Konradova jedenáctka

11.11.2018 Liberec, Vratislavice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětské závody D4 2km celkem: 10, muži : 5, ženy: 5, kluci: 5, holky: 5 [html] [pdf]
dětské závody D3 2km celkem: 21, muži : 12, ženy: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D2 1.2km celkem: 20, muži : 11, ženy: 9, kluci: 11, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D1 300m celkem: 23, muži : 9, ženy: 14, kluci: 9, holky: 14 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 132, muži : 93, ženy: 39, M1: 10, M3: 46, M4: 32, M5: 4, M6: 1, Z1: 3, Z3: 20, Z4: 11, Z5: 5, Z6: 0 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod

start ~ 11:11:00 , přihlášeno: 132 účastníků ( 93 mužů, 39 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z5 [8] Adamcová Milena CZE 1965 Mimoň
Z4 [12] Bělocká Jana CZE 1973 Mattoni freerun:Liberec
Z4 [170] Brabencová Irena CZE 1970 Liberec
Z5 [16] Čmelíková Jolana CZE 1967 Mattoni freerun:Liberec
Z4 [17] Daďourková Helena CZE 1978 Runbo
Z5 [18] Dědková Šárka CZE 1962 Mattoni FreeRun Liberec
Z4 [ ] Drbohlavová Olga CZE 1978 Turnov
Z4 [21] Gittlerová Jana CZE 1973 Biatlon Liberec
Z3 [28] Hrnčířová Kateřina CZE 1991 MC Český ráj
Z3 [89] chvojková Vendula CZE 1984 Liberec
Z4 [33] Janečková Lenka CZE 1976 Jablonec nad Nisou
Z1 [32] Janečková Lucka CZE 2001 BIJA Jablonec n.N.
Z4 [34] Jarolímková Věra CZE 1978 Česká Lípa
Z3 [37] Kadlečková Petra CZE 1985 Justme
Z4 [5] Kapletová Monika CZE 1976 Rohozec Amulet
Z4 [166] Katharina Gomille GER 1977 Olbersdorf
Z3 [43] Kopečková Petra CZE 1988 Mladá Boleslav
Z3 [46] Korytářová Dominika CZE 1993 Frýdlant
Z3 [45] Korytářová Romana CZE 1982 Višňová
Z3 [ ] Kotrbancova Misa CZE 1984 SWSL Lucany
Z3 [183] Kučerová Marie CZE 1983 Sport Future Team
Z1 [178] Kurfiřtová Natálie CZE 2002 ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM
Z4 [179] Kurfiřtová Petra CZE 1978 ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM
Z1 [176] Marková Tereza CZE 1999 Liberec
Z3 [ ] Netíková Kamila CZE 1989 Praha
Z3 [99] Nikodýmová Petra CZE 1995 Šneci v běhu
Z3 [ ] Persichova Lucie CZE 1985 Liberec
Z3 [59] Pešková Lenka CZE 1986 Liberec
Z3 [61] Pivoňková Petra CZE 1986 Příbram
Z5 [63] Prchalová Ilona CZE 1966 Česká Lípa
Z3 [67] Schlechterová Lenka CZE 1984 SKP Ústí nad Labem
Z3 [68] Spěšná Tereza CZE 1995 Liberec
Z3 [69] Strassová Michala CZE 1985 Liberec
Z3 [93] Strnadová Kateřina CZE 1991 Eleven Mercedes Mitas
Z3 [72] Svobodová Klára CZE 1986 Jablonec nad Nisou
Z3 [73] Svobodová Petra CZE 1980 Báječné ženy v běhu
Z4 [ ] Svobodová Zuzana CZE 1977 Progres Run Team Liberec
Z3 [186] šírová Veronika CZE 1993 Liberec
Z5 [79] Veselá Anita CZE 1965 SDH Chloumek