26:59.0 (210) 03:53:32.0 (183) 05:41:56.0 (212) 08:10:39.0 (70) 10:45:09.0 (84)
DNF / Ženy [796] Martina Krejčová 1985 CZE Česká Lípa 01:28:09.0 (211) 03:50:36.0 (181) 05:14:25.0 (196) 08:10:27.0 (69) 10:44:51.0 (83)
DNF / Muži [942] Tomáš Votruba 1968 CZE Kostelec nad Černými lesy 01:18:30.0 (193) 05:38:19.0 (210) 11:26:56.0 (115)
DNF / Ženy [943] Lenka Votrubová 1974 CZE Kostelec nad Černými lesy 01:18:14.0 (192) 05:38:23.0 (211) 11:27:09.0 (116)
DNF / Muži [745] Roman Fraško 1974 CZE Pečky 01:17:58.0 (190) 03:35:27.0 (154) 05:21:07.0 (205) 08:10:11.0 (68) 11:30:04.0 (121)
DNF / Muži [917] Karel Talacko 1972 CZE Pečky 01:17:58.0 (191) 03:50:02.0 (180) 05:15:08.0 (197) 08:10:55.0 (71) 11:20:58.0 (106)
DNF / Muži [878] René Schutz 1960 CZE Praha 8 01:22:41.0 (202) 04:02:27.0 (190) 05:18:00.0 (203) 08:11:04.0 (72) 11:29:34.0 (120)
DNF / Muži [822] Tomáš Mikula 1970 CZE Dolní Dvůr 01:32:26.0 (213) 04:06:35.0 (193) 05:36:33.0 (208) 09:48:14.0 (138)
DNF / Ženy [797] Božena Kružíková 1976 CZE Košťálov 01:34:06.0 (214) 04:06:28.0 (192) 05:36:39.0 (209) 09:48:36.0 (139)
DNF / Muži [877] Petr Schütz 1968 CZE Praha 01:22:41.0 (201) 12:07:23.0 (146)
DNF / Ženy [849] Mirka Pilzová 1973 CZE iThinkBeer 01:08:53.0 (145) 03:06:14.0 (94) 04:11:17.0 (119) 10:05:23.0 (165) 12:36:06.0 (169)
DNF / Ženy [861] Renata Raisová 1963 CZE iThinkBeer 01:08:53.0 (146) 03:06:23.0 (95) 04:11:20.0 (120) 10:05:27.0 (166) 12:36:13.0 (170)
DNF / Muži [825] Pavel Nečekal 1989 CZE HO Squadráti Outdoor 01:16:44.0 (184) 03:47:26.0 (175) 04:49:54.0 (185) 10:34:04.0 (180) 13:05:35.0 (188)
DNF / Muži [947] Michal Weis 1986 CZE Hořovice team 01:16:42.0 (182) 03:47:20.0 (174) 04:49:52.0 (184) 10:34:19.0 (181) 13:05:39.0 (189)
DNF / Muži [884] Milan Starec 1975 CZE Černokostelecký pivovár 44:54.0 (9) 01:57:18.0 (3) 02:32:14.0 (3)
DNF / Muži [909] Jakub Šlambora 1981 CZE AC Gomango Högner 51:03.0 (25) 02:07:08.0 (12) 02:50:04.0 (16)
DNF / Muži [893] Petr Sulženko 1986 CZE Praha 9 01:22:41.0 (204) 03:36:51.0 (160) 04:45:50.0 (177)
DNF / Ženy [889] Marcela Strouhalová 1987 CZE Praha 9 01:22:41.0 (203) 03:37:00.0 (161) 04:45:53.0 (178)
DNF / Ženy [897] Marcela Svobodová 1991 CZE Slaný 01:10:08.0 (156)
DNF / Muži [769] Stanislav Hušek 1968 CZE PA-STA 01:17:24.0 (188)
DNF / Muži [848] Pavel Pilz 1970 CZE Rádlo
DNF / Muži [923] Jiří Učík 1978 CZE Toto není turistika
DNS / Muži [244] Tomáš Jiříček 1989 CZE Klub přátel zdravého života
DNS / Ženy [771] Lucie Chocholoušová 1990 CZE Příbram
DNS / Muži [772] Brett Ira 1979 CZE Dt brewing
DNS / Muži [777] Lukasz Jankowski 1976 POL Wroclaw Poland
DNS / Muži [778] Szymon Jankowski 1978 POL Legionowo
DNS / Muži [790] Karel Koch 1976 CZE Akvárko
DNS / Muži [798] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice
DNS / Ženy [803] Eva Kulhankova 1983 CZE Praha 8
DNS / Ženy [821] Pavla Maulerová 1984 CZE Dagara
DNS / Muži [835] Jan Novotný 1975 CZE TÁBOR
DNS / Ženy [838] Eva Nývltová 1971 CZE Hradec Králové
DNS / Muži [862] Jiří Ransdorf 1957 CZE Praha 7
DNS / Ženy [866] Jarmila Růžičková 1986 CZE Jablonné v Podještědí
DNS / Muži [885] Petr Stárek 1963 CZE Karlovy Vary
DNS / Muži [890] Petr Sturm 1975 CZE Trutnov
DNS / Ženy [902] Jana Šímová 1972 CZE LOKET
DNS / Ženy [910] Jana Šroubková 1971 CZE Budík P.čo
DNS / Muži [911] Ivo Šťastný 1989 CZE Lísek
DNS / Muži [708] Miroslav Balog 1992 CZE Nikdy to nevzdávej!